Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Saint-Gobain Estonia
RTS Infra
Elva vald
Sofikoh

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 24.07.2021 16:16.

I START - M16, N16 stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
71 Oskar Küüt 2005 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC SPORDIKLUBI
72 Matthias Mõttus 2006 mees M16 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
73 Gabriel Helmut Aduson 2005 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC SPORDIKLUBI
74 Evar Saul 2005 mees M16 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
75 Richard Ründva 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
76 Mauro Erik Saar 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
77 Oliver Mätik 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
78 Gerd Lauri Eerme 2005 mees M16 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
79 Joonas Jaht 2006 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
80 Maria Treier 2006 naine N16 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
81 Karolin Surva 2005 naine N16 Eesti, Harju maakond
CFC SPORDIKLUBI
82 Natali Nora Nigul 2006 naine N16 Eesti, Harju maakond
CFC SPORDIKLUBI
83 Eliise Kivistu 2005 naine N16 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Rakke
84 Karel Reintop 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
Raplamaa Rattaklubi KOMO
85 Peeter Tsanev 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
86 Robert Lepik 2006 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Peloton
MTÜ Peloton
87 Liisi Lohk 2006 naine N16 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalevi Spordikool
88 Virgo Mitt 2005 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalevi Spordikool
89 Mirjam Raun 2006 naine N16 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
90 Karl Kurits 2005 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
91 Arseni Laidinen 2006 mees M16 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva SK Energia
Narva Pruulikoda OU
92 Mik Madisson 2006 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
VIKO
93 Riko-Sander Pensa 2005 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
94 Stig-Tristan Sillat 2006 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TYASK
95 Markus Mäeuibo 2005 mees M16 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
96 Meelis Anipai 2006 mees M16 Eesti, Võru maakond
Otepää Rattaklubi
98 Oliver Rüster 2005 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Peloton
99 Martin Kurg 2005 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
VIKO

...