Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (3)

Korraldajad

Meie Liigume
Rõuge Vallavalitsus
Eesti Triatloni Liit

Peatoetaja

Medita kliinik

Toetajad

AS Giga
Ikodor
synlab
Reginett
Tarmeko
Ehitustrust
Aura keskus
Eesti Kultuurkapital

Energiapartner

Enervit

Joogipartner

A Le Coq

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 18.09.2018 17:00.

Harrastajad ja noored B stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Sarapuu, Aivar 1973 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Viljandi maakond
2 Luts, Lembitu 1972 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Tartu maakond
3 Paulov, Aare 1976 mees Harrastajad M (1976 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
4 Pürn, Riho 1977 mees Harrastajad M (1976 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
5 Ustav, Kairi 1977 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Tartu maakond
6 Bondarchuk, Leonid 1973 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Harju maakond
7 Lusikas, Karin 1986 naine Harrastajad N (1981 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
8 Lusikas, Jaan 1963 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Tartu maakond
9 Aavik, Karmen 1980 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Tartu maakond Ujumise Spordiklubi
10 Puu, Luise 1978 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Tartu maakond
11 Vald, Vaino 1950 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Tartu maakond
12 Veri, Kairit 1997 naine Harrastajad N (1981 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
13 Veri, Aivar 1965 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Tartu maakond
14 Saamann, Johann 1996 mees Harrastajad M (1976 ja nooremad) Eesti, Järva maakond
15 Matvejeva, Jana 1967 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Järva maakond
16 Drenkhan, Tarvi 2000 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Valga maakond
17 Reivart, Kirke 1995 naine Harrastajad N (1981 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
18 Ruus, Mart Leo 2001 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Tartu maakond
19 Bondarchuk, Jelena 1973 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Harju maakond
20 Holtsmeier, Risto 2001 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Tartu maakond
21 Varikov, Aleksandr 1983 mees Harrastajad M (1976 ja nooremad) Eesti, Võru maakond
22 Laur, Mati 1963 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Võru maakond
23 Tšernõh, Ilja 2001 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Harju maakond
24 Laaneots, Livian 1971 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Tartu maakond
25 Randpere, Heino 1955 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Viljandi maakond
26 Matvejev, Ahto 1959 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Järva maakond
27 Soodla, Enrice Mario 2001 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Tartu maakond
28 Luik, Merje 1968 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Pärnu maakond
29 Kruuse, Grete Lucia 2000 naine Noored B (2000-2001) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
30 Kala, Elar 1982 mees Harrastajad M (1976 ja nooremad) Eesti, Võru maakond
31 Prank, Raivo 1976 mees Harrastajad M (1976 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
32 Hallik, Anette 2000 naine Noored B (2000-2001) Eesti, Lääne-Viru maakond
33 Trepp, Kaarel 2000 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Lääne-Viru maakond
34 Kuntro, Carmen 2001 naine Noored B (2000-2001) Eesti, Lääne-Viru maakond
35 Kaljuvee Obrock, Toomas 2001 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Lääne-Viru maakond
36 Kõlli, Karl Aleksander 2001 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Lääne-Viru maakond
37 Meriloo, Katre 2000 naine Noored B (2000-2001) Eesti, Lääne-Viru maakond
38 Meriloo, Kaari 2000 naine Noored B (2000-2001) Eesti, Lääne-Viru maakond
39 Boisen, Erki 1978 mees Harrastajad M (1976 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
40 Jallai, Kristel 1977 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Harju maakond
41 Kadarik, Kaarel 2000 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Harju maakond
42 Kivimets, Merili-Mai 2001 naine Noored B (2000-2001) Eesti, Harju maakond Tabasalu Triatloniklubi
43 Välja, Lille 2001 naine Noored B (2000-2001) Eesti, Tartu maakond
44 Metsaorg, Beatrice Marlene 1996 naine Harrastajad N (1981 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
45 Raju, Terje 1964 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Võru maakond
46 Joonas, Peep 1966 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Võru maakond
47 Tammer, Andres Aleksander 2000 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Tartu maakond
48 Sein, Margis 1969 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Valga maakond
49 Vinogradov, Georgi 2000 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Harju maakond
50 Riis, Tiia 1969 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Järva maakond
51 Koreinik, Kadri 1970 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Võru maakond
52 Aedmaa, Ants 1979 mees Harrastajad M (1976 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond

...