Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (1)

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 25.06.2022 10:41.

Rulluisumaraton stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 1-50 Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
2 1-50 Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
3 1-50 Aleks Luik 1995 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
4 1-50 Mart Markus 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
5 1-50 Lauri Koort 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
6 1-50 Indrek Tobreluts 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
7 1-50 Maksim Vysotsky 1987 mees M Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
8 1-50 Reinis Znotins 1997 mees M Läti, Latvia
Powerslide - Laimite
9 1-50 Meelis Aasla 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
10 1-50 Roberts Pundurs 1984 mees M Läti, Latvia
Powerslide - Laimite
11 1-50 Lauris Bitenieks 1980 mees M Läti, Latvia
Powerslide - Laimite
12 1-50 Andrus Kuusk 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
13 1-50 Viktoras Cesulis 1985 mees M Leedu, ignalina
14 1-50 Jarek Mäestu 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi
15 1-50 Amper Savelev 1963 mees M50 Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
16 1-50 Jaagup Lehes 1995 mees M Eesti, Valga maakond
Kuldsed Käed / Team
17 1-50 Margo Renter 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team T-rull
Tartu Inline Team
18 1-50 Ronalds Cinks 1990 mees M Läti, Rīgas rajons
FILTER
19 1-50 Vasiliy Karnatsky 1979 mees M Venemaa, Leningradskaia
Neva Racing Team
20 1-50 Antti Haljak 1978 mees M Eesti, Harju maakond
21 1-50 Randar Ivanov 1996 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi
22 1-50 Andrei Predtechenskii 1984 mees M Venemaa, Russia
Neva Racing Team
23 1-50 Egor Abalakin 1970 mees M40 Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
24 1-50 Sulev Lokk 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
25 1-50 Janno Luik 1974 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
26 1-50 Jani Suihkonen 1981 mees M Soome, Finland
HTL
27 1-50 Meelis Tammre 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Uus Maa Kinnisvarabüroo
28 1-50 Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibaas
29 1-50 Kuido Koppel 1966 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
30 1-50 Toomas Silluste 1964 mees M50 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
31 1-50 Dzintars Sarmulis 1970 mees M40 Läti, Latvia
FILTER
32 1-50 Aivar Hirmo 1963 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Tartu Inline Team
Tartu Inlune Team
33 1-50 Mikhail Zhilin 1977 mees M Venemaa, Sankt-Peterburg
Neva Racing Team
34 1-50 Heiki Roomet 1977 mees M Eesti, Harju maakond
35 1-50 Tõnu Koppel 1966 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT Sport/Saarlased
36 1-50 Aleksei Grigorev 1980 mees M Venemaa, Russia
37 1-50 Priit Kaasik 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
Jõhvi RS
38 1-50 Guntis Pazuha 1972 mees M40 Läti, Latvia
39 1-50 Aleksander Tilba 1957 mees M50 Eesti, Harju maakond
40 1-50 Andrus Undrest 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
41 1-50 Torbjörn Köhler 1952 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Inline Team, Gorillad
42 1-50 Märt Kuus 1979 mees M Eesti, Võru maakond
43 1-50 Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Extreme Sport
44 1-50 Jaanus Laugus 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Uus Maa Kinnisvarabüroo
45 1-50 Indrek Aarna 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT Sport/Saarlased
46 1-50 Mairo Pukk 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
47 1-50 Mart Roosimaa 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team T-rull
48 1-50 Heinz Kask 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
49 1-50 Mika Erik Sucksdorff 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Uus Maa Kinnisvarabüroo
50 1-50 Joakim Norin 1971 mees M40 Rootsi, Dalarna
Dala Active Skaters
51 51-100 Toivo Tomingas 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
52 51-100 Martti Järv 1985 mees M Eesti, Harju maakond
53 51-100 Hannes Roomet 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
54 51-100 Sten-Mark Virro 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
55 51-100 Ego Veevel 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
56 51-100 Marek Lemsalu 1972 mees M40 Eesti, Harju Maakond
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
57 51-100 Aleksander Kuchkov 1965 mees M50 Venemaa, Russia
58 51-100 Argo Sõõru 1969 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
Tartu Inline Team Gorillad
59 51-100 Aleksandr Verteshin 1966 mees M40 Venemaa, Sankt-Petersburg
60 51-100 Vladimir Baskakov 1956 mees M50 Eesti, Harju maakond
61 51-100 Toivo Rätte 1958 mees M50 Soome, Varsinais-Suomi
62 51-100 Aivar Soo 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
63 51-100 Einar Elbing 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
64 51-100 Uno Zimmermann 1962 mees M50 Eesti, Valga maakond
65 51-100 Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
66 51-100 Sergey Fedorchuk 1975 mees M40 Venemaa, Russia
Neva Racing Team
67 51-100 Anatoli Sevastjanov 1949 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
Anatoli
68 51-100 Magnus Liikvart 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Rullibaas
69 51-100 Alar Ivanov 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi
70 51-100 Olavi Ärm 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
71 51-100 Valdeko Vesterblom 1989 mees M Eesti, Harju maakond
72 51-100 Marek Ilves 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Inline Team
73 51-100 Magnar Meinart 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
74 51-100 Ants Kuusik 1949 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
Staier
75 51-100 Holger Mägi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
76 51-100 Peteris Petersons 1978 mees M Läti, Riga
77 51-100 Siim Mägi 1989 mees M Eesti, Järva maakond
78 51-100 Martin Mooses 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
79 51-100 Hando Tamm 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
80 51-100 Raul Krooni 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
81 51-100 Sergey Borisov 1964 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
82 51-100 Jaan Oder 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
83 51-100 Koit Erala 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
84 51-100 Veiko Tammik 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
85 51-100 Elmer Taim 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
86 51-100 Herlet Kivima 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
87 51-100 Priit Kotkas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
88 51-100 Ain Parve 1948 mees M60 Eesti, Harju maakond
89 51-100 Kaido Kahar 1977 mees M Eesti, Harju maakond
90 51-100 Neeme Nõlvak 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
91 51-100 Andre Tühane 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
92 51-100 Tarmo Fimberg 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
93 51-100 Kari Vuorinen 1965 mees M50 Soome, länsi-suomen lääni
94 51-100 Andris Krauja 1959 mees M50 Läti, Latvia
ASI-SKIBOX
95 51-100 Toomas Kibus 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
96 51-100 Raivo Kõnnusaar 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
97 51-100 Lembit Saart 1958 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
98 51-100 Boriss Teder 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
99 51-100 Heigo Klaos 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Võimlemisklubi Akros
100 51-100 Veiko Germann 1977 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Rulluisuklubi 8R
101 101-300 Olev Kroon 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
102 101-300 Tanel Ojala 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
103 101-300 Jaak Veskimeister 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rull Ruulib
104 101-300 Rene Tühane 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
105 101-300 Jaan Küünal 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
106 101-300 Kevo Jürmann 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
107 101-300 Remii Vahtra 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
108 101-300 Ainar Meinart 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rullibuss Team
109 101-300 Kristjan Kuntu 1972 mees M40 Soome, Varsinais-Suomi
110 101-300 Armands Petaks 1967 mees M40 Läti, Rīgas rajons
FILTER
111 101-300 Raigo Paas 1976 mees M Eesti, Harju maakond
112 101-300 Rauno Laht 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 1
113 101-300 Janno Solna 1987 mees M Eesti, Põlva maakond
114 101-300 Timo Solna 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
115 101-300 Tiit Maas 1976 mees M Eesti, Harju maakond
116 101-300 Vasjagin Alexandr 1978 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
117 101-300 Aris Andersons 1986 mees M Läti, Jurmala
FILTER
118 101-300 Rolands Svetinš 1992 mees M Läti, Latvia
Powerslide - Laimite
119 101-300 Frederik Ross 1991 mees M Eesti, Harju maakond
120 101-300 Andi Ikkonen 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC
121 101-300 Einar Niin 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Uus Maa Kinnisvarabüroo
122 101-300 Sulo Mannine 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
123 101-300 Evgenii Bulatovskii 1979 mees M Venemaa, RUSSIA

...