Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (3)

Korraldajad

Meie Liigume
Rõuge Vallavalitsus
Eesti Triatloni Liit

Peatoetaja

Medita kliinik

Toetajad

AS Giga
Ikodor
synlab
Reginett
Tarmeko
Ehitustrust
Aura keskus
Eesti Kultuurkapital

Energiapartner

Enervit

Joogipartner

A Le Coq

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 20.09.2018 10:00.

Noorteklass stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Kroon, Ander Markus 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
2 Bondarchuk, Maria 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
3 Bondarchuk, Ivan 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
4 Ausmees, Aaron 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
5 Potagin, Vanessa 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
6 Saks, Stefan 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
7 Ustav, Jonas 2009 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
8 Viiding, Vanessa 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
9 Savitsch, Gert Martin 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
10 Alt, Maria Liis 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Lääne-Viru maakond
11 Boisen, Liis-Aleksandra 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
12 Tamm, Johan 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
13 Savitsch, Grete Maria 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
14 Juhansoo, Martina 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Pärnu maakond
15 Reivart, Kristjan 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
16 Hanko, Oskar 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Järva maakond
17 Ruotsalainen, Patrik 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Järva maakond
18 Aasa, Alex 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Võru maakond
19 Aasa, Kailyn 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Võru maakond
20 Hadijeva, Alina 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
21 Joonas, Marta 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Võru maakond
22 Ruus, Mari Mai 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
23 Teder, Anette 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
24 Valdmaa, Laura-Liis 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
25 Visnapuu, Karl Johannes 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
26 Porechina, Klementina 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
27 Veevo, Rica 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
28 Kool, Kirke 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
29 Stanitski, Nikita 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
30 Holtsmeier, Oliver 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
31 Boisen, Rasmus 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
32 Rootsma, Jass 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
33 Rootsma, Ats 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
34 Värik, Hanna-Liisa 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
35 Antoniak, Lars Sebastian 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
36 Aavik, Sander 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
37 Joonas, Emma 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Võru maakond
38 Aksalu, Simo 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
39 Lessing, Getriin Marii 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
40 Tsäro, Grete 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
41 Prank, Ervin Otto 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
42 Prank, Herbert Hugo 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
43 Prank, Hubert Uku 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
44 Ilves, Eliise 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
45 Israel, Romi 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Viljandi maakond
46 Luts, Sigrid 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
47 Kets, Karoliina 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Põlva maakond
48 Kaasik, Katriin 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
49 Mõtsnik, Hanna-Marleen 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
50 Mõtsnik, Kirke 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
51 Miilpalu, Matteus 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Lääne-Viru maakond
52 Tokovenko, Lisett 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Lääne-Viru maakond
53 Aru, Edmond 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Lääne-Viru maakond
54 Tsimolonskas, Marten 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Lääne-Viru maakond
55 Sander, Laura Lizette 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Pärnu maakond
56 Kägo, Trevor 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
57 Solom, Eliise 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
58 Heinlo, Helena 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
59 Praks, Kaur 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
60 Märtin, Mirell 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
61 Kivimets, Marianne 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond Tabasalu Triatloniklubi
62 Jõgi, Ida Tuule 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
63 Ingo, Tim 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
64 Ustav, Romet 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
65 Miller, Mia Marta 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
66 Haaviste, Maribel 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
67 Eiche, Sten-Silver 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
68 Movits, Laura 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
69 Kadak, Karoliina 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
70 Joonas, Jürgen 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Võru maakond
71 Siimar, Mirtel-Madlen 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
72 Kleinson, Georg 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
73 Moppel, Daniel 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi

...