Et En

Korraldaja

Meie Liigume

Partnerid

Tehvandi Spordikeskus
Otepää vald

Toetajad

Medita kliinik
Ikodor
Reginett
AS Giga
Tarmeko
Ehitustrust
Enervit
Meditsiinilabor Synlab
A.Le Coq

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 31.10.2020 07:01.

Põhijooks 5km stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
8 Matt Rammo 1988 mees Põhiklass M Eesti, Harju maakond
9 Heikki Savolainen 1986 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
10 Kaarel Hauk 1988 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
11 Irene Tillart 1989 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
12 Taavi Dovnar 1982 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
13 Anne Ots 1980 naine Veteranid N Eesti, Võru maakond
14 Ulvi Lond 1967 naine Veteranid N Eesti, Tartu maakond
15 Vitali Olefirenko 1990 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
16 Tairit Oja 1988 naine Põhiklass N Eesti, Põlva maakond
17 Piret Jürgenson 1982 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
18 Gaabriel Tavits 1972 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
19 Kalmar Kurs 1973 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
Trismile
20 Erko Kurvits 1982 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
21 Kristi Leping 1977 naine Veteranid N Eesti, Ida-Viru maakond
22 Mart Nöps 1971 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
RAHINGE
SPORDIKLUBI AK RAHINGE
23 Viiu Juurik 1978 naine Veteranid N Eesti, Pärnu maakond
24 Erki Tamm 1972 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
25 Janno Rosenberg 1970 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
26 Hedi Kade 1987 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
27 Karmen Aavik 1980 naine Veteranid N Eesti, Tartu maakond
28 Heigo Otsa 1984 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
29 Pärtel Piirimäe 1972 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
30 Maria Bondarchuk 2002 naine Juuniorid N Eesti, Harju maakond
31 Jelena Bondarchuk 1973 naine Veteranid N Eesti, Harju maakond
32 Leonid Bondarchuk 1973 mees Veteranid M Eesti, Harju maakond
33 Rainer Villemson 1983 mees Põhiklass M Eesti, Põlva maakond
34 Kuldar Aavik 1964 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
35 Rein Kalle 1975 mees Veteranid M Eesti, Põlva maakond
Keskkonnaamet
36 Liisa Saamot 1985 naine Põhiklass N Eesti, Harju maakond
MTÜ Hõberatas Rattaklubi
37 Silver Annion 1983 mees Põhiklass M Eesti, Harju maakond
38 Ander Raud 1984 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
Keremeister
39 Kairit Reiman 1978 naine Veteranid N Eesti, Valga maakond
40 Janika Pajula 1979 naine Veteranid N Eesti, Harju maakond
MTÜ Hõberatas Rattaklubi
41 Indrek Kadak 1995 mees Põhiklass M Eesti, Valga maakond
42 Meelis Juursoo 1970 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
43 Priit Toru 1980 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
44 Mati Põldver 1978 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
45 Ülari Haugas 1983 mees Põhiklass M Eesti, Harju maakond
46 Mihkel Truup 1986 mees Põhiklass M Eesti, Harju maakond
MTÜ Suusahullud
47 Rein Vares 1970 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
48 Tiina Tiisler 1979 naine Veteranid N Eesti, Põlva maakond
Tartu Rulluisuklubi
49 Kalle Kask 1973 mees Veteranid M Eesti, Harju maakond
Hõberatas
50 Kaidu Vasar 1974 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
51 Keit Ilves 1988 naine Põhiklass N Eesti, Pärnu maakond
52 Heiki Rebane 1982 mees Põhiklass M Eesti, Harju maakond
OCR Estonia
53 Tõnis Trummal 1989 mees Põhiklass M Eesti, Harju maakond
54 Raivo Olgo 1970 mees Veteranid M Eesti, Rapla maakond
55 Rait Leheveer 1989 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
56 Valdo Jahilo 1972 mees Veteranid M Eesti, Harju maakond
57 Anneli Metsamaa 1986 naine Põhiklass N Eesti, Harju maakond
58 Hiye Kuuli 1972 naine Veteranid N Eesti, Harju maakond
59 Ando Sõrmus 1979 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
Crossfit Tartu
60 Priit Tsirp 1983 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
61 Vambola Lauk 1971 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
62 Maarja Maidla 1991 naine Põhiklass N Eesti, Harju maakond
63 Krista Jalajas 1987 naine Põhiklass N Eesti, Põlva maakond
Eesti Ultrajooksu klubi
64 Elikar Mustonen 1974 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
65 Kristiina Mölder 1994 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
66 Regina Labent 1975 naine Veteranid N Eesti, Tartu maakond
67 Enelin Alter 1987 naine Põhiklass N Eesti, Valga maakond
68 Kait Kabun 1978 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
69 Maive Vill 1982 naine Põhiklass N Eesti, Valga maakond
70 Madli-Minna Kivisaar 1989 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
71 Timo Uett 1988 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
72 Sulev Lokk 1969 mees Veteranid M Eesti, Harju maakond
Stamina SK
73 Janar Pähn 1976 mees Veteranid M Eesti, Viljandi maakond
Vak Staier
74 Ilmar Tagel 1942 mees Veteranid M Eesti, Põlva maakond
75 Ingrit Ernits 1965 naine Veteranid N Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
76 Maria Gonjak 1987 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
77 Hardi Piiroja 1993 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
78 Tiina Säälik 1967 naine Veteranid N Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
79 Stanislav Gurba 1986 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
eratreening.ee
80 Roman Kattai 1966 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
81 Andrus Kivari 1976 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
82 Merilin Treu 1994 naine Põhiklass N Eesti, Valga maakond
83 Margus Kaur 1968 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
Ikodor
84 Mart Weber 1991 mees Põhiklass M Eesti, Viljandi maakond
85 Kelly Kasepuu 1993 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
86 Vilma Trummal 1958 naine Veteranid N Eesti, Jõgeva maakond
87 Raul Kalbus 1994 mees Põhiklass M Eesti, Põlva maakond
88 Kaimar Karm 1974 mees Veteranid M Eesti, Valga maakond
89 Sander Jaama 1987 mees Põhiklass M Eesti, Harju maakond
90 Marti Alt 1999 mees Juuniorid M Eesti, Lääne-Viru maakond
91 Helge Alt 1970 naine Veteranid N Eesti, Lääne-Viru maakond
92 Romet Visnapuu 1975 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
93 Kalle Lellep 1975 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
94 Ander Markus Kroon 2002 mees Juuniorid M Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita
95 Margit Keldo 1971 naine Veteranid N Eesti, Tartu maakond
96 Siiri Kaaver 1964 naine Veteranid N Eesti, Tartu maakond
97 Mait Kaaver 1992 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
98 Siim Kaaver 1994 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
99 Kaido Vahkal 1975 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
100 Heiki Roletsky 1975 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
101 Karin Lusikas 1986 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
102 Signe Seškena 1989 naine Põhiklass N Läti, Vidzeme
103 Leons Seškens 1956 mees Veteranid M Läti, Vidzeme
104 Raul Kangur 1970 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
105 Ene Aigro 1960 naine Veteranid N Eesti, Valga maakond
106 Ando Ling 1986 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
Hanza Mechanics Tartu
107 Jaak Vaiknemets 1979 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
108 Indrek Karolin 1973 mees Veteranid M Eesti, Põlva maakond
109 Laura Kõrgvee 1984 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
110 Urmas Kõrgvee 1979 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
111 Laura Glaase 1988 naine Põhiklass N Eesti, Harju maakond
112 Stina Mitt 1987 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
113 Heimar Pehk 1982 mees Põhiklass M Eesti, Põlva maakond
114 Oliver Kask 1995 mees Põhiklass M Eesti, Harju maakond
115 Aveli Tättar 1996 naine Põhiklass N Eesti, Valga maakond
116 Aljona Treffner 1991 naine Põhiklass N Eesti, Harju maakond
117 Eva Valgma 1986 naine Põhiklass N Eesti, Harju maakond
118 Marko Tilk 1977 mees Põhiklass M Eesti, Harju maakond
119 Liina Raidma 1986 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
120 Merle Lillik 1971 naine Veteranid N Eesti, Tartu maakond
121 Merike Ilves 1976 naine Veteranid N Eesti, Tartu maakond
122 Marika Koplimägi 1972 naine Veteranid N Eesti, Tartu maakond
ProRunner
123 Merit Mandel 1986 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
124 Eno Lukk 1995 mees Põhiklass M Eesti, Võru maakond
Võru kjk lõunalõvi
125 Meelis Lill 1970 mees Veteranid M Eesti, Valga maakond
126 Diana Genrihov 1968 naine Veteranid N Eesti, Valga maakond
127 Kristo Valtin 1995 mees Põhiklass M Eesti, Võru maakond
128 Raigo Saar 1983 mees Põhiklass M Eesti, Saare maakond
129 Kristjan Uibo 1997 mees Juuniorid M Eesti, Tartu maakond
130 Linda Siimon 1988 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
131 Kristi Helekivi 1991 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
132 Renee Praks 1975 mees Veteranid M Eesti, Valga maakond
133 Stella Arvi 1995 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
134 Piret Õunap 1966 naine Veteranid N Eesti, Tartu maakond
135 Kerli Kuusk 1980 naine Veteranid N Eesti, Tartu maakond
136 Kai Kippasto 1974 naine Veteranid N Eesti, Tartu maakond
137 Taavi Kork 1981 mees Põhiklass M Eesti, Harju maakond
Rõngu Lumemehed
138 Algis Kork 1976 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
139 Viljar Joa 1988 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
140 Erki Boisen 1978 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
141 Indrek Tobreluts 1976 mees Veteranid M Eesti, Tartu maakond
Kaitseväe Spordiklubi
142 Siim Saksing 1983 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
143 Teele Vaarak 1987 naine Põhiklass N Eesti, Viljandi maakond
144 Tuuli Vaarak 1987 naine Põhiklass N Eesti, Viljandi maakond
145 Keelia Hallap 1989 naine Põhiklass N Eesti, Tartu maakond
146 Viktor Harin 1994 mees Põhiklass M Eesti, Valga maakond
147 Helen Hiiob 1999 naine Juuniorid N Eesti, Valga maakond
148 Tave Allik 1990 mees Põhiklass M Eesti, Tartu maakond
149 Mihkel Liiv 1983 mees Põhiklass M Eesti, Harju maakond
150 Marek Võsu 1980 mees Põhiklass M Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner

...