Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 15.06.2021 12:18.
Kokku: 106
M10 10-15 min sõit: 12
N10 10-15 min sõit: 3
M12 10-15 min sõit: 13
N12 10-15 min sõit: 4
M14 20-30 min sõit: 12
N14 20-30 min sõit: 8
M16 30-45 min sõit: 7
N16 30-45 min sõit: 3
MJ 75-90 min sõit: 6
ME 75-90 min sõit: 8
NE 75-90 min sõit: 7
MSport 75-90 min sõit: 2
MSen1 75-90 min sõit: 8
MSen2 75-90 min sõit: 11
MSen3 75-90 min sõit: 2
mees: 81
naine: 25
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marii-Isabel Allikberg
Kalevi Jalgrattakool
N16 30-45 min sõit
Oskars Blumbergs
MJ 75-90 min sõit
Ronalds Blumbergs
MJ 75-90 min sõit
Aivars Darznieks
VW Komerctransports-Veloprofs.lv
MSen1 75-90 min sõit
Edmunds Darznieks
Lizums
MSport 75-90 min sõit
Carl Peeter Dooner
Nõmme Rattaklubi
M14 20-30 min sõit
Gerd Lauri Eerme
Porter Racing
M16 30-45 min sõit
Indrek Epner
ProShop Team
MSen2 75-90 min sõit
Risto Erik
Sportlove
MSen1 75-90 min sõit
Rando Marten Evendi
CFC Spordiklubi
ME 75-90 min sõit
Edvards Gedrovics
Velapeda
M12 10-15 min sõit
Hardy Grünberg
Porter Racing
M10 10-15 min sõit
Henry Grünberg
Porter Racing
MJ 75-90 min sõit
Olle Härmat
CFC
M10 10-15 min sõit
Tuomo Hirvonen
Joenspy
ME 75-90 min sõit
Ralf Hürden
CFC
M12 10-15 min sõit
Adrian Irbe
Nõmme Rattaklubi
M10 10-15 min sõit
Ander Janno
RR Siplased
M12 10-15 min sõit
Andre Janno
RR Siplased
M12 10-15 min sõit
Brent Janno
RR Siplased
MJ 75-90 min sõit
Uku Järv
CFC
M10 10-15 min sõit
Kert Järva
Smart Sport Team
MJ 75-90 min sõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
N12 10-15 min sõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
M16 30-45 min sõit
Mairit Kaarjärv
N14 20-30 min sõit
Maris Kaarjärv
Spordiklubi Rakke
NE 75-90 min sõit
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
M12 10-15 min sõit
Raiko Kaldoja
CCRM
MSport 75-90 min sõit
Kevin Kertsman
CFC
M10 10-15 min sõit
Reimo Kiisk
MSen1 75-90 min sõit
Sander Kipper
CFC
M12 10-15 min sõit
Eero Kiskonen
KJK
MSen2 75-90 min sõit
Ella Koivula
Korson Kaiku / Team Craft Finland
N14 20-30 min sõit
Mikko Koivula
Korson Kaiku
MSen2 75-90 min sõit
Marten Konga
Porter Racing
M10 10-15 min sõit
Oskar Kontus
Smart Sport Team
MJ 75-90 min sõit
Arthur Kooser
CFC
ME 75-90 min sõit
Magnus Krusemann
MSen2 75-90 min sõit
Sten Kühn
M14 20-30 min sõit
Kätlin Kukk
NE 75-90 min sõit
Karolina Kull
Spordiklubi Rakke
N14 20-30 min sõit
Oskar Küüt
M16 30-45 min sõit
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
M14 20-30 min sõit
Mehis Leigri
RR Siplased
MSen1 75-90 min sõit
Loore Lemloch
CFC
N12 10-15 min sõit
Oskar Lemloch
CFC
M10 10-15 min sõit
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
N12 10-15 min sõit
Liisi Lohk
Pärnu Kalev SK
N14 20-30 min sõit
Janika Lõiv
Hawaii Express
NE 75-90 min sõit
Martin Loo
Trinx Factory Team
ME 75-90 min sõit
Markus Mäeuibo
Kalevi Jalgrattakool
M16 30-45 min sõit
Martin Mäggi
Sportlove
MSen2 75-90 min sõit
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
MSen2 75-90 min sõit
Joosep Mesi
ME 75-90 min sõit
Kertu Mitt
Pärnu kalev
N10 10-15 min sõit
Virgo Mitt
Pärnu kalev
M16 30-45 min sõit
Juri Molev
KJK
MSen2 75-90 min sõit
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
NE 75-90 min sõit
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
N10 10-15 min sõit
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
M14 20-30 min sõit
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
MSen2 75-90 min sõit
Artur Murumaa
CFC
M12 10-15 min sõit
Natali Nora Nigul
CFC
N14 20-30 min sõit
Raul Richard Nirk
CFC
M14 20-30 min sõit
Imre Ojavere
CC Rota Mobilis
MSen1 75-90 min sõit
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
M12 10-15 min sõit
Kristjan Õruste
Porter Racing
M10 10-15 min sõit
Kristo Õruste
Porter Racing
M12 10-15 min sõit
Raigo Paas
SAQ SC
MSen2 75-90 min sõit
Romet Pajur
ProShop Team
M16 30-45 min sõit
Aleksandr Patrenkin
Narva SK Energia
ME 75-90 min sõit
Artur Patrenkin
Narva SK Energia
M14 20-30 min sõit
Aimar Pedari
MSen3 75-90 min sõit
Lauren Pohl
N14 20-30 min sõit
Annabrit Prants
Kalevi jalgrattakool
N16 30-45 min sõit
Peeter Pruus
Torpado Südtirol
ME 75-90 min sõit
Sille Puhu
Hawaii Express
NE 75-90 min sõit
Johann Mattias Puuorg
Porter Racing
M16 30-45 min sõit
Eleanor Rang
CFC
N10 10-15 min sõit
Gisele Rang
CFC
N12 10-15 min sõit
Maribel Rannala
CFC
N14 20-30 min sõit
Albert Johannes Rebas
CFC
M12 10-15 min sõit
Karel Gustav Rei
M12 10-15 min sõit
Alar Reiska
Haanja RK
MSen3 75-90 min sõit
Egon Rembla
Sportlove
MSen2 75-90 min sõit
Janek Resev
MSen2 75-90 min sõit
Ron Rooni
cfc
M14 20-30 min sõit
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
M14 20-30 min sõit
Dmitri Rusovitš
MSen1 75-90 min sõit
Viljar Saare
MSen1 75-90 min sõit
Alar Sala
MSen1 75-90 min sõit
Kaspar Kaido Saveljev
CFC Spordiklubi
M10 10-15 min sõit
Merili Sirvel
RR Siplased
NE 75-90 min sõit
Sebastian Suppi
Nõmme Rattaklubi
M12 10-15 min sõit
Karolin Surva
N16 30-45 min sõit
Iiris Takel
KJK
NE 75-90 min sõit
Robert Jonas Takel
CFC
M10 10-15 min sõit
Egert Tammeleht
Porter Racing
M12 10-15 min sõit
Riko Tammepuu
Nõmme Rattaklubi
M14 20-30 min sõit
Peeter Tarvis
Komo
ME 75-90 min sõit
Oliver Toovis
-
M10 10-15 min sõit
Maria Treier
CFC
N14 20-30 min sõit
Gregor Vain
Porter Racing
M14 20-30 min sõit
Hendrik Vainlo
CFC
M14 20-30 min sõit
Maikel Magnus Välja
M10 10-15 min sõit
Rando Veeleid
M14 20-30 min sõit

...