Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo 3. Kristiine Rahvajooksu Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peatoetaja

Kristiine LOV

Toetajad

Tere
TLN Spordiamet
tallinna vesi
enervit

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 20.09.2020 17:02.
Kokku: 190
3. Kristiine Rahvajooks: 190
mees: 114
naine: 76
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Bruno Aasa
3. Kristiine Rahvajooks
Indrek Aasa
3. Kristiine Rahvajooks
Anet Adamson
Särasilmad
3. Kristiine Rahvajooks
Merilin Algma
3. Kristiine Rahvajooks
Lisett Alt
Anu Jooksutrennid
Saaremaa Ühisgümnaasium
3. Kristiine Rahvajooks
Maarika Anijärv
Mtü Spordiselts
ITELLA ESTONIA OÜ
3. Kristiine Rahvajooks
Marten Aolaid
Spordiklubi Biathlon
3. Kristiine Rahvajooks
Anu Ärm
3. Kristiine Rahvajooks
Tanel Ärm
3. Kristiine Rahvajooks
Urmas Ärm
3. Kristiine Rahvajooks
Anja Artemjeva
3. Kristiine Rahvajooks
Nastja Artemjeva
3. Kristiine Rahvajooks
Aleksandr Baranov
3. Kristiine Rahvajooks
Eveli Bauer
3. Kristiine Rahvajooks
Vadim Belobrovtsev
Tallinna Linnavalitsus
3. Kristiine Rahvajooks
Marko Bogoljubov
3. Kristiine Rahvajooks
Ilja Dzjuba
Greenall OÜ
3. Kristiine Rahvajooks
Kristina Dzjuba
Greenall OÜ
3. Kristiine Rahvajooks
Jarl Edur
Treeningpartner
3. Kristiine Rahvajooks
Nancy Einberg
3. Kristiine Rahvajooks
Marcos Enok
3. Kristiine Rahvajooks
Marek Enok
Pakendikeskus AS
3. Kristiine Rahvajooks
Urmas Ervin
3. Kristiine Rahvajooks
Kristel Evardi
3. Kristiine Rahvajooks
Alexander Ganin
Tokon
3. Kristiine Rahvajooks
Triin Gede
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Janno Greenbaum
Grant Thornton Baltic
3. Kristiine Rahvajooks
Igor Grigorjev
3. Kristiine Rahvajooks
Jarmo Haljas
3. Kristiine Rahvajooks
Andres Hallik
Ristiku Põhikool
3. Kristiine Rahvajooks
Maris Heinaru
Treeningpartner
3. Kristiine Rahvajooks
Ero Helemäe
3. Kristiine Rahvajooks
Pille Hinn
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Ly Hõbe
3. Kristiine Rahvajooks
Erkki Hummal
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Ahto Jakson
SK ProRunner
3. Kristiine Rahvajooks
Viktoria Jallai
3. Kristiine Rahvajooks
Claudia Järve
Läänemaa Kergejõustikuklubi
3. Kristiine Rahvajooks
Tarmo Jõgi
Merimetsa SK
3. Kristiine Rahvajooks
Reigo Jörsi
3. Kristiine Rahvajooks
Janar Juhkov
3. Kristiine Rahvajooks
Evelin Kääparin
3. Kristiine Rahvajooks
Kätlin Kääparin
3. Kristiine Rahvajooks
Gerda Kadak
3. Kristiine Rahvajooks
Kadri Kadak
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Kaarel-Paulus Kaeramaa
3. Kristiine Rahvajooks
Elise Kaidme
PLAYTECH
3. Kristiine Rahvajooks
Külli Kaldma
3. Kristiine Rahvajooks
Evelyn Hanna Kaljumäe
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
3. Kristiine Rahvajooks
Christina Kallas
3. Kristiine Rahvajooks
Käthlin Kalmann
3. Kristiine Rahvajooks
Peeter Kand
Velo clubbers
3. Kristiine Rahvajooks
Hele Karilaid
3. Kristiine Rahvajooks
Maria Helena Karilaid
3. Kristiine Rahvajooks
Airi Karlson
3. Kristiine Rahvajooks
Trevor Karro
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Janika Karus
3. Kristiine Rahvajooks
Andres Kiisler
TSK Joosu
Tallinna Tehnikakõrgkool
3. Kristiine Rahvajooks
Marge Kikas
Sparta/JK Must Puudel
3. Kristiine Rahvajooks
Peeter Kirpu
TriSmile
3. Kristiine Rahvajooks
Eve Kitvel
Eesti Energia Spordiklubi
3. Kristiine Rahvajooks
Sander Klaos
3. Kristiine Rahvajooks
Tanel Koho
3. Kristiine Rahvajooks
Kristel Kok
3. Kristiine Rahvajooks
Jaan Kostjukov
3. Kristiine Rahvajooks
Kaivi Kukk
FB Jooksmine
3. Kristiine Rahvajooks
Keidy Kulbas
3. Kristiine Rahvajooks
Oliver Kulbas
Täppsportlased
3. Kristiine Rahvajooks
Aleksandr Kuleshov
Treeningpartner
3. Kristiine Rahvajooks
Georg Caius Kutsar
Tavid AS
3. Kristiine Rahvajooks
Reemet Küünruss
SPARTA
3. Kristiine Rahvajooks
Karel Kuuskvere
3. Kristiine Rahvajooks
Aivar Kuusmik
Kivikandur OÜ
3. Kristiine Rahvajooks
Kristel Laane
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Maidu Lääne
3. Kristiine Rahvajooks
Andres Laast
Elite Sport
3. Kristiine Rahvajooks
Andrei Lambinen
SK ProRunner
3. Kristiine Rahvajooks
Diana Laos
Särasilmad
3. Kristiine Rahvajooks
Aime Lauk
3. Kristiine Rahvajooks
Margus Laur
Levadia
3. Kristiine Rahvajooks
Andrus Lein
Rakvere KJK "ViKe"
3. Kristiine Rahvajooks
Madis Leinakse
3. Kristiine Rahvajooks
Rainer Leinus
3. Kristiine Rahvajooks
Maare Liiv
3. Kristiine Rahvajooks
Helena Lorvi
3. Kristiine Rahvajooks
Liisa Maalder
3. Kristiine Rahvajooks
Magnus Mangusson
3. Kristiine Rahvajooks
Willem Mangusson
3. Kristiine Rahvajooks
Tarmo Margat
3. Kristiine Rahvajooks
Pavel Masjatšenko
Eesti Ericsson
3. Kristiine Rahvajooks
Kaire Matson
3. Kristiine Rahvajooks
Marti Medar
Treeningpartner Sportland Jooksutiim
3. Kristiine Rahvajooks
Aurika Meimre
Lival
3. Kristiine Rahvajooks
Jelena Mets
Telia SK
3. Kristiine Rahvajooks
Mark Mets
Tallinna Ehituskool
3. Kristiine Rahvajooks
Olev Moorsoo
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Martin Murre
Treeningpartner
3. Kristiine Rahvajooks
Rafael Müürisepp
3. Kristiine Rahvajooks
Kristi Niitsoo
Decoland OÜ
3. Kristiine Rahvajooks
Hannes Normak
3. Kristiine Rahvajooks
Oleksandr Novak
Vertex Estonia As
3. Kristiine Rahvajooks
Kristiina Nurk
Treeningpartner
3. Kristiine Rahvajooks
Kaisa-Maria Oll
3. Kristiine Rahvajooks
Rene Ollino
3. Kristiine Rahvajooks
Maksim Onutšin
3. Kristiine Rahvajooks
Vambo Oolberg
3. Kristiine Rahvajooks
Alex Orlovski
Schnelli sk
3. Kristiine Rahvajooks
Juhan Paabstel
3. Kristiine Rahvajooks
Silver Sulevi Pank
3. Kristiine Rahvajooks
Priidik Parmi
Tesron Ehitus
3. Kristiine Rahvajooks
Agnes Pärnamägi
3. Kristiine Rahvajooks
Margit Peebo
3. Kristiine Rahvajooks
Risto Pernits
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Tamila Petrovskaja
3. Kristiine Rahvajooks
Kristina Piho
3. Kristiine Rahvajooks
Vilve Pilv
3. Kristiine Rahvajooks
Sten Fred Põder
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Simmo Põllu
SK Jooksupartner
3. Kristiine Rahvajooks
Heiki Põlts
3. Kristiine Rahvajooks
Sofiia Prishchenko
3. Kristiine Rahvajooks
Peeter Puio
3. Kristiine Rahvajooks
Ragnar Puio
3. Kristiine Rahvajooks
Martin Pukk
3. Kristiine Rahvajooks
Oskar Pukk
3. Kristiine Rahvajooks
Brita Punison
3. Kristiine Rahvajooks
Riho Raassild
3. Kristiine Rahvajooks
Alari Rahumägi
3. Kristiine Rahvajooks
Mattis Rätsep
SK Tallinn Trail
3. Kristiine Rahvajooks
Krista Rattus
Krimelte Hundid
Krimelte OÜ
3. Kristiine Rahvajooks
Steven Raudsepp
Särasilmad
3. Kristiine Rahvajooks
Rain Raun
SK Prorunner
ABC Motors AS
3. Kristiine Rahvajooks
Lauri Rebane
Kaitsevägi
3. Kristiine Rahvajooks
Tarmo Reitsnik
Treeningpartner
3. Kristiine Rahvajooks
Eduard Resetov
3. Kristiine Rahvajooks
Karmen Rikkonen
3. Kristiine Rahvajooks
Mevenig Robert
3. Kristiine Rahvajooks
Marius Roomere
Schnelli sk
3. Kristiine Rahvajooks
Aleksander Roosimägi
3. Kristiine Rahvajooks
Annika Roosleht
Treeningpartner
3. Kristiine Rahvajooks
Ievgeniia Rudkovska
Artesyn Biosolutions Estonia
3. Kristiine Rahvajooks
Annely Saar
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Tuuli Saarniit
Treeningpartner
3. Kristiine Rahvajooks
Karin Sahar-Lambinen
FB jooksmine
3. Kristiine Rahvajooks
Meelis Sarapuu
3. Kristiine Rahvajooks
Linda Sassian
3. Kristiine Rahvajooks
Lembit Saveljev
3. Kristiine Rahvajooks
Oleg Savik
3. Kristiine Rahvajooks
Gert Martin Savitsch
Treeningpartner
3. Kristiine Rahvajooks
Bret Schär
Täppsportlased
3. Kristiine Rahvajooks
Jaan Schults
3. Kristiine Rahvajooks
Jaana Schwede
3. Kristiine Rahvajooks
Sten Schwede
3. Kristiine Rahvajooks
Julia Seleznjova
3. Kristiine Rahvajooks
Kärt Sihver
Treeningpartner
3. Kristiine Rahvajooks
Kristo Siimer
SK Biathlon
3. Kristiine Rahvajooks
Merle Siimsen
3. Kristiine Rahvajooks
Kristel Sillaots
3. Kristiine Rahvajooks
Igor Skatsko
Jk tempo
3. Kristiine Rahvajooks
Andrei Smagin
3. Kristiine Rahvajooks
Andry Soo
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Jürgen Soo
SK Tallinn Trail
14983911
3. Kristiine Rahvajooks
Ronald Stimmer
3D Treening
3. Kristiine Rahvajooks
Siim Susi
Jk Must Puudel/Treeningpartner
3. Kristiine Rahvajooks
Kristjan Tamla
Jooksupartner
3. Kristiine Rahvajooks
Maria Tammiste
3. Kristiine Rahvajooks
Mihkel Tikerpalu
OÜ Tikerberry
3. Kristiine Rahvajooks
Peep Tinnuri
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
3. Kristiine Rahvajooks
Bert Tippi
CFC Spordiklubi
3. Kristiine Rahvajooks
Raini Toom
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Tauri Toomeoks
BC Hundid
3. Kristiine Rahvajooks
Siim Toomik
3. Kristiine Rahvajooks
Ragne Toompere
3. Kristiine Rahvajooks
Tarvo Treier
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Trevor Treier
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Marko Tutt
Treeningpartner
3. Kristiine Rahvajooks
Mailis Udras
3. Kristiine Rahvajooks
Evelin Umalas
3. Kristiine Rahvajooks
Merje Uueni
3. Kristiine Rahvajooks
Inessa Uus
Decoland
3. Kristiine Rahvajooks
Ronan Uus
Decoland
3. Kristiine Rahvajooks
Toomas Väärt
3. Kristiine Rahvajooks
Sander Vald
3. Kristiine Rahvajooks
Risto Väljak
3. Kristiine Rahvajooks
Hans Vallner
Tallinna Tehnikaülikool
3. Kristiine Rahvajooks
Marko Valter
SK ProRunner
3. Kristiine Rahvajooks
Margus Vendelin
3. Kristiine Rahvajooks
Martin Vilismäe
Sparta
3. Kristiine Rahvajooks
Andero Virkebau
Treeningpartner-Eviko noortetiim
3. Kristiine Rahvajooks
Reelika Virma
3. Kristiine Rahvajooks
Kristi Võhmar
3. Kristiine Rahvajooks

...