Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Galerii Kommentaarid

Tulemused, MyFitness Poolmaraton

Tulemused detailsemalt
KohtN. kohtNr.AegNimiVKLVKL kohtVõiskond
116200:34:46.6Janis JurdzsM191
BJC Laimite
21500:34:48.7Sandis ReinsonsM192
BJC Laimite
310100:34:48.9Argen IntM193
421300:34:49.2Jani VirtanenM194
HTL
536600:37:33.8Haralds DernovsM195
636800:37:34.9Kaspar PäärsonM196
AlbeTeam Bont
719200:38:50.7Joonas ValgeM197
Tallinna Kiiruisuklubi
8122700:38:50.7Kristiine KalevN191
916000:38:50.9Artis Ivo PencisM198
BJC Laimite
1015900:38:51.7Edgars NezamovsM199
BJC Laimite
111600:38:51.9Arvis MiezitisM1
BJC Laimite
12234500:38:54.9Tuuli VaherN192
13316900:39:04.7Veronica IvanovN193
Rakvere1
1441800:40:20.2Elizabeth JõgiN194
Albe Team/Bont
15515700:40:20.2Patricija Elizabete SnikereN141
BJC Laimite
1618400:40:21.2Raivo RukisM2
17615800:40:21.9Agate PriediteN142
BJC Laimite
1817100:40:25.7Karl-Martin LaasbergM141
Rakvere1
1918300:40:26.7Kaspars KrastinšM3
FILTER
2034800:40:34.8Markus SarapM1910
211700:40:44.9Dzintars LapinsM4
BJC Laimite
2214200:41:36.9Ainars OzolsM5
2321400:41:43.7Antti SjögrenM1911
HTL
2422000:41:53.2Arturs MiglinieksM142
2519000:41:53.7Kert RiitsaluM1912
Tartu Slalom
26722600:41:54.0Anna KruminaN143
ASI/SKI-BOX
2721200:41:54.2Juho VirtanenM143
HTL
28822100:41:54.9Ance KucinaN144
ASI Ski-Box
2919600:42:01.9Kristjan MissaiM6
3021100:42:05.9Vilmer VesantoM144
HTL
31913800:42:05.9Denisa Druka-JaunzemeN1
ASI- SkiBox
3237100:42:13.2Andris KraujaM7
3322300:43:39.8Toomas KibusM8
Rullibuss Team 03
3439600:43:44.9Alvar AsiM9
351012300:43:55.2Maria MuljarovaN2
3621500:43:58.9Karlis Aleksandrs StudansM1913
ASI/SKI-BOX
3715400:44:02.2Magnus VarikM10
381117300:44:03.2Birgit TomingN145
Rakvere1
391217200:44:03.2Nele-Liis VõhmaN146
Rakvere Bont rulluisuklubi
404600:44:03.9Alar IvanovM11
Rakvere Bont rulluisuklubi
4114800:44:05.2Ivar LillaM12
Tartu Inline Team
4215300:44:05.8Saveli BogretsovM1914
4319700:44:06.2Jaak MännikM13
441319500:44:10.2Anete JalakasN3
Rullibuss Team 03
451436400:44:11.2Gunita SnikereN4
BJC Laimite
461521600:44:11.2Jaanika ArmN5
4722400:45:42.2Johannes ÜtsikM14
4840000:46:04.9Nikita KulikovM15
4918700:46:33.9Toomas RumpM16
5039100:46:33.9Arnel KaskM17
5114100:46:34.9Raimonds NezamovsM18
BJC Laimite
5220700:46:35.9Tanel OjalaM19
Kuldsed Käed / Team
5317700:46:36.9Ivari KruusmannM20
Rakvere Bont rulluisuklubi
541618900:46:37.2Hanna ValgeN195
Tallinna Kiiruisuklubi
551718500:46:38.7Evija GraumaneN6
BJC Laimite
5638900:46:38.7Günther VäätM21
571814500:46:38.9Janne ÕispuuN7
5815200:47:04.2Didzis TolmanisM22
591915100:47:47.2Eve HõbemetsN8
Rullibuss Team 03
6017500:48:26.2Kristo AartM23
Rakvere2
6122200:48:26.9Toomas UuekülaM24
6223000:49:12.0Siim Sander RoobaM25
6322800:49:13.9Iiro JääskeläinenM145
HTL
6439300:49:52.9Kris HeinlaM26
652020200:49:57.9Anna GrišinaN9
Rullibuss Team
6617900:50:01.0Aare KalvikM27
6722900:50:07.0Jaak VeskimeisterM28
Tallinki Spordiklubi
682115500:50:07.9Janika RukisN10
6915000:50:08.7Lenno LuksM29
702221000:50:08.7Tea VisseN11
712317600:50:32.2Alexandra LaanemägiN147
Rakvere2
7239500:50:34.7Markko PurgeM30
7319400:50:35.9Reiko TääkerM31
7413900:50:36.9Andres KebaM32
7514600:50:38.2Meelis SulaM33
762434700:50:39.9Triin JussN12
7739700:50:55.7Koit VeeorgM34
7840100:51:19.2Eero KooklaM35
792514300:51:34.2Maarja ReinapuN13
802616600:51:53.2Liivika IvanovN14
Rakvere2
812714700:52:21.9Heidi JürisooN15
8214400:52:55.9Kaido ReinapuM36
8319300:53:01.9Hendrik PetersonM37
8416100:53:24.7Arnis PrieditisM1915
BJC Laimite
8518100:53:47.7Artjoms NovikovsM38
BJC Laimite
862823500:55:22.1Katrin PriksN16
Reaalprojekt
872934600:55:45.1Getter KiiskN17
Tartu Inline Team
883016800:56:12.2Reet KruusmannN18
Rakvere2
893117800:56:14.9Janne KaunN19
Kaheksarattalised Naised
9018600:57:16.2Kristjan KuldmaaM1916
Tallinna Kiirujsuklubi
913220000:57:30.2Silvia KiigemägiN196
9219900:57:31.3Veljo KiigemägiM39
933323300:59:15.7Asta BieksieneN20
9434400:59:32.0Marko MölderM40
9514900:59:59.7Nikolai TšihhatšjovM41
9623201:00:11.0Tõnu RajandoM42
9719101:01:41.3Toomas PulleritsM43
9818201:02:58.7Tarmo LeekM44
Kaheksarattalised
9920801:03:01.2Jüri KimmelM45
Kuldsed Käed / Team
1003419801:03:11.0Jelizaveta KrumoviciuteN21
GRK LT
10120901:05:04.7Marek VäljariM46
Kuldsed Käed / Team
1023517001:05:45.7Kristin AartN148
Rakvere2
10320601:07:17.5Tiit KarjaM47
Kuldsed Käed / Team
1043620501:07:38.7Ketrud TühaneN22
Kuldsed Käed / Team
10521901:08:32.5Ranno LaaneM48
1063713701:09:47.5Edyt TaganõmmN23
10723401:12:30.5Justinas BieksaM146
1083821701:14:54.7Kaire LootN24
1093921801:29:15.8Angela CaramerliN25
DNF16500:08:49.6Maris Praats
DNF20400:26:16.6Rene Tühane
Kuldsed Käed / Team
DNF23100:41:45.7Britmarii Kroon
DNF18000:14:37.6Grete Kaljuvee
Albe Team/Bont
DNS156Helari Kaljuste
Tartu Inline Team
DNS140Renars Saudins
BJC Laimite
DNS225Ander Uin
DNS188Aldis Sjucillo
BJC Laimite
DNS201Kaido Poom
PPedja
DNS167Maryte Mooses
Rakvere1
DNS164Tiina Tiisler
Tartu Inline Team
Ridu kokku: 120

...