Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Sangaste Valgete Teede Rattaralli juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 18.10.2021 17:00.
Kokku: 117
Põhisõit: 83
Rahvasõit: 34
mees: 110
naine: 7
Kõik   |   Põhisõit   |   Rahvasõit
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Markus Adams
Otepää rattaklubi
Põhisõit
Riho Alaru
Peloton
Põhisõit
Martin Anier
Rein Taaramäe rattaklubi
Põhisõit
Silver Annion
Põhisõit
Aaron Aus
RTR
Rahvasõit
Enriko Eelmäe
Rahvasõit
Indrek Eelmets
Spordipartner
Põhisõit
Kristian Eenkivi
Rahvasõit
Ron Gristsenko
Põhisõit
Hardi Heinsar
Scoutspataljon Team
Eesti Kaitsevägi
Põhisõit
Oliver Harris Hütt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Põhisõit
Arti Ilves
Peloton
Põhisõit
Gert Jõeäär
CFC SPORDIKLUBI
Põhisõit
Marten Jõeäär
Cycling Tartu
Põhisõit
Jüri Jõul
TriSmile
Rahvasõit
Viljar Kannimäe
Saksa Automaatika ProShopTeam
Põhisõit
Jaak Karjane
Spordipartner
Põhisõit
Mart Kärner
Peloton
Põhisõit
Gleb Karpenko
Põhisõit
Sergei Karpenko
Põhisõit
Sten Kask
Põhisõit
Kaupo Kattai
Rein Taaramäe rattaklubi
Põhisõit
Margus Kaupmees
Velopete
Põhisõit
Hugo Markus Kelk
Rahvasõit
Margus Kelk
Rahvasõit
Sander Kempi
Cycling Tartu
Põhisõit
Margus Kesner
Rahvasõit
Urmas Kibe
Rahvasõit
Toomas Kirsipuu
Põhisõit
Rainer Kivimaa
Rahvasõit
Gert Kivistik
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Kevin Kardo Kõiv
CFC Spordiklubi
Põhisõit
Rihard Koll
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Põhisõit
Arthur Kooser
CFC
Põhisõit
Robin Kreegimets
Põhisõit
Kevin Kubilius
Pärnu Kalev Spordikool
Põhisõit
Aivo Kukk
Rahvasõit
Ülo Kuljus
FNT Spordiklubi
Põhisõit
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe rattaklubi
Põhisõit
Joonas Kurits
Rein Taaramäe rattaklubi
Põhisõit
Karl Kurits
RTR
Rahvasõit
Kristjan Laanemaa
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Aivar Lagenõmm
Põhisõit
Mae Lang
Põhisõit
Karl Patrick Lauk
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
Põhisõit
Markus Leidt
Peloton
Põhisõit
Meelis Leidt
Põhisõit
Sven Liivamägi
Rein Taaramäe rattaklubi
Põhisõit
Jaanus Linkgreim
KJK
Põhisõit
Jaanus Lõhmus
Rahvasõit
Stefan Lootus
Põhisõit
Lembit Lõpp
Rahvasõit
Roland Lõpp
Rahvasõit
Annikki Lugenberg
CFC
Rahvasõit
Arvi Lugenberg
Rahvasõit
Joonas Maanurm
Põhisõit
Marten Malmre
Peloton
Rahvasõit
Margus Mänd
Põhisõit
Jörgen Matt
Peloton
Põhisõit
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
Rahvasõit
Ottomar Metslind
Rein Taaramäe rattaklubi
Põhisõit
Mairon Milistver
Pärnu Kalev Spordikool
Põhisõit
Ülar Morel
Rahvasõit
Madis Müürsepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
Põhisõit
Alexander Nositš
Nõmme rattaklubi
Põhisõit
Kaur Ojala
Nõmme Rattaklubi
Põhisõit
Kristjan Oolo
Peloton
Põhisõit
Deivil Õun
KV TVJ
Põhisõit
Joosep-Mattias Õun
CFC
Põhisõit
Epp Paal
Rahvasõit
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Lauri Peil
CX Eesti/Rein Taaramäe rattaklubi
Põhisõit
Robin Pihelgas
Pärnu Kalev Spordikool
Põhisõit
Andrus Pihlau
Rahvasõit
Claid Põrk
Pärnu Kalev Spordikool
Põhisõit
Kristo Prangel
Cycling Tartu
Põhisõit
Martin Prommik
Põhisõit
Peeter Pung
Cycling Tartu
Põhisõit
Piret Pung
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Rahvasõit
Aimur Rebane
Rahvasõit
Kert Roose
Põhisõit
Oliver Rüster
Peloton
Rahvasõit
Randar Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Põhisõit
Tõnis Saar
Spordiklubi Rakke
Põhisõit
Joosep Sankmann
Cycling Tartu
Põhisõit
Cristen-Evary Sarapuu-Sikka
Peloton
Põhisõit
Martins Sars
ZZK Team
Põhisõit
Marek Seer
Spordipartner
Põhisõit
Risto Sepa
Rein Taaramäe rattaklubi
Põhisõit
Rainer Sildvee
Põhisõit
Ragnar Sirk
Rahvasõit
Juris Snikis
Põhisõit
Allar Soo
Veloplus
Põhisõit
Tarvi Talv
Põhisõit
Igor Tarassov
Nõmme rattaklubi
Põhisõit
Matvei Tarassov
Nõmme rattaklubi
Põhisõit
Ragnar Tarmu
Põhisõit
Aveli Tättar
Sisekaitseakadeemia
Rahvasõit
Kaja Tättar
Liivimaa Rattaklubi
Rahvasõit
Erkko Teder
Rahvasõit
Maidu Teder
Järva-Jaani Ratta− ja Suusaklubi
Rahvasõit
Piret Telgmaa
Trismile
Rahvasõit
Karl Tõnisson
Nõmme rattaklubi
Põhisõit
Ats Uulimaa
Viko
Jalgrattaklubi viko
Põhisõit
Hindrik Uusen
Põhisõit
Norman Vahtra
Cycling Tartu
Põhisõit
Mart Vainre
Team Vänt
Põhisõit
Kristjan Valge
Rahvasõit
Pärtel Valge
SK Velo
Rahvasõit
Henri Valmsen
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Vahur Valvas
Rein Taaramäe rattaklubi
Põhisõit
Karl-Arnold Vendelin
Cycling Tartu
Põhisõit
Karl Mihkel Vent
Põhisõit
Aivar Veri
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Põhisõit
Reio Vill
Otepää Rattaklubi
Rahvasõit
Didzis Zalitis
Dobeles dzirnavnieks/Feel Free
Põhisõit

...