Et En
Ava võistluse menüü

Korraldajad

Meie Liigume

Peatoetaja

Medita kliinik

Partnerid

Enervit
Pühajärve Puhkekeskus
Kolga saun
Kingitud Elu
RMK
Keskkonnaamet

Toetajad

Reginett
Tarmeko
Otepää Vallavalitsus
Tartu Mill
Ikodor
Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 18.11.2017 23:01.

Põhivõistlus - individuaalne stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Lääts, Märt 1961 mees Veteranid 50+ Eesti, Pärnu maakond
2 Sooläte, Fred 1976 mees Veteranid 40 Eesti, Harju maakond TriSmile
3 Ustav, Kairi 1977 naine Veteranid 40 Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
4 Kroon, Ander Markus 2002 mees Noored B Eesti, Tartu maakond Meie Liigume Medita
5 Ellmann, Toomas 1988 mees Põhiklass Eesti, Harju maakond Enervit
6 Kangro, Hendrik 1979 mees Põhiklass Eesti, Tartu maakond
7 Kihva, Mihkel 1988 mees Põhiklass Eesti, Harju maakond
8 Tiit, Birgit 1993 naine Põhiklass Eesti, Harju maakond
9 Laanemäe Räim, Consuelo 1977 naine Veteranid 40 Eesti, Võru maakond
10 Ausmees, Evelin 1978 naine Põhiklass Eesti, Harju maakond Swedbank Spordiklubi MTÜ
11 Praks, Kärt 1990 naine Põhiklass Eesti, Rapla maakond trismile
12 Mikkelsaar, Mart 1960 mees Veteranid 50+ Eesti, Tartu maakond Trismile
13 Kutsar, Andres 1985 mees Põhiklass Eesti, Tartu maakond
14 Puu, Luise 1978 naine Põhiklass Eesti, Tartu maakond
15 Kajaste, Kalev 1954 mees Veteranid 50+ Eesti, Põlva maakond räpina sk
16 Demidova, Birgit 1984 naine Põhiklass Eesti, Harju maakond
17 Vares, Made 1970 naine Veteranid 40 Eesti, Tartu maakond Suusahullud
18 Kaarma, Henri 1974 mees Veteranid 40 Eesti, Harju maakond
19 Bauman, Erik 1980 mees Põhiklass Eesti, Harju maakond
20 Allik, Mirjam 1981 naine Põhiklass Eesti, Harju maakond
21 Arusoo, Kristiina 1979 naine Põhiklass Eesti, Harju maakond U-Klubi
22 Reiman, Inge 1970 naine Veteranid 40 Eesti, Harju maakond
23 Malinina, Natalja 1989 naine Põhiklass Eesti, Harju maakond
24 Poliakov, Aleksei 1981 mees Põhiklass Venemaa, Russia TrailRunningSchool
25 Shalimova, Tatiana 1964 naine Veteranid 50+ Venemaa, Russia
26 Nikitina, Svetlana 1969 naine Veteranid 40 Venemaa, Russia
27 Prank, Ervin Otto 2003 mees Noored B Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
28 Prank, Raivo 1976 mees Veteranid 40 Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
29 Paulov, Aare 1976 mees Veteranid 40 Eesti, Tartu maakond Ikodor

...