Et En

Nimisponsor

Soudal
RMW Transport

Toetajad

Rapla Vald
Olerex AS
Rapla Maakonna Spordiliit
Candille
VarenaGrupp OÜ
Autorevol OÜ

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.11.2022 20:40.
Kokku: 246
I start - M/N8, M/N10: 26
II start - M/N12: 53
III start - M/N14: 36
IV start - M/N16: 39
V start - OPEN mehed põhisõit: 37
VI start - NAISED + SEENIORID: 55
mees: 202
naine: 44
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Markus Adams
Otepää Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Markku Ainsalu
Saksa Automaatika ProTeam
V start - OPEN mehed põhisõit
Rait Ärm
Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit
Janek Arme
Põltsamaa Jalgrattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Caspar Austa
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Andris Gavrikovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Valdur Jaht
V start - OPEN mehed põhisõit
Marten Jõeäär
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Edgars Kalninš
KS Sporta klubs
V start - OPEN mehed põhisõit
Gleb Karpenko
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Siim Kiskonen
V start - OPEN mehed põhisõit
Arthur Kooser
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit
Alekss Krasts
RRS/OGRE
V start - OPEN mehed põhisõit
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit
Kevin Kubilius
V start - OPEN mehed põhisõit
Antti Kuitto
Team EVOC Finland
V start - OPEN mehed põhisõit
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Anton Litvintsev
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Joonas Maanurm
Saksa Automaatika ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Oskar Maidre
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Ottomar Metslind
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit
Aleksandr Patrenkin
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Peil
CX Eesti/Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Robin Pruul
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Peeter Pruus
KoMo
V start - OPEN mehed põhisõit
Priit Rahnel
V start - OPEN mehed põhisõit
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Erik Reisenbuk
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Romans Sadretdinovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Cristen-Evary Sarapuu-Sikka
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Juris Skrebels
V start - OPEN mehed põhisõit
Simo Sohkanen
Team EVOC Finland
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaspar Tamm
SK Keremeister
V start - OPEN mehed põhisõit
Peeter Tarvis
KoMo
V start - OPEN mehed põhisõit
Ats Uulimaa
viko
V start - OPEN mehed põhisõit
Vahur Valvas
V start - OPEN mehed põhisõit

...