Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 25.01.2022 12:42.

10 km ajavõtuga stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Deniss Šalkauskas 1998 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
TÜ ASK
2 Martin Vilismäe 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
3 Steven Rehelem 1985 mees M Eesti, Harju maakond
4 Raivo Nõmm 1976 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
5 Hannes Normak 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
6 Rainer Bõkov 1998 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
7 Hedi Peetermann 1994 naine N Eesti, Harju maakond
8 Jaanus Gross 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
Sparta
9 Kristjan Pärna 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Cleveron AS
10 Jaanus Mäe 1987 mees M Eesti, Pärnu maakond
GORUNTARTU
11 Armo Lüütsepp 1995 mees M Eesti, Jõgeva maakond
12 Randel Mets 1986 mees M Eesti, Hiiu maakond
13 Tiit Oinus 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
14 Oleg Kozlov 1993 mees M Eesti, Harju maakond
15 Uibo Kallas 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
Sparta
16 Igor Jan Krawczyk 2009 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
17 Daimar Liiv 1966 mees M55 Eesti, Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
18 Timur Fazõlov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
TakoiVotSport
19 Kristjan Roosvald 1986 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Sisekaitseakadeemia
20 Aleksander Toots 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
21 Sander Pihlak 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
22 Margo Pihlak 1974 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont rulluisuklubi
23 Kadiliis Kuiv 1986 naine N Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
24 Andres Kuningas 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
25 Jan Golõnski 1995 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Nike Run Club
26 Anne-Ly Palm 1976 naine N45 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
27 Tauno Pukk 1981 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Päästeamet
28 Reigo Peil 1983 mees M Eesti, Järva maakond
29 Dmitri Aleksejev 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
30 Sergei Sõtšugov 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
IloveSupersportTallinn
31 Kaitis Kõllamets 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
32 Meelis Kadaja 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
L3T - Luik Triplets Team
Icosagen
33 Kenneth Koort 2000 mees U 23 mehed Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalevi Tenniseklubi
34 Urmas Telling 1963 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
35 Ivan Lavrentjev 1992 mees M Eesti, Harju maakond
36 Siim Miil 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Tamro Eesti OÜ
37 Karlis Karm 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK
38 Valmar Sisask 1985 mees M Eesti, Võru maakond
Espak Tartu
39 Urmas Pihlak 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
40 Georgi Suikanen 1993 mees M Eesti, Harju maakond
41 Ivo Kuusalu 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
EUK
42 Dmitry Teider 1987 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Baza
43 Tõnis Toom 1998 mees M Eesti, Viljandi maakond
44 Erik Laats 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
45 Rain Unga 1988 mees M Eesti, Harju maakond
46 Janno Loomus 1972 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
47 Kristjan Uibo 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Eesti Lennuakadeemia
48 Ly Pärn 1987 naine N Eesti, Harju maakond
49 Ainar Sepnik 1990 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Running
50 Ingrid Riipus 1980 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
SK Prorunner
51 Krister Randver 1987 mees M Eesti, Harju maakond
52 Markus Kõllamets 2005 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
53 Aleksei Agafonov 1981 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
54 Toivo Ivainen 1964 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
55 Jan Alferov 2000 mees U 23 mehed Eesti, Lääne-Viru maakond
56 Andrejs Masalskis 1987 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Motus spordiklubi
57 Andrus Kivari 1976 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
58 Kerda Timmusk 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
59 Sergio Pires Pimentel 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
60 Laura Kuldkepp 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
61 Lauri Rebane 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
62 Valeri Kääpa 1958 mees M60 Eesti, Lääne maakond
Haapsalu
63 Egert Kuik 1992 mees M Eesti, Harju maakond
mtü spordiselts
64 Mati Pisa 1988 mees M Eesti, Harju maakond
spordiselts
65 Oskar Friedrich Oengo 1994 mees M Eesti, Harju maakond
66 Madis Kolli 1993 mees M Eesti, Harju maakond
AS Eesti Raudtee
67 Kelli Uustalu 2004 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
68 Andi Nõmmela 2000 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
69 Sille Kaljurand 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
70 Kristo Lilleoja 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Küberväejuhatus
71 Geido Jalak 1986 mees M Eesti, Harju maakond
72 Jaan Elken 1987 mees M Eesti, Harju maakond
PEEKON
73 Konstantin Rõžikov 2002 mees MJ Eesti, Ida-Viru maakond
74 Endrik Reimer 1988 mees M Eesti, Harju maakond
75 Allan-Robert Peetsalu 1983 mees M Eesti, Harju maakond
76 Mattias Meimre 2006 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
77 Mark Dorošenko 1996 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Viru Vangla
78 Kuldar Kõiv 1983 mees M Eesti, Valga maakond
79 Ragnar Puio 2006 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
80 Madis Meimre 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTA sk
81 Märt Sildvee 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
82 Eryk Artur Krawczyk 2012 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
83 Ritve Reinumäe 1975 naine N45 Eesti, Rapla maakond
Rapla Jooksuklubi
PPA
84 Taavi Ilp 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
85 Vladislav Gorškov 1987 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
86 Peeter Puio 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
87 Karre Lauring 1964 mees M55 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
88 Maksim Kalašnikov 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Energia spordiklubi
89 Kristjan Liik 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
90 Ivo Hindreus 1983 mees M Eesti, Harju maakond
91 Lauri Viiralt 2000 mees U 23 mehed Eesti, Lääne-Viru maakond
92 Mario Polshin 2006 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
93 Ingrid Paats 1988 naine N Eesti, Harju maakond
94 Margus Kaegas 1970 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
95 Jüri Saar 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Prorunner
96 Ksenia Vihrina 1988 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
FB jooksmine
97 Janar Soidla 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
98 Ove Sesmin 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
G4S Eesti AS
99 Allan Terve 1979 mees M40 Eesti, Võru maakond
100 Madis Paltser 1988 mees M Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
101 Tatjana Kuzmenok 1984 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
102 Margus Ratassepp 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
103 Sten Remmelg 1983 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
104 Kristo Tamsalu 1974 mees M45 Eesti, Lääne maakond
105 Andrei Dankevitš 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
I love supersport
106 Sergei Porotsin 1983 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
107 Fredi Puurand 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
108 Veikko Roos 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
109 Jaanus Saarepera 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
110 Mattias Liivak 1988 mees M Eesti, Harju maakond
PEEKON
111 Aarne Tiit 1976 mees M45 Eesti, Tartu maakond
112 Lenno Uusküla 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Arenguseire Keskus / Tartu Ülikool
113 Aurika Reiles 1987 naine N Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
114 Aleksei Harkin 1965 mees M55 Eesti, Harju maakond
Afganistani veteranide liit "Relvavendlus"
115 Mihhail Bõtškov 1986 mees M Eesti, Harju maakond
116 Jevgeni Kožegatšev 1990 mees M Eesti, Harju maakond
I LOVE SUPERSPORT Tallinn
117 Pavel Dvoinos 1984 mees M Ukraina, harjumaa
RunWise
Wise
118 Saimon Raidma 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
119 Taimar Tilgre 1963 mees M55 Eesti, Põlva maakond
Ok põlva kobras
Tamex oü
120 Vladimir Timofejev 1992 mees M Eesti, Harju maakond
121 Aleksei Tereštšenkov 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
U-Klubi
122 Ilmar Trei 1969 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
123 Dmitriy Poltorukho 1981 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Team Timpurit OU
124 Kalle Kruustok 1994 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
125 Riivo Lukmann 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
126 Ando Hermsalu 1976 mees M45 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
127 Andrei Maksimov 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
128 Tauri Hainsoo 1987 mees M Eesti, Põlva maakond
129 Tanel Veeleid 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
130 Silver Tilk 1991 mees M Eesti, Harju maakond
SK Zaika
131 Dmitri Baikov 1986 mees M Eesti, Harju maakond
-
Nordic Shelter Production OÜ
132 Ingmar Trummer 1988 mees M Eesti, Lääne maakond
133 Janek Veedla 1988 mees M Eesti, Harju maakond
134 Raul Metsaäär 1976 mees M45 Eesti, Rapla maakond
135 Mihkel Tepaskind 1989 mees M Eesti, Jõgeva maakond
136 Meelis Viisut 1992 mees M Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
137 Pavel Kitajevski 1981 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Baza
138 Mariel Karu 2002 naine NJ Eesti, Harju maakond
139 Reimo Randlo 1982 mees M Eesti, Võru maakond
140 Igor Morozov 1966 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
JK OPTIMIST Narva
141 Toomas Pärnassalu 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
Lasermeister OÜ
142 Merike Muru 1966 naine N55 Eesti, Harju maakond
143 Margus Mikk 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
144 Viivi Kääpa 1962 naine N55 Eesti, Lääne maakond
Haapsalu
145 Inga Danilova 1976 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva BAZA
146 Andres Paju 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
147 Riido Villup 1981 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
148 Ester Leiten-Kukk 1976 naine N45 Eesti, Harju maakond
149 Indrek Ratas 1959 mees M60 Eesti, Saare maakond
150 Anneli Püvi 1990 naine N Eesti, Järva maakond
151 Anni Sild 1987 naine N Eesti, Harju maakond
BCS Koolitus
152 Arne Kerik 2004 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
153 Ken Laht 1988 mees M Soome, Uusimaa
154 Kristiina Ott-Rätsepp 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
155 Ruth Simpson 1986 naine N Eesti, Harju maakond
156 Kristi Aron 1978 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kunda Ühisgümnaasium
157 Gert Uiboaed 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
158 Tiiu Müürsepp 1955 naine N65 Eesti, Tartu maakond
159 Gert Saare 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Repligen
160 Triinu Lillepärg 1983 naine N Eesti, Saare maakond
JK Sarma
Eesti Töötukassa
161 Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
162 Raavo Vask 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
163 Eneli Jalak 1988 naine N Eesti, Harju maakond
164 Liis Siimar 1995 naine N Eesti, Harju maakond
165 Kaili Rätsep 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
166 Andrus Maiste 1964 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
Treeningpartner
167 Rein Raikna 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Swedbank spordiklubi
168 Gerli Lepik 1988 naine N Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
169 Elar Toonmaa 1973 mees M45 Eesti, Rapla maakond
170 Kaja Mulla 1966 naine N55 Eesti, Harju maakond
mtü spordiselts
171 Irina Oleinitš 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
MULTISPORT ESTONIA
MTÜ TUGIKESKUS POWER
172 Viljar Käämer 1989 mees M Eesti, Rapla maakond
173 Moonika Mestiljainen 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
174 Uno Õunapuu 1954 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
Õunapuu
175 Andi Aaspalu 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Aqva Hotel & Spa
176 Gertu Kendra 1992 naine N Eesti, Harju maakond
177 Sergei Buhtojarov 1980 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
178 Marko Vingisaar 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Pandipakend OÜ
179 Riido Mägi 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
180 Urmas Saarva 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Arvutitark
181 Reet Reimann 1961 naine N60 Eesti, Lääne-Viru maakond
182 Mart Raus 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
183 Rauno Palloson 1986 mees M Eesti, Harju maakond
184 Kaido Karussaar 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
185 Ülari Rebane 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Telia SK MTÜ
186 Kristjan Käärma 1988 mees M Eesti, Pärnu maakond
187 Olesja Baikova 1989 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
My fitness
188 Janika Rohtla 1989 naine N Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
189 Argo Suurkask 1986 mees M Eesti, Harju maakond
190 Tiit Erm 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Cybers
191 Jelena Tammik 1971 naine N50 Eesti, Järva maakond
Saint-Gobain Eesti AS WEBER
192 Olev Moorsoo 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
193 Dmitri Vorošnin 1976 mees M45 Eesti, Harju maakond
194 Kaarel Kraus 1987 mees M Eesti, Harju maakond
195 Nikita Tšernikov 1996 mees M Eesti, Harju maakond
196 Teet Fimberg 1970 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK
197 Kaja Jõemets 1965 naine N55 Eesti, Ida-Viru maakond
Sparta
IVKH
198 Triin Tiitsu 1989 naine N Eesti, Harju maakond
199 Jaanis Pikkof 1989 mees M Eesti, Rapla maakond
My Fitness
200 Kätlin Tammerand 1994 naine N Eesti, Tartu maakond
201 Indrek Vodja 1987 mees M Eesti, Harju maakond
202 Mihhail Korasteljov 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Swedbanki spordiklubi
Swedbank
203 Nataly Abel 1988 naine N Eesti, Harju maakond
204 Piret Pihlak 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
205 Ievgeniia Rudkovska 1990 naine N Eesti, Harju maakond
206 Natalja Sazonova 1979 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
207 Mauricio Roa 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
208 Indrek Kutser 1971 mees M50 Eesti, Hiiu maakond
209 Ines Malmberg 1983 naine N Eesti, Harju maakond
210 Jaan Mandriks 1981 mees M40 Eesti, Rapla maakond
Politsei- ja Piirivalveamet
211 Kaido Kivipõld 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
212 Krista Raid 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
213 Riivo Vilgo 1987 mees M Eesti, Rapla maakond
214 Taimo Lipp 1974 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
215 Brigita Perm 1993 naine N Eesti, Harju maakond
216 Triin Gorbunov 1979 naine N40 Eesti, Tartu maakond
217 Vaiko Kivi 1980 mees M40 Eesti, Hiiu maakond
Päästeamet
218 Jana Pärtel 1975 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
219 Sander Teder 2000 mees U 23 mehed Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
220 Janar Metsma 1977 mees M40 Eesti, Järva maakond
221 Jürgen Post 1993 mees M Eesti, Hiiu maakond
Päästeamet
222 Aulo Aasmaa 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
223 Jaak Muug 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
224 Rando Savitski 1987 mees M Eesti, Harju maakond
225 Kertu Jukkum 1984 naine N Eesti, Harju maakond
226 Natalia Dankevitš 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
I Love Super Sport Tallinn
227 Kristine Langi 1982 naine N Eesti, Harju maakond
SEB Spordiklubi
228 Sirli Kleitz 1975 naine N45 Eesti, Järva maakond
229 Maarika Anijärv 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
230 Triin Peterson 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
231 Heigo Paide 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas AS
232 Aivar Raudsepp 1959 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
Kaitseliit
233 Timo Suslov 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
234 Kristjan Arras 1989 mees M Eesti, Harju maakond
235 Mart Mikson 1955 mees M65 Eesti, Järva maakond
Paide Linnavolikogu
236 Gennadi Leppik 1954 mees M65 Eesti, Tartu maakond
pensionär
237 Triinu Ahman 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
238 Tauno Krull 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
239 Indrek Grusdam 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
240 Viigi Kipper 1988 naine N Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
241 Helen Otto 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
242 Tiina Raja 1976 naine N45 Eesti, Harju maakond
243 Julia Jermaljonok 1976 naine N45 Eesti, Harju maakond
244 Merle Siibak 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
245 Tiina Koskinen 1971 naine N50 Eesti, Rapla maakond
Rapla SVK
246 Elo Rüütel 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
247 Veljo Järvelaht 1975 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
248 Marek Paju 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
249 Maksim Olissov 1981 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
250 Sergei Ištšenko 1960 mees M60 Eesti, Harju maakond
i love supersport tallinn
251 Merle Treier 1988 naine N Eesti, Harju maakond
252 Janek Lõhmus 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
253 Marko Sova 1980 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
VORSTIABI
254 Reelika Riimand 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
255 Sergey Borisov 1964 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
256 Karmo Vunk 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Jannseni Hambaravi
257 Vesa Lauri Vähämöttönen 1966 mees M55 Eesti, Harju maakond
258 Sergey Zuev 1987 mees M Eesti, Harju maakond
259 Anni Kingsepp 1990 naine N Eesti, Hiiu maakond
Sparta
260 Silja Põder 1974 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Myfit run Viljandi
261 Juhan Telling 1967 mees M50 Eesti, Lääne maakond
JK Hermes
262 Erkki Metsa 1975 mees M45 Eesti, Tartu maakond
263 Rainer Mark 1984 mees M Eesti, Lääne maakond
264 Jaan Lehismets 1987 mees M Eesti, Pärnu maakond
265 Merlyn Hõbemäe 1984 naine N Eesti, Viljandi maakond
266 Reimo Soover 2000 mees U 23 mehed Eesti, Tartu maakond
267 Arne Kolk 1950 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
Elering
268 Paul-Kasper Põldmäe 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Clik AS
269 Helena Veidemann 1989 naine N Eesti, Harju maakond
270 Marju Vendla 1979 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
271 Maret Viira 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
Põrgupõhja OK
272 Epp Niinepuu 1986 naine N Eesti, Tartu maakond
273 Tarmo Niinepuu 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
274 Fred Martmaa 1993 mees M Eesti, Harju maakond
275 Jose David Gomez Mantilla 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
276 Lagle Reidma 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
277 Meelis Lill 1970 mees M50 Eesti, Valga maakond
SK Nuustaku
278 Jana Zavizion 1990 naine N Eesti, Harju maakond
279 Kristina Malinovskaja-Gomez 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
280 Jana Štšepotjeva 1993 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Baza
281 Anne Pahk 1983 naine N Eesti, Harju maakond
282 Kristo Kattel 1985 mees M Eesti, Harju maakond
283 Liisi Nõmmela 1996 naine N Eesti, Harju maakond
284 Meelis Keldrema 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
285 Karin Koppel 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Saue Tammed
286 Janek Mõndresku 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
287 Piret Born 1986 naine N Eesti, Pärnu maakond
288 Kalev Kallemets 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Fermi Energia
289 Natalja Kravtsova 1988 naine N Eesti, Harju maakond
290 Maksim Shashkov 1985 mees M Eesti, Harju maakond
291 Janno Kasemaa 1979 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
292 Olga Uhabakin 1982 naine N Eesti, Harju maakond
293 Piia Riim 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
294 Piret Õun 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
295 Aivar Naaber 1983 mees M Eesti, Harju maakond
296 Hanna-Stella Haaristo 1985 naine N Eesti, Harju maakond
PEEKON
297 Jaana Ahun 1985 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
298 Carolin Mesi 1994 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
1.jalaväebrigaad
299 Üllar Vill 1969 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Run4Fun
300 Annika Toop 1988 naine N Eesti, Harju maakond
301 Gendra Melts 1998 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
302 Toomas Laimets 1963 mees M55 Eesti, Järva maakond
303 Ene Kangrumägi 1983 naine N Eesti, Rapla maakond
304 Rene Maantee 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
305 Roman Hromenkov 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Survease Sport
Survease OÜ
306 Moonika Mägi 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Coop
307 Janek Uiboupin 1976 mees M45 Eesti, Harju maakond
308 Laura Luks 1996 naine N Eesti, Harju maakond
309 Rando Soomre 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
mtü spordiselts
310 Tarvi Laar 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
311 Anne-Lii Kaldvee 1966 naine N55 Eesti, Tartu maakond
312 Marek Viiklaid 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
ViimsiVV
313 Alexey Landar 1987 mees M Eesti, Harju maakond
314 Sille Salutee 1988 naine N Eesti, Harju maakond
315 Kirke Suur 2003 naine NJ Eesti, Lääne-Viru maakond
316 Eva Priedenthal 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
317 Karina Kivimägi 1987 naine N Eesti, Harju maakond
318 Vilvi Ratas 1970 naine N50 Eesti, Saare maakond
319 Anneli Priinits 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
320 Lauri Hirvesaar 1986 mees M Eesti, Harju maakond
321 Mari Hirvesaar 1987 naine N Eesti, Harju maakond
322 Oksana Gladõš 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
323 Margit Partei 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜASK Fitnessiklubi
324 Andrus Valgemäe 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
325 Polina Varšavskaja 1995 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Narva SK Energia
326 Kadri Steinbach 1981 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
327 Maaria Põldmäe 1986 naine N Eesti, Harju maakond
328 Fred Lobjakas 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
329 Piret Poller 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
330 Signe Toom 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
331 Helen Martinson 2003 naine NJ Eesti, Lääne-Viru maakond
332 Aire Ansen-Kure 1987 naine N Eesti, Harju maakond
333 Pavel Rakov 1982 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
334 Merike Õispuu 1976 naine N45 Eesti, Harju maakond
335 Deevi Ots 1974 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
1.jalaväebrigaad
336 Heiti Tart 1984 mees M Eesti, Harju maakond
337 Kaido Pantalon 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
338 Anna Iljina 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
339 Aivar Kivi 1974 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
Eraisik
340 Tiina Põld 1969 naine N50 Eesti, Lääne maakond
341 Helena Napsep 1989 naine N Eesti, Harju maakond
342 Katriin Mats 1990 naine N Eesti, Harju maakond
343 Tiina Toming 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
344 Viktor Reiland 1954 mees M65 Eesti, Ida-Viru maakond
päästeamet
345 Kärt Radik 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
346 Hans Šmidt 1952 mees M65 Eesti, Ida-Viru maakond
347 Anu Vill 1972 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
Run4Fun
348 Tarvo Leesik 1994 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Politsei-ja Piirivalveamet
349 Aleksei Rolitš 1978 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Aleksei Rolitsh
350 Karolin Karu 1992 naine N Eesti, Harju maakond
351 Maria Samburenko 1982 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
352 Kristi Vainura 1978 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
MTA
353 Regina Topmann 1989 naine N Eesti, Harju maakond
354 Triin Sikkal 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Playtech Estonia
355 Kaarel Lapimaa 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
356 Esmer Pilt 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
357 Ülle Haav 1961 naine N60 Eesti, Tartu maakond
358 Erkki Naaris 1978 mees M40 Eesti, Valga maakond
Vabakala OÜ
359 Carmen Niinepuu 1998 naine N Eesti, Harju maakond
360 Martti Kiuru 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Martti Kiuru
361 Sille Usin 1981 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
362 Jaan-Kristjan Kabal 1991 mees M Eesti, Harju maakond
363 Katre Ilves 1982 naine N Eesti, Jõgeva maakond
364 Raili Laani 1982 naine N Eesti, Harju maakond
365 Küllike Valkmann 1974 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
Päästeamet
366 Siiri Vene 1990 naine N Eesti, Harju maakond
367 Maire Arras 1965 naine N55 Eesti, Harju maakond
368 Marge Ansi 1979 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
369 Karin Toom 1989 naine N Eesti, Harju maakond
370 Tarmo Rosenberg 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
371 Dagni Vilu 1999 naine U 23 naised Soome, Uusimaa
372 Anu Leon 1986 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
K-Rauta
373 Gerlin Rande 1988 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
374 Riina Tammistu 1969 naine N50 Eesti, Jõgeva maakond
375 Kristel Metsis 1978 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
376 Madli Sarv 1980 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
377 Gertrud Rande 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
378 Laura Reiland 2004 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
379 Aivar Pärlijõe 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
380 Liis Krigul 1991 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Politsei- ja Piirivalveamet
381 Pille Rosin 1979 naine N40 Eesti, Rapla maakond
PPA
382 Markus Grepp 2004 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
383 Andrus Peterkop 1977 mees M40 Eesti, Järva maakond
384 Madis Reisenbuk 1975 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
385 Tea Prikk 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
386 Aivar Kiik 1976 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
387 Rahel Teder 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
388 Raina Vangonen 1977 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
389 Jaanus Piilmann 1983 mees M Eesti, Viljandi maakond
390 Ragnar Põllukivi 1976 mees M45 Eesti, Harju maakond
391 Eliis Härma 1996 naine N Eesti, Harju maakond
392 Keiu Pirnpuu 1990 naine N Eesti, Harju maakond
393 Loona Pärnakivi 1991 naine N Eesti, Harju maakond
394 Gert Kaldmäe 1995 mees M Eesti, Saare maakond
1.jalaväebrigaad
395 Ramil Sadikov 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
396 Mari-Liis Länik 1997 naine N Eesti, Põlva maakond
1. jalaväebrigaad
397 Tauno Steinberg 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
398 Indrek Oll 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
399 Tõnis Taru 1987 mees M Eesti, Harju maakond
mtü spordiselts
400 Karolin Kilk 1992 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
401 Joel Lobjakas 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
402 Katre Kulbok 1992 naine N Eesti, Pärnu maakond
403 Anniki Inno 1987 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Treeningmentor
404 Triin Niinepuu 1987 naine N Eesti, Tartu maakond
405 Jaan Valk 1992 mees M Eesti, Jõgeva maakond
406 Richard Linask 1999 mees U 23 mehed Eesti, Lääne-Viru maakond
407 Keiu Paapsi 1985 naine N Eesti, Harju maakond
408 Lauri Kristjan 1985 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
409 Kaarel Nagla 1987 mees M Eesti, Harju maakond
410 Margus Ševtšuk 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
411 Martin Mäng 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Martin Mäng SK
412 Siiri Tamm 1976 naine N45 Eesti, Harju maakond
Harviker OÜ
413 Piret Laurimäe 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
414 Kadi Novikov 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
415 Ain Kivesti 1983 mees M Eesti, Harju maakond
416 Marilin Tappo 1983 naine N Eesti, Harju maakond
417 Kristi Unga 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Siirmetsad
418 Siiri Reinla 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Siirmetsad
419 Enoola Liza Kookla 2000 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
Siirmetsad
420 Siim Ojakõiv 1988 mees M Eesti, Järva maakond
421 Kristjan Tammsaar 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
422 Maarja Rumm 1989 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
423 Annika Rumm 1985 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
424 Iti-Triinu Grepp 1995 naine N Eesti, Harju maakond
425 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 naine N Eesti, Hiiu maakond
MKM Jooksuklubi
426 Priit Krüüts 1988 mees M Eesti, Harju maakond
427 Marianne Liiv 1987 naine N Eesti, Harju maakond
428 Jaanus Valdmaa 1989 mees M Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
429 Oksana Aasa 1980 naine N40 Eesti, Võru maakond
430 Kadri Kuusik 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
431 Anton Maškov 1988 mees M Eesti, Harju maakond
432 Tanel Kadai 1971 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Prorunner
433 Liina Areng 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
434 Jaak Kütt 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
435 Eneken Jalast 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
Telia SK MTÜ
Telia Eesti AS
436 Andrus Kompus 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
437 Mihkel Oja 1983 mees M Eesti, Harju maakond
438 Taavi Pauskar 1988 mees M Eesti, Harju maakond
439 Ain Uustare 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
440 Kalju Hanni 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
441 Olav Mets 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Alarmtec AS
442 Siret Ojaperv 1987 naine N Eesti, Harju maakond
443 Siim Alaväli 2000 mees U 23 mehed Eesti, Lääne-Viru maakond
444 Eva Markson-Vunk 1983 naine N Eesti, Pärnu maakond
Jannseni Hambaravi
445 Oleksandr Skolozhabskyy 1975 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
446 Argo Tomingas 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
447 Aurielija Tomingas 1982 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
448 Daisy Kroon 1967 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
PPA
449 Artjom Leonov 1988 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Baza
Kaitseliit
450 Veljo Tiimus 1964 mees M55 Eesti, Tartu maakond
451 Eva Pettai 1990 naine N Eesti, Tartu maakond
Jalgpalliklubi Welco
452 Jelizaveta Škinjova 1982 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
453 Dmitri Škinjov 1972 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
454 Daito Ariki 2003 mees MJ Jaapan, Estonia
455 Jana Heikinen 1991 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
456 Ilja Rõženkov 2002 mees MJ Eesti, Ida-Viru maakond
KJK Atleetika
457 Katrin Kaaver 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
458 Maria-Ursula Kurm 1993 naine N Eesti, Harju maakond
459 Dage Särg 1990 naine N Eesti, Tartu maakond
460 Krista Kaaver 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
461 Mihhail Zavizion 1958 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
462 Jörgen Jürine 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
463 Uljana Prosvetova 2001 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
464 Tatiyana Zenova 2002 naine NJ Eesti, Tartu maakond
465 Merle Sillat 1973 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
466 Sergei Smirnov 1966 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
Ganza
467 Stepan Pidvysotskiy 1983 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
468 Jelena Pidvysotskiy 1983 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
469 Ljubov Kiritšuk 1983 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
470 Aleksei Kiritšuk 1983 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
471 Tommy Orumaa 1979 mees M40 Eesti, Järva maakond
1.JVBr/STVP
472 Olga Jakovleva 1958 naine N60 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke
FIE Olga Jakovleva
473 Sigrid Purgats 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
474 Andreas Jürimäe 1994 mees M Eesti, Harju maakond
475 Oxana Makarenko 1973 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
476 Piret Pesti 1975 naine N45 Eesti, Rapla maakond
PPA
477 Merje Meerits 1975 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
Kaitsevägi
478 Katrin Satsi 1967 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
479 Sergei Korženevski 1985 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Narva BAZA
480 Ingrid Lindenberg 1966 naine N55 Eesti, Tartu maakond
Kevek
481 Nikolai Suikanen 2000 mees U 23 mehed Eesti, Ida-Viru maakond
482 Daniil Krivko 1997 mees M Eesti, Harju maakond
483 Marie Helene Mandriks 1996 naine N Eesti, Rapla maakond
Politsei- ja Piirivalveamet
484 Airi Maiste 1976 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
485 Malle Lüdimois 1971 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
486 Marge Maiste 1976 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
487 Malle Kase 1971 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
488 Margus Reiland 1987 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
489 Silvi Kleitz 1952 naine N65 Eesti, Lääne-Viru maakond
490 Joonas Jõgi 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Elke Mustamäe
491 Rait Ermann 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rademar
492 Lea Kiilaspää 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Rademar
493 Clen Gregor Malla 2000 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselt
494 Terje Lilleleht 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
495 Egle Poll 1990 naine N Eesti, Põlva maakond
496 Triin Raaper 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
497 Tiia Kiis 1967 naine N50 Eesti, Tartu maakond
498 Lauri Vesnenko 1975 mees M45 Eesti, Tartu maakond
499 Danny-Rocco Anton 2001 mees U 23 mehed Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
500 Allain-Marco Anton 2001 mees U 23 mehed Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
501 Elisa Kiis 1989 naine N Eesti, Tartu maakond
502 Markus Rolitš 2004 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
503 Sergei Artjomov 1982 mees M Eesti
Team FEBEST
FEBEST Europe Distribution OU
504 Aleksandr Verjovkin 1990 mees M Eesti
Team FEBEST
FEBEST Europe Distribution OU
505 Svjatoslav Lušnjak 1973 mees M45 Eesti
Team FEBEST
FEBEST Europe Distribution OU
506 Maksim Kruptšenkov 1989 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Carnival Corporation
507 Tauri Tomson 1999 mees U 23 mehed Eesti, Lääne-Viru maakond
508 Kristjan Maide 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
509 Annes Välk 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
510 Gerli Lehtlaan 1985 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Viru Vangla
511 Jevgeni Sazonov 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
OMEGA LAEN AS
512 Laura Kõrgvee 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
513 Sten Pihu 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
514 Kirill Gussev 1995 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
515 Rita Randmaa 1975 naine N45 Eesti, Harju maakond
516 Sigrid Aljas 1990 naine N Eesti, Harju maakond
517 Urmas Kõrgvee 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
518 Ivan Naljotov 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Smart24.ee
519 Aleksei Safjanov 1987 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
SBG Estonia
520 Konstantin Laanvee 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
521 Ingrid Mesila 1959 naine N60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
522 Märt Orgusaar 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
523 Anni Ausmees 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
524 Jevgeni Voloshin 1951 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
FIRN
525 Tormi Leinart 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Spordiklubi Jooksupartner
526 Olga Ljutova 1987 naine N Eesti, Harju maakond
527 Tanel Saar 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
528 Ursel Paap 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
529 Julija Varšavskaja 2002 naine NJ Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Vikingid
530 Allan Uue 1973 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Roosna-Alliku Motoklubi
531 Mihhail Knjažetski 1987 mees M Eesti, Harju maakond
532 Vladimir Tšudajev 1976 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Baza
Trükikoda Koit OÜ
533 Aleksandr Moissejenko 1973 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
Kaitseliit
534 Lembit Laas 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
535 Martin Märs 2001 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
536 Mart Kull 1996 mees M Eesti, Viljandi maakond
537 Kirill Smirnov 1982 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
538 Maria Svetlyshenko 1986 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
539 Tanel Leisalu 1979 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Ergo Insurance SE

...