Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.06.2021 16:31.

Põhidistants stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
3 Andrus Asavi 1977 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
4 Gunnar Bergvald 1974 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
5 Maksim Fazõlov 1980 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
7 Helari Pallas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
8 Ain Rätsep 1973 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
11 Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
12 Reijo Puhm 1990 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
13 Norman Vahtra 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
14 Oskari Kargu 1976 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
15 Mihkel Kalja 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
16 Roger Jurman 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
17 Marko Kurits 1980 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
18 Maido Maasepp 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
19 Sten-Erik Ottender 1996 mees MJ Eesti, Rapla
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
22 Kaupo Kattai 1973 mees MSen2 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
23 Mark Penjam 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
24 Gregor Põldvere 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
25 Reiko Rosenthal 1981 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
26 Tristan Rumjantsev 1998 mees M16 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
27 Risto Sepa 1999 mees M16 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
31 Oviar-Gregor Annus 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
32 Martin Luusepp 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
33 Karl-Brent Premet 1999 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
34 Siim Saavik 1995 mees M Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
35 Sander Timusk 1999 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
36 Brayn Tölp 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
37 Carl Tõnismann 1997 mees MJ Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
38 Jaagup Vaar 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
39 Joan Markus Varik 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
41 Alar Aia 1964 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
PühaLoomaaed
42 Kardo Aia 1989 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
43 Avo Eljas 1971 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
44 Allan Jõgi 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
45 Toivo Kuldmäe 1963 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
46 Margo Post 1977 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
51 Gert Kivistik 1995 mees M Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
52 Karl-Arnold Vendelin 1996 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
53 Mart-Anton Vendelin 1997 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
54 Janar Juss 1996 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
59 Rando Tomingas 1997 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
61 Steven Kalf 1995 mees M Eesti, Saare
SJK VIIKING
62 Karl Patrick Lauk 1997 mees MJ Eesti, Saare
SJK VIIKING
63 Jörgen Matt 1992 mees M Eesti, Saare
SJK VIIKING
64 Reimo Nook 1971 mees MSen2 Eesti, Saare
SJK VIIKING
68 Jaanus Sarv 1970 mees MSen2 Eesti, Viljandi
SJK VIIKING
71 Keijo Kalm 1995 mees M Eesti, Harjumaa
ARCTIC SPORT CLUB
72 Urmas Karlson 1961 mees MSen3 Eesti, Harjumaa
ARCTIC SPORT CLUB
74 Kert Martma 1983 mees M Eesti, Harjumaa
ARCTIC SPORT CLUB
78 Raido Saar 1988 mees M Eesti, Harjumaa
ARCTIC SPORT CLUB
81 Greg Hallop 1995 mees M Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
82 Kristjan Johanson 1997 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
83 Georg Peeter Paldra 1996 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
84 Joosep Sankmann 1999 mees M16 Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
85 Jaanus Tasane 1996 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
86 Reio Toom 1997 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
91 Indulis Bekmanis 1989 mees M Läti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
92 Maris Bogdanovics 1991 mees M Läti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
93 Kristaps Budenieks 1995 mees M Läti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
95 Deins Kanepejs 1995 mees M Läti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
96 Vitalijs Kornilovs 1979 mees M Läti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
97 Martins Savickis 1993 mees M Läti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
98 Kaspars Sergis 1992 mees M Läti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
99 Lauris Spillers 1974 mees MSen2 Läti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
101 Siim-Erik Alamaa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
103 Oliver Keller 1996 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
104 Siim Kiskonen 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
KJK
105 Jaanus Linkgreim 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
106 Erik Reisenbuk 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
108 Kristo Enn Vaga 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
109 Ekke-Kaur Vosman 1996 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
Kalevi Jalgrattakool
114 Krista Karing 1994 naine N Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
Kalev Jalgrattakool
115 Daniel Lahtvee 1995 mees M Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
117 Tõnis Saar 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
118 Tair Stalberg 1997 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
119 Kristjan Vilipõld 1991 mees M Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
121 Anti Arumägi 1990 mees M Eesti, Tallinn
CFC 1
123 Kristjan Kelk 1993 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
126 Aksel Nõmmela 1994 mees M Eesti, Tallinn
CFC 1
127 Sander Randver 1994 mees M Eesti, Harju
CFC 1
129 Siim Suvi 1995 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
131 Triin Gede 1992 naine N Eesti, Harju maakond
CFC 2
132 Kelly Kalm 1997 naine NJ Eesti, Harju maakond
CFC 2
133 Karl-Mattias Koppel 1998 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC 2
134 Oskar Maidre 1999 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC 2
135 Erik Mukk 1998 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC 2
136 Ebe Siimson 1997 naine NJ Eesti, Harju maakond
CFC 2
137 Ele Siimson 1997 naine NJ Eesti, Harju maakond
CFC 2
139 Aaron Otto Stalde 1998 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC 2
143 Kaupo Koch 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
CFC 3
144 Sergei Olivson 1966 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
CFC 3
152 Alari-Fredi Liik 1998 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC 4
153 Rihard Remmelgas 1999 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC 4
161 Janar Jermakov 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
PELOTONSPORT.EE
164 Meelis Leidt 1969 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
PELOTON
167 Peip Reedi 1968 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
Peloton
168 Jörgen Sildvee 1985 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTONSPORT.EE
169 Marko Vilipson 1961 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
Peloton
171 Kalev Ints 1974 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
Peloton
172 Mihkel Jüri 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
173 Allar Karu 1987 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTON SCOTT
174 Kaspar Kokk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
175 Kristjan Oolo 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
176 Mihkel Ronimois 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
177 Silver Schultz 1988 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTON SCOTT
178 Mikk Vaaks 1988 mees M Eesti, Viljandi maakond
PELOTON SCOTT
179 Raul Volmer 1996 mees MJ Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
181 Liisa Ehrberg 1988 naine N Eesti, Viljandi maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
183 Kerdi Leetma 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
185 Sille Puhu 1984 naine N Eesti, Viljandi maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
186 Janelle Uibokand 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
191 Martti Alesmaa 1990 mees M Eesti, Harju maakond
KOMO
194 Kärolin Lints 1996 naine NJ Eesti, Rapla maakond
KOMO
203 Raimo Lätte 1997 mees MJ Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
204 Siim Lepik 1998 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
TÜ ASK
207 Silver Mäoma 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
211 Marek Maranik 1974 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
213 Paul Parts 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
219 Karl-Mattias Võso 1998 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
TÜASK
222 Kärt Lang 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI NAISKOND 1
223 Mae Lang 1996 naine NJ Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI NAISKOND 1
224 Tea Lang 1966 naine N Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI NAISKOND 1
225 Sirje Lepik 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI NAISKOND 1
TÜ ASK
228 Kärolin Varblane 1996 naine NJ Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI NAISKOND 1
Tartu Ülikooli Akadeemiline SK
244 Rudolf Mets 1997 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
NÕMME RATTAKLUBI
245 Kristo Prangel 1998 mees M16 Eesti, Harju maakond
NÕMME RATTAKLUBI
NRK
246 Reigo Roosimets 1999 mees M16 Eesti, Harjumaa
NÕMME RATTAKLUBI
247 Reigo Rosenberg 1995 mees M Eesti, Harjumaa
NÕMME RATTAKLUBI
252 Raoul Johanson 1962 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
TARTU SK VELO
254 Margus Merisalu 1955 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
255 Peeter Parmask 1961 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
256 Toomas Viigipuu 1959 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
SK Velo
261 Anti Arak 1973 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
A&T SPORT TEAM
265 Tõnno Palm 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
A&T SPORT TEAM
266 Henno Puu 1974 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
A&T SPORT TEAM
A&T Spordiklubi
269 Margus Ruse 1973 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
A&T SPORT TEAM
A&T SPORDIKLUBI
271 Heiti Järvet 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
272 Margo Kivi 1980 mees M Eesti, Harju maakond
273 Carl Heinrich Pruun 1992 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Janek Tombaku Rattaklubi
274 Tiit Toome 1973 mees MSen2 Eesti, Rapla maakond
275 Marek Kodasma 1976 mees M Eesti, Harju maakond
276 Gert Killing 1977 mees M Eesti, Harju maakond
277 Marek Sander 1976 mees M Eesti, Pärnu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
278 Aivar Lagenõmm 1972 mees MSen2 Eesti, Järva maakond
Eesti Posti Spordiklubi
280 Nikolai Fjodorov 1955 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
281 Rainer Sildvee 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
283 Mart Kärner 1969 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
284 Normunds Rubenis 1964 mees MSen3 Läti, Madona
Beiteni
285 Aldar Reinberk 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Glamox
286 Indrek Teras 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Posti Spordiklubi
287 Ahto Raba 1994 mees M Eesti, Pärnu maakond
290 Martins Sars 1987 mees M Läti, Vidzeme
NN Sporta klubs
293 Anton Bazõlev 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Adduco
294 Merilin Metsalu 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Adduco
295 Hardi Heinsar 1972 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
Valga Rattaklubi
296 Jevgeni Kolessov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
InFocus
297 Indrek Sauväli 1974 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
298 Väino Kaur 1967 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
299 Tarvo Kumel 1969 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
300 Peeter Tasane 1962 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
301 Marek Viikoja 1976 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
302 Raiko Kimmel 1984 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
303 Aivo Kukk 1956 mees MSen4 Eesti, Harju maakond
VIKS CC
305 Priit Ruberg 1987 mees M Eesti, Pärnu maakond
Binaarkodar
306 Kristjan Rohtla 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Binaarkodar
307 Villu Veel 1971 mees MSen2 Eesti, Saare maakond
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
308 Toomas Võso 1971 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
310 Jaan Leppik 1972 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
Spordipartner
311 Eero Kiskonen 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
314 Raivo Lätte 1972 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
317 Rajko Rattur 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi
318 Kristjan Tammaa 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
319 Alar Kupp 1995 mees M Eesti, Harju maakond
323 Viljar Haav 1975 mees M Eesti, Harju maakond
324 Ervin Luur 1957 mees MSen4 Eesti, Pärnu
Püha Loomaaed
326 Hans-Patrick Müür 1998 mees M16 Eesti, Pärnumaa
Pärnu Kalev
329 Anatoli Männi 1949 mees MSen4 Eesti, Ida-Viru maakond
330 Marten Jõeäär 1999 mees M16 Eesti, Ida-Viru maakond
Investment Agency-Jõhvi
331 German Yanush 1969 naine N Venemaa, LO
MountainPeaks.ru
335 Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
336 Vladimir Ivanov 1973 mees MSen2 Venemaa, St-Petersburg
MountainPeaks.ru
339 Meelis Milistver 1975 mees M Eesti, Pärnu maakond
341 Mikhail Alekseev 1976 mees M Venemaa, LO
MountainPeaks.ru
342 Margus Tukia 1970 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
Spordipartner
343 Priit Vare 1975 mees M Eesti, Harju maakond
344 Krister Aule 1977 mees M Eesti, Viljandi maakond
346 Elerin Kivi 1995 naine N Eesti, Tartu
RTR
347 Jannar Juss 1997 mees MJ Eesti, Pärnumaa
Viko
355 Karlo Aia 1990 mees M Eesti, Pärnumaa
Pärnu Kalev
357 Sandis Eislers 1993 mees M Läti, Latvia
Alpha Baltic
362 Marko Varik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
364 Kristjan Vällik 1966 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
365 Kristjan Savisikk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
368 Germo Kunimägi 1998 mees M16 Eesti, Pärnumaa
Pärnu Kalev
369 Sander Kempi 1999 mees M16 Eesti, Harju maakond
NÕMME RATTAKLUBI
371 Imre Õispuu 1971 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
372 Tiit Paananen 1974 mees MSen2 Eesti, Rapla maakond
373 Priit Sipelgas 1972 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
375 Andres Aus 1972 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
CFC
376 Aino Väin 1964 naine N Eesti, Pärnu maakond
377 Tanel Lillemets 1977 mees M Eesti, Harju maakond
A&T Sport Team
378 Riho Ever 1966 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
Velo Clubbers
379 Erik Kütt 1968 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
380 Meelis Kompus 1974 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
381 Jüri Vlassov 1979 mees M Eesti, Harju maakond
CC Rekord
382 Lars-Erik Hion 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Rekord CC
383 Heigo Bauer 1964 mees MSen3 Eesti, Harju maakond
Vennad-Dahl
384 Teet Järvsalu 1981 mees M Eesti, Harju maakond
385 Andri Lebedev 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
386 Jaan Raivet 1978 mees M Eesti, Harju maakond
CC Rekord
388 Mati Rääbis 1958 mees MSen4 Eesti, Harju maakond
389 Aleko Peipsi 1966 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
390 Ahto Puu 1974 mees MSen2 Eesti, Viljandi maakond
Peloton
391 Mauno Murrut 1972 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
392 Siim Hio 1984 mees M Eesti, Harju maakond
393 Andrus Volk 1968 mees MSen2 Eesti, Rapla maakond
394 Meelis Levkoi 1985 mees M Eesti, Harju maakond
395 Arnold Albert 1966 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
396 Raivo Sala 1970 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
397 Tarmo Visnapuu 1976 mees M Eesti, Harju maakond
ENERGEL
398 Siiri Visnapuu 1973 naine N Eesti, Harju maakond
ENERGEL
399 Ansis Bremanis 1994 mees M Läti, Latvia
Alpha Baltic
400 Andre Adusson 1970 mees MSen2 Eesti, Harju
CFC III
401 Kaido Kivistik 1972 mees MSen2 Eesti, Pärnumaa
Viko
402 Tarmo Kopli 1978 mees M Eesti, Harjumaa
Hawaii Express
403 Priit Salumäe 1967 mees MSen2 Eesti, Harjumaa
Hawaii Express
404 Irina Vētriņa 1970 naine N Läti, Latvia
Veloclub
405 Aļeksandrs Aļeksandrovs 1960 mees MSen3 Läti, Latvia
Veloclub
406 Jeļena Dovgaļuka 1973 naine N Läti, Latvia
Veloclub
407 Julija Homenco 1975 naine N Läti, Latvia
Veloclub
408 Vismant Caune 1943 mees MSen4 Läti, Latvia
Veloclub
409 Jānis Prančs 1952 mees MSen4 Läti, Latvia
Veloclub
410 HELGE BERNANS 1998 mees M16 Läti, Priekuli
411 Ivo Vilumovs 1985 mees M Läti, Latvia
Xsport Cycling Team
412 Maris Kalverss 1976 mees M Läti, Latvia
Xsport Cycling Team
413 Kristaps Knops 1985 mees M Läti, Latvia
Xsport Cycling Team
414 Denis Mirosins 1994 mees M Läti, Latvia
Xsport Cycling Team
415 Raivis Ritums 1986 mees M Läti, Latvia
Xsport Cycling Team
416 Paul Ruubel 1984 mees M Eesti, Pärnu
Püha Loomaaed
417 Enn Kuusk 1946 mees MSen4 Eesti, Pärnu
Püha Loomaaed
418 Avo Neeme 1976 mees M Eesti, Pärnu
Püha Loomaaed
419 Kaido Dreimann 1982 mees M Eesti, Pärnu
Püha Loomaaed
420 Vello Reinik 1968 mees MSen2 Eesti, Pärnu
Püha Loomaaed
421 Jaanus Aus 1974 mees MSen2 Eesti, Pärnu
A2K Spordiklubi
422 Rain Lond 1978 mees M Eesti, Harjumaa

...