Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (3)

Korraldajad

Meie Liigume
Rõuge Vallavalitsus
Eesti Triatloni Liit

Peatoetaja

Medita kliinik

Toetajad

AS Giga
Ikodor
synlab
Reginett
Tarmeko
Ehitustrust
Aura keskus
Eesti Kultuurkapital

Energiapartner

Enervit

Joogipartner

A Le Coq

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 18.09.2021 08:01.

Noorteklass stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Ander Markus Kroon 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
2 Maria Bondarchuk 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
3 Ivan Bondarchuk 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
4 Aaron Ausmees 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
5 Vanessa Potagin 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
6 Stefan Saks 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
7 Jonas Ustav 2009 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
8 Vanessa Viiding 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
9 Gert Martin Savitsch 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
10 Maria Liis Alt 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Lääne-Viru maakond
11 Liis-Aleksandra Boisen 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
12 Johan Tamm 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
13 Grete Maria Savitsch 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
14 Martina Juhansoo 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Pärnu maakond
15 Kristjan Reivart 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
16 Oskar Hanko 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Järva maakond
17 Patrik Ruotsalainen 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Järva maakond
18 Alex Aasa 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Võru maakond
19 Kailyn Aasa 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Võru maakond
20 Alina Hadijeva 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
21 Marta Joonas 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Võru maakond
22 Mari Mai Ruus 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
23 Anette Teder 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
24 Laura-Liis Valdmaa 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
25 Karl Johannes Visnapuu 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
26 Klementina Porechina 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
27 Rica Veevo 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
28 Kirke Kool 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
29 Nikita Stanitski 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
30 Oliver Holtsmeier 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
31 Rasmus Boisen 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
32 Jass Rootsma 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
33 Ats Rootsma 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
34 Hanna-Liisa Värik 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
35 Lars Sebastian Antoniak 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
36 Sander Aavik 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
37 Emma Joonas 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Võru maakond
38 Simo Aksalu 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
39 Getriin Marii Lessing 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
40 Grete Tsäro 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
41 Ervin Otto Prank 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
42 Herbert Hugo Prank 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
43 Hubert Uku Prank 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
44 Eliise Ilves 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
45 Romi Israel 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Viljandi maakond
46 Sigrid Luts 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
47 Karoliina Kets 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Põlva maakond
48 Katriin Kaasik 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
49 Hanna-Marleen Mõtsnik 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
50 Kirke Mõtsnik 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
51 Matteus Miilpalu 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Lääne-Viru maakond
52 Lisett Tokovenko 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Lääne-Viru maakond
53 Edmond Aru 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Lääne-Viru maakond
54 Marten Tsimolonskas 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Lääne-Viru maakond
55 Laura Lizette Sander 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Pärnu maakond
56 Trevor Kägo 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
57 Eliise Solom 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
58 Helena Heinlo 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
59 Kaur Praks 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
60 Mirell Märtin 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
61 Marianne Kivimets 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
62 Ida Tuule Jõgi 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
63 Tim Ingo 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
64 Romet Ustav 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
65 Mia Marta Miller 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
66 Maribel Haaviste 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
67 Sten-Silver Eiche 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
68 Laura Movits 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
69 Karoliina Kadak 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
70 Jürgen Joonas 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Võru maakond
71 Mirtel-Madlen Siimar 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
72 Georg Kleinson 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
73 Daniel Moppel 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi

...