Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hawaii Express
Nutrend

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 05.07.2020 07:02:26.
Kokku: 255
I start - M/N8, M/N10: 18
II start - M/N12: 56
III start - M/N14: 40
IV start - M/N16: 36
V start - OPEN mehed põhisõit: 50
VI start - NAISED + SEENIORID: 55
mees: 212
naine: 43
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Aduson, Gabriel Helmut
CFC Spordiklubi III start - M/N14
Ainsalu, Markku
V start - OPEN mehed põhisõit
Aksin, Janno
Hawaii Express VI start - NAISED + SEENIORID
Allikberg, Marii-Isabel
KJK IV start - M/N16
Andersons, Roberts
Elkor V start - OPEN mehed põhisõit
Anier, Martin
IV start - M/N16
Aola, Gevert
Pärnu Spordiselts Kalev II start - M/N12
Ärm, Rait
Cycling Tartu V start - OPEN mehed põhisõit
Aus, Aaron
IV start - M/N16
Beljajev, Vladimir
VI start - NAISED + SEENIORID
Brilte, Linda Elizabete
II start - M/N12
Broniševskaja, Zlata
II start - M/N12
Celitans, Kristers
II start - M/N12
Daniel, Renet
Otepää Rattaklubi I start - M/N8, M/N10
Dobolina, Tatjana
Spordipartner VI start - NAISED + SEENIORID
Dooner, Carl Peeter
II start - M/N12
Dumov, Artem
Team Petrogradets II start - M/N12
Ebras, Elisabeth
IV start - M/N16
Ebras, Kristian
I start - M/N8, M/N10
Ebras, Kristo
VI start - NAISED + SEENIORID
Eelmets, Indrek
VI start - NAISED + SEENIORID
Eelmets, Mihkel
I start - M/N8, M/N10
Eenma, Siim
III start - M/N14
Eensalu, Ats Oskar
Otepää Rattaklubi I start - M/N8, M/N10
Elagina, Diana
Team Petrogradets II start - M/N12
Eljas, Avo
VI start - NAISED + SEENIORID
Fazõlov, Maksim
Spordipartner VI start - NAISED + SEENIORID
Floren, Ron-Thorren
V start - OPEN mehed põhisõit
Fomina, Daria
VI start - NAISED + SEENIORID
Gavrikovs, Andris
V start - OPEN mehed põhisõit
Gristsenko, Ron
IV start - M/N16
Grünberg, Henry
IV start - M/N16
Grünberg, Priit
VI start - NAISED + SEENIORID
Hansone, Katrina
I start - M/N8, M/N10
Heinsar, Robert Sebastian
Otepää Rattaklubi II start - M/N12
Hoog, Harro
DMT Insenerid OÜ VI start - NAISED + SEENIORID
Hürden, Ralf
II start - M/N12
Ilves, Arti
Peloton V start - OPEN mehed põhisõit
Irbe, Adrian
I start - M/N8, M/N10
Irbe, Birgit
III start - M/N14
Ivainen, Richard
Peloton III start - M/N14
Jääger, Liis
Otepää rattaklubi VI start - NAISED + SEENIORID
Jaht, Joonas
III start - M/N14
Jaht, Valdur
V start - OPEN mehed põhisõit
Järv, Uku
I start - M/N8, M/N10
Järva, Kert
V start - OPEN mehed põhisõit
Järvsoo, Markus
Viljandi Rattaklubi II start - M/N12
Jõela, Jasper
II start - M/N12
Johanson, Egert
IV start - M/N16
Johanson, Stefan
Viljandi Rattaklubi IV start - M/N16
Jürisaar, Maria
II start - M/N12
Jürisaar, Tauri
IV start - M/N16
Jürisaar, Tristan
I start - M/N8, M/N10
Kaarjärv, Mairit
SK Rakke II start - M/N12
Kaarjärv, Maris
SK Rakke VI start - NAISED + SEENIORID
Käärst, Ruben
II start - M/N12
Kajo, Herlen
Kuusalu rattaklubi II start - M/N12
Kallari, Taimar
Astro Baltics OÜ VI start - NAISED + SEENIORID
Kalm, Kelly
CFC VI start - NAISED + SEENIORID
Kalnins, Edgars
V start - OPEN mehed põhisõit
Kancers, Helvijs
BELO Cycling Project II start - M/N12
Kancers, Kristaps
BELO Cycling Project VI start - NAISED + SEENIORID
Kannel, Märt
II start - M/N12
Karjane, Jaak
VI start - NAISED + SEENIORID
Karki, Martin
IV start - M/N16
Karlep, Georg
IV start - M/N16
Kask, Sten
V start - OPEN mehed põhisõit
Kibe, Kristen
Viljandi Rattaklubi III start - M/N14
Kiho, Joonas
Tartu SK Velo I start - M/N8, M/N10
Kiilaspea, Marcus
Viljandi Rattaklubi II start - M/N12
Kirsipuu, Toomas
VI start - NAISED + SEENIORID
Kiskonen, Siim
Cycling Tartu V start - OPEN mehed põhisõit
Kivistik, Gert
V start - OPEN mehed põhisõit
Kivistik, Steven
III start - M/N14
Kivistu, Eliise
III start - M/N14
Kiviväli, Karl
TÜ ASK II start - M/N12
Kõiv, Kevin Kardo
IV start - M/N16
Kokk, Gregor
Gregor Kokk IV start - M/N16
Koll, Rihard
Vooremaa Centrum/Rattabaas V start - OPEN mehed põhisõit
Kononova, Daria
Team Petrogradets II start - M/N12
Kontus, Oskar
V start - OPEN mehed põhisõit
Korkmann, Ott
Vooremaa Centrum/Rattabaas I start - M/N8, M/N10
Krasts, Alekss
RRS/MSG V start - OPEN mehed põhisõit
Krusemann, Magnus
V start - OPEN mehed põhisõit
Krusemann, Martin
IV start - M/N16
Kuhlap, Kaupo
Cosmos VI start - NAISED + SEENIORID
Kukk, Agnes
Klubi Spordipartner VI start - NAISED + SEENIORID
Kukk, Erki
V start - OPEN mehed põhisõit
Kukk, Janek-Robin
IV start - M/N16
Kuljus, Viljar
Rein Taaramäe Rattaklubi V start - OPEN mehed põhisõit
Kull, Karolina
II start - M/N12
Kurg, Andro
Viko II start - M/N12
Kurits, Joonas
Rtr V start - OPEN mehed põhisõit
Kurits, Karl
III start - M/N14
Kušnir, Aleksei
VI start - NAISED + SEENIORID
Kuuskman, Carol
VI start - NAISED + SEENIORID
Küüt, Oskar
CFC III start - M/N14
Laanemäe, Erki
V start - OPEN mehed põhisõit
Laanjõe, Elvis Leon
KJK V start - OPEN mehed põhisõit
Laatsit, Lukas
II start - M/N12
Laidinen, Arseni
Narva SK Energia III start - M/N14
Lang, Tea
TÜ ASK VI start - NAISED + SEENIORID
Lätt, Kristjan
I start - M/N8, M/N10
Laul, Mirko Johannes
Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi II start - M/N12
Leidt, Markus
Peloton V start - OPEN mehed põhisõit
Lensment, Linda
II start - M/N12
Lenzius, Martti
Vooremaa Centrum/Rattabaas III start - M/N14
Leonov, Aleksey
III start - M/N14
Lepik, Martti
Peloton I start - M/N8, M/N10
Lepik, Robert
Peloton III start - M/N14
Lepik, Toomas
Astro Baltics OÜ VI start - NAISED + SEENIORID
Leppik, Rasmus
Viljandi Rattaklubi IV start - M/N16
Libek, Maario
IV start - M/N16
Linkgreim, Jaanus
VI start - NAISED + SEENIORID
Litvintsev, Anton
CFC V start - OPEN mehed põhisõit
Lohk, Liisi
Pärnu Spordiselts Kalev III start - M/N14
Lootus, Stefan
V start - OPEN mehed põhisõit
Luht, Robin
Peloton II start - M/N12
Luht, Uko Rasmus
Tartu SK Velo II start - M/N12
Maanurm, Joonas
ProShop Team V start - OPEN mehed põhisõit
Maaten, Jakob
I start - M/N8, M/N10
Madisson, Mik
III start - M/N14
Mäeuibo, Markus
III start - M/N14
Malkova, Tatiana
- III start - M/N14
Malmre, Marten
Peloton III start - M/N14
Mätik, Oliver
Kalevi jalgrattakool III start - M/N14
Matt, Jörgen
Peloton V start - OPEN mehed põhisõit
Merisalu, Margus
Tartu SK Velo VI start - NAISED + SEENIORID
Mesi, Joosep
Pärnu Spordiselts Kalev V start - OPEN mehed põhisõit
Metslind, Ottomar
V start - OPEN mehed põhisõit
Mihkels, Madis
TÜ ASK V start - OPEN mehed põhisõit
Mikson, Margus
Valio Eesti AS VI start - NAISED + SEENIORID
Milistver, Mairon
Pärnu Spordiselts Kalev V start - OPEN mehed põhisõit
Milistver, Meelis
Vennad-Dahl VI start - NAISED + SEENIORID
Mirzojev, Artjom
V start - OPEN mehed põhisõit
Mitt, Harrot
Cosmos II start - M/N12
Mitt, Virgo
Pärnu Spordiselts Kalev III start - M/N14
Mõttus, Marta
I start - M/N8, M/N10
Mõttus, Matthias
III start - M/N14
Naagel, Mihkel
VI start - NAISED + SEENIORID
Närap, Henty
TÜ ASK IV start - M/N16
Neemesto, Kaspar
VI start - NAISED + SEENIORID
Nigul, Mathilde Manuela
VI start - NAISED + SEENIORID
Nigul, Natali Nora
III start - M/N14
Nõmm, Rasmus
Nõmme Rattaklubi MTU II start - M/N12
Notton, Rauno
CFC IV start - M/N16
Oherd, Henrik
Peloton II start - M/N12
Ord, Tõnu
VI start - NAISED + SEENIORID
Õun, Joosep-Mattias
IV start - M/N16
Pajur, Markus
Cycling Tartu V start - OPEN mehed põhisõit
Pajur, Romet
CFC IV start - M/N16
Pallas, Helari
Klubi Spordipartner VI start - NAISED + SEENIORID
Pani, Aaron Mattias
II start - M/N12
Parmask, Peeter
Velo SK VI start - NAISED + SEENIORID
Pärn, Andri
80072321 II start - M/N12
Pau, Oskar
Rein Taaramäe Rattaklubi IV start - M/N16
Pedari, Aimar
VI start - NAISED + SEENIORID
Peil, Lauri
V start - OPEN mehed põhisõit
Pensa, Riko-Sander
III start - M/N14
Petrova, Anastasia
Team Petrogradets II start - M/N12
Põder, Kuldar
VI start - NAISED + SEENIORID
Pohl, Lauren
II start - M/N12
Pohl, Marko
VI start - NAISED + SEENIORID
Põldma, Henri
III start - M/N14
Prants, Annabrit
KJK IV start - M/N16
Pruul, Robin
V start - OPEN mehed põhisõit
Pruul, Trevor Priit
Peloton I start - M/N8, M/N10
Puškin, Jürgen
Vooremaa Centrum/Rattabaas III start - M/N14
Puuorg, Johann Mattias
IV start - M/N16
Puusepp, Sven
VI start - NAISED + SEENIORID
Raag, Kaupo
velo clubbers VI start - NAISED + SEENIORID
Ragilo, Frank Aron
IV start - M/N16
Randpõld, Priit
VI start - NAISED + SEENIORID
Rannala, Maribel
II start - M/N12
Rätsep, Raul
V start - OPEN mehed põhisõit
Raudzins, Rudolfs
II start - M/N12
Raun, Mirjam
TÜASK III start - M/N14
Rei, Karel Gustav
II start - M/N12
Reier, Kirke
Viljandi rattaklubi IV start - M/N16
Reier, Kusti
Viljandi rattaklubi IV start - M/N16
Reiljan, Janmar
Vooremaa Centrum/Rattabaas IV start - M/N16
Reintop, Karel
Raplamaa RK Komo III start - M/N14
Reiska, Alar
VI start - NAISED + SEENIORID
Resev, Janek
VI start - NAISED + SEENIORID
Rooni, Ron
12152608 II start - M/N12
Roos, Andre
TÜASk V start - OPEN mehed põhisõit
Roose, Kert
Otepää RK V start - OPEN mehed põhisõit
Rosenthal, Reiko
Kliimamees OÜ VI start - NAISED + SEENIORID
Ruder, Oskar-Martin
II start - M/N12
Ründva, Richard
III start - M/N14
Rüster, Oliver
Peloton III start - M/N14
Rüster, Romet
I start - M/N8, M/N10
Säälik, Marek
CFC VI start - NAISED + SEENIORID
Saar, Andris Roland
Vooremaa Centrum/Rattabaas IV start - M/N16
Saar, Kaido
KOMO III start - M/N14
Saar, Mauro Erik
III start - M/N14
Saar, Raiko
Vooremaa Centrum/Rattabaas V start - OPEN mehed põhisõit
Saar, Robi
Pärnu Spordiselts Kalev II start - M/N12
Sadretdinovs, Romans
V start - OPEN mehed põhisõit
Salupuu, Georg
Kuusalu Rattaklubi II start - M/N12
Salvatori Maldonado, Stefano Sperso
VI start - NAISED + SEENIORID
Sander, Laura Lizette
Pärnu Spordiselts Kalev VI start - NAISED + SEENIORID
Sankmann, Joosep
Cycling Tartu V start - OPEN mehed põhisõit
Sarikas, Merilyn
IV start - M/N16
Saul, Evar
Kuusalu rattaklubi III start - M/N14
Seesmaa, Marten
Tartu SK Velo I start - M/N8, M/N10
Semenov, Dmitrii
Team Petrogradets II start - M/N12
Shtentsel, Milana
III start - M/N14
Siilbek, Tomi
Otepää Rattaklubi II start - M/N12
Sild, Ade
Viljandi Rattaklubi IV start - M/N16
Sildvee, Rainer
VI start - NAISED + SEENIORID
Sillat, Stig-Tristan
III start - M/N14
Silm, Maario
Rattabaas VI start - NAISED + SEENIORID
Sirvel, Merili
RR Siplased VI start - NAISED + SEENIORID
Skrebels, Juris
Dobeles dzirnavnieks/Feelfree V start - OPEN mehed põhisõit
Soeson, Tauri
II start - M/N12
Soiver, Sten Erik
II start - M/N12
Somelar, Remo
II start - M/N12
Soomelt, Jasper
Vooremaa Centrum/Rattabaas II start - M/N12
Soomelt, Rasmus
Vooremaa Centrum/Rattabaas II start - M/N12
Strelis, Edijs
V start - OPEN mehed põhisõit
Sügis, Harri
Spordipartner VI start - NAISED + SEENIORID
Suluste, Jüri
SJK Viiking VI start - NAISED + SEENIORID
Suppi, Sebastian
II start - M/N12
Surva, Karolin
III start - M/N14
Suurna, Sander
RTR V start - OPEN mehed põhisõit
Tamm, Bruno
VI start - NAISED + SEENIORID
Tamm, Kaspar
CX Eesti V start - OPEN mehed põhisõit
Tamm, Lauri
IV start - M/N16
Tarassov, Kirill
V start - OPEN mehed põhisõit
Tasane, Elina
Viljandi Rattaklubi IV start - M/N16
Tiirats, Johannes
Viljandi Rattaklubi IV start - M/N16
Tomingas, Wilhelm
Cosmos III start - M/N14
Tõnov, Tõnu
VI start - NAISED + SEENIORID
Toom, Tauri
Viljandi Rattaklubi IV start - M/N16
Treier, Maria
CFC spordiklubi III start - M/N14
Treimuth, Henri
V start - OPEN mehed põhisõit
Tuisk, Aidi Gerde
VI start - NAISED + SEENIORID
Vaab, Ivar
Rattabaas V start - OPEN mehed põhisõit
Vaikmäe, Joonas
Tartu SK Velo II start - M/N12
Vaikmets, Jaarek
II start - M/N12
Vain, Mathias Gregor
NOPE Creative V start - OPEN mehed põhisõit
Valge, Pärtel
Tartu SK Velo II start - M/N12
Välja, Maikel Magnus
Aruküla põhikool I start - M/N8, M/N10
Valmsen, Henri
III start - M/N14
Valmsen, Karmen
II start - M/N12
Valvas, Vahur
VI start - NAISED + SEENIORID
Vent, Karl Mihkel
V start - OPEN mehed põhisõit
Verliin, Lauri
IV start - M/N16
Vilbaste, Andreas
II start - M/N12
Volk, Andrus
Keil MA VI start - NAISED + SEENIORID
Vool, Toomas
Viljandi RK V start - OPEN mehed põhisõit
Yuschenko, Gleb
Team Petrogradets II start - M/N12
Želtova, Jane
II start - M/N12
Zviedris, Rainers
Valmieras velo vien?ba III start - M/N14

...