Et En

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Toetajad

kulka
spordipartner
HELIKI
vald
nordkalk

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 28.10.2020 19:00.
Kokku: 237
II start - M/N12: 40
III start - M/N14: 50
IV start - M/N16: 31
V start - OPEN mehed põhisõit: 54
VI start - NAISED + SEENIORID: 62
mees: 195
naine: 42
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Elis Maarja Aardevälja
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Hannes Ahman
TÜ ASK
III start - M/N14
Marii-Isabel Allikberg
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Mirt Ärm
Porter Racing
II start - M/N12
Rait Ärm
BCC
V start - OPEN mehed põhisõit
Janek Arme
Põltsamaa Jalgrattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Aaron Aus
V start - OPEN mehed põhisõit
Caspar Austa
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Hugo Bergson
Kalev jalgratta kool
II start - M/N12
Zlata Broniševskaja
Maardu Kalevijalgrattakool
III start - M/N14
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
CFC
III start - M/N14
Elisabeth Ebras
TEAM RYTGER
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristo Ebras
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Gerd Lauri Eerme
Porter Racing
IV start - M/N16
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Indrek Epner
ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Maksim Fazõlov
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron Gristsenko
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit
Berit Grünberg
Porter Racing
II start - M/N12
Gert Grünberg
Porter Racing
IV start - M/N16
Hardy Grünberg
Porter Racing
II start - M/N12
Priit Grünberg
Porter Racing
VI start - NAISED + SEENIORID
Jasper Haava
Kalev
II start - M/N12
Mairold Hanson
Pärnu Kalev SK
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Ralf Hürden
CFC
III start - M/N14
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Arti Ilves
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Birgit Irbe
Nõmme Rattaklubi
IV start - M/N16
Liis Jääger
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Valdur Jaht
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Jakobson
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Kaspar Jakobsoo
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Uku Järv
CFC
II start - M/N12
Argo Järve
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
III start - M/N14
Markus Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
III start - M/N14
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Raiko Kaldoja
CCRM
V start - OPEN mehed põhisõit
Taimar Kallari
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Taavi Kannimäe
Hauka Veloklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Karki
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Georg Karlep
Rein Taaramäe 6
V start - OPEN mehed põhisõit
Sten Kask
Spordipartner
V start - OPEN mehed põhisõit
Jaanus Kertsman
KAYABA
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Kiho
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Eero Kiskonen
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Gert Kivistik
Hawaii Express
V start - OPEN mehed põhisõit
Eliise Kivistu
SK Rakke
IV start - M/N16
Karl Kiviväli
TÜASK
III start - M/N14
Mariann Koik
Porter Racing
III start - M/N14
Gregor Kokk
CFC spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Marten Konga
Porter Racing
III start - M/N14
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Ott Korkmann
Vooremaa Centrum/Rattabaas
II start - M/N12
Kalle Kreitsberg
Rein Taaramäe rattaklubi
II start - M/N12
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Krusemann
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Kevin Kubilius
Pärnu Kalevi Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaupo Kuhlap
Cosmos
Cosmos Sport MTÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Agnes Kukk
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Erki Kukk
vo2
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek-Robin Kukk
Kalevi jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Kristi Kuldkepp
TÜASK
VI start - NAISED + SEENIORID
Nikita Kulikov
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Ülo Kuljus
FNT Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
Christon OÜ
V start - OPEN mehed põhisõit
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Karolina Kull
sk rakke
III start - M/N14
Andro Kurg
VIKO
III start - M/N14
Jaanika Kurgjärv
Hawaii express
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Kurits
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Rasmus Kuum
CFC
III start - M/N14
Tanel Kuusk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Carol Kuuskman
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
CFC spordiklubi
IV start - M/N16
Märt Laansoo
KJK
II start - M/N12
Mirtel Laht
III start - M/N14
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
Narva Pruulikoda OU
IV start - M/N16
Markus Leidt
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Loore Lemloch
CFC
III start - M/N14
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Robert Lepik
Peloton
MTÜ Peloton
IV start - M/N16
Toomas Lepik
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Maario Libek
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
V start - OPEN mehed põhisõit
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Robin Luht
Peloton
MTÜ Peloton
III start - M/N14
Uko Rasmus Luht
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Joonas Maanurm
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Mik Madisson
VIKO
IV start - M/N16
Markus Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16
Riko Mäeuibo
III start - M/N14
Oliver Mätik
KJK
IV start - M/N16
Jörgen Matt
Peloton
80327494
V start - OPEN mehed põhisõit
Joosep Mesi
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Madis Mihkels
Tüask
V start - OPEN mehed põhisõit
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Artjom Mirzojev
BCC
V start - OPEN mehed põhisõit
Henri Mitt
sk RAKKE
II start - M/N12
Virgo Mitt
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Robin Möll
V start - OPEN mehed põhisõit
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Marten Mööl
Nõmme rattaklubi
IV start - M/N16
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
IV start - M/N16
Henry Närap
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaspar Neemesto
ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mathilde Manuela Nigul
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Rauno Notton
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit
Henrik Oherd
Peloton
III start - M/N14
Marten Olo
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
III start - M/N14
Tõnu Ord
CC Superior
VI start - NAISED + SEENIORID
Elvis Ormus
Nõmme rattaklubi
II start - M/N12
Kristo Õruste
Porter Racing
II start - M/N12
Joosep-Mattias Õun
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit
Markus Pajur
BCC
V start - OPEN mehed põhisõit
Romet Pajur
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Helari Pallas
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
tysk
III start - M/N14
Aleksandr Patrenkin
Narva Spordikool Energia
V start - OPEN mehed põhisõit
Oskar Pau
V start - OPEN mehed põhisõit
Aimar Pedari
Rr Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Reijo Peenema
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
CX Eesti
V start - OPEN mehed põhisõit
Riko-Sander Pensa
RTR
IV start - M/N16
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Kuldar Põder
Team Vänt
VI start - NAISED + SEENIORID
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Henri Põldma
IV start - M/N16
Annabrit Prants
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Robert Priilinn
Pärnu Kalev Spordikool
II start - M/N12
Rainer Pungar
Cyclon
VI start - NAISED + SEENIORID
Loviisa Ly Puri
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Ly Puri
Spordiklubi Velo
VI start - NAISED + SEENIORID
Sven Puusepp
Bike Fanatics
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frank Aron Ragilo
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Frida Mia Ragilo
II start - M/N12
Oleg Ragilo
VI start - NAISED + SEENIORID
Ralf Leon Rahu
KOMO
II start - M/N12
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
CFC
III start - M/N14
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Mirjam Raun
TÜASK
IV start - M/N16
Rasmus Rebane
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KOMO
IV start - M/N16
Alar Reiska
Haanja RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
spordipartner rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Margus Rool
Viimsi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron Rooni
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Andre Roos
TÜ ASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Kert Roose
V start - OPEN mehed põhisõit
Richard Ründva
IV start - M/N16
Mikk Mihkel Ruus
Rein Taaramäe rattaklubi
II start - M/N12
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Randar Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Robi Saar
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Kristo Sepp
Proshop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Rainer Sildvee
kinema.eu
VI start - NAISED + SEENIORID
Stig-Tristan Sillat
TYASK
IV start - M/N16
Maario Silm
Vooremaa Centrum Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Merili Sirvel
Rakvere Rattaklubi Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Soeson
TÜ ASK
III start - M/N14
Sten Erik Soiver
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Remo Somelar
III start - M/N14
Jaspar-Remi Soodla
TÜ ASK
II start - M/N12
Rico Soots
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Rocco Soots
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Travis Sova
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Sebastian Suppi
Nõmme rattaklubi
III start - M/N14
Karolin Surva
CFC
IV start - M/N16
Erik Sviridenko
V start - OPEN mehed põhisõit
Jaagup Tali
TÜ ASK
II start - M/N12
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Egert Tammeleht
Porter Racing
II start - M/N12
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Sofia Tara
III start - M/N14
Igor Tarassov
Nõmme Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Johannes Tiirats
V start - OPEN mehed põhisõit
Tõnu Tõnov
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Maria Treier
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Peeter Tsanev
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Priit Tuisk
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Uibo
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Ats Uulimaa
viko
V start - OPEN mehed põhisõit
Ivar Vaab
Vooremaa Centrum Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Vaikmäe
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Jaarek Vaikmets
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Gregor Vain
Porter Racing
III start - M/N14
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Nikita Valashas
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Pärtel Valge
SK Velo
III start - M/N14
Maikel Magnus Välja
II start - M/N12
Oleg Vassiljev
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Verliin
V start - OPEN mehed põhisõit
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Andrus Volk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Maksim Ziborov
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12

...