Et En
Ava võistluse menüü

Toetajad

A.Le Coq
Enervit
Ikodor
Reginett
Meditsiinilabor Synlab
Tarmeko
Hasartmängumaksu Nõukogu

Partnerid

Eesti Triatloni Liit
Medita kliinik
Tõrva Spordiselts
Tõrva linn

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 24.10.2021 11:01.

Lapsed E,D,C stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Oliver Holtsmeier 2005 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
2 Kristjan Reivart 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
tartu Ujumisklubi
3 Trevor Kägo 2006 mees Poisid D Eesti, Harju maakond
4 Aaron Ausmees 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita
5 Roobert Teder 2009 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
6 Christine Teder 2007 naine Tüdrukud E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
7 Anette Teder 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
8 Eliise Ilves 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Harju maakond
9 Sander Aavik 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
10 Sten-Silver Eiche 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
11 Sigrid Luts 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
12 Kristin Luts 2008 naine Tüdrukud E Eesti, Tartu maakond
tartu ujumisklubi
13 Aaron Karu 2009 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
14 Rica Veevo 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
15 Henri Madismäe 2005 mees Poisid D Eesti, Põlva maakond
SK Serviti
16 Ivan Bondarchuk 2005 mees Poisid D Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
17 Kaur Praks 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
18 Alina Hadijeva 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
19 Otto Otstavel 2007 mees Poisid E Eesti, Lääne-Viru maakond
20 Gert Martin Savitsch 2006 mees Poisid D Eesti, Harju maakond
Tabasalu TK
21 Grete Maria Savitsch 2004 naine Tüdrukud C Eesti, Harju maakond
Tabasalu TK
22 Stefan Saks 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
23 Ats Rootsma 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
24 Kirke Kübar 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
25 Johanna Kübar 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
26 Rihard Viherpuu 2003 mees Poisid C Eesti, Harju maakond
Trismile
27 Kirke Kool 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
28 Israel Romi 2007 naine Tüdrukud E Eesti, Viljandi maakond
Karksi Sport
29 Getriin Marii Lessing 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
30 Gerd Johan Lessing 2009 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
31 Simo Aksalu 2003 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
32 Sander Kont 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
33 Robin Hansen 2007 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
34 Edmond Aru 2003 mees Poisid C Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
35 Risto Kuntro 2003 mees Poisid C Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
36 Lisett Tokovenko 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
37 Marten Tsimolonskas 2003 mees Poisid C Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
38 Laura Altmäe 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Jõgeva maakond
39 Ingrid Hiiemäe 2007 naine Tüdrukud E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
40 Erika Hiiemäe 2008 naine Tüdrukud E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
41 Marianne Kivimets 2004 naine Tüdrukud C Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
42 Germo Soodla 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
43 Gerit Soodla 2004 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
44 Hanna-Liisa Värik 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
45 Konrad Aavik 2007 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
46 Mari Mai Ruus 2004 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
47 Maria Liis Alt 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni Vak
48 Arabel Pedoson 2009 naine Tüdrukud E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
49 Sandra Velling 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Harju maakond
50 Kirke Mõtsnik 2007 naine Tüdrukud E Eesti, Harju maakond
CC21
51 Gustav Karl Metspalu 2009 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
TUK
52 Mirtel-Madlen Siimar 2007 naine Tüdrukud E Eesti, Harju maakond
53 Rasmus Boisen 2005 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
54 Tim Ingo 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
55 Annabel Türn 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
56 Alexander Türn 2008 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
57 Ida Tuule Jõgi 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
58 Hannes Villem Reimand 2005 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
59 Nikita Stanitski 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
60 Laura-Liis Valdmaa 2004 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
61 Karl Mattias Milk 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
62 Martti Milk 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
63 Patrik Tobias Pindma 2008 mees Poisid E Eesti, Harju maakond
CFC
64 Johannes Kübar 2008 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita

...