Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Uudised
Valga Valka City Run 1. hinnavoor lõppeb täna!
Lääne-Harju Liikumissari stardib juba mais!
Kuula, mis toimub Valga Valka City Runil!
Sel aastal on kavas Sauga Kevadjooks ja Skechers Suvejooks
Valga Valka City Run 2024 juhendid on avalikustatud!
Rahvasuusatajate sari Estoloppet tõi terviseradadele talverõõme nautima üle 8000 osaleja
Vaata kõiki
Võistluskalender
T 19.03
Mammaste Tervisespordikeskus
Põlvamaa lahtised murdmaasuusatamise meistrivõistlused
R 22.03
Valgehobusemäe spordikeskus
EMV sprinditeade, klassika
L 23.03
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
23. Albu Suusasõit Jaak Mae karikale
L 23.03
Loode tammik
Pööripäevajooks Jooks kevadesse
R
P 24.03
Vääna-Jõesuu
TreeningPluss Vääna-Jõesuu jooks-matk
R
P 24.03
Holstre-Polli Spordikeskuse tervise- ja suusarajad
Viljandimaa murdmaasusaamise MV
N 28.03
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
Järva valla suusaseeria 6.etapp(Valgehobusemäe kross)
E 01.04
Port Noblessner
Sinilillejooks TALLINN 2024
Sinilillejooks TALLINN 2024
R
E 01.04
Eesti
Virtuaalne Sinilillejooks 2024
3.2 km jooksmine, 20 km rattasõit
R
P 07.04
Jõhvi
Sinilillejooks JÕHVI 2024
Sinilillejooks JÕHVI 2024
R
P 07.04
Valgjärve
Meenikunno Elamusretk
K 10.04
Ujula 4
Tartu Ülikooli Kevadjooks
5km põhidistants jooks, 5km kõnd
R
L 13.04
Pärnu jõgi
XIV Türi-Tori kiirlaskumine
78 km põhidistants Türi-Tori, 47 km rahvamatkadistants Kurgja-Tori, 104 km maratonidistants Paide-Sindi
R
L 13.04
Nõmme ujula
TALLINNA 2024.A. LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED UJUMISE MITMEVÕISTLUSES PUUETEGA INIMESTELE
P 14.04
Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve
Künnipäeva teatejooks
Vaata kõiki
Tulemused
L 09.03
Haanja Puhke- ja Suusakeskus
47. Haanja Maraton
Maraton 39 km, Poolmaraton 21 km, 1,2 km lastesõit, 0,8 km lastesõit
P 03.03
Alutaguse Tervisespordikeskus
25. Tamsalu-Neeruti Maraton
Maraton 33km vabatehnika - 3 ringi, Poolmaraton 11km vabatehnika - 1 ring, Farmi Lastesõit 400m, Farmi Lastesõit 800m
P 25.02
Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus
26. Tallinna Suusamaraton
38 km vabatehnika, 19 km vabatehnika, Farmi Lastesõit 200-600 m, Farmi Lastesõit 1,5 km
L 17.02
Otepää - ELva
50. Tartu Maraton
63 km CL, 31 km CL, virtuaal 63 km, virtuaal 31 km, virtuaal 16 km, virtuaal 63 km kombo, virtuaal 2 x 63 km kombo, 31 km FT / L. 17.02, vintage 31 km / L. 17.02
R 16.02
SA Tähtvere Puhkepark
50. Tartu Maratoni lastesõidud
Lastesõit, Virtuaalsõit
R 09.02
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus
46. Alutaguse Maraton
V ÖÖmaraton 21 km, V ÖÖmaraton 10km vabatehnika, 43 km klassika, 21km klassika, Lastesõit 0-8 aastat, Lastesõit 9-12 aastat 2 km
L 27.01
Mõedaku spordibaas
38. Viru Maraton
Maraton, Poolmaraton, Lastesõit 1,5 km, Lastesõit 400 m
R 26.01
Tondiraba Jäähall
10. Tondiraba Sisemaraton
10. Tondiraba Sisemaraton, Tondiraba 6 tunni jooks, 3. Tondiraba Sisekümme, Tondiraba tunnijooks
L 20.01
Viljandi järv
13. Mulgi Uisumaraton
Rahvadistants 10km, Maratonidistants 30km
L 09.12
Vabaõhumuuseumi tee 8
2023 Audi Vana-aasta jooksupäev
21. Audi Vana-aasta jooks, 17. Audi Vana-aasta maraton, 9. Audi Vana-aasta teatemaraton
L 02.12
Eesti
Eesti Ööjooks - Narva Talv 2023
Stebby 5 km ajavõtuga, 5 km Kostüümijooks ajavõtuga, Neptunas 10 km ajavõtuga, VIRTUAAL Stebby 5 km, VIRTUAAL Neptunas 10 km
L 25.11
Kadrioru Staadion
6. Kadrijooks
5 km
P 29.10
Pärnu Rannastaadion
Pärnu Rannajooks
10 km, 10 km retk, 5 km
L 28.10
Rakke Linnamäe staadion
BIKEFANATICS RAKKE CX
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
R 20.10
Kuressaare
50. Saaremaa kolme päeva jooks
Põhijooks, Noortejooks
Vaata kõiki
...