Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.09.2021 05:01.
Kokku: 254
I start - M/N8, M/N10: 13
II start - M/N12: 49
III start - M/N14: 30
IV start - M/N16: 50
V start - OPEN mehed põhisõit: 50
VI start - NAISED + SEENIORID: 62
mees: 217
naine: 37
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Raul Aarma
Raplamaa Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Sander Aavik
Ujumise spordiklubi
III start - M/N14
Markus Adams
Otepää Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Hannes Ahman
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Markku Ainsalu
Saksa Automaatika ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Janno Aksin
HAWAII EXPRESS
VI start - NAISED + SEENIORID
Janno Aksin
Hawaii Express
V start - OPEN mehed põhisõit
Ats Joosep Angerpikk
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Martin Anier
IV start - M/N16
Gevert Aola
SK Pärnu Kalev
II start - M/N12
Rait Ärm
Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit
Janek Arme
Põltsamaa Jalgrattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Aaron Aus
RTR
III start - M/N14
Caspar Austa
TÜSK
V start - OPEN mehed põhisõit
Vadimir Beljajev
Tartu SK Velo
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskars Blumbergs
KS Sporta klubs
IV start - M/N16
Ronalds Blumbergs
KS Sporta klubs
IV start - M/N16
Linda Elizabete Brilte
I start - M/N8, M/N10
Bruno Bumanis
VALMIERAS VELO VIENIBA
III start - M/N14
Kristers Celitans
Garam ejot
II start - M/N12
Tatjana Dobolina
Klubi Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Elisabeth Ebras
KJK
IV start - M/N16
Kristo Ebras
VI start - NAISED + SEENIORID
Ann Helen Eelmets
II start - M/N12
Indrek Eelmets
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Eelmets
I start - M/N8, M/N10
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Evelina Ermane-Marcenko
IV start - M/N16
Alens Ermanis-Marcenko
I start - M/N8, M/N10
Alens Ermanis-Marcenko
I start - M/N8, M/N10
Nikolai Fjodorov
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron-Thorren Floren
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Andris Gavrikovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Ron Gristsenko
IV start - M/N16
Henry Grünberg
Porter Racing
IV start - M/N16
Priit Grünberg
Porter Racing
VI start - NAISED + SEENIORID
Tom Hints
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Harro Hoog
VI start - NAISED + SEENIORID
Ralf Hürden
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Oliver Harris Hütt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Oskar Hendrik Hütt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Arti Ilves
Peloton
IV start - M/N16
Tim Ingo
RTR
III start - M/N14
Richard Ivainen
Peloton
II start - M/N12
Liis Jääger
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Grete Jaeski
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Valdur Jaht
V start - OPEN mehed põhisõit
Kert Järva
IV start - M/N16
Priit Järvloo
VI start - NAISED + SEENIORID
Markus Järvsoo
Viljandi RK
II start - M/N12
Jasper Jõela
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Egert Johanson
IV start - M/N16
Kristjan Johanson
Viljandi RK
V start - OPEN mehed põhisõit
Robert Johanson
IV start - M/N16
Stefan Johanson
Viljandi RK
III start - M/N14
Antti Jussi Juntunen
P.E Haguenhau TRM
V start - OPEN mehed põhisõit
Mihkel Jüri
VI start - NAISED + SEENIORID
Siim Juris
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Aivar Juus
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
II start - M/N12
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Edgars Kalnins
KS Sporta klubs
V start - OPEN mehed põhisõit
Helvijs Kancers
BELO Cycling project
II start - M/N12
Kristaps Kancers
Sportland Bottecchia
VI start - NAISED + SEENIORID
Märt Kannel
Viljandi RK
II start - M/N12
Jaak Karjane
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
IV start - M/N16
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Gleb Karpenko
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaarel Kerge
III start - M/N14
Jaanus Kertsman
kose amk
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaarel Kiho
TÜ ASK
IV start - M/N16
Marcus Kiilaspea
Viljandi RK
II start - M/N12
Toomas Kirsipuu
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Siim Kiskonen
V start - OPEN mehed põhisõit
Emma Kivilaan
Viljandi RK
II start - M/N12
Eliise Kivistu
III start - M/N14
Karl Kiviväli
TÜASK
I start - M/N8, M/N10
Gerd Kodanik
VI start - NAISED + SEENIORID
Kardo Kõiv
RedBike
VI start - NAISED + SEENIORID
Kevin Kardo Kõiv
CFC
IV start - M/N16
Gregor Kokk
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Rihard Koll
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Oskar Kontus
IV start - M/N16
Tarmo Kopli
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Korgesaar
TYASK
III start - M/N14
Alekss Krasts
RRS/OGRE
V start - OPEN mehed põhisõit
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Krusemann
III start - M/N14
Kert Kubilius
II start - M/N12
Kevin Kubilius
Pärnu Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaupo Kuhlap
Cosmos
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek-Robin Kukk
IV start - M/N16
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Artur Kupp
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Andro Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Martin Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
III start - M/N14
Jaanika Kurgjärv
Rein Taaramäe rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Kurits
RTR
III start - M/N14
Aleksei Kusnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Karmo Kutser
V start - OPEN mehed põhisõit
Robin Kütt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
II start - M/N12
Märt Küüt
VI start - NAISED + SEENIORID
Erki Laanemäe
Viljandi RK
V start - OPEN mehed põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Mae Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Tea Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Vladimir Lapshin
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Latik
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Kristo Latik
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Robert Lepik
Peloton
II start - M/N12
Rasmus Leppik
Viljandi RK
IV start - M/N16
Maario Libek
TÜ ASK
IV start - M/N16
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Liisi Lohk
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Risto Loorits
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Stefan Lootus
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Joonas Maanurm
Saksa Automaatika ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Jakob Maaten
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Mik Madisson
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Maru Mäesepp
I start - M/N8, M/N10
Jarek Mäestu
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Markus Mäeuibo
Haanja rattaklubi
III start - M/N14
Oskar Maidre
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Marten Malmre
Peloton
III start - M/N14
Anatoli Männi
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
VI start - NAISED + SEENIORID
Ottomar Metslind
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit
Viktor Mihhailov
hawaiexpress
VI start - NAISED + SEENIORID
Madis Mihkels
TÜASK
IV start - M/N16
Paul Mikk
Viljandi RK
IV start - M/N16
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalevi SK
IV start - M/N16
Artjom Mirzojev
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Virgo Mitt
III start - M/N14
Juri Molev
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Marko Mõttus
Viljandi RK
IV start - M/N16
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Naagel
Viiking
VI start - NAISED + SEENIORID
Henry Närap
TÜASK
IV start - M/N16
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Robin Nirgi
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Tobias Nirgi
Siplased
II start - M/N12
Raivo Nõmm
Cyclon
VI start - NAISED + SEENIORID
Rauno Notton
Cfc
IV start - M/N16
Anti Oot
Team Amps
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten-Erik Ottender
Raplamaa Rattaklubi KoMo
V start - OPEN mehed põhisõit
Joosep-Mattias Õun
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Markus Pajur
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Romet Pajur
III start - M/N14
Helari Pallas
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Aaron Mattias Pani
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Peeter Parmask
Tartu SK Velo
VI start - NAISED + SEENIORID
Aleksandr Patrenkin
V start - OPEN mehed põhisõit
Oskar Pau
RTR
IV start - M/N16
Aimar Pedari
VI start - NAISED + SEENIORID
Erkki Peedumäe
Peloton
II start - M/N12
Lauri Peil
CX Eesti/Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Riko-Sander Pensa
RTR
III start - M/N14
Annabrit Prants
KJK
III start - M/N14
Robin Pruul
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Rainer Pungar
MEHIKOORMA
VI start - NAISED + SEENIORID
Jürgen Puškin
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Sven Puusepp
VI start - NAISED + SEENIORID
Frank Aron Ragilo
KJK
IV start - M/N16
Kristjan Randma
vo2 specialized cc
V start - OPEN mehed põhisõit
Maribel Rannala
CFC
II start - M/N12
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Rudolfs Raudzin
VALMIERAS VELO VIENIBA
II start - M/N12
Mirjam Raun
RTR/Velo
II start - M/N12
Eliis Rehemaa
Eliis Rehemaa
IV start - M/N16
Kirke Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Kusti Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KOMO
II start - M/N12
Erik Reisenbuk
Kalevi jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VI start - NAISED + SEENIORID
Remi Rikolas
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Ron Rooni
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Andre Roos
TYSK
IV start - M/N16
Kert Roose
IV start - M/N16
Richard Root
Viljandi RK
III start - M/N14
Reiko Rosenthal
RTR
VI start - NAISED + SEENIORID
Rainer Rullingo
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Rüster
Peloton
III start - M/N14
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Kaido Saar
Raplamaa Rattaklubi KOMO
II start - M/N12
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Randar Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Romans Sadretdinovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Stefano Salvatori
flowride tsilli
VI start - NAISED + SEENIORID
Laura Lizette Sander
IV start - M/N16
Merilyn Sarikas
Viljandi RK
IV start - M/N16
Silver Semjonov
I start - M/N8, M/N10
Tomi Siilbek
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
II start - M/N12
Maario Silm
Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Anet Sirvel
KJK
IV start - M/N16
Merili Sirvel
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Simo Sohkanen
Team EVOC Finland
V start - OPEN mehed põhisõit
Remo Somelar
TÜASK
II start - M/N12
Kristel Sandra Soonik
Viljandi RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Greete Steinburg
Spordiklubi Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Harri Sügis
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Jüri Suluste
SJK Viiking
VI start - NAISED + SEENIORID
Karolin Surva
III start - M/N14
Erik Sviridenko
III start - M/N14
Kaspar Tamm
SK Keremeister
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Tony Tamm
Viljandi RK
IV start - M/N16
Siim Tammoja
Otepaa Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Igor Tarassov
VI start - NAISED + SEENIORID
Matvei Tarassov
Nõmme Rattaklubi
IV start - M/N16
Peeter Tarvis
Raplamaa Rattaklubi KoMo
V start - OPEN mehed põhisõit
Elina Tasane
Viljandi RK
IV start - M/N16
Marcis Terin
VALMIERAS VELO VIENIBA/MSG
IV start - M/N16
Kristjan Terro
TYSK
II start - M/N12
Johannes Tiirats
Viljandi RK
IV start - M/N16
Tõnu Tõnov
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi RK
IV start - M/N16
Janno Tosmin
TÜASK
IV start - M/N16
Maria Treier
CFC
II start - M/N12
Henri Treimuth
Viljandi RK
V start - OPEN mehed põhisõit
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Priit Tuisk
SK Keremeister
VI start - NAISED + SEENIORID
Mathias Tukk
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Janelle Uibokand
Peloton
VI start - NAISED + SEENIORID
Aimur Uuk
Rakvere Rattaklubi Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Ats Uulimaa
viko
V start - OPEN mehed põhisõit
Ivar Vaab
V start - OPEN mehed põhisõit
Joonas Vaikmäe
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Pärtel Valge
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Henri Valmsen
Viljandi RK
III start - M/N14
Vahur Valvas
V start - OPEN mehed põhisõit
Joonatan Varep
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Karl Mihkel Vent
TYSK
V start - OPEN mehed põhisõit
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Toomas Vool
Viljandi RK
V start - OPEN mehed põhisõit

...