Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 15.08.2020 17:04.

Põhisõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Reijo Peenema 1987 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2 Karel Ellermaa 1993 mees M Eesti, Harju maakond
3 Maario Silm 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Vooremaa Centrum Rattabaas
4 Taavi Kannimäe 1991 mees M Eesti, Võru maakond
Hauka Veloklubi
5 Kalle Kriit 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Vooremaa Centrum Rattabaas
6 Ivika Lainevee 1990 naine N Eesti, Rapla maakond
RedBike Rattaklubi
7 Rita Toome 1970 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
8 Kaspar Semm 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
9 Indrek Müürsep 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
BGM
10 Maila Rehi 1972 naine N Eesti, Tartu maakond
11 Aivar Vonk 1957 mees M Eesti, Harju maakond
PröCoating kostivere rattatiim
12 Tauno Suurkivi 1973 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
13 Kalev Õmmik 1957 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
14 Ottomar Metslind 2000 mees M Eesti, Tartu maakond
15 Veiko Palm 1983 mees M Eesti, Jõgeva maakond
16 Angelika Palm 2004 naine N Eesti, Jõgeva maakond
17 Teet Kallakmaa 1965 mees M Eesti, Järva maakond
järva-jaani
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
18 Virgo Veedler 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
19 Timur Fazõlov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
20 Maksim Fazõlov 1980 mees M Eesti, Harju maakond
21 Joonas Pikka 2003 mees M Eesti, Harju maakond
Aegviidu spordiklubi
22 Ants Einsalu 1959 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
23 Taavi Tell 1971 mees M Eesti, Harju maakond
Areal Team
24 Arne Rehi 1969 mees M Eesti, Tartu maakond
25 Veikko Hõbemägi 1979 mees M Eesti, Harju maakond
26 Madis Tammaru 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
27 Riho Räni 1976 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
28 Aire Võidula 1984 naine N Eesti, Harju maakond
29 Marju Tempel 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Aegviidu spordiklubi
30 Gustav Muusikus 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
31 Timmo Tiitus 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
32 Hardi Heinsar 1972 mees M Eesti, Valga maakond
2. jalaväebrigaad
33 Priit Poopuu 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
34 Hans Andre Kiigemägi 2005 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
35 Andres Paju 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
36 Alari Reissaar 1968 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
37 Ragnar Lepp 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Egesten Metallehitused
38 Endel Susi 1965 mees M Eesti, Jõgeva maakond
39 Lembit Liis 1957 mees M Eesti, Jõgeva maakond
40 Andro Lichtfeldt 1972 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
41 Aivar Põldmaa 1969 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
42 Siim Padosepp 1988 mees M Eesti, Harju maakond
43 Martin Metsmaaker 1983 mees M Eesti, Harju maakond
44 Janar Heinaste 1993 mees M Eesti, Harju maakond
45 Anni Adamson 1992 naine N Eesti, Harju maakond
46 Margus Kalev 1969 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
47 Ellen Anett Põldmaa 1994 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
48 Katrin Rohtma 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
49 Janek Vasemägi 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
50 Kristjan Savisikk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
51 Madis Rouhijainen 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Emekan
52 Mare Mändla 1966 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
53 Kalle Piirioja 1971 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
54 Mairit Kaarjärv 2007 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
55 Ülle Liiv 1972 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
56 Aivar Pärnamets 1969 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
57 Raimo Nikolajev 1981 mees M Eesti, Harju maakond
58 Tarmo Aarma 1979 mees M Eesti, Harju maakond
59 Katrin Aarma 1985 naine N Eesti, Harju maakond
60 Rait Läänemets 1996 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
61 Marko Raudsik 1975 mees M Eesti, Harju maakond
62 Oscar Õun 1988 mees M Eesti, Harju maakond
63 Indrek Kesküla 1971 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Väike-Maarja RSK
64 Riivo Ambos 1980 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
65 Katrin Kungla 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
66 Raigo Orav 1982 mees M Eesti, Harju maakond
67 Janis Jüriso 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Z Racing Team
68 Erkki Mikenberg 1972 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
69 Peeter Illak 1966 mees M Eesti, Tartu maakond
70 Valdek Rohtma 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
71 Liina Bork 1984 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
72 Relika Maripuu 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
73 Jaak Lääne 1980 mees M Eesti, Järva maakond
74 Kerli Kanne 1985 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
75 Andreas Tölpt 1975 mees M Eesti, Harju maakond
76 Tanel Liiker 1980 mees M Eesti, Harju maakond
77 Kaupo Jürjenberg 1981 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
78 Viljar Lätt 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
79 Pavel Kotkin 1976 mees M Eesti, Harju maakond
80 Reigo Saarmas 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Haaslava MTB
81 Andres Kiigemägi 1959 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
82 Ruudi Konrad 1975 mees M Eesti, Harju maakond
83 Rait Altmäe 1997 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
84 Raul Altmäe 1997 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
85 Tarmo Meigas 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
86 Stewe Mets 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
87 Sirje Keskülla 1967 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
88 Sander Ojaäär 2003 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
89 Mark Kušnarjov 2003 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
90 Liivar Saaremäe 1985 mees M Eesti, Harju maakond
91 Kairit Veri 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
92 Heiki Lainevee 1989 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RedBike Rattaklubi
93 Heikki Lillemäe 1989 mees M Eesti, Rapla maakond
RedBike Rattaklubi
94 Brent Janno 2003 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi

...