Et En

Toetajad

XV Saue Õhtujooks

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 27.09.2021 19:02.
Kokku: 361
Põhijooks: 221
Lastejooks 1-2 aastased 60 m: 15
Lastejooks 3-4 aastased 270 m: 33
Lastejooks 5-6 aastased 270 m: 32
Lastejooks 7-8 aastased 270 m: 25
Lastejooks 9-10 aastased 540 m: 26
Lastejooks 11-12 aastased 540 m: 9
mees: 208
naine: 153
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Helen Alliksoo
Põhijooks
Kaspar Alliksoo
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Kert Alliksoo
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Kristjan Alliksoo
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Kristjan Alliksoo
Põhijooks
Mattis Alliksoo
Põhijooks
Mihkel Anni
Põhijooks
Uku Oskar Anupõld
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Kätlin Arras
Põhijooks
Andrus Arukaevu
Põhijooks
Jaanus Arukaevu
Põhijooks
Urve Arukaevu
Põhijooks
Liina Aus
Põhijooks
Andres Avalo
Saue JK
Põhijooks
Brigitta Avalo
Põhijooks
Oliver Avalo
Saue JK
Põhijooks
Oliver Avalo
Saue JK
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Frants Dikker
Põhijooks
Raitti Dikker
Põhijooks
Keit Dubrovski
Põhijooks
Kevin Dubrovski
Põhijooks
Grete Einmann
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Mirjam Einmann
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Rasmus Einmann
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Age Ermos
Põhijooks
Alger Ers
PROJECTOR
Põhijooks
Markus Faster
SK Biathlon
Põhijooks
Mattias Faster
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Mirjam Faster
SK Biathlon
Põhijooks
Natalja Gorenova
Põhijooks
Kaspar Grauen
Spordisemu
Põhijooks
Oliver Grauen
Spordisemu
Põhijooks
Peteri Grauen
Spordisemu
Põhijooks
Sander Grauen
Spordisemu
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Johann Greenbaum
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Maria Greenbaum
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Jaanus Gross
Sparta
Vibuklubi Sagittarius
Põhijooks
Siim Gross
Sparta
Vibuklubi Sagittarius
Põhijooks
Henry Haltunen
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Sirli Hannus-Tähepõld
Põhijooks
Carolin Haug
Põhijooks
Gregor Haug
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Reigo Haug
Põhijooks
Henry Hell
Saue JK
Põhijooks
Jan Hendre
Saue jalgpalliklubi
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Joonas Hendre
Põhijooks
Keira Hendre
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Kristiina Hendre
Põhijooks
Loreen Hepner
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Lenna Hiis
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Karel Hussar
SK Jooksupartner
Põhijooks
Janno Iljas
Põhijooks
Evert Ilu
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Helena Ivanov
Põhijooks
Viktor Ivanov
Põhijooks
Jaron Jaaku
Saue JK
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Lilit Jaaku
Saue JK
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Kaisa Jaanus
Põhijooks
Liina Jaanus
Põhijooks
Marko Jaanus
Põhijooks
Marko Jaanus
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Martin Jaanus
Põhijooks
Eloore Jakson
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Ethel Jakson
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Harold Jakson
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Karmel Jano
Triathlon Estonia
Põhijooks
Kaspar Jano
Triathlon Estonia
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Rain Jano
JK Sarma/Triathlon Estonia
Põhijooks
Jordan Järvela
Järvelad
Põhijooks
Marko Järvela
Järvelad
Põhijooks
Roland Järvela
Järvelad
Põhijooks
Laura Joonas
Põhijooks
Daniel Jörsi
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Elen Jörsi
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Reigo Jörsi
Põhijooks
Tiina Juhani
Põhijooks
Andreas Kaevats
Põhijooks
Andreas Kaljumäe
Põhijooks
Marii Kaljumäe
Põhijooks
Martin Kaljumäe
Põhijooks
Robert Kaljumäe
Põhijooks
Sander Kaljumäe
Põhijooks
Berit Kant
Sparta
Põhijooks
Kristi Kant
Põhijooks
Nora Kapp
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Mia Karma
Põhijooks
Joosep Martin Karu
Põhijooks
Aniita Kase
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Keesi Kase
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Roone Kase
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Kristjan Kasela
Põhijooks
Liina Kasela
Põhijooks
Martten Kasela
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Rasmus Kasela
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Taavi Kasela
Põhijooks
Hardo Kasesalu
NRC Eesti
Põhijooks
Ants Kask
NA
Põhijooks
Kert Kask
Sparta
Põhijooks
Birgit Käsper
JJ-Street Tantsukool
Põhijooks
Annika Kaupmees
Põhijooks
Katrin Keis
Põhijooks
Algis Kelder
Saue JK
Põhijooks
Jese Kelder
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Luca Kelder
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Eva Kirke Kell
Toomas Kell
Põhijooks
Kaur Erik Kell
Boston Celtics
Toomas Kell
Põhijooks
Toomas Kell
Boston Celtics
Toomas Kell
Põhijooks
Lenna Kerno
Triathlon Estonia
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Herman Kiilberg
Nõmme spordiklubi
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Ain Kilk
Eesti Worldloppeti Klubi
Põhijooks
Margit Kilk
Põhijooks
Kaur Kippar
Saue Jalgpalliklubi
Põhijooks
Inna Kirsipuu
Põhijooks
Eliise Kivaste
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Mihkel Kivaste
Põhijooks
Kaspar Koern
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Markus Koern
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Marta Koobas
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Sandra Koobas
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Lisbeth Kookla
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Marika Kookla
SK ProRunner
Põhijooks
Jaanus Kormik
Põhijooks
Jasper Kormik
Põhijooks
Simon Kormik
Põhijooks
Saskia Korrol
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Marta Kriisa
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Sigrid Kriisa
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Karl Martin Kruusimägi
Põhijooks
Andres Kuningas
Põhijooks
Lennart Kuningas
Saue Kergejõustikuklubi
Põhijooks
Aare Kutsar
Never give up
Põhijooks
Anita Kutsar
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Saara Kutsar
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Romina Kuusk
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Tekla Kuusk
Põhijooks
Signe Laar
Saue Isamaa
Põhijooks
Lars Laineste
MTÜ Koidu Suusaklubi
Põhijooks
Lorene Laineste
MTÜ Koidu Suusaklubi
Põhijooks
Mairit Laineste
MTÜ Koidu Suusaklubi
Põhijooks
Sverre Laineste
MTÜ Koidu Suusaklubi
Põhijooks
Kren-Sören Leibenau
Põhijooks
Marko Leibenau
Põhijooks
Ron-Johannes Leibenau
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Grete-Lii Leinsalu
Põhijooks
Jaan Lepp
Põhijooks
Liisa Lepp
Põhijooks
Mairolt Lepp
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Mattias Lepp
Põhijooks
Meinhard Lepp
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Airi Liiva
SAUE ISAMAA
Põhijooks
Jakp-Priit Liive
Saue Poistekoor
Põhijooks
Siim-Joonas Liive
Saue Poistekoor
Põhijooks
Ergo Lilienberg
Täppsportlased
Põhijooks
Markus Lilienberg
Saue Jalgpalliklubi
Põhijooks
Adele Lillmaa
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Marie Lillmaa
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Mario Lomann
Põhijooks
Priit Lopsik
Swedbank SK
Põhijooks
Anette Mäe
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Gregor Ander Mäe
Põhijooks
Kenneth Mäe
Põhijooks
Taavi Malsroos
Saue Tammed
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Tarmo Margat
Põhijooks
Mario Markus
rapla jk
Põhijooks
Maryette Marunevitš
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Stenver Matt
Treeningpartner
Põhijooks
Mark Mendel
Treeninpartner
Põhijooks
Kärt Mere
Saue Jalgpalliklubi
Põhijooks
Karel Mets
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Kaspar Mets
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Madli Mets
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Mattias Mets
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Argo Miller
Põhijooks
Kerli Mitt
Perekond Mitt
Põhijooks
Loore Mitt
Perekond Mitt
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Rene Mitt
Perekond Mitt
Põhijooks
Robin Mitt
Perekond Mitt
Põhijooks
Hendrik Muru
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Laura Mustasaar
Põhijooks
Mario Mustasaar
Põhijooks
Rene Mustasaar
Põhijooks
Enrike Müürsepp
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Eric Müürsepp
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Marcus Müürsepp
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Arnold Nõmm
SJK Sarma
Põhijooks
Ander Õisnurm
Põhijooks
Andro Õisnurm
Põhijooks
Mona Ojamäe
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Simon Ojamäe
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Edward Mihkel Oll
Tartu Kesklinna Kool
Põhijooks
Indrek Oll
SK ProRunner
Põhijooks
Kaisa-Maria Oll
SK ProRunner
Saue Gümnaasium
Põhijooks
Kristiin Heleen Oll
SK ProRunner
Saue Gümnaasium
Põhijooks
Eili Paap
Põhijooks
Kerli Paejärv
Triathlon Estonia
Põhijooks
Toomas Paejärv
Põhijooks
Triinu Paejärv
Triathlon Estonia
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Urmas Paejärv
Triathlon Estonia
Põhijooks
Kert Paidre
Põhijooks
Lenna Paidre
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Erki Pajundi
Sautec AS
Põhijooks
Jasper Pajundi
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Piret Palm
Põhijooks
Hanna-Liina Palu
Keila JK
Põhijooks
Andrus Pärn
Pere
Põhijooks
Gertrud Pärn
Pere
Põhijooks
Kristi Pärn
Pere
Põhijooks
Ingvar Pärnamäe
Põhijooks
Aaron Pedak
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Jaanus Pedak
Põhijooks
Betti Perling
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Betti Perling
Põhijooks
Lavly Perling
Saue Isamaa
Põhijooks
Martin Perling
Põhijooks
Mattias Perling
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Mattias Perling
Põhijooks
Elen Perolainen
Põhijooks
Tom Pigul
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Susan Pihelgas
Saue Tammed
Põhijooks
Annagreete Pihlak
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Kenneth Pihlak
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Sebastian Pihlak
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Katrin Pihlakas
Kernu Põhikool
Põhijooks
Evelin Piirsalu
Põhijooks
Meelis Piirsalu
Põhijooks
Mihkel Piirsalu
Põhijooks
Peeter Piirsalu
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Ave Pilt
Põhijooks
Marcus Robin Pilt
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Gustav Põder
Saue JK
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Gustav Põder
Saue JK
Põhijooks
Marge Põder
Põhijooks
Lenna Põldmaa
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Liisi Põldmaa
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Ave Pormeister
Boston Celtics
Põhijooks
Mikk Pormeister
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Marcus-Darius Porval
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Elen Pruus
Põhijooks
Even Pruus
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Marell Pruus
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Marko Pruus
Põhijooks
Mathias Pruus
Nõmme spordiklubi
Põhijooks
Arabella Raie
Triathlon Estonia
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Arabella Raie
Triathlon Estonia
Põhijooks
Helena Raivo
Põhijooks
Ines Raivo
Põhijooks
Jaagup Raivo
Põhijooks
Jaak Raivo
Põhijooks
Seliina Raivo
Põhijooks
Oskar Räni
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Piia Räni
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Liise Rätsep
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Ronald Rätsep
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Rosanna Rätsep
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Sädelin Rätsep
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Silver Rätsep
Põhijooks
Anna Helene Rauk
Triathlon Estonia
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Anna Helene Rauk
Triathlon Estonia
Põhijooks
Oskar Rauk
Triathlon Estonia
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Kermo Rea
Põhijooks
Anu Reedik
Põhijooks
Holger Reinson
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Mart Reinson
Põhijooks
Pärtel Reinson
Põhijooks
Rasmus Reinson
Põhijooks
Grethe Reintam
Põhijooks
Norton Reintam
Põhijooks
Jan Rasmus Rohtla
Sparta SS / Saunapunkt
Põhijooks
Reinis Ruusmaa
Põhijooks
Reti Ruusmaa
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Elise Saar
SK Mõmmid
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Jaanus Saar
SK mõmmid
Põhijooks
Evelyn Saard
Põhijooks
Birgita Sälik
Põhijooks
Riane-Ly Salmiste
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Robert Salmiste
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Max Jesper Salokorpi
Põhijooks
Kadri-Liis Salupõld
Põhijooks
Kristel Särak
Põhijooks
Liisi Särak
Põhijooks
Taavi Särak
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Egert Sassi
Saue jalgpalliklubi
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Hendrik Sassi
Saue jalgpalliklubi
Põhijooks
Hendrik Sassi
Saue jalgpalliklubi
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Kertu Sassi
Põhijooks
Ketter Sassi
Põhijooks
Ketter Sassi
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Tanel Saue
Mercury
Põhijooks
Yvonne Siimon
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Helena Sild
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Lenna Sild
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Nora Sild
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Joonas Sirts
Saue JK
Põhijooks
Germo Sisask
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Greteliis Sisask
Saue Jalgpalliklubi
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Sonja Smitt
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Ats Sõnajalg
Sparta
Põhijooks
Mia Soorm
Põhijooks
Markus Suigusaar
Põhijooks
Rihard Sulg
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Theodor Sulg
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Kevin Suurkütt
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Jakob Tabur
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Madli Tabur
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Mirjam Tabur
Põhijooks
Aksel Tähepõld
Saue KJK
Põhijooks
Ester Tähepõld
Saue KJK
Põhijooks
Margus Tähepõld
MKM Jooksuklubi
Põhijooks
Anu Tammeleht
Põhijooks
Kaiar Tammeleht
Põhijooks
Kristof Tammeleht
Põhijooks
Marko Tammist
Põhijooks
Gregor Tammiste
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Henry Tammiste
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Liisbet Tark
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Oliver Tark
Lastejooks 1-2 aastased 60 m
Trevor Tehva
Saue JK
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Ats Marek Tender
Põhijooks
Rimo Timm
Treeningpartner/ Suusasemud
Põhijooks
Indrek Tomingas
Põhijooks
Ott Tomingas
Keila JK
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Robin Tomingas
Keila JK
Põhijooks
Merily Treimann
Saue Gümnaasium
Põhijooks
Gert Mattias Truu
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Elenor Truuts
Triathlon Estonia
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Loreen Truuts
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Roosi Truuts
Triathlon Estonia
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Maret Ülenõmm
Põhijooks
Derek Urgard
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Kaupo Uuetoa
SK Jooksupartner
Põhijooks
Tiina-Riin Uulma
Põhijooks
Karel Uurits
Põhijooks
Karli Sven Uurits
Põhijooks
Säde Vaher
Põhijooks
Säsil Vaher
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Sirli Vaher
Põhijooks
Sören Vaher
Lastejooks 11-12 aastased 540 m
Sören Vaher
Põhijooks
Helene Vainumets
Põhijooks
Aarne Vasarik
21CC Triatloniklubi
Põhijooks
Janet Vavilov
Rävala
Myfitness
Põhijooks
Joonatan Vavilov
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Kairi Vavilov
Keila Muusikakool
Põhijooks
Toomas Vavilov
Treeningpartner
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Põhijooks
Jaanis Veinberg
Tripassion
Põhijooks
Karl Veinberg
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Paul Veinberg
Lastejooks 3-4 aastased 270 m
Birgit Veldi
Rapla Jooksuklubi
Põhijooks
Katre-Maris Veskimägi
Põhijooks
Lembe Veskimägi
Põhijooks
Lenne-Merit Veskimägi
Lastejooks 9-10 aastased 540 m
Maarja-Helena Veskimägi
Põhijooks
Alvar Viikmäe
Prysmian
Põhijooks
Kristofer Viikmäe
JK Saue
Põhijooks
Lisete Viikmäe
JK Saue
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Helena Vinter
Lastejooks 7-8 aastased 270 m
Karl Vinter
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Siim Vinter
Team TT
Põhijooks
Eda Voog
Järvelad
Põhijooks
Karolin Zäär
Lastejooks 5-6 aastased 270 m
Kirtel Zäär
Lastejooks 7-8 aastased 270 m

...