Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 05.10.2022 23:41.

Põhijooks stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Kaupo Uuetoa 1981 mees MIII Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
2 Janar Pajo 1987 mees MII Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
3 Tõnis Nimmerfeldt 1984 mees MII Eesti, Harju maakond
4 Jaanus Gross 1975 mees MIII Eesti, Harju maakond
Sparta
Vibuklubi Sagittarius
5 Indrek Oll 1975 mees MIII Eesti, Harju maakond
6 Maris Terno 1982 naine NIII Eesti, Harju maakond
SK Saue Tammed
Swedbank
7 Trevor Karro 2006 mees MJ Eesti, Harju maakond
Sparta
8 Ain Kilk 1967 mees MVI Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
9 Mario Palumets 1998 mees MI Eesti, Harju maakond
10 Jaanus Pedak 1966 mees MVI Eesti, Harju maakond
11 Rain Jano 1973 mees MIII Eesti, Harju maakond
JK Sarma/Triathlon Estonia
12 Tarmo Jõgi 1982 mees MIII Eesti, Harju maakond
Kuldne Tervis jooksugrupp
13 Meelis Piirsalu 1973 mees MIII Eesti, Harju maakond
14 Aksel Tähepõld 2007 mees MJ Eesti, Harju maakond
Saue KJK
15 Miriam Paesüld 2010 naine T12 Eesti, Harju maakond
SK Saue Tammed
16 Mattis Alliksoo 1979 mees MIII Eesti, Harju maakond
17 Tarmo Pilving 1980 mees MIII Eesti, Harju maakond
Maaülikool
18 Martin Rohtsalu 1984 mees MII Eesti, Harju maakond
19 Tarmo Reitsnik 1972 mees MVI Eesti, Harju maakond
20 Gregor Ander Mäe 2006 mees MJ Eesti, Harju maakond
21 Tanel Põllu 1989 mees MII Eesti, Harju maakond
Hissmekano Estonia OÜ
22 Birgit Veldi 2002 naine NI Eesti, Harju maakond
Rapla Jooksuklubi
23 Jan Rasmus Rohtla 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
24 Urmas Paejärv 1973 mees MIII Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
25 Jaan Lepp 1985 mees MII Eesti, Harju maakond
26 Keit Dubrovski 1977 mees MIII Eesti, Harju maakond
27 Raimo Tropp 1982 mees MIII Eesti, Harju maakond
SK Merimetsa
28 Mart Kivi 1983 mees MII Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
29 Indrek Tomingas 1978 mees MIII Eesti, Harju maakond
30 Kaisa-Maria Oll 2005 naine NJ Eesti, Harju maakond
31 Marko Leibenau 1975 mees MIII Eesti, Harju maakond
32 Priit Lopsik 1979 mees MIII Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
33 Lauri Valdmaa 1980 mees MIII Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
34 Rene Mustasaar 1983 mees MII Eesti, Harju maakond
35 Taavi Kasela 1982 mees MIII Eesti, Harju maakond
TreeningPluss
36 Erki Pajundi 1981 mees MIII Eesti, Harju maakond
37 Janno Greenbaum 1974 mees MIII Eesti, Harju maakond
38 Karmel Jano 2007 naine NJ Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
39 Berit Kant 2008 naine T14 Eesti, Harju maakond
Sparta
40 Joonas Sirts 2007 mees MJ Eesti, Harju maakond
Saue JK
41 Reiko Zäär 1987 mees MII Eesti, Harju maakond
42 Aarne Vasarik 1978 mees MIII Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
43 Annely Saar 1974 naine NIII Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi
44 Raini Toom 1976 mees MIII Eesti, Harju maakond
Sparta
45 Marko Pruus 1979 mees MIII Eesti, Harju maakond
Nõmme spordiklubi
46 Toomas Paejärv 2005 mees MJ Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
47 Mirjam Vint 1977 naine NIII Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
48 Susan Pihelgas 1987 naine NII Eesti, Harju maakond
SK Saue Tammed
49 Joonas Hendre 1982 mees MIII Eesti, Harju maakond
50 Susan Keedus 1990 naine NII Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
51 Markus Lilienberg 2008 mees P14 Eesti, Harju maakond
Saue Jk
52 Marika Kookla 1995 naine NI Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
53 Algis Kelder 1992 mees MII Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
54 Mihkel Piirsalu 2007 mees MJ Eesti, Harju maakond
55 Liina Kasela 1987 naine NII Eesti, Harju maakond
TreeningPluss
56 Andres Avalo 1978 mees MIII Eesti, Harju maakond
57 Maret Ülenõmm 1987 naine NII Eesti, Harju maakond
58 Terje Odamus 1969 naine NVI Eesti, Harju maakond
59 Kristiin Heleen Oll 2009 naine T14 Eesti, Harju maakond
60 Jaanus Arukaevu 1966 mees MVI Eesti, Harju maakond
61 Hanna-Liina Palu 2004 naine NJ Eesti, Harju maakond
Sparta
62 Rando Pakal 1983 mees MII Eesti, Harju maakond
63 Kenneth Mäe 2008 mees P14 Eesti, Harju maakond
64 Maria Smirnova 2008 naine T14 Eesti, Harju maakond
Viimsi Veeklubi
65 Janika Jürgenson 1979 naine NIII Eesti, Harju maakond
66 Mattias Lepp 2009 mees P14 Eesti, Harju maakond
SAUE JALGPALLIKLUBI
67 Mart Sepp 1974 mees MIII Eesti, Harju maakond
68 Andro Õisnurm 1982 mees MIII Eesti, Harju maakond
Ääsmäe Põhikool
69 Maarja-Helena Veskimägi 2006 naine NJ Eesti, Pärnu maakond
70 Tarmo Margat 1979 mees MIII Eesti, Harju maakond
71 Anneli Ratassepp 1985 naine NII Eesti, Harju maakond
72 Ats Raud 2007 mees MJ Eesti, Harju maakond
perek Raud
73 Mihkel Kivaste 2008 mees P14 Eesti, Harju maakond
74 Anneli Rõhtjuk 1977 naine NIII Eesti, Harju maakond
75 Rene Uustalu 1982 mees MIII Eesti, Harju maakond
76 Helen Alliksoo 1982 naine NIII Eesti, Harju maakond
77 Evelin Umalas 1976 naine NIII Eesti, Harju maakond
78 Stenver Suve 2008 mees P14 Eesti, Harju maakond
79 Inna Kirsipuu 1964 naine NVI Eesti, Harju maakond
80 Gustav Põder 2011 mees P12 Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
81 Tiina-Riin Uulma 1992 naine NII Eesti, Harju maakond
SaChe Cheerleaders
82 Kristi Kant 1980 naine NIII Eesti, Harju maakond
83 Eva Kirke Kell 2009 naine T14 CHRISTMAS ISLAND, Santa
84 Lennart Kuningas 2012 mees P10 Eesti, Harju maakond
Saue Taekwondoklubi
85 Kerli Paejärv 1978 naine NIII Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
86 Juhan Paabstel 1959 mees MVII Eesti, Harju maakond
11834441
87 Anna Helene Rauk 2012 naine T10 Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
88 Gertrud Pärn 2009 naine T14 Eesti, Harju maakond
89 Kärt Mere 1994 naine NI Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
90 Ants Kask 1969 mees MVI Eesti, Harju maakond
NA
91 Grete Kant 2010 naine T12 Eesti, Harju maakond
Tallinna Jahtklubi Purjetamiskool
92 Jaanus Kormik 1975 mees MIII Eesti, Harju maakond
93 Simon Kormik 2010 mees P12 Eesti, Harju maakond
94 Mirjam Tabur 1986 naine NII Eesti, Harju maakond
95 Katrin Keis 1982 naine NIII Eesti, Harju maakond
96 Karl-Martin Kruusamägi 2008 mees P14 Eesti, Harju maakond
Saue JK
97 Kristiina Hendre 1986 naine NII Eesti, Harju maakond
98 Oliver Avalo 2011 mees P12 Eesti, Harju maakond
99 Lembe Veskimägi 1972 naine NVI Eesti, Pärnu maakond
100 Kaspar Leiter 2012 mees P10 Eesti, Harju maakond
101 Mattias Perling 2011 mees P12 Eesti, Harju maakond
102 Verner Mättas 1971 mees MVI Eesti, Harju maakond
103 Liina Aus 1978 naine NIII Eesti, Harju maakond
104 Katrin Pihlakas 1980 naine NIII Eesti, Harju maakond
105 Olev Mitt 1961 mees MVII Eesti, Rapla maakond
106 Taivo Varik 1983 mees MII Eesti, Harju maakond
107 Arabella Raie 2011 naine T12 Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
108 Jaanus Saar 1969 mees MVI Eesti, Harju maakond
SK Mõmmid
109 Andrus Arukaevu 2007 mees MJ Eesti, Harju maakond
110 Marju Norvik 1982 naine NIII Eesti, Harju maakond
111 Liisa Lepp 1985 naine NII Eesti, Harju maakond
Kelly Jumping
112 Margit Kilk 1975 naine NIII Eesti, Harju maakond
113 Katre-Maris Veskimägi 2003 naine NJ Eesti, Pärnu maakond
114 Maarja Ehala 1979 naine NIII Eesti, Harju maakond
Mawaii Express
115 Siim-Joonas Liive 2008 mees P14 Eesti, Harju maakond
116 Aaron Pedak 2011 mees P12 Eesti, Harju maakond
117 Reelika Laisaar-Mättas 1984 naine NII Eesti, Harju maakond
118 Elen Perolainen 1981 naine NIII Eesti, Harju maakond
119 Karen Oja 1980 naine NIII Eesti, Harju maakond
Saue jalgpalliklubi
120 Rain Hallimäe 1957 mees MVII Eesti, Harju maakond
121 Kristjan Alliksoo 2011 mees P12 Eesti, Harju maakond
122 Betti Perling 2013 naine T10 Eesti, Harju maakond
123 Urve Arukaevu 1966 naine NVI Eesti, Harju maakond
124 Ave Pormeister 1977 naine NIII Bahama, Bahonga
125 Leho Leiter 1975 mees MIII Eesti, Harju maakond
126 Kaire Kivi 1983 naine NII Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
127 Kristi Pärn 1974 naine NIII Eesti, Harju maakond
128 Birgit Käsper 1993 naine NI Eesti, Harju maakond
JJ-Street Tantsukool
129 Mia Karma 2008 naine T14 Eesti, Harju maakond
JJ-Street Tantsukool
130 Seliina Raivo 2002 naine NI Eesti, Harju maakond
131 Jaagup Raivo 2012 mees P10 Eesti, Harju maakond
132 Anneli Oja 1978 naine NIII Eesti, Harju maakond
133 Jaak Raivo 1973 mees MIII Eesti, Harju maakond
134 Toomas Kell 1976 mees MIII Zimbabwe, Gonga
135 Elen Pruus 1983 naine NII Eesti, Harju maakond
Nõmme spordiklubi
136 Annika Kaupmees 1987 naine NII Eesti, Harju maakond
137 Kätlin Arras 1983 naine NII Eesti, Harju maakond
138 Kaur Lillepõld 1983 mees MII Eesti, Harju maakond
139 Katrin Männimets-Sevastjanov 1993 naine NI Eesti, Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium
140 Ivan Lavrentjev 1992 mees MII Eesti, Harju maakond
141 Triinu Gross 1977 naine NIII Eesti, Harju maakond
SK Mômmid
142 Jako-Priit Liive 2010 mees P12 Eesti, Harju maakond
143 Jegor Sevastjanov 1985 mees MII Eesti, Harju maakond
Genius Sports
144 Ellen Matla 1958 naine NVII Eesti, Lääne-Viru maakond
145 Lennart Muru 2010 mees P12 Eesti, Harju maakond
Saue Kergejõustikuklubi
146 Kristin Elm 1982 naine NIII Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
147 Ketlin Kasak 1990 naine NII Eesti, Harju maakond
Kasak Solutions oü
148 Grete Paas 2009 naine T14 Eesti, Harju maakond
Sparta
149 Nicole Maria Klais 1996 naine NI Eesti, Harju maakond
UP Sport
150 Hando Hanschmidt 1977 mees MIII Eesti, Harju maakond
151 Kristi Krull 1989 naine NII Eesti, Harju maakond
TallinnStrong
152 Kelli Pakal 1989 naine NII Eesti, Harju maakond
Gym!
Gym Eesti OÜ
153 Roman Antipjev 2002 mees MI Eesti, Harju maakond
154 Eve Heldja 1981 naine NIII Eesti, Harju maakond
155 Roman Metsaluik 1977 mees MIII Eesti, Harju maakond
156 Amanda-Maria Rõhtjuk 2004 naine NJ Eesti, Harju maakond
157 Nathali Elisabeth Kask 2010 naine T12 Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
158 Rauno Pisa 2002 mees MI Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
MTÜ Täiskäik Edasi
159 Marco King 2007 mees MJ Eesti, Harju maakond
160 Külliki Trepp 1981 naine NIII Eesti, Harju maakond
161 Chris Müürsepp 2006 mees MJ Eesti, Harju maakond
Saue JK
162 Vladimir Müürsepp 1979 mees MIII Eesti, Harju maakond
163 Aile Arro 1992 naine NII Eesti, Harju maakond
164 Ly Ojasalu 1991 naine NII Eesti, Harju maakond
165 Kerlin Kalda 1990 naine NII Eesti, Harju maakond
166 Hanna-Riina Klaos 1995 naine NI Eesti, Harju maakond
167 Getrin Halling-Sula 1992 naine NII Eesti, Harju maakond
168 Anu Varep 1982 naine NIII Eesti, Harju maakond
169 Helve Hannus 1987 naine NII Eesti, Harju maakond
170 Rainar Teas 1999 mees MI Eesti, Harju maakond
171 Kaur Erik Kell 2008 mees P14 HONG KONG, Shmarju
172 Tanel Müürsepp 1982 mees MIII Eesti, Harju maakond
173 Marcus Müürsepp 2012 mees P10 Eesti, Harju maakond
174 Tõnu Simm 1976 mees MIII Eesti, Harju maakond
175 Karl-Kaspar Simm 2009 mees P14 Eesti, Harju maakond
176 Maria Denissova 1999 naine NI Eesti, Harju maakond
177 Juri Denissov 1990 mees MII Eesti, Harju maakond
178 Kelly Nõmmiko 1994 naine NI Eesti, Harju maakond
179 Tiiu Kuura 1992 naine NII Eesti, Harju maakond
Tiiu Kuura
180 Merje Tiitsar 1982 naine NIII Eesti, Harju maakond
181 Helen Kedelauk 2008 naine T14 Eesti, Harju maakond
182 Katriin Ever 1988 naine NII Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
183 Kristo Sildaru 1984 mees MII Eesti, Harju maakond
184 Ets Raud 2009 mees P14 Eesti, Harju maakond
perek Raud
185 Andre Raud 1976 mees MIII Eesti, Harju maakond
perek Raud
186 Ly Jürgenson 1981 naine NIII Eesti, Harju maakond
perek Raud
187 Tanel Ärm 1994 mees MI Eesti, Harju maakond
188 Mari-Liis Pado 1989 naine NII Eesti, Harju maakond
189 Kersti Pado 1987 naine NII Eesti, Harju maakond
190 Priit Norak 1997 mees MI Eesti, Harju maakond
191 Eele Põllu 1978 naine NIII Eesti, Harju maakond
192 Riho Stender 1974 mees MIII Eesti, Harju maakond
193 Andreas Metsaluik 2010 mees P12 Eesti, Harju maakond
194 Helle Oranen 1978 naine NIII Eesti, Harju maakond
195 Hendrik Muru 2012 mees P10 Eesti, Harju maakond
Saue Kergejõustikuklubi
196 Juhan Muru 1977 mees MIII Eesti, Harju maakond
Porter Racing
197 Merje Kesa 1986 naine NII Eesti
Kasak Solutions oü
198 Betty-Maria Märk 1984 naine NII Eesti, Harju maakond
Kasak Solutions oü
199 Keiu Michalski 1990 naine NII Eesti, Harju maakond
Kelly Jumping
200 Anti Ehatamm 1954 mees MVII Eesti, Harju maakond
201 Ingrid Wiscombe 1985 naine NII Eesti, Harju maakond
202 Lenne-Merit Veskimägi 2011 naine T12 Eesti, Pärnu maakond
203 Alar Orion 1980 mees MIII Eesti, Harju maakond
204 Astra Orion 2010 naine T12 Eesti, Harju maakond
205 Erich Orion 2010 mees P12 Eesti, Harju maakond
206 Hindrik Orion 2010 mees P12 Eesti, Harju maakond
207 Vello Reesaar 1941 mees MVIII Eesti, Harju maakond
JK HERMES
208 Marc Vokk 1977 mees MIII Eesti, Harju maakond
209 Jaspar Jaansoo 1997 mees MI Eesti, Harju maakond
210 Karoliina Liiv 2010 naine T12 Eesti, Harju maakond
211 Annika Mäe 1979 naine NIII Eesti, Harju maakond
212 Ravel Reinhold 1998 mees MI Eesti, Harju maakond
213 Risto Kulbas 1953 mees MVII Eesti, Harju maakond
214 Karoli Kivi 2009 naine T14 Eesti, Harju maakond
Rae Spordikool
215 Rasmus-Oliver Veskimägi 1999 mees MI Eesti, Pärnu maakond
216 Elina Kuzmina 2000 naine NI Eesti, Harju maakond
217 Janar Essenson 1982 mees MIII Eesti, Harju maakond
FreeStart matka ja spordiklubi
218 Nora Lee Leet 2010 naine T12 Eesti, Harju maakond
219 Trevor Tiitsar 2008 mees P14 Eesti, Harju maakond
220 Hendrik Sassi 2010 mees P12 Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
221 Kai Kalamees 1963 naine NVI Eesti, Harju maakond
222 Jane Medar 1981 naine NIII Eesti, Lääne-Viru maakond
223 Piret Rommot 1989 naine NII Eesti, Harju maakond
224 Joanna Oja 2009 naine T14 Eesti, Harju maakond
Saue jalgpalliklubi
225 Einar Lvovs 1980 mees MIII Eesti, Harju maakond
226 Maia Kuul 1979 naine NIII Eesti, Harju maakond
227 Viljar Lilleväli 1982 mees MIII Eesti, Harju maakond
228 Juss Kaspar Lvovs 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
229 Kristi Rätsep 1972 naine NVI Eesti, Harju maakond
230 Viljar Hiienõmm 1969 mees MVI Eesti, Harju maakond
Särasilmad/Täppsportlased
Respo Haagised AS
231 Even Pruus 2012 mees P10 Eesti, Harju maakond
Nõmme spordiklubi
Saue poistekoor
232 Kristjan Kasela 2008 mees P14 Eesti, Harju maakond
TreeningPluss
233 Jaagup Ainsalu 1987 mees MII Eesti, Harju maakond
Eraisik
234 Varje Pedak 1969 naine NVI Eesti, Harju maakond
235 Herman Kiilberg 2011 mees P12 Eesti, Harju maakond
Nõmme spordiklubi
236 Geily Niinemets 1982 naine NIII Eesti, Harju maakond
Kuldne Tervis jooksugrupp
237 Tiina Tuul 1984 naine NII Eesti, Harju maakond
238 Urmo Tuul 1989 mees MII Eesti, Harju maakond
239 Venno Vahtras 2008 mees P14 Eesti, Harju maakond
Saue KJK
240 Kristiina Raamat 1986 naine NII Eesti, Harju maakond
241 Kadri Schmidt 1977 naine NIII Eesti, Harju maakond
Kadri Schmidt
Niisama
242 Taavi Liiv 1982 mees MIII Eesti, Harju maakond
243 Riin Luts 1988 naine NII Eesti, Harju maakond
244 Karola Paltsep 2008 naine T14 Eesti, Harju maakond
JJ-Street Tantsukool
245 Ketrin Paltsep 2011 naine T12 Eesti, Harju maakond
JJ-Street Tantsukool
246 Kristelle Ivask 2011 naine T12 Eesti, Harju maakond
JJ-Street Tantsukool
247 Berit Mets 2005 naine NJ Eesti, Harju maakond
JJ-Street Tantsukool
248 Ville Kikkas 2009 mees P14 Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
249 Sander Treiel 2008 mees P14 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
250 Mirjam Treiel 1982 naine NIII Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
251 Teemo Treiel 1981 mees MIII Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
252 Kuldar Treiel 2010 mees P12 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
253 Rainer Treiel 2010 mees P12 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
254 Edvard Niklus 2011 mees P12 Eesti, Harju maakond
Saue JK
255 Janelle Liivar 1980 naine NIII Eesti, Harju maakond
256 Ander Õisnurm 2009 mees P14 Eesti, Harju maakond
Ääsmäe Põhikool
257 Airi Kontson 1981 naine NIII Eesti, Harju maakond
Ääsmäe Põhikool
258 Juhannes Reisman 1992 mees MII Eesti, Harju maakond
259 Kristiina Lindus 1977 naine NIII Eesti, Harju maakond
Nõmme spordiklubi
260 Maido Leibenau 1978 mees MIII Eesti, Harju maakond
261 Jevgeni Sazonov 1981 mees MIII Eesti, Harju maakond
262 Marit Leisberg 1990 naine NII Eesti, Harju maakond
263 Kerttu Leibenau 2004 naine NJ Eesti, Harju maakond
264 Annelii Eglit 1965 naine NVI Eesti, Harju maakond
Keila Lasteaed Vikerkaar
265 Jaanus Eglit 1960 mees MVII Eesti, Harju maakond
Keila Tarbijate Ühistu
266 Peeter Piirsalu 2011 mees P12 Eesti, Harju maakond
267 Kaidi Vako 1986 naine NII Eesti, Harju maakond
268 Grete Maria Savitsch 2004 naine NJ Eesti, Harju maakond
Treeningpartner/Tabasalu Triatloniklubi
Treeningpartner- Eviko noortetiim/Tabasalu Triatlo
269 Priidu Metsamägi 1984 mees MII Eesti, Harju maakond
270 Sigrid Joosti 2009 naine T14 Eesti, Harju maakond
Sparta
271 Gerda Kadak 2009 naine T14 Eesti, Harju maakond
Sparta
272 Kertu Kaljurand 1982 naine NIII Eesti, Harju maakond
273 Karolina Keevallik 2008 naine T14 Eesti, Harju maakond
274 Natali Hanni 1979 naine NIII Eesti, Harju maakond
Hilariuse kool
275 Taavi Kask 1978 mees MIII Eesti, Harju maakond
Saue Jalgpalliklubi
276 Krevon Alet-Märtson 2000 mees MI Eesti, Harju maakond
277 Kristi Evart 1977 naine NIII Eesti, Harju maakond
278 Oskar Leiter 2012 mees P10 Eesti, Harju maakond
279 Loore Leiter 2010 naine T12 Eesti, Harju maakond
280 Lukas Hanschmidt 2013 mees P10 Eesti, Harju maakond
281 Jese Kelder 2014 mees P10 Eesti, Harju maakond
282 Priidik Tiksmann 1988 mees MII Eesti, Harju maakond
Nunnu
283 Liisa Treiman 1997 naine NI Eesti, Harju maakond
Sisekaitseakadeemia
284 Siim Grossthal 1998 mees MI Eesti, Harju maakond
285 Katrin Kvade 1986 naine NII Eesti, Harju maakond
286 Marten Malva 2010 mees P12 Eesti, Harju maakond
287 Alexander Ganin 1987 mees MII Eesti, Harju maakond
Tokon

...