Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 24.06.2021 00:29.
Kokku: 1009
10 km jooks: 301
10 km kepikõnd: 142
Lastejooks 300m: 50
Lastejooks 600m: 73
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS: 443
mees: 369
naine: 640
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Jasper Aab
Lastejooks 300m
Karl-Jakob Aab
Lastejooks 600m
Robi Aart
Lastejooks 300m
Andrus Aas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Elen Aasa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rasmus Aasmaa
10 km kepikõnd
Martin Adusoo
SK ProRunner
10 km jooks
Inga Aedma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Siiri Afanasjev
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Piret Ahman
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Risto Ahtijainen
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Alari Aidama
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Alari Aidama
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eve-Liis Aidma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Heli Ajaots
10 km jooks
Eduard Aksjonov
10 km kepikõnd
Jako Jasper Aksjonov
Lastejooks 600m
Annika Albert-Aksjonov
10 km kepikõnd
Lyvian Albu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Pille Alder
JELD-WEN
10 km jooks
Kristina Aleksandrova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merili Alep
10 km kepikõnd
Merilin Algma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ave Allik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Carmen Allik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Risto Allik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Airi Alnek
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Heleri Alter
10 km jooks
Airit Alumets
10 km kepikõnd
Liina Ambos
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Margus Ambos
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Olesja Ananjeva
Tallinna Pae Gümnaasium
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Grete Ani
10 km jooks
Sebastian Ani
JK Tammeka
10 km jooks
Juhan Änilane
Viljandi Rattaklubi
10 km jooks
Rando Annamaa
10 km jooks
Alar Annok
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Hanna Ansen
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Fred Ansip
10 km jooks
Pauli Arbelius
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Aimar Aru
-
10 km jooks
Merilin Aruots
10 km kepikõnd
Moonika Aruvälja
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Randon Asu
Lastejooks 300m
Robin Asu
Lastejooks 300m
Karin Audova
Jooksusilmad
Guide Running Estonia
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anita Biggam
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ignat Bobrovich
MTÜ EESTI ARVUTISPORDI LIIT
Aurora Gaming OU
10 km jooks
Lili Boom
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Olga Bõtškova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raili Brikkel
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiina Buht
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Xenia Cherneshchuk
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Cardo Denisjuk
10 km jooks
Ivika Dolgin
10 km jooks
Gerli Edela
10 km kepikõnd
Sirle Eelma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristian Eenkivi
10 km jooks
Gunnar Eensoo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Erkki Ehasalu
SK ProRunner
10 km jooks
Maria Loviisa Ehasalu
Lastejooks 300m
Cris Ekholm
Coop
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Elmar Ekholm
10 km jooks
Heli Ekholm
10 km jooks
Krete Enno
10 km kepikõnd
Ivika Enula
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Gerli Erdfeldt
10 km kepikõnd
Kirli Erdfeldt
10 km kepikõnd
Andres Eskla
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liivika Eskla
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Loona Eskla
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marko Esna
10 km jooks
Vitali Galitskihh
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Triin Gorbunov
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Koidula Grauberg
10 km kepikõnd
Julia Grigorieva
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Annika Haasma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiiu Haav
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaja Haavel
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Hanna Maria Hainsoo
Lastejooks 300m
Paul Robert Hainsoo
Lastejooks 600m
Tauri Hainsoo
10 km jooks
Triinu Hajanen
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Andres Hallik
Ristiku Põhikool
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Enn Hallik
Pärnu Lauatenniseklubi Vint-90
10 km jooks
Urmas Hallik
Altia Eesti AS
10 km jooks
Inga Hanni
10 km kepikõnd
Mait Hanni
10 km kepikõnd
Rutt Hanni
10 km jooks
Toomas Hanni
10 km kepikõnd
Ele Hansen
EleHeaelu oü
10 km kepikõnd
Grettel Hansing
10 km kepikõnd
Illo Hansing
10 km kepikõnd
Kirke Härma-Tamme
10 km jooks
Marko Hartikainen
10 km jooks
Karoliina Haukanõmm
Lastejooks 600m
Kerttu Hein
Politsei-ja Piirivalveamet
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Robert Heldna
Spordiklubi TT
10 km jooks
Kristi Helekivi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Helen Helmet
10 km jooks
Kaie Henno
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Margit Herbst
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Brett Hiielo
10 km kepikõnd
Ave Hiiemäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Erika Hiiemäe
Elva Suusaklubi
10 km jooks
Härmo Hiiemäe
Eesti Maaülikool
10 km jooks
Ingrid Hiiemäe
Elva Suusaklubi
10 km jooks
Ursula Hiiemäe
10 km jooks
Eidi Himmaste
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Signe Holm
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marten Holter
10 km jooks
Drevor Hoop
Lastejooks 300m
Gregor Hoop
Lastejooks 300m
Helen Hoop
10 km kepikõnd
Karin Hõrrak
10 km jooks
Kätlin Hõrrak
10 km kepikõnd
Jaanika Iljas
10 km kepikõnd
Siim-Ander Iljas
Lastejooks 600m
Ants Illus
10 km kepikõnd
Tiiu Illus
10 km kepikõnd
Katre Ilves
10 km jooks
Merike Ilves
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Helena Ird
10 km jooks
Romet Irs
Elva Suusaklubi
Lastejooks 600m
Maret Isak
10 km kepikõnd
Marilin Ivask
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marilyn Ivask
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sander Jääger
10 km kepikõnd
Martin Jaakson
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Pille Jaasi
10 km kepikõnd
Gerda Jäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Helena Jäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raili Jäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Janika Jakobson
Tartu Impuls
10 km kepikõnd
Joosep Jalajas
10 km jooks
Eneli Jalak
10 km jooks
Geido Jalak
10 km jooks
Keili Jalak
Lastejooks 300m
Rain Jallai
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Renata Eliis Jallai
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Viktoria Jallai
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Milvi Jallajas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Siim Jänes
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Aivar Jänessoo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Hele Järv
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Reelika Järv
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jaana Järve
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anneli Jaska
10 km kepikõnd
Anneli Jaska
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jelizaveta Jegorova
Teerajaja
AS Trev-2 Grupp
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Indrek Jentson
10 km jooks
Mare Jentson
10 km jooks
Artur Jepišov
10 km jooks
Kerit Jepišov
Lastejooks 600m
Ketrin Jepišov
Lastejooks 600m
Marleen Jepišova
Lastejooks 600m
Imbi Joasaar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maret Jõeääe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eve Jõemets
10 km kepikõnd
Jana Jõemets
10 km kepikõnd
Kaja Jõemets
Sparta
IVKH
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Henrik Jõesalu
10 km jooks
Kirsika Jõks
10 km kepikõnd
Emma Jugomägi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiina Juhani
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kadri Juhanson
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Astrid Jürgenson
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Heigo Jürisoo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kersti Justus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Katriin Juurik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sander Juurik
10 km jooks
Meelis Juursoo
10 km jooks
Pille Juus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Helina Juvanen
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marliis Käämer
10 km kepikõnd
Valeri Kääpa
10 km jooks
Viivi Kääpa
10 km jooks
Kerli Käär
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ain Kaare
10 km jooks
Anne Kaare
10 km jooks
Johan Villem Kaare
10 km jooks
Annika Kaarna
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anne Kaasik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jaana Kaasik
10 km kepikõnd
Reelika Kaasikmäe
10 km jooks
Laura Kaasiku
Lastejooks 300m
Jaano Kaaver
10 km jooks
Siiri Kaaver
KEVEK
10 km jooks
Allvar Kabral
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anneliis Kabral
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kadri Kadak
Sparta
10 km jooks
Veronika Kadastik
Lõuna Politsei Spordiklubi
10 km jooks
Kaarel-Paulus Kaeramaa
10 km jooks
Relika Kalbus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sten-Olaf Kalbus
Lastejooks 300m
Mari Kalda
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raul Kaldaru
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anne-Lii Kaldvee
10 km jooks
Sille Kaljurand
10 km jooks
Uibo Kallas
Sparta
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karin Kalm
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaido Kalnapenkis
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Terje Kalnapenkis
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eleri Kang
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Keit Kangro
10 km jooks
Silja Kangur
10 km jooks
Ulja Käos
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Külliki Karask
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Arno Kärg
Politsei-ja Piirivalveamet
10 km jooks
Elisbeth Karja
Lastejooks 300m
Karita Karjus
10 km jooks
Kert Karjus
Lastejooks 600m
Priidu Karjus
10 km jooks
Jaanika Kärmas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Indrek Karolin
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Katrin Karolin
10 km jooks
Triin Karolin
10 km kepikõnd
Evelin Karpenko
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Airi Karro
10 km kepikõnd
Richard Karro
10 km kepikõnd
Trevor Karro
Sparta
10 km jooks
Vanessa Karro
10 km kepikõnd
Kaia Kasak
10 km kepikõnd
Kelly Kasepuu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rene Käsik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Helen Kask
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Inga Kašura
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maksim Kašura
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Alar Kattai
LuxExpress AS
10 km kepikõnd
Daniel Kauna
Lastejooks 600m
Sirje Kauna
10 km jooks
Kairi Kaur
10 km kepikõnd
Margit Kaur
Karateklubi Corpore
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Carmen Kazantseva
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Andres Keba
10 km kepikõnd
Helena Keis
Lastejooks 600m
Kaido Keis
10 km kepikõnd
Karola Keis
Lastejooks 300m
Marju Keis
10 km kepikõnd
Noora Keis
Lastejooks 300m
Maarika Kelder
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tanel Kelder
Tallink
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karina Kelle
10 km kepikõnd
Katrin Kelpman
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Aili Kenk
10 km jooks
Kaisa Liina Keps
10 km jooks
Kristjan Keps
SK Altia
10 km jooks
Siret Kesas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Krista Kesma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liisi Kesperi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Oliver Kiho
10 km jooks
Kati Kiipsaar
10 km jooks
Adeele Kiis
Lastejooks 600m
Eveli Kiis
10 km jooks
Tarmo Kiitsak
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Heli Kikerpill
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mari Kikerpill
MTÜ Tartu Rock Fan Club
10 km jooks
Kaija Kikkas
10 km jooks
Terje Kinksep
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merit Kinsigo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raina Kinsigo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sigrid Kirriland
10 km jooks
Marika Kisand
10 km jooks
Martti Kiuru
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Andrus Kivari
Elva Metsajooksjad
10 km jooks
Marten Kivend
Lastejooks 600m
Aivar Kivi
Eraisik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kersti Kivi
10 km kepikõnd
Kristel Kivi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jaano Kivil
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Oliver Kristjan Kivil
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rita Kivila
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raili Kivisalu
10 km jooks
Veronika Kivistik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Saamuel Klais
10 km jooks
Gert Klein
10 km kepikõnd
Marit Klein
10 km kepikõnd
Natalja Klimentjeva
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristiina Kõdar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Aire Koik
Haridus- ja Teadusministeerium
10 km jooks
Kaspar Kõiv
RedBike
10 km jooks
Pille Koivsaar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristo Kokk
10 km jooks
Helme Kold
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kersti Kolga
10 km kepikõnd
Saara Kolga
Lastejooks 300m
Kaidor Kompus
10 km jooks
Viidas Kõnd
OCR Estonia
10 km jooks
Kersti Konist
Koduküpsis OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ada Konsa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kelli Kont
10 km kepikõnd
Lea Kont
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristofer Kool
Lastejooks 600m
Sebastian Kool
Lastejooks 600m
Olev Kooskora
10 km jooks
Andris Koov
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Annika Koovit
10 km kepikõnd
Krete Koovit
10 km jooks
Kristiina Koppel
Lastejooks 300m
Anette Grete Kõrgesaar
Lastejooks 600m
Hans Leonhard Kõrgesaar
10 km jooks
Karl Matttias Kõrgesaar
Lastejooks 300m
Laura Kõrgvee
10 km jooks
Urmas Kõrgvee
10 km jooks
Natalja Korpenkov
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Veronika Kossar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jaan Kostjukov
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaisa Kraav
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kati Kraav
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kati Kraav
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mattias Kraav
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anna-Liisa Kreitsman
PPA
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Keiti Kriibi
10 km jooks
Siiri Krill
10 km kepikõnd
Kevin Krivin
10 km kepikõnd
Liis-Andra Krivin
10 km kepikõnd
Sergei Krivin
10 km kepikõnd
Henery Kroon
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kasper Markus Kroon
10 km jooks
Zinaida Kruusalu
Trismile
10 km jooks
Cretu Marie Kruusamäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Triin Kübarsepp
10 km kepikõnd
Katri Kukk
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Astrid Külaots
10 km jooks
Meelis Külaots
10 km jooks
Keidy Kulbas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Oliver Kulbas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Susan Külm
Spordiklubi TT
10 km jooks
Kati Künnap
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Viivika Kurg
10 km kepikõnd
Maria Kuris
10 km jooks
Toomas Kuris
10 km jooks
Mariliis Kurs
sk järve
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karl Kurvits
Lastejooks 600m
Dagmary Kuslap
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Andres Kutsar
Teine Rada OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Grete Kutsar
10 km jooks
Kadri Kuurmann
Tigude Jooksuklubi
10 km jooks
Kaili Kuusik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maarit Lääne
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raivo Laanemets
Infdot OÜ
10 km jooks
Anneli Laaneväli
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Riho Laar
Combiwood OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tarvi Laar
10 km jooks
Aido Laas
10 km jooks
Raimond Laats
G4S spordiklubi
G4S Eesti aAS
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Regina Labent
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maire Ladvik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Evelin Lahesoo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jaanika Laht
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tarmo Laht
10 km jooks
Marika Laidvere
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiina Laineste
10 km jooks
Maarja Lainola
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Martti Lainurm
10 km jooks
Monika Laisaar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Harri Laks
10 km jooks
Kristo Lang
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristo Lang
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristine Langi
SEB spordiklubi
10 km jooks
Mari-Liis Länik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mari-Liis Lätte
10 km kepikõnd
Leena Lättemägi
10 km kepikõnd
Ilse Laur
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jana Leemann
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Hardy Leesik
Lastejooks 300m
Heidi Leesik
10 km kepikõnd
Kristofer Leesik
Lastejooks 600m
Rasmus Leesik
Lastejooks 600m
Siret Lehtmaa
10 km jooks
Liis Lehtse
10 km jooks
Laura Leiaru
Lastejooks 600m
Ronja Leiaru
Lastejooks 600m
Siire Leiger
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jane Leinfeld
10 km jooks
Jan-Marten Lember
Lastejooks 600m
Janek Lember
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ken-Janek Lember
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristiina-Maria Lember
Lastejooks 600m
Marjana Lember
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ellen Lembra
10 km jooks
Clyde Lens
10 km jooks
Mart Lepasaar
10 km jooks
Aire Leppik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Elis Leppik
10 km jooks
Gennadi Leppik
pensionär
10 km kepikõnd
Egle Letlane
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Siret Letlane
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rein Liharadov
10 km kepikõnd
Marjaana Liigvald
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eve Liiv
10 km jooks
Angelina Liivak
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Andero Lill
A
Opilane
Lastejooks 600m
Anders Lill
Opilane
Lastejooks 600m
Anna-Liisa Lill
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristi Lill
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Säde-Ly Lille
Elva Kergejõustikukool
Lastejooks 600m
Säde-Ly Lille
Elva Kergejõustikukool
10 km jooks
Tiina Lille
10 km jooks
Reet Lillepuu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eli Lilles
10 km jooks
Kairo-Markkus Linde
Lastejooks 600m
Kermo Linde
Lastejooks 300m
Ingrid Lindenberg
Kevek
10 km jooks
Karin Lindma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Säde Lindma
Lastejooks 300m
Tii Lindma
Lastejooks 300m
Ülle Lipp
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Triin Lipsik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Nataliya Lobosok
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Avo Lode
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Andres Lõhmus
Proact
10 km jooks
Liisa Lõhmus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mirje Lõhmus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maigi Lokko
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Andres Loog
10 km kepikõnd
Hendrik Loog
Lastejooks 600m
Lauri Loog
10 km jooks
Merit Loog
Team Tervisilu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Janno Loomus
10 km jooks
Mairi Lootmäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Andrei Lopsik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sirje Lott
10 km jooks
Grettel Lõuke
Lastejooks 600m
Ave Luga
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eva-Victoria Luga
Lastejooks 600m
Liis-Loreen Luga
Lastejooks 600m
Reet Luhaäär
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kati Luht
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Hellika Luik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karl-Erik Luik
Lastejooks 300m
Martin Luik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anita Lupina
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jelena Lupina
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Viktoria Lupina
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Imbi Luts
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Katriin Lütsepp
Lastejooks 600m
Age Luukas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mari-Liis Luukas
10 km jooks
Silvi Lüüs
Depilé OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jekaterina Madisson
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eliina Mäekivi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maigi Mäela
10 km kepikõnd
Hans Mäesalu
10 km jooks
Kea Mäesepp
10 km jooks
Katrin Mägi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maris Mägi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tarvo Mägi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Elisee Mai
Lastejooks 300m
Henry Mai
Lastejooks 600m
Mati Maine
10 km jooks
Maila Maisväli
10 km kepikõnd
Piret Mällo
10 km kepikõnd
Erhard Mandel
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jaan Mandriks
Politsei- ja Piirivalveamet
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marie Helene Mandriks
Politsei- ja Piirivalveamet
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ingrid Männik
10 km jooks
Marika Männik
10 km jooks
Moonika Männiste
Elva Metsajooksjad
10 km jooks
Tiina Maran
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merike Marinitseva
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rico Märts
Lastejooks 300m
Enn Masing
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Carmen Masing-Jugaste
Hanza Tartu team
10 km kepikõnd
Ellen Matla
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raido Matson
10 km jooks
Birgit Matteus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merkel Mei
10 km kepikõnd
Marko Meigo
10 km jooks
Eda Merilain
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Illimar Merilain
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karin Merilo
Almare SK
10 km jooks
Margus Merilo
Almare SK
10 km jooks
Ingrid Mesila
10 km jooks
Laina Mesila-Kaarmann
10 km jooks
Modestas Meškauskas
10 km jooks
Sergei Mestiljainen
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raul Metsaäär
10 km jooks
Kaspar Mihailov
SK Telia
10 km jooks
Liivi Mihkelsaar
Depilé OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Madis Mihkra
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Valentin Mikson
Mõmmik
10 km jooks
Argo Miljand
10 km jooks
Kätlin Milter
10 km jooks
Sergei Mitko
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kreete Mõisnik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Piret Moisto
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karin Mölder
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karin Mölder
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Robin Mölder
10 km jooks
Alekszej Morgunov
Sparta
10 km jooks
Marcus Mõtus
Lastejooks 600m
Marcus Mõtus
Lastejooks 300m
Meribel Mõtus
Lastejooks 600m
Meribel Mõtus
Lastejooks 300m
Reelika Müllerson
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ira Münter
Kiltsi Tööjõureservid
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sirje Mürk
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ave Murtokangas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kädily Muru
Lastejooks 600m
Sander Muru
10 km jooks
Tommy Muru
Lastejooks 300m
Karmel Kai Murumaa
Eesti Lennuakadeemia
10 km jooks
Mirja Murumaa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaisa Murumäe
10 km jooks
Meelis Muts
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ursula Muts
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maarja Muttel
10 km kepikõnd
Mirjam Muttel
10 km kepikõnd
Tiia Muttel
10 km kepikõnd
Anneli Müürsalu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiiu Müürsepp
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liisi Naar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Dmitri Nadivski
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Alari Nahkur
10 km jooks
Kerly Nahkur
10 km jooks
Elly Naigla
10 km jooks
Mairi Näksi
10 km jooks
Tarmo Närap
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Gerttu Naruski
10 km kepikõnd
Gerttu Naruski
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Silvia Narvik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ragnar Nauka
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Urmas Neerot
10 km jooks
Marilin Niilus
Hauka Veloklubi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Aira Niinemets
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ülo Niinemets
Tartu KEVEK
Eesti Maaülikool
10 km jooks
Maksim Niinep
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kirsti Nikkolo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Katrin Nõmmik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Triin Noorkõiv
10 km jooks
Reelika Noormägi
10 km kepikõnd
Kerli Nurk
10 km jooks
Gäro-Ly Nurmetu
10 km jooks
Kadri Nurmoja
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jürgen Öebius
10 km jooks
Anni-Grethe Oja
10 km kepikõnd
Ele Oja
10 km jooks
Kaido Ojaperv
10 km jooks
Siiri Ojasalu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mattias Oks
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mirtel Oks
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kadri Orgusaar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Dagne Oriehov
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Agur Ostrak
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Diana Ošur
10 km jooks
Allan Ott
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Viljar Ott
10 km jooks
Kaido Õunapuu
Eraisik
10 km jooks
Lee Õunapuu
Elva Suusaklubi
Lastejooks 600m
Timmu Õunapuu
Eraisik
10 km jooks
Uku Veli Õunapuu
Elva Suusaklubi
Eraisik
10 km jooks
Tamar Paal
10 km jooks
Risto Paane
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eili Paap
10 km jooks
Andres Paas
Lastejooks 600m
Ardo Paas
Lastejooks 600m
Artur Paas
Lastejooks 300m
Eidi Paas
10 km jooks
Ene Paas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ketter Paas
Lastejooks 300m
Kristin Paas
Lastejooks 300m
Sirli Paas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Margus Padar
Metec
Tarmetec OÜ
10 km jooks
Magne Pai
10 km kepikõnd
Kristina Paide
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristo Paju
10 km jooks
Maris Pajur
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rebeka Pajur
Lastejooks 600m
Roger Pajur
10 km jooks
Margareta Palgi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ülle Palgi
10 km kepikõnd
Ülle Palgi
10 km kepikõnd
Siivi Palk
10 km kepikõnd
Helena Pallon
10 km kepikõnd
Eve Palloson
10 km kepikõnd
Kady Palm
Sikassaare Aiand
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Taavi Palm
10 km jooks
Juliana Palmiste
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merike Palopson
10 km jooks
Merle Palu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kätlin Pari
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ilme Parik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tavo Parisson
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maris Parksepp
Lastejooks 600m
Marko Parksepp
10 km jooks
Markus Parksepp
Lastejooks 600m
Marttis Parksepp
Lastejooks 300m
Meriliis Parksepp
Lastejooks 300m
Priidik Parmi
SK RAADI
10 km jooks
Priidk Parmi
SK MARVEL
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Monika Pärna
Nordwood
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Agnes Pärnamägi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kadri Pärnpuu
10 km kepikõnd
Jana Pärtel
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kadri Pärtel
10 km jooks
Melissa Pärtel
Lastejooks 600m
Aimar Parve
SK Deporte
AS Rauameister
10 km jooks
Priit Paulus
Ragn-Sells AS
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Meelis Paumets
10 km jooks
Ants Pedaja
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Markus Pedaja
Lastejooks 300m
Anu Pedaja-Ansen
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaspar Pedak
10 km jooks
Kaupo Pedosk
Luik Triplets Team
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Getter Leenu Peenoja
Lastejooks 300m
Randel Peerna
Pärnu Kahe Silla klubi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Inge Peetersoo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kätlin Pendarov
10 km jooks
Riko Pennar
Lastejooks 300m
Meelis Pernits
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karol Pert
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jakob Pihlak
SK Altia
Lastejooks 600m
Kairi Pihlak
Rakvere Bont rulluisuklubi
10 km jooks
Marek Pihlak
Elva Spordiliit
10 km jooks
Margo Pihlak
Rakvere Bont rulluisuklubi
10 km jooks
Raimond Pihlap
Pekikõhu Reissing Tiim
10 km jooks
Dani Piho
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eve-Ly Piiber
10 km kepikõnd
Noora Piir
10 km jooks
Siim Piirak
10 km jooks
Mati Piirat
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anna-Liisa Piirmann
10 km jooks
Merilin Piirmann
10 km jooks
Reilika Pikerpõld
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Terje Pikerpõld
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Taavi Pilnik
10 km jooks
Merle Pilve
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Trevor Pino
Lastejooks 600m
Anne Pirn
Mandatum Life
10 km jooks
Emil Pisek
Lastejooks 300m
Luisa Pisek
Lastejooks 600m
Kristi Ploomipuu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Nele Ploomipuu
10 km kepikõnd
Marge Põder
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristi Põdra
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Indrek Põhjatu
Mapri ehitus OÜ
10 km jooks
Mari-Liis Põld
10 km kepikõnd
Kaja Põldmaa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ene Põldoja
10 km kepikõnd
Laivi Põldoja
10 km kepikõnd
Liisalota Põldoja
Lastejooks 600m
Moonika Põldoja
10 km kepikõnd
Karl Guatav Põldsepp
Lastejooks 300m
Marleen Põldsepp
Lastejooks 600m
Monika Poll
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ameelia Põlluste
Lastejooks 600m
Karmen Popova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anette-Marie Popovics
Lastejooks 300m
Kristi Post
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Taimi Posti
10 km kepikõnd
Tatjana Praun
Saint-Gobain Glass Estonia SE
10 km kepikõnd
Birgita Priks
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kadi Pruks
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ivo Pruul
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karolina Pugal
10 km jooks
Rene Puhk
10 km jooks
Kevin Puidak
10 km kepikõnd
Hardi Pukk
10 km jooks
Ruudi Pukk
10 km jooks
Madis Pukki
10 km jooks
Karl Erik Pullmann
Lastejooks 600m
Nora Elis Pullmann
Lastejooks 300m
Siiri Pungas
10 km kepikõnd
Sigrid Purgats
10 km kepikõnd
Helen Puusalu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Margo Puusalu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiina Puusalu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Hannele Raaper
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristi Rähn
10 km jooks
Alondra-Marita Rahnel
Sauga Põhikool
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Airi Raidma
10 km jooks
Kai Räisa
10 km kepikõnd
Risto Räisa
10 km kepikõnd
Erik Rajamäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Katrin Rajasaar
10 km kepikõnd
Kaie Rand
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Reimo Randlo
10 km jooks
Ivi Randmaa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kadrin Randpuu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Aaron Randviir
Lastejooks 300m
Aaron Randviir
Lastejooks 600m
Amari Randviir
Lastejooks 300m
Arman Randviir
Lastejooks 300m
Aurora Randviir
Lastejooks 300m
Guido Rang
10 km kepikõnd
Ingrid Ranna
10 km jooks
Kaili Rätsep
10 km jooks
Anneliise Raud
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Erko Raud
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaidi Raud
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristo Raud
10 km jooks
Marko Raud
MTÜ Tartu Rock Fan Club
10 km jooks
Marten Raud
JK Lootos
Põlva kool
Lastejooks 600m
Mihkel Raud
10 km kepikõnd
Robin Raud
Põlva Pihlapuu lasteaed
Lastejooks 300m
Sander Raud
JK Lootos
Põlva kool
Lastejooks 600m
Daniel Raudberg
Lastejooks 600m
Marta Raudik
Elva Suusaklubi
Lastejooks 600m
Oskar Raudik
Elva Suusaklubi
Lastejooks 600m
Rasmus Raudik
Elva Suusaklubi
Lastejooks 600m
Kaspar Raudsepp
10 km jooks
Moonika Raudsepp
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
August Raudvassar
10 km jooks
Lauri Rebane
Kaitsevägi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mirelle Rebane
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Reelika Rebane
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rene Rebane
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rita Rebane
10 km jooks
Marika Rehemets
10 km kepikõnd
Anna Marie Reimann
SK Visa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Heli Reimann
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Renno Reitsnik
10 km jooks
Heikki Rekand
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Elis Rekker
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anna Remmelgas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Priit Remmelgas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merle Rentik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Alar Ridamäe
Treeningpartner
10 km jooks
Piia Riim
10 km jooks
Maire Riiner
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ingrid Riipus
SK ProRunner
10 km jooks
Sulev Rinken
10 km kepikõnd
Sigrit Risttee
10 km kepikõnd
Johannes Rohiväli
Ujumise Spordiklubi
10 km jooks
Tarvo Rohiväli
Azolver
10 km jooks
Annabel Rohtjärv
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marju Rohtmets
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raido Rooleht
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Veikko Roos
10 km jooks
Virge Roosalu
10 km jooks
Evi Roosimaa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Gaili Roosla
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristjan Roosvald
10 km jooks
Kristi Roots
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jonathan Philip Rosenbreier
10 km jooks
Janne Rosental
10 km jooks
Helis Rosenthal
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Annika Ruben
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Paula Ruben
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Alo Rull
10 km jooks
Liise Rum
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Meelis Rum
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiina Rum
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tuuli Rum
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Alvar Säälik
10 km jooks
Tiina Säälik
SK ProRunner
Naiskodukaitse
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kevin Saar
10 km jooks
Diana Saar-Morgunova
Lastejooks 300m
Kristi Saard
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tauri Saarela
10 km jooks
Mart Saareoja
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Margit Saarik
10 km kepikõnd
Silvia Saarniit
10 km jooks
Marc Sachsze
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sabina Sägi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Annely Saks
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Gedi Salumäe
Lastejooks 600m
Kaarel Salumäe
10 km jooks
Katrin Salumäe
10 km jooks
Kert Samler
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jüri Šanin
10 km jooks
Arvo Sarapuu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liina Sarapuu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sigrit Sarapuu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sirli Sarapuu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maria Sarv
#mariseinglid
10 km jooks
Hanna Marii Savi
Lastejooks 600m
Sander Savi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tormi Savi
Lastejooks 600m
Piret Savimägi
10 km kepikõnd
Esta Seer
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiiu Seidenberg
Biston OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marina Selgitskaja
10 km kepikõnd
Kadri Sepp-Jürisoo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Matti Silber
Hermes
10 km jooks
Assar Sild
10 km kepikõnd
Marion Silm
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Linda Silmere
Lastejooks 600m
Mattias Silmere
Lastejooks 600m
Ljubov Sindikova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Geily Sinijärv
10 km jooks
Riina Sinimägi
10 km kepikõnd
Marina Sinimets
10 km kepikõnd
Aliis Siniroht
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Berit Sinisaar
Lastejooks 600m
Joonas Sinisaar
Lastejooks 600m
Peep Sinisaar
10 km jooks
Saara Sion
10 km jooks
Arvo Sireli
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kairit Sirk
10 km jooks
Aino Sirkel
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Valmar Sisask
Espak Tartu
10 km jooks
Oleksandr Skolozhabskyy
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merili Smirnova
M_Luxdesign
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Riina Soggar-Henk
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anna Solomko
10 km jooks
Karina Solomko
Lastejooks 600m
Ljudmila Solomko
10 km kepikõnd
Roman Solomko
10 km jooks
Sergey Solomko
10 km kepikõnd
Ester Sonn
10 km kepikõnd
Raivo Sonn
10 km kepikõnd
Silver Sonn
10 km kepikõnd
Riina Soodla
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Hendrik Soome
10 km jooks
Kirsika Soomer
10 km jooks
Tiina Soon
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karis Söönurm
Alu Kool
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Krista Soosaar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marelle Soosaar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaidi Sööt
10 km kepikõnd
Kersti Sööt
10 km kepikõnd
Helle Soots
10 km kepikõnd
Mery-Bell Soots
10 km kepikõnd
Helena Spilevoi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Helena Spilevoi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marget Stamm
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Reigo Stamm
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jevgenia Stepanova
10 km kepikõnd
Raigo Strastin
10 km jooks
Inno Stroom
Enics
10 km jooks
Lea Suits
10 km kepikõnd
Rain Suits
10 km kepikõnd
Marge Sulev
10 km jooks
Agne Sulg
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raul Sulu
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ingmar Šuman
10 km jooks
Larissa Šumilova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Signe Sune
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaja Suur
10 km jooks
Kirsti Süvaorg
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liisi Taar
Sportiselts mtü
AS Selver
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Signe Täär
10 km jooks
Virge Tähemäe
10 km jooks
Getter Tähiste
10 km kepikõnd
Kristel Tähiste
10 km kepikõnd
Mait Tall
10 km jooks
Ene Talu
Myfit Run Viljandi
10 km jooks
Hanna-Liisa Tamm
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kai Tamm
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaja Tamm
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maris Tamm
#mariseinglid
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rutt Tamm
10 km jooks
Triinu-Liis Tamm
10 km jooks
Ringo Tamme
10 km jooks
Kristel Tammel
10 km jooks
Marju Tammeleht
10 km jooks
Küllike Tammeveski
Matkaklubi Muku
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tõno Tammeveski
Matkaklubi Muku
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tanel Täpsi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Saale Tartes
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liis Tarv
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Piret Tarvis
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tarmo Tasuja
10 km jooks
Taivo Teder
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiina Teesalu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Leili Teeväli
KEVEK
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anneli Tehvand
10 km kepikõnd
Martin Tehvand
10 km kepikõnd
Marko Teinburk
Anu Jooksutrennid
Bravo Catering
10 km jooks
Urmas Telling
Anu Jooksutrennid
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Inga Tennokese
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristella Tennokese
Lastejooks 600m
Kristjan Tennokese
Lastejooks 300m
Kristofer Tennokese
Lastejooks 600m
Allan Terve
10 km jooks
Relika Terve
10 km jooks
Andrus Tigane
10 km jooks
Ivi Tigane
10 km jooks
Joonas Tigane
Lastejooks 600m
Merle Tigane
Enics Eesti AS
10 km jooks
Mati Tiido
10 km jooks
Maire Tiidu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Aaro Tiiksaar
Tigude Jooksuklubi
BE GROUP
10 km jooks
Veljo Tiimus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marju Tiisler
Eesti Höövelliist OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merle Tiits
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karmen Tiitson
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Signe Tiks
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiina Tilling
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Agne Tilsen
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Katrin Tilsen
10 km kepikõnd
Marec Tinnuri
10 km jooks
Bert Tippi
CFC Spordiklubi
10 km jooks
Liivi Tobbi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Indrek Tobreluts
Spordiklubi TT
10 km jooks
Rosangelika Todoruk
10 km jooks
Marko Tõll
10 km jooks
Annabell Tomingas
10 km kepikõnd
Toomas Tomingas
10 km kepikõnd
Tuuli Tomingas
Spordiklubi TT
10 km jooks
Viktoria Tõnismäe
10 km jooks
Tambet Tõnisson
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marek Toom
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merle-Kairit Toom
Rannu Kool
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tarmo Toom
10 km jooks
Annely Toomemäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tauri Toomeoks
BC Hundid
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Triin Toomeste
10 km kepikõnd
Ats Toomsalu
Rooster Gym
OÜ Kukkjookseb
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kersti Toomsalu
10 km kepikõnd
Piret Toomsalu
10 km kepikõnd
Tarmo Toomsalu
10 km kepikõnd
Karel Tops
10 km jooks
Raul Torga
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jaanika Toru
10 km jooks
Priit Toru
Jõgeva Spordikeskus
10 km jooks
Rein Traus
Traus-RAK
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Henrika Trave
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kadri Treffner
10 km jooks
Anna Trei
10 km jooks
Kari Treial
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Valentina Treial
10 km kepikõnd
Ingrid Treu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maris Treufeldt
10 km kepikõnd
Janek Trik
SK ProRunner
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liina Trofimov
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Julia Troitskaja
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karin Truu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Caspar Tubarik
10 km jooks
Heli Tuisk
Hiiumaa Vallavalitsus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maik Tukk
SK ProRunner
10 km jooks
Archie Turba
Baw Baw Runners
10 km jooks
Marge Türn
10 km jooks
Maris Tustit
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anu Ubaleht
10 km kepikõnd
Kati Uibopuu
10 km jooks
Laine Ülemaante
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mai Mirtel Umblia
SK Altia
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mirja Mae Umblia
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liane Unt
SK Jõusport
10 km jooks
Siim Unt
10 km jooks
Merily Unuks
10 km kepikõnd
Ave Unus
10 km jooks
Getlin Urbus
Coop Liising
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kairi Ustav
10 km jooks
Teele Uudeberg
10 km kepikõnd
Kadi-Liis Uus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Margit Uus
10 km jooks
Andres Uusma
MKM Jooksuklubi
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kevin Uustalu
10 km jooks
Piret Vaaderpass
10 km jooks
Kalle Vaalma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Lee Vaalma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaimar Väär
10 km jooks
Regina Vaarik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sille Vadi
Tartu Ülikool
10 km kepikõnd
Sten Vadi
10 km kepikõnd
Olev Vahemaa
Kristi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marek Vaher
10 km kepikõnd
Maila Vahtra
Eesti Energia Spordiklubi
10 km jooks
Maigi Vaikla
SK ProRunner
10 km jooks
Rain Vaikmäe
SK Visa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jaak Vaiknemets
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Stiina Väiko
10 km jooks
Rein Väin
Duunja Maailmameistriks
10 km jooks
Kerli Väinsalu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marika Vakepea
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sander Vald
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kärt Valge
10 km kepikõnd
Kati Valge
10 km kepikõnd
Pärtel Valge
10 km jooks
Pärtel Valge
Lastejooks 600m
Teet Valge
10 km kepikõnd
Anu Väli
10 km jooks
Iiris Valk
Lastejooks 600m
Karin Valk
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristina Valk
10 km kepikõnd
Eneli Vaniko
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Silvia Vare
10 km jooks
Maire Vares
Skrätt liigub
10 km jooks
Lea Vari
10 km jooks
Reiko Varik
Lastejooks 600m
Sergei Väronen
10 km jooks
Andre Varusk
10 km kepikõnd
Ergo Veedler
Elisa Spordiklubi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rasmus Veelmaa
Lastejooks 300m
Katrin Vernik
10 km jooks
Anu Vesi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Evelin Vetevood-Järvelt
Sk ProRunner
10 km jooks
Jaana Viiberg
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Aive Viilop-Mõisnik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Helen Viinamäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Õie Viira
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Pille Viira
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kerli Viirsalu
G4S spordiklubi
G4S Eesti aAS
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristjan Vilimaa
Lastejooks 600m
Martin Vilimaa
10 km jooks
Janika Vilimäe
10 km jooks
Svetlana Vill
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kärol Vinn
-
10 km jooks
Pille Vinne
OK Kobras
10 km jooks
Merilin Vips
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mari-Liis Virkala
SPORDIGUURUD
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eduard Virkus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marge Visnapuu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Alisa Višnjakova
Lastejooks 300m
Vanessa Višnjakova
Lastejooks 300m
Piia Vodja
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Robin Aron Voitk
Lastejooks 300m
Ragne Voolaid
10 km kepikõnd
Brandon Võsso
10 km jooks
Tiit Vunk
10 km jooks
Mart Weber
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Luise-Ly Westholm-Truber
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Igor Zahharov
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Nelli Zahharova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Oleksandra Zamana
AFS IT Services Estonia
10 km jooks

...