Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (1)

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.09.2021 06:00.
Kokku: 391
Rulluisumaraton: 126
Rulluisumaraton Naised: 35
Poolmaraton: 106
TuttiFrutti Lastesõit: 63
Rahvarull: 61
mees: 227
naine: 164
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Helen Aart
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Kristin Aart
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Kristin Aart
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Meelis Aasla
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Egor Abalakin
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Laila Ahu
Rulluisumaraton Naised
Marju Allaste
Rull Ruulib
Rulluisumaraton Naised
Saskia Alusalu
albe team/bont
Rulluisumaraton Naised
Laura Anga
TuttiFrutti Lastesõit
Marta Ange
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Marta Ange
TuttiFrutti Lastesõit
Jaanika Arm
Reactive Rollers Team
Rulluisumaraton Naised
Olavi Ärm
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Alvar Asi
A.A.Tööriistalaenutus
Poolmaraton
Andrus Aug
Peloton
Rulluisumaraton
Ruta Balalyte
Rulluisumaraton Naised
Vladimir Baskakov
Rulluisumaraton
Igor Beloborodov
Rahvarull
Olga Belova
U Skate
Rulluisumaraton Naised
Lauris Bitenieks
Powerslide - Laimite
Rulluisumaraton
Krisjanis Ceplis
Powerslide - Laimite
Rulluisumaraton
Viktoras Cesulis
Rulluisumaraton
Svetlana Chumovitckaia
Rulluisumaraton Naised
Ronalds Cinks
FILTER
Rulluisumaraton
Amanda Eihmane
ASI/SKI-BOX
TuttiFrutti Lastesõit
Einar Elbing
Rulluisumaraton
Ansis Eljašans
FILTER
Rulluisumaraton
Gerli Eltermaa
Rakvere Bont
Rulluisumaraton Naised
Grete Eltermaa
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Arpo Ensling
Poolmaraton
Koit Erala
Rulluisumaraton
Imre Erik
Poolmaraton
Sergey Fedorchuk
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Tarmo Fimberg
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
Rulluisumaraton
Olga Gapejeva
Tartu Inline Team
Tartu Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Anton Golovko
Rulluisumaraton
Aleksei Grigorev
Rulluisumaraton
Kaia-Liisa Habicht
Rahvarull
Antti Haljak
Rulluisumaraton
Jaanus Härms
LiikvaTorpeedo
LiikvaUltrarullDreamteam
Rahvarull
Ants Hendrikson
Rulluisumaraton
Ivo Niklas Hermanson
Poolmaraton
Küllike Hermet
Poolmaraton
Aivar Hirmo
Tartu Inline Team
Tartu Inlune Team
Rulluisumaraton
Raine Hirve
Poolmaraton
Eve Hõbemets
Poolmaraton
Joonas Honga
LiikvaTorpeedo
LiikvaUltrarullDreamteam
Rahvarull
Kalev Hunt
Poolmaraton
Ene Ilver
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Laura Ilves
Tartu Rulluisuklubi
Poolmaraton
Marek Ilves
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Rulluisuklubi
Rulluisumaraton
priit ilves
Poolmaraton
triine ilves
Rahvarull
Argen Int
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Alar Ivanov
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton
Liivika Ivanov
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Randar Ivanov
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton
Veronica Ivanov
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Kalver Jalak
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Karolin Jalak
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Anete Jalakas
Rullibuss Team
Poolmaraton
Elizabeth Jõgi
Albe Team/Bont
Poolmaraton
Janne Jõgi-Martin
Rahvarull
Janis Jurdzs
SK APEX
Poolmaraton
Loreta Luize Jurevica
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Heidi Jürisoo
Rahvarull
Hassar Jurs
Tartu Inline Team Gorillad
Poolmaraton
Diana Kaareste
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Priit Kaasik
Jõhvi RS Team
Rulluisumaraton
Kaido Kahar
Rulluisumaraton
Tõnu Kala
Rahvarull
Aleksis Kaletovs
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Kristiine Kalev
Albe Team/Bont
Poolmaraton
Frid Kaljas
Rulluisuklubi ABEC / 40+
Rulluisuklubi ABEC
Rulluisumaraton
Grete Kaljuvee
Poolmaraton
Kaspar Kaljuvee
Albe Team/Bont 2
Albe Team Bont 2
Rulluisumaraton
Kaupo Kaljuvee
Rulluisumaraton
Ats Kallais
Albe Team/Bont 2
Rulluisumaraton
Aivar Kamenjuk
Rulluisumaraton
merike kangro
Poolmaraton
Tiit Karja
Kuldsed Käed / Team
Poolmaraton
Vasiliy Karnatsky
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Kerli Kasar
Rulluisumaraton Naised
Ken Kasemaa
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Mairon Kasemaa
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Kaupo Käsik
Rullibuss Team
Poolmaraton
Heinz Kask
Rulluisumaraton
Janne Kaun
Kaheksarattalised Naised
Poolmaraton
Andres Keba
BestEnergy OÜ
Poolmaraton
Eve-Liis Kees
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Kert Keskpaik
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Toomas Kibus
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Anette Kikkas
Poolmaraton
Anton Kilk
Rahvarull
Merle Kilvits
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton Naised
Jüri Kimmel
Kuldsed Käed / Team
Poolmaraton
Ethel Kirsimäe
Poolmaraton
Liina Kivi
Rulluisumaraton Naised
Herlet Kivima
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Evelin Kivimaa
Rahvarull
Katarina Kivimaa
TuttiFrutti Lastesõit
Maiu Kivimäe
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisuklubi ABEC
Rulluisumaraton Naised
Heigo Klaos
Võimlemisklubi Akros
Rulluisumaraton
Torbjörn Köhler
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Inline Team, Gorillad
Rulluisumaraton
Viktors Kokins
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Viktors Kokins
ASI Ski-Box
Poolmaraton
Endel Kolberg
Rahvarull
Ülle Kolberg
Rahvarull
Karmen Kompus
Rahvarull
Lauri Koort
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Ann-Mari Koppel
Poolmaraton
Kuido Koppel
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
Tõnu Koppel
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
Saskia Kordemets
Rull Ruulib
Rahvarull
Saskia Kordemets
Rull Ruulib
TuttiFrutti Lastesõit
Kristo Kõremäe
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Aveli Kornel
Rahvarull
Enel Kõrva
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Priit Kotkas
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Anastassia Kreivald
Rahvarull
Valeeria Kreivald
Rahvarull
Varvara Kreivald
Rullibuss Team
Poolmaraton
Olev Kroon
Rulluisumaraton
kadri krooni
Poolmaraton
Raul Krooni
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
Rulluisumaraton
Rene Krull
Rulluisumaraton
Piret Kruusimaa
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Geidi Kruusmann
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
heli-ly Kruusmann
TuttiFrutti Lastesõit
Reet Kruusmann
Rakvere Bont
Poolmaraton
siim kruusmann
TuttiFrutti Lastesõit
Aleksander Kuchkov
Rulluisumaraton
Ance Kucina
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Taivo Kutser
Rulluisumaraton
Raul Kütt
Rahvarull
Jaan Küünal
Rulluisumaraton
Märt Kuus
Rulluisumaraton
Ants Kuusik
VAK Staier
Rulluisumaraton
Andrus Kuusk
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Karl-Martin Laasberg
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Karl-Martin Laasberg
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Liisi Laaspere
Poolmaraton
Tarmo Laht
Rulluisumaraton
mar laidre
Rulluisumaraton
Nikita Lascenko
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Tarmo Leek
8R
Poolmaraton
Margus Leet
8R / Tempomeister
Rulluisumaraton
Marek Lemsalu
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
Rulluisumaraton
Magnus Liikvart
Rullibaas
Rulluisumaraton
Marten Liiv
Albe Team/Bont 1
Rulluisumaraton
Aimar Lilienberg
Rahvarull
Sulev Lokk
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
Rulluisumaraton
Lille Loo
Tartu Inline Team
Poolmaraton
Katriin Loorents
Rullibuss
Rulluisumaraton Naised
Aleks Luik
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Janno Luik
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
Andi Lükk
Rulluisumaraton
Lenno Luks
Poolmaraton
Virve Lumiste
Poolmaraton
Urmo Luts
Rahvarull
Jarek Mäestu
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Holger Mägi
Rulluisuklubi ABEC kulgejad
Rulluisumaraton
Marika Mägi
Rahvarull
Siim Mägi
Rulluisumaraton
Gerly Mandel
Rahvarull
Jaak Männik
Poolmaraton
Martin Mark
Poolmaraton
Taavi Mark
Rahvarull
Mart Markus
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Kristel Masing
Tartu Inline Team
Poolmaraton
Kristin Masing
TuttiFrutti Lastesõit
Ljudmilla Mastovitš
Rulluisumaraton Naised
Kirsi Gertrud Meigas
TuttiFrutti Lastesõit
Kirsi Gertrud Meigas
Rahvarull
Meelis Meigas
Rahvarull
Ainar Meinart
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Magnar Meinart
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Marinel Meinart
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Mikk Merekivi
Poolmaraton
Ülle Meren
Rahvarull
Arvis Miezitis
Poolmaraton
Peep Mikli
Rulluisumaraton
Laura Mölder
Rull-iluuisuklubi FOX
Rahvarull
Laura Mölder
Rull-iluuisuklubi FOX
TuttiFrutti Lastesõit
Marko Mölder
Rahvarull
Mark Mööl
Poolmaraton
Martin Mooses
Rulluisumaraton
Martin Mooses
Rulluisumaraton
Maryte Mooses
Rakvere Bont
Poolmaraton
Maria Muljarova
Reactive Rollers Team
Rulluisumaraton Naised
Andre Müllerson
TuttiFrutti Lastesõit
Ants Närep
Poolmaraton
Rene Närep
Rahvarull
Alar Nigul
Rullibaas
Rulluisumaraton
Natali Nora Nigul
CFC
TuttiFrutti Lastesõit
Georg Nõlvak
MTÜ Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Kristiina Nõlvak
Rahvarull
Neeme Nõlvak
Rulluisumaraton
Sergei Novikov
Poolmaraton
Iris Nurgamaa
TuttiFrutti Lastesõit
Sirje Nurgamaa
Rulluisumaraton Naised
Reelika Nurmsaar
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Jaan Oder
Rulluisumaraton
Janne Õispuu
Poolmaraton
Kaire Ojala
Rahvarull
Raul Ojala
Poolmaraton
Tanel Ojala
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Ahti Oks
Rulluisumaraton
Carl Eric Oks
TuttiFrutti Lastesõit
Annela Orav
Rulluisumaraton Naised
Rihards Ordelovskis
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Ilja Oštšepkov
Poolmaraton
Eva-Ell Paalimaa
Poolmaraton
Janno Pagar
Rahvarull
Victoria Pagar
TuttiFrutti Lastesõit
Andra Pajuväli
Rahvarull
annela karmel palits
Rahvarull
Kaisa Parksepp
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton Naised
Ain Parve
Rulluisumaraton
Marko Pavlov
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
Rulluisumaraton
Guntis Pazuha
Rulluisumaraton
Juris Pencis
Poolmaraton
Armands Petaks
FILTER
Poolmaraton
Rodžers Petaks
FILTER
Poolmaraton
Jaak Peterson
Poolmaraton
Meelis Peterson
Team TT
Rulluisumaraton
Santa Petersone
BJC Laimite
Poolmaraton
Peteris Petersons
Rulluisumaraton
Merilin Pihu
Poolmaraton
Toomas Piigli
Poolmaraton
Erkki Pikk
8R / Tempomeister
Rulluisumaraton
Kaido polt
Rahvarull
Cardo Poolar
Rulluisumaraton
Kaido Poom
Sk Pedja
Poolmaraton
Jaanika Porn
Poolmaraton
Andrei Predtechenskii
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Agate Priedite
BJC Laimite
Poolmaraton
Agate Priedite
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Katrin Priks
Poolmaraton
Kerli Prohorenko
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Mairo Pukk
Rulluisumaraton
Janika Purik
Poolmaraton
Kristi Rahumägi
8R
Rulluisumaraton Naised
Argo Raie
Poolmaraton
Artur Raik
Rahvarull
Jaan Raik
Rulluisumaraton
Jelena Raik
Rahvarull
Tõnu Rajando
Rahvarull
Renda Randoja
Poolmaraton
Riana Randoja
Poolmaraton
Toivo Rätte
Rulluisumaraton
Getrin Raudsepp
TuttiFrutti Lastesõit
Getrin Raudsepp
Rahvarull
Lennart Raudsepp
TriSmile
Rulluisumaraton
Juris Refelds
FILTER
Poolmaraton
Sandis Reinsons
BJC Laimite
Poolmaraton
Agnes Reitsnik
Rulluisumaraton Naised
Margo Renter
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Kert Riitsalu
Poolmaraton
Renet Riitsalu
TuttiFrutti Lastesõit
Jaanika Rist
Rahvarull
Kristiina Ristimägi
Rullibuss Team
Poolmaraton
Jaanus Ritson
Rulluisuklubi ABEC/ 40+
Rulluisumaraton
Hannes Roomet
Rulluisumaraton
Kelli Rõõmusaar
Poolmaraton
Taavo Roos
Rahvarull
Mart Roosimaa
Rulluisumaraton
Janika Rukis
Poolmaraton
Raivo Rukis
Poolmaraton
Piret Saare
Poolmaraton
Eleandra Saaremägi
Adavere
Poolmaraton
Kerly Saarna
Rahvarull
Lembit Saart
Rulluisumaraton
Simona Saks
Rahvarull
Timo Saks
Rahvarull
Mariin Sarap
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Markus Sarap
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Dzintars Sarmulis
FILTER
Rulluisumaraton
Mari-Liis Sau
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Amper Savelev
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Tatiana Savina
Poolmaraton
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Grete Maria Savitsch
TuttiFrutti Lastesõit
Grete Maria Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Alina Savrucka
Laimite
Poolmaraton
Marija Savrucka
ASI SkiBox
TuttiFrutti Lastesõit
Kaapo Schreck
HTL
Poolmaraton
Erika Šefer-Müller
Rulluisumaraton Naised
Anatoli Sevastjanov
Tartu Inline Team Gorillad
Anatoli
Rulluisumaraton
Merle Siimsen
Poolmaraton
Toomas Silluste
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
Antti Sjögren
HTL
Poolmaraton
Gunita Snikere
Laimite
Rahvarull
Patricija Elizabete Snikere
Laimite
Poolmaraton
Patricija Elizabete Snikere
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
sandris snore
Rulluisumaraton
Liina Sooäär
Sportlove
Rahvarull
Argo Sõõru
Tartu Inline Team Gorillad
Rulluisumaraton
Marko Sõõru
Meditsiiniseadmed.ee
Poolmaraton
mika erik sucksdorff
Rulluisumaraton
Liisbet Sugasep
TuttiFrutti Lastesõit
Nele Sula
TuttiFrutti Lastesõit
Kaarel Süld
Rahvarull
Katri Süld
Rull-iluuisuklubi FOX
Rahvarull
Kirke Marta Süld
Rull-iluuisuklubi FOX
Rahvarull
Merily Susi
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Sirle Susi
Adavere
Poolmaraton
Nancy Sutt
Rahvarull
Regina Suzi
Kaheksarattalised
Poolmaraton
Reiko Tääker
Poolmaraton
Edel Taim
Rulluisuklubi 8R
TuttiFrutti Lastesõit
Elin Taim
Rulluisuklubi 8R
TuttiFrutti Lastesõit
Elmer Taim
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Heldi Tamberg
Rahvarull
Heli-Ly Tamberg
Rahvarull
Helika-Liisi Tamberg
Rahvarull
Art Markkus Tamm
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Hando Tamm
Rulluisumaraton
Helena Tammik
Rulluisumaraton Naised
Veiko Tammik
Rulluisumaraton
Toomas Tammjärv
Poolmaraton
meelis tammre
Rulluisumaraton
Evelin Tanis
TuttiFrutti Lastesõit
Boriss Teder
Rulluisumaraton
Toomas Teesaar
Extreme Sport
Rulluisumaraton
Tiina Tiisler
SK Serviti
Rulluisumaraton Naised
Aleksander Tilba
Rulluisumaraton
Indrek Tobreluts
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Kadri Toit
Võimlemisklubi Akros
Rahvarull
Birgit Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Birgit Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Hans Henrik Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Hans Henrik Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Marin Tomingas
Rullibuss Team
Rulluisumaraton Naised
Toivo Tomingas
Rulluisumaraton
Kersti Toots
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton Naised
Andri Tops
NORDCEL
Poolmaraton
Kenri Tops
NORDCEL
Poolmaraton
Timo Torni
Rahvarull
Nikolai Tšihhatšjov
Rahvarull
Andre Tühane
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Arete Tühane
Kuldsed Käed / Team
TuttiFrutti Lastesõit
Enn Tühane
Kuldsed Käed / Team
Poolmaraton
Ketrud Tühane
Kuldsed Käed / Team
Poolmaraton
Rene Tühane
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Maia Utt
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Eve Uueküla
Rahvarull
Toomas Uueküla
Poolmaraton
Nils Vähä-Vahe
HTL
Poolmaraton
Siret Vaher
Rahvarull
Tuuli Vaher
Poolmaraton
Remii Vahtra
8R
Rulluisumaraton
Valeri Vainjärv
Rulluisumaraton
Martin Väli
TuttiFrutti Lastesõit
Erki Väljaots
Rulluisumaraton
Laura Väljaots
Rulluisumaraton Naised
Marek Väljari
Kuldsed Käed / Team
Poolmaraton
Hanna-Liisa Värik
TuttiFrutti Lastesõit
Kristofers Vasaraudzis
ASI Sik-box
TuttiFrutti Lastesõit
Koit Veeorg
Poolmaraton
Ego Veevel
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Jan Veližanin
TuttiFrutti Lastesõit
Martin Veližanin
TuttiFrutti Lastesõit
Svetlana Veližanina
Rahvarull
Aleksandr Verteshin
Rulluisumaraton
Vilmer Vesanto
HTL
Poolmaraton
Vilmer Vesanto
HTL
TuttiFrutti Lastesõit
andre veskimeister
Rulluisumaraton
Gloria Veskimeister
Rull-iluuisuklubi FOX
Rahvarull
Gloria Veskimeister
Rull-iluuisuklubi FOX
TuttiFrutti Lastesõit
Jaak Veskimeister
Rull Ruulib
Rulluisumaraton
Valdeko Vesterblom
Rulluisumaraton
Terje Vingisaar
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
Ivars Vingris
FILTER
Rulluisumaraton
Sten-Mark Virro
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Juho Virtanen
HTL
TuttiFrutti Lastesõit
Juho Virtanen
HTL
Rahvarull
Petri Virtanen
HTL
Rulluisumaraton
Tea Visse
Poolmaraton
Nele-Liis Võhma
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Nele-Lisi Võhma
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Kermo Voitka
Poolmaraton
keijo voka
Rulluisumaraton
Kari Vuorinen
Rulluisumaraton
Ingmar Vutt
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Maksim Vysotsky
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Antra Zemite
ASI ski-box
Rulluisumaraton Naised
Mikhail Zhilin
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Uno Zimmermann
Rulluisumaraton
Reinis Znotins
Powerslide - Laimite
Rulluisumaraton

...