Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (1)

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 26.09.2021 06:01.

Rulluisumaraton stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 1-50 Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
2 1-50 Marten Liiv 1996 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Albe Team/Bont 1
3 1-50 Aleks Luik 1995 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
4 1-50 Kaspar Kaljuvee 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team Bont 2
5 1-50 Mart Markus 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
6 1-50 Indrek Tobreluts 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
7 1-50 Lauri Koort 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
8 1-50 Reinis Znotins 1997 mees M Läti, Latvia
Powerslide - Laimite
9 1-50 Meelis Aasla 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
10 1-50 Lauris Bitenieks 1980 mees M Läti, Latvia
Powerslide - Laimite
11 1-50 Andrus Kuusk 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
12 1-50 Jarek Mäestu 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
13 1-50 Margo Renter 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
14 1-50 Ronalds Cinks 1990 mees M Läti, Rigas rajons
FILTER
15 1-50 Vasiliy Karnatsky 1979 mees M Venemaa, Leningradskaia
Neva Racing Team
16 1-50 Jaanus Ritson 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
17 1-50 Randar Ivanov 1996 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi
18 1-50 Egor Abalakin 1970 mees M40 Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
19 1-50 Antti Haljak 1978 mees M Eesti, Harju maakond
20 1-50 Viktoras Cesulis 1985 mees M Leedu, Lietuva
21 1-50 Sulev Lokk 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
22 1-50 Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibaas
23 1-50 Andrei Predtechenskii 1984 mees M Venemaa, Russia
Neva Racing Team
24 1-50 Kuido Koppel 1966 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
25 1-50 Toomas Silluste 1964 mees M50 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
26 1-50 Aivar Hirmo 1963 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Tartu Inline Team
Tartu Inlune Team
27 1-50 Mikhail Zhilin 1977 mees M Venemaa, Sankt-Peterburg
Neva Racing Team
28 1-50 Dzintars Sarmulis 1970 mees M40 Läti, Latvia
FILTER
29 1-50 Tõnu Koppel 1966 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT Sport/Saarlased
30 1-50 Ats Kallais 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
31 1-50 Priit Kaasik 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
32 1-50 Janno Luik 1974 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
33 1-50 Ahti Oks 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
34 1-50 Torbjörn Köhler 1952 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Inline Team, Gorillad
35 1-50 Märt Kuus 1979 mees M Eesti, Võru maakond
36 1-50 Mart Roosimaa 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
37 1-50 Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Extreme Sport
38 1-50 Frid Kaljas 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC / 40+
Rulluisuklubi ABEC
39 1-50 Hassar Jurs 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
40 1-50 Aleksander Tilba 1957 mees M50 Eesti, Harju maakond
41 1-50 Lennart Raudsepp 1967 mees M40 Eesti, Tartu maakond
TriSmile
42 1-50 Marko Pavlov 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
43 1-50 Hannes Roomet 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
44 1-50 Aleksei Grigorev 1980 mees M Venemaa, Russia
45 1-50 Marek Lemsalu 1972 mees M40 Eesti, Harju Maakond
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
46 1-50 Aivar Kamenjuk 1960 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
47 1-50 Sten-Mark Virro 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
48 1-50 Toivo Tomingas 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
49 1-50 Argo Sõõru 1969 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
Tartu Inline Team Gorillad
50 1-50 Guntis Pazuha 1972 mees M40 Läti, Latvia
51 51-100 Heinz Kask 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
52 51-100 Mairo Pukk 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
53 51-100 Einar Elbing 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
54 51-100 Vladimir Baskakov 1956 mees M50 Eesti, Harju maakond
55 51-100 Kaupo Kaljuvee 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
56 51-100 Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
57 51-100 Uno Zimmermann 1962 mees M50 Eesti, Valga maakond
58 51-100 Alar Ivanov 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi
59 51-100 Valdeko Vesterblom 1989 mees M Eesti, Harju maakond
60 51-100 Anatoli Sevastjanov 1949 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
Anatoli
61 51-100 Aleksandr Verteshin 1966 mees M40 Venemaa, Russia
62 51-100 Holger Mägi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
63 51-100 Siim Mägi 1989 mees M Eesti, Järva maakond
64 51-100 Magnar Meinart 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
65 51-100 Aleksander Kuchkov 1965 mees M50 Venemaa, Russia
66 51-100 Raul Krooni 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/CHILLI.ee
67 51-100 Jaan Oder 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
68 51-100 Rene Krull 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
69 51-100 Marek Ilves 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Rulluisuklubi
70 51-100 Koit Erala 1982 mees M Eesti, Harju maakond
71 51-100 Elmer Taim 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
72 51-100 Veiko Tammik 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
73 51-100 Olavi Ärm 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
74 51-100 Ain Parve 1948 mees M60 Eesti, Harju maakond
75 51-100 Neeme Nõlvak 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
76 51-100 Tarmo Fimberg 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
77 51-100 Toivo Rätte 1958 mees M50 Soome, Varsinais-Suomi
78 51-100 Peteris Petersons 1978 mees M Läti, Riga
79 51-100 Kari Vuorinen 1965 mees M50 Soome, länsi-suomen lääni
80 51-100 Toomas Kibus 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
81 51-100 Lembit Saart 1958 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
82 51-100 Boriss Teder 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
83 51-100 Meelis Peterson 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
84 51-100 Ants Hendrikson 1967 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
85 51-100 Kaido Kahar 1977 mees M Eesti, Harju maakond
86 51-100 Andre Tühane 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
87 51-100 Magnus Liikvart 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Rullibaas
88 51-100 Olev Kroon 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
89 51-100 Tanel Ojala 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
90 51-100 Jaak Veskimeister 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rull Ruulib
91 51-100 Rene Tühane 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
92 51-100 Heigo Klaos 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Võimlemisklubi Akros
93 51-100 Valeri Vainjärv 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
94 51-100 Jaan Küünal 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
95 51-100 Taivo Kutser 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
96 51-100 Priit Kotkas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
97 51-100 Hando Tamm 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
98 51-100 Annela Orav 1986 naine Eesti, Harju maakond
99 51-100 Amper Savelev 1963 mees M50 Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
100 51-100 Maksim Vysotsky 1987 mees M Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
101 101-300 Cardo Poolar 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
102 101-300 Erki Väljaots 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
103 101-300 Ego Veevel 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
104 101-300 Sergey Fedorchuk 1975 mees M40 Venemaa, Russia
Neva Racing Team
105 101-300 Petri Virtanen 1966 mees M40 Soome, Häme
HTL
106 101-300 Krisjanis Ceplis 1998 mees M Läti, latvia
Powerslide - Laimite
107 101-300 Remii Vahtra 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
8R
108 101-300 Jaan Raik 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
109 101-300 Andrus Aug 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Peloton
110 101-300 Peep Mikli 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
111 101-300 Ainar Meinart 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rullibuss Team

...