Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (2)

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 22.06.2021 15:29.
Kokku: 291
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km: 108
EESTI NOORTE MV NOORED B 0,375/10/2,5 km: 24
EESTI NOORTE MV JUUNIORID / NOORED A 0,75/20/5 km: 24
PÕHIDISTANTS EKV IV ETAP 0,75/20/5 km: 99
HARRASTAJAD 0,375/10/2,5 km: 32
MEESKONDLIK PÕHIDISTANTS 0,75/20/5 km: 4
mees: 195
naine: 92
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Jolan Aas
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Artur Abras
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Varvara Agafonova
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Akim Ageev
Psk
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Erik Aleksanderson
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Maria Liis Alt
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Lars Sebastian Antoniak
21CC Triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Aleksandr Boiko
Garant
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Rasmus Boisen
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Ivan Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Izotov Dmitri
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Etriin Etverk
Vinni VAK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Irina Fesenko
Antares
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Mihhail Gladyšev
Äkke
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Alina Hadijeva
Tart Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Robin Hansen
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Erika Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Ingrid Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Miron Izotov
Psk
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Ramon Jansen
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Trevor Kägo
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Arseni Kalbin
Garant
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Juri Kaletin
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Aaron Karu
Ujumise Spordikool
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Rafael Karu
Ujumise Spordikool
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kalmer Kiiver
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Oskar Klampe
Võru Suusaklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Otto Karl Klampe
Võru Suusaklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Holger Krautman
Holger Krautman
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Johanna Kübar
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Johannes Kübar
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kirke Kübar
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Andre Kulak
Ujumise spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Aksel Kurs
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Arseni Laidinen
Äkke
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Richard Laidvee
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Annabel Laiva
21CC Triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Nora Lehtme
Tabasalu triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Aleksei Leonov
Äkke
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Gerd Johan Lessing
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Arseni Loginov
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kristin Luts
Tartu ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Sigrid Luts
Tartu ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Helena Maddison
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Rasmus Maddison
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Erik Mäesepp
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Minna Li Mäesepp
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kaspar Mell
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kristjan Mell
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Gustav Karl Metspalu
Tartu Ujumisklubi (TUK)
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Ilja Mezentsev
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Juuli Marie Mikker
Tuk
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Miron Mjatšin
Äkke
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Hanna-Marleen Mõtsnik
21cc
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kirke Mõtsnik
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Daniil Mukhin
Antares
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Ivan Muzalevski
Antares
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kaisa Olesk
TUK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Jako-Kaur Ott
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Anton Pašenkov
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Viktor Pavlenkov
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Arabel Pedoson
TUK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Arti Piirmaa
Paide Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Siim-Sander Pille
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Oliver Piller
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Patrik Tobias Pindma
21CC Tratloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Meri-Lill Plagnaud
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Aleksandr Pozdniakov
Antares
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kaur Praks
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Arseni Pustošnyj
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Margaret Raidmäe
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Arabella Raie
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Marleene Randmaa
Paide Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Robin Randoja
T3 Triathlon Team
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Gregor Rasva
AUDENTES
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kirke Rehme
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Hannes Villem Reimand
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Kristjan Reivart
Tartu ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Hendrik Rohtla
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Adele Roop
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Mikk Mihkel Ruus
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Robert Sammel
Vinni VAK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Gert Martin Savitsch
Tabasalu TK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Mirtel-Madlen Siimar
21CC Triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Keiti Lii Sikk
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Daniil Skvortsov
Äkke
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Laura Sokk
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Jaris Soome
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Maria Dolores Sova
Trismile
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Sebastian Suppi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Markus Tätte
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Anette Teder
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Sander Teder
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Deniss Tšikaljov
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Artur Tšužas
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Annabel Türn
TUK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Karoli Türn
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Krisselin Undrest
Vinni VAK
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Jonas Ustav
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Laur Välja
Tabasalu Triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Hanna-Liisa Värik
Tabasalu Triatloniklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Helen Veede
Ujumise Spordiklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Rica Veevo
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Karolin Veider
Tartu Ujumisklubi
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Karl Vilson
Spordiklubi IKS
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km
Holger Vitsur
EESTI LASTE MV LAPSED E, D, C 0,15/4/1 km

...