Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 25.02.2024 23:40.
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Amir Arm
Cappy lastejooks
Olga Arm
5 km Kostüümijooks ajavõtuga
Kristjan Arras
Stebby 5 km ajavõtuga
Rene Biene
Neptunas 10 km ajavõtuga
Emil Bugrov
Cappy lastejooks
Arina Bugrova
KJK Kalev Sillamäe
Cappy lastejooks
Stanislav Bulavin
Helihool
Neptunas 10 km ajavõtuga
Juri Djomin
Techno Serv OÜ
Stebby 5 km ajavõtuga
Inna Dudkina
Myfitness
Stebby 5 km ajavõtuga
Marvi Eenma
Neptunas 10 km ajavõtuga
Nadie Enanova
Stebby 5 km ajavõtuga
Urmas Hallik
Anora Estonia AS
Neptunas 10 km ajavõtuga
Eliise Hirvesaar
Stebby 5 km ajavõtuga
Lauri Hirvesaar
Stebby 5 km ajavõtuga
Loviise Hirvesaar
Kalevi kergejõustikukool
Stebby 5 km ajavõtuga
Mari Hirvesaar
Stebby 5 km ajavõtuga
Katre Ilves
Neptunas 10 km ajavõtuga
Erkki Ingerainen
Neptunas 10 km ajavõtuga
Ernesro Ivkin
Cappy lastejooks
Viktor Ivkin
Stebby 5 km ajavõtuga
Viktoria Ivkina
Stebby 5 km ajavõtuga
Merle Jahi
Neptunas 10 km ajavõtuga
Valdis Jahi
Neptunas 10 km ajavõtuga
Helen Janisoo
KaisaKukkeJooksutiim
Stebby 5 km ajavõtuga
Aare Jätsa
Stebby 5 km ajavõtuga
Maie Jätsa
Stebby 5 km ajavõtuga
Raili Jätsa
Neptunas 10 km ajavõtuga
Sandra Jätsa
Stebby 5 km ajavõtuga
Irina Jegorova
Stebby 5 km ajavõtuga
Anne-Lii Kaldvee
Saint-Gobain Glass Estonia
Stebby 5 km ajavõtuga
Sille Kaljurand
Neptunas 10 km ajavõtuga
Jaan Kaljuste
Luik Triplets Team
Neptunas 10 km ajavõtuga
Sergei Karasjov
Stebby 5 km ajavõtuga
Daniel Kauna
Stebby 5 km ajavõtuga
Maret Kauna
Stebby 5 km ajavõtuga
Sirje Kauna
Stebby 5 km ajavõtuga
Relika Kerem
Stebby 5 km ajavõtuga
Elena Kits
Neptunas 10 km ajavõtuga
Rudolf Kits
Neptunas 10 km ajavõtuga
Andrus Kivari
Luik Triplets Team
Neptunas 10 km ajavõtuga
Bret Klemm
Redgate Capital
Neptunas 10 km ajavõtuga
Larisa Korolyak
Neptunas 10 km ajavõtuga
Polina Korolyak
Cappy lastejooks
Karoliine Krims
Cappy lastejooks
Kirke Krims
Cappy lastejooks
Tommy Lahti
Skatila IK
Neptunas 10 km ajavõtuga
Maiki Lauri
VIRTUAAL Neptunas 10 km
Piret Laurimäe
Neptunas 10 km ajavõtuga
Janno Loomus
Neptunas 10 km ajavõtuga
Sirje Lott
VIRTUAAL Stebby 5 km
Marika Mägi
Neptunas 10 km ajavõtuga
Andrei Maksimov
NIEMI SOFA OÜ
Neptunas 10 km ajavõtuga
Eike Mällo
Neptunas 10 km ajavõtuga
Anastasiia Mamonova
5 km Kostüümijooks ajavõtuga
Alexey Markov
SS Sparta
Neptunas 10 km ajavõtuga
Artjom Markov
Cappy lastejooks
Tatiana Markova
Politsei- ja piirivalveamet
Stebby 5 km ajavõtuga
Vlada Markova
Jõhvi spordikool
Cappy lastejooks
Emily Martin
Cappy lastejooks
Roland Martin
Stebby 5 km ajavõtuga
Aleksandr Maslennikov
Stebby 5 km ajavõtuga
Sergei Maslennikov
Neptunas 10 km ajavõtuga
Gendra Melts
Neptunas 10 km ajavõtuga
Moonika Mestiljainen
Neptunas 10 km ajavõtuga
Raul Metsaäär
Team Kehtna
Neptunas 10 km ajavõtuga
Tiina Metsalu
Stebby 5 km ajavõtuga
Jana Mihhailova
Stebby 5 km ajavõtuga
Maria Naidjonova
Cappy lastejooks
Milena Naidjonova
Stebby 5 km ajavõtuga
Anders Niimeister
Viimsi
Stebby 5 km ajavõtuga
Demian Nikiforov
Cappy lastejooks
Kirsti Nikkolo
VIRTUAAL Stebby 5 km
Javad Nourani
VIRTUAAL Neptunas 10 km
Ilona Paavo
Stebby 5 km ajavõtuga
Kärt Paavo
Stebby 5 km ajavõtuga
Käti Paavo
SEB Pank
Stebby 5 km ajavõtuga
Siiri Pajulaid
Neptunas 10 km ajavõtuga
Veiko Palm
Neptunas 10 km ajavõtuga
Aivar Pärlijõe
Neptunas 10 km ajavõtuga
Aleksandr Patrenkin
Narva SK Energia
Neptunas 10 km ajavõtuga
Artur Patrenkin
Narva SK Energia
Neptunas 10 km ajavõtuga
Jekaterina Pihlak
Neptunas 10 km ajavõtuga
Elevi Piperal
Stebby 5 km ajavõtuga
Jana Pruel
5 km Kostüümijooks ajavõtuga
Aivo Pruul
Keila JK
Neptunas 10 km ajavõtuga
Peeter Puio
Treeningpartner
Neptunas 10 km ajavõtuga
Ragnar Puio
Treeningpartner
Stebby 5 km ajavõtuga
Alexander Pushkin
Stebby 5 km ajavõtuga
Heiki Raimets
Stebby 5 km ajavõtuga
Kerron Räitsak
Cappy lastejooks
Reio Räitsak
Cappy lastejooks
Erika Reimann
VIRTUAAL Stebby 5 km
Piia Riim
Stebby 5 km ajavõtuga
Ruth Rohi
VIRTUAAL Neptunas 10 km
Stanislav Safonov
RunLepraRun
Kuehne+Nagel ITC
5 km Kostüümijooks ajavõtuga
Alisa Safonova
RunLepraRun
TKVG
5 km Kostüümijooks ajavõtuga
Rimantas Sakeris
Victoria
Stebby 5 km ajavõtuga
Kadri Sammelselg
5 km Kostüümijooks ajavõtuga
Kenneth Sats
Cappy lastejooks
Sebastian Sats
Cappy lastejooks
Irma Sauga
Stebby 5 km ajavõtuga
Andrei Sheleh
Neptunas 10 km ajavõtuga
Eve-Lii Sirel
Stebby 5 km ajavõtuga
Katriin Sirk
Stebby 5 km ajavõtuga
Dmitri Sirotkin
Neptunas 10 km ajavõtuga
Matvei Sotskov
Äkke Narva
Cappy lastejooks
Marge Sulev
Stebby 5 km ajavõtuga
Stella Hiie Suni
mtü spordiselts
Cappy lastejooks
Alexey Suslov
Neptunas 10 km ajavõtuga
Siiri Täht
Neptunas 10 km ajavõtuga
Piret Tamm
Stebby 5 km ajavõtuga
Kätlin Tammerand
Neptunas 10 km ajavõtuga
Polina Tepljakova
Stebby 5 km ajavõtuga
Allan Terve
Neptunas 10 km ajavõtuga
Stella Tischler
Stebby 5 km ajavõtuga
Ain Torri
Neptunas 10 km ajavõtuga
Valter Vaht
Stebby 5 km ajavõtuga
Pille Väinma
Stebby 5 km ajavõtuga
Raina Vangonen
Neptunas 10 km ajavõtuga
Natalia Vecherskay
Stebby 5 km ajavõtuga
Meelis Viisut
Myfit Run Viljandi
Neptunas 10 km ajavõtuga
Sergei Zaugarov
Eesti Energia
Neptunas 10 km ajavõtuga

...