Et En
Ava võistluse menüü

Korraldajad

Meie Liigume

Partnerid

Kuremaa Vabatahtlik Järvepääste
Jõgeva Vallavalitsus

Toetajad

Medita kliinik
A.Le Coq
Ehitustrust
Enervit
Ikodor
Reginett
Tarmeko
Meditsiinilabor Synlab
Kuremaa Loss

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 17.09.2021 04:00.
Kokku: 84
Lapsed E,D,C: 32
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60: 23
Võistkonnad: 4
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80: 25
mees: 55
naine: 25
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
3 mUSKlit
Erik Anja, Karl Mattias Milk, Alex Artur Märtmaa
Võistkonnad
Juba Stardis Pistab
Jaak Kimmel, Taavi Laasik, Sven Kask
Võistkonnad
Garage 55
Aleksandr Hadijev, Dmitri Kuzmin, Sergey Titov
Võistkonnad
Nimi ei riku meest
Veiko Palm, Rasmus Kolberg, Madis Hein
Võistkonnad
Jan Aas
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Jolan Aas
Lapsed E,D,C
Sander Aavik
Lapsed E,D,C
Marti Alt
trismile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Aune Altmäe
Lapsed E,D,C
Laura Altmäe
Lapsed E,D,C
Erik Anja
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Jürgen Aosaar
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Aaron Ausmees
Meie Liigume Medita
Lapsed E,D,C
Sten-Silver Eiche
Lapsed E,D,C
Alina Hadijeva
Lapsed E,D,C
Oskar Hanko
Paide Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Oliver Holtsmeier
Lapsed E,D,C
Risto Holtsmeier
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Eliise Ilves
Lapsed E,D,C
Romi Israel
Karksi Sport
Lapsed E,D,C
Arno Jaal
Ahja Sipelgas
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Adeele Jaht
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Joonas Jaht
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Maris Jaht
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Valdur Jaht
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Jüri Jõul
TriSmile
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Rein Kane
Loksa RSK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Toomas Kespre
EKV
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Karoliina Kets
Lapsed E,D,C
Kristiina Kõiv
21CC
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Ander Markus Kroon
Meie Liigume Medita
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Kaupo Kruusaauk
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Johanna Kübar
Lapsed E,D,C
Johannes Kübar
Meie Liigume Medita
Lapsed E,D,C
Kirke Kübar
Lapsed E,D,C
Andrus Kuusk
Tartu ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Livian Laaneots
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Märt Lääts
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kalev Laul
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Emeri Lepp
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Jürgen Ligi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kristin Luts
tartu ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Lembitu Luts
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Sigrid Luts
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Kätlin Madis
SK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Mattias Madis
Lapsed E,D,C
Henri Madismäe
SK Serviti
Lapsed E,D,C
Sverre Mäesepp
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Margit Maidla
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Margus Maidla
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Karl Mattias Milk
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Martti Milk
Lapsed E,D,C
Helge Murutalu
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Arti Piirmaa
Paide Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Vanessa Potagin
Tartu Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Taivo Rebane
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Oliver Reinmägi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Kristjan Reivart
tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Hendrik Rohtla
Paide Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Ats Rootsma
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Jass Rootsma
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Patrik Ruotsalainen
Paide ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Stefan Saks
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Siim Salum
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kairi Sang
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Marco Sang
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Aivar Sarapuu
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Cevin Anders Siim
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Jaak Sikora
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Allar Soo
Ujumise Spordiklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Nikita Stanitski
Lapsed E,D,C
Ilmar Tagel
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Piret Telgmaa
trismile
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Madis Ütt
Trismile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Vaino Vald
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Rein Vares
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Vanessa Viiding
Ujumise SK / TÜ ASK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Georgi Vinogradov
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Vladimir Vinogradov
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Karl Johannes Visnapuu
Tartu Ujumisklibi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Katrin Zaitseva
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60

...