Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Jõgeva Maavalitsus
Jõgeva Vald
Torma Vald
Jõgevamaa Spordiliit Kalju

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 18.09.2021 06:00.
Kokku: 309
Rulluisumaraton: 110
Rulluisumaraton Naised: 35
Poolmaraton: 76
Rahvarull: 40
TuttiFrutti Lastesõit: 48
mees: 183
naine: 126
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Helen Aart
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Kristin Aart
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Kristin Aart
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Meelis Aasla
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Egor Abalakin
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Marion Abdusalyamov
Rulluisumaraton Naised
Laila Ahu
Jõhvi RS Team
Rulluisumaraton Naised
Marju Allaste
Rull Ruulib
Rulluisumaraton Naised
Marta Ange
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Jaanika Arm
Reactive Rollers Team
Rulluisumaraton Naised
Jaanika Arm
Rahvarull
Olavi Ärm
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Alvar Asi
A.A.Tööriistalaenutus OÜ
Poolmaraton
Vladimir Baskakov
Rulluisumaraton
Olga Belova
U Skate
Rulluisumaraton Naised
Triinu Bertelsone-Uuemäe
Rulluisumaraton Naised
Lauris Bitenieks
POWERSLIDE-LAIMITE
Rulluisumaraton
Sergey Borisov
Rulluisumaraton
Svetlana Chumovitckaia
W-team
Rulluisumaraton Naised
Ronalds Cinks
FILTER
Rulluisumaraton
Amanda Eihmane
ASI/SKI-BOX
TuttiFrutti Lastesõit
Viktoria Eistre
Adavere
Poolmaraton
Einar Elbing
Rulluisumaraton
Gerli Eltermaa
W-team
Rakvere Bont
Rulluisumaraton Naised
Grete Eltermaa
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Sergey Fedorchuk
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Tarmo Fimberg
RULLUISUKLUBI ABEC / KULGEJAD
Rulluisumaraton
Olga Gapejeva
Tartu Inline Team
Tartu Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Anton Golovko
Rulluisumaraton
Jonathan Habakukk
Rahvarull
Kristjan Habakukk
Rahvarull
Antti Haljak
Rulluisumaraton
Aivar Hirmo
Tartu Inline Team
Tartu Inlune Team
Rulluisumaraton
Eve Hõbemets
Rulluisumaraton Naised
Kalev Hunt
Poolmaraton
Ene Ilver
RULLUISUKLUBI ABEC / A
Rulluisumaraton Naised
Laura Ilves
Tartu Inline Team
Poolmaraton
Marek Ilves
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Inlain Team
Rulluisumaraton
Argen Int
RakvereBont noored
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Remo Isand
Rahvarull
Rolf Isand
Rahvarull
Alar Ivanov
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton
Liivika Ivanov
RAKVEREBONT NAISED
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Randar Ivanov
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton
Veronica Ivanov
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Kalver Jalak
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Karolin Jalak
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Anete Jalakas
Rullibuss Team
Poolmaraton
Martti Järv
Rulluisumaraton
Elizabeth Jõgi
Albe Team/Bont
Poolmaraton
Rille Jü
Rahvarull
Loreta Luize Jurevica
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Gregor Jüriado
TuttiFrutti Lastesõit
Hassar Jurs
Tartu Inline Team Gorillad
Poolmaraton
Meelis Juursoo
Rahvarull
Diana Kaareste
RULLUISUKLUBI ABEC / A
Rulluisumaraton Naised
Priit Kaasik
Jõhvi RS Team
Rulluisumaraton
Hillar Kaeval
Rulluisumaraton
Kaido Kahar
Rulluisumaraton
Mart Kainel
Tartu Rulluisuklubi
Rulluisumaraton
Kristiine Kalev
Albe Team/Bont
Poolmaraton
Frid Kaljas
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
Rulluisuklubi ABEC
Rulluisumaraton
Kaupo Kaljuvee
Rulluisumaraton
Ats Kallais
Albe Team/Bont 2
Rulluisumaraton
Merlin Kalle
Poolmaraton
Aare Kalvik
Rahvarull
Tiit Karja
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Vasiliy Karnatsky
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Maarja Kase
Rahvarull
Ken Kasemaa
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Mairon Kasemaa
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Kaupo Käsik
Rullibuss Team
Poolmaraton
Heinz Kask
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Janne Kaun
Kaheksarattalised Naised
Poolmaraton
Andres Keba
BestEnergy OÜ
Poolmaraton
Eve-Liis Kees
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Kert Keskpaik
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Toomas Kibus
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Merle Kilvits
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton Naised
Liina Kivi
Rullibuss Team
Rulluisumaraton Naised
Evelin Kivimaa
Rahvarull
Katarina Kivimaa
TuttiFrutti Lastesõit
Maiu Kivimäe
RULLUISUKLUBI ABEC / A
ABEC MTÜ
Rulluisumaraton Naised
Heigo Klaos
Võimlemisklubi Akros
Rulluisumaraton
Torbjörn Köhler
Tartu Inline Team Gorillad
Tartu Inline Team, Gorillad
Rulluisumaraton
Estella-Marie Kõiv
Rahvarull
Viktors Kokins
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Viktors Kokins
ASI Ski Box
Poolmaraton
Lauri Koort
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Juta Koov
TuttiFrutti Lastesõit
Kuido Koppel
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
Tõnu Koppel
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
Saskia Kordemets
Rull Ruulib
Rahvarull
Saskia Kordemets
Rull Ruulib
TuttiFrutti Lastesõit
Kristo Kõremäe
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Enel Kõrva
RULLUISUKLUBI ABEC / A
Rulluisumaraton Naised
Raul Krooni
RULLUISUKLUBI ABEC / KULGEJAD
Rulluisumaraton
Piret Kruusimaa
RAKVEREBONT NAISED
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Geidi Kruusmann
Kaheksarattalised Naised
Kaheksarattalised
Rulluisumaraton Naised
Heli-Ly Kruusmann
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Reet Kruusmann
RAKVEREBONT NAISED
Rakvere Bont
Poolmaraton
Siim Kruusmann
Rakvere Bont
TuttiFrutti Lastesõit
Aleksander Kuchkov
Rulluisumaraton
Kristjan Kuntu
Rulluisumaraton
Mirjam Kuntu
Rulluisumaraton Naised
Taivo Kutser
Rulluisumaraton
Jaan Küünal
Rulluisumaraton
Märt Kuus
Rulluisumaraton
Ants Kuusik
VAK Staier
Rulluisumaraton
Andrus Kuusk
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Karl-Martin Laasberg
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Karl-Martin Laasberg
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Liisi Laaspere
RakvereBont noored
Poolmaraton
Rauno Laht
Albe Team/Bont 1
Rulluisumaraton
Tarmo Laht
Rulluisumaraton
Marti Laidre
SK Prügikala
Rulluisumaraton
Katrin Lambing
Rahvarull
Nikita Lascenko
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Jaanus Laugus
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Rulluisumaraton
Nele Lauk
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Rahvarull
Tarmo Leek
8R
Poolmaraton
Magnus Liikvart
Rullibaas
Rulluisumaraton
Sulev Lokk
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
Rulluisumaraton
Katriin Loorents
Rullibuss
Rulluisumaraton Naised
Aleks Luik
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Janno Luik
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
Anneli Lukason
Rahvarull
Lenno Luks
Poolmaraton
Jarek Mäestu
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Holger Mägi
RULLUISUKLUBI ABEC / KULGEJAD
Rulluisumaraton
Siim Mägi
Rulluisumaraton
Jaak Männik
Poolmaraton
Mart Markus
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Kristel Masing
Tartu Inline Team
Poolmaraton
Ljudmilla Mastovitš
Kaheksarattalised Naised
Rulluisumaraton Naised
Kirsi Gertrud Meigas
TuttiFrutti Lastesõit
Ainar Meinart
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Magnar Meinart
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Marinel Meinart
Rullibuss Team
TuttiFrutti Lastesõit
Raivo Meitus
SK ProRunner
Poolmaraton
Dzintars Melbardis
Rulluisumaraton
Mikk Merekivi
Poolmaraton
Arvis Miezitis
Poolmaraton
Laura Mölder
Rull-iluuisuklubi FOX
Rahvarull
Laura Mölder
Rull-iluuisuklubi FOX
TuttiFrutti Lastesõit
Marko Mölder
Rahvarull
Mark Mööl
Poolmaraton
Martin Mooses
Rulluisumaraton
Maryte Mooses
RAKVEREBONT NAISED
Rakvere Bont
Poolmaraton
Maria Muljarova
ULLRUISUTAJA
Rulluisumaraton Naised
Piret Niglas
Rulluisumaraton Naised
Alar Nigul
Rullibaas
Rulluisumaraton
Einar Niin
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Poolmaraton
Georg Nõlvak
MTÜ Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Neeme Nõlvak
Rulluisumaraton
Raili Nõlvak
Poolmaraton
Iris Nurgamaa
TuttiFrutti Lastesõit
Sirje Nurgamaa
Jõhvi RS Team
Rulluisumaraton Naised
Reelika Nurmsaar
W-team
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Rulluisumaraton Naised
Jaan Oder
Rulluisumaraton
Janne Õispuu
Poolmaraton
Tanel Ojala
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Carl Eric Oks
TuttiFrutti Lastesõit
Rihards Ordelovskis
ASI Ski-Box
TuttiFrutti Lastesõit
Tiit Orlovski
Rulluisumaraton
Ilja Oštšepkov
Poolmaraton
Janno Pagar
Rahvarull
Victoria Pagar
TuttiFrutti Lastesõit
Annela Karmel Palits
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Rahvarull
Kristiina Papp
Rahvarull
Kaisa Parksepp
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton Naised
Ain Parve
Rulluisumaraton
Marko Pavlov
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
Rulluisumaraton
Margus Pedaste
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Artis Ivo Pencis
BJC Laimite
Poolmaraton
Juris Pencis
Poolmaraton
Santa Petersone
BJC Laimite
Poolmaraton
Peteris Petersons
Rulluisumaraton
Toomas Piigli
Poolmaraton
Ülle Põldoja
Rulluisumaraton Naised
Cardo Poolar
Tartu Inline Team T-rull
Rulluisumaraton
Cardo Poolar
Tartu Inline Team T-rull
MTÜ Tartu Rulluisuklubi
Rahvarull
Kaido Poom
Sk.Pedja
Poolmaraton
Jaanika Porn
Poolmaraton
Andrei Predtechenskii
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Katrin Priks
Poolmaraton
Kerli Prohorenko
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Mairo Pukk
Rulluisumaraton
Roberts Pundurs
POWERSLIDE-LAIMITE
Rulluisumaraton
Kristi Rahumägi
Kaheksarattalised Naised
Rulluisumaraton Naised
Raili Rahumägi
TuttiFrutti Lastesõit
Argo Raie
Poolmaraton
Renda Randoja
Rahvarull
Riana Randoja
Rahvarull
Toivo Rätte
Rulluisumaraton
Getrin Raudsepp
TuttiFrutti Lastesõit
Getrin Raudsepp
Rahvarull
Sandis Reinsons
BJC Laimite
Poolmaraton
Margo Renter
Tartu Inline Team T-rull
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton
Kert Riitsalu
Poolmaraton
Renet Riitsalu
TuttiFrutti Lastesõit
Kristiina Ristimägi
Rullibuss Team
Poolmaraton
Jaanus Ritson
RULLUISUKLUBI ABEC / 40+
Rulluisumaraton
Hannes Roomet
Rulluisumaraton
Heiki Roomet
Rulluisumaraton
Taavo Roos
Rahvarull
Mart Roosimaa
Tartu Inline Team T-rull
Rulluisumaraton
Janika Rukis
Poolmaraton
Raivo Rukis
Poolmaraton
Piret Saare
Poolmaraton
Eleandra Saaremägi
Adavere
Poolmaraton
Kerly Saarna
Rahvarull
Lembit Saart
Rulluisumaraton
Margus Salusaar
Rulluisumaraton
Mariin Sarap
RakvereBont noored
Poolmaraton
Markus Sarap
RakvereBont noored
Poolmaraton
Dzintars Sarmulis
FILTER
Rulluisumaraton
Mari-Liis Sau
Rulluisuklubi ABEC/AT Sport
Rulluisumaraton Naised
Amper Savelev
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Grete Maria Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Alina Savrucka
Laimite
Poolmaraton
Marija Savrucka
ASI SkiBox
TuttiFrutti Lastesõit
Kaapo Schreck
HTL
Poolmaraton
Priit Serk
Rahvarull
Anatoli Sevastjanov
Tartu Inline Team Gorillad
Anatoli
Rulluisumaraton
Liana Sevastjanova
Tartu rulluisu klub
Poolmaraton
Merle Siimsen
Rulluisumaraton Naised
Toomas Silluste
AT Sport/Saarlased
Rulluisumaraton
Gunita Snikere
Laimite
Rahvarull
Patricija Elizabete Snikere
Laimite
Poolmaraton
Patricija Elizabete Snikere
BJC Laimite
TuttiFrutti Lastesõit
Argo Sõõru
Tartu Inline Team Gorillad
Rulluisumaraton
Mika Erik Sucksdorff
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Rulluisumaraton
Kaarel Süld
Rahvarull
Katri-Helena Süld
Rull-iluuisuklubi FOX
Rahvarull
Kirke Marta Süld
Rull-iluuisuklubi FOX
Rahvarull
Sofiya Sumyk
TuttiFrutti Lastesõit
Merily Susi
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Regina Suzi
Kaheksarattalised Naised
Rulluisumaraton Naised
Edel Taim
Rulluisuklubi 8R
TuttiFrutti Lastesõit
Elin Taim
Rulluisuklubi 8R
TuttiFrutti Lastesõit
Elmer Taim
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Heldi Tamberg
Rahvarull
Heli-Ly Tamberg
Rahvarull
Helika-Liisi Tamberg
Rahvarull
Ainar Tamm
Rahvarull
Art Markkus Tamm
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Hando Tamm
Rulluisumaraton
Helena Tammik
Rulluisumaraton Naised
Veiko Tammik
Rulluisumaraton
Meelis Tammre
Uus Maa Kinnisvarabüroo
Rulluisumaraton
Raivo Tatrik
Rulluisumaraton
Boriss Teder
Rulluisumaraton
Toomas Teesaar
Extreme Sport
Rulluisumaraton
Aleksander Tilba
Rulluisumaraton
Indrek Tobreluts
Albe Team/Bont 1
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Harri Toiger
Rulluisumaraton
Kadri Toit
Võimlemisklubi Akros
Rahvarull
Beate Tolmane
TuttiFrutti Lastesõit
Didzis Tolmanis
Poolmaraton
Birgit Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Birgit Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Henrik Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Henrik Toming
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Marin Tomingas
Rullibuss Team
Rulluisumaraton Naised
Toivo Tomingas
Rulluisumaraton
Ragnar Toom
Poolmaraton
Kersti Toots
Tartu Inline Team
Rulluisumaraton Naised
Andri Tops
Poolmaraton
Kenri Tops
Poolmaraton
Timo Torni
Poolmaraton
Ketrud Tühane
Kuldsed Käed / Team
Poolmaraton
Rene Tühane
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Maia Utt
Adavere
TuttiFrutti Lastesõit
Eve Uueküla
Poolmaraton
Toomas Uueküla
Poolmaraton
Kalle Uuemäe
Rulluisumaraton
Nils Vähä-Vahe
HTL
Poolmaraton
Siret Vaher
Poolmaraton
Tuuli Vaher
Poolmaraton
Remii Vahtra
Rulluisuklubi 8R
8R
Rulluisumaraton
Marek Väljari
Kuldsed Käed / Team
Rulluisumaraton
Erich Valksaar
Poolmaraton
Saima Vapper
Poolmaraton
Koit Veeorg
Rulluisumaraton
Ego Veevel
Rullibuss Team
Rulluisumaraton
Gabriel Veide
Rahvarull
Aleksandr Verteshin
Rulluisumaraton
Vilmer Vesanto
HTL
TuttiFrutti Lastesõit
Vilmer Vesanto
HTL
Poolmaraton
Gloria Veskimeister
Rull-iluuisuklubi FOX
Rahvarull
Gloria Veskimeister
Rull-iluuisuklubi FOX
TuttiFrutti Lastesõit
Jaak Veskimeister
Rull Ruulib
Rulluisumaraton
Jaak Veskimeister
Rull Ruulib
Rahvarull
Valdeko Vesterblom
Rulluisumaraton
Valdeko Vesterblom
Rahvarull
Terje Vingisaar
Kaheksarattalised Naised
Rulluisumaraton Naised
Jani Virtanen
HTL
Poolmaraton
Tea Visse
Poolmaraton
Nele-Liis Võhma
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Poolmaraton
Nele-Lisi Võhma
Rakvere Bont Rulluisuklubi
TuttiFrutti Lastesõit
Kermo Voitka
Poolmaraton
Ingmar Vutt
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Maksim Vysotsky
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Antra Zemite
ASI ski-box
Rulluisumaraton Naised
Mikhail Zhilin
Neva Racing Team
Rulluisumaraton
Uno Zimmermann
Rulluisumaraton
Reinis Znotins
POWERSLIDE-LAIMITE
Rulluisumaraton

...