Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 20.09.2020 02:00.
Kokku: 1101
21,1 km: 446
6 km ajavõtuga jooks: 434
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd: 221
mees: 487
naine: 614
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Andres Aare
MTÜ spordiselts
6 km ajavõtuga jooks
Marianne Ääro
6 km ajavõtuga jooks
Aare Aas
VKG Elektrivõrgud OÜ
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Andrus Aas
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Alar Aasaleht
PERH
6 km ajavõtuga jooks
Aulo Aasmaa
Viimsi Sport
21,1 km
Marius Aave
Sk Prorunner
21,1 km
Sander Aavere
6 km ajavõtuga jooks
Morten Aavik
21,1 km
Argo Abermann
Maksu- ja Tolliamet
6 km ajavõtuga jooks
Anastassia Abrossimova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Temiloluwa Paul Adetola
Bondora
6 km ajavõtuga jooks
Angelina Agadzhanova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Akim Ageev
Narva PSK
6 km ajavõtuga jooks
Igor Ageev
Narva PSK
6 km ajavõtuga jooks
Signe Agu
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia AS
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Eda Ahi
21,1 km
Merjam Ahmet
21,1 km
Laila Ahu
6 km ajavõtuga jooks
Leili Ahu
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Jaana Ahun
6 km ajavõtuga jooks
Ardi Ailt
21,1 km
Ingrid Ait
21,1 km
Vladimir Ait
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Anna Aitsen
IVKH
6 km ajavõtuga jooks
Nadežda Akrõmova
AS Operail
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Taimar Ala
Keskkonnaagentuur
21,1 km
Uljana Aland
6 km ajavõtuga jooks
Maie Alaots
21,1 km
Katriin Alasoo
21,1 km
Tarmo Alasoo
SAQ SC
21,1 km
Pille Alder
21,1 km
Vera Aleksandrovich
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Daniil Aleksejev
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Sergei Aleksejev
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Tea Allikmäe
Viru Keemia Grupp AS
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Lehar Almiste
6 km ajavõtuga jooks
Marge Almre
Valmets OÜ
21,1 km
Helen Altküla
21,1 km
Kadri Altküla
21,1 km
Andrei Andrejev
Ericsson Eesti AS
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ilja Andrejev
Päästeamet
21,1 km
Irina Andrejeva
saarioinen oü
6 km ajavõtuga jooks
Irina Andrejeva
6 km ajavõtuga jooks
Evgeny Andreychenko
Runnicce
21,1 km
Maarika Anijärv
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
6 km ajavõtuga jooks
Allan Anniste
Järvamaa Haigla
21,1 km
Dmitri Antipov
RTG Spordiklubi MTÜ
6 km ajavõtuga jooks
Vjatšeslav Antonov
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Anastasia Antonova
6 km ajavõtuga jooks
Galina Arhipova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Jekaterina Arlan
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kristjan Arras
6 km ajavõtuga jooks
Andrus Arukaevu
6 km ajavõtuga jooks
Jaanus Arukaevu
6 km ajavõtuga jooks
Sander Arukaevu
6 km ajavõtuga jooks
Urve Arukaevu
6 km ajavõtuga jooks
Helianora Arusoo
6 km ajavõtuga jooks
Ustin Aseev
Eesti Energia AS
6 km ajavõtuga jooks
Diana Audru
G4S SK
21,1 km
Kaul Augasmägi
HAKA Plast
6 km ajavõtuga jooks
Maire Aul
Toila Gümnaasium
6 km ajavõtuga jooks
Väino Aul
Jõhvikas
6 km ajavõtuga jooks
Tuuli Averin
21,1 km
Elena Averina
21,1 km
Ave Aviste
21,1 km
Jekaterina Azhens
AS Swedbank
6 km ajavõtuga jooks
Lianna Bagašvili
AS OPERAIL
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Marje Baumann
6 km ajavõtuga jooks
Aleksandr Belevich
Cherdanka run
6 km ajavõtuga jooks
Aleksandr Beljakov
21,1 km
Natalja Belski
Swedbank
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ilona Berezina
6 km ajavõtuga jooks
Julia Berezina
6 km ajavõtuga jooks
Vjatšeslav Besstšastnõi
6 km ajavõtuga jooks
Andy Billington
6 km ajavõtuga jooks
Mihhail Blohhin
Äkke
21,1 km
Marina Bogatenkova
Ganza
6 km ajavõtuga jooks
Kristiina Bogens
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Anna Boiko
21,1 km
Varvara Bondareva
6 km ajavõtuga jooks
Aleksandra Bondaruk
21,1 km
Lili Boom
6 km ajavõtuga jooks
Sergey Borisov
21,1 km
Yulia Boykacheva
VKG Energia OÜ
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Anneli Brikkel
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Jana Budkovskaja
I love running
21,1 km
Pille Burmeister
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Peep Bušin
MKM Jooksuklubi
21,1 km
Evgenii Butskikh
SBS
21,1 km
Iana Chaiko
6 km ajavõtuga jooks
Holly Couch
21,1 km
Inga Danilova
21,1 km
Natalja Dorofejeva
AS Operail
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Valerija Dorofejeva
VKG Energia OÜ
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Sirle Eelma
6 km ajavõtuga jooks
Antti Eensalu
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Pirjo Eensalu
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Egne Eerik
6 km ajavõtuga jooks
Yury Efremov
21,1 km
Kaido Elram
21,1 km
Kristjan Enno
Jooksurullid
COOP Pank
21,1 km
Helen Erg
6 km ajavõtuga jooks
Kaidi Erik
6 km ajavõtuga jooks
Heddi Erikson-Kiveste
6 km ajavõtuga jooks
Karl Erlenheim
Ühinenud Gängstaräpparid
AS Meditsiinigrupp
21,1 km
Indrek Ermel
21,1 km
Sander Ernes
21,1 km
Aksel Ers
Eesti Energia AS
6 km ajavõtuga jooks
Pille Ers
TalTech Virumaa Kolledz
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ardi Eskel
6 km ajavõtuga jooks
Loona Eskla
Riigi Tugiteenuste Keskus
6 km ajavõtuga jooks
Dmitri Fedin
BetoFin Spordiklubi
BetoFin
21,1 km
Arina Fedorova
6 km ajavõtuga jooks
Artjom Fjodorov
21,1 km
Margus Floren
21,1 km
Ekaterina Fomina
6 km ajavõtuga jooks
Marika Freiberg
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Vladimir Frolov
Cam
21,1 km
Erik Gamzejev
Põhjarannik
21,1 km
Vladislav Gavšin
21,1 km
Jelena Girejeva
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Mikhail Gladyshev
Äkke
6 km ajavõtuga jooks
Kaija Golberg
21,1 km
Kristjan Gold
21,1 km
Jan Golõnski
Nike Run Club
21,1 km
Tetiana Goncharenko
6 km ajavõtuga jooks
Kirill Gorlatš
Myndipesula
21,1 km
Viktoria Grahv
21,1 km
Koidula Grauberg
6 km ajavõtuga jooks
Anton Gretskosi
MB Star OÜ
6 km ajavõtuga jooks
Aleksandra Grünvald
6 km ajavõtuga jooks
Aleksey Gulyaev
21,1 km
Marina Gurnovitš-Petrova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Julia Guseva
6 km ajavõtuga jooks
Kirill Gussev
21,1 km
Rain Gussev
Päästeamet
21,1 km
Ülle Haav
21,1 km
Kristjan Habakukk
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Sirje Hallap
6 km ajavõtuga jooks
Rain Hallimäe
21,1 km
Marko Harend
6 km ajavõtuga jooks
Veronika Harlamova
Veronika Harlamova
21,1 km
Heidi Hein
MyFitness
Natura Siberica/Eurobio Lab OÜ
6 km ajavõtuga jooks
Kerttu Hein
Politse-ja Piirivalveamet
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Raul Heinsalu
21,1 km
Ero Helemäe
21,1 km
Jorma Helenurm
21,1 km
Ermo Heliste
21,1 km
Monika Helmerand
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kaie Henno
Saint Gobain Glass Estonia SE
21,1 km
Einar Hillep
Justiitsministeerium
21,1 km
Tiina Himma
Swedbank
SWEDBANK AS
6 km ajavõtuga jooks
Aliide Hindreus
VIRU KEEMIA GRUPP AS
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Vitali Hohlov
Anu Jooksutrennid
21,1 km
Signe Holm
21,1 km
Aili Holst
ei
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Marten Holter
6 km ajavõtuga jooks
Leonid Homin
Sparta / MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
21,1 km
Katri Hoogand
21,1 km
Roman Hromenkov
6 km ajavõtuga jooks
Mati Hussar
6 km ajavõtuga jooks
Jornas-Toomas Iisak
ARCiRUN
21,1 km
Vladimir Ikko
AS Ecomatic
6 km ajavõtuga jooks
Gerli Ikla
6 km ajavõtuga jooks
Polina Ilina
21,1 km
Daniil Iljin
21,1 km
Ants Illus
6 km ajavõtuga jooks
Tiiu Illus
6 km ajavõtuga jooks
Kätlin Ilves
6 km ajavõtuga jooks
Raili Ilves
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ulvar Ilves
6 km ajavõtuga jooks
Ivo Indriko
Saint Gobain Glass Estonia SE
6 km ajavõtuga jooks
Arina Issakova
Audentes
6 km ajavõtuga jooks
Toivo Ivainen
6 km ajavõtuga jooks
Katriin Ivanov
SK Jooksupartner
21,1 km
Marek Ivanov
21,1 km
Pavel Ivanov
21,1 km
Viktor Ivanov
6 km ajavõtuga jooks
Jekaterina Ivanova
21,1 km
Larissa Izotova
6 km ajavõtuga jooks
Mihkel Jaakson
6 km ajavõtuga jooks
Aleksander Jaanson
Pirita
Lääne-Tallinna Keskhaigla
6 km ajavõtuga jooks
Reelika Jaanverk
SA Eesti Kontsert
21,1 km
Ingrid Jaeger-Kalpus
Anu Jooksutrennid
21,1 km
Aivar Jaeski
6 km ajavõtuga jooks
Kätlin Jakk
Team Kaigas
21,1 km
Kristiina Jakk
SK Jooksupartner
6 km ajavõtuga jooks
Maarja Jakobson
6 km ajavõtuga jooks
Georgi Jakovlev
Äkke
21,1 km
Irina Jakovleva
AS Operail
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kajari Jakunin
6 km ajavõtuga jooks
Aiki Jalakas
RR Suusaklubi
21,1 km
Maksim Jankovski
24alko.ee
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Mirle Jants
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ülle Jants
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Dmitri Jarkov
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Reet Järsk
Sparta
21,1 km
Aleksei Jaruškin
Äkke spordiklubi
21,1 km
Hele Järv
6 km ajavõtuga jooks
Monika Jeenas
6 km ajavõtuga jooks
Nadežda Jermakova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Galina Jermolova
TPK
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Antonina Jevsejeva
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Imbi Joasaar
21,1 km
Anneli Jõeloo
21,1 km
Andrus Jõgeva
Mobile Trade OÜ
6 km ajavõtuga jooks
Katrin Jõgi
21,1 km
Tarmo Jõgi
SK Merimetsa
21,1 km
Ave Jõgibert
21,1 km
Kristin Johannes
21,1 km
Raili Johanson
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Hilju Josua
MTÜ Spordiselts
Selver
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Tiina Juhani
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Liina Juhanson
MyFitness
Nõmme Linnaosa Valitsus
21,1 km
Janar Juhkov
Treeningpartner Sportland jookustiim
MTÜ Spordiselts
21,1 km
Toomas Jürisoo
Anu jooksutrennid
Craios OÜ
21,1 km
Kadri Jürjan
Kadri jürjan
6 km ajavõtuga jooks
Gregor Jürna
ARCiRUN
21,1 km
Einar Jüsmä
Hingehaldjad OÜ
21,1 km
Janne Jüsmä
Hingehaldjad OÜ
21,1 km
Piret Jüsmä
Hingehaldjad OÜ
21,1 km
Janett Juuse
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Janika Juuse
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ulvi Kaarn
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kairit Kaasik
6 km ajavõtuga jooks
Aivi Käba
6 km ajavõtuga jooks
Meelis Kadak
FB Jooksmine
21,1 km
Aveliis Kadakmaa
21,1 km
Terttu Kadarpik
6 km ajavõtuga jooks
Kaarel-Paulus Kaeramaa
6 km ajavõtuga jooks
Ants Kaevand
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Rita Kaevand
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Raido Kaimer
21,1 km
Marika Kakko
6 km ajavõtuga jooks
Helen Kalberg
21,1 km
Andrey Kalchenko
21,1 km
Lagle Kaldma
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Anne-Lii Kaldvee
6 km ajavõtuga jooks
Kairi Kaljurand
6 km ajavõtuga jooks
Uibo Kallas
Sparta
21,1 km
Helen Kalmus
6 km ajavõtuga jooks
Kristy Kalmus
6 km ajavõtuga jooks
Zhanna Kalugina
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Peeter Kamberg
Sapere Aude Oü
21,1 km
Saima Kams
SaSiKa OÜ
6 km ajavõtuga jooks
Lauri Kanarbik
6 km ajavõtuga jooks
Siiri Kanarbik
6 km ajavõtuga jooks
Rein Kane
Loksa RSK
21,1 km
Aime Kangro
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Birgit Kangur
Tartu Kurtide Spordiselts „Kaar“
6 km ajavõtuga jooks
Margarita Kangur
6 km ajavõtuga jooks
Siiri Kangur
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kerli Kanne
Virudent Oü
21,1 km
Denis Karakin
Tallinn ShipYard
21,1 km
Erti Kares
21,1 km
Andrei Karhu
PPA
21,1 km
Monika Karing
6 km ajavõtuga jooks
Henri Karja
21,1 km
Inna Karkhu
6 km ajavõtuga jooks
Airi Karlson
6 km ajavõtuga jooks
Jelena Karpenko
6 km ajavõtuga jooks
Vitali Karpenko
6 km ajavõtuga jooks
Urmo Karu
Sparta
21,1 km
Ene Karumaa
6 km ajavõtuga jooks
Hene Karumaa
21,1 km
Jaak Karv
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kaja Karv
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Mirjam Kase
21,1 km
Taavi Kasela
Aksi CC
21,1 km
Janno Kasemaa
AS SEB Pank
6 km ajavõtuga jooks
Arno Kaseniit
Sillamäe Hariduse Kultuuri ja Spordi Selts
6 km ajavõtuga jooks
Kätliin Kask
6 km ajavõtuga jooks
Kert Kask
Sparta
6 km ajavõtuga jooks
Marko Kaska
SPARTA
6 km ajavõtuga jooks
Viivika Kasuk
6 km ajavõtuga jooks
Richard Johan Kaup-Lapõnin
Fiscaladmin
6 km ajavõtuga jooks
Karl Kaupmees
21,1 km
Anu Käver
Bondora
6 km ajavõtuga jooks
Martin Keba
21,1 km
Alla Kedrova
Audentese SK
PharmaEstica Manufacturing OÜ
6 km ajavõtuga jooks
Karmen Keedus
RTG Spordiklubi MTÜ
6 km ajavõtuga jooks
Marti Kees
21,1 km
Anu Keller
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Arvo Keller
Merko Ehitus
6 km ajavõtuga jooks
Terje Kerb
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ruth Kerov
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kullar Kesküla
21,1 km
Liilia Kesküla
6 km ajavõtuga jooks
Riina Kesküll
MTÜ Spordiselts
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Mait Kiigemägi
Jooksupartner
21,1 km
Aivar Kiik
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Andres Kiik
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Taury Kiipus
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Terje Kiipus
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Gerli Kiis
21,1 km
Aet Kiisla
Gurmeejooksud
6 km ajavõtuga jooks
Ene Kiivit
6 km ajavõtuga jooks
Heli Kikerpill
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kaija Kikkas
21,1 km
Hanno Kindel
SK Prorunner
OMD Estonia
21,1 km
Ingrid Kirp
21,1 km
Viktoria Kirpu
TÜ ASK
Tervise Arengu Instituut
21,1 km
Jevgenia Kirss
Kiviraidur
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Marika Kisand
6 km ajavõtuga jooks
Moonika Kitt
Treeningpartner
MTÜ Spordiselts
21,1 km
Andrus Kivari
Saint Gobain Glass Estonia SE
21,1 km
Ragnar Kiveste
6 km ajavõtuga jooks
Nele Kivimäe
6 km ajavõtuga jooks
Urmo Kiviselg
6 km ajavõtuga jooks
Sirli Kleitz
6 km ajavõtuga jooks
Monica-Linde Klemet
21,1 km
Erki Koht
Tallinna Ülikool
Koht
6 km ajavõtuga jooks
Marika Kohv
6 km ajavõtuga jooks
Silver Koit
Treeningpartner
21,1 km
Kerta Kõiv
Sparta
Reaalprojekt OÜ
21,1 km
Helme Kold
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kaspar Kolk
21,1 km
Katrin Kolli
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Madis Kolli
AS Eesti Raudtee liiklusteenistus
21,1 km
Kristiina Kollom
6 km ajavõtuga jooks
Olga Komissarova
VKG OIL AS
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Alexander Komshin
SEKUNDOMER.EE
6 km ajavõtuga jooks
Eero Kookla
jooksupartner
Ferroline Grupp OÜ
21,1 km
Kadri Kööp
21,1 km
Liis Köörna
SK Prorunner
6 km ajavõtuga jooks
Jarko Koort
SK Prorunner
21,1 km
Marina Kopajev
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Roman Kopõlov
Forbest autokool
6 km ajavõtuga jooks
Jelena Kopõlova
Forbest autokool
6 km ajavõtuga jooks
Natalia Kornienko
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Darja Kornijenko
6 km ajavõtuga jooks
Svetlana Korobova
6 km ajavõtuga jooks
Meelis Koskaru
Maksu- ja Tolliamet
21,1 km
Veronika Kossar
6 km ajavõtuga jooks
Anneli Kostabi
6 km ajavõtuga jooks
Kaarel Kotkas
AS Jalax
21,1 km
Vitali Kotov
AS Operail
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Veera Kotova
AS Operail
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Svetlana Kozlova
6 km ajavõtuga jooks
Kristianne Kraan
Bondora
6 km ajavõtuga jooks
Kerttu Krall
6 km ajavõtuga jooks
Külli Krall
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Anna Kravtšenko
6 km ajavõtuga jooks
Natalja Kreivald
6 km ajavõtuga jooks
Kersti Kriisk
21,1 km
Ringo Krilovs
Voka
21,1 km
Linda Krimm
Combistock Oü
21,1 km
Kätlin Kroll
6 km ajavõtuga jooks
Aleksei Kruglov
vkg oil as
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ljudmila Kruglova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Vladimir Krutikov
Sportland
Tartu spoon
6 km ajavõtuga jooks
Annely Kruusa
TÜASK
21,1 km
Rasmus Kruusa
TÜASK
21,1 km
Merle Krüüts
6 km ajavõtuga jooks
Anneli Kruve-Viil
21,1 km
Yevheniia Kryvenko
MTÜ Spordiselts
Nordea
21,1 km
Sergey Kudryavtsev
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kaivi Kukk
FB Jooksmine
Ehitus5ECO
21,1 km
Andrei Kukula
21,1 km
Timur Kukula
Äkke
6 km ajavõtuga jooks
Alexander Kulagin
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Artem Kulagin
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ljudmilla Kulagina
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Piret Kuldner
21,1 km
Aire Kull
6 km ajavõtuga jooks
Kairit Kulm
Eesti Energia
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Merle Kumari
6 km ajavõtuga jooks
Piret Kummel
MTÜ Spordiselts
6 km ajavõtuga jooks
Andres Kuningas
21,1 km
Merle Künnapas
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kaili Kunto
6 km ajavõtuga jooks
Grete Küppar
21,1 km
Leeni Kuris
6 km ajavõtuga jooks
Marielle Kurs
Järve SK
6 km ajavõtuga jooks
Mariliis Kurs
Järve SK
6 km ajavõtuga jooks
Klaus-Erik Kurvits
6 km ajavõtuga jooks
Mari-Liis Kurvits
Tartu Forseliuse Kool
6 km ajavõtuga jooks
Taivo Kurvits
SA Archimedes
6 km ajavõtuga jooks
Kersti Kuus
21,1 km
Tõnis Kuuse
Maksu- ja Tolliamet
6 km ajavõtuga jooks
Priit Kuuseorg
21,1 km
Kaspar Markus Kuusik
ViKe
6 km ajavõtuga jooks
Maia Triin Kuusik
ViKe
6 km ajavõtuga jooks
Kätlin Kuusk
21,1 km
Kristjan Kuusk
21,1 km
Ülle Kuusma
Saint Gobain Glass Estonia SE
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Tatjana Kuzmenok
MagicFit
21,1 km
Olga Kuzmina
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Andrei Kuznetsov
Johvi RS
6 km ajavõtuga jooks
Rasmus Laan
21,1 km
Keiu Laane
6 km ajavõtuga jooks
Kerttu-Liis Laane
21,1 km
Herki Laanmets
21,1 km
Tarvi Laar
21,1 km
Kersti Laar-Alikhanova
Viru Keemia Grupp AS
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Regina Labent
6 km ajavõtuga jooks
Crystal Lagrone
21,1 km
Jaanika Laht
6 km ajavõtuga jooks
Toomas Laimets
21,1 km
Paula Triinu Laiuste
MTÜ Spordiselts
Selver
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Signe Laiuste
MTÜ Spordiselts
Selver
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Riina Laiv
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kaido Lakur
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Nina Catharina Lamberi
6 km ajavõtuga jooks
Margarita Langebraun
KJK KALEV SILLAMÄE
Sillamäe lasteaed Rukkilill
6 km ajavõtuga jooks
Stepan Langebraun
KJK KALEV SILLAMÄE
6 km ajavõtuga jooks
Kristine Langi
21,1 km
Mari-Liis Länik
21,1 km
Christopher Robin Lanin
NK
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Eleanora Lanina
KT
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Katrin Lanina
NKK
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Angela Lanno
6 km ajavõtuga jooks
Aare Lapõnin
Fiscaladmin
6 km ajavõtuga jooks
Serafim Lapõnin
Fiscaladmin
21,1 km
Ksenia Lapõnina
Reval Sport
6 km ajavõtuga jooks
Jekaterina Laumets
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Liia Laur
IROSPORT
6 km ajavõtuga jooks
Liivi Laurent
21,1 km
Aivi Laurik
SPARTA
21,1 km
Heli Laurimaa
6 km ajavõtuga jooks
Karre Lauring
SK ProRunner
21,1 km
Tiina Laurisson
MTÜ Spordiselts
6 km ajavõtuga jooks
Jana Lavrentjeva
6 km ajavõtuga jooks
Sergei Lebedev
21,1 km
Rodion Lehmus
Jõhvi gümnaasium
6 km ajavõtuga jooks
Siret Lehtmaa
21,1 km
Liis Lehtse
6 km ajavõtuga jooks
Tiina Leiger
mummukummut oü
6 km ajavõtuga jooks
Anneli Leist
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Iris Leist
6 km ajavõtuga jooks
Aare Lember
6 km ajavõtuga jooks
Laura Lenbaum
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
6 km ajavõtuga jooks
Artjom Leonov
Narva Baza
Kaitseliit
6 km ajavõtuga jooks
Maie Lepik
6 km ajavõtuga jooks
Andrus Lepikult
Nord
Mustamäe gümnaasium
6 km ajavõtuga jooks
Rena Lepikult
Lastesõim Päkapikk
6 km ajavõtuga jooks
Toomas Lepikult
TalTech
6 km ajavõtuga jooks
Gennadi Leppik
pensionär
6 km ajavõtuga jooks
Martin Lepplaan
21,1 km
Priit Libe
21,1 km
Kaja Liimal
6 km ajavõtuga jooks
Jörgen Liister
21,1 km
Marko Liiv
21,1 km
Ülle Liiv
21,1 km
Janar Liivak
Aaltovoima
6 km ajavõtuga jooks
Kaili Lilleleht
Leonhard Weiss OÜ
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kaire Lilleleht
Leca Eesti OÜ
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Terje Lilleleht
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Eeva Lillemägi
21,1 km
Kristo Lilleoja
21,1 km
Aali Lilleorg
Sparta
21,1 km
Maile Lilletai
6 km ajavõtuga jooks
Ester Lindeberg
6 km ajavõtuga jooks
Renita Linnjärv
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia As
6 km ajavõtuga jooks
Mart Lintsi
6 km ajavõtuga jooks
Taimo Lipp
21,1 km
Anna Litvinskaya
21,1 km
Artjom Livin
Enefit kaevandused
21,1 km
Nataliya Lobosok
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Gennadi Lobossok
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Indrek Lõhmus
RTG Spordiklubi MTÜ
21,1 km
Marie-Helene Lõhmus
21,1 km
Silja Lõhmus
SEB SPORDIKLUBI
SEB
21,1 km
Kristi Loide
Ohvriabi
Sotsiaalkindlustusamet
6 km ajavõtuga jooks
Artur Lomp
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Birgita Lomp
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Regina Lomp
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Mariell Lõokene
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Janno Loomus
6 km ajavõtuga jooks
Alexander Lopatkin
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Andrei Lopsik
21,1 km
Kristi Lõuk
SK Jooksupartner
21,1 km
Hardi Lõuke
6 km ajavõtuga jooks
Siiri Lõuke
6 km ajavõtuga jooks
Reet Luhaäär
21,1 km
Margo Luik
6 km ajavõtuga jooks
Kirill Lukashenko
#Gatchinskieprobeshki
6 km ajavõtuga jooks
Kristjan Lukk
Politsei- ja Piirivalveamet
21,1 km
Kristiina Lukkonen-Hromenkova
6 km ajavõtuga jooks
Madis Lundre
21,1 km
Svetlana Luneva
6 km ajavõtuga jooks
Margit Lunt
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Aleksandr Lupanov
SK Ganza
6 km ajavõtuga jooks
Maia Lust
Tallinna Pae Gümnaasium
6 km ajavõtuga jooks
Roman Lutšit
21,1 km
Raile Luunja
6 km ajavõtuga jooks
Armo Lüütsepp
21,1 km
Kaire Maakaar
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ingrid Maasikamäe
MTÜ Spordiselts
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Liina Maasing
6 km ajavõtuga jooks
Liis Mäekivi
Vaela Spordiselts
6 km ajavõtuga jooks
Marko Mäekivi
Vaela Spordiselts
21,1 km
Marko Mägi
21,1 km
Meril Mägi
Bondora
6 km ajavõtuga jooks
Marina Mahhašvili
AS Operail
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Este Maidle
6 km ajavõtuga jooks
Maila Maisväli
IROSPORT
SA TÜ KLIINIKUM
6 km ajavõtuga jooks
Stella Mäitse
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Sergei Makarkin
21,1 km
Andrei Maksimov
6 km ajavõtuga jooks
Anastasia Manchenko
Julia Pinajeva
6 km ajavõtuga jooks
Andre Mändla
6 km ajavõtuga jooks
Õnne Mändla
6 km ajavõtuga jooks
Mikk Mangus
Cosmos fitness
Pipedrive
21,1 km
Jaana Mäoma
6 km ajavõtuga jooks
Aleksandra Marchuk
Maksu-ja Tolliamet
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Eili Marcinkevicz
6 km ajavõtuga jooks
Sigrid Mark
21,1 km
Helen Martinson
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Astra Martsens
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Merilin Massakas
MTÜ Spordiselts
Fitek
21,1 km
Helen Mast
Rsk Jõhvikas
6 km ajavõtuga jooks
Mia Maria Matikainen
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kaire Matson
21,1 km
Vytautas Maziliauskas
21,1 km
Olesja Medvedeva
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Pille-Riin Meerits
21,1 km
Maarit Meltsas
6 km ajavõtuga jooks
Julia Meresmaa
6 km ajavõtuga jooks
Modestas Meškauskas
6 km ajavõtuga jooks
Moonika Mestiljainen
6 km ajavõtuga jooks
Randel Mets
Extery
21,1 km
Kristel Metsis
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Merilin Metspalu
6 km ajavõtuga jooks
Häli Metstak
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Heigo Metsvaht
Saint Gobain Glass Estonia SE
21,1 km
Eduard Mihhailov
Eesti Energia
6 km ajavõtuga jooks
Emil Mihhailov
NEG
6 km ajavõtuga jooks
Nikita Mihhailov
Äkke klubi
21,1 km
Liivi Mihkelsaar
Depilé OÜ
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kertu Miidu
21,1 km
Tanel Miil
6 km ajavõtuga jooks
Natalja Mišina
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Oleg Mitroškin
Maksu- ja Tolliamet
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Arkadiy Moiseev
6 km ajavõtuga jooks
Heigo Mõlder
6 km ajavõtuga jooks
Helerin Mölder
6 km ajavõtuga jooks
Kadi Möller
6 km ajavõtuga jooks
Tauri Moones
21,1 km
Mart Moor
21,1 km
Tõnu Moorast
6 km ajavõtuga jooks
Olev Moorsoo
Sparta jk
21,1 km
Alekszej Morgunov
21,1 km
Konstantin Morohhov
21,1 km
Yurii Moroziuk
-
Gunvor Group Ltd
21,1 km
Igor Morozov
JK OPTIMIST Narva
21,1 km
Oleg Morozov
6 km ajavõtuga jooks
Veera Morozova
6 km ajavõtuga jooks
Jelena Moskaljuk
Eesti Töötukassa
6 km ajavõtuga jooks
Andra Mõttus
MTÜ Spordiselts
6 km ajavõtuga jooks
Merilin Mõttus
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Piret Mõttus
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ekaterina Motuz
#Gatchinskieprobeshki
6 km ajavõtuga jooks
Tatiana Motuz
#Gatchinskieprobeshki
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Margus Muld
21,1 km
Triin Muld
6 km ajavõtuga jooks
Aili Münt
6 km ajavõtuga jooks
Bruno Münter
Kiltsi Tööjõureservid
21,1 km
Bruno Münter
Kiltsi Tööjõureservid
6 km ajavõtuga jooks
Ira Münter
Kiltsi Tööjõureservid
21,1 km
Ira Münter
Kiltsi Tööjõureservid
6 km ajavõtuga jooks
Merily Murd
21,1 km
Vjatseslav Murov
Murov Tri Team
Murov Team
21,1 km
Annemari Muru
21,1 km
Helge Murutalu
6 km ajavõtuga jooks
Inga Mustonen
Sparta
21,1 km
Martin Joonas Mustonen
Martin Joonas Mustonen
6 km ajavõtuga jooks
Janar Müür
PPA
21,1 km
Kertu Müür
Kalamaja põhikool
6 km ajavõtuga jooks
Tiiu Müürsepp
Kevek
21,1 km
Erik Nääb
Myfitnesd
Fleming
6 km ajavõtuga jooks
Kalle Naarits
21,1 km
Marek Naarits
21,1 km
Marko Naarits
21,1 km
Ülle Naarits
6 km ajavõtuga jooks
Indrek Nägelik
MTÜ Juvente
21,1 km
Kerly Nahkur
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Aleksei Naimushin
Italmas
21,1 km
Mairi Näksi
21,1 km
Ivan Naljotov
Smart24.ee
21,1 km
Stanislav Narmatov
6 km ajavõtuga jooks
Martin Nassar
Maksu- ja Tolliamet
6 km ajavõtuga jooks
Jurijs Nazarovs
21,1 km
Igor Nehorošev
21,1 km
Einar Nei
6 km ajavõtuga jooks
Carmen Niinepuu
21,1 km
Ivan Nikandrov
6 km ajavõtuga jooks
Dmitri Nikland
Abby Sport Club
21,1 km
Serafima Nikolajeva
6 km ajavõtuga jooks
Telichko Nikolay
RRUNS
JSC Petersburg pharmacy
21,1 km
Julia Nišajeva
MagicFit
6 km ajavõtuga jooks
Enar Nõmmiste
SK Prorunner
21,1 km
Jana Noorkõiv
6 km ajavõtuga jooks
Arseni Novenkov
21,1 km
Sergei Novitškov
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ahti Nuga
ProRunner
21,1 km
Silver Nuga
21,1 km
Kerli Nurk
21,1 km
Kevin Nutov
Luua Metsanduskool
6 km ajavõtuga jooks
Janek Oblikas
Marathon100 OÜ
21,1 km
Kitija Odrina
6 km ajavõtuga jooks
Olga Ogibalova
ERK
6 km ajavõtuga jooks
Rauno Õismaa
21,1 km
Hedi Oja
6 km ajavõtuga jooks
Jan Rasmus Oja
6 km ajavõtuga jooks
Sten Hendrik Oja
21,1 km
Christi Ojaste
6 km ajavõtuga jooks
Silver Ojavere
6 km ajavõtuga jooks
Ljubov Olkhovetskaya
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ilja Olkhovetskiy
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Pavel Olkhovetskiy
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Karmel Onton
Tormine
6 km ajavõtuga jooks
Kadri Ööbik
6 km ajavõtuga jooks
Sanne Org
21,1 km
Alina Oro
Viru Keemia Grupp
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Liisa Oselein
6 km ajavõtuga jooks
Taivi Oselin
6 km ajavõtuga jooks
Diana Ošur
6 km ajavõtuga jooks
Ingrid Otsa
6 km ajavõtuga jooks
Alevtina Õunapuu
Maksu- ja Tolliamet
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Mari-Ann Oviir
Kaarli Kool
6 km ajavõtuga jooks
Juhan Paabstel
21,1 km
Gulnara Paal
VKG Elektrivõrgud OÜ
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Viljar Paalaroos
Paalaroos Projekt OÜ
21,1 km
Siret Paasmäe
6 km ajavõtuga jooks
Marko Paavilainen
Mapri Ehitus OÜ
21,1 km
Ilona Paavo
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kärt Paavo
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Käti Paavo
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Margit Padar
21,1 km
Monika Pae
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
6 km ajavõtuga jooks
Heigo Paide
SK ProRunner
21,1 km
Marek Paju
Bonava Eesti
21,1 km
Anett Pajuväli
21,1 km
Vadim Palamartšuk
Bondora
21,1 km
Inga-Ioanna Palk
21,1 km
Kristjan Palm
21,1 km
Kerly Palmiste
21,1 km
Kristina Pantjušenko
6 km ajavõtuga jooks
Ilme Parik
6 km ajavõtuga jooks
Marko Parksepp
Saint Gobain Glass Estonia SE
6 km ajavõtuga jooks
Marie-Sophia Parktal
6 km ajavõtuga jooks
Aivar Pärlijõe
Tallinna Vangla
21,1 km
Priidik Parmi
Tesron Ehitus
6 km ajavõtuga jooks
Silvi Pärn
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Monika Pärna
Nordwood
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ott Pärna
Team SCULT
Tartu Ülikool
21,1 km
Agnes Pärnamägi
6 km ajavõtuga jooks
Risto Pärnapuu
21,1 km
Ivan Patsanovski
6 km ajavõtuga jooks
Heiki Pau
21,1 km
Liidia Pavlova
6 km ajavõtuga jooks
Svetlana Pavlova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Hedvig Payne
21,1 km
Taavi Pedaja
21,1 km
Kaupo Pedosk
Luik Triplets Club
21,1 km
Alar Peek
Viru-Nigula Spordiklubi
21,1 km
Teele Peil
Eesti Energia
6 km ajavõtuga jooks
Julia Pekkina
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kristjan Pellja
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia MäePäästeKomando
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Rene Pere
21,1 km
Olar Petersell
Virumaa Politsei Spordiselts
PPA
21,1 km
Eteri Peterson
Maksu- ja Tolliamet
6 km ajavõtuga jooks
Madis Peterson
21,1 km
Aleksei Petrov
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Anastassia Petrova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kristel Petrova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Daisi Pfaifer
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Aimi Pihel
6 km ajavõtuga jooks
Peeter Pihel
Fotografiska Tallinn
21,1 km
Birgit Pihelgas
MTÜ Spordiselts
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ats Pihl
21,1 km
Kairi Pihlak
Rakvere Bont rulluisuklubi
MTÜ Spordiselts
6 km ajavõtuga jooks
Sander Pihlak
21,1 km
Dani Piho
6 km ajavõtuga jooks
Aime Piht
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Indrek Piir
Krimelte OÜ
21,1 km
Tiit Piirimäe
6 km ajavõtuga jooks
Roman Pikalo
Funderbeam OÜ
6 km ajavõtuga jooks
Marko Pill
21,1 km
Eleriin Pilli
6 km ajavõtuga jooks
Marita Pilli
6 km ajavõtuga jooks
Taavi Pilnik
SK Jooksupartner
21,1 km
Õnne Pilvet
Viru Keemia Grupp
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Anne Pirn
Mandatum Life
21,1 km
Vladimir Piskunov
6 km ajavõtuga jooks
Laidi Plotnik
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Tarmo Pohlak
SK Jooksupartner
21,1 km
Anu Põld
21,1 km
Silva Põld
6 km ajavõtuga jooks
Gustav Põldmaa
6 km ajavõtuga jooks
Kaarel Gustav Põldmaa
6 km ajavõtuga jooks
Kaja Põldmaa
6 km ajavõtuga jooks
Ants Põldoja
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Heli Põldre
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Stanislav Polikarpov
6 km ajavõtuga jooks
Ingrid Polis
6 km ajavõtuga jooks
Dmitriy Poltorukho
21,1 km
Margarita Ponomareva
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Mari Poom
ARCiRUN
21,1 km
Imbi Põrk
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Sergei Porotsin
Elme Messer Gaas
21,1 km
Sergei Porotsin
Elme Messer Gaas
6 km ajavõtuga jooks
Niina Potapova
Vipersem OÜ
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Anneli Pragi
21,1 km
Leili Prans
6 km ajavõtuga jooks
Viljo Prantsus
SK VÕHMA
21,1 km
Anneli Priinits
Viljandi Coop
21,1 km
Annyka Priske
Treeningpartner
6 km ajavõtuga jooks
Maarika Priske
6 km ajavõtuga jooks
Marika Proosa
6 km ajavõtuga jooks
Peeter Puio
6 km ajavõtuga jooks
Ragnar Puio
6 km ajavõtuga jooks
Sigrid Purgats
6 km ajavõtuga jooks
Arseni Pustoshnyy
Äkke
6 km ajavõtuga jooks
Allen-Illimar Putnik
Silverworld AB
21,1 km
Slava Putrolainen
21,1 km
Marju Rääbus
Sparta
21,1 km
Anneli Raap
6 km ajavõtuga jooks
Alondra-Marita Rahnel
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Michelle-Keiko Rahnel
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Erkki Rähni
Maksu- ja Tolliamet
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Mare Raidma
6 km ajavõtuga jooks
Saimon Raidma
6 km ajavõtuga jooks
Cassandra Raiendik
6 km ajavõtuga jooks
Isabella Raiendik
6 km ajavõtuga jooks
Monika Raiendik
6 km ajavõtuga jooks
Moonika Räitsak
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Karoliina Räitsak-Olle
21,1 km
Yevhen Rakita
6 km ajavõtuga jooks
Daniil Raljov
21,1 km
Saima Rand
Pärnu Klubi Tervisesport
21,1 km
Gerlin Rande
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Mati Randoja
6 km ajavõtuga jooks
Veera Randoja
6 km ajavõtuga jooks
Alina Randoshkina
Maksu- ja Tolliamet
6 km ajavõtuga jooks
Krister Randver
Nike Run Club
21,1 km
Maimu Rannala
6 km ajavõtuga jooks
Priit Rask
6 km ajavõtuga jooks
Raido Raspel
Treeningpartner
21,1 km
Anni Ratas
6 km ajavõtuga jooks
Esper Raudla
Raudla
6 km ajavõtuga jooks
Marike Raudla
Raudla
6 km ajavõtuga jooks
Reiko Raudla
Raudla
6 km ajavõtuga jooks
Aivar Raudsepp
Kaitseliit
21,1 km
Raivo Raudsepp
21,1 km
Reeli Raudsepp
Saint Gobain Glass Estonia SE
6 km ajavõtuga jooks
Rain Raun
SK Prorunner
ABC Motors AS
21,1 km
Jaan Rea
Maanteeamet
6 km ajavõtuga jooks
Keiti-Eliise Rebane
6 km ajavõtuga jooks
Lauri Rebane
21,1 km
Rauno Rebane
6 km ajavõtuga jooks
Ülari Rebane
Telia SK MTÜ
21,1 km
Renno Rehtla
SK ProRunner
Elektest OÜ
21,1 km
Jaan Reimand
21,1 km
Anu Reimann
6 km ajavõtuga jooks
Erika Reimann
6 km ajavõtuga jooks
Reet Reimann
6 km ajavõtuga jooks
Mati Reineberg
6 km ajavõtuga jooks
Alina Reinmäe
Jooksupartner
21,1 km
Madis Reisenbuk
21,1 km
Raul Reiska
FB jooksmine
21,1 km
Mariamne Reitsakas
6 km ajavõtuga jooks
Merle Rentik
6 km ajavõtuga jooks
Kersti Ressar
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Alar Ridamäe
Treeningpartner
21,1 km
Jake Ridley
21,1 km
Ekke Riiner
Nõmme Kalju FC
6 km ajavõtuga jooks
Jaanus Riiner
Helmes
21,1 km
Ingrid Riipus
21,1 km
Kaspar Riis
6 km ajavõtuga jooks
Karmen Rikkonen
6 km ajavõtuga jooks
Rein Rikkonen
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Jaak Ritso
MTÜ Spordiselts
Nortal
21,1 km
Jekaterina Rjabtseva
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Mathilde Juliette Roch-Penet
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Dmitriy Rodnikovskiy
21,1 km
Dmitriy Rodnikovskiy
6 km ajavõtuga jooks
Enno Rohelpuu
SK Võhma
21,1 km
Lev Rojak
6 km ajavõtuga jooks
Alexey Romanov
6 km ajavõtuga jooks
Aleksei Ronkel
21,1 km
Andrey Roop
21,1 km
Kristjan Roosild
3D Treening
Transferwise
21,1 km
Moonika Roosileht
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Martin Roosna
Tallinna Teletorn
21,1 km
Kristjan Roosvald
6 km ajavõtuga jooks
Konstantin Root
MeRun
21,1 km
Birgit Rooväli
6 km ajavõtuga jooks
Ene Rooväli
6 km ajavõtuga jooks
Nikita Rosljakov
21,1 km
Ljudmila Rosljakova
6 km ajavõtuga jooks
Marek Ross
MyFitness
Tallinna Linnatranspordi AS
21,1 km
Andrei Rozanov
MORS
21,1 km
Olga Rozanova
MORS
6 km ajavõtuga jooks
Konstantin Rõžikov
21,1 km
Ene Rõžova
21,1 km
Toomas Rudissaar
MTÜ Swedbank Spordiklubi
Swedbank
21,1 km
Ievgeniia Rudkovska
Crossfit Peetri
Artesyn Biosolutions
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Vladislav Rumjantsev
21,1 km
Ljubov Rumjantseva
6 km ajavõtuga jooks
Aleksandra Russova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Marian Rütman
Marian Rütman
21,1 km
Ly Ruul
21,1 km
Maris Ruus
21,1 km
Egle-Riin Rüütel
Eesti Energia
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Elo Rüütel
Sparta
Riigi Tugiteenuste Keskus
21,1 km
Kairi Rüütel
Cosmos fitness
Pipedrive
21,1 km
Virgo Rüütel
6 km ajavõtuga jooks
Vadim Ruzanov
21,1 km
Getlin Saar
Saint Gobain Glasss Estonia SE
6 km ajavõtuga jooks
Heigo Saar
Treeningpartner
21,1 km
Laur Saar
MyFitness
21,1 km
Margus Saar
21,1 km
Valdur Saar
21,1 km
Mart Saareoja
6 km ajavõtuga jooks
Rita Saareoja
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Heiko Saava
Structo Group OÜ
21,1 km
Aleksei Sai
Myfitness
6 km ajavõtuga jooks
Jekaterina Sai
Myfitness
6 km ajavõtuga jooks
Tanel Saia
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Dmitri Saitarlõ
Decoest OÜ
21,1 km
Kristi Säkk
6 km ajavõtuga jooks
Vladimir Saksin
6 km ajavõtuga jooks
Arvo Sala
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia AS
21,1 km
Heli Salm
Selver
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kairi Salumets
6 km ajavõtuga jooks
Stella-Maria Samm
21,1 km
Tõnu Samm
21,1 km
Hele-Mai Sammel
21,1 km
Karin Sangla
21,1 km
Mikk Sangla
21,1 km
Sandra Sarapuu
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kaija Sarkans
Omniva
6 km ajavõtuga jooks
Madli Sarv
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kertu Sassi
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ksenia Satskova
Elke Narva OÜ
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Elena Savinceva
21,1 km
Irina Savinitš
21,1 km
Margarita Šavrova
Maksu- ja Tolliamet
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Jelena Scharonberg
6 km ajavõtuga jooks
Miina Seer
21,1 km
Gerda Šein
21,1 km
Deniss Sekajev
21,1 km
Olga Selezneva
6 km ajavõtuga jooks
Ahto Selter
AS Eesti Pagar
6 km ajavõtuga jooks
Tanel Sempelson
21,1 km
Gleb Senko
21,1 km
Ainar Sepnik
SK Running
Viru-Nigula vallavalitsus
21,1 km
Aleksandr Sepp
Team Zoot Europe
21,1 km
Teesi Sepp
21,1 km
Tiit Sepp
STACC
21,1 km
Ira Šeremetova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Julia Šeremetova
SA Narva Linna Arendus
6 km ajavõtuga jooks
Roman Sergejev
Eesti Energia spordiklub
Eesti Energia
6 km ajavõtuga jooks
Aljona Sergejeva
Eesti Energia spordiklub
Eesti Energia
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Elina Sergejeva
Eesti Energia
6 km ajavõtuga jooks
Karolina Sergejeva
EE spordiklub
Eesti Energia
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Margarita Šerle
Tammiku põhikool
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Roman Šestakov
Eesti Energia AS
21,1 km
Marina Setdikova
Viru Keemia Grupp AS
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Jelizaveta Ševtsova
KJK KALEV SILLAMÄE
6 km ajavõtuga jooks
Liudmila Shamshina
SBS
21,1 km
Dmitry Shchenov
21,1 km
Ekaterina Shepeleva
Personal Best
21,1 km
Leonid Sheremetov
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Mayya Shlyakhter
21,1 km
Olga Shmidt
21,1 km
Rimma Shumakova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kaira Sild
6 km ajavõtuga jooks
Soile Sild
Sparta
21,1 km
Ander Sile
21,1 km
Aivo Sion
21,1 km
Saara Sion
21,1 km
Aino Sirkel
21,1 km
Maris Sirkel
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Aleksei Širokov
21,1 km
Birgit Sisask
6 km ajavõtuga jooks
Nadežda Skatško
6 km ajavõtuga jooks
Edvin Skomarovski
6 km ajavõtuga jooks
Viktor Sladkov
Translux OU
21,1 km
Andrei Smagin
6 km ajavõtuga jooks
Fedor Smirnov
Ganza
6 km ajavõtuga jooks
Oleg Smirnov
21,1 km
Sergei Smirnov
Ganza
21,1 km
Sergei Smirnov
Ganza
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ljudmila Smoldareva
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Dmitri Smorodin
Smorodinka
DOS2000
21,1 km
Olesja Smorodina
21,1 km
Tarass Snitsarenko
21,1 km
Ingrid Soidla
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Martti Soidla
Pipedrive
21,1 km
Jevgeni Solovjov
6 km ajavõtuga jooks
Mait Sooaru
Fitek
21,1 km
Siim Sootalu
21,1 km
Kätlin Soots
6 km ajavõtuga jooks
Toomas Sõukand
Cosmos fitness
Pipedrive
21,1 km
Igor Špakov
Eesti Energia
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Aleksandra Špakova
Eesti Energia
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Andrei Spiridonov
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ljudmila Spiridonova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Sofija Spiridonova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Jelena Spitsõna
6 km ajavõtuga jooks
Natalja Stepanov
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Vladislav Strekats
VKG Kaevandused
6 km ajavõtuga jooks
Mikhail Striapchii
ULYBKA
21,1 km
Gleb Štšenov
Veriff
6 km ajavõtuga jooks
Gleb Štšenov
Veriff
6 km ajavõtuga jooks
Külli Student
Coop
6 km ajavõtuga jooks
Andrus Suits
6 km ajavõtuga jooks
Piret Suitso
A2K Spordiklubi
AS ExpressPost
21,1 km
Omari Sulamanidze
21,1 km
Marge Sulev
6 km ajavõtuga jooks
Lora Sulg
6 km ajavõtuga jooks
Janek Sumberg
21,1 km
Sergei Šurupov
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Maili Suurekivi
6 km ajavõtuga jooks
Priit Suurküla
21,1 km
Olesja Svarkova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Olga Svarkova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Urmas Talimaa
Glia
21,1 km
Annaliisa Talitee
6 km ajavõtuga jooks
Erlend Tamberg
6 km ajavõtuga jooks
Janika Tamm
6 km ajavõtuga jooks
Martine Tammaru
6 km ajavõtuga jooks
Marju Tammeleht
6 km ajavõtuga jooks
Kätlin Tammerand
6 km ajavõtuga jooks
Jaan Tammik
21,1 km
Riina Tammistu
Suusahullud
21,1 km
Krista Tampere
Hambaekspert OÜ
6 km ajavõtuga jooks
Kristo Tamsalu
21,1 km
Erika Tarasova
KJK Atleetika
6 km ajavõtuga jooks
Avi Tarun
Bondora
6 km ajavõtuga jooks
Sergey Tasimov
Sk Mits
21,1 km
Gaabriel Tavits
WEEKEND WARRIOIRS II
21,1 km
Kaspar Teder
21,1 km
Maiu Teedla
Maksu- ja Tolliamet
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Leili Teeväli
SK Prorunner
21,1 km
Vahur Teller
21,1 km
Aleksandr Tepljakov
21,1 km
Triin Tepner
21,1 km
Moonika Teppo
6 km ajavõtuga jooks
Kermo Teral
SK ProRunner
21,1 km
Nina Tereshchenkova
VictoryTeam
6 km ajavõtuga jooks
Aleksei Tereštšenkov
Telia Spordiklubi
Telia SK MTÜ
21,1 km
Merle Tigane
Enicsi Eesti As
6 km ajavõtuga jooks
Julia Tiido
21,1 km
Aaro Tiiksaar
BE GROUP
21,1 km
Merli Tiilen
Viimsi Sport
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Dajana Tiitsaar
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
6 km ajavõtuga jooks
Mihkel Tikerpalu
OÜ Tikerberry
21,1 km
Kristina Timakova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Tauno Tinast
AHOLA transport
21,1 km
Jelena Tipakova
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Olga Tjutneva
6 km ajavõtuga jooks
Anneli Tokman
seltsing Voka
6 km ajavõtuga jooks
Urmas Tokman
seltsing Voka
21,1 km
Egle Tolk
TYSK
21,1 km
Paul Tollefsen
Team Tepa
6 km ajavõtuga jooks
Stanislav Tolmachev
Saint Gobain Glass Estonia SE
21,1 km
Vladimir Tolstov
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Tauri Tomson
21,1 km
Maarian Toom
6 km ajavõtuga jooks
Mari-Liis Toom
EUK
21,1 km
Signe Toom
21,1 km
Tanel Toom
21,1 km
Toomas Toom
SK Stamina
21,1 km
Aleksander Toots
21,1 km
Karel Torm
Tormine
6 km ajavõtuga jooks
Margo Tormet
21,1 km
Ruth Trääder
21,1 km
Margus Trees
Politsei ja Piirivalveamet
21,1 km
Kai Treier
21,1 km
Roman Tretjakov
6 km ajavõtuga jooks
Janek Trik
ProRunner
21,1 km
Jekaterina Trofimova
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
6 km ajavõtuga jooks
Inga Trump
6 km ajavõtuga jooks
Koidula Truss
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Indrek Truu
21,1 km
Marina Truupõld
Eesti Energia
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Urmas Truuts
Veterinaar-ja Toiduamet
21,1 km
Jekaterina Tšerpuhhina
6 km ajavõtuga jooks
Ilja Tširkunov
6 km ajavõtuga jooks
Tatjana Tšurkina
Viimsi SPA Spordiklubi
SPA Tours OÜ
21,1 km
Artur Tšužas
6 km ajavõtuga jooks
Vladimir Tšužas
6 km ajavõtuga jooks
Irina Tšužene
IVKHK
6 km ajavõtuga jooks
Caspar Tubarik
21,1 km
Taavi Tuisk
21,1 km
Konstantin Tukanov
6 km ajavõtuga jooks
Marek Tull
VKG Energia OÜ
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Anton Tumin
BrenTriathlonTeam
Data-Art
21,1 km
Arvo Turba
21,1 km
Martin Turk
21,1 km
Marge Türn
Tartu Katoliku SK
21,1 km
Triin Tuur
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Anna Ukraintseva
6 km ajavõtuga jooks
Guido Ulejev
21,1 km
Karin Ulejev
Sparta
21,1 km
Triin Ulla
6 km ajavõtuga jooks
Anastassia Undusk
6 km ajavõtuga jooks
Tiina Unt
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Karel Uurits
Admiral Markets
6 km ajavõtuga jooks
Hektor Uustalo
Expelled
21,1 km
Inger Uutsalu
6 km ajavõtuga jooks
Julia Uvarova
Maanteeamet
6 km ajavõtuga jooks
Regina Vaarik
6 km ajavõtuga jooks
Maila Vahtra
Eesti Energia Spordiklubi
21,1 km
Maimu Vahtra
Eesti Energia
6 km ajavõtuga jooks
Marge Vaikjärv
FitLife
Tartu Ülikool
21,1 km
Elek Vaiksoo
6 km ajavõtuga jooks
Mait Vainomaa
21,1 km
Ann Valang
Ksk Alem
21,1 km
Ann Valang
Ksk Alem
6 km ajavõtuga jooks
Lea Valang
Ksk Alem
6 km ajavõtuga jooks
Merike Valdner
Maksu- ja Tolliamet
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Pille-Riin Valdur
Eesti Energia
6 km ajavõtuga jooks
Merle Valgepea
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kristjan Valgur
21,1 km
Marta Valguta
6 km ajavõtuga jooks
Jana Väli
SK Prorunner
21,1 km
Tanel Väli
SK Prorunner
21,1 km
Madli Välja
21,1 km
Kstina Vallimäe
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu Ülikool
21,1 km
Järvi Valter
Selver
21,1 km
Reemet Valting
21,1 km
Kertu Vapper
21,1 km
Urve Varblane
MTÜ Spordiselts
Selver
6 km ajavõtuga jooks
Ainar Varinurm
6 km ajavõtuga jooks
Allison Vas
6 km ajavõtuga jooks
Dmitry Vasiliev
Narva-Asimuut
6 km ajavõtuga jooks
Natalia Vasilieva
Narva-Asimuut
6 km ajavõtuga jooks
Valeriya Vasilieva
6 km ajavõtuga jooks
Rigo Vatsel
21,1 km
Villu Veel
SJK SARMA / SK MAAILMARÄNDURID / ISAMAA
21,1 km
Jan Veermäe
21,1 km
Katriin Veermets
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
6 km ajavõtuga jooks
Kristeli Veimann
21,1 km
Annika Veisson
Sparta
Advokaadibüroo Narlex
21,1 km
Helena Velba
6 km ajavõtuga jooks
Rain Veldemann
21,1 km
Margus Vendelin
6 km ajavõtuga jooks
Katrin Venela
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Artur Vertjakov
Orica Eesti
6 km ajavõtuga jooks
Angela Veske
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ene Veske-Mõttus
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Juulia Veski
6 km ajavõtuga jooks
Monika Vessmann
21,1 km
Ksenia Vihrina
FB Jooksmine
21,1 km
Reet Viickberg
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Tauri Viil
21,1 km
Laura Viiol
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Tony-Brei Vilbiks
6 km ajavõtuga jooks
Riivo Vilgo
21,1 km
Svetlana Vill
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Maribell Villakov
21,1 km
Moonika Villem
Coop
21,1 km
Kai Villman
6 km ajavõtuga jooks
Marko Vingisaar
Eesti Pandipakend OÜ
21,1 km
Yury Vinogradov
sylvia.gatchina.ru
21,1 km
Erik Virunen
6 km ajavõtuga jooks
Jekaterina Virunen
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Alina Vitko
Narva PSK
6 km ajavõtuga jooks
Maimu Vladimirova
Politsei- ja Piirivalveamet
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Kristi Võhmar
6 km ajavõtuga jooks
Raivo Võip
PPA Ida-Prefektuur
21,1 km
Harry Volke
Tamrex
21,1 km
Raul Volke
Tamrex
21,1 km
Rodion Volodchenko
6 km ajavõtuga jooks
Jevgeni Vološin
FIRN
21,1 km
Jana Vološtšuk
6 km ajavõtuga jooks
Helena Voltri Bianco
6 km ajavõtuga jooks
Kristjan Vomm
21,1 km
Ele Vool
21,1 km
Vahur Vool
6 km ajavõtuga jooks
Alexandra Voolma
AS SEB Pank
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Dmitri Vorošnin
6 km ajavõtuga jooks
Moonika Vossi
6 km ajavõtuga jooks
Viktoria Voznjuk
6 km ajavõtuga jooks
Tiia Vuks
6 km ajavõtuga jooks
Uliana Yurlova
Äkke
6 km ajavõtuga jooks
Aleksei Zahharov
6 km ajavõtuga jooks
Oksana Zahharova
21,1 km
Vadim Zahhartšenko
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Aidar Zakirov
21,1 km
Julia Zamirajeva
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Andrei Zavališin
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Jana Zavizion
6 km ajavõtuga jooks
Mihhail Zavizion
JK Optimist
21,1 km
Artur Zavjalov
6 km ajavõtuga jooks
Mona Zelinski
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Anastasiya Zhenchenko
I Love Supersport Tallinn
21,1 km
Dmitry Zhukov
21,1 km
Anastassia Žignovskaja
6 km ajavõtuga jooks
Natalja Zimina
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Ene Zimmermann
6 km ajavõtuta jooks, käimine, kepikõnd
Jelena Zinkova
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
6 km ajavõtuga jooks
Aleksei Žirnov
OÜ Tehnosan
21,1 km
Kaire Zopp
21,1 km
Valmer Zopp
21,1 km

...