Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Jõgeva Maavalitsus
Jõgeva Vald
Torma Vald
Jõgevamaa Spordiliit Kalju

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 18.09.2021 08:01.

Rulluisumaraton stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
12:00:00 1 Kalle Uuemäe 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
12:00:30 2 Magnar Meinart 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
12:01:00 3 Harri Toiger 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
12:01:30 4 Toivo Rätte 1958 mees M50 Soome, Varsinais-Suomi
12:02:00 5 Dzintars Melbardis 1961 mees M50 Läti, Vidzeme
12:02:30 6 Mart Roosimaa 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team T-rull
12:03:00 7 Margus Salusaar 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
12:03:30 8 Anatoli Sevastjanov 1949 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
Anatoli
12:04:00 9 Tiit Karja 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
12:04:30 10 Aleksandr Verteshin 1966 mees M40 Venemaa, Sankt-Petersburg
12:05:00 11 Marek Väljari 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
12:05:30 12 Jaanus Laugus 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Uus Maa Kinnisvarabüroo
12:06:00 13 Tiit Orlovski 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
12:06:30 14 Aleksander Kuchkov 1965 mees M50 Venemaa, Russia
12:07:00 15 Hillar Kaeval 1958 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
12:07:30 16 Toomas Silluste 1964 mees M50 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
12:08:00 17 Mart Kainel 1945 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi
12:08:30 18 Olavi Ärm 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
12:09:00 19 Koit Veeorg 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
12:09:30 20 Kaupo Kaljuvee 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
12:10:00 21 Ingmar Vutt 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
12:10:30 22 Peteris Petersons 1978 mees M Läti, Riga
12:11:00 23 Egor Abalakin 1970 mees M40 Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
12:11:30 24 Einar Elbing 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
12:12:00 25 Jaanus Ritson 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
12:12:30 26 Ego Veevel 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
12:13:00 27 Remii Vahtra 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
8R
12:13:30 28 Hannes Roomet 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
12:14:00 29 Anton Golovko 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
12:14:30 30 Toivo Tomingas 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
12:15:00 31 Rene Tühane 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
12:15:30 32 Martin Mooses 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
12:16:00 33 Sergey Borisov 1964 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
12:16:30 34 Mika Erik Sucksdorff 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Uus Maa Kinnisvarabüroo
12:17:00 35 Lembit Saart 1958 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
12:17:30 36 Heinz Kask 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
12:18:00 37 Jaan Küünal 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
12:18:30 38 Vladimir Baskakov 1956 mees M50 Eesti, Harju maakond
12:19:00 39 Tarmo Fimberg 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / KULGEJAD
12:19:30 40 Mairo Pukk 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
12:20:00 41 Holger Mägi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / KULGEJAD
12:20:30 42 Torbjörn Köhler 1952 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Inline Team, Gorillad
12:21:00 43 Jaak Veskimeister 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rull Ruulib
12:21:30 44 Priit Kaasik 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
12:22:00 45 Raivo Tatrik 1962 mees M50 Eesti, Järva maakond
12:22:30 46 Märt Kuus 1979 mees M Eesti, Võru maakond
12:23:00 47 Tanel Ojala 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
12:23:30 48 Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Extreme Sport
12:24:00 49 Taivo Kutser 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
12:24:30 50 Sulev Lokk 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
12:25:00 51 Boriss Teder 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
12:25:30 52 Tõnu Koppel 1966 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT Sport/Saarlased
12:26:30 54 Aleksander Tilba 1957 mees M50 Eesti, Harju maakond
12:27:00 55 Heigo Klaos 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Võimlemisklubi Akros
12:27:30 56 Aivar Hirmo 1963 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Tartu Inline Team
Tartu Inlune Team
12:28:00 57 Neeme Nõlvak 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
12:28:30 58 Ats Kallais 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
12:29:00 59 Elmer Taim 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
12:29:30 60 Mikhail Zhilin 1977 mees M Venemaa, Sankt-Peterburg
Neva Racing Team
12:30:00 61 Ain Parve 1948 mees M60 Eesti, Harju maakond
12:30:30 62 Marko Pavlov 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
12:31:00 63 Toomas Kibus 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Rullibuss Team
12:31:30 64 Kuido Koppel 1966 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
12:32:00 65 Kristjan Kuntu 1972 mees M40 Soome, Varsinais-Suomi
12:32:30 66 Dzintars Sarmulis 1970 mees M40 Läti, Latvia
FILTER
12:33:00 67 Raul Krooni 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / KULGEJAD
12:33:30 68 Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rullibaas
12:34:00 69 Kaido Kahar 1977 mees M Eesti, Harju maakond
12:34:30 70 Jarek Mäestu 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
12:35:00 71 Martti Järv 1985 mees M Eesti, Harju maakond
12:35:30 72 Meelis Tammre 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Uus Maa Kinnisvarabüroo
12:36:00 73 Jaan Oder 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
12:36:30 74 Janno Luik 1974 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT Sport/Saarlased
12:37:00 75 Veiko Tammik 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
12:37:30 76 Meelis Aasla 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
12:38:00 77 Valdeko Vesterblom 1989 mees M Eesti, Harju maakond
12:38:30 78 Randar Ivanov 1996 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi
12:39:00 79 Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
12:39:30 80 Margo Renter 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team T-rull
Tartu Inline Team
12:40:00 81 Cardo Poolar 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team T-rull
12:40:30 82 Vasiliy Karnatsky 1979 mees M Venemaa, Leningradskaia
Neva Racing Team
12:41:00 83 Ants Kuusik 1949 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
12:41:30 84 Andrei Predtechenskii 1984 mees M Venemaa, Russia
Neva Racing Team
12:42:00 85 Hando Tamm 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
12:42:30 86 Antti Haljak 1978 mees M Eesti, Harju maakond
12:43:00 87 Siim Mägi 1989 mees M Eesti, Järva maakond
12:43:30 88 Andrus Kuusk 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
12:44:00 89 Frid Kaljas 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
Rulluisuklubi ABEC
12:44:30 90 Amper Savelev 1963 mees M50 Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
12:45:00 91 Alar Ivanov 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi
12:45:30 92 Indrek Tobreluts 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
12:46:00 93 Marek Ilves 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Inlain Team
12:46:30 94 Roberts Pundurs 1984 mees M Läti, Latvia
POWERSLIDE-LAIMITE
12:47:00 95 Argo Sõõru 1969 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
Tartu Inline Team Gorillad
12:47:30 96 Lauris Bitenieks 1980 mees M Läti, Latvia
POWERSLIDE-LAIMITE
12:48:00 97 Heiki Roomet 1977 mees M Eesti, Harju maakond
12:48:30 98 Mart Markus 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
12:49:00 99 Margus Pedaste 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team
12:49:30 100 Ronalds Cinks 1990 mees M Läti, Riga
FILTER
12:50:00 101 Sergey Fedorchuk 1975 mees M40 Venemaa, Russia
Neva Racing Team
12:50:30 102 Reinis Znotins 1997 mees M Läti, Latvia
POWERSLIDE-LAIMITE
12:51:00 103 Rauno Laht 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 1
12:51:30 104 Maksim Vysotsky 1987 mees M Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
12:52:00 105 Magnus Liikvart 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Rullibaas
12:52:30 106 Lauri Koort 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
12:53:00 107 Ainar Meinart 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rullibuss Team
12:53:30 108 Aleks Luik 1995 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
12:54:00 109 Uno Zimmermann 1962 mees M50 Eesti, Valga maakond
12:54:30 110 Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont

...