Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal

Tulemused, V start - OPEN mehed põhisõit

Tulemused detailsemalt
KohtNr.AegNimiVKLVKL kohtVõiskond
1100:55:56Markus PajurMJ1
Kalevi Jalgrattakool
2200:55:56Antti Jussi JuntunenMU1
P.E Haguenhau TRM
319700:56:10Caspar AustaME1
TÜSK
43500:57:02Alekss KrastsMJ2
RRS/OGRE
518800:57:10Siim KiskonenMU2
6500:58:09Magnus KrusemannME2
A/T SPORT
7800:58:31Rait ÄrmMJ3
Porter Racing
818200:58:40Markku AinsaluME3
Saksa Automaatika ProShop Team
9600:58:45Simo SohkanenME4
Team EVOC Finland
103101:00:02Peeter TarvisME5
Raplamaa Rattaklubi KoMo
1118101:00:21Joonas MaanurmME6
Saksa Automaatika ProShop Team
121001:01:45Karmo KutserMJ4
13901:02:23Ivar VaabME7
141201:02:37Vahur ValvasME8
152901:03:22Henri TreimuthMJ5
Viljandi RK
1623201:03:53Oskar MaidreMU3
CFC Spordiklubi
1718601:04:07Kristjan RandmaME9
vo2 specialized cc
1821400:56:13Randar SaarMU4
Vooremaa Centrum/Rattabaas
191900:56:18Stefan LootusMJ6
Kuusalu Rattaklubi
2018400:56:39Gleb KarpenkoMJ7
KJK
21700:56:40Toomas VoolMJ8
Viljandi RK
221500:57:23Kaspar TammME10
SK Keremeister
2318500:57:47Janno AksinME11
Hawaii Express
241400:57:50Aleksandr PatrenkinMJ9
2517400:58:46Andris GavrikovsME12
2617600:58:47Edgars KalninsME13
KS Sporta klubs
272100:58:58Ats UulimaaMJ10
viko
282700:59:33Jarek MäestuME14
Rein Taaramäe Rattaklubi
291600:59:38Valdur JahtME15
3019000:59:43Robin PruulMJ11
KJK
311700:59:44Lauri PeilME16
CX Eesti/Rein Taaramäe rattaklubi
3219301:00:17Anton LitvintsevMJ12
CFC Spordiklubi
3321201:00:45Oliver Harris HüttMJ13
Vooremaa Centrum/Rattabaas
343001:01:09Erik ReisenbukMU5
Kalevi jalgrattakool
352501:01:20Ottomar MetslindMJ14
RTR
3621801:01:29Kevin KubiliusMJ15
Pärnu Kalev
3717201:02:49Karl Mihkel VentMJ16
TYSK
381801:03:06Erki LaanemäeMJ17
Viljandi RK
3921301:03:15Rihard KollMJ18
Vooremaa Centrum/Rattabaas
403401:04:07Markus AdamsMJ19
Otepää Rattaklubi
413200:56:49Romans SadretdinovsME17
4215100:40:25Artjom MirzojevMJ20
CFC Spordiklubi
DNF24Robin Nirgi
KJK
DNS26Raul Aarma
Raplamaa Rattaklubi
DNS22Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
DNS33Sten-Erik Ottender
Raplamaa Rattaklubi KoMo
DNS23Raul Rätsep
DNS28Janek Arme
Põltsamaa Jalgrattaklubi
DNS20Reiko Rosenthal
DNS4Kristjan Johanson
Viljandi RK
DNS11Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
Ridu kokku: 51

...