Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (1)

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 24.01.2022 09:40.
Kokku: 420
Rulluisumaraton: 130
Rulluisumaraton Naised: 30
Poolmaraton: 114
Rahvarull: 65
TuttiFrutti Lastesõit: 81
mees: 244
naine: 176
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Indrek Aarna
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
Merlin Aarna
Poolmaraton
Helen Aart
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Kristin Aart
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Kristin Aart
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Meelis Aasla
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Triin Aasma
Poolmaraton
Egor Abalakin
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Laila Ahu
Jõhvi RS Team
Rulluisumaraton Naised
Vasjagin Alexandr
Jõhvi RS Team
Rulluisumaraton
Marju Allaste
Rull Ruulib
Rulluisumaraton Naised
Saskia Alusalu
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton Naised
Aris Andersons
FILTER
Rulluisumaraton
Laura Anga
TuttiFrutti Lastesõit
Marta Ange
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Marta Ange
TuttiFrutti Lastesõit
Jaanika Arm
Reactive Rollers Team
Rulluisumaraton Naised
Olavi Ärm
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Alvar Asi
A.A.Tööriistalaenutus
Poolmaraton
Julia Barakova
U Skate
Rulluisumaraton Naised
Vladimir Baskakov
Rulluisumaraton
Olga Belova
U Skate
Rulluisumaraton Naised
Lauris Bitenieks
Powerslide - Laimite
Rulluisumaraton
Sergey Borisov
Rulluisumaraton
Evgenii Bulatovskii
Rulluisumaraton
Alise Cerina
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Karina Cerina
ASI Ski-box
Rulluisumaraton Naised
Marta Cerina
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Sabine Cerina
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Viktoras Cesulis
Rulluisumaraton
Svetlana Chumovitckaia
Rulluisumaraton Naised
Ronalds Cinks
FILTER
Rulluisumaraton
Haralds Dernovs
Poolmaraton
Didzis Desainis
Poolmaraton
Kristi Djomin
Rahvarull
Amanda Eihmane
ASI/SKI-BOX
TuttiFrutti Lastesõit
viktoria eistre
Poolmaraton
Einar Elbing
Rulluisumaraton
Ergo Elmend
Poolmaraton
Gerli Eltermaa
Rakvere Bont
Rulluisumaraton Naised
Grete Eltermaa
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Keith Erala
Poolmaraton
Koit Erala
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Sergey Fedorchuk
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Tarmo Fimberg
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
Rulluisumaraton
Beatrise Fokrota
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Olga Gapejeva
Tartu Inline Team
Tartu Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Veiko Germann
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Isabel Graf
TuttiFrutti Lastesõit
Isabel Graf
Rahvarull
Aleksei Grigorev
Rulluisumaraton
Ance Grosberga
TuttiFrutti Lastesõit
Ance Grosberga
ASI
TuttiFrutti Lastesõit
Urmas Grüning
Jõhvi RS Team
Poolmaraton
Kaia-Liisa Habicht
Rahvarull
Antti Haljak
Rulluisumaraton
Aksel Hambidge
TuttiFrutti Lastesõit
Hanna Hambidge
Poolmaraton
Viola Hambidge
TuttiFrutti Lastesõit
Küllike Hermet
Poolmaraton
Aivar Hirmo
Tartu Inline Team
Tartu Inlune Team
Rulluisumaraton
Raine Hirve
ACE Logistics
Rahvarull
Eve Hõbemets
Poolmaraton
Kalev Hunt
Poolmaraton
Andi Ikkonen
Rulluisuklubi ABEC
Rulluisumaraton
Ene Ilver
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Laura Ilves
Tartu Inline Team
Poolmaraton
Marek Ilves
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Argen Int
RakvereBont noored
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Remo Isand
Rahvarull
Rolf Isand
Rahvarull
Alar Ivanov
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton
Liivika Ivanov
RakvereBont naised
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Randar Ivanov
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton
Veronica Ivanov
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Liis Jaagant
Rahvarull
Kalver Jalak
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Karolin Jalak
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Anete Jalakas
Rullibuss Team
Poolmaraton
Martti Järv
Rulluisumaraton
Elizabeth Jõgi
Albe Team/Bont
Poolmaraton
Janis Jurdzs
Poolmaraton
Loreta Luize Jurevica
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Toomas Jürisoo
Rahvarull
Kevo Jürmann
Rulluisumaraton
Hassar Jurs
Tartu Inline Team Gorillad
Poolmaraton
Diana Kaareste
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Kermo Kaasik
Jõhvi RS
Rahvarull
Piret Kaasik
Rahvarull
Priit Kaasik
Jõhvi RS Team
Jõhvi RS
Rulluisumaraton
Kaido Kahar
Rulluisumaraton
Mart Kainel
Tartu Rulluisuklubi
Poolmaraton
Kristiine Kalev
Albe Team/Bont
Poolmaraton
Ats Kallais
Albe Team/Bont 2
Rulluisumaraton
Estere Kalvane
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Katrina Kalvane
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Merike Kangro
Poolmaraton
Riho Kapp
AMBLA SK
Poolmaraton
Vasiliy Karnatsky
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Maarja Kase
Rahvarull
Ken Kasemaa
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Mairon Kasemaa
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Kaupo Käsik
Rullibuss Team
Poolmaraton
Heinz Kask
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Laima Kaufina
Rulluisumaraton Naised
Janne Kaun
Kaheksarattalised Naised
Poolmaraton
Andres Keba
BestEnergy OÜ
Poolmaraton
Eve-Liis Kees
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Kert Keskpaik
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Toomas Kibus
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Silvia Kiigemägi
Poolmaraton
Veljo Kiigemägi
Poolmaraton
Merle Kilvits
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton Naised
Jüri Kimmel
Kuldsed Käed / Team
Poolmaraton
Liina Kivi
Rulluisumaraton Naised
Herlet Kivima
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Evelin Kivimaa
Rahvarull
Katarina Kivimaa
TuttiFrutti Lastesõit
Maiu Kivimäe
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
ABEC MTÜ
Rulluisumaraton Naised
Heigo Klaos
Võimlemisklubi Akros
Rulluisumaraton
Torbjörn Köhler
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Inline Team, Gorillad
Rulluisumaraton
Viktors Kokins
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Viktors Kokins
ASI Ski-Box
Poolmaraton
Karmen Kompus
Rahvarull
Raivo Kõnnusaar
Rulluisumaraton
Selina Koodi
Rahvarull
Lauri Koort
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Juta Koov
TuttiFrutti Lastesõit
Kuido Koppel
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
Tõnu Koppel
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
Saskia Kordemets
Rull Ruulib
Rahvarull
Saskia Kordemets
Rull Ruulib
TuttiFrutti Lastesõit
Kristo Kõremäe
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Enel Kõrva
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Priit Kotkas
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Andris Krauja
ASI-SKIBOX
Rulluisumaraton
Laine Kreitale
ASI Ski-Box
Poolmaraton
Liva Kreitale
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Liva Kreitale
asi ski-box
Rahvarull
liva kreitale
TuttiFrutti Lastesõit
Leons Kreitals
asi ski-box
Rahvarull
Rainers Kreitals
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Rainers Kreitals
asi ski-box
Rahvarull
Anastassia Kreivald
Rahvarull
Valeria Kreivald
Rahvarull
Olev Kroon
Rulluisumaraton
Raul Krooni
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
Rulluisumaraton
Anna Krumina
TuttiFrutti Lastesõit
Piret Kruusimaa
RakvereBont naised
Poolmaraton
Geidi Kruusmann
Kaheksarattalised Naised
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
Geidi Kruusmann
Kaheksarattalised Naised
Poolmaraton
Heli-Ly Kruusmann
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Reet Kruusmann
RakvereBont naised
Rakvere Bont
Poolmaraton
Siim Kruusmann
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Aleksander Kuchkov
Rulluisumaraton
Julija Kuhtinova
Rahvarull
Valentina Kuldma
Rahvarull
Taavi Kunder
Poolmaraton
Kristjan Kuntu
Rulluisumaraton
Jaan Küünal
Rulluisumaraton
Märt Kuus
Rulluisumaraton
Ants Kuusik
Staier
Rulluisumaraton
Andrus Kuusk
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Karl-Martin Laasberg
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Karl-Martin Laasberg
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Andres Laasma
Poolmaraton
Liisi Laaspere
RakvereBont noored
Poolmaraton
Rauno Laht
Albe Team/Bont 1
Rulluisumaraton
Tarmo Laht
Rulluisumaraton
marti laidre
Rulluisumaraton
Dzintars Lapins
Powerslide - Laimite
Rulluisumaraton
Nikita Lascenko
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Jaanus Laugus
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Rulluisumaraton
Nele Lauk
Rahvarull
Piret Lauk
Poolmaraton
Tarmo Leek
8R
Poolmaraton
Margus Leet
8R / Tempomeister
Rulluisumaraton
Jaagup Lehes
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Karin Lehtmäe
Rahvarull
Marek Lemsalu
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
Rulluisumaraton
Magnus Liikvart
Rullibaas
Rulluisumaraton
isabelle lipberg
TuttiFrutti Lastesõit
Sulev Lokk
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
Rulluisumaraton
Maarja-Liis Loodus
Rahvarull
Katriin Loorents
Rullibuss
Rulluisumaraton Naised
Aleks Luik
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Janno Luik
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
robin luik
TuttiFrutti Lastesõit
Andi Lükk
Poolmaraton
Lenno Luks
Poolmaraton
vjatseslav lutoskin
Rahvarull
Tiit Maas
Rulluisumaraton
Jarek Mäestu
Tartu Rulluisuklubi
Rulluisumaraton
Holger Mägi
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
Rulluisumaraton
markus màgi
Rahvarull
Siim Mägi
Rulluisumaraton
Jaak Männik
Poolmaraton
Sulo Mannine
Team TT
Rulluisumaraton
Markus Mark
TuttiFrutti Lastesõit
Taavi Mark
Rahvarull
Mart Markus
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Ljudmilla Mastovitš
Kaheksarattalised Naised
Rulluisumaraton Naised
Kirsi Gertrud Meigas
TuttiFrutti Lastesõit
Kirsi Gertrud Meigas
Rahvarull
Meelis Meigas
Rahvarull
Ainar Meinart
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Magnar Meinart
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Marinel Meinart
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Mikk Merekivi
Poolmaraton
alo mets
Rahvarull
Arvis Miezitis
Poolmaraton
Arturs Miglinieks
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Laura Mölder
Rull-iluuisuklubi FOX
Rahvarull
Laura Mölder
Rull-iluuisuklubi FOX
TuttiFrutti Lastesõit
Marko Mölder
Rahvarull
Mark Mööl
Poolmaraton
Martin Mooses
Rulluisumaraton
Maryte Mooses
RakvereBont naised
Rakvere Bont
Poolmaraton
Maria Muljarova
Reactive Rollers Team
Rulluisumaraton Naised
Rene Närep
Rahvarull
edgars nezamovs
Poolmaraton
kristaps nezamovs
TuttiFrutti Lastesõit
Piret Niglas
Rulluisumaraton Naised
Alar Nigul
Rullibaas
Rulluisumaraton
Einar Niin
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Poolmaraton
Georg Nõlvak
MTÜ Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Neeme Nõlvak
Rulluisumaraton
Raili Nõlvak
Rahvarull
Joakim Norin
Dala Active Skaters
Rulluisumaraton
Sergei Novikov
Poolmaraton
Veronika Novikova
Poolmaraton
Iris Nurgamaa
TuttiFrutti Lastesõit
Sirje Nurgamaa
Jõhvi RS Team
Rulluisumaraton Naised
Viljar Nurme
Poolmaraton
Reelika Nurmsaar
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Jaan Oder
Rulluisumaraton
Janne Õispuu
Poolmaraton
Raul Ojala
Poolmaraton
Tanel Ojala
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Carl Eric Oks
TuttiFrutti Lastesõit
Kersti Oksaar
Rahvarull
Rihards Ordelovskis
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Ilja Oštšepkov
Poolmaraton
helen ozols
Rahvarull
Raigo Paas
Poolmaraton
Victoria Pagar
TuttiFrutti Lastesõit
Andra Pajuväli
ACE Logistics
Rahvarull
Annela Karmel Palits
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Rahvarull
Elli Palumaa
Poolmaraton
Rein Palumaa
Poolmaraton
Kaisa Parksepp
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton Naised
Ain Parve
Rulluisumaraton
marko pavlov
Rulluisumaraton
Guntis Pazuha
Rulluisumaraton
Artis Ivo Pencis
Poolmaraton
Juris Pencis
Poolmaraton
Armands Petaks
FILTER
Rulluisumaraton
Rodzers Petaks
FILTER
Poolmaraton
Birgit Peterson
Poolmaraton
sarah peterson
TuttiFrutti Lastesõit
Santa Petersone
BJC Laimite
Poolmaraton
Peteris Petersons
Rulluisumaraton
Toomas Piigli
Poolmaraton
Erkki Pikk
8R / Tempomeister
Rulluisumaraton
Kristofer Põld
TuttiFrutti Lastesõit
Ülar Põld
Rahvarull
annika põlgast
Rahvarull
Cardo Poolar
Tartu Inline Team T-rull
Tartu Inline Team
Poolmaraton
Kaido Poom
Sk.Pedja
Poolmaraton
Jaanika Porn
Poolmaraton
Toomas Prangli
Rulluisumaraton
Andrei Predtechenskii
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Agate Priedite
BJC Laimite
Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Agate Priedite
BJC Laimite
Poolmaraton
Katrin Priks
Poolmaraton
Kerli Prohorenko
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Anastasija Prokopchik
Multisportcentre
Poolmaraton
Mairo Pukk
Rulluisumaraton
Roberts Pundurs
Powerslide - Laimite
Rulluisumaraton
Evi Püvi
Poolmaraton
Evgenia Radionik
MapleRus
Rulluisumaraton Naised
Kristi Rahumägi
Kaheksarattalised Naised
8R
Rulluisumaraton Naised
Argo Raie
Poolmaraton
Toivo Rätte
Rulluisumaraton
Getrin Raudsepp
TuttiFrutti Lastesõit
Getrin Raudsepp
Rahvarull
Juris Refelds
FILTER
Poolmaraton
Sandis Reinsons
BJC Laimite
Poolmaraton
Margo Renter
Tartu Inline Team T-rull
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Kert Riitsalu
Poolmaraton
Renet Riitsalu
TuttiFrutti Lastesõit
Kristina Rinne
Rahvarull
Kristiina Ristimägi
Rullibuss Team
Poolmaraton
Hannes Roomet
Rulluisumaraton
Heiki Roomet
Rulluisumaraton
Taavo Roos
Rahvarull
Mart Roosimaa
Tartu Inline Team T-rull
Rulluisumaraton
Frederik Ross
Rulluisumaraton
Janika Rukis
Poolmaraton
Raivo Rukis
Poolmaraton
Piret Saare
Poolmaraton
Eleandra Saaremägi
Poolmaraton
Lembit Saart
Rulluisumaraton
ants sagar
Poolmaraton
Merili Saks
Rahvarull
Simona Saks
Rahvarull
Timo Saks
Rahvarull
Mariin Sarap
RakvereBont noored
Poolmaraton
Markus Sarap
RakvereBont noored
Poolmaraton
Dzintars Sarmulis
FILTER
Rulluisumaraton
Amper Savelev
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Grete Maria Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Alina Savrucka
Laimite
Poolmaraton
Marija Savrucka
ASI SkiBox
TuttiFrutti Lastesõit
Priit Serk
Rahvarull
Anatoli Sevastjanov
Tartu Inline Team Gorillad
Anatoli
Rulluisumaraton
Liana Sevastjanova
TARTU INLINE TEAM
Poolmaraton
Merle Siimsen
Poolmaraton
Toomas Silluste
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
Antti Sjögren
HTL
Poolmaraton
Gunita Snikere
Laimite
Rahvarull
Patricija Elizabete Snikere
Laimite
Poolmaraton
Patricija Elizabete Snikere
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
sandris snore
Rulluisumaraton
Kristen Soha
TuttiFrutti Lastesõit
Janno Solna
Rulluisumaraton
Timo Solna
Rulluisumaraton
Aivar Soo
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Argo Sõõru
Tartu Inline Team Gorillad
Rulluisumaraton
Mika Erik Sucksdorff
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Rulluisumaraton
Liisbet Sugasep
TuttiFrutti Lastesõit
Jani Suihkonen
HTL
Rulluisumaraton
Kaarel Süld
Rahvarull
Katri Süld
Rull-iluuisuklubi FOX
Rahvarull
Kirke Marta Süld
Rull-iluuisuklubi FOX
Rahvarull
Merily Susi
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
arvi suur
Rahvarull
Regina Suzi
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
Rolands Svetinš
Powerslide - Laimite
Rulluisumaraton
Reiko Tääker
Poolmaraton
Edel Taim
Rulluisuklubi 8R
TuttiFrutti Lastesõit
Elin Taim
Rulluisuklubi 8R
TuttiFrutti Lastesõit
Elmer Taim
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Piret Tali
Rahvarull
Heldi Tamberg
Rahvarull
Heli-Ly Tamberg
Rahvarull
Helika-Liisi Tamberg
Rahvarull
Art Markkus Tamm
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Hando Tamm
Rulluisumaraton
Veiko Tammik
Rulluisumaraton
Meelis Tammre
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Rulluisumaraton
Boriss Teder
Rulluisumaraton
Toomas Teesaar
Extreme Sport
Rulluisumaraton
Aleksander Tilba
Rulluisumaraton
Indrek Tobreluts
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Harri Toiger
Tartu Rulluisuklubi
Poolmaraton
Kadri Toit
Võimlemisklubi Akros
Rahvarull
Beate Tolmane
TuttiFrutti Lastesõit
Didzis Tolmanis
Poolmaraton
Birgit Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Birgit Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Henrik Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Henrik Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Toivo Tomingas
Rulluisumaraton
Ragnar Toom
Rulluisumaraton
Kersti Toots
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton Naised
Andri Tops
Poolmaraton
Kenri Tops
Poolmaraton
Timo Torni
Poolmaraton
Nikolai Tšihhatšjov
Poolmaraton
Andre Tühane
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Arete Tühane
Kuldsed Käed / Team
TuttiFrutti Lastesõit
Ketrud Tühane
Kuldsed Käed / Team
Poolmaraton
Rene Tühane
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Davids Ulmanis
TuttiFrutti Lastesõit
Andrus Undrest
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Helis Undrest
TuttiFrutti Lastesõit
Maia Utt
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Eve Uueküla
Rahvarull
Toomas Uueküla
Poolmaraton
Gustavs Vacietis
TuttiFrutti Lastesõit
Antti Vähä-Vahe
HTL
TuttiFrutti Lastesõit
Maija Vähä-Vahe
HTL
TuttiFrutti Lastesõit
Nils Vähä-Vahe
HTL
Poolmaraton
Siret Vaher
Rahvarull
Tuuli Vaher
Poolmaraton
Remii Vahtra
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Ricards Vaiteks
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Ricards Vaiteks
BJC Laimite
Rahvarull
Marek Väljari
Kuldsed Käed / Team
Poolmaraton
Vahur Valvas
Rulluisumaraton
Lelde Vancovica
ASI Ski-Box
Poolmaraton
Saima Vapper
Poolmaraton
Kristofers Vasaraudzis
ASI Ski-box
TuttiFrutti Lastesõit
Koit Veeorg
Poolmaraton
Ego Veevel
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Gabriel Veide
Rahvarull
Aleksandr Verteshin
Rulluisumaraton
Vilmer Vesanto
HTL
TuttiFrutti Lastesõit
Vilmer Vesanto
HTL
Rahvarull
Gloria Veskimeister
Rull-iluuisuklubi FOX
Rahvarull
Gloria Veskimeister
Rull-iluuisuklubi FOX
TuttiFrutti Lastesõit
Jaak Veskimeister
Rull Ruulib
Rulluisumaraton
Valdeko Vesterblom
Rulluisumaraton
Tiina Viira
Poolmaraton
Ivars Vingris
FILTER
Poolmaraton
Sten-Mark Virro
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Tea Visse
Poolmaraton
Nele-Liis Võhma
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Nele-Lisi Võhma
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Kermo Voitka
Poolmaraton
Kari Vuorinen
Rulluisumaraton
Maksim Vysotsky
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Anastasia Zbenyakova
Rahvarull
Antra Zemite
ASI ski-box
Rulluisumaraton Naised
Mikhail Zhilin
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Nikita Zhilin
Neva Racing Team
TuttiFrutti Lastesõit
Uno Zimmermann
Rulluisumaraton
Reinis Znotins
Powerslide - Laimite
Rulluisumaraton

...