Et En

Peakorraldajad

Eesti Multispordi Liit
Meie Liigume

Peatoetaja

Medita Kliinik

Toetajad

Otepää Vallavalitsus
Synlab
Reginett
Tarmeko
Ikodor
Tartu Mill
Eesti Kultuurkapital

Partnerid

Kolga Saun
Pühajärve SPA&Puhkekeskus
Keskkonnaamet
Riigimetsa Majandamise Keskus
Sportland
Icebug

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 19.09.2020 09:00.
Kokku: 43
Lastevõistlus: 5
Lühivõistlus: 12
Põhivõistlus - individuaalne: 19
Põhivõistlus - võistkondlik: 7
mees: 25
naine: 11
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Üheskoos edasi
Julia Kurbat, Andres Olvik
Põhivõistlus - võistkondlik
Muhammad and Mountain
Liga Salmane, Armands Liberts
Põhivõistlus - võistkondlik
Tasmānijas Velli
Toms Užāns, Ieva Užāne
Põhivõistlus - võistkondlik
Supercompensation
Aleksandrs Scedrovs, Valentins Scedrovs
Põhivõistlus - võistkondlik
Drivved
Anna Nummi, Niko Melvas
Põhivõistlus - võistkondlik
Orissaare Veterinaarravila
Ragnar Leimann, Martin Arula
Põhivõistlus - võistkondlik
Amber wave
Liga Berke, Arturs Rukkalns
Põhivõistlus - võistkondlik
Enelin Alter
SK ProRunner
Lühivõistlus
Kristiina Arusoo
U-Klubi
Põhivõistlus - individuaalne
Aaron Ausmees
Meie Liigume Medita
Lastevõistlus
Siim Avi
Põhivõistlus - individuaalne
Mari-Liis Jänes
Lühivõistlus
Stever Juhandi
Lastevõistlus
Henri Kaarma
Sparta
Põhivõistlus - individuaalne
Kalev Kajaste
Räpina sk
Lühivõistlus
Tarvo Kapp
Kükametsa pritsuklubi
Põhivõistlus - individuaalne
Linda Katlapa
Põhivõistlus - individuaalne
Priit Kingo
Põhivõistlus - individuaalne
Tormi Klais
Karupesa BiathlonTeam
Lastevõistlus
Liina Laul
Seiklusrännakud /Aldabra
Põhivõistlus - individuaalne
Niklas Laur
Lühivõistlus
Urmas Laur
Põhivõistlus - individuaalne
Kajar Lepik
Otepää Vallavalitsus
Lühivõistlus
Triin Lõhmus
Lühivõistlus
Mart Mikkelsaar
Trismile
Põhivõistlus - individuaalne
Eili Paap
Lühivõistlus
Maksim Pavljukov
Põhivõistlus - individuaalne
Carmen Piiroja
Lühivõistlus
Denis Piskunov
Põhivõistlus - individuaalne
Meri-Lill Plagnaud
Lastevõistlus
Luise Puu
Põhivõistlus - individuaalne
Inge Reiman
Põhivõistlus - individuaalne
Kermo Teral
Põhivõistlus - individuaalne
Aleksei Tereštšenkov
Põhivõistlus - individuaalne
Tristan Tsopp
Lühivõistlus
Kenneth Vallik
21cc Triatloniklubi
Põhivõistlus - individuaalne
Kristo Valtin
Põhivõistlus - individuaalne
Ainars Vegeris
Põhivõistlus - individuaalne
Aksels Vegeris
Lastevõistlus
Francis Vegeris
Lühivõistlus
Maksis Vegeris
Lühivõistlus
Ivar Vsivtsev
Karupesa Team
Lühivõistlus
Mart Vsivtsev
Karupesa Team
Põhivõistlus - individuaalne

...