Et En

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 28.09.2022 23:41.

5. Kristiine Rahvajooks stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Margus Klaan 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Kultuuriministeerium
2 Rinel Pius 1999 mees M Eesti, Harju maakond
21.CC Triatloniklubi/Tr1Hards
3 Roland Kingo 2008 mees MB Eesti, Harju maakond
Sparta
4 Jaan Kostjukov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
5 Marek Enok 1981 mees MV Eesti, Harju maakond
Pakendikeskus AS
6 Raimond Parts 2003 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner-Eviko
7 Ergo Lükk 1994 mees M Eesti, Harju maakond
RMRunning/#Headinimesed
8 Berit Kant 2008 naine NB Eesti, Harju maakond
Sparta
9 Tarmo Reitsnik 1972 mees MV Eesti, Harju maakond
10 Trevor Karro 2006 mees MA Eesti, Harju maakond
Sparta
11 Tarmo Kaisla 1982 mees MV Eesti, Harju maakond
Sparta
12 Marko Tutt 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
13 Renat Vafin 1973 mees MV Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
14 Gert Martin Savitsch 2006 mees MA Eesti, Harju maakond
Treeningpartner/Tabasalu Triatloniklubi
15 Cristian Anton 1995 mees M Eesti, Harju maakond
16 Martin Murre 1980 mees MV Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Mahekaubandus
17 Lauri Valdmaa 1980 mees MV Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
18 Andres Hallik 1979 mees MV Eesti, Harju maakond
Ristiku Põhikool
19 Maris Heinaru 1979 naine NV Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
20 Gunnar Kingo 1980 mees MV Eesti, Harju maakond
21 Henrico Räim 1997 mees M Eesti, Harju maakond
F4ithHD
22 Raini Toom 1976 mees MV Eesti, Harju maakond
Sparta
23 Kristiina Nurk 1974 naine NV Eesti, Harju maakond
SK Treeningpartner
24 Siim Saidla 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
25 Mikk Tiidemann 1986 mees M Eesti, Harju maakond
SK Fortuna
26 Risto Väljak 1994 mees M Eesti, Harju maakond
27 Alexander Ganin 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Tokon
28 Kristjan Tamla 1976 mees MV Eesti, Harju maakond
Jooksupartner
Eften Capital
29 Mikk Prosin 2007 mees MA Eesti, Harju maakond
30 Vambo Oolberg 1971 mees MV Eesti, Harju maakond
PPA
31 Peeter Puio 1974 mees MV Eesti, Harju maakond
32 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 mees M Eesti, Harju maakond
33 Rain Raun 1970 mees MV Eesti, Harju maakond
PRORUNNER
ABC Motors AS
34 Kardo Liitmäe 1998 mees M Eesti, Harju maakond
SK MUHU
35 Silver Salundo 1996 mees M Eesti, Harju maakond
36 Kristel Sillaots 1975 naine NV Eesti, Harju maakond
Pakendikeskus AS
37 Kristel Laane 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
38 Urmas Ärm 1966 mees MV Eesti, Järva maakond
39 Trevor Treier 2011 mees MB Eesti, Harju maakond
Audentese
40 Susan Keedus 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
41 Maria Saaron 2004 naine NA Eesti, Harju maakond
42 Anu Ärm 1970 naine NV Eesti, Järva maakond
43 Evelin Umalas 1976 naine NV Eesti, Harju maakond
44 Tarmo Margat 1979 mees MV Eesti, Harju maakond
45 Tanel Ärm 1994 mees M Eesti, Harju maakond
46 Priidik Parmi 1980 mees MV Eesti, Tartu maakond
As EVIKO
47 Alina Reinmäe 1988 naine N Eesti, Harju maakond
SK Fortuna
48 Mei Margaret Tatter 2007 naine NA Eesti, Harju maakond
SK Fortis
49 Rein Kalle 1975 mees MV Eesti, Harju maakond
Keskkonnaamet
50 Kristofer Theodor Juuresoo 2009 mees MB Eesti, Harju maakond
JK Tallinna Kalev
51 Maare Liiv 1985 naine N Eesti, Harju maakond
52 Marcos Enok 2008 mees MB Eesti, Harju maakond
53 Ragnar Puio 2006 mees MA Eesti, Harju maakond
54 Jegor Sevastjanov 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Genius Sports
55 Merilin Algma 1984 naine N Eesti, Harju maakond
56 Õnne Täht 1999 naine N Eesti, Harju maakond
24-7FITNESS
57 Janika Karus 1974 naine NV Eesti, Harju maakond
58 Vadim Belobrovtsev 1978 mees MV Eesti, Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus
59 Rauno Palloson 1986 mees M Eesti, Harju maakond
60 Agnes Pärnamägi 1980 naine NV Eesti, Harju maakond
61 Anastasia Artemjeva 2012 naine NB Eesti, Harju maakond
Tallinna HumanitaarGümnaasium
62 Veronika Verš 1977 naine NV Eesti, Harju maakond
63 Tiivi Lind 1978 naine NV Eesti, Harju maakond
AS Eesti Gaas
64 Reigo Väli 1968 mees MV Eesti, Harju maakond
Meriton Spordiklubi
65 Moonika Küttim 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Särasilmad SK
66 Nikolai Voitsehhovski 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
67 Jekaterina Madisson 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
68 Elina Leisson 1982 naine NV Eesti, Harju maakond
69 Viktoria Helena Ubar 2006 naine NA Eesti, Harjumaa
70 Richard Kõlamets 2009 mees MB Eesti, Harju maakond
JK Tallinna Kalev
71 Piret Pulst 1998 naine N Eesti, Harju maakond
72 Rain Mölderkivi 1981 mees MV Eesti, Harju maakond
73 Eda Palm 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
74 Oskar Leemits 2006 mees MA Eesti, Harju maakond
75 Käthlin Paas 1979 naine NV Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas
76 Anna Artemjeva 2012 naine NB Eesti, Harju maakond
Tallinna HumanitaarGümnaasium
77 Katrin Männimets-Sevastjanov 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium
78 Sille Hermann 1998 naine N Eesti, Harju maakond
79 Malle Roosild 1994 naine N Eesti, Harju maakond
80 Marina Utkina 1982 naine NV Eesti, Harju maakond
81 Tanel Abel 1975 mees MV Eesti, Harju maakond
SEB
82 Vadim Kõllomets 1980 mees MV Eesti, Harju maakond
83 Emilia Sell 2008 naine NB Eesti, Harju maakond
84 Romet Murre 2005 mees MA Eesti, Harju maakond
Audentes
Vareze :)
85 Harri Palm 1979 mees MV Eesti, Harju maakond
86 Külliki Trepp 1981 naine NV Eesti, Harju maakond
87 Josepha-Kadri Vahtel 1991 naine N Eesti, Harju maakond
88 Marianne Kala 1959 naine NV Eesti, Harju maakond
89 Kendra Leisson 2006 naine NA Eesti, Harju maakond
90 Aare Leisson 1982 mees MV Eesti, Harju maakond
91 Hanna-Liisa Mölder 2000 naine N Eesti, Harju maakond
92 Ilmar Tagel 1942 mees MV Eesti, Põlva maakond
Kõlleste Spordiklubi/KEVEK
ei
93 Mevenig Villem Markus Robert 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna tehnikaülikool
94 Anastassia Kübar 1990 naine N Eesti, Harju maakond
95 Viljar Hiienõmm 1969 mees MV Eesti, Harju maakond
Särasilmad
Respo Haagised AS
96 Urmas Peterson 1984 mees M Eesti, Harju maakond
97 Marc Vokk 1977 mees MV Eesti, Harju maakond
98 Jana Treier 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
99 Karl-Rudolf Aria 2009 mees MB Eesti, Harju maakond
100 Meri-Lill Plagnaud 2006 naine NA Eesti, Harju maakond
HiKoTri
101 Iris Hints 2007 naine NA Eesti, Harju maakond
102 Kairi Hints 1978 naine NV Eesti, Harju maakond
103 Eric Hints 1975 mees MV Eesti, Harju maakond
104 Tanel Mangusson 1975 mees MV Eesti, Harju maakond
105 Lilli Lisette Mangusson 2011 naine NB Eesti, Harju maakond
106 Maido Märss 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
107 Kert Hüvato 2010 mees MB Eesti, Harju maakond
108 Viktoriia Petrenko 1983 naine N Eesti, Harju maakond
109 Hugo Rask 2006 mees MA Eesti, Harju maakond
21cc triatloniklubi
110 Vladislav Minejev 1988 mees M Eesti, Hiiu maakond
111 Merit Kungla 1984 naine N Eesti, Harju maakond
112 Kaisa Roopa 1997 naine N Eesti, Harju maakond
113 Katriin Ever 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
114 Maikel Magnus Välja 2011 mees MB Eesti, Harju maakond
Aruküla sk
115 Rita Muttel 1982 naine NV Eesti, Harju maakond
116 Ronan Salmu 2008 mees MB Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
117 Tristan Vertmann 2005 mees MA Eesti, Harju maakond
Triatloniklubi 21cc
118 Lagle Vetemäe 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Lagle Vetemäe
119 Karl Kevin Klais 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
120 Ellen Kobin 2008 naine NB Eesti, Harju maakond
Tallinna Kalevi Kergejõustikukool
121 Igor Kalakauskas 1966 mees MV Eesti, Harju maakond
24/7FITNESS
TTRK
122 Paul Palm 2011 mees MB Eesti, Harju maakond
123 Jevgeni Martjušev 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Paxful
124 Richard Vlassov 2010 mees MB Eesti, Harju maakond
Sparta
125 Marina Rudõk 1984 naine N Eesti, Harju maakond
126 Grete Maria Savitsch 2004 naine NA Eesti, Harju maakond
Treeningpartner/Tabasalu Triatloniklubi
127 Heigo Saar 1969 mees MV Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
128 Alexandra Schipai 2005 naine NA Eesti, Harju maakond
Triatloniklubi 21.CC
129 Evamaria Albert 2010 naine NB Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi

...