Et En

Peasponsor

Paunküla Heaolukeskus

Sponsorid

Adventures
Shoproller
Signaal
Kose vald
Vulinaad
Wõlu

Korraldaja

7JMK
Kose AMK rattaklubi

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 03.12.2022 08:40.
Kokku: 785
Põhisõit: 605
Poolmaraton: 141
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem: 19
Lastesõit M8/N8: 13
Lastesõit M10/N10: 7
mees: 672
naine: 113
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Lisandra Aardma
Adduco kolimisteenused
Lastesõit M10/N10
Lisette Aardma
Adduco kolimisteenused
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Tarmo Aarma
Z RACING TEAM
Põhisõit
Erko Aasma
Põhisõit
Jan Aasma
Põhisõit
Hanno Abras
Põhisõit
Katri-Kaisa Adamson
Baltic Agro
Poolmaraton
Mairold Agu
Põhisõit
Rauno Agu
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Margus Agur
Margus Agur
OÜ Tallinna Katus
Põhisõit
Ülo Ahu
Alutaguse SUKL
Põhisõit
Erik Aibast
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Lauri Alamets
SnowHunters
Põhisõit
Katriin Alasoo
SAQ SC 2
Põhisõit
Tarmo Alasoo
SAQ SC 1
Põhisõit
Ülari Alaväli
Põhisõit
Andre Albri
RedBike
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Eliise Albri
RedBike
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Kalev Albri
ONNINEN
Põhisõit
Rain Altosaar
Mees metsast
Põhisõit
Alar Alumaa
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Matis Alusalu
Mamily MTB Racing
Põhisõit
Meelis Anipai
Otepää Jalgrattaklubi
-
Põhisõit
Silver Annion
Hawaii Express
Põhisõit
Atter Annus
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Marina Annus
DB SCHENKER PRO 2
Poolmaraton
Endrus Arge
Suusasemud
Põhisõit
Kristin Arm
Tervisesport/MTB Diivad
Balance45 OÜ
Põhisõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Silver Aros
SILFER OÜ
Põhisõit
Marek Aru
Põhisõit
Anti Arumägi
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Hanno Aua
ONNINEN III
Põhisõit
Krister Aule
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Tarmo Aupaju
Omniva spordilubi
Põhisõit
Jonathan Austa
Poolmaraton
Mareks Balodis
ZZK
Põhisõit
Adam Bazõlev
Adduco kolimisteenused
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Anton Bazõlev
ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT
Põhisõit
Hugo Bazõlev
Adduco kolimisteenused
Lastesõit M8/N8
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Gunnar Bergvald
Põhisõit
Raiki Bulak
Põhisõit
Dan Chagall
Põhisõit
Hans Markus Danilas
Fixus Otepää
Põhisõit
Meelis Danilas
Fixus Otepää
Põhisõit
Ralf Dobolin
Spordipartner
Lastesõit M8/N8
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Teet Dooner
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Indro Dsilna
Põhisõit
Einar Dubrov
GTonic
Põhisõit
Dmitri Dugin
Põhisõit
Tõnu Eelma
Rattabaas
Põhisõit
Eneli Eenraid
JK Poseidon
Poolmaraton
Priit Eenraid
Põhisõit
Agris Eensalu
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Indrek Eensalu
Põhisõit
Ott Eensalu
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Indrek Eeriksoo
101.KK
Põhisõit
Hanno Eerme
Põhisõit
Mirjam Ehrpas
Lastesõit M8/N8
Enno Eilo
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Poolmaraton
Mihkel Einblau
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Evert Einroos
CCRM 1
Põhisõit
Henri Einroos
CC Rota Mobilis
Poolmaraton
Raino Einroos
CCRM 1
Põhisõit
Mauro Elbre
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Asko Elken
Põhisõit
Kristjan Elken
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Janno Ellermaa
Põhisõit
Toomas Elling
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Toomas Ellmann
TEAM ENERVIT ESTONIA
NutriMedical OÜ
Põhisõit
Alexandra Elo
Poolmaraton
Armas Elo
GTonic
Põhisõit
Margus Elu
AT SPORT KIA
Põhisõit
Egerd Enok
CFC
Põhisõit
Indrek Epner
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Risto Erik
SPORTLOVE
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Ardu Ernits
Vänta aga
Põhisõit
Janno Ester
Poolmaraton
Kristi Evendi
SAQ SC
Poolmaraton
Riho Ever
velo clubbers
Põhisõit
Nikolai Fjodorov
MTÜ OMNIVA SPORDIKLUBI
OMNIVA
Põhisõit
Vahur Fuks
Põhisõit
Urmas Gerndorf
Põhisõit
Siim Gontmacher
Rae Rattaklubi II
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Oliver Gorbunov
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Artur Gornischeff
Põhisõit
Eliina Grünberg
Poolmaraton
Harry Grünberg
Porter Racing
Põhisõit
Kati-Riin Grünberg
Poolmaraton
Risto Grünberg
Poolmaraton
Urmas Grüning
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Maiken Haarde
Põhisõit
Andres Hajanen
BALTIC AGRO 1
Poolmaraton
Margo Haljand
Põhisõit
Hanno Hansov
Fixus
Põhisõit
Allan Harand
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Tarmo Härmaorg
Põhisõit
Karin Härmat
Tervisesport
Põhisõit
Pelle Härmat
Põhisõit
Rain Hein
Õhuvägi
Põhisõit
Raivo Heinrichsen
Poolmaraton
Tanel Heinrichsen
Põhisõit
Hardi Heinsar
2. jalaväebrigaad
Põhisõit
Sander Heinsoo
Põhisõit
Janar Helilaid
Põhisõit
Hellika Helü
Barrelstar OÜ
Poolmaraton
Hendriko Helü
Barrelstar OÜ
Poolmaraton
Kuldar Helü
Barrelstar OÜ
Poolmaraton
Kaido Hermat
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Karl-Oskar Hinnov
Poolmaraton
Kaur-Gustav Hinnov
Poolmaraton
Kristo Hütt
2. jalaväebrigaad
Põhisõit
Sirje Igel
ONNINEN III
Poolmaraton
Filipp Ilves
Filipp Ilves
Põhisõit
Vallo Isop
Põhisõit
Veiko Isop
Põhisõit
Priit Ivanov
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Piia Jaaksoo
JK Paralepa
Poolmaraton
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
velo clubbers
Põhisõit
Alar Jaanson
Haaslava MTB
Põhisõit
Eero Jakobson
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Oliver Jakobson
Poolmaraton
Õnne-Liina Jakobson
REDBIKE NAISED
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Ander Janno
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Poolmaraton
Brent Janno
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Jaak Janno
KF Suusaklubi
Põhisõit
Janar Janno
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Marek Järve
Kvaliteetaiad OÜ
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Aaron Parker Järveoja
KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID
Poolmaraton
Priit Järvloo
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Kristel Jaska
RixRatas
Põhisõit
Tanel Jermann
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Põhisõit
Allan Jõgi
FREESPORT
Põhisõit
Egert Johanson
VELOPLUS
Põhisõit
Sergei Johanson
velo clubbers
Põhisõit
Jüri Joorits
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Erol Jürgenson
SAQ SC 2
Põhisõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Poolmaraton
Meelis Jürisaar
Põhisõit
Merilin Jürisaar
Team Nordic Jobs Worldwide
Põhisõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Janis Jüriso
Z RACING TEAM
Põhisõit
Aleks Jürjenberg
Lastesõit M8/N8
Kaupo Jürjenberg
Poolmaraton
Sten Martin Jürjenberg
Poolmaraton
Sergei Jurlov
Äkke
Põhisõit
Sami Juutinen
Põhisõit
Rainer Kaar
Põhisõit
Tanel Käär
Nortal
Põhisõit
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Kaspar Kaasla
Pedaskonna SK
Põhisõit
Aare Kährik
Hobulaiu
Põhisõit
Andre Kaibald
Porter Racing
Põhisõit
Indrek Kajakas
Z RACING TEAM
Põhisõit
Kristjan Kajakas
Z RACING TEAM
Põhisõit
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
Spordiklubi
Poolmaraton
Urmas Kajo
Poolmaraton
Kalev Kalda
Suusasemud
Põhisõit
Raul Kaldre
Porter Racing
Põhisõit
Teet Kallakmaa
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Lauri Kallari
Otepää Jalgrattaklubi
-
Põhisõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Karl Kallas
Põhisõit
Peeter Kand
Velo clubbers
Põhisõit
Alari Kannel
AT SPORT VIKING MOTORS
Põhisõit
Karli Kannenberg
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Elis Kannik
Poolmaraton
Lisandra Kannimäe
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Roland Kannimäe
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Taavi Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Inari Kapp
Viljandi Rattaklubi
Lastesõit M8/N8
Tarmo Kärdi
Põhisõit
Krista Karing
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Markko Karu
Rekord CC / EST.1918
Põhisõit
Tiit Karus
Poolmaraton
Kaido Kaschan
velo clubbers
Põhisõit
Martin Kaschan
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Janno Kasemaa
AS SEB Pank
Põhisõit
Uno Kaseväli
Poolmaraton
Ants Kask
Redbike Team
Põhisõit
Hendri Kask
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Holger Kask
Põhisõit
Indrek Kask
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Jaanus Kask
Põhisõit
Toomas Kask
Põhisõit
Sten Kaskema
Põhisõit
Vladimir Katin
Fie Vladimir Katin
Põhisõit
Anti Kauk
CCRM 3
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Hannes Kaupal
Põhisõit
Kermo Kaupmees
MTÜ JK TAMMEKA
Lastesõit M8/N8
Väino Kaur
FREESPORT
Põhisõit
Raigo Kebja
Põhisõit
Rando Kebja
CFC
Lastesõit M8/N8
Reigo Kebja
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
Põhisõit
Risto Kebja
CFC
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit
Karmo Keerd
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Martin Kelement
Õhuvägi
Põhisõit
Tiit Keppart
Poolmaraton
Oliver Kerner
Poolmaraton
Jaanus Kertsman
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Kevin Kertsman
CFC
Poolmaraton
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Sirje Keskülla
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Andres Kesvatera
Põhisõit
Feliks Kesvatera
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Iris Kesvatera
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Andres Kiigemägi
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Raido Kiipsaar
21 CC Triatloniklubi
Põhisõit
Kaukko Kiisk
Põhisõit
Marto Kiisk
DB SCHENKER PRO 2
Poolmaraton
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Keito Killing
Kalakuningad
Põhisõit
Raiko Kimmel
SK Kalju Rattatiim
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Triin Kimmel
SK Kalju Rattatiim
Põhisõit
Priit Kingo
Põhisõit
Margo Kippasto
AT SPORT VIKING MOTORS
Põhisõit
Ailar Kiristaja
velo clubbers
Põhisõit
Renat Kirsipuu
Kalev
Lastesõit M10/N10
Eero Kiskonen
ONNINEN
Põhisõit
Jaanus Kitse
Põhisõit
Eero Kivikas
Põhisõit
Henrik Kivilo
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN III
Põhisõit
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Margus Kivirüüt
Simuna SK
Põhisõit
Ramon Kivisild
Lastesõit M10/N10
Oskar Kivisiv
Põhisõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Einar Klaos
KoMo
Põhisõit
Indrek Klaos
Z RACING TEAM
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Sergei Kljujev
Broadcom
Põhisõit
Lauri Koger
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Madis Kogermann
SAQ SC 1
Põhisõit
Meelis Kogermann
SAQ SC 1
Põhisõit
Kaire Koik
PORTER RACING NAISED
Põhisõit
Kristjan Koik
Põhisõit
Mariann Koik
PORTER RACING NAISED
Poolmaraton
Meelis Koik
Porter Racing
Põhisõit
Kristiina Kõll-Grünberg
PORTER RACING NAISED
Põhisõit
Madis Kollo
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Tiit Kollo
Filter As
Põhisõit
Toomas Kollo
Põhisõit
Anu Konga
PORTER RACING NAISED
Põhisõit
Marten Konga
Poolmaraton
Kalmer Kongo
BALTIC AGRO 1
Põhisõit
Ats Konsap
Simuna SK
Põhisõit
Kaarel Koosapoeg
Põhisõit
Raimo Koppel
AT SPORT VIKING MOTORS
Põhisõit
Heigo Kopso
SAQ SC 1
Põhisõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Raul Kotov
Põhisõit
Beate Kovgere
Põhisõit
Kristers Kovgers
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Karin Kriis
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Kaido Kriisa
CCRM 3
Põhisõit
Kirke Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Poolmaraton
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Kaupo Krull
Põhisõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Mari Kruuser
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Ahto Kruusmann
CCRM 2
Põhisõit
Janno Kruustük
SAQ SC 1
Põhisõit
Robertino Kuik
AT SPORT KIA
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Erki Kukk
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Erki Kukk
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Sigvard Kukk
BIKE FANATICS CC
Põhisõit
Kajar Kuldsepp
SPORTLOVE
Põhisõit
Andre Kull
CCRM 1
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Poolmaraton
Kaspar Kull
DB SCHENKER PRO 2
Poolmaraton
Markus Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Rait Kull
Transpordiamet
Põhisõit
Marie Külvik
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Karl-Erik Kumm
CYCLON
Põhisõit
Käti Kummets
ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT
Põhisõit
Ragnar Künnapas
Põhisõit
Steven Künnapas
Poolmaraton
Rain Kuresoo
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Jaanika Kurgjärv
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Peeter Kurm
Põhisõit
Avo Kuslap
Põhisõit
Sander Kusmin
Põhisõit
Aleksei Kušnir
ABB
Põhisõit
Janek Kutsch
Põhisõit
Indrek Kutser
Põhisõit
Andre Kütt
ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT
Põhisõit
Erik Kütt
AMPS Team
Põhisõit
Ronaldo Kütt
AMPS TEAM
Lastesõit M8/N8
Arette Kuuseväli
RedBike
Põhisõit
Kevin Kuusik
Go Green!
WiseDrive
Põhisõit
Leho Kuusik
FREESPORT
Põhisõit
Keijo Kuusk
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Kevin Kuutma
TEAM ENERVIT ESTONIA
Põhisõit
Anna Kuznetsova
Lastesõit M10/N10
Sofia Kuznetsova
Lastesõit M8/N8
Jaak Lääne
Põhisõit
Rait Läänemets
Põhisõit
Mart Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Lauri Laanoja
Põhisõit
Risto Laanoja
Metsapeatus
Põhisõit
Lauri Laanson
Põhisõit
Anto Laarmaa
Põhisõit
Liisa Laarmaa
Poolmaraton
Kimmo Ladvas
Eesti BMW Klubi
Põhisõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Arseni Laidinen
Narva Spordikool Energia
Põhisõit
Leho Laidver
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Heiki Lainevee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Joosep Laos
Põhisõit
Vladimir Lapšin
VO2 Specialized
Põhisõit
Anneli Lätt
Poolmaraton
Viljar Lätt
RR Siplased / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Liina Laugesaar
Poolmaraton
Oliver Laur
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Janek Leer
CCRM 3
Põhisõit
Anneliis Leht
HeliosM
Lastesõit M10/N10
Kaupo Leht
HeliosM
Poolmaraton
Tarmo Leht
HeliosM
Poolmaraton
Tõnis Leier
Põhisõit
Aivo Lelle
Põhisõit
Oskar Lemloch
Poolmaraton
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Poolmaraton
Tõnu Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Janek Lepik
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Andri Leppik
Põhisõit
Ints Lerme
DAKO Ziemelvidzeme
Põhisõit
Laura Lest
Baltic Agro
Poolmaraton
Lauri Lestal
Saunaguru OÜ
Poolmaraton
Alar Liin
Põhisõit
Madis Liiv
Põhisõit
Lauri Liivet
Atea AS
Põhisõit
Feliks Lilenbach
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Lee-Helen Lill
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Heikki Lillemäe
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Maris Lillep
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Andi Linn
Linna Tantsustuudio UÜ
Põhisõit
Mart Linna
Põhisõit
Aivar Lipp
AT SPORT VIKING MOTORS
Põhisõit
Jaanus Lipvars
Põhisõit
Lauri Lodjak
Põhisõit
Tauri Lõiv
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Avo Lomp
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Martin Loo
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Anti Looskari
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Andrei Lossev
Deck Marine Systems
Põhisõit
Lauri Lõugas
Columna OÜ
Põhisõit
Tiit Lubi
Põhisõit
Liivo Luidre
Põhisõit
Einar Luiga
Aima SK
Põhisõit
Karl Luik
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Meelis Luiks
Jõelähtme Singel
Telia Spordiklubi
Põhisõit
Mihhail Lukertsenko
Swix
Põhisõit
Riivo Lukmann
Põhisõit
Helin Lung
Põhisõit
Marti Lung
Põhisõit
Taavi Luts
Henkel Balti
Põhisõit
Joonas Maanurm
GTonic
Worx OÜ
Põhisõit
Andres Maarits
Põhisõit
Peeter Madisson
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Kaido Mäepea
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Martin Mäggi
SPORTLOVE
Põhisõit
Marko Mägi
DB SCHENKER PRO 2
Poolmaraton
Margus Magnus
Velohunt ProTeam II
Põhisõit
Priit Maidla
Põhisõit
Rene Mainsoo
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Margus Maiste
Hansa Grupp
Põhisõit
Aleksei Maksimenko
Põhisõit
Lauri Malsroos
SPORTLAND BOTECCHIA TEAM
SPORTLAND
Põhisõit
Mait Malsroos
Spordiselts
Põhisõit
Taavi Malsroos
Sportlove
Põhisõit
Leila Malva
CCRM 2
Põhisõit
Margus Malva
CCRM 1
Põhisõit
Heiko Mander
Põhisõit
Kaupo Mändla
Põhisõit
Margus Mängel
Põhisõit
Janno Mangelsoo
Põhisõit
Anatoli Männi
Poolmaraton
Mattias Männi
Põhisõit
Sander Männigo
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Talis Marja
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Kristi Märtin
Rae Rattaklubi II
Põhisõit
Oliver Mätik
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Margus Meidla
ONNINEN III
Põhisõit
Merike Meriküla
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Meelis Mesi
Päästeamet
Põhisõit
Marek Mets
Kakumäe Kullid
Põhisõit
Marko Mets
Põhisõit
Merilin Metsalu
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Veiko Mettis
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Karin Mikk
Põhisõit
Mait Mikk
Põhisõit
Mart Mikkelsaar
Cardiac Athletes
Põhisõit
Margus Mikson
Valio Eesti AS
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Henri Mitt
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Kertu Mitt
Poolmaraton
Rein Mölder
HaaslavaMTB
Põhisõit
Tarmo Mooste
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Timofei Morgun
ABB
Põhisõit
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Mihkel Muistla
BALTIC AGRO 1
Põhisõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Marek Musting
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Tiina Muts
Tervisesport
Põhisõit
Alar Nääme
AT SPORT KIA
Põhisõit
Martin Nassar
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Tarmo Neemela
AT SPORT RAMUDDEN
Põhisõit
Kaspar Neemesto
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Rainer Neidra
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Kristjan Nelis
Rae Rattaklubi II
Põhisõit
Ott Niggulis
Põhisõit
Margo Nigul
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Romet Niilus
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Taaro Niin
Põhisõit
Robin Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Siim Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Sten Eric Nirgi
Põhisõit
Lasse Nõlvik
CCRM 3
Põhisõit
Aksel Nõmmela
VELOPLUS
Põhisõit
Alar Nõmmik
Põhisõit
Jürgen Nool
BALTIC AGRO 1
Põhisõit
Ando Noormets
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Mairis Õispuu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Imre Ojavere
CCRM 1
Põhisõit
Raul Olesk
Põhisõit
Oliver Olt
Põhisõit
Antti Ööbik
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Oliver Oolup
Viiking
Põhisõit
Marko Ööman
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Anti Oot
SK Velo
Poolmaraton
Raul Opikov
Poolmaraton
Mati Oras
Poolmaraton
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
Poolmaraton
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Jarno Orujõe
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Andrus Oruste
Põhisõit
Kristo Õruste
Porter Racing
Poolmaraton
Raul Ošur
Poolmaraton
Arlina Otsa
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Arne Otsa
Põhisõit
Henry Otsa
Lastesõit M8/N8
Silver Õunapuu
SAQ SC 2
Põhisõit
Vahur Õunpuu
Põhisõit
Grigori Ovtsarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Siim Padosepp
ReCycling Team
Põhisõit
Heigo Paglant
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Andres Paju
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristo Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Janek Pallase
K.Pätsi Vabaõhukool
Põhisõit
Rait Pallo
AT SPORT RAMUDDEN
Põhisõit
Ergo Pank
ĢTonic
Põhisõit
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
Poolmaraton
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Varno Pärnoja
FREESPORT
Põhisõit
Artur Patrenkin
Narva Spordikool Energia
Põhisõit
Roland Pauklin
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Marko Peterson
Poolmaraton
Rauno Pihlak
Põhisõit
Janek Pihtjõe
VIIMSI SPORT
Poolmaraton
Juhan Piilberg
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Kalle Piirioja
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Aivo Piirsalu
ONNINEN III
Põhisõit
Andris Pikkat
Põhisõit
Joosep Johann Pikker
Kose AMK
Poolmaraton
Birke Pikkoja
Poolmaraton
Andrus Pilt
SPORTLOVE
Põhisõit
Henri Markus Pilt
Sportlove
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Armin Pilv
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Ivar Pilv
ONNINEN
Põhisõit
Meelis Pilv
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Jukko Pirn
Põhisõit
Marvin Pirnipuu
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Tanel Põder
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Lauren Pohl
CFC
Poolmaraton
Marko Pohl
AT SPORT RAMUDDEN
Põhisõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Põhisõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Tauno Põldoja
vk Velron
Põhisõit
Lauri Poom
Poolmaraton
Vahur Pops
BIKE FANATICS CC
Põhisõit
Ken Post
Bioracer Estonia
Põhisõit
Aleksandr Povaljuhhin
Oü JOT Eesti
Põhisõit
Aivar Prants
Põhisõit
Annabrit Prants
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Radu Prekup
Poolmaraton
Hanno Priks
Korpus racing team
Põhisõit
Keijo Priks
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Jaanus Prits
Kunda MTB
Poolmaraton
Sander Pritsik
Rakvere Baseilo- Husqvarna team
Põhisõit
Jaanus Pruuli
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Karl Pruuli
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Paul Pruuli
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Marcus-Heinrich Puhke
Filter
Põhisõit
Peeter Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Rauno Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Sille Puhu
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Viljar Puik
Põhisõit
Ago Pukspuu
Õhuvägi
Põhisõit
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Marian Punane
RKIK
Põhisõit
Rene Punane
Porter Racing
Põhisõit
Rainer Punga
Jõhvi Motoklubi
Põhisõit
Karl Hansen Puri
Poolmaraton
Algo Puusepp
Hansab
Poolmaraton
Kaito Puusepp
Põhisõit
Ants Puusta
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Brigitta Puusta
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Patrick Püvi
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Tõnis Raamets
Taltech
Põhisõit
Madis Rahu
OÜ Arthron
Põhisõit
Naima Raiv-Altosaar
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Aigar Raja
FREESPORT
Põhisõit
Andres Rajamets
Keila
Põhisõit
Oliver Rand
Poolmaraton
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Jarmo Randmaa
Baltic Agro
Poolmaraton
Rando Randmaa
Poolmaraton
Madis Randpõld
KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID
Põhisõit
Priit Randpõld
BIKE FANATICS CC
Põhisõit
Riho Räni
Põhisõit
Maribel Rannala
Poolmaraton
Kaili Rätsep
SK Velo
Poolmaraton
Raul Rätsep
Põhisõit
Kaido Rätsepp
Karateklubi Tengu MTÜ
Põhisõit
Aleksei Razumovski
Põhisõit
Meelis Rebane
AT SPORT RAMUDDEN
Põhisõit
Raido Rebas
Põhisõit
Karel Gustav Rei
Poolmaraton
Tarmo Rei
CFC
Põhisõit
Kuldar Reiljan
velo clubbers
Põhisõit
Kevin Reim
Poolmaraton
Gea Reimann
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Mart Reinson
SPORTLOVE
Põhisõit
Bert Reinu
Poolmaraton
Alar Reiska
Haanja RK
Põhisõit
Alari Reissaar
Põhisõit
Egon Rembla
SPORTLOVE
Põhisõit
Alari Remmelg
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Liis Remmelg
Hiiumaa jooksugrupp
Poolmaraton
Janek Resev
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Märt Riiner
Mamily MTB Racing
Põhisõit
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
Poolmaraton
Leho Rips
Põhisõit
Risto Ristisaar
Põhisõit
Oksana Rodbaver
Yess
Poolmaraton
Janno Rodendau
RR Suusaklubi
Põhisõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Valdek Rohtma
TEAM ENERVIT ESTONIA
Võnnu Keskkool
Põhisõit
Argo Rohtmets
Rattabaas
Põhisõit
Indrek Roio
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Arvi Romandi
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Liina Romandi
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Ruttar Ronimois
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Roosild
Wise
Põhisõit
Reiko Rosenthal
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Oskar-Martin Ruder
Milky Way
Poolmaraton
Tarmo Ruder
Milky Way
Poolmaraton
Olavi Ründva
Põhisõit
Richard Ründva
KJK
Põhisõit
Vello Ründva
Poolmaraton
Dmitri Rusovitš
Põhisõit
Sven Ruukholm
ReCycling Team
Põhisõit
Alo Rüütel
Põhisõit
Meelis Rüütli
Poolmaraton
Marek Säälik
CFC
Põhisõit
Raido Saar
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Leho Saaremägi
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Janek Saareoks
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Peeter Saarep
Põhisõit
Henrik Saarna
Põhisõit
Silver Saarva
Surnud mereröövlid
Põhisõit
Priit Saksniit
ONNINEN II
Põhisõit
Alar Sala
Põhisõit
Guido Salumäe
Tag Ehitus oü
Põhisõit
Seidy Salundi
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Ants Salura
Poolmaraton
Sten Salura
Poolmaraton
Siim Samarin
Põhisõit
Janno Sammul
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Leili Särg
HAWAII EXPRESS
Särg AA
Poolmaraton
Merit Seeba
Põhisõit
Raul Seegel
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Ronny Selg
Kitman Thulema AS
Poolmaraton
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Poolmaraton
Veiko Semjonov
Põhisõit
Tiiu Sepp
Poolmaraton
Tõnis Sepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Jevgeni Šerstjuk
Mürsikud
Põhisõit
Nikolay Shavela
Konecranes
Põhisõit
Vladimir Sidorov
Põhisõit
Marko Sigus
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Alex Siim
TEAM ENERVIT ESTONIA
Põhisõit
Nevo Sild
BALTIC AGRO 1
Poolmaraton
Aidi Sildaru
lebo racing
Poolmaraton
Henry Sildaru
lebo racing
Poolmaraton
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit
Tõnis Sildaru
Poolmaraton
Madis Sildvee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Lisell Sildver
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Dener Silm
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Doris Silm
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Maario Silm
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Sten Silm
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Merli Sims
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Agu Simulask
JK Paralepa
Põhisõit
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Ivar Siska
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Elar Smirnov
Põhisõit
Kristjan Soidla
RR Siplased
Poolmaraton
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Silver Soom
SAQ SC 2
Põhisõit
Indrek Sootla
Astro Baltics
Põhisõit
Dmitri Sõptšenko
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Valmer Stalkov
Põhisõit
Erkki Stüf
Põhisõit
Sergo Stüf
Aidu spordiklubi
Lastesõit M8/N8
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Heikki Suokas
Põhisõit
Endel Susi
Voore mets
Poolmaraton
Tauno Suurkivi
Päästeamet
Põhisõit
Raul Talumaa
CCRM 3
Põhisõit
Tarvi Talv
vk Velron
Põhisõit
Ott Talvik
Uuesalu
Põhisõit
Bruno Tamm
CCRM 2
Põhisõit
Hando Tamm
Kalakuningad
Põhisõit
Romet Tamm
CC Rota Mobilis
Lastesõit M8/N8
Egert Tammeleht
Porter Racing
Poolmaraton
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Riko Tammepuu
CFC
Poolmaraton
Laur Tammin
Porter Racing
Poolmaraton
Raul Tammin
Tripassion
Põhisõit
Erkki Tammisaar
Põhisõit
Mihkel Tammsalu
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Tõnu Tänav
Myrakarud
Põhisõit
Tamur Täpsi
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Diimar Tarajev
Haaslava MTB
Põhisõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Põhisõit
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Poolmaraton
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Poolmaraton
Feeliks Teder
Tartu Ujumisklubi
Põhisõit
Hardi Teder
Põhisõit
Piret Teder
Poolmaraton
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Poolmaraton
Sander Teder
Tartu Ujumisklubi
Poolmaraton
Karl Teearu
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Paul Teearu
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Tiina Teearu
Poolmaraton
Margus Tenslind
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Tavo Tenson
ONNINEN
Põhisõit
Tanel Tepaskent
Sparta Spordiklubi
Põhisõit
Raivo Terve
Omniva Spordiklubi
Põhisõit
Deivis Tihovski
Põhisõit
Simon Tiitson
Poolmaraton
Taikki Tillemann
CCRM 2
Põhisõit
Richard Tipner
Poolmaraton
Tanel Tobreluts
Otepää Jalgrattaklubi
-
Poolmaraton
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit
Raido Tonts
Haaslava MTB
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Kaido Toonekurg
Rae Rattaklubi II
Põhisõit
Vahur Trei
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Reimo Treier
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Janete Trestip
RR Siplased / VITAX
Põhisõit
Joel Truusa
Poolmaraton
Peeter Tsanev
kalevi jalgrattakool
Põhisõit
Kermo Tsäro
ONNINEN II
Põhisõit
Danek Tšuskin
Freesport
Põhisõit
Roman Tsvetkov
Põhisõit
Maive Tummeltau
Poolmaraton
Ivo Tupits
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Reigo Türk
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Indrek Turu
Poolmaraton
Kaisi Udumäe
GTonic
Põhisõit
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Timo Undla
ONNINEN II
Põhisõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Johannes Ütsik
Põhisõit
Andres Ütt
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Uudeberg
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Alar Vaarend
Liivimaa Rattaklubi
Põhisõit
Annabel Vaarpuu
Lastesõit M8/N8
Annemari Vaarpuu
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Eero Vabamägi
Postimees
Põhisõit
Jaanus Vagel
Poolmaraton
Kristen Vagel
Poolmaraton
Vallo Vahesaar
Põhisõit
Markus Vähi
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Sigrid Vahtra
Poolmaraton
Sven Vahtramäe
Põhisõit
Josten Vaidem
Fixus
Põhisõit
Ermet Vain
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Gregor Vain
Porter Racing
Poolmaraton
Risto Valdmaa
Põhisõit
Marek Valg
Põhisõit
Kristjan Valge
Poolmaraton
Pärtel Valge
Poolmaraton
Gerle Valgenberg
Poolmaraton
Marlen Valgma
SAQ SC
Poolmaraton
Raini Valgma
SAQ SC 1
Põhisõit
Taavi Valgmäe
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Gunnar Valgur
BALTIC AGRO 2
Põhisõit
Margus Väli
Põhisõit
Reigo Väli
Tallinn
Põhisõit
Martti Välk
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Kenneth Vallik
Põhisõit
Kristjan Vallimäe
Põhisõit
Kai Valt
Põhisõit
Vahur Valvas
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Alo Vare
Põhisõit
Tauno Vare
Põhisõit
Ahti Vares
ONNINEN II
Põhisõit
Joan Markus Varik
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Marko Varik
CC Rekord
Põhisõit
Meelis Varik
Redbike
Põhisõit
Sander Värv
Põhisõit
Sander Värv
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Dmitri Vavilov
Itelec Consult OÜ
Põhisõit
Lauri Veenpere
Põhisõit
Toomas Veidemann
10827930
Põhisõit
Siim Veiler
Põhisõit
Priit Veski
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Tartu SK Velo
Põhisõit
Ott Viirmann
Hansab
Põhisõit
Toomas Vilpart
Põhisõit
Veiko Vilu
RixRatas
Põhisõit
Mihkel Virkepuu
Põhisõit
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Andrus Volk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Liina Volmerson
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Epp Voolma
Sportlove
Poolmaraton
Toomas Võso
BALTIC AGRO 1
Põhisõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Indrek Vuin
VELOPLUS
Põhisõit
Maarja Vuin
VELOPLUS 2
Põhisõit
Elar Vulla
Keskkonnaamet
Põhisõit
Mihkel Vunk
Põhisõit
Siur Rasmus Willadsen
Kalevi jalgrattakool
Põhisõit
Kristo Zacek
Põhisõit
Inger Zaletajev
Porter Racing
Lastesõit M10/N10
Serena Zaletajev
Porter Racing
Lastesõit M10/N10
Toomas Zaletajev
Põhisõit
Tomas Zdanavicius
Kitas Reikalas
Põhisõit
Sergei Želtov
Bodyvision.ee
Põhisõit

...