Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Sangaste Valgete Teede Rattaralli juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 18.10.2021 17:01.

Põhisõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Karl-Arnold Vendelin 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
Cycling Tartu
2 Norman Vahtra 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
Cycling Tartu
3 Gert Jõeäär 1987 mees M Eesti, Harju maakond
CFC SPORDIKLUBI
4 Gert Kivistik 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
HAWAII EXPRESS
5 Karl Patrick Lauk 1997 mees M Eesti, Saare maakond
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
6 Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
7 Kristo Prangel 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
Cycling Tartu
8 Kaupo Kattai 1973 mees Sen2 M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
9 Peeter Pung 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
Cycling Tartu
10 Sven Liivamägi 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
11 Mart Vainre 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Team Vänt
12 Mart Kärner 1969 mees Sen2 M Eesti, Tartu maakond
Peloton
13 Lauri Peil 1977 mees Sen2 M Eesti, Tartu maakond
CX Eesti/Rein Taaramäe rattaklubi
14 Martins Sars 1987 mees M Läti, Vidzeme
ZZK Team
15 Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
16 Risto Sepa 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
17 Joosep Sankmann 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
Cycling Tartu
18 Ottomar Metslind 2000 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
19 Ats Uulimaa 2000 mees MJ Eesti, Pärnu maakond
Viko
Jalgrattaklubi viko
20 Meelis Leidt 1969 mees Sen2 M Eesti, Tartu maakond
21 Kristjan Oolo 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
22 Allar Soo 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Veloplus
23 Rihard Koll 2000 mees MJ Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
24 Toomas Kirsipuu 1964 mees Sen3 M Eesti, Tartu maakond
25 Juris Snikis 1973 mees Sen2 M Läti, Madonas nov.
26 Martin Prommik 1981 mees M Eesti, Harju maakond
27 Silver Annion 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
28 Marek Seer 1975 mees Sen2 M Eesti, Valga maakond
Spordipartner
29 Jaanus Linkgreim 1971 mees Sen2 M Eesti, Harju maakond
KJK
30 Sten Kask 1992 mees M Eesti, Harju maakond
31 Riho Alaru 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
32 Marten Jõeäär 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
Cycling Tartu
33 Sander Kempi 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
Cycling Tartu
34 Markus Adams 2001 mees MJ Eesti, Valga maakond
Otepää rattaklubi
35 Hardi Heinsar 1972 mees Sen2 M Eesti, Valga maakond
Scoutspataljon Team
Eesti Kaitsevägi
36 Stefan Lootus 2001 mees MJ Eesti, Harju maakond
37 Rainer Sildvee 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
38 Margus Kaupmees 1978 mees Sen2 M Eesti, Harju maakond
Velopete
39 Ragnar Tarmu 1980 mees M Eesti, Harju maakond
40 Mae Lang 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
41 Robin Kreegimets 2000 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
42 Oliver Harris Hütt 2001 mees MJ Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
43 Kaur Ojala 1999 mees M Eesti, Harju maakond
Nõmme Rattaklubi
44 Tõnis Saar 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
45 Ülo Kuljus 1956 mees Sen4 M Eesti, Võru maakond
FNT Spordiklubi
46 Joonas Maanurm 1976 mees Sen2 M Eesti, Harju maakond
47 Martin Anier 2003 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
48 Randar Saar 1999 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
49 Aivar Veri 1965 mees Sen3 M Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
50 Madis Müürsepp 1965 mees Sen3 M Eesti, Harju maakond
Viimsi Rattaklubi
51 Jörgen Matt 1992 mees M Eesti, Saare maakond
Peloton
52 Arti Ilves 2002 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Peloton
53 Cristen-Evary Sarapuu-Sikka 2001 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Peloton
54 Markus Leidt 2001 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Peloton
55 Joonas Kurits 2002 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
56 Oskar Pau 2003 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
57 Aivar Lagenõmm 1972 mees Sen2 M Eesti, Järva maakond
58 Jaak Karjane 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Spordipartner
59 Igor Tarassov 1965 mees Sen3 M Eesti, Harju maakond
Nõmme rattaklubi
60 Matvei Tarassov 2002 mees M16 Eesti, Harju maakond
Nõmme rattaklubi
61 Deivil Õun 1978 mees Sen2 M Eesti, Harju maakond
KV TVJ
62 Joosep-Mattias Õun 2003 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC
63 Kevin Kubilius 2001 mees MJ Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
64 Arthur Kooser 1997 mees M Eesti, Järva maakond
CFC
65 Tarvi Talv 1970 mees Sen2 M Eesti, Tartu maakond
66 Alar Nigul 1965 mees Sen3 M Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
67 Robin Pihelgas 2002 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
68 Mairon Milistver 2002 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
69 Claid Põrk 2002 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
70 Alexander Nositš 2000 mees MJ Eesti, Harju maakond
Nõmme rattaklubi
71 Ron Gristsenko 2003 mees M16 Eesti, Harju maakond
72 Karl Tõnisson 2001 mees MJ Eesti, Harju maakond
Nõmme rattaklubi
73 Kevin Kardo Kõiv 2003 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
74 Kert Roose 2002 mees M16 Eesti, Valga maakond
75 Sergei Karpenko 1971 mees Sen2 M Eesti, Ida-Viru maakond
76 Gleb Karpenko 2001 mees MJ Eesti, Ida-Viru maakond
77 Didzis Zalitis 1966 mees Sen3 M Läti, Riga
Dobeles dzirnavnieks/Feel Free
78 Karl Mihkel Vent 2000 mees MJ Eesti, Tartu maakond
79 Viljar Kannimäe 1987 mees M Eesti, Võru maakond
Saksa Automaatika ProShopTeam
80 Indrek Eelmets 1978 mees Sen2 M Eesti, Harju maakond
Spordipartner
81 Kristjan Laanemaa 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Viimsi Rattaklubi
82 Hindrik Uusen 1976 mees Sen2 M Eesti, Harju maakond
83 Margus Mänd 1972 mees Sen2 M Eesti, Tartu maakond

...