Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 07.12.2022 23:40.
Kokku: 186
I start - M/N8, M/N10: 11
II start - M/N12: 32
III start - M/N14: 36
IV start - M/N16: 44
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 31
VI start - NAISED + SEENIORID: 32
mees: 149
naine: 37
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mirle-Neora Adusoo
Peloton
III start - M/N14
Martin Anier
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Meelis Anipai
Lõuna-eesti rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Loviise Ant
Viljandi Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Sebastian Ant
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Trevor Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Henri Arjus
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Aaron Aus
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Maris Bogdanovics
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Zlata Broniševskaja
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Carl Peeter Dooner
CFC
IV start - M/N16
Riho Ever
Velo Clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Berit Grünberg
SK Porter Racing
III start - M/N14
Sten-Roland Guläjev
Nõmmerattakool
II start - M/N12
Lisandra Haljaste
II start - M/N12
Katrina Hansone
RRS
II start - M/N12
Arturs Hansons
Ritenvasara
I start - M/N8, M/N10
Richard Hansons
RRS
III start - M/N14
Silver Havamaa
VI start - NAISED + SEENIORID
Robert Sebastian Heinsar
Lõuma-Eesti Rattakjubi
Lõuna-Eesti Rattaklubi
IV start - M/N16
Uko Hommik
Hauka Veloklubi
IV start - M/N16
Valeri Hripunov
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Maximilian Huck
Tüask
IV start - M/N16
Richard Hynninen
III start - M/N14
Adrian Irbe
CFC
II start - M/N12
Carl Christer Irbe
CFC
I start - M/N8, M/N10
Uku Järv
CFC
III start - M/N14
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
IV start - M/N16
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Edvin Jürgen
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Maria Jürisaar
Haanja rattaklubi
IV start - M/N16
Tauri Jürisaar
Haanja rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
IV start - M/N16
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Karl Villem Käärt
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
IV start - M/N16
Raiko Kaldoja
Cc rota mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Matiss Kalverss
Astana development team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marek Karm
Spordipartner
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Martin Karro
TÜASK
II start - M/N12
Sten Kask
Bike Fanatics CC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaspar Kers
Lõuna Eesti Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Koit Carlos Kesa
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Eero Kiskonen
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Eliise Kivistu
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Kiviväli
TÜASK
IV start - M/N16
Emily Kodanik
Lõuna-Eesti Rattaklubi
III start - M/N14
Mariann Koik
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Glen Gregory Kõiv
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Lukas Kolk
sk cfc
IV start - M/N16
Marten Konga
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool (KJK)
IV start - M/N16
Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Alekss Krasts
Team Ampler-Tartu2024
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Agnes Kukk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Aleksei Kušnir
ABB
VI start - NAISED + SEENIORID
Carol Kuuskman
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaarel Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Oliver Läänsoo
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Mirtel Laht
SK Rakke
IV start - M/N16
Tea Lang
TÜ ASK
VI start - NAISED + SEENIORID
Harlet Lukas Laretei
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Räni Aksel Lehis
TYASK
III start - M/N14
Loore Lemloch
CFC
IV start - M/N16
Oskar Lemloch
CFC
II start - M/N12
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Laura Lepasalu
Simuna SK
VI start - NAISED + SEENIORID
Artur Lepik
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Robert Lepik
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Niklas Lond
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Robin Luht
Peloton
IV start - M/N16
Sandis Lusis
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Joonas Maanurm
GTonic
Worx OÜ
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Jakob Maaten
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Mik Madisson
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Martin Maide
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Oskar Märs
Lõuna- Eesti Rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Mätik
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Markus Mettus
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Joosep Mitt
Pärnu kalev
I start - M/N8, M/N10
Virgo Mitt
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Tarmo Neemela
Sirius Microwave
VI start - NAISED + SEENIORID
Magnus Normak
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Alexander Obrezkov
VI start - NAISED + SEENIORID
Marten Olo
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Hans Hendrik Orav
SK Porter Racing
I start - M/N8, M/N10
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Emma Maria Päärson
CFC Suusakool
IV start - M/N16
Thristan Paju
Spordiklubi Rakke
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Helari Pallas
21CC Triatloniklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
TYASK
IV start - M/N16
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
80257730
IV start - M/N16
Martin Parv
Ride2Eat
VI start - NAISED + SEENIORID
Aimar Pedari
RR Siplased
AS Kitzinger Progress
VI start - NAISED + SEENIORID
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Tormi Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
I start - M/N8, M/N10
Andreas Põder
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Lauren Pohl
CFC
IV start - M/N16
Martti Poolak
Lõuna-Eesti Rattaklubi
II start - M/N12
Aaron Leon Portugov
II start - M/N12
Ken Post
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Keijo Priks
VI start - NAISED + SEENIORID
Sille Puhu
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Trevor Raev
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Frank Aron Ragilo
Cannibal
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Frida Mia Ragilo
KJK
III start - M/N14
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
IV start - M/N16
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ranek Raud
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Kirke Rehme
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
III start - M/N14
Karel Gustav Rei
CFC
IV start - M/N16
Sander Rein
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Alar Reiska
Haanja RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Ron Rooni
cfc spordiklubi
IV start - M/N16
Andre Roos
Team Ampler-Tartu2024
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Georg Roose
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Gregor Roosna
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Oskar Rusing
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Andris Rusulis
GravelWeekend.com
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ottomar Saag
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Georg Salupuu
Kuusalu rattaklubi
III start - M/N14
Evar Saul
Kuusalu rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Roger Sepp
Viljandi Rattakool
II start - M/N12
Joanna Maria Seppo
III start - M/N14
Markus Daniel Seppo
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Tomi Siilbek
Lõuna-Eesti Rattaklubi
IV start - M/N16
Rainer Sildvee
kinema.eu
VI start - NAISED + SEENIORID
Ats Simisker
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Merili Sirvel
Rakvere Rattaklubi Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Soeson
TÜASK
IV start - M/N16
Sten Erik Soiver
Kuusalu rattaklubi
IV start - M/N16
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Toms Strelis
MSĢ/VELOSHOPS
IV start - M/N16
Steven Sumberg
SK Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Simon Suppi
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Karolin Surva
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri-Tristan Taal
Komo Rattaklubi
III start - M/N14
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Riko Tammepuu
CFC
IV start - M/N16
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Jasper Aleksander Teder
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Kevin Teeäär
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Gerdo Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Maria Treier
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristjan Tsanev
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16
Uku Übner
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Henri Uibo
III start - M/N14
Lauri Uibo
III start - M/N14
Joonas Vaikmäe
Spordiklubi Velo
IV start - M/N16
Gregor Vain
Porter Racing
IV start - M/N16
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Pärtel Valge
Spordiklubi Velo
IV start - M/N16
Maikel Magnus Välja
Kalevi jalgrattakool
II start - M/N12
Tom Vallimägi
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Eliis Veske
Lõuna-Eesti rattaklubi
II start - M/N12
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Richard Vlassov
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Amanda Reilija Zarina
Baldones RN
IV start - M/N16

...