Et En

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 26.09.2022 18:42.

3.5 km avaveeujumine stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Mart Nöps 1971 mees Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi AK Rahinge
2 Marina Rudõk 1984 naine Eesti, Harju maakond
I LOVE SUPERSPORT
OMEGA LAEN AS
3 Hans Lahi 1957 mees Eesti, Lääne-Viru maakond
4 Severin Israel 1982 mees Eesti, Tartu maakond
5 Katy Vincent 1991 naine Ühendkuningriik, Wiltshire
6 Sergei Sõtšugov 1974 mees Eesti, Harju maakond
I Love Super Sport Tallinn
7 Aigar Kallas 1973 mees Eesti, Harju maakond
8 Nele Normak 1973 naine Eesti, Harju maakond
9 Valentin Jefimov 1976 mees Eesti, Harju maakond
Viimsi veeklubi
10 Sandra Luik 1994 naine Eesti, Harju maakond
11 Andrus Vaker 1959 mees Eesti, Harju maakond
MEISTERUJUMISE U-klubi
12 Elvis Rüütel 1982 mees Eesti, Harju maakond
13 Kerry Mcgrath 1991 naine Ühendkuningriik, Lancashire
14 Joel Juhanson 1994 mees Eesti, Harju maakond
Tripassion
15 Toomas Kogger 1974 mees Eesti, Harju maakond
16 Jüri Hiiemäe 1962 mees Eesti, Järva maakond
Paide Ujumisklubi
17 Signe Ilumets 1989 naine Eesti, Harju maakond
18 Mait Kaup 1984 mees Eesti, Harju maakond
19 Tarmo Kalviste 1970 mees Eesti, Harju maakond
Ryysak Team
20 Aleksei Trunin 1981 mees Eesti, Harju maakond
21 Marika Rohtla 1965 naine Eesti, Tartu maakond
TMB Element Spordiklubi
22 Margot Roodi 1987 naine Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
23 Toomas Pärnassalu 1968 mees Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
Lasermeister OÜ
24 Rain Unga 1988 mees Eesti, Harju maakond
25 Karl Erik Ojavere 2007 mees Eesti, Harju maakond
26 Eero Liivrand 1965 mees Eesti, Harju maakond
27 Kristi Sõber 1978 naine Eesti, Harju maakond
28 Katrin Linask 1989 naine Eesti, Harju maakond
29 Lucy Henry 1991 naine Ühendkuningriik, Fife
Arty Gp Swim Team
British Army
30 Konstantin Jefimov 1993 mees Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
31 Roland Nemeth 1978 mees Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
32 Henri Rüüsak 1971 mees Eesti, Harju maakond
Ryysak Team
33 Margus Kullerkupp 1979 mees Eesti, Harju maakond
34 Eduard Kimask 1972 mees Eesti, Harju maakond
I LOVE SUPERSPORT
OMEGA LAEN AS
35 Daniel Baxter 2000 mees Ühendkuningriik, Estonia
36 Hannah Garside 1991 naine Ühendkuningriik, Greater Manchester
37 Kätlin Tõnning 1991 naine Eesti, Lääne-Viru maakond
MTÜ Vinni VAK
38 Indrek Bauer 1990 mees Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
Dsv Estonia AS
39 Dmitry Demidov 1978 mees Eesti, Harju maakond
40 Sverre Mäesepp 1983 mees Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
41 Piret Villum-Salak 1982 naine Eesti, Lääne-Viru maakond
Meisterujumise U-klubi
42 Rauno Jõgi 1993 mees Eesti, Tartu maakond
Swedbank AS
43 Veikko Nurm 1976 mees Eesti, Harju maakond
Veikatex OÜ
44 Dmitry Dudorin 1974 mees Eesti, Harju maakond
Tehnomarket Recycling
45 Aleksandr Doronin 1984 mees Eesti, Harju maakond
46 Mihkel Jaaniste 1989 mees Eesti, Harju maakond
47 Märt Lääts 1961 mees Eesti, Pärnu maakond
Run4Fun
48 Kairi Ustav 1977 naine Eesti, Tartu maakond
Yess
49 Roberta Allen 1983 naine Ühendkuningriik, Co tryone
50 Reet Paatsi 1976 naine Eesti, Tartu maakond
51 Cristo Virunurm 2004 mees Eesti, Lääne-Viru maakond
MTÜ Vinni VAK
MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus
52 Madis Müller 1977 mees Eesti, Harju maakond
Eesti Panga Spordiklubi
53 Kristo Eevald 1985 mees Eesti, Lääne-Viru maakond
54 Heli Hiiemäe 2000 naine Eesti, Järva maakond
Paide Ujumisklubi
55 Andrey Storozhuk 1982 mees Eesti
I Love Supersport Tallinn
SkiBikemarathon OÜ
56 Aleksei Tereštšenkov 1963 mees Eesti, Harju maakond
U-Klubi
57 Kristiina Arusoo 1979 naine Eesti, Harju maakond
U-Klubi
58 Mart Laid 1970 mees Eesti, Harju maakond
Intrac Eesti AS
59 Roman Stulov 1979 mees Eesti, Harju maakond
SK Nord
60 Triin Rennit 1998 naine Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
61 James Bush 1989 mees Ühendkuningriik, Dorset
62 Jakob Toming 2007 mees Eesti, Lääne-Viru maakond
MTÜ Vinni VAK
MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus
63 Eve Kask 1958 naine Eesti, Lääne-Viru maakond
64 Ilja Andrejev 1987 mees Eesti, Ida-Viru maakond
PÄÄSTEAMET
65 Denis Piskunov 1983 mees Eesti, Harju maakond
66 Jeroen Higgins 1996 mees Ühendkuningriik, Lancashire
67 Ritchie Whyte 1995 mees Eesti, Harju maakond
68 Aleksandr Knjažetski 1986 mees Eesti, Harju maakond
69 Matthew Norton 1987 mees Ühendkuningriik, North yorkshire
Uk army
70 Lisett Tokovenko 2005 naine Eesti, Lääne-Viru maakond
MTÜ Vinni VAK
MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus
71 Laura-Liza Sööt 1991 naine Eesti, Harju maakond
72 Alar Siemann 1973 mees Eesti, Järva maakond
Türitri
73 Siim Susi 1980 mees Eesti, Lääne-Viru maakond
JK MUST PUUDEL
74 Eva-Helen Talvik 1979 naine Eesti, Järva maakond
75 Merle Vantsi 1965 naine Eesti, Järva maakond
U-Klubi
76 Jelena Kirillova 1979 naine Eesti, Harju maakond
77 Meelis Kalda 1975 mees Eesti, Harju maakond
G4S Spordiklubi
78 Neeme Gross 1972 mees Eesti, Järva maakond
TüriTri
79 Romet Tepper 1978 mees Eesti, Harju maakond
Viimsi Veeklubi
80 Tiit Linde 1971 mees Eesti, Põlva maakond
81 Kirill Gvozdev 1982 mees Eesti, Harju maakond
82 Raido Kiipsaar 1967 mees Eesti, Harju maakond
21 CC Triatloniklubi
83 Peep Okk 1969 mees Eesti, Tartu maakond
84 Liilian Jaaniste 1989 naine Eesti, Harju maakond
85 Eve Newton 1991 naine Ühendkuningriik, Tallinn
86 Alex Kokk 1975 mees Eesti, Harju maakond
87 Marek Aasna 1979 mees Eesti, Harju maakond
88 Moonika Kitt 1977 naine Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
89 Lembit Laht 1949 mees Eesti, Harju maakond
Meisterujumise U-Klubi
90 Kaupo Rätsepp 1977 mees Eesti, Harju maakond
91 Kristo Lilleoja 1987 mees Eesti, Lääne-Viru maakond
Küberväejuhatus
92 Kaupo Eerme 1982 mees Eesti, Harju maakond
Teeme ise Triatlooni
93 Matis Kõverik 1982 mees Eesti, Harju maakond
94 Alfie Wilson 2001 mees Ühendkuningriik, Wiltshire
95 Jelena Bondarchuk 1973 naine Eesti, Harju maakond
Meisterujumise U-Klubi
96 Jevgeni Astafjev 1987 mees Eesti, Harju maakond
WalleniumSPORT
Wallenium
97 Tiia Riis 1969 naine Eesti, Järva maakond
Meisterujumise U - klubi
98 Marek Kotsulim 1980 mees Eesti, Harju maakond
99 Alar Madilainen 1986 mees Eesti, Lääne-Viru maakond
Madika Võimla
100 Ljubov Kutovaja 1984 naine Eesti, Harju maakond
I love supersport Tallinn
101 Tõnis Kiis 1989 mees Eesti, Lääne-Viru maakond
102 James Jochimsen 1992 mees Ühendkuningriik, Milton Keynes
EFP BG
103 Mirko Marcel Nõmm 2004 mees Eesti, Harju maakond
Viimsi Veeklubi
104 Eneli Pall 1974 naine Eesti, Harju maakond
105 Sergei Hodõrev 1968 mees Eesti, Ida-Viru maakond
U-Kiubi. Sillamäe
106 Ivar Hütt 1970 mees Eesti, Harju maakond
107 Robert Sammel 2006 mees Eesti, Lääne-Viru maakond
MTÜ Vinni VAK
MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus
108 Timmo Kuuskla 1992 mees Eesti, Harju maakond
109 Taavi Ilp 1983 mees Eesti, Tartu maakond
110 Robert Kitt 1977 mees Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
111 Elis Roosla 2007 naine Eesti, Lääne-Viru maakond
MTÜ Vinni VAK
MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus
112 Paul Comer 1989 mees Ühendkuningriik, Estonia
113 Sigmar Gren Nairismägi 2008 mees Eesti, Harju maakond
114 Rebecca Church 1994 naine Ühendkuningriik, Cornwall
115 Paul Gravestock 1989 mees Ühendkuningriik, Devon
116 Jarmo Neuhaus 1979 mees Eesti, Lääne-Viru maakond
117 Rait Rebane 1990 mees Eesti, Harju maakond
118 Sander Paavo 1998 mees Eesti, Harju maakond
Kalevi Ujumiskool
-
119 Evgenia Tretiyakova 1991 naine Eesti, Harju maakond
I Love supersport
120 Liisbeth Kaasik 2004 naine Eesti, Lääne-Viru maakond
MTÜ Vinni VAK
MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus

...