Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 05.12.2022 19:40.
Kokku: 166
I start - M/N8, M/N10: 5
II start - M/N12: 33
III start - M/N14: 30
IV start - M/N16: 41
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 23
VI start - NAISED + SEENIORID: 34
mees: 130
naine: 36
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Hannes Ahman
TÜASK
IV start - M/N16
Markku Ainsalu
Velohunt ProTeam
VI start - NAISED + SEENIORID
Meelis Anipai
Lõuna-Eesti Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Sebastian Ant
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Gevert Aola
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Trevor Aola
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Henri Arjus
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Rait Ärm
Groupama-FDJ Continental
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Janek Arme
Põltsamaa jalgrattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Arro
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Mikk Bauer
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Maris Bogdanovics
40008025498
Riteņbraukšanas sporta klubs “Tandēms”
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Zlata Broniševskaja
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Riho Ever
Velo Clubbers
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Andreas Grossmann
Nõmme Jalgrattakool
II start - M/N12
Sten-Roland Guläjev
Nõmmerattakool
II start - M/N12
Lisandra Haljaste
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Katrina Hansone
RRS
II start - M/N12
Richard Hansons
RRS
III start - M/N14
Girts Harkins
MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Silver Havamaa
VI start - NAISED + SEENIORID
Uko Hommik
Hauka Veloklubi
IV start - M/N16
Valeri Hripunov
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Maximilian Huck
Tüask
IV start - M/N16
Richard Hynninen
III start - M/N14
Adrian Irbe
CFC
II start - M/N12
Uku Järv
CFC
III start - M/N14
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Edvin Jürgen
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Maria Jürisaar
Haanja rattaklubi
IV start - M/N16
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
IV start - M/N16
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Karl Villem Käärt
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
IV start - M/N16
Raiko Kaldoja
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Matiss Kalverss
Astana development team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Marek Karm
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karro
TÜASK
II start - M/N12
Kaupo Kattai
RTR/Ma niisama
VI start - NAISED + SEENIORID
Kevin Kertsman
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Koit Carlos Kesa
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Isabel Kiis
Kalevi Jalgrattakool
-
II start - M/N12
Ott Kiivit
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Eliise Kivistu
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Kiviväli
TÜASK
IV start - M/N16
Emily Kodanik
LER
III start - M/N14
Mariann Koik
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Glen Gregory Kõiv
CFC Spordikubi
IV start - M/N16
Marten Konga
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Artjom Köster
Ampler Tartu 2024
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Alekss Krasts
Team Ampler-Tartu2024
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaupo Kuhlap
Csomos
Cosmos Sport MTÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Agnes Kukk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristi Kuldkepp
Peloton
VI start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Aleksei Kušnir
ABB
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Kuusk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaarel Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Mirtel Laht
SK Rakke
IV start - M/N16
Räni Aksel Lehis
TYASK
III start - M/N14
Loore Lemloch
CFC
IV start - M/N16
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Martti Lenzius
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Liisi Lohk
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Mik Madisson
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Martin Maide
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Oskar Märs
Lõuna- Eesti Rattaklubi
II start - M/N12
Markus Mettus
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Madis Mihkels
Team Ampler-Tartu2024
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Dominik Mirontšuk
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Joosep Mitt
Pärnu kalev
I start - M/N8, M/N10
Kertu Mitt
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Virgo Mitt
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Reene Muugamäe
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Tarmo Neemela
Sirius Microwave OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Magnus Normak
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Bryan Nuuma
Cfc
IV start - M/N16
Hans Hendrik Orav
SK Porter Racing
I start - M/N8, M/N10
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Emma Maria Päärson
CFC Suusakool
IV start - M/N16
Thristan Paju
Spordiklubi Rakke
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Helari Pallas
21CC Triatloniklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
TYASK
IV start - M/N16
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
IV start - M/N16
Aimar Pedari
RR Siplased
AS Kitzinger Progress
VI start - NAISED + SEENIORID
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Tormi Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
I start - M/N8, M/N10
Eric Petrov
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Carmen-Anete Plakso
TÜASK
IV start - M/N16
Andreas Põder
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Lauren Pohl
CFC
IV start - M/N16
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Martti Poolak
Lõuna-Eesti Rattaklubi
II start - M/N12
Aaron Leon Portugov
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Annabrit Prants
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Keijo Priks
VI start - NAISED + SEENIORID
Sille Puhu
HWX
VI start - NAISED + SEENIORID
Rünno Raadla
Paralepa Jalgrattaklubi
IV start - M/N16
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Trevor Raev
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Arabella Raie
Triathlon Estonia
II start - M/N12
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Eleanor Rang
Cfc
II start - M/N12
Gisele Rang
CFC
III start - M/N14
Maribel Rannala
IV start - M/N16
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ranek Raud
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Kirke Rehme
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
III start - M/N14
Karel Gustav Rei
CFC
IV start - M/N16
Sander Rein
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Rihards Reinfelds
Msģ
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Alar Reiska
Haanja RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Arvi Romandi
Rae Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Georg Roose
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Oskar Rusing
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Ottomar Saag
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Evar Saul
Kuusalu rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marten Seesmaa
Lõuna Eesti Rattaklubi
III start - M/N14
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Joanna Maria Seppo
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Tomi Siilbek
Lõuna-Eesti Rattaklubi
IV start - M/N16
Rainer Sildvee
kinema.eu
VI start - NAISED + SEENIORID
Ats Simisker
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Tauri Soeson
TÜASK
IV start - M/N16
Sten Erik Soiver
Kuusalu rattaklubi
IV start - M/N16
Steven Sumberg
SK Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Simon Suppi
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Karolin Surva
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri-Tristan Taal
Komo Rattaklubi
III start - M/N14
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Kirill Tarassov
Trey Mountainbike Team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Jasper Aleksander Teder
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Kevin Teeäär
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Kristjan Tsanev
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16
Uku Übner
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Gregor Vain
Porter Racing
IV start - M/N16
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Pärtel Valge
SK Velo
IV start - M/N16
Maikel Magnus Välja
Kalevi jalgrattakool
II start - M/N12
Tom Vallimägi
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Eliis Veske
Lõuna-Eesti rattaklubi
II start - M/N12
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Maksim Ziborov
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14

...