Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerimisleht Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 25.09.2020 22:00.
Kokku: 162
Kuulitõuge: 29
Kettaheide: 24
Odavise: 27
Kurikaheide: 4
Kõrgushüpe: 14
Kaugushüpe: 18
60m jooks: 2
100m jooks: 20
400m jooks: 10
800m jooks NAISED: 3
1500m jooks MEHED: 1
100m ratastoolisõit: 5
400m ratastoolisõit NAISED: 1
800m ratastoolisõit MEHED: 4
mees: 113
naine: 49
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Inge Eit
Võru Ratastooliklubi
EIL
Kettaheide
Inge Eit
Võru Ratastooliklubi
EIL
Odavise
Inge Eit
Võru Ratastooliklubi
EIL
100m jooks
Inge Eit
Võru Ratastooliklubi
EIL
400m jooks
Kristjan Gerassimov
PÄRNU KSS EERO
EKSL
Kuulitõuge
Kristjan Gerassimov
PÄRNU KSS EERO
EKSL
Kettaheide
Kristjan Gerassimov
PÄRNU KSS EERO
EKSL
Odavise
Tõnu Haga
Võru Ratastooliklubi
EIL
Kuulitõuge
Tõnu Haga
Võru Ratastooliklubi
EIL
Kettaheide
Tõnu Haga
Võru Ratastooliklubi
EIL
Odavise
Tõnu Haga
Võru Ratastooliklubi
EIL
100m jooks
Kevin Heinpaju
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
100m jooks
Kevin Heinpaju
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
400m jooks
Kevin Heinpaju
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kaugushüpe
Kevin Heinpaju
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kõrgushüpe
Maire Hendrikson
Tartu LPIÜ
EIL
Kuulitõuge
Maire Hendrikson
Tartu LPIÜ
EIL
Kettaheide
Maire Hendrikson
Tartu LPIÜ
EIL
Odavise
Maire Hendrikson
Tartu LPIÜ
EIL
100m ratastoolisõit
Maire Hendrikson
Tartu LPIÜ
EIL
400m ratastoolisõit NAISED
Tiia Innos
SK Flüüger
Eesti Pimedate Spordiliit
Kaugushüpe
Tiia Innos
SK Flüüger
Eesti Pimedate Spordiliit
60m jooks
Tiia Innos
SK Flüüger
Eesti Pimedate Spordiliit
400m jooks
Tiia Innos
SK Flüüger
Eesti Pimedate Spordiliit
800m jooks NAISED
Egert Jõesaar
Kettaheide
Egert Jõesaar
Kuulitõuge
Piia Jürgenson
Tartu LPIÜ
EIL
Kuulitõuge
Piia Jürgenson
Tartu LPIÜ
EIL
Kettaheide
Piia Jürgenson
Tartu LPIÜ
EIL
Odavise
Piia Jürgenson
Tartu LPIÜ
EIL
100m jooks
Karel Jürisoo
Kuulitõuge
Karel Jürisoo
Kettaheide
Karel Jürisoo
Odavise
Karel Jürisoo
100m ratastoolisõit
Karel Jürisoo
Kurikaheide
Karel Jürisoo
800m ratastoolisõit MEHED
Karl Kristjan Kajak
VKÜ
EKSL
100m jooks
Karl Kristjan Kajak
VKÜ
EKSL
Kõrgushüpe
Karl Kristjan Kajak
VKÜ
EKSL
Kaugushüpe
Karl Kristjan Kajak
VKÜ
EKSL
Odavise
Birgit Kangur
Tartu Kurtide Spordiselts "Kaar"
EKSL
Kuulitõuge
Sten Kongi
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
100m jooks
Sten Kongi
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kaugushüpe
Sten Kongi
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kuulitõuge
Sten Kongi
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kõrgushüpe
Gert Krehov
Tartu Kurtide Spordiselts "Kaar"
EKSL
Kuulitõuge
Gert Krehov
Tartu Kurtide Spordiselts "Kaar"
EKSL
Kettaheide
Gert Krehov
Tartu Kurtide Spordiselts "Kaar"
EKSL
Odavise
Tanel Krutõh
Kuulitõuge
Birgit Laas
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
100m jooks
Birgit Laas
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kõrgushüpe
Birgit Laas
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kaugushüpe
Jelena Lood
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kettaheide
Jelena Lood
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kuulitõuge
Jelena Lood
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Odavise
Väino Marjak
Võru Ratastooliklubi
EIL
Kuulitõuge
Väino Marjak
Võru Ratastooliklubi
EIL
Kettaheide
Väino Marjak
Võru Ratastooliklubi
EIL
Odavise
Monika Matsina
Talkur
EKSL
Kuulitõuge
Monika Matsina
Talkur
EKSL
Kettaheide
Monika Matsina
Talkur
EKSL
Odavise
Illar Matt
Elva PIK
EIL
Kuulitõuge
Illar Matt
Elva PIK
EIL
Kettaheide
Illar Matt
Elva PIK
EIL
Odavise
Illar Matt
Elva PIK
EIL
Kurikaheide
Jaanika Metusal
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
100m jooks
Jaanika Metusal
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kaugushüpe
Jaanika Metusal
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kõrgushüpe
Entoni Pašun
SK Kivilind
100m jooks
Entoni Pašun
SK Kivilind
400m jooks
Hans Kristjan Paukson
Talkur
EKSL
Kuulitõuge
Hans Kristjan Paukson
Talkur
EKSL
Kettaheide
Hans Kristjan Paukson
Talkur
EKSL
Kõrgushüpe
Roger Pihel
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
100m jooks
Roger Pihel
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kaugushüpe
Roger Pihel
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kuulitõuge
Roger Pihel
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kõrgushüpe
Jevgeni Ponikarov
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kettaheide
Jevgeni Ponikarov
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kuulitõuge
Jevgeni Ponikarov
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Odavise
Jevgeni Ponikarov
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kurikaheide
Kaido Pung
Viljandimaa Invaühing
EIL
Kuulitõuge
Kaido Pung
Viljandimaa Invaühing
EIL
Kettaheide
Kaido Pung
Viljandimaa Invaühing
EIL
Odavise
Argo Purv
VKÜ
EKSL
Kuulitõuge
Argo Purv
VKÜ
EKSL
Kettaheide
Argo Purv
VKÜ
EKSL
Odavise
Rinat Raisp
Talkur
EKSL
Kõrgushüpe
Rinat Raisp
Talkur
EKSL
Kaugushüpe
Rinat Raisp
Talkur
EKSL
100m jooks
Rinat Raisp
Talkur
EKSL
400m jooks
Anneli Rebane
Võru Ratastooliklubi
EIL
Kuulitõuge
Anneli Rebane
Võru Ratastooliklubi
EIL
Kettaheide
Anneli Rebane
Võru Ratastooliklubi
EIL
Odavise
Anneli Rebane
Võru Ratastooliklubi
EIL
100m jooks
Anneli Rebane
Võru Ratastooliklubi
EIL
400m jooks
Martin Saar
PÄRNU KSS EERO
EKSL
Kettaheide
Martin Saar
PÄRNU KSS EERO
EKSL
Odavise
Martin Saar
PÄRNU KSS EERO
EKSL
Kaugushüpe
Martin Saar
PÄRNU KSS EERO
EKSL
100m jooks
Cathy Saem
Talkur
EKSL
Kuulitõuge
Cathy Saem
Talkur
EKSL
Odavise
Cathy Saem
Talkur
EKSL
Kõrgushüpe
Cathy Saem
Talkur
EKSL
Kaugushüpe
Cathy Saem
Talkur
EKSL
100m jooks
Cathy Saem
Talkur
EKSL
800m jooks NAISED
Margus Salve
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
100m jooks
Margus Salve
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kaugushüpe
Margus Salve
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kõrgushüpe
Kevin Sööt
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
100m jooks
Kevin Sööt
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
400m jooks
Kevin Sööt
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kaugushüpe
Kevin Sööt
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kuulitõuge
Kevin Sööt
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kõrgushüpe
Enely Stalfeldt
SK Flüüger
Eesti Pimedate Spordiliit
Kaugushüpe
Enely Stalfeldt
SK Flüüger
Eesti Pimedate Spordiliit
60m jooks
Enely Stalfeldt
SK Flüüger
Eesti Pimedate Spordiliit
400m jooks
Janella Stepanov
Hiie
EKSL
Odavise
Janella Stepanov
Hiie
EKSL
Kaugushüpe
Janella Stepanov
Hiie
EKSL
100m jooks
Janella Stepanov
Hiie
EKSL
400m jooks
Martin-Kerts Štšerbakov
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
100m jooks
Martin-Kerts Štšerbakov
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kõrgushüpe
Martin-Kerts Štšerbakov
Näpi kool
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
Kaugushüpe
Simon Teiss
Hiie
EKSL
Odavise
Simon Teiss
Hiie
EKSL
Kõrgushüpe
Simon Teiss
Hiie
EKSL
Kaugushüpe
Simon Teiss
Hiie
EKSL
Kaugushüpe
Simon Teiss
Hiie
EKSL
100m jooks
Simon Teiss
Hiie
EKSL
400m jooks
Tõnu Toom
Võru Ratastooliklubi
EIL
Kuulitõuge
Tõnu Toom
Võru Ratastooliklubi
EIL
Kettaheide
Tõnu Toom
Võru Ratastooliklubi
EIL
Odavise
Slavik Tsakuhhin
Tartu LPIÜ
EIL
Odavise
Slavik Tsakuhhin
Tartu LPIÜ
EIL
Kettaheide
Slavik Tsakuhhin
Tartu LPIÜ
EIL
Kuulitõuge
Slavik Tsakuhhin
Tartu LPIÜ
EIL
100m ratastoolisõit
Slavik Tsakuhhin
Tartu LPIÜ
EIL
800m ratastoolisõit MEHED
Ilvi Vare
PÄRNU KSS EERO
EKSL
800m jooks NAISED
Tõnis Vihmand
Kuulitõuge
Tõnis Vihmand
Kettaheide
Tõnis Vihmand
Odavise
Martin Viljasaar
VKÜ
EKSL
1500m jooks MEHED
Ain Villau
Ida- harjumaa invaühing
Kettaheide
Ain Villau
Ida- harjumaa invaühing
Kuulitõuge
Ain Villau
Ida- harjumaa invaühing
Odavise
Ain Villau
Ida- harjumaa invaühing
100m ratastoolisõit
Ain Villau
Ida- harjumaa invaühing
800m ratastoolisõit MEHED
Marko Vingisaar
Talkur
EKSL
Kuulitõuge
Marko Vingisaar
Talkur
EKSL
Kettaheide
Marko Vingisaar
Talkur
EKSL
Odavise
Marko Vingisaar
Talkur
EKSL
Odavise
Tanel Visnap
VKÜ
EKSL
100m jooks
Tanel Visnap
VKÜ
EKSL
Kuulitõuge
Tanel Visnap
VKÜ
EKSL
Kõrgushüpe
Tanel Visnap
VKÜ
EKSL
Kaugushüpe
Kaspar Vomm
100m ratastoolisõit
Kaspar Vomm
800m ratastoolisõit MEHED
Kaspar Vomm
Kettaheide
Kaspar Vomm
Kuulitõuge
Kaspar Vomm
Odavise
Kaspar Vomm
Kurikaheide

...