Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 06.10.2022 07:40.
Kokku: 465
Põhijooks: 287
Lastejooks 1-2 aastased 60 m: 17
Lastejooks 3-4 aastased 270 m: 31
Lastejooks 5-6 aastased 270 m: 37
Lastejooks 7-8 aastased 270 m: 41
Lastejooks 9-10 aastased 540 m: 27
Lastejooks 11-12 aastased 540 m: 25
mees: 250
naine: 215
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Solveig Agur
Elite Sport
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Jaagup Ainsalu
Eraisik
Põhijooks
Krevon Alet-Märtson
Põhijooks
Helen Alliksoo
Põhijooks
Kaspar Alliksoo
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Kert Alliksoo
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Kristjan Alliksoo
Põhijooks
Kristjan Alliksoo
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Mattis Alliksoo
Põhijooks
Roman Antipjev
Põhijooks
Uku Oskar Anupõld
Saue JK
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Tanel Ärm
Põhijooks
Kätlin Arras
Põhijooks
Aile Arro
Põhijooks
Andrus Arukaevu
Põhijooks
Jaanus Arukaevu
Põhijooks
Urve Arukaevu
Põhijooks
Liina Aus
Põhijooks
Andres Avalo
Põhijooks
Oliver Avalo
Põhijooks
Juri Denissov
Põhijooks
Maria Denissova
Põhijooks
Keit Dubrovski
Põhijooks
Kahro Eerik
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Annelii Eglit
Keila Lasteaed Vikerkaar
Põhijooks
Jaanus Eglit
Keila Tarbijate Ühistu
Põhijooks
Maarja Ehala
Mawaii Express
Põhijooks
Anti Ehatamm
Põhijooks
Kristin Elm
Saue Jalgpalliklubi
Põhijooks
Janar Essenson
FreeStart matka ja spordiklubi
Põhijooks
Kristi Evart
Põhijooks
Katriin Ever
Triathlon Estonia
Põhijooks
Alexander Ganin
Tokon
Põhijooks
Janno Greenbaum
Põhijooks
Johann Greenbaum
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Maria Greenbaum
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Jaanus Gross
Sparta
Vibuklubi Sagittarius
Põhijooks
Märt Gross
Sparta
Vibuklubi Sagittarius
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Triinu Gross
SK Mômmid
Põhijooks
Siim Grossthal
Põhijooks
Rain Hallimäe
Põhijooks
Getrin Halling-Sula
Põhijooks
Natali Hanni
Hilariuse kool
Põhijooks
Helve Hannus
Põhijooks
Kristella Hannus
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Hando Hanschmidt
Põhijooks
Lukas Hanschmidt
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Lukas Hanschmidt
Põhijooks
Eve Heldja
Põhijooks
Jan Hendre
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Joonas Hendre
Põhijooks
Keira Hendre
Partner Akro
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Kristiina Hendre
Põhijooks
Viljar Hiienõmm
Särasilmad/Täppsportlased
Respo Haagised AS
Põhijooks
Lenna Hiis
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Evert Ilu
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Kristelle Ivask
JJ-Street Tantsukool
Põhijooks
Jaron Jaaku
Saue Jalgpallilubi
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Lilit Jaaku
Saue Jalgpallilubi
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Jaspar Jaansoo
Põhijooks
Eloore Jakson
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Ethel Jakson
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Harold Jakson
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Karmel Jano
Triathlon Estonia
Põhijooks
Kaspar Jano
Triathlon Estonia
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Rain Jano
JK Sarma/Triathlon Estonia
Põhijooks
Remy Jõgi
Sk Fortis
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Tarmo Jõgi
Kuldne Tervis jooksugrupp
Põhijooks
Sigrid Joosti
Sparta
Põhijooks
Janika Jürgenson
Põhijooks
Ly Jürgenson
perek Raud
Põhijooks
Rebecca Juus
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Gerda Kadak
Sparta
Põhijooks
Oliver Kahanek
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Sonja Kahanek
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Kai Kalamees
Põhijooks
Karl Marten Kalda
Saue Lasteaed Midrimaa
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Kerlin Kalda
Põhijooks
Liam Kalda
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Mariell Kalda
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Markus Kalda
Saue Lasteaed Midrimaa
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Robert Kalda
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Sebastian Kalda
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Kertu Kaljurand
Põhijooks
Mia-Marii Kaljurand
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Berit Kant
Sparta
Põhijooks
Grete Kant
Tallinna Jahtklubi Purjetamiskool
Põhijooks
Kristi Kant
Põhijooks
Nora Kapp
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Teodor Kapp
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Mia Karma
JJ-Street Tantsukool
Põhijooks
Nora Karro
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Trevor Karro
Sparta
Põhijooks
Ketlin Kasak
Kasak Solutions oü
Põhijooks
Aniita Kase
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Keesi Kase
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Roone Kase
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Kristjan Kasela
TreeningPluss
Põhijooks
Liina Kasela
TreeningPluss
Põhijooks
Martten Kasela
TreeningPluss
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Rasmus Kasela
TreeningPluss
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Taavi Kasela
TreeningPluss
Põhijooks
Ants Kask
NA
Põhijooks
Meribel Kask
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Nathali Elisabeth Kask
Saue Jalgpalliklubi
Põhijooks
Taavi Kask
Saue Jalgpalliklubi
Põhijooks
Birgit Käsper
JJ-Street Tantsukool
Põhijooks
Annika Kaupmees
Põhijooks
Helen Kedelauk
Põhijooks
Susan Keedus
Treeningpartner
Põhijooks
Karolina Keevallik
Põhijooks
Katrin Keis
Põhijooks
Algis Kelder
Saue Jalgpalliklubi
Põhijooks
Jese Kelder
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Jese Kelder
Põhijooks
Luca Kelder
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Eva Kirke Kell
Põhijooks
Kaur Erik Kell
Põhijooks
Toomas Kell
Põhijooks
Lenna Kerno
Triathlon Estonia
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Martin Kersa
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Mia Marta Kersa
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Kevin Kesa
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Merje Kesa
Kasak Solutions oü
Põhijooks
Mia Kesa
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Herman Kiilberg
Nõmme spordiklubi
Põhijooks
Herman Kiilberg
Nõmme spordiklubi
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Ville Kikkas
Saue Jalgpalliklubi
Põhijooks
Ain Kilk
Eesti Worldloppeti Klubi
Põhijooks
Margit Kilk
Põhijooks
Marco King
Põhijooks
Alfred Kirschenberg
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Emili Kirschenberg
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Henri Kirschenberg
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Inna Kirsipuu
Põhijooks
Eliise Kivaste
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Mihkel Kivaste
Põhijooks
Kaire Kivi
SK Jooksupartner
Põhijooks
Karoli Kivi
Rae Spordikool
Põhijooks
Looreli Kivi
SK Jooksupartner
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Marili Kivi
Fortuuna
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Mart Kivi
SK Jooksupartner
Põhijooks
Brandon Klaasimäe
Saue jalgpalliklubi
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Kaspar Klaasimäe
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Nicole Maria Klais
UP Sport
Põhijooks
Hanna-Riina Klaos
Põhijooks
Kaspar Koern
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Markus Koern
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Airi Kontson
Ääsmäe Põhikool
Põhijooks
Marika Kookla
SK Prorunner
Põhijooks
Jaanus Kormik
Põhijooks
Simon Kormik
Põhijooks
Saskia Korrol
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Kristi Krull
TallinnStrong
Põhijooks
Karl-Martin Kruusamägi
Saue JK
Põhijooks
Risto Kulbas
Põhijooks
Lennart Kuningas
Saue Taekwondoklubi
Põhijooks
Maia Kuul
Põhijooks
Tiiu Kuura
Tiiu Kuura
Põhijooks
Elina Kuzmina
Põhijooks
Katrin Kvade
Põhijooks
Reti Laanepere
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Selena Lääts
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Mattias Laid
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Reelika Laisaar-Mättas
Põhijooks
Ivan Lavrentjev
Põhijooks
Nora Lee Leet
Põhijooks
Keili Leibenau
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Kert Leibenau
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Kerttu Leibenau
Põhijooks
Maido Leibenau
Põhijooks
Marko Leibenau
Põhijooks
Marit Leisberg
Põhijooks
Kaspar Leiter
Põhijooks
Leho Leiter
Põhijooks
Loore Leiter
Põhijooks
Oskar Leiter
Põhijooks
Jaan Lepp
Põhijooks
Liisa Lepp
Kelly Jumping
Põhijooks
Mairolt Lepp
SAUE JALGPALLIKLUBI
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Mattias Lepp
SAUE JALGPALLIKLUBI
Põhijooks
Meinhard Lepp
SAUE JALGPALLIKLUBI
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Johanna Liiv
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Karoliina Liiv
Põhijooks
Taavi Liiv
Põhijooks
Janelle Liivar
Põhijooks
Jako-Priit Liive
Põhijooks
Siim-Joonas Liive
Põhijooks
Markus Lilienberg
Saue Jk
Põhijooks
Kaur Lillepõld
Põhijooks
Pärtel Lillepõld
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Raju Lillepõld
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Viljar Lilleväli
Põhijooks
Adele Lillmaa
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Marie Lillmaa
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Hugo Laur Lillmann
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Kristiina Lindus
Nõmme spordiklubi
Põhijooks
Lenna Lobjakas
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Priit Lopsik
Swedbank SK
Põhijooks
Marta Luts
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Riin Luts
Põhijooks
Saara Luts
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Einar Lvovs
Põhijooks
Juss Kaspar Lvovs
Põhijooks
Anette Mäe
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Annika Mäe
Põhijooks
Gregor Ander Mäe
Põhijooks
Kenneth Mäe
Põhijooks
Kertu Mäemets
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Kirsika Mäemets
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Doris Malsroos
SK Saue Tammed
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Taavi Malsroos
SK Saue Tammed
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Marten Malva
Põhijooks
Sverre Johann Männik
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Katrin Männimets-Sevastjanov
Tallinna Pae Gümnaasium
Põhijooks
Tarmo Margat
Põhijooks
Betty-Maria Märk
Kasak Solutions oü
Põhijooks
Tauri Märk
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Maryette Marunevitš
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Ellen Matla
Põhijooks
Verner Mättas
Põhijooks
Jane Medar
Põhijooks
Kärt Mere
Saue Jalgpalliklubi
Põhijooks
Berit Mets
JJ-Street Tantsukool
Põhijooks
Madli Mets
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Mattias Mets
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Andreas Metsaluik
Põhijooks
Roman Metsaluik
Põhijooks
Mikk Metsamägi
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Piia Metsamägi
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Priidu Metsamägi
Põhijooks
Keiu Michalski
Kelly Jumping
Põhijooks
Olev Mitt
Põhijooks
Hendrik Muru
Saue Kergejõustikuklubi
Põhijooks
Juhan Muru
Porter Racing
Põhijooks
Lennart Muru
Saue Kergejõustikuklubi
Põhijooks
Rene Mustasaar
Põhijooks
Lennart Müür
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Chris Müürsepp
Saue JK
Põhijooks
Enrike Müürsepp
Saue JK
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Eric Müürsepp
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Marcus Müürsepp
Põhijooks
Marcus Müürsepp
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Tanel Müürsepp
Põhijooks
Vladimir Müürsepp
Põhijooks
Simone Niilo
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Geily Niinemets
Kuldne Tervis jooksugrupp
Põhijooks
Edvard Niklus
Saue JK
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Edvard Niklus
Saue JK
Põhijooks
Keitlin Niklus
Saue JK
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Otto Niklus
Saue JK
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Millana Nikolajeva
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Anton Nimmerfeldt
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Tõnis Nimmerfeldt
Põhijooks
Kelly Nõmmiko
Põhijooks
Mattias Norak
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Priit Norak
Põhijooks
Marju Norvik
Põhijooks
Terje Odamus
Põhijooks
Aaron Õisnurm
Ääsmäe Põhikool
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Ander Õisnurm
Ääsmäe Põhikool
Põhijooks
Andro Õisnurm
Ääsmäe Põhikool
Põhijooks
Anneli Oja
Põhijooks
Joanna Oja
Saue jalgpalliklubi
Põhijooks
Joosep Oja
Saue jalgpalliklubi
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Karen Oja
Saue jalgpalliklubi
Põhijooks
Ly Ojasalu
Põhijooks
Indrek Oll
Põhijooks
Kaisa-Maria Oll
Põhijooks
Kristiin Heleen Oll
Põhijooks
Helle Oranen
Põhijooks
Alar Orion
Põhijooks
Astra Orion
Põhijooks
Erich Orion
Põhijooks
Hindrik Orion
Põhijooks
Juhan Paabstel
11834441
Põhijooks
Grete Paas
Sparta
Põhijooks
Kersti Pado
Põhijooks
Mari-Liis Pado
Põhijooks
Kerli Paejärv
Triathlon Estonia
Põhijooks
Toomas Paejärv
21CC Triatloniklubi
Põhijooks
Triinu Paejärv
Triathlon Estonia
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Urmas Paejärv
Triathlon Estonia
Põhijooks
Miriam Paesüld
SK Saue Tammed
Põhijooks
Janar Pajo
Saue Jalgpalliklubi
Põhijooks
Erki Pajundi
Põhijooks
Jasper Pajundi
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Oliver Pajundi
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Kelli Pakal
Gym!
Gym Eesti OÜ
Põhijooks
Rando Pakal
Põhijooks
Ryan Pakal
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Brent Pals
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Karola Paltsep
JJ-Street Tantsukool
Põhijooks
Ketrin Paltsep
JJ-Street Tantsukool
Põhijooks
Hanna-Liina Palu
Sparta
Põhijooks
Mario Palumets
Põhijooks
Gertrud Pärn
Põhijooks
Kristi Pärn
Põhijooks
Aaron Pedak
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Aaron Pedak
Põhijooks
Jaanus Pedak
Põhijooks
Varje Pedak
Põhijooks
Betti Perling
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Betti Perling
Põhijooks
Mattias Perling
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Mattias Perling
Põhijooks
Elen Perolainen
Põhijooks
Susan Pihelgas
SK Saue Tammed
Põhijooks
Katrin Pihlakas
Põhijooks
Meelis Piirsalu
Põhijooks
Mihkel Piirsalu
Põhijooks
Peeter Piirsalu
Põhijooks
Marcus Robin Pilt
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Tarmo Pilving
Maaülikool
Põhijooks
Rauno Pisa
Triathlon Estonia
MTÜ Täiskäik Edasi
Põhijooks
Gustav Põder
Saue Jalgpalliklubi
Põhijooks
Lenna Põldmaa
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Liisi Põldmaa
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Eele Põllu
Põhijooks
Emma Emily Põllu
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Tanel Põllu
Hissmekano Estonia OÜ
Põhijooks
Trevor Põllu
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Tristan Põllu
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Ave Pormeister
Põhijooks
Elen Pruus
Nõmme spordiklubi
Põhijooks
Even Pruus
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Even Pruus
Nõmme spordiklubi
Saue poistekoor
Põhijooks
Marell Pruus
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Marko Pruus
Nõmme spordiklubi
Põhijooks
Geidi Puusemp
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Kristiina Raamat
Põhijooks
Arabella Raie
Triathlon Estonia
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Arabella Raie
Triathlon Estonia
Põhijooks
Jaagup Raivo
Põhijooks
Jaak Raivo
Põhijooks
Seliina Raivo
Põhijooks
Anneli Ratassepp
Põhijooks
Kristi Rätsep
Põhijooks
Ronald Rätsep
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Rosanna Rätsep
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Roselia Rätsep
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Andre Raud
perek Raud
Põhijooks
Ats Raud
perek Raud
Põhijooks
Ets Raud
perek Raud
Põhijooks
Berit Raudjärv
Triathlon Estonia
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Anna Helene Rauk
Triathlon Estonia
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Anna Helene Rauk
Triathlon Estonia
Põhijooks
Oskar Rauk
Triathlon Estonia
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Vello Reesaar
JK HERMES
Põhijooks
Ravel Reinhold
Põhijooks
Johann Reisman
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Juhannes Reisman
Põhijooks
Tarmo Reitsnik
Põhijooks
Rafael Ridbeck
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Amanda-Maria Rõhtjuk
Põhijooks
Anna-Luiisa Rõhtjuk
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Anneli Rõhtjuk
Põhijooks
Jan Rasmus Rohtla
Sparta Spordiselts
Põhijooks
Ralf Sander Rohtla
NUNNU
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Sofia Maria Rohtla
NUNNU
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Floora Rohtsalu
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Iiris Rohtsalu
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Markus Rohtsalu
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Martin Rohtsalu
Põhijooks
Piret Rommot
Põhijooks
Annely Saar
Sparta Spordiklubi
Põhijooks
Elise Saar
SK Mômmid
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Jaanus Saar
SK Mõmmid
Põhijooks
Egert Sassi
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Hendrik Sassi
Saue Jalgpalliklubi
Põhijooks
Hendrik Sassi
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Karl Sebastian Sauna
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Kevin Remy Sauna
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Grete Maria Savitsch
Treeningpartner/Tabasalu Triatloniklubi
Treeningpartner- Eviko noortetiim/Tabasalu Triatlo
Põhijooks
Jevgeni Sazonov
Põhijooks
Kadri Schmidt
Kadri Schmidt
Niisama
Põhijooks
Mart Sepp
Põhijooks
Jegor Sevastjanov
Genius Sports
Põhijooks
Kristo Sildaru
Põhijooks
Johanna Simm
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Karl-Kaspar Simm
Põhijooks
Tõnu Simm
Põhijooks
Joonas Sirts
Saue JK
Põhijooks
Greteliis Sisask
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Maria Smirnova
Viimsi Veeklubi
Põhijooks
Kiara Sööt
Tallinna Kalev
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Kigor Sööt
SK Augur
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Kimbra Sööt
Tallinna Kalev
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Nora Stender
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Riho Stender
Põhijooks
Rihard Sulg
Saue jk
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Theodor Sulg
Saue jk
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Stenver Suve
Põhijooks
Aron Suvemaa
Saue JK
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Henry Suvemaa
Saue JK
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Ryan Suvemaa
Saue JK
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Jakob Tabur
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Madli Tabur
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Mirjam Tabur
Põhijooks
Aksel Tähepõld
Saue KJK
Põhijooks
Simon Tamm
SAUE JALGPALLIKLUBI
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Sverre Tamm
SAUE JALGPALLIKLUBI
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Brittel Tamman
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Lauren Tamman
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Rainar Teas
Põhijooks
Trevor Tehva
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Maris Terno
SK Saue Tammed
Swedbank
Põhijooks
Keron Tiitsar
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Merje Tiitsar
Põhijooks
Trevor Tiitsar
Põhijooks
Kris Kenneth Tikka
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Priidik Tiksmann
Nunnu
Põhijooks
Indrek Tomingas
Põhijooks
Raini Toom
Sparta
Põhijooks
Kuldar Treiel
Nõmme Spordiklubi
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Kuldar Treiel
Nõmme Spordiklubi
Põhijooks
Mirjam Treiel
Nõmme Spordiklubi
Põhijooks
Rainer Treiel
Nõmme Spordiklubi
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Rainer Treiel
Nõmme Spordiklubi
Põhijooks
Sander Treiel
Nõmme Spordiklubi
Põhijooks
Teemo Treiel
Nõmme Spordiklubi
Põhijooks
Liisa Treiman
Sisekaitseakadeemia
Põhijooks
Külliki Trepp
Põhijooks
Raimo Tropp
SK Merimetsa
Põhijooks
Claudia Isabelle Tuul
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Paula Helene Tuul
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Tiina Tuul
Põhijooks
Urmo Tuul
Põhijooks
Maret Ülenõmm
Põhijooks
Evelin Umalas
Põhijooks
Derek Urgard
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Kaupo Uuetoa
SK Jooksupartner
Põhijooks
Tiina-Riin Uulma
SaChe Cheerleaders
Põhijooks
Rene Uustalu
Põhijooks
Venno Vahtras
Saue KJK
Põhijooks
Vesse Vahtras
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Elisabeth Vaiklo
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Joonatan Vaiklo
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Mihkel Vaiklo
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Kaidi Vako
Põhijooks
Lauri Valdmaa
SK Prorunner
Põhijooks
Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Anu Varep
Põhijooks
Marleen Varik
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Sverre Varik
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Taivo Varik
Põhijooks
Kaisa Varul
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Aarne Vasarik
21CC Triatloniklubi
Põhijooks
Birgit Veldi
Rapla Jooksuklubi
Põhijooks
Katre-Maris Veskimägi
Põhijooks
Lembe Veskimägi
Põhijooks
Lenne-Merit Veskimägi
Põhijooks
Lenne-Merit Veskimägi
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Maarja-Helena Veskimägi
Põhijooks
Rasmus-Oliver Veskimägi
Põhijooks
Belili Amarie Villo
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Mirjam Vint
Treeningpartner
Põhijooks
Helena Vinter
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Karl Vinter
SAUE JALGPALLIKLUBI
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Leo Vinter
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Marc Vokk
Põhijooks
Ingrid Wiscombe
Põhijooks
Karolin Zäär
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Kirtel Zäär
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Reiko Zäär
Põhijooks

...