Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 18.04.2024 17:56.

Maraton 39 km stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Henri Roos 1998 mees M Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
2 Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi
Viljandi Suusaklubi
3 Andres Juursalu 1982 mees M40 Eesti, Valga maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud
4 Oleksandr Lisohor 2004 mees M20 Ukraina, Valgamaa
A.R Pro Ski Team
5 Martin Himma 1999 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
MTÜ Karupesa Team
6 Taavi Kaiv 1989 mees M Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud
CO3
7 Andreas Veerpalu 1994 mees M Eesti, Harju maakond
Jõulu Suusaklubi
8 Albert Unn 2001 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
9 Kaspar Vaher 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Areal team
10 Peeter Poopuu 1985 mees M Eesti, Järva maakond
SUUSASEMUD I
SUUSASEMUD
11 Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud
LHV
12 Hans Teearu 1991 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
13 Rauno Pikkor 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
14 Alar Savastver 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
Suusasemud
15 Kevo Kärp 1984 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi
Viljandi Suusaklubi
16 Timo Lomp 1988 mees M Eesti, Harju maakond
RR Suusaklubi
Riser Ehitus OÜ
17 Karl Laasik 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Karupesa team
18 Karel Tammjärv 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
19 Tatjana Mannima 1980 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
SUUSASEMUD I
20 Tanel Veski 1983 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
21 Joosep Tammemäe 1990 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi
Viljandi Suusaklubi
22 Karel Hussar 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
Areal team
23 Kaupo Tammemäe 1995 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi
Viljandi Suusaklubi
24 Janno Rodendau 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
25 Raiko Raag 1992 mees M Eesti, Valga maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud
26 Merilin Jürisaar 2000 naine N Eesti, Harju maakond
Team Nordic Expérience
27 Ago Veilberg 1963 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
Pääste
28 Teesi Tuul 1999 naine N Eesti, Viljandi maakond
Viljandi
ES Põhjakotkas
29 Mikk Jakobson 1989 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK Jõulu
30 Kaupo Kaiv 1970 mees M50 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
31 Tauno Mölder 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
32 Margus Hubel 1984 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi
Viljandi Suusaklubi
33 Toms Veits 1978 mees M40 Läti, Smiltene
34 Raio Piiroja 1979 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
anu jooksutrennid
35 Kaarel Kallas 1982 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
36 Allan Kivi 1974 mees M50 Eesti, Harju maakond
37 Kaidar Hussar 1971 mees M50 Eesti, Võru maakond
Areal team
38 Janis Melbardis 1978 mees M40 Läti, Piebalga
ZELTA KROGS
39 Madis Sildvee 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
40 Indrek Virumäe 1975 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
41 Madis Vihmann 1995 mees M Eesti, Valga maakond
42 Erkki Hummal 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi I
Sparta
43 Ain Fjodorov 1972 mees M50 Eesti, Valga maakond
44 Jüri Vahar 1967 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Team Fikala Masters
45 Teiloora Ojaste 2000 naine N Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
MTÜ Karupesa Team
46 Arthur Kooser 1997 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
47 Aveli Uustalu 2000 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
48 Jaanus Laidvee 1974 mees M50 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud
49 Teet Jagomägi 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
50 Ain Veemees 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
51 Endrus Arge 1974 mees M50 Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
Suusasemud
52 Talis Nurk 1982 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Talis Nurk Ehitus OÜ
53 Joonatan Kama 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Emajõe Suusaklubi
Maratoniteaduskond
54 Kristen Soo 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Areal team
55 Tanel Tepaskent 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi I
Sparta
56 Raiko Utsal 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
57 Sven Kautlenbach 1989 mees M Eesti, Valga maakond
58 Mart Andresson 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
TÜASK
59 Anatolii Shibanov 1980 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
ShiBEst spordiklubi
60 Priit Rooden 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Alpiklubi Firn
61 Ats Pärnaste 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
Sparta Spordiklubi I
Sparta
62 Reeda Tuula-Fjodorov 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
ES Põhjakotkas
63 Artur Rauk 1986 mees M Eesti, Võru maakond
ARRA Productions
64 Toomas Horma 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Emajõe Suusaklubi
65 Sergei Jurlov 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
66 Marek Mägi 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
Team Fikala/Evecon
67 Alar Reiska 1963 mees M60 Eesti, Võru maakond
Haanja RK
CRISTELLA VT OÜ
68 Aron Trumm 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
69 Eduard Taivere 1973 mees M50 Eesti, Tartu maakond
70 Priit Tiidla 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Emajõe Suusaklubi
71 Lars Riisalu 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
72 Ain Kilk 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
EWK
73 Tiit Pruuli 1978 mees M40 Eesti, Võru maakond
Kagu elekter oü
74 Greete-Liisa Toom 2001 naine N Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
75 Tõnno Kask 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
76 Ann-Christine Allik 1994 naine N Eesti, Harju maakond
77 Cheron Lukk 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
78 Jaanus Mölder 1984 mees M40 Eesti, Harju maakond
NOBE
79 Markus Vähi 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
80 Tarvo Leesik 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
81 Hannes Kuslap 2000 mees M Eesti, Tartu maakond
Eesti Energia spordiklubi
82 Sulev Kraam 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Leguar Fitness Club
83 Ricardas Katkevicius 1990 mees M Leedu, Vilniaus
84 Margus Kaasik 1970 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
85 Meelis Jürisaar 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
86 Eva-Maria Saar 2002 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Viru Maraton
87 Tiit Arus 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
Suusasemud
88 Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Viru Maraton
89 Marek Kotsulim 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
90 Siim Türna 1985 mees M Eesti, Võru maakond
91 Sander Mirme 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
92 Kermo Randmäe 1996 mees M Eesti, Viljandi maakond
93 Rauno Peel 1974 mees M50 Eesti, Harju maakond
94 Alari Lumberg 1982 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
95 Martin Laur 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
96 Indrek Karolin 1973 mees M50 Eesti, Põlva maakond
97 Kaido Perm 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi
98 Siim Salum 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
99 Margo Vahi 1977 mees M40 Eesti, Rapla maakond
100 Andres Pak 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
101 Janek Vana 1972 mees M50 Eesti, Tartu maakond
102 Targo Kalamees 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
Team TT
103 Sille Rell 1970 naine N50 Eesti, Tartu maakond
Embach Ehitus
104 Karl Egert Sepp 1998 mees M Eesti, Valga maakond
Suusahullud
Mardeko Vili OÜ/PKV
105 Tiit Orlovski 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
106 Tomi Sild 2007 mees M17 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi suusaklubi
107 Priit Tambet 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
108 Margit Ahu 1983 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
109 Ingvar Mägi 1988 mees M Eesti, Harju maakond
110 Aivar Villemson 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Laam Kinnisvara oü
111 Lauri Tikk 1972 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
112 Andres Žavoronkov 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
113 Madis Susi 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Metok
114 Bert Mägi 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Pakri Workboats
115 Kristo Ivask 1986 mees M Eesti, Võru maakond
Sparta
116 Jaanika Paalmäe 1986 naine N Eesti, Lääne maakond
Suusasõltlased MTÜ
117 Viljar Vooremäe 1992 mees M Eesti, Järva maakond
Tripassion Triatloniklubi
118 Kaupo Jalasto 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
119 Marko Nõmmik 1990 mees M Eesti, Valgamaa
OÜ Maratonsport
120 Urmas Kanep 1954 mees M70 Eesti, Harju maakond
121 Raiko Tigane 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
122 Jaanus Toiger 1964 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
123 Ilvar Sarapson 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
3D Auto OÜ
124 Sander Tars 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Emajõe Suusaklubi
125 German Petuchov 1969 mees M50 Leedu, Visagino
126 Anti Looskari 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
SUUSASEMUD
127 Kaido Koemets 1987 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja Suusaklubi
KaguTehno OÜ
128 Raivo Terve 1964 mees M60 Eesti, Harju maakond
Omniva
129 Markus Himma 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
130 Marko Lamp 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
131 Andro Ohtra 1979 mees M40 Eesti, Rapla maakond
132 Ilmar Raap 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
meie
RRLektus AS
133 Andrus Heinsoo 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
134 Marti Lepik 1979 mees M40 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
Millimeeter OÜ
135 Erik Bauman 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
136 Mirjo Koit 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Estonian Non Pro Ski Team
DMT Insenerid OÜ
137 Martin Meltsov 1980 mees M40 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
138 Kalle Kiiranen 1953 mees M70 Eesti, Tartu maakond
139 Artis Locmelis 1971 mees M50 Läti, Burkanciems
VSK Burkanciems & Co
140 Andro Mikkor 1984 mees M40 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
141 Andres Pae 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
142 Kristine Tamm 1980 naine N40 Eesti, Põlva maakond
143 Ahti Utsal 1965 mees M50 Eesti, Võru maakond
144 Priit Nõmmeots 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi I
145 Raul Maripuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
146 Uuno Ruus 1953 mees M70 Eesti, Võru maakond
147 Jaanus Tiisvend 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
148 Ene Aigro 1960 naine N60 Eesti, Valga maakond
149 Evelyn Himma 1972 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO SK
150 Simmo Rahu 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Sk Jõulu
151 Raoul Raidna 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
Meisterujumise U-Klubi
Aktsiaselts Tallinna Linnatransport
152 Lauri Špitsmeister 1985 mees M Eesti, Harju maakond
153 Margus Mikk 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Schnelli
154 Vadim Volkov 1975 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
155 Anneli Tühis 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
CFC
156 Teemo Treiel 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
TREIEL AUTO OÜ
157 Lauri Karelson 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
158 Evert Soonberg 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
159 Eleri Hirv 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
160 Kalle Kukk 1970 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kalmat OÜ
161 Hardo Mõek 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
162 Janis Kreegimets 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rattabaas
163 Andres Brakmann 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi II
164 Roman Pankov 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Estonian Non Pro Ski Team
165 Rivo Räim 1972 mees M50 Eesti, Saare maakond
166 Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Valga maakond
167 Taivo Kitsing 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
Telia Spordiklubi
168 Jaanus Koppen 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
169 Igor Fedotov 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
CFC
170 Kati Helmja 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
171 Jaanus Grigorovitš 1975 mees M40 Eesti, Põlva maakond
172 Agur Alev 1960 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
Jõulu suusaklubi
173 Arunas Panavas 1962 mees M60 Leedu, Lietuva
Arūnas slidinėja
174 Martin Mäsak 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
TFK
Novarc
175 Reigo Türk 1985 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
176 Mirtel Laht 2008 naine N17 Eesti, Lääne-Viru maakond
Ebavere Suusaklubi
177 Gaido Kaeramaa 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Mariine Auto AS
178 Tarmo Sukk 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
179 Martins Sars 1987 mees M Läti, Ogres novads
180 Ants Isak 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
181 Marek Pauklin 1982 mees M40 Eesti, Hiiu maakond
Pauka Puhkemaja
Paukkatused OÜ
182 Mihkel Tammeleht 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
183 Marek Järve 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
184 Rauno Agu 1969 mees M50 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani RSK
Retlar
185 Marek Mustonen 1973 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
186 Andres Kungla 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kammerorkester
187 Leho Laja 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
188 Talis Susi 1998 mees M Eesti, Võru maakond
Tripassion Triatloniklubi
Päästeamet
189 Indrek Roasto 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
190 Aile Kaljumäe 1974 naine N50 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi II
Sparta
191 Liisa Säde 1985 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
192 Jaak Kilmi 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
Pimik Oü
193 Anti Saarepuu 1983 mees M40 Eesti, Võru maakond
194 Kullar Viimne 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
195 Rando Sui 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
196 Rein Oder 1972 mees M50 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
197 Kristjan-Martin Kirjanen 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
198 Madis Seersant 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
199 Karl Johann Reitalu 1995 mees M Eesti, Harju maakond
200 Vallo Vardja 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi II
Sparta
201 Indrek Kelk 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
Klubi Tartu Maraton
202 Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
203 Martin Täht 1987 mees M Eesti, Harju maakond
204 Kristi Heilman 1973 naine N50 Eesti, Harju maakond
HOK
205 Tanel Uudeberg 1983 mees M40 Eesti, Valga maakond
Viru Maraton
206 Mati Koppel 1960 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Jõusa Jõud
207 Tarmo Kärdi 1971 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Viru Maraton
208 Priit Paal 1983 mees M40 Eesti, Tartu maakond
209 Urmas Roossaar 1977 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
210 Merike Mumme 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Viru Maraton
211 Marti Pungits 1989 mees M Eesti, Võru maakond
Taristu Grupp
212 Henari Nõu 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Peotarbed OÜ
213 Avo Kirsipuu 1967 mees M50 Eesti, Valga maakond
SK Kirss
214 Tõnu Tänav 1963 mees M60 Eesti, Harju maakond
Areal Team
215 Vello Solna 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Värska OK Peko
216 Tarvo Kapp 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
Kükametsa pritsuklubi
217 Urmas Männa 1974 mees M50 Eesti, Harju maakond
218 Laura Kruusmann 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
Swedbank Spordiklubi
219 Heiki Pensa 1959 mees M60 Eesti, VÕRU
Valio
220 Annika Altoja 1997 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
221 Mihkel Nanits 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
222 Gunnar Koitne 1953 mees M70 Eesti, Harju maakond
JK Hermes
223 Jaanus Altoja 1971 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
224 Erki Täht 1968 mees M50 Eesti, Valga maakond
EWK
E-Tehno
225 Olev Matt 1964 mees M60 Eesti, Valga maakond
Ökoteh OÜ
226 Vahur Vingisaar 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
227 Vahur Kahu 1970 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
228 Janno Tilk 1992 mees M Eesti, Saare maakond
229 Toivo Tammekivi 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Puidukoda OÜ
230 Margot Roodi 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
231 Hans Orru 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
232 Rainer Punga 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Jõhvi Motoklubi
233 Saima Värton 1958 naine N60 Eesti, Põlva maakond
OK Põlva Kobras
234 Einar Tooming 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
IMI-Hydronic Engineering
235 Heiki Randmäe 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
236 Aivar Romet 1962 mees M60 Eesti, Tartu maakond
237 Elar Jeeger 1987 mees M Eesti, Valga maakond
238 Joosep Merelaht 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Fractory
239 Kuno Peek 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
240 Tauno Vare 1974 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
241 Allan Aniott 1970 mees M50 Eesti, Võru maakond
242 Kaivo Mänd 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
243 Livian Laaneots 1971 naine N50 Eesti, Tartu maakond
244 Kaire Kallak 1971 naine N50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
245 Consuelo Laanemäe Räim 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
246 Eke Kurg 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
247 Merje Luik 1968 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
SK Jõulu
248 Peeter Müürsepp 1961 mees M60 Eesti, Põlva maakond
249 Pekka Porkanen 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
250 Riika Ploompuu 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
Swedbank spordiklubi
Swedbank
251 Aleksei Kuligin 1988 mees M Eesti, Harju maakond
252 Karl Teearu 1955 mees M60 Eesti, Valga maakond
253 Andria Sammal 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
254 Martti Rell 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Embach Ehitus
255 Jarmo Karing 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
256 Mait Kaaver 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
257 Andris Lokna 1973 mees M50 Eesti, Rapla maakond
258 Rain Hallimäe 1957 mees M60 Eesti, Harju maakond
259 Koit Veiler 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
260 Rene Post 1992 mees M Eesti, Harju maakond
261 Aigar Kallas 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
262 Lauri Aim 1982 mees M40 Eesti, Tartu maakond
263 Priit Põder 1963 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
SK Jõulu
264 Tõnis Tars 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
265 Andres Leosk 1974 mees M50 Eesti, Harju maakond
266 Janek Jõgis 1971 mees M50 Eesti, Põlva maakond
267 Kristjan Krull 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
SEB Spordiklubi
268 Ergo Mikkor 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
269 Silver Palu 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
270 Priit Laidvee 1968 mees M50 Eesti, Võru maakond
271 Hindrek Pulk 1990 mees M Eesti, Harju maakond
272 Peeter Tamm 1957 mees M60 Eesti, Võru maakond
273 Jüri Drenkhan 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
274 Edgars Kokorevics 1987 mees M Läti, Valmieras novads
VSK “Burkanciems & Co”
275 Marko Avikson 1980 mees M40 Eesti, Põlva maakond
276 Anne Aaver 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
Sparta
277 Seila Peek 1996 naine N Eesti, Viljandi maakond
278 Mati Laur 1963 mees M60 Eesti, Võru maakond
Haanja RK
Danpower Eesti AS
279 Evar Ilisson 1983 mees M40 Eesti, Võru maakond
280 Tarmo Rindla 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
281 Tarmo Oidjärv 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
282 Veiko Vengerfeldt 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
RMHK
283 Tiit Pertel 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
284 Raigo Tõnisalu 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Fund Ehitus
285 Karel Maasik 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sparta Spordiselts
286 Priit Truusalu 1963 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
287 Gert Voomets 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
288 Peet Paal 1953 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
289 Katrin Lang 1984 naine N40 Eesti, Valga maakond
Suusasemud/Copper Trainings
290 Margus Marrandi 1973 mees M50 Eesti, Järva maakond
OK JOKA
291 Siiri Kaaver 1964 naine N60 Eesti, Tartu maakond
KEVEK
292 Kristo Taal 1970 mees M50 Eesti, Järva maakond
293 Kristjan Vällik 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
294 Martin Kõdar 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
295 Tarmo Annilo 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
296 Kertu Fedotov 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
Spordiklubi CFC
297 Urmas Sarri 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
298 Kaire Uiboleht 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
Tartu Ülikool
299 Karolina Pugal 2000 naine N Eesti, Viljandi maakond
ES Põhjakotkas
300 Richard Kirch 1974 mees M50 Eesti, Harju maakond
301 Jüri-August Kirch 1984 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
302 Sander Muru 1983 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Embach
303 Kalle Kroon 1968 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
KROONI team
304 Siim Külasepp 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
305 Ruth Pallo 1972 naine N50 Eesti, Harju maakond
Sparta
306 Andrus Maiste 1964 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
PW MAKK
307 Tõnu Riisalo 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
308 Kaino Valdre 1952 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
309 Marten Kauküla 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
310 Taivo Tolli 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team Tolli
311 Karina Toming 1998 naine N Eesti, Viljandi maakond
Kuningamäe Spordiklubi
312 Hanno Mosov-Hallik 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
313 Antti Torkel 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
314 Liisa-Lota Kaivo 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
315 Kalmer Kongo 1960 mees M60 Eesti, Võru maakond
Baltic Agro
316 Andres Mähar 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
317 Merike Urm 1973 naine N50 Eesti, Võru maakond
MTÜ TulevikuTähed
318 Katrin Kahu 1998 naine N Eesti, Põlva maakond
Põhjakotkas Viljandi
319 Katariina Linde 1994 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Sparta Spordiklubi
320 Janar Männiste 1979 mees M40 Eesti, Võru maakond
321 Heiki Luts 1983 mees M40 Eesti, Harju maakond
322 Alex Tobreluts 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
323 Kätlin Saarniit 1987 naine N Eesti, Pärnu maakond
324 Raido Türk 1984 mees M40 Eesti, Tartu maakond
325 Marko Porgand 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
326 Meelis Viisut 1992 mees M Eesti, Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi
327 Madis Kärme 1988 mees M Eesti, Viljandi maakond
328 Olga Allikvee 1984 naine N40 Eesti, Harju maakond
Suusahullud
329 Dainis Caune 1951 mees M70 Läti, Latvia
Klubs 360
330 Madis Kuningas 1971 mees M50 Eesti, Võru maakond
331 Valdis Groza 1962 mees M60 Läti, Madona
332 Eero Allikvee 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
333 Kaidi Salujõe 1985 naine N Eesti, Võru maakond
Skiwax
334 Tiina Säälik 1967 naine N50 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
335 Martin Minhof 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
336 Laura Stina Kivistik 2001 naine N Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
337 Maiu Paloots 1974 naine N50 Eesti, Tartu maakond
338 Jaano Kaaver 1964 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Melior-M
339 Rita Ojala 1967 naine N50 Eesti, Järva maakond
JOKA
340 Tanel Treial 1993 mees M Eesti, Võru maakond
Taristu Grupp OÜ
341 Anette Peltser 2003 naine N Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
342 Siiri Mere 1984 naine N40 Eesti, Harju maakond
343 Ahto Selter 1970 mees M50 Eesti, Järva maakond
AS Eesti Pagar
344 Ulrika Wahlström 1966 naine N50 Rootsi, Jönköping
Tenhults SOK
345 Anders Malmer 1958 mees M60 Rootsi, Jönköping
Tenhults SOK
346 Sigrit Müürsepp 1975 naine N40 Eesti, Võru maakond
347 Mikelis Majors 1983 mees M40 Läti, Latvia
348 Sandis Vanders 1982 mees M40 Läti, Jaunpiebalga
349 Taavi Tammik 1993 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
350 Nauris Neimanis 1992 mees M Läti, Latvia
Ogre OK
351 Audris Odo Vitolins 2005 mees M20 Läti, Latvia
Ogre OK
352 Eliis Vengerfeldt 1980 naine N40 Eesti, Tartu maakond
RMHK
353 Toomas Ronk 1971 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
354 Audun Palo 2008 mees M17 Eesti, Võru maakond
OK Võru / Võru spordikool
355 Nansen Palo 2005 mees M20 Eesti, Võru maakond
OK Võru / Võru spordikool
356 Martynas Ciuprinskas 1972 mees M50 Leedu, Vilnius
357 Juho Westerlund 1989 mees M Soome, Uusimaa
358 Laura Ojaots 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
359 Ergo Kukk 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
Fikala / Evecon
360 Madis Meimre 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
361 Maarika Vällik 1985 naine N Eesti, Tartu maakond
362 Kaili Ots 1983 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
363 Ken Raav 1982 mees M40 Eesti, Võru maakond
4001 Arvo Raja 1961 mees M60 Eesti, Harju maakond
4002 Indrek Pak 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
4003 Kaarel Toss 1952 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
4004 Sulev Muru 1957 mees M60 Eesti, Võru maakond
4005 Elina Lasseron 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
4006 Margus Kaur 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
4008 Mati Saarend 1951 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
4009 Martin Siimer 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
KRISTO ONU
4012 Juhan Lukk 1949 mees M70 Eesti, Lääne maakond
Sukl Sula
4013 Andres Maarits 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
4014 Tarmo Neemela 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
4015 Jaan Saviir 1961 mees M60 Eesti, Lääne maakond
JK Paralepa

...