Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 02.12.2022 23:40.
Kokku: 150
I start - M/N8, M/N10: 5
II start - M/N12: 31
III start - M/N14: 31
IV start - M/N16: 33
V start - OPEN mehed põhisõit: 20
VI start - NAISED + SEENIORID: 30
mees: 120
naine: 30
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mirle-Neora Adusoo
III start - M/N14
Ann-Christine Allik
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Meelis Anipai
Lõuna-eesti rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Sebastian Ant
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Trevor Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Mihkel Arro
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Zlata Broniševskaja
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Elisabeth Ebras
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristjan Ebras
KJK
II start - M/N12
Rando Marten Evendi
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Riho Ever
Velo Clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten-Roland Guläjev
Nõmmerattakool
II start - M/N12
Lisandra Haljaste
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Katrina Hansone
RRS
II start - M/N12
Richard Hansons
RRS
III start - M/N14
Silver Havamaa
VI start - NAISED + SEENIORID
Robert Sebastian Heinsar
Lõuna-Eesti Rattaklubi
IV start - M/N16
Ahti Hinnov
VI start - NAISED + SEENIORID
Uko Hommik
Hauka Veloklubi
IV start - M/N16
Valeri Hripunov
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Maximilian Huck
Tüask
IV start - M/N16
Richard Hynninen
III start - M/N14
Adrian Irbe
CFC
II start - M/N12
Uku Järv
CFC
III start - M/N14
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Edvin Jürgen
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
IV start - M/N16
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
IV start - M/N16
Matiss Kalverss
Astana Development Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Marek Karm
Spordipartner
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Karro
TÜASK
II start - M/N12
Kevin Kertsman
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Koit Carlos Kesa
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Eero Kiskonen
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Eliise Kivistu
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Kiviväli
TÜASK
IV start - M/N16
Gert Klaaser
Bike Fanatics cc
VI start - NAISED + SEENIORID
Karlis Klismets
V start - OPEN mehed põhisõit
Mariann Koik
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Marten Konga
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaupo Kuhlap
Cosmos
Cosmos Sport MTÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Agnes Kukk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Aleksei Kušnir
ABB
VI start - NAISED + SEENIORID
Mart Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaarel Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Arseni Laidinen
CFC SPORDIKLUBI
V start - OPEN mehed põhisõit
Harlet Lukas Laretei
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Räni Aksel Lehis
TYASK
III start - M/N14
Loore Lemloch
CFC
IV start - M/N16
Oskar Lemloch
CFC
II start - M/N12
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Martti Lenzius
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Niklas Lond
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Mik Madisson
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Markus Mäeuibo
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Maide
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Oskar Märs
Lõuna- Eesti Rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Mätik
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Markus Mettus
II start - M/N12
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Joosep Mitt
Pärnu kalev
I start - M/N8, M/N10
Virgo Mitt
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaspar Neemesto
Velohunt ProTeam
V start - OPEN mehed põhisõit
Magnus Normak
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Bryan Nuuma
Cfc
IV start - M/N16
Hans Hendrik Orav
SK Porter Racing
I start - M/N8, M/N10
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Dominic Ormus
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Elvis Ormus
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Thristan Paju
Spordiklubi Rakke
V start - OPEN mehed põhisõit
Helari Pallas
Triatloniklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
TYASK
IV start - M/N16
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
80257730
IV start - M/N16
Aimar Pedari
RR Siplased
AS Kitzinger Progress
VI start - NAISED + SEENIORID
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Tormi Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
I start - M/N8, M/N10
Carmen-Anete Plakso
TÜASK
IV start - M/N16
Lauren Pohl
CFC
IV start - M/N16
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Martti Poolak
Lõuna-Eesti Rattaklubi
II start - M/N12
Aaron Leon Portugov
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Annabrit Prants
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Sille Puhu
HWX
VI start - NAISED + SEENIORID
Rünno Raadla
Paralepa Jalgrattaklubi
IV start - M/N16
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Trevor Raev
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Frida Mia Ragilo
KJK
III start - M/N14
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
IV start - M/N16
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Ranek Raud
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Kirke Rehme
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
III start - M/N14
Karel Gustav Rei
CFC
IV start - M/N16
Sander Rein
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Janek Resev
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Gregor Roosna
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Oskar Rusing
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Ottomar Saag
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Georg Salupuu
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Marten Seesmaa
Lõuna Eesti Rattaklubi
III start - M/N14
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Linda Silmere
TYASK
IV start - M/N16
Merili Sirvel
Rakvere Rattaklubi Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Soeson
TÜASK
IV start - M/N16
Sten Erik Soiver
Kuusalu rattaklubi
IV start - M/N16
Steven Sumberg
SK Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Simon Suppi
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Karolin Surva
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri-Tristan Taal
Komo Rattaklubi
III start - M/N14
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Riko Tammepuu
CFC
IV start - M/N16
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Kirill Tarassov
Trey Mountainbike Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Kevin Teeäär
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Gerdo Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Uku Übner
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Henri Uibo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Lauri Uibo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Gregor Vain
Porter Racing
IV start - M/N16
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Maikel Magnus Välja
Kalevi jalgrattakool
II start - M/N12
Eliis Veske
Lõuna-Eesti rattaklubi
II start - M/N12
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16

...