Et En
Ava võistluse menüü

Toetajad

A.Le Coq
Enervit
Ikodor
Reginett
Meditsiinilabor Synlab
Tarmeko
Hasartmängumaksu Nõukogu

Partnerid

Eesti Triatloni Liit
Medita kliinik
Tõrva Spordiselts
Tõrva linn

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 24.01.2021 21:00.
Kokku: 160
Lapsed E,D,C: 64
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60: 51
Võistkonnad: 1
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80: 44
mees: 102
naine: 57
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
A-naised
Monika Riivald, Viiu Juurik, Laura Koppas
Võistkonnad
Konrad Aavik
Lapsed E,D,C
Sander Aavik
Lapsed E,D,C
Simo Aksalu
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Maria Liis Alt
Vinni Vak
Lapsed E,D,C
Marti Alt
trismile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Laura Altmäe
Lapsed E,D,C
Armin Angerjärv
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Edmond Aru
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Aaron Ausmees
Meie Liigume Medita
Lapsed E,D,C
Rasmus Boisen
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Ivan Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
Lapsed E,D,C
Jelena Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Maria Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Denis Danilkin
Spordiklubi Garant
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Sten-Silver Eiche
Lapsed E,D,C
Alina Hadijeva
Lapsed E,D,C
Anette Hallik
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Oskar Hanko
Paide Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Robin Hansen
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Erika Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Ingrid Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Oliver Holtsmeier
Lapsed E,D,C
Risto Holtsmeier
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Eliise Ilves
Lapsed E,D,C
Tim Ingo
Lapsed E,D,C
Arno Jaal
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Mihhail Jakushtshenko
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Ida Tuule Jõgi
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Enno Kaasik
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Indrek Kadak
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Trevor Kägo
Lapsed E,D,C
Toomas Kaljuvee Obrock
Vinni VAK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Rein Kane
Loksa RSK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Jaak Kanniste
Omniva Spordikubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Aaron Karu
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Rene Kase
21cc triatloniklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Gerrerth Kaur
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Toomas Kespre
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Dag Kivila
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Marianne Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
Lapsed E,D,C
Merili-Mai Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Karl Aleksander Kõlli
Vinni VAK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Sander Kont
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Kirke Kool
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Arthur Kooser
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Meelis Kosk
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Ander Markus Kroon
Meie Liigume Medita
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Johanna Kübar
Lapsed E,D,C
Johannes Kübar
Meie Liigume Medita
Lapsed E,D,C
Kirke Kübar
Lapsed E,D,C
Kristjan Kübar
Meie Liigume Medita
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Carmen Kuntro
Vinni VAK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Risto Kuntro
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Toomas Kuris
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Andrus Kuusk
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Livian Laaneots
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kärt Laarman
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Märt Lääts
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kalev Laul
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Gerd Johan Lessing
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Getriin Marii Lessing
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Allen Lindenberg
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Mattias Lõhmus
Ujumise spordiklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Peeter Lõoke
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Maria Luht
Tartu Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Merje Luik
A2K Spordiklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Kristin Luts
tartu ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Lembitu Luts
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Sigrid Luts
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Henri Madismäe
SK Serviti
Lapsed E,D,C
Helen Mändma
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Karl Mell
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Kaari Meriloo
Tabasalu TK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Katre Meriloo
Tabasalu TK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Anneli Metsamaa
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Andres Metsmägi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Gustav Karl Metspalu
TUK
Lapsed E,D,C
Karl Mattias Milk
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Martti Milk
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Kirke Mõtsnik
CC21
Lapsed E,D,C
Külli Mõtsnik
CC21
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Mart Nael
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Rainer Nagel
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Liis Nurmis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Pille Nurmis
21cc
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Rein Oder
21CC Triatloniklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Eugen Õis
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Sergio Õis
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Otto Otstavel
Lapsed E,D,C
Indrek Paju
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Arabel Pedoson
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Patrik Tobias Pindma
CFC
Lapsed E,D,C
Vanessa Potagin
Tartu Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Kaur Praks
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Vanessa Pure
Ujumise Spordiklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Merli Randoja
T3 Triathlon Club
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Renita Rasmann
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Hannes Villem Reimand
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Oliver Reinmägi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Kristjan Reivart
tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Sven Rohlin
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Israel Romi
Karksi Sport
Lapsed E,D,C
Austin Roose
Tartu Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Priit Roosnupp
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Ats Rootsma
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Jass Rootsma
Ujumise Spordiklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Peeter Erik Rummo
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Mari Mai Ruus
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Mart Leo Ruus
Tartu Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Stefan Saks
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Aivar Sarapuu
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Gert Martin Savitsch
Tabasalu TK
Lapsed E,D,C
Grete Maria Savitsch
Tabasalu TK
Lapsed E,D,C
Hendrik Jaak Sepp
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Avo Siilak
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Katariina Siilak
Vinni VAK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Cevin Anders Siim
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Mirtel-Madlen Siimar
Lapsed E,D,C
Paula-Brit Siimar
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Sven Siimar
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Marten Siirma
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Johannes Sikk
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Jaak Sikora
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Gerit Soodla
Lapsed E,D,C
Germo Soodla
Lapsed E,D,C
Gregor Soodla
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Nikita Stanitski
Lapsed E,D,C
Siim Sutrop
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Ilmar Tagel
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Arno Tammjärv
Haanja Rattaklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Aveli Tättar
Sisekaitseakadeemia
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Kaja Tättar
Liivimaa Rattaklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Piret Telgmaa
Trismile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Lisett Tokovenko
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Kaarel Trepp
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Ilja Tšernõh
Tabasalu TK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Marten Tsimolonskas
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Alexander Türn
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Annabel Türn
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Rainis Uibo
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Ivar Unt
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Madis Ütt
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kevin Vabaorg
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Laura-Liis Valdmaa
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Rein Vares
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Hanna-Liisa Värik
Tabasalu Triatloniklubi
Lapsed E,D,C
Rica Veevo
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Sandra Velling
Lapsed E,D,C
Aivar Veri
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kairit Veri
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Rihard Viherpuu
Trismile
Lapsed E,D,C
Vanessa Viiding
Ujumise SK / TÜ ASK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Ivar Vilson
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Georgi Vinogradov
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Vladimir Vinogradov
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Katrin Zaitseva
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60

...