Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 15.08.2020 16:00.
Kokku: 216
Põhisõit: 108
Rahvasõit: 108
mees: 158
naine: 58
Kõik   |   Põhisõit   |   Rahvasõit
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Katrin Aarma
Põhisõit
Tarmo Aarma
Põhisõit
Anni Adamson
Põhisõit
Oliver Adonov
Rahvasõit
Margus Agur
Põhisõit
Tomek Alits
Rahvasõit
Georg Mattias Altküla
Rahvasõit
Helen Altküla
Rahvasõit
Rait Altmäe
Põhisõit
Raul Altmäe
Põhisõit
Riivo Ambos
Põhisõit
Sirle Aosaar
Rahvasõit
Jens-Maikel Arulaan
Rahvasõit
Kaspar Bork
Rahvasõit
Liina Bork
Põhisõit
Andrus Ebber
RR Siplased
Põhisõit
Erik Eesalu
Rahvasõit
Ants Einsalu
Põhisõit
Karel Ellermaa
Põhisõit
Maksim Fazõlov
Põhisõit
Timur Fazõlov
Põhisõit
Teet Fimberg
Rahvasõit
Janar Heinaste
Põhisõit
Hardi Heinsar
2. jalaväebrigaad
Põhisõit
Veikko Hõbemägi
Põhisõit
Peeter Illak
Põhisõit
Birgit Ilves
Rahvasõit
Peeter Ilves
Rahvasõit
Ander Janno
KF Suusaklubi
Rahvasõit
Brent Janno
KF Suusaklubi
Põhisõit
Jaak Janno
KF Suusaklubi
Rahvasõit
Ingvar Joosti
Rahvasõit
Sigrid Joosti
Rahvasõit
Tiit Joosti
Rahvasõit
Janis Jüriso
Z Racing Team
Põhisõit
Kaupo Jürjenberg
Põhisõit
Sten Martin Jürjenberg
Rahvasõit
Tiina Jürjenberg
Rahvasõit
Mairit Kaarjärv
Põhisõit
Indrek Kajakas
Z Racing Team
Põhisõit
Margus Kalev
Põhisõit
Teet Kallakmaa
järva-jaani
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Margus Kalvik
Rahvasõit
Sten-Karl Kalvik
Rahvasõit
Kerli Kanne
Põhisõit
Taavi Kannimäe
Hauka Veloklubi
Põhisõit
Sander Karask
Rahvasõit
Kaisa Karja
Rahvasõit
Karmen Karja
Rahvasõit
Priit Karja
Rahvasõit
Sander Karja
Rahvasõit
Karel Kask
Rahvasõit
Kert Kask
Rahvasõit
Viljar Kask
Põhisõit
Ken Robert Kerm
Linnumetsa
Rahvasõit
Margus Kerm
Linnumetsa
Rahvasõit
Signe Kerm
Linnumetsa
Rahvasõit
Indrek Kesküla
Väike-Maarja RSK
Põhisõit
Sirje Keskülla
Rahvasõit
Merle Kiigemaa
Rahvasõit
Andres Kiigemägi
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
Põhisõit
Hanna Kirsipuu
Rahvasõit
Tiit Kirsipuu
Rahvasõit
Piret Kivi
Rahvasõit
Ruudi Konrad
Põhisõit
Taimar Kopti
Rahvasõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Helar Kriisa
Põhisõit
Kirke Kriisa
Rahvasõit
Tiina Kriisa
Põhisõit
Jette Kriit
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Vooremaa Centrum Rattabaas
Rahvasõit
Kalle Kriit
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Pärt Pärtel Kruusamägi
Ebavere Suusaklubi
Rahvasõit
Gregor Kruusimägi
Rahvasõit
Marge Kruusimägi
Rahvasõit
Triin Kruusimägi
Rahvasõit
Geidi Kruusmann
Rahvasõit
Ivari Kruusmann
Rakvere Bont
Rahvasõit
Reet Kruusmann
Rakvere Bont
Rahvasõit
Siim Kruusmann
Rakvere Bont
Rahvasõit
Karolina Kull
Spordiklubi Rakke
Rahvasõit
Markus Kull
Spordiklubi Rakke
Rahvasõit
Sandra Kullas
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Vooremaa Centrum Rattabaas
Rahvasõit
Käti Kummets
Rahvasõit
Katrin Kungla
Põhisõit
Reno Kungla
Rahvasõit
Mark Kušnarjov
Põhisõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Rait Läänemets
Põhisõit
Mirtel Laht
SK Rakke
Rahvasõit
Heiki Lainevee
RedBike Rattaklubi
Põhisõit
Ivika Lainevee
RedBike Rattaklubi
Põhisõit
Viljar Lätt
Põhisõit
Ragnar Lepp
Egesten Metallehitused
Põhisõit
Mait Liblikmann
Põhisõit
Andro Lichtfeldt
Põhisõit
Tanel Liiker
Põhisõit
Lembit Liis
Põhisõit
Ülle Liiv
Põhisõit
Heikki Lillemäe
RedBike Rattaklubi
Põhisõit
Lauri Lodjak
YIT
Põhisõit
Tauri Lõiv
Rahvasõit
Avo Lomp
Rahvasõit
Arvi Lugenberg
Rahvasõit
Ilmar Lusenberg
Rahvasõit
Mare Mändla
Põhisõit
Relika Maripuu
Põhisõit
Mait Marran
Rahvasõit
Marje Märtsin
Rahvasõit
Markus Masing
Ebavere suusaklubi
Rahvasõit
Mia Maria Matikainen
Rahvasõit
Mirek Matikainen
Rahvasõit
Romet Meigas
Rahvasõit
Tarmo Meigas
Põhisõit
Stewe Mets
RR Siplased
Põhisõit
Ottomar Metslind
Põhisõit
Martin Metsmaaker
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR Siplased
Põhisõit
Janar Moorits
Rahvasõit
Kaarel Moorits
Rahvasõit
Jaan Mõtsnik
Rahvasõit
Ahto Mund
Rahvasõit
Indrek Müürsep
BGM
Põhisõit
Gustav Muusikus
Põhisõit
Raimo Nikolajev
Põhisõit
Robin Nikolajev
Rahvasõit
Leie Nõmmiste
Rahvasõit
Maris Nõmmiste
Rahvasõit
Merit Nõmmiste
Rahvasõit
Sander Ojaäär
Põhisõit
Tauno Ojasaar
Simuna Spordiklubi
Rahvasõit
Kalev Õmmik
Põhisõit
Marko Õmmik
Rahvasõit
Raigo Orav
Põhisõit
Jarno Orujõe
Rahvasõit
Oscar Õun
Põhisõit
Rasmus Õun
Põhisõit
Siim Padosepp
Põhisõit
Andres Paju
Põhisõit
Teet Paju
Rakke SK
Põhisõit
Thristan Paju
Rakke SK
Rahvasõit
Thristo Paju
Rakke SK
Rahvasõit
Angelika Palm
Põhisõit
Veiko Palm
Põhisõit
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
Rahvasõit
Aivar Pärnamets
Põhisõit
Reijo Peenema
Põhisõit
Kalle Piirioja
Põhisõit
Joonas Pikka
Aegviidu spordiklubi
Põhisõit
Aivar Põldmaa
Põhisõit
Ellen Anett Põldmaa
Põhisõit
Erki Põldmaa
Simuna Spordiklubi
Rahvasõit
Priit Poopuu
Põhisõit
Pert-Erik Purge
Rahvasõit
Kert Puusta
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Vooremaa Centrum Rattabaas
Rahvasõit
Piret Rajasaar
Rahvasõit
Risto Rajasaar
Rahvasõit
Riho Räni
Põhisõit
Marko Raudsik
Põhisõit
Arne Rehi
Põhisõit
Maila Rehi
Põhisõit
Reet Reimann
Rahvasõit
Alari Reissaar
Põhisõit
Katrin Rohtma
Põhisõit
Valdek Rohtma
Põhisõit
Helen Rouhijainen
Rahvasõit
Madis Rouhijainen
Emekan
Põhisõit
Sven Ruukholm
Põhisõit
Liivar Saaremäe
Põhisõit
Liivar Saaremäe
Rahvasõit
Reigo Saarmas
Haaslava MTB
Põhisõit
Reigo Saarmas
Haaslava MTB
Rahvasõit
Tuuli Saksa
Simuna Spordiklubi
Rahvasõit
Kaja Salla
Rahvasõit
Margus Salla
Rahvasõit
Kristjan Savisikk
Põhisõit
Ander Schmidt
CFC
Rahvasõit
Kaspar Semm
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Marika Sepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Olga Shnayder
Äkke
Rahvasõit
Tiit Shumanov
RR Siplased
Põhisõit
Riin Sikka
Rahvasõit
Maario Silm
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Tiit Sinisalu
Rahvasõit
Tair Stalberg
Rahvasõit
Väino Stoltsen
Rahvasõit
Endel Susi
Põhisõit
Tauno Suurkivi
Põhisõit
Rivo Täheste
Rahvasõit
Madis Tammaru
Põhisõit
Maidu Teder
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Rahvasõit
Mairold Teede
Spordiklubi rakke
Rahvasõit
Taavi Tell
Areal Team
Põhisõit
Ville Tell
Rahvasõit
Marju Tempel
Aegviidu spordiklubi
Põhisõit
Timmo Tiitus
Põhisõit
Richard Tipner
Rahvasõit
Andreas Tölpt
Põhisõit
Rita Toome
Põhisõit
Andero Toomik
Põhisõit
Ave Treier
Rahvasõit
Maria Treier
Rahvasõit
Janete Trestip
Rahvasõit
Aivo Urbas
Rahvasõit
Vallo Vahesaar
Põhisõit
Janek Vasemägi
Põhisõit
Virgo Veedler
Põhisõit
Kairit Veri
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Helari Vill
Rahvasõit
Rait Vill
Rahvasõit
Riina Vissak
Rahvasõit
Aire Võidula
Põhisõit
Aivar Vonk
PröCoating kostivere rattatiim
Põhisõit
Ivan Vsivtsev
Äkke
Rahvasõit
Vladimir Všivtsev
Äkke
Rahvasõit

...