Et En

Karikasarja nimisponsor

RMW Transport

Toetajad

HELIKI
autodet
spordipartner
vald
nordkalk

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 25.10.2021 01:00.
Kokku: 59
II start - M/N12: 10
III start - M/N14: 17
IV start - M/N16: 12
V start - OPEN mehed põhisõit: 6
VI start - NAISED + SEENIORID: 14
mees: 44
naine: 15
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marii-Isabel Allikberg
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Janek Arme
Põltsamaa jalgrattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
CFC
IV start - M/N16
Rando Marten Evendi
CFC SK
V start - OPEN mehed põhisõit
Berit Grünberg
SK Porter Racing
III start - M/N14
Henry Grünberg
SK Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit
Ralf Hürden
CFC
III start - M/N14
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Kristo Ilp
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi MTÜ
II start - M/N12
Adrian Irbe
II start - M/N12
Liis Jääger
Rein Taaramäe rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Adeele Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Uku Järv
CFC
II start - M/N12
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
IV start - M/N16
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
TÜASK
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Eero Kiskonen
KALEVI JALGRATTAKOOL
Eerpipe oü
VI start - NAISED + SEENIORID
Gert Klaaser
Bike Fanatics cc
VI start - NAISED + SEENIORID
Mariann Koik
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Marten Konga
SK Porter Racing
III start - M/N14
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Oskar Lemloch
CFC
II start - M/N12
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
IV start - M/N16
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
IV start - M/N16
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
III start - M/N14
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Andri Pärn
TYSK
III start - M/N14
Aimar Pedari
RR Siplased
Kitzinger Progress AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Riko Sander Pensa
Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauren Pohl
IV start - M/N16
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Sille Puhu
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frank Aron Ragilo
V start - OPEN mehed põhisõit
Frida Mia Ragilo
III start - M/N14
Maribel Rannala
CFC
IV start - M/N16
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Georg Salupuu
Kuusalu rattaklubi
II start - M/N12
Siim Silland
RedBike
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Soeson
TÜASK
III start - M/N14
Steven Sumberg
SK Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Simon Suppi
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Tauri-Tristan Taal
Komo Rattaklubi
III start - M/N14
Jaagup Tali
TÜASK
II start - M/N12
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Riko Tammepuu
CFC
IV start - M/N16
Gregor Vain
Porter Racing
IV start - M/N16
Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
II start - M/N12
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16

...