Et En
Ava võistluse menüü

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Toetajad

Eesti Kultuurkapital

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 28.10.2020 16:00.
Kokku: 89
II start - M/N12: 17
III start - M/N14: 22
IV start - M/N16: 17
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 11
VI start - NAISED + SEENIORID: 22
mees: 75
naine: 14
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mirt Ärm
Porter Racing
II start - M/N12
Zlata Broniševskaja
Maardu Kalevijalgrattakool
III start - M/N14
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Gerd Lauri Eerme
Porter Racing
IV start - M/N16
Maksim Fazõlov
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Berit Grünberg
Porter Racing
II start - M/N12
Gert Grünberg
Porter Racing
IV start - M/N16
Hardy Grünberg
Porter Racing
II start - M/N12
Priit Grünberg
Porter Racing
VI start - NAISED + SEENIORID
Jasper Haava
Kalev
II start - M/N12
Dani Härginen
MogoldRacing
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ralf Hürden
CFC
II start - M/N12
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Birgit Irbe
Nõmme Rattaklubi
IV start - M/N16
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Valdur Jaht
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaspar Jakobsoo
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
III start - M/N14
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
III start - M/N14
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Taimar Kallari
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Eero Kiskonen
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Gert Kivistik
Hawaii Express
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mariann Koik
Porter Racing
III start - M/N14
Marten Konga
Porter Racing
III start - M/N14
Nikita Kulikov
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Ülo Kuljus
FNT Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
Christon OÜ
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
CFC spordiklubi
IV start - M/N16
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Robert Lepik
Peloton
MTÜ Peloton
IV start - M/N16
Toomas Lepik
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Joonas Maanurm
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Riko Mäeiubo
III start - M/N14
Markus Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Marten Mööl
Nõmme rattaklubi
IV start - M/N16
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
IV start - M/N16
Henry Närap
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaspar Neemesto
ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
III start - M/N14
Kristo Õruste
Porter Racing
II start - M/N12
Helari Pallas
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
tysk
III start - M/N14
Aimar Pedari
Rr Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
CX Eesti
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Riko Sander Pensa
RTR
IV start - M/N16
Kuldar Põder
Team Vänt
VI start - NAISED + SEENIORID
Sven Puusepp
Bike Fanatics
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frida Mia Ragilo
II start - M/N12
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
CFC
III start - M/N14
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mirjam Raun
TÜASK
IV start - M/N16
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Oliver Rüster
Peloton
IV start - M/N16
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Tauri Soeson
TÜ ASK
III start - M/N14
Sten Erik Soiver
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Rico Soots
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Rocco Soots
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Steven Sumberg
Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
Nõmme rattaklubi
III start - M/N14
Simon Suppi
Nõmme rattaklubi
II start - M/N12
Karolin Surva
CFC
IV start - M/N16
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Egert Tammeleht
Porter Racing
II start - M/N12
Igor Tarassov
Nõmme Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Tõnu Tõnov
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Gregor Vain
Porter Racing
III start - M/N14
Nikita Valashas
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Pärtel Valge
SK Velo
III start - M/N14
Oleg Vassiljev
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Verliin
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Maksim Ziborov
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12

...