Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (2)

toetavad

Premium 7 Tanklad

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 13.05.2019 11:03.

Kambja - Vana-Kuuste - Sirvaku - Kambja stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2 Kattai, Kaupo 1973 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
5 Parts, Paul 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond TYSK
18 Sarapuu, Indrek 1973 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond MTÜ Kambja Rattaklubi
18:01:00 32 Viispert, Ando 1976 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
18:02:00 10 Kangro, Markus 2000 mees M14 Eesti, Tartu maakond Pelaton
18:03:00 70 Mõttus, Tarmo 1971 mees Seenior2 Eesti, Võru maakond Haanja RK Seniorid
18:04:00 7 Nool, Sander 1996 mees M18 Eesti, Võru maakond
18:05:00 13 Hallop, Greg 1995 mees M Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
18:06:00 24 Tasane, Jaanus 1996 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
18:07:00 28 Paldra, Georg 1996 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
18:08:00 29 Johanson, Kristjan 1997 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
18:09:00 30 Toom, Reio 1997 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
18:10:00 6 Jõeveer, Kaupo 1974 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
18:11:00 19 Keernik, Gunnar 1973 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
18:12:00 23 Laaneots, Aiki 1997 naine N18 Eesti, Tartu maakond
18:13:00 35 Vent, Karl Mihkel 2000 mees M14 Eesti, Tartu maakond
18:14:00 105 Illus, Karolin 1998 naine N16 Eesti, Tartu maakond TÜASK
18:15:00 4 Peil, Lauri 1977 mees Seenior1 Ühendkuningriik, Midlothian Edinburgh RC
18:16:00 9 Mäekivi, Andres 1972 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
18:17:00 104 Soome, Raul 1979 mees Seenior1 Eesti, Võru maakond SK Keremeister
18:18:00 85 Pung, Piret 2001 naine N14 Eesti, Tartu maakond
18:19:00 34 Tiido, Carolin 2000 naine N14 Eesti, Tartu maakond TÜASK Naised I
18:20:00 101 Kuddu, Karl 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
18:21:00 36 Sankmann, Joosep 1999 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
18:22:00 37 Laanemäe, Erki 2001 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
18:23:00 38 Soonik, Kristel Sandra 2001 naine N14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
18:24:00 88 Tõnne, Raivo 1969 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond Trismile
18:28:00 95 Treufeldt, Ülo 1946 mees Seenior5-7 Eesti, Harju maakond KJK
18:31:00 11 Rattur, Rajko 1981 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond Haanja Rattaklubi seeniorid
18:32:00 84 Mikkelsaar, Mart 1960 mees Seenior3-4 Eesti, Tartu maakond Trismile
18:33:00 33 Kreitsberg, Randel 1983 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
18:34:00 103 Kalja, Mihkel 1996 mees M18 Eesti, Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
18:35:00 25 Rammo, Aapo 1951 mees Seenior5-7 Eesti, Põlva maakond SK Velo
18:40:00 67 Kõivumägi, Georg 1997 mees M18 Eesti, Tartu maakond
18:45:00 40 Mõttus, Mari-Liis 1997 naine N18 Eesti, Võru maakond
18:46:00 41 Liivamägi, Sven 1997 mees M18 Eesti, Võru maakond
18:51:00 20 Paloots, Mihkel 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
19:00:00 3 Kasenõmm, Priit 1975 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond SK Velo
19:01:00 8 Beljajev, Vladimir 1966 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond SK Tartu Velo
19:02:00 31 Mälgi, Ailen 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
19:04:00 21 Ütt, Madis 1964 mees Seenior3-4 Eesti, Tartu maakond Trismile
19:05:00 17 Laanemets, Raivo 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
19:06:00 22 Jaht, Valdur 1981 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond
19:08:00 102 Jüri, Mihkel 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
19:09:00 16 Vaiksaar, Sille 1983 naine N Eesti, Tartu maakond Peloton
19:10:00 98 Kelk, Indrek 1969 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond Valgete Teede Rattaralli
19:13:00 26 Helm, Jaak 1975 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond Haanja RK Seniorid
19:20:00 91 Koort, Tauno 1969 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
19:29:00 39 Kool, Inge 1975 naine N Eesti, Tartu maakond TÜASK Naised I
19:30:00 42 Kelk, Margus 1967 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond Dünamo
19:31:00 106 Paju, Mikk 1996 mees M18 Eesti, Harju maakond
19:32:00 1 Tuisk, Priit 1980 mees Seenior1 Eesti, Põlva maakond SK Keremeister
19:34:00 27 Hunt, Toomas 1972 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
19:35:00 12 Astok, Steve 1993 mees M Eesti, Lääne maakond Paralepa
19:45:00 14 Rohtma, Valdek 1978 mees Seenior1 Eesti, Tartu maakond TYS
19:46:00 24 Murrut, Mauno 1972 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond
20:00:00 15 Leidt, Meelis 1969 mees Seenior2 Eesti, Tartu maakond PELOTON

...