Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Toetajad

Eesti Kultuurkapital

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 05.08.2021 19:22.
Kokku: 232
II start - M/N12: 41
III start - M/N14: 57
IV start - M/N16: 33
V start - OPEN mehed põhisõit: 48
VI start - NAISED + SEENIORID: 53
mees: 194
naine: 38
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Elis Maarja Aardevälja
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Hannes Ahman
Tartu ASK
III start - M/N14
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Zlata Broniševskaja
Maardu Kalevijalgrattakool
III start - M/N14
Carl Peeter Dooner
CFC
III start - M/N14
Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Ralf Hürden
CFC
III start - M/N14
Kaspar Jakobsoo
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
III start - M/N14
Markus Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
III start - M/N14
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Karl Kiviväli
III start - M/N14
Mariann Koik
Porter Racing
III start - M/N14
Glen Gregory Kõiv
Team Kodar
III start - M/N14
Marten Konga
Porter Racing
III start - M/N14
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Karolina Kull
SK Rakke
III start - M/N14
Andro Kurg
VIKO
III start - M/N14
Rasmus Kuum
CFC
III start - M/N14
Lukas Laatsit
Tüask
III start - M/N14
Mirtel Laht
SK Rakke
III start - M/N14
Loore Lemloch
CFC
III start - M/N14
Robin Luht
Peloton
MTÜ Peloton
III start - M/N14
Uko Rasmus Luht
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Riko Mäeuibo
III start - M/N14
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Henrik Oherd
Peloton
III start - M/N14
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
III start - M/N14
Andri Pärn
tysk
III start - M/N14
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
III start - M/N14
Mia-Maria Puusaag
Porter Racing
III start - M/N14
Maribel Rannala
CFC
III start - M/N14
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Ron Rooni
Cfc Spordikkubi
III start - M/N14
Oskar-Martin Ruder
TÜASK
III start - M/N14
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Robi Saar
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Tomi Siilbek
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Tauri Soeson
TÜ ASK
III start - M/N14
Sten Erik Soiver
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Remo Somelar
TÜASK
III start - M/N14
Rocco Soots
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Sebastian Suppi
Nõmme rattaklubi
III start - M/N14
Riko Tammepuu
CFC
III start - M/N14
Sofia Tara
Porter Racing
III start - M/N14
Joonas Vaikmäe
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Jaarek Vaikmets
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Gregor Vain
Porter Racing
III start - M/N14
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Pärtel Valge
SK Velo
III start - M/N14
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14

...