Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 04.07.2022 18:40.
Kokku: 850
10 km jooks: 327
10 km kepikõnd: 140
Lastejooks 300m: 59
Lastejooks 600m: 64
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS: 260
mees: 328
naine: 522
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Jasper Aab
Lastejooks 300m
Karl-Jakob Aab
Lastejooks 600m
Robi Aart
Lastejooks 300m
Aasa Annemarii Aasmaa
Viimsi Sport
Lastejooks 600m
Aleksandra Annemai Aasmaa
Viimsi Sport
Lastejooks 600m
Aulo Aasmaa
Viimsi Sport
10 km jooks
Anette Aavik
Lastejooks 300m
Johanna Aavik
Lastejooks 300m
Eveli Adams
10 km jooks
Siiri Afanasjev
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Risto Ahtijainen
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jakob Aia
Lastejooks 300m
Oskar Aia
Lastejooks 600m
Otto Aia
Lastejooks 600m
Alari Aidama
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Joosep Ainso
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Oskar Ainso
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Heli Ajaots
10 km jooks
Jorven Alas
Lastejooks 600m
Monika Alas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ave Allik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Carmen Allik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kalle Allik
Allik Racing
pensionär
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merike Allik
10 km kepikõnd
Risto Allik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Helle Alliksoo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Airi Alnek
10 km jooks
Eve Alnek
10 km kepikõnd
Liina Ambos
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Margus Ambos
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Olesja Ananjeva
Tallinna Pae Gümnaasium
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karine Andrjuškevitšjute
10 km kepikõnd
Diana Annast
10 km kepikõnd
Jane Ansmann
10 km jooks
Piret Arendi
10 km kepikõnd
Age Argel
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anneli Aru
10 km jooks
Merle Aru
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merilin Aruots
10 km jooks
Randon Asu
Lastejooks 300m
Robin Asu
Lastejooks 300m
Heelika Aus
10 km jooks
Heelika Aus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jane Aus
10 km jooks
Aaron Ausmees
Järveküla Kool
Lastejooks 600m
Eleanor Ausmees
Peetri Lasteaed
Lastejooks 300m
Evelin Ausmees
Eesti Töötukassa
10 km jooks
Riko Ausmees
Järveküla Kool
Lastejooks 600m
Oksana Avramenko
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Margit Berg-Jürgens
10 km kepikõnd
Lili Boom
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Francois Borel-Hänni
Luik Triplets Team
10 km jooks
Olga Bõtškova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raili Brikkel
10 km kepikõnd
Irena Budanova
10 km kepikõnd
Kirill Bugrõšev
Lastejooks 300m
Belinda Bulatov
Lastejooks 300m
Jaromir Bulatov
Lastejooks 300m
Jaromir Bulatov
Lastejooks 600m
Peep Bušin
10 km jooks
Cardo Denisjuk
10 km jooks
Ingrid Dietrich
10 km kepikõnd
Johannes Diits
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ivika Dolgin
10 km jooks
Gerli Edela
10 km kepikõnd
Sirle Eelma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maria Loviisa Ehasalu
SS Tartu Kalev
Lastejooks 300m
Liis Ehrlich
Liis Ehrlich
10 km jooks
Cris Ekholm
Coop
10 km jooks
Elmar Ekholm
10 km jooks
Arvo Elm
10 km kepikõnd
Ivika Enula
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kirli Erdfeldt
10 km kepikõnd
Karin Erikson
10 km jooks
Anneli Ernits
10 km kepikõnd
Lilian Estorn
VAK STAIER
10 km jooks
Katriin Ever
Team Kaitsevägi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Vitali Galitskihh
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kevin Gerhard Gavrilov
10 km jooks
Vesta Golding
10 km kepikõnd
Koidula Grauberg
10 km kepikõnd
Inna Grišakova
10 km jooks
Emilia Gromov
Lastejooks 600m
Emilia Gromov
Lastejooks 300m
Annika Haasma
FC Elva
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiiu Haav
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Valmar Haava
10 km jooks
Merily Habonen
10 km jooks
Triinu Hajanen
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Enn Hallik
Pärnu Lauatenniseklubi Vint-90
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Urmas Hallik
Anora Group
10 km jooks
Mait Hanni
10 km jooks
Toomas Hanni
10 km jooks
Emmaly Harin
Lastejooks 300m
Lilita Harin
10 km kepikõnd
Karoliina Haukanõmm
Lastejooks 600m
Hannela Hein
10 km kepikõnd
Kerttu Hein
Politsei-ja Piirivalveamet
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Melian Heinsaar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Helen Helmet
10 km jooks
Džesika Hendrikson
10 km kepikõnd
Kaie Henno
10 km jooks
Egert Hermann
Lastejooks 600m
Erika Hiiemäe
Elva Kergejõustikukool
10 km jooks
Härmo Hiiemäe
10 km jooks
Ingrid Hiiemäe
Yess
10 km jooks
Ursula Hiiemäe
10 km jooks
Helen Hiiob
10 km kepikõnd
Teemar Hiir
10 km jooks
Eidi Himmaste
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Drevon Hirmo
Lastejooks 300m
Marten Hokkonen
10 km jooks
Signe Holm
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Drevor Hoop
Lastejooks 300m
Gregor Hoop
Lastejooks 600m
Helen Hoop
10 km kepikõnd
Karin Hõrrak
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kätlin Hõrrak
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Urmas Hõrrak
Tartu Ülikool
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jaanika Iljas
Zesto OÜ
10 km kepikõnd
Siim-Ander Iljas
Lastejooks 600m
Ruth Illak
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ruth Illak
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ants Illus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiiu Illus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merike Ilves
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Helena Ird
10 km jooks
Kristjan Ivask
Lastejooks 300m
Mariann Ivask
Lastejooks 300m
Marilin Ivask
TÜASK #mariseinglid
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sten-Martin Ivask
Lastejooks 300m
Rando Jaaksoo
Emajõe suusaklubi
10 km jooks
Maris Jaama
Viraaž
Tõrva Gümnaasium
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Piret Jaani
10 km jooks
Pille Jaasi
10 km kepikõnd
Raili Jäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eve Jaeski
10 km jooks
Gautam Kumar Jain
10 km jooks
Janek Jakobson
10 km jooks
Margo Jakobson
10 km jooks
Lev Jakubov
Lastejooks 600m
Kaarel Jalajas
10 km jooks
Gaidar Jalla
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Milvi Jallajas
10 km kepikõnd
Hele Järv
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Heini Järve
10 km jooks
Jaana Järve
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liina Järvpõld
10 km jooks
Hedi Jaup
10 km jooks
Indrek Jentson
10 km jooks
Madli Jentson
Sportland
10 km jooks
Mare Jentson
10 km jooks
Imbi Joasaar
Mõmmik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaja Jõemets
Sparta
IVKH
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sten Jõgi
10 km jooks
Janika Johannson
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Carlis Mattis Jugaste
Lastejooks 600m
Emma Jugomägi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karl-Mattias Juhkam
OK Kobras
10 km jooks
Margus Juhkam
OK Kobras
10 km jooks
Markus Juhkam
OK Kobras
10 km jooks
Miina-Liisa Juhkam
OK Kobras
10 km jooks
Janno Jürgens
EHSM
Visual Content OÜ
10 km jooks
Kaire Jürimaa
10 km kepikõnd
Maire Jüris
Maire Jüris
10 km kepikõnd
Jaanika Jürissaar
10 km kepikõnd
Meelis Juursoo
10 km jooks
Helina Juvanen
10 km kepikõnd
Kaisa Juvanen
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kertu Juvanen
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mati Juvanen
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marliis Käämer
10 km kepikõnd
Ain Kaare
Peedu
10 km jooks
Johan Villem Kaare
Peedu
10 km jooks
Anne Kaasik
NKK
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Reelika Kaasikmäe
10 km jooks
Siiri Kaaver
KEVEK
10 km jooks
Naima Kabral
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rita Kadak
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Aveliis Kadakmaa
TÜASK #mariseinglid
10 km jooks
Eveli Kadarik
Luik Triplets Team
10 km jooks
Kaarel-Paulus Kaeramaa
10 km jooks
Kati Kaeramaa
10 km kepikõnd
Getlyn Kaevats
10 km kepikõnd
Annika Käis
10 km kepikõnd
Kristi Kajupank
Õnneseen
10 km kepikõnd
Annika Kala
10 km kepikõnd
Relika Kalbus
10 km jooks
Sten-Olaf Kalbus
LA Murumuna
Lastejooks 300m
Kaja Kalda
10 km jooks
Anne-Lii Kaldvee
10 km jooks
Karmen Kaldvee
10 km jooks
Kertu Kaljo
10 km jooks
Sille Kaljurand
10 km jooks
Jaan Kaljuste
Luik Triplets Team
10 km jooks
Mari-Liis Kall
10 km kepikõnd
Kadi Kallas
Eesti Töötukassa
10 km jooks
Teele Kallast
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Airit Kalmet
10 km kepikõnd
Ruth Kandi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaisa Kangro
10 km jooks
Märten Kannisto
Veeriku Badminton
10 km jooks
Külliki Karask
10 km kepikõnd
Sten Karelson
10 km jooks
Sven Karelson
10 km jooks
Arno Kärg
Päästeamet
10 km jooks
Ivika Karis
10 km jooks
Karita Karjus
10 km jooks
Kert Karjus
Lastejooks 600m
Neve Karjus
10 km kepikõnd
Priidu Karjus
10 km jooks
Katrin Karolin
10 km jooks
Triin Karolin
Treeningstuudio Fookus
10 km kepikõnd
Jane Karu
10 km kepikõnd
Janmar Kasak
10 km jooks
Kaia Kasak
Zesto OÜ
10 km kepikõnd
Kait Kasak
10 km jooks
Annika Kasemets
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kelly Kasepuu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mait Kask
10 km jooks
Helen Kaska
10 km kepikõnd
Kait Kasumets
Ruuveni spordiklubi
10 km jooks
Inga Kašura
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maksim Kašura
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Irmelin Kato
Valio Eesti AS
10 km kepikõnd
Andres Keba
10 km kepikõnd
Maarika Kelder
10 km jooks
Karina Kelle
10 km kepikõnd
Katrin Kelpman
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Elisa Kender
10 km jooks
Krista Kesma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Adeele Kiis
Lastejooks 600m
Elisa Kiis
10 km kepikõnd
Eveli Kiis
10 km jooks
Tiia Kiis
10 km kepikõnd
Tarmo Kiitsak
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Heli Kikerpill
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mari Kikerpill
MTÜ Tartu Rock Fan Club
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaija Kikkas
10 km jooks
Terje Kinksep
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raina Kinsigo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kätlin Kirriland
10 km jooks
Sigrid Kirriland
10 km jooks
Marika Kisand
10 km jooks
Kaisa Kiuru
Lastejooks 300m
Martti Kiuru
10 km jooks
Andrus Kivari
Elva Metsajooksjad
10 km jooks
Aivar Kivi
Eraisik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristel Kivi
10 km jooks
Allar Kivil
Emajõe suusaklubi
10 km jooks
Gerda Kivil
Emajõe suusaklubi
10 km jooks
Jaano Kivil
10 km jooks
Oliver Kristjan Kivil
10 km jooks
Stefan Kivil
Emajõe suusaklubi
10 km jooks
Külli Kivisalu
Õnneseen
10 km kepikõnd
Risto Kivisikk
10 km jooks
Ebeli Kivisoo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Einar Klaas
Rapla Päästekomando
10 km jooks
Maia Klettenberg
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jaanus Kling
Vana Hea Puur
10 km jooks
Joshua Kling
10 km jooks
Aleksandra Klokova
Salvest
10 km jooks
Kristiina Kõdar
10 km jooks
Doris Koddala
10 km kepikõnd
Aire Koik
Haridus- ja Teadusministeerium
10 km jooks
Kaarel Koitne
LSS
10 km jooks
Pille Koivsaar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristo Kokk
10 km jooks
Helme Kold
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaarel Kolga
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Paul Kolla
TSK Joosu
SA Viljandi Haigla
10 km jooks
Helina Kolsar
OK Põlva Kobras
10 km jooks
Koit Kolsar
OK Põlva Kobras
10 km jooks
Kaidor Kompus
10 km jooks
Kersti Konist
RÕNGU PAGAR OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ada Konsa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kelli Kont
10 km kepikõnd
Juta Koor
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Laura Koorits
Lastejooks 600m
Meree Kooser
10 km kepikõnd
Ave Kooskora
RVM Systems OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Olev Kooskora
10 km jooks
Alisa Koplus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Viktoria Kopp
Kerti ÜKE
10 km jooks
Harriet Koppel
10 km jooks
Kristiina Koppel
Lastejooks 300m
Mart Koppel
10 km jooks
Hans Leonhard Kõrgesaar
10 km jooks
Laura Kõrgvee
10 km jooks
Urmas Kõrgvee
Suusahullud
10 km jooks
Natalja Korpenkov
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Veronika Kossar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marta Kotkas
10 km jooks
Jevgeni Kožegatšev
I LOVE SUPERSPORT TALLINN
10 km jooks
Olga Kravtsova
Eesti Töötukassa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jaanika Kreela
10 km kepikõnd
Margit Kremer
10 km kepikõnd
Adrian Kriel
Lastejooks 600m
Siiri Krill
10 km kepikõnd
Tatjana Krõlova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tatjana Krõlova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kevin Kroon
10 km kepikõnd
Zinaida Kruusalu
10 km jooks
Kaire Kruusamägi
10 km jooks
Kätlin Kukk
Emajõe suusaklubi
10 km jooks
Martin Kullamaa
Lastejooks 300m
Martin Kullamaa
Lastejooks 600m
Reigo Kullamaa
10 km jooks
Andres Kungla
Tallinna Kammerorkester
10 km jooks
Kati Künnap
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mariliis Kurs
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karl-Kenert Kurvits
Lastejooks 600m
Dagmary Kuslap
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Andres Kutsar
Teine Rada OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merike Kütt
MTÜ Tervislik Elu
10 km kepikõnd
Robin Kütt
Emajõe suusaklubi
10 km jooks
Diana Kuulma
Tallinna Tuule lasteaed
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kadri Kuurmann
Tigude Jooksuklubi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karen Kuusik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ave Kuusk
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Arnold Kuuspalu
10 km jooks
Jaanika Kuuspalu
10 km jooks
Evely Lääne
Valio Eesti AS
10 km jooks
Raivo Laanemets
Infdot OÜ
10 km jooks
Tarvi Laar
10 km jooks
Meriliis Laarmaa
10 km jooks
Tambet Laasik
10 km jooks
Gerli Ladva
10 km kepikõnd
Marta-Loore Ladva
10 km kepikõnd
Evelin Lahesoo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tarmo Laht
10 km jooks
Pille Laine
Nõo Põhikool
10 km kepikõnd
Maarja Lainola
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Monika Laisaar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristo Lang
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristine Langi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mari-Liis Länik
10 km jooks
Mari-Liis Lätte
10 km kepikõnd
Leena Lättemägi
10 km kepikõnd
Kristel Laug
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rauno Laumets
Tartu Valla Spordiklubi
Tartu Valla Spordikool
10 km jooks
Jana Leemann
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Hardy Leesik
Lastejooks 300m
Heidi Leesik
10 km kepikõnd
Kristofer Leesik
Lastejooks 600m
Rasmus Leesik
Lastejooks 600m
Kaia Lehtsaar
10 km jooks
Liis Lehtse
10 km jooks
Laura Leiaru
Lastejooks 300m
Ronja Leiaru
Lastejooks 300m
Ester Leiten-Kukk
Saue vald
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ellen Lembra
10 km jooks
Clyde Lens
10 km jooks
Kerttu Lepik
10 km jooks
Egert Lepiksaar
10 km jooks
Ülle Lepisk
Õnneseen
10 km kepikõnd
Elis Leppik
10 km jooks
Gennadi Leppik
10 km kepikõnd
Rein Liharadov
10 km kepikõnd
Kerli Liiv
10 km kepikõnd
Aljona Liivak
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Aleksandr Lilik
SuperSport
10 km jooks
Säde-Ly Lille
Ela Kergejõustikukool
10 km jooks
Tiina Lille
10 km jooks
Merily Lillevälja
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Chen-Wan Lin
10 km jooks
Ingrid Lindenberg
Tartu Kevek
10 km jooks
Ando Ling
10 km jooks
Ülle Lipp
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Lea Lippo
Õnneseen
10 km kepikõnd
Triin Lipsik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Haidi Lobjakas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Avo Lode
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Andres Lõhmus
Proact Estonia
10 km jooks
Liina Lõhmus
10 km jooks
Linda Lõhmus
pole
Kristiina Lõhmus 47812125227
Lastejooks 600m
Mirje Lõhmus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rainer Lõhmus
Tripassion Triatloniklubi
10 km jooks
Maarja Lombiots
10 km kepikõnd
Egle Lomp
10 km jooks
Ulvi Lond
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Margit Lood
10 km kepikõnd
Piret Lood
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merit Loog
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Janno Loomus
Nelson
Huviklubi Nelson
10 km jooks
Sirje Lott
10 km jooks
Allan Luhaäär
team gröön
10 km jooks
Hellika Luik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Leila Luik
Luik Triplets Team
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Lily Luik
Luik Triplets Team
10 km jooks
Martin Luik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Priit Luik
10 km jooks
Revo Lumpre
SK Prorunner
Laadur
10 km jooks
Ülo Luuka
AS Express Post
10 km jooks
Age Luukas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mari-Liis Luukas
10 km jooks
Silvi Lüüs
Depilé OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sirle Lüüs
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Inga Madisoo
FC Elva
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eliina Mäekivi
Naiskodukaitse Järva Malev
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Hans Mäesalu
10 km jooks
Kea Mäesepp
10 km jooks
Hanna Mägi
Lastejooks 600m
Maris Mägi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mattias Mägi
Lastejooks 600m
Moonika Mägi
Coop
10 km jooks
Riido Mägi
10 km jooks
Rivo Mägi
10 km jooks
Elisee Mai
Lastejooks 300m
Henry Mai
Lastejooks 600m
Ketlin Maidla
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maila Maisväli
Naisteklubi
Parem Elu
10 km kepikõnd
Maarja Major
10 km jooks
Piret Mällo
10 km kepikõnd
Regiina Malm
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaupo Mändla
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jaan Mandriks
Politsei- ja Piirivalveamet
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Marie Helene Mandriks
Politsei- ja Piirivalveamet
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ingrid Männik
10 km jooks
Joosep Mart Männik
Sportland
10 km jooks
Marika Männik
10 km kepikõnd
Egne Männiste
10 km jooks
Moonika Männiste
10 km jooks
Harlete Marran
Lastejooks 300m
Roven Marran
Lastejooks 600m
Merle Märs
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Urmas Martinov
10 km jooks
Olga Martis
10 km kepikõnd
Rico Märts
Lastejooks 300m
Carmen Masing-Jugaste
Hanza Tartu team
10 km kepikõnd
Maria Maslakova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raido Matson
10 km jooks
Keitren Meerits
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merike Mehine
10 km kepikõnd
Maarika Meier
10 km jooks
Brock Menning
Lastejooks 300m
Kalev Menning
Lastejooks 300m
Marge Merdikes
10 km jooks
Margus Merilo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ingrid Mesila
Tartu Ülikool
10 km jooks
Laina Mesila-Kaarmann
10 km jooks
Modestas Meškauskas
10 km jooks
Erkki Metsa
10 km jooks
Katrin Metsa
10 km kepikõnd
Epp Metsaluik
10 km jooks
Melani Metsaluik
10 km jooks
Karolin Metsma
10 km jooks
Madli Meus
10 km jooks
Kaspar Mihailov
SK Telia
10 km jooks
Liivi Mihkelsaar
Depilé OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Madis Mihkra
10 km jooks
Piret Moisto
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Clemet-Daniel Mõsal
Lastejooks 600m
Markkus Mõttus
10 km jooks
Marcus Mõtus
Lastejooks 300m
Meribel Mõtus
Lastejooks 300m
Maigi Mürk
10 km kepikõnd
Mirja Murumaa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kaisa Murumäe
10 km jooks
Gerle Must
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merle Must
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Moonika Musting
10 km kepikõnd
Maire Mustkikas
10 km jooks
Meelis Muts
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ursula Muts
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maarja Muttel
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiia Muttel
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Reino Muttik
10 km jooks
Tiiu Müürsepp
10 km jooks
Tiiu Müürsepp
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Dmitri Nadivski
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Alari Nahkur
KL Tartu malev
10 km jooks
Mairi Näksi
10 km jooks
Ülo Niinemets
Tartu KEVEK
Eesti Maaülikool
10 km jooks
Milena Niitov
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kirsti Nikkolo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Irina Nikolajeva
10 km kepikõnd
Nelli Nilson
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Silver Nuga
Luik Triplets Team
10 km jooks
Maiu Nurmoja
10 km kepikõnd
Eva Ojakivi
10 km kepikõnd
Andero Ojamets
10 km kepikõnd
Evi Ojamets
10 km kepikõnd
Kaido Ojaperv
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mattias Oks
Viljandi Spordikool
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mirtel Oks
Viljandi Spordikool
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Annika Õkva
10 km jooks
Raido Onopa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Elar Ootsing
10 km jooks
Maris Org
10 km jooks
Kadri Orgusaar
10 km kepikõnd
Geidy Orumets
10 km jooks
Madis Osjamets
10 km jooks
Allan Ott
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Uku Veli Õunapuu
Elva Suusaklubi
Eraisik
10 km jooks
Eliis Marii Paabut
Lastejooks 600m
Raina Paabut
10 km kepikõnd
Trevor Paabut
Lastejooks 600m
Eili Paap
10 km jooks
Andres Paas
Lastejooks 600m
Ardo Paas
Lastejooks 300m
Armin Paas
Lastejooks 300m
Artur Paas
Lastejooks 300m
Ene Paas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ketter Paas
Lastejooks 300m
Kristin Paas
Lastejooks 300m
Triinu Paas
10 km kepikõnd
Margus Padar
Tarmetec
10 km jooks
Jaanika Paglant
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Svetlana Paiste
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Margareta Palgi
AS Võru Teataja
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ülle Palgi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Juliana Palmiste
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kadri Palo-Juhkam
OK Kobras
10 km jooks
Merike Palopson
10 km jooks
Merle Palu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Paula Elise Paluoja
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ilme Parik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maris Parksepp
Elva Gümnaasium
Lastejooks 600m
Marko Parksepp
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Markus Parksepp
Elva Gümnaasium
Lastejooks 600m
Marttis Parksepp
LA Õnneseen
Lastejooks 300m
Meriliis Parksepp
Lastejooks 600m
Priidik Parmi
Spordiklubi PP
10 km jooks
Monika Pärna
Nordwood
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiia Pärnamäe
10 km kepikõnd
Agnes Pärnamägi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kadri Pärnpuu
10 km kepikõnd
Evelin Pärnsalu
10 km kepikõnd
Jana Pärtel
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristiina Parts
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Aimar Parve
AS Rauameister
10 km jooks
Avely Parve
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Alex-Ron Pastak
Lastejooks 600m
Annika Pastak
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Virgo Pastak
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karel Pastarus
10 km jooks
Karin Pastarus
10 km kepikõnd
Kermo Pastarus
10 km kepikõnd
Aare Paulov
10 km jooks
Ants Pedaja
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karol Pert
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Andrus Peterkop
10 km jooks
Greete Peterson
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Hannes Pihlak
10 km jooks
Jakob Pihlak
Lastejooks 600m
Kairi Pihlak
Rakvere Bont Rulluisuklubi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Einar Pihlap
Luik Triplets Team
10 km jooks
Raimond Pihlap
10 km jooks
Eve-Ly Piiber
10 km kepikõnd
Mati Piirat
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merike Piirat
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Reilika Pikerpõld
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Terje Pikerpõld
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tarmo Pilving
Maaülikool
10 km jooks
Sirli Pippar
10 km kepikõnd
Robert Pirk
10 km jooks
Kati Ploom
10 km kepikõnd
Nele Ploomipuu
Väike Werrone Kool
10 km kepikõnd
Maarjo Põder
Luik Triplets Team
10 km jooks
Indrek Põhjatu
Mapri Ehitus OÜ
10 km jooks
Melani Põldmann
Lastejooks 300m
Ene Põldoja
10 km kepikõnd
Liisalota Põldoja
Lastejooks 600m
Moonika Põldoja
10 km kepikõnd
Ülle Poll
10 km kepikõnd
Karmen Popova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Anette-Marie Popovics
Lastejooks 300m
Kristi Post
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tarmo Post
10 km jooks
Leili Prans
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristin Prei
10 km jooks
Margus Priimägi
10 km kepikõnd
Riina Priimägi
10 km kepikõnd
Anneli Priinits
10 km jooks
Kadi Pruks
10 km kepikõnd
Joosep Jakob Puhke
Lastejooks 600m
Hardi Pukk
10 km jooks
Ruudi Pukk
10 km jooks
Cedon Puusepp
10 km jooks
Klaara Rähn
Lastejooks 300m
Madli Rähn
Lastejooks 300m
Mihkel Rähn
10 km jooks
Ethel Rahumägi
10 km kepikõnd
Airi Raidma
10 km jooks
Risto Räisa
10 km kepikõnd
Erik Rajamäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Katrin Rajasaar
10 km kepikõnd
Julia Rakitina
10 km jooks
Kaie Rand
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Reimo Randlo
Kaitseliit
10 km jooks
Rauno Randma
10 km jooks
Ivi Randmaa
Ivi Randmaa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristiina Randoja
10 km kepikõnd
Aaron Randviir
Lastejooks 300m
Aaron Randviir
Lastejooks 600m
Amari Randviir
Lastejooks 300m
Amari Randviir
Lastejooks 300m
Amari Randviir
Lastejooks 600m
Arman Randviir
Lastejooks 300m
Aurora Randviir
Lastejooks 300m
Aurora Randviir
Lastejooks 600m
Ingrid Ranna
10 km jooks
Kaili Rätsep
10 km jooks
Luule Rätsep
10 km kepikõnd
Anneliise Raud
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristo Raud
10 km jooks
Margus Raud
10 km jooks
Marko Raud
MTÜ Tartu Rock Fan Club
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Daniel Raudberg
Lastejooks 600m
Risto Raudberg
10 km jooks
Marta Raudik
Elva Suusaklubi
Lastejooks 600m
Oskar Raudik
Elva Suusaklubi
Lastejooks 600m
Rasmus Raudik
Elva Suusaklubi
Lastejooks 600m
Rasmus Raudik
Elva Suusaklubi
10 km jooks
Rait Reemets
10 km jooks
Triin Rehe
Õnneseen
10 km kepikõnd
Anna Marie Reimann
Jõgeva Spordiklubi Visa
10 km jooks
Külli Reino
10 km kepikõnd
Madis Reisenbuk
10 km jooks
Renno Reitsnik
Annikoru Discgolfi Klubi
10 km jooks
Anna Remmelgas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Priit Remmelgas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merle Rentik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kadi Riig
10 km kepikõnd
Piia Riim
10 km jooks
Ingrid Riipus
SK ProRunner
10 km jooks
Heliise Riisaar
10 km jooks
Sulev Rinken
10 km kepikõnd
Jaak Ritso
10 km jooks
Johannes Rohiväli
10 km jooks
Tarvo Rohiväli
10 km jooks
Marju Rohtmets
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jelena Romanova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Toomas Ronk
10 km jooks
Raido Rooleht
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Virge Roosalu
10 km jooks
Nataly Roose
Sportland
10 km jooks
Merlin Roosileht
10 km jooks
Evi Roosimaa
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristjan Roosvald
Luik Triplets Team
10 km jooks
Kristi Roots
Harju Elekter
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jonathan Philip Rosenbreier
New Marske Harriers
10 km jooks
Helis Rosenthal
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Melissa Rudinski
Lastejooks 600m
Oliver Rudinski
Lastejooks 600m
Alo Rull
10 km jooks
Liise Rum
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Meelis Rum
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiina Rum
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tuuli Rum
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raili Ruusma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liisi Ruuven
10 km jooks
Annika Saag
10 km kepikõnd
Tarvo Säälik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kirsi Saar
10 km jooks
Triin Saar
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristi Saard
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Gert Saare
10 km jooks
Sten Saarekivi
10 km kepikõnd
Mart Saareoja
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Külli Saarits
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Rasmus Saarna
10 km jooks
Annely Saks
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Aiki Salumäe
10 km jooks
Gardo Salumäe
10 km jooks
Henri Salumäe
Lastejooks 600m
Gloria Elisabeth Salumets
Lastejooks 300m
Madleen Salumets
10 km jooks
Jüri Šanin
10 km jooks
Margit Sannu
10 km kepikõnd
Arvo Sarapuu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liina Sarapuu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Siret Sarv
10 km jooks
Merilin Saue
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Hanna Marii Savi
Lastejooks 600m
Kaire Savi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sander Savi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tormi Savi
Lastejooks 600m
Piret Savimägi
10 km kepikõnd
Maia Sazonova
10 km kepikõnd
Robin Schüts
Lastejooks 600m
Raimo Selgis
10 km jooks
Taavi Sepp
RIT
10 km jooks
Natalia Siilbek
10 km kepikõnd
Priit Siimann
10 km jooks
Karoliina Sikkal
10 km jooks
Matti Silber
Hermes
10 km jooks
Assar Sild
10 km kepikõnd
Priit Simson
10 km jooks
Maia Sinajeva
10 km jooks
Ljubov Sindikova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Saara Sion
10 km jooks
Oleksandr Skolozhabskyy
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karolina Smorodina
Lastejooks 600m
Kadri Soesoo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Riina Soggar-Henk
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Artur Sokolov
Lastejooks 600m
Maksim Sokolov
Lastejooks 600m
Arina Sokolova
Lastejooks 300m
Anna Solomko
Tallinna Pae Gümnaasium
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Karina Solomko
Tallinna Pae Gümnaasium
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ljudmila Solomko
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Roman Solomko
Delfi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Sergey Solomko
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ahto Sooaru
10 km jooks
Riina Soodla
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maiu Soome
10 km kepikõnd
Kirsika Soomer
EKV
10 km jooks
Kersti Sööt
10 km kepikõnd
Helle Soots
10 km kepikõnd
Mery-Bell Soots
10 km kepikõnd
Ella Sorjonen
Lastejooks 300m
Marget Stamm
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Reigo Stamm
10 km kepikõnd
Roman Stratilatov
Skyroof
10 km jooks
Inno Stroom
10 km jooks
Silver Suigusaar
10 km jooks
Grete Suik
10 km jooks
Marge Sulev
10 km jooks
Pilvi Sullan
10 km kepikõnd
Raul Sulu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristiina Susi
10 km jooks
Kaja Suur
10 km jooks
Kätrin Suurkivi
10 km kepikõnd
Roman Suvorov
10 km jooks
Liisi Taar
MTÜ SPORDISELTS
AS Selver
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Riho Talisoo
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Mait Tall
10 km jooks
Lisandra Talviste
Lastejooks 300m
Erlend Tamberg
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Milvi Tamm
Eesti Hòövelliist OÜ
10 km kepikõnd
Rauno Tamm
eBarber
10 km jooks
Eduard Tammaru
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ringo Tamme
10 km jooks
Jelena Tammik
Saint-Gobain Eesti AS
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Riina Tammistu
10 km jooks
Kristjan Tammsaar
10 km jooks
Ezra Naidu Tanna
Lastejooks 300m
Tanel Täpsi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tiimar Tartes
10 km jooks
Tarmo Tasuja
10 km jooks
Karmel Teder
10 km jooks
Tiina Teesalu
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Martin Tehvand
10 km kepikõnd
Uku Teidla
Lastejooks 600m
Marko Teinburk
Anu Jooksutrennid
10 km jooks
Kermo Teral
SK Prorunner
10 km jooks
Martin Terav
10 km jooks
Allan Terve
10 km jooks
Andrus Tigane
10 km jooks
Ivi Tigane
10 km jooks
Merle Tigane
Enics Eesti As
10 km jooks
Marju Tiisler
Eesti Höövelliist OÜ
10 km jooks
Merle Tiits
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Timo Tilk
10 km jooks
Epp Tillmann
10 km kepikõnd
Erich Tohvre
10 km kepikõnd
Marko Tõldsepp
Valio Eesti AS
10 km jooks
Annabell Tomingas
10 km kepikõnd
Jaan Tõnissoo
10 km jooks
Marek Toom
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Merle-Kairit Toom
Rannu Kool
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Tarmo Toom
10 km jooks
Annely Toomemäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Silvia Tootson
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Priit Toru
Tartu Haljastus
10 km jooks
Ruth Trääder
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Henrika Trave
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Janek Trik
Luik Triplets Team
10 km jooks
Kristi Trofimov
10 km kepikõnd
Liina Trofimov
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Eve Tsetsin
10 km jooks
Caspar Tubarik
Sparta
10 km jooks
Heli Tuisk
Hiiumaa Vallavalitsus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Maik Tukk
10 km jooks
Archie Turba
Baw Baw Runners
Renomate OÜ
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liisi Tuulik
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Erle Udras
Skyroof
10 km jooks
Tiia Uha
Rõngu pagar oü
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kati Uibopuu
10 km jooks
Armin-Alari Ülper
Lastejooks 300m
Emmaliisa Liidia Ülper
10 km kepikõnd
Ave Ummalas
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Liidia Unt
10 km kepikõnd
Mihkel Unt
10 km jooks
Merily Unuks
10 km kepikõnd
Ago Urb
Hauka Veloklubi
10 km jooks
Kairi Ustav
10 km jooks
Margit Uus
10 km jooks
Kevin Uustalu
IntensivePT
Võru ränduri pubi
10 km jooks
Kalle Vaalma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Lee Vaalma
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Käty Vaarik
Lastejooks 300m
Immanuel Vaher
Lastejooks 300m
Ragne Vaher
10 km jooks
Signe Vaher
10 km kepikõnd
Taavet Vaher
Lastejooks 300m
Ago Vahtra
Tartu vald
10 km jooks
Eno Vahtra
10 km jooks
Evelin Vahtra
10 km jooks
Maila Vahtra
Eesti Energia Spordiklubi
10 km jooks
Maigi Vaikla
10 km jooks
Rain Vaikmäe
Jõgeva Spordiklubi Visa
10 km jooks
Jaak Vaiknemets
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Raiko Vakkermann
Lastejooks 600m
Ronja Rebeka Vakkermann
Lastejooks 600m
Sander Vald
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Risto Väljak
10 km jooks
Kristi Väljaru
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Iiris Valk
Lastejooks 600m
Gerlinde Vallikivi
Lastejooks 600m
Moonika Varblane
10 km kepikõnd
Maire Vares
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Alar Värnik
Velomaniakid
10 km kepikõnd
Priit Värv
10 km kepikõnd
Sofia Vassiljeva
Lastejooks 600m
Rasmus Veelmaa
Elva Tenniseklubi
Lastejooks 600m
Katrin Vernik
10 km jooks
Anu Vesi
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Lauri Vesnenko
10 km kepikõnd
Karin Vichmann
10 km kepikõnd
Andrus Vihalem
10 km jooks
Jaana Viiberg
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Helen Viinamäe
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Õie Viira
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Pille Viira
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Martin Vilismäe
Sparta
10 km jooks
Anneli Villemson
10 km jooks
Pille Vinne
10 km jooks
Triin Virk
10 km kepikõnd
Eduard Virkus
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Alisa Višnjakova
Lastejooks 300m
Vanessa Višnjakova
Lastejooks 300m
Jürjo Voitka
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Kristi Voitka
Valio Eesti AS
10 km kepikõnd
Vivika Voogre
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Ele Vool
10 km jooks
Vahur Vool
10 km jooks
Kai Voolaine
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Igors Vucans
10 km jooks
Vanessa Vulf
10 km jooks
Iiris Vunk
Lastejooks 600m
Tiit Vunk
10 km jooks
Mart Weber
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Heddy-Ly Westholm
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Luise-Ly Westholm-Truber
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Nelli Zahharova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Pavel Zõrjanov
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS
Jekaterina Zorjanova
Virtuaalne ELVA SÜDAÖÖJOOKS

...