Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo 3. Kristiine Rahvajooksu Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peatoetaja

Kristiine LOV

Toetajad

Tere
TLN Spordiamet
tallinna vesi
enervit

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 20.09.2020 17:03.

3. Kristiine Rahvajooks stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Janar Juhkov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
2 Marti Medar 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner Sportland Jooksutiim
3 Tarmo Reitsnik 1972 mees MV Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
4 Marek Enok 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Pakendikeskus AS
5 Pille Hinn 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
6 Ilja Dzjuba 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Greenall OÜ
7 Jarl Edur 1973 mees MV Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
8 Reemet Küünruss 1976 mees MV Eesti, Harju maakond
SPARTA
9 Steven Raudsepp 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Särasilmad
10 Martin Murre 1980 mees MV Eesti, Pärnu maakond
Treeningpartner
11 Ahto Jakson 1971 mees MV Eesti, Saare maakond
SK ProRunner
12 Mattis Rätsep 1992 mees M Eesti, Harju maakond
SK Tallinn Trail
13 Lauri Rebane 1979 mees MV Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
14 Kristina Dzjuba 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Greenall OÜ
15 Raini Toom 1976 mees MV Eesti, Harju maakond
Sparta
16 Mihkel Tikerpalu 1987 mees M Eesti, Harju maakond
OÜ Tikerberry
17 Andrei Lambinen 1985 mees M Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
18 Andres Kiisler 1972 mees MV Eesti, Harju maakond
TSK Joosu
Tallinna Tehnikakõrgkool
19 Rain Raun 1970 mees MV Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
ABC Motors AS
20 Peeter Puio 1974 mees MV Eesti, Harju maakond
21 Diana Laos 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Särasilmad
22 Sten Schwede 1974 mees MV Eesti, Harju maakond
23 Kristel Laane 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
24 Oleg Savik 1997 mees M Eesti, Harju maakond
25 Julia Seleznjova 1982 naine N Eesti, Harju maakond
26 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 mees M Eesti, Harju maakond
27 Kaivi Kukk 1979 naine NV Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
28 Ragnar Puio 2006 mees MB Eesti, Harju maakond
29 Tarmo Margat 1979 mees MV Eesti, Harju maakond
30 Olev Moorsoo 1973 mees MV Eesti, Harju maakond
Sparta
31 Linda Sassian 1981 naine N Eesti, Harju maakond
32 Annely Saar 1974 naine NV Eesti, Harju maakond
Sparta
33 Sander Vald 1986 mees M Eesti, Harju maakond
34 Karin Sahar-Lambinen 1987 naine N Eesti, Harju maakond
FB jooksmine
35 Andres Hallik 1979 mees MV Eesti, Harju maakond
Ristiku Põhikool
36 Jaan Kostjukov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
37 Aleksandr Baranov 1953 mees MV Eesti, Harju maakond
38 Maare Liiv 1985 naine N Eesti, Harju maakond
39 Juhan Paabstel 1959 mees MV Eesti, Harju maakond
40 Priidik Parmi 1980 mees MV Eesti, Tartu maakond
Tesron Ehitus
41 Merilin Algma 1984 naine N Eesti, Harju maakond
42 Meelis Sarapuu 1986 mees M Eesti, Harju maakond
43 Janika Karus 1974 naine NV Eesti, Harju maakond
44 Trevor Karro 2006 mees MB Eesti, Harju maakond
Sparta
45 Ly Hõbe 1977 naine NV Eesti, Harju maakond
46 Hans Vallner 1952 mees MV Eesti, Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool
47 Aime Lauk 1958 naine NV Eesti, Harju maakond
48 Agnes Pärnamägi 1980 naine NV Eesti, Harju maakond
49 Triin Gede 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
50 Tarmo Jõgi 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Merimetsa SK
51 Risto Väljak 1994 mees M Eesti, Harju maakond
52 Maidu Lääne 1950 mees MV Eesti, Harju maakond
53 Marko Bogoljubov 1992 mees M Eesti, Harju maakond
54 Nancy Einberg 1988 naine N Eesti, Harju maakond
55 Andrei Smagin 1999 mees M Eesti, Harju maakond
56 Ievgeniia Rudkovska 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Artesyn Biosolutions Estonia
57 Brita Punison 1985 naine N Eesti, Harju maakond
58 Maksim Onutšin 1989 mees M Eesti, Harju maakond
59 Karel Kuuskvere 1985 mees M Eesti, Harju maakond
60 Karmen Rikkonen 1976 naine NV Eesti, Harju maakond
61 Nastja Artemjeva 2012 naine NB Eesti, Harju maakond
62 Anja Artemjeva 2012 naine NB Eesti, Harju maakond
63 Vilve Pilv 1966 naine NV Eesti, Harju maakond
64 Tarvo Treier 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
65 Trevor Treier 2011 mees MB Eesti, Harju maakond
Sparta
66 Jaana Schwede 1975 naine NV Eesti, Harju maakond
67 Mark Mets 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Ehituskool
68 Pavel Masjatšenko 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Ericsson
69 Airi Karlson 1976 naine NV Eesti, Harju maakond
70 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972 naine NV Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
71 Liisa Maalder 1984 naine N Eesti, Harju maakond
72 Margus Vendelin 1969 mees MV Eesti, Harju maakond
73 Ragne Toompere 1994 naine N Eesti, Harju maakond
74 Mevenig Robert 1998 mees M Eesti, Harju maakond
75 Marko Valter 1977 mees MV Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
76 Toomas Väärt 1987 mees M Eesti, Harju maakond
77 Andry Soo 1999 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
78 Anu Ärm 1970 naine NV Eesti, Järva maakond
79 Urmas Ärm 1966 mees MV Eesti, Järva maakond
80 Kärt Sihver 2002 naine NA Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
81 Käthlin Kalmann 1984 naine N Eesti, Harju maakond
82 Peeter Kirpu 1953 mees MV Eesti, Järva maakond
TriSmile
83 Vambo Oolberg 1971 mees MV Eesti, Harju maakond
84 Siim Toomik 1976 mees MV Eesti, Harju maakond
85 Anet Adamson 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Särasilmad
86 Kristo Siimer 1999 mees M Eesti, Harju maakond
SK Biathlon
87 Lisett Alt 2004 naine NA Eesti, Saare maakond
Anu Jooksutrennid
Saaremaa Ühisgümnaasium
88 Maria Tammiste 2007 naine NB Eesti, Harju maakond
89 Vadim Belobrovtsev 1978 mees MV Eesti, Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus
90 Georg Caius Kutsar 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Tavid AS
91 Andero Virkebau 2007 mees MB Eesti, Ida-Viru maakond
Treeningpartner-Eviko noortetiim
92 Marko Tutt 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
93 Christina Kallas 1980 naine NV Eesti, Harju maakond
94 Elise Kaidme 1987 naine N Eesti, Harju maakond
PLAYTECH
95 Kristiina Nurk 1974 naine NV Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
96 Kristi Niitsoo 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Decoland OÜ
97 Aurika Meimre 1969 naine NV Eesti, Harju maakond
Lival
98 Alari Rahumägi 1977 mees MV Eesti, Harju maakond
99 Janno Greenbaum 1974 mees MV Eesti, Harju maakond
Grant Thornton Baltic
100 Simmo Põllu 1968 mees MV Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
101 Rafael Müürisepp 2004 mees MA Eesti, Harju maakond
102 Inessa Uus 1977 naine NV Eesti, Harju maakond
Decoland
103 Ronan Uus 2004 mees MA Eesti, Harju maakond
Decoland
104 Sander Klaos 1982 mees M Eesti, Harju maakond
105 Tanel Ärm 1994 mees M Eesti, Harju maakond
106 Maris Heinaru 1979 naine NV Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
107 Aivar Kuusmik 1966 mees MV Eesti, Harju maakond
Kivikandur OÜ
108 Jaan Schults 1965 mees MV Eesti, Harju maakond
109 Eve Kitvel 1973 naine NV Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
110 Annika Roosleht 1999 naine N Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
111 Andres Laast 1964 mees MV Eesti, Harju maakond
Elite Sport
112 Merje Uueni 1978 naine NV Eesti, Harju maakond
113 Alexander Ganin 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Tokon
114 Evelin Kääparin 1980 naine NV Eesti, Harju maakond
115 Kätlin Kääparin 2008 naine NB Eesti, Harju maakond
116 Aleksandr Kuleshov 1979 mees MV ANTARCTICA, Harjumaa
Treeningpartner
117 Oliver Kulbas 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
118 Keidy Kulbas 1994 naine N Eesti, Harju maakond
119 Lembit Saveljev 1946 mees MV Eesti, Harju maakond
120 Krista Rattus 1978 naine NV Eesti, Harju maakond
Krimelte Hundid
Krimelte OÜ
121 Reelika Virma 1995 naine N Eesti, Harju maakond
122 Sofiia Prishchenko 2007 naine NB Eesti, Harju maakond
123 Peep Tinnuri 1966 mees MV Eesti, Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
124 Oskar Pukk 2005 mees MA Eesti, Harju maakond
125 Martin Pukk 2008 mees MB Eesti, Harju maakond
126 Madis Leinakse 1989 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
127 Jürgen Soo 1993 mees M Eesti, Harju maakond
SK Tallinn Trail
14983911
128 Margus Laur 2007 mees MB Eesti, Harju maakond
Levadia
129 Bret Schär 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
130 Hele Karilaid 1972 naine NV Eesti, Harju maakond
131 Maria Helena Karilaid 2010 naine NB Eesti, Harju maakond
132 Marten Aolaid 1999 mees M Eesti, Harju maakond
Spordiklubi Biathlon
133 Reigo Jörsi 1986 mees M Eesti, Harju maakond
134 Oleksandr Novak 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Vertex Estonia As
135 Gert Martin Savitsch 2006 mees MB Eesti, Harju maakond
Treeningpartner

...