Et En
Ava võistluse menüü

Korraldajad

Meie Liigume

Partnerid

Kuremaa Vabatahtlik Järvepääste
Jõgeva Vallavalitsus

Toetajad

Medita kliinik
A.Le Coq
Ehitustrust
Enervit
Ikodor
Reginett
Tarmeko
Meditsiinilabor Synlab
Kuremaa Loss

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 16.01.2021 15:00.

Lapsed E,D,C stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Oliver Holtsmeier 2005 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
2 Kristjan Reivart 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
tartu Ujumisklubi
3 Aaron Ausmees 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita
4 Roobert Teder 2009 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
5 Christine Teder 2007 naine Tüdrukud E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
6 Anette Teder 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
7 Eliise Ilves 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Harju maakond
8 Sander Aavik 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
9 Sten-Silver Eiche 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
10 Sigrid Luts 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
11 Kristin Luts 2008 naine Tüdrukud E Eesti, Tartu maakond
tartu ujumisklubi
12 Laura Altmäe 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Jõgeva maakond
13 Aune Altmäe 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Jõgeva maakond
14 Karoliina Kets 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Põlva maakond
15 Karl Mattias Milk 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
16 Martti Milk 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
17 Henri Madismäe 2005 mees Poisid D Eesti, Põlva maakond
SK Serviti
18 Romi Israel 2007 naine Tüdrukud E Eesti, Viljandi maakond
Karksi Sport
19 Adeele Jaht 2009 naine Tüdrukud E Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
20 Joonas Jaht 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
21 Alina Hadijeva 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
22 Nikita Stanitski 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
23 Erik Anja 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
24 Hendrik Rohtla 2005 mees Poisid D Eesti, Järva maakond
Paide Ujumisklubi
25 Stefan Saks 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
26 Johannes Kübar 2008 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita
27 Arti Piirmaa 2005 mees Poisid D Eesti, Järva maakond
Paide Ujumisklubi
28 Ats Rootsma 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
29 Mattias Madis 2007 mees Poisid E Eesti, Harju maakond
30 Kirke Kübar 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
31 Johanna Kübar 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
32 Jolan Aas 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Ida-Viru maakond

...