Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal Eesti

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu
Nutrend

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 22.06.2021 15:29.
Kokku: 243
I start - M/N8, M/N10: 34
II start - M/N12: 41
III start - M/N14: 40
IV start - M/N16: 28
V start - VABA RATTAKLASS: 6
VI start - OPEN Elite mehed: 48
VII start - NAISED + SEENIORID: 46
mees: 207
naine: 36
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Artur Aarma
KOMO
III start - M/N14
Christofer Ader
KOMO
III start - M/N14
Richard Ader
KOMO
III start - M/N14
Hannes Ahman
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Janno Aksin
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Riho Alaru
Peloton
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaur-Aron Alaväli
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Leho Allekand
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
III start - M/N14
Gevert Aola
SK Pärnu Kalev
II start - M/N12
Rait Ärm
Porter Racing
VI start - OPEN Elite mehed
Janek Arme
HRX/Vabajooks
VI start - OPEN Elite mehed
Andrus Asavi
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Aaron Aus
III start - M/N14
Caspar Austa
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Hugo Bergson
KJK
I start - M/N8, M/N10
Tatjana Dobolina
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Elisabeth Ebras
KJK
III start - M/N14
Kristian Ebras
I start - M/N8, M/N10
Kristo Ebras
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Enriko Eelmäe
V start - VABA RATTAKLASS
Ann Helen Eelmets
II start - M/N12
Indrek Eelmets
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Eelmets
I start - M/N8, M/N10
Avo Eljas
VII start - NAISED + SEENIORID
Egerd Enok
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Maksim Fazõlov
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Ron Gristsenko
III start - M/N14
Sasu Halme
Focus Halme Racing
VI start - OPEN Elite mehed
Trevor Hendrikson
KJK
I start - M/N8, M/N10
Harro Hoog
VII start - NAISED + SEENIORID
Oliver Harris Hütt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Arti Ilves
Peloton
IV start - M/N16
Tim Ingo
RTR
III start - M/N14
Liis Jääger
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Grete Jaeski
TÜ ASK
V start - VABA RATTAKLASS
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Valdur Jaht
VI start - OPEN Elite mehed
Maria Jänese
Jooksupartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Kert Järva
Smart Sport Team
IV start - M/N16
Marten Jõeäär
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Egert Johanson
KJK
III start - M/N14
Kristjan Johanson
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Stefan Johanson
Viljandi RK
III start - M/N14
Mihkel Jüri
Tartu SK Velo
VI start - OPEN Elite mehed
Ken Kaljas
VII start - NAISED + SEENIORID
Hannah Kaljur
Smart Sport Team
II start - M/N12
Jaak Karjane
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Marek Karm
SK100
V start - VABA RATTAKLASS
Gleb Karpenko
KJK
IV start - M/N16
Sander Kempi
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Jaanus Kertsman
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaarel Kiho
TÜ ASK
III start - M/N14
Ott Kiivit
KJK
I start - M/N8, M/N10
Robin Kirsimäe
KJK
I start - M/N8, M/N10
Siim Kiskonen
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Gert Kivistik
Jalgrattaklubi VIKO
VI start - OPEN Elite mehed
Eliise Kivistu
II start - M/N12
Karl Kiviväli
TÜ ASK
I start - M/N8, M/N10
Kevin Kardo Kõiv
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Rihard Koll
Vooremaa Centrum/Rattabaas
VI start - OPEN Elite mehed
Oskar Kontus
Smart Sport Team
IV start - M/N16
Harri Alfred Koonik
KJK
I start - M/N8, M/N10
Tarmo Kopli
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Kõrgesaar
TÜ ASK
III start - M/N14
Juri Koshmanov
KJK
II start - M/N12
Magnus Krusemann
AT SPORT
VII start - NAISED + SEENIORID
Martin Krusemann
KJK
III start - M/N14
Kevin Kubilius
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Kaupo Kuhlap
Cosmos Sport
VII start - NAISED + SEENIORID
Antti Kuitto
Team EVOC Finland
VI start - OPEN Elite mehed
Janek-Robin Kukk
KJK
III start - M/N14
Kätlin Kukk
KJK
IV start - M/N16
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VII start - NAISED + SEENIORID
Andro Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
I start - M/N8, M/N10
Martin Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Joonas Kurits
IV start - M/N16
Karl Kurits
II start - M/N12
Aleksei Kušnir
V start - VABA RATTAKLASS
Kevin Kütt
TÜ ASK
III start - M/N14
Rasmus Kuum
KJK
I start - M/N8, M/N10
Carol Kuuskman
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Erki Laanemäe
Viljandi RK
IV start - M/N16
Elvis Leon Laanjõe
KJK
IV start - M/N16
Tea Lang
TÜ ASK
VII start - NAISED + SEENIORID
Kristiina Larssen
KJK
II start - M/N12
Mikk Lepik
KJK
I start - M/N8, M/N10
Patrick Lepik
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Robert Lepikson
I start - M/N8, M/N10
Maario Libek
TÜ ASK
III start - M/N14
Sven Liivamägi
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Jaanus Linkgreim
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Martin Loo
Hawaii Express
VI start - OPEN Elite mehed
Jakob Maaten
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Mik Madisson
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Oskar Maidre
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Orlen Igor Mäkela
KJK
I start - M/N8, M/N10
Tatiana Malkova
II start - M/N12
Marten Malmre
Peloton
II start - M/N12
Oliver Mätik
KJK
II start - M/N12
Troy Rocco Menning
KJK
I start - M/N8, M/N10
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
VII start - NAISED + SEENIORID
Joosep Mesi
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Ottomar Metslind
RTR
VI start - OPEN Elite mehed
Madis Mihkels
TÜ ASK
III start - M/N14
Mairon Milistver
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Meelis Milistver
VII start - NAISED + SEENIORID
Artjom Mirzojev
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Harrot Mitt
Cosmos Sport
I start - M/N8, M/N10
Virgo Mitt
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Juri Molev
VI start - OPEN Elite mehed
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Marko Mõttus
Viljandi RK
IV start - M/N16
Marta Mõttus
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Erik Christjan Müller
KJK
II start - M/N12
Henry Nagel
I start - M/N8, M/N10
Henry Närap
TÜ ASK
III start - M/N14
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Riko Nipernado
KOMO
II start - M/N12
Robin Nirgi
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Tobias Nirgi
RR SIPLASED
I start - M/N8, M/N10
Karel Georg Nõmm
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Joosep Mattias Õun
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Tomi Paavola
Team EVOC Finland
VII start - NAISED + SEENIORID
Markus Pajur
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Helari Pallas
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Bert Palts
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Marek Pani
Team Stokker
VII start - NAISED + SEENIORID
Peeter Parmask
Tartu SK Velo
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Pau
r
III start - M/N14
Aimar Pedari
RR Siplased
VII start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti
VI start - OPEN Elite mehed
Riko Sander Pensa
RTR
II start - M/N12
Robin Pihelgas
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Mirell Pilve
KJK
I start - M/N8, M/N10
Kuldar Põder
Peloton
VI start - OPEN Elite mehed
Henri Põldma
TÜ ASK
II start - M/N12
Vahur Pops
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Claid Põrk
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Kristo Prangel
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Annabrit Prants
KJK
III start - M/N14
Karl Brent Premet
Pärnu Kalev
VI start - OPEN Elite mehed
Robin Pruul
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Steven Puhm
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Rainer Pungar
VII start - NAISED + SEENIORID
Carl Markus Punkar
TÜ ASK
III start - M/N14
Frank Aron Ragilo
KJK
III start - M/N14
Ralf Leon Rahu
KOMO
I start - M/N8, M/N10
Hardi Raiend
VABAJOOKS
V start - VABA RATTAKLASS
Aigar Raja
Freesport
VII start - NAISED + SEENIORID
Sten-Eerik Raja
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Georgi Rakov
KJK
II start - M/N12
Kristjan Randma
VO2 specialized cc
VI start - OPEN Elite mehed
Raul Rätsep
VI start - OPEN Elite mehed
Mirjam Raun
Rein Taaramäe rattaklubi
II start - M/N12
Kirke Reier
Viljandi RK
III start - M/N14
Kusti Reier
Viljandi RK
III start - M/N14
Karel Reintop
KOMO
II start - M/N12
Alar Reiska
VII start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VII start - NAISED + SEENIORID
Remi Rikolas
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Ron Rooni
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Andre Roos
TÜ ASK
IV start - M/N16
Reigo Rosenberg
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Reiko Rosenthal
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Rüster
Peloton
II start - M/N12
Marek Säälik
CFC
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaido Saar
KOMO
II start - M/N12
Maik Salla
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Mailis Salla
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Stefano Salvatori
VI start - OPEN Elite mehed
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalev
III start - M/N14
Joosep Sankmann
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Arthur Sarap
KJK
I start - M/N8, M/N10
Cristen-Evary Sarapuu-Sikka
Peloton
IV start - M/N16
Merilyn Sarikas
Viljandi RK
III start - M/N14
Risto Sepa
VI start - OPEN Elite mehed
Renet Sepman
KOMO
II start - M/N12
Rainer Sildvee
VII start - NAISED + SEENIORID
Stig Tristan Sillat
TÜ ASK
II start - M/N12
Maario Silm
Vabajooks HRX
VI start - OPEN Elite mehed
Anet Sirvel
KJK
IV start - M/N16
Simo Sohkanen
Team EVOC Finland
VI start - OPEN Elite mehed
Kristel Soonik
Viljandi RK
IV start - M/N16
Rico Soots
KJK
II start - M/N12
Rocco Soots
KJK
I start - M/N8, M/N10
Dmitri Sõptšenko
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Tair Stalberg
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Harri Sügis
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Karolin Surva
SMARTSPORT
II start - M/N12
Sander Suurna
Rein Taaramäe Rattaklubi/TT Eesti
VI start - OPEN Elite mehed
Reimo Taaramäe
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Andro Tamkõrv
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Gert Tamm
V start - VABA RATTAKLASS
Kermo Tamm
KJK
II start - M/N12
Lauri Tamm
KJK
III start - M/N14
Tony Tamm
Viljandi RK
III start - M/N14
Egert Tammeleht
I start - M/N8, M/N10
Revon Tammur
TÜ ASK
III start - M/N14
Kirill Tarassov
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Ragnar Tarmu
hawaii express
VII start - NAISED + SEENIORID
Elina Tasane
Viljandi RK
III start - M/N14
Jaanus Tasane
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Mia Sandra Taur
Jalgrattaklubi VIKO
III start - M/N14
Mia Carla Tegelmann
KJK
II start - M/N12
Kristjan Terro
TÜ ASK
II start - M/N12
Ekke Tiivas
KJK
III start - M/N14
Emil Tiivas
KJK
I start - M/N8, M/N10
Ott Oliver Tikerpe
KJK
I start - M/N8, M/N10
Jade Toiger
KJK
I start - M/N8, M/N10
Mikk Tomingas
KJK
I start - M/N8, M/N10
Wilhelm Tomingas
Cosmos Sport
II start - M/N12
Tõnu Tõnov
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi RK
III start - M/N14
Janno Tosmin
TÜ ASK
IV start - M/N16
Maria Treier
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Henri Treimuth
Viljandi RK
IV start - M/N16
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Priit Tuisk
SK Keremeister
VII start - NAISED + SEENIORID
Margus Tukia
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Andreas Urbla
KJK
I start - M/N8, M/N10
Aimur Uuk
VII start - NAISED + SEENIORID
Ats Uulimaa
Jalgrattaklubi VIKO
VI start - OPEN Elite mehed
Josten Vaidem
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Christopher Väinola
KJK
III start - M/N14
Lisette Väinola
KJK
I start - M/N8, M/N10
Pärtel Valge
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Henri Valmsen
Viljandi RK
II start - M/N12
Vahur Valvas
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Mattias Vattula
KJK
I start - M/N8, M/N10
Karl Mihkel Vent
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Laura Marie Visnapuu
KJK
I start - M/N8, M/N10
Jarmo Voitra
TÜ ASK
III start - M/N14
Andrus Volk
VII start - NAISED + SEENIORID
Aleksandra Volke
KJK
III start - M/N14
Toomas Vool
Viljandi RK
IV start - M/N16

...