Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal Eesti

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu
Nutrend

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 05.08.2021 21:30.
Kokku: 243
I start - M/N8, M/N10: 34
II start - M/N12: 41
III start - M/N14: 40
IV start - M/N16: 28
V start - VABA RATTAKLASS: 6
VI start - OPEN Elite mehed: 48
VII start - NAISED + SEENIORID: 46
mees: 207
naine: 36
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Kaur-Aron Alaväli
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Gevert Aola
SK Pärnu Kalev
II start - M/N12
Ann Helen Eelmets
II start - M/N12
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Hannah Kaljur
Smart Sport Team
II start - M/N12
Eliise Kivistu
II start - M/N12
Juri Koshmanov
KJK
II start - M/N12
Martin Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Karl Kurits
II start - M/N12
Kristiina Larssen
KJK
II start - M/N12
Patrick Lepik
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Mik Madisson
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Tatiana Malkova
II start - M/N12
Marten Malmre
Peloton
II start - M/N12
Oliver Mätik
KJK
II start - M/N12
Virgo Mitt
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Erik Christjan Müller
KJK
II start - M/N12
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Riko Nipernado
KOMO
II start - M/N12
Riko Sander Pensa
RTR
II start - M/N12
Henri Põldma
TÜ ASK
II start - M/N12
Sten-Eerik Raja
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Georgi Rakov
KJK
II start - M/N12
Mirjam Raun
Rein Taaramäe rattaklubi
II start - M/N12
Karel Reintop
KOMO
II start - M/N12
Ron Rooni
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Rüster
Peloton
II start - M/N12
Kaido Saar
KOMO
II start - M/N12
Renet Sepman
KOMO
II start - M/N12
Stig Tristan Sillat
TÜ ASK
II start - M/N12
Rico Soots
KJK
II start - M/N12
Karolin Surva
SMARTSPORT
II start - M/N12
Andro Tamkõrv
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Kermo Tamm
KJK
II start - M/N12
Mia Carla Tegelmann
KJK
II start - M/N12
Kristjan Terro
TÜ ASK
II start - M/N12
Wilhelm Tomingas
Cosmos Sport
II start - M/N12
Maria Treier
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Henri Valmsen
Viljandi RK
II start - M/N12

...