Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 24.10.2021 13:00.
Kokku: 172
II start - M/N12: 35
III start - M/N14: 36
IV start - M/N16: 36
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 27
VI start - NAISED + SEENIORID: 38
mees: 131
naine: 41
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mirle-Neora Adusoo
Peloton
II start - M/N12
Marii-Isabel Allikberg
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Maria Liis Alt
21CC Triatloniklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Meelis Anipai
Otepää jalgrattaklubi
IV start - M/N16
Sebastian Ant
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Trevor Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Henri Arjus
CFC
IV start - M/N16
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Janek Arme
Põltsamaa jalgrattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Aaron Aus
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mikk Bauer
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
CFC
IV start - M/N16
Elisabeth Ebras
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristian Ebras
KJK
II start - M/N12
Kristo Ebras
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Rando Marten Evendi
CFC SK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Riho Ever
Velo Clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Andreas Grossmann
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Berit Grünberg
SK Porter Racing
III start - M/N14
Henry Grünberg
SK Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
80375049
III start - M/N14
Uko Hommik
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Ralf Hürden
CFC
III start - M/N14
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Kristo Ilp
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi MTÜ
II start - M/N12
Tanel Ilsen
SK Velo
II start - M/N12
Adeele Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Oskar Jakobson
VELO
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Uku Järv
CFC
II start - M/N12
Argo Järve
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Jorgen Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Egert Johanson
Kjk
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Edvin Jürgen
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
IV start - M/N16
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Raiko Kaldoja
Cc rota mobilis
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Kristofer Karev
IV start - M/N16
Martin Karki
TÜASK
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Väino Kaur
Freesport
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Kiho
VELO
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Renat Kirsipuu
Kalev jalgrattakool
II start - M/N12
Henrik Kivilo
Redbike
VI start - NAISED + SEENIORID
Eliise Kivistu
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Kiviväli
TÜASK
III start - M/N14
Emily Kodanik
Otepää spordiklubi
II start - M/N12
Mariann Koik
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Marten Konga
SK Porter Racing
III start - M/N14
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Erkki Kotkas
VI start - NAISED + SEENIORID
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Martin Krusemann
Cannibal
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Agnes Kukk
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Karolina Kull
SK Rakke
IV start - M/N16
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Kuusk
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Maikel Kuusma
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Mirtel Laht
SK Rakke
III start - M/N14
Mae Lang
Andy Schleck - CP NVST - Immo Losch
VI start - NAISED + SEENIORID
Tea Lang
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Loore Lemloch
CFC
III start - M/N14
Oskar Lemloch
CFC
II start - M/N12
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Martti Lenzius
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Jakob Maaten
VELO
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Maru Mäesepp
Yess / Profloors
II start - M/N12
Minna Li Mäesepp
Yess / Profloors
II start - M/N12
Markus Mäeuibo
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Riko Mäeuibo
IV start - M/N16
Oliver Mätik
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Joosep Mesi
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Karl Mattias Milk
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Martti Milk
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Virgo Mitt
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Robin Möll
PELOTON
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Markus Mõttus
VELO
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
IV start - M/N16
Henry Närap
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Raul Nisamedtinov
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
IV start - M/N16
Rauno Notton
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marten Olo
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
III start - M/N14
Elvis Ormus
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Thristan Paju
Rakke SK
IV start - M/N16
Andri Pärn
TYSK
III start - M/N14
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
IV start - M/N16
Aimar Pedari
RR Siplased
Kitzinger Progress AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Riko-Sander Pensa
Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Roosmarii Pesor
II start - M/N12
Lauren Pohl
IV start - M/N16
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Annabrit Prants
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Paul Pruuli
Hauka veloklubi
IV start - M/N16
Sille Puhu
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frida Mia Ragilo
III start - M/N14
Maribel Rannala
CFC
IV start - M/N16
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mirjam Raun
TÜASK
IV start - M/N16
Rasmus Rebane
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Sander Rein
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Janek Resev
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Arvi Romandi
Rae Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron Rooni
cfc spordiklubi
12152608
IV start - M/N16
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Pärt Ruubel
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Ottomar Saag
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Kaido Saar
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Georg Salupuu
Kuusalu rattaklubi
II start - M/N12
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marten Seesmaa
VELO
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Rainer Sildvee
kinema.eu
VI start - NAISED + SEENIORID
Siim Silland
RedBike
VI start - NAISED + SEENIORID
Maario Silm
RR Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Merili Sirvel
RR Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Soeson
TÜASK
III start - M/N14
Sten Erik Soiver
Kuusalu rattakubi
III start - M/N14
Remo Somelar
IV start - M/N16
Karl-Markus Soo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Steven Sumberg
SK Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Simon Suppi
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Karolin Surva
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Patrik Suurpere
II start - M/N12
Tauri-Tristan Taal
Komo Rattaklubi
III start - M/N14
Jaagup Tali
TÜASK
II start - M/N12
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Riko Tammepuu
CFC
IV start - M/N16
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Peeter Tarvis
Raplamaa Rattaklubi Komo
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Maria Treier
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Silvia Türkson
SK Porter Racing
VI start - NAISED + SEENIORID
Henri Uibo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Joonas Vaikmäe
VELO
Spordiklubi Velo
IV start - M/N16
Gregor Vain
Porter Racing
IV start - M/N16
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Pärtel Valge
SK Velo
IV start - M/N16
Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
II start - M/N12
Eliis Veske
II start - M/N12
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16

...