Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Saint-Gobain Estonia
RTS Infra
Elva vald
Sofikoh

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 28.10.2020 02:00.
Kokku: 141
I START - M16, N16: 28
IV START - MSport, MSen1, MSen2: 30
II START - MSen3, MSen4, MSen5: 19
III START - MJ: 28
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport: 21
VI START - ME/MU: 15
mees: 114
naine: 27
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Gabriel Helmut Aduson
CFC SPORDIKLUBI
I START - M16, N16
Markku Ainsalu
ProShop Team
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Marii-Isabel Allikberg
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Martin Anier
Rein Taaramäe rattaklubi
III START - MJ
Meelis Anipai
Otepää Rattaklubi
I START - M16, N16
Rait Ärm
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
VI START - ME/MU
Raul Arula
Tartu Velo
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Aaron Aus
Rein Taaramäe Rattaklubi
III START - MJ
Tatjana Dobolina
Spordipartner
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Elisabeth Ebras
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Kristo Ebras
KJK
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Gerd Lauri Eerme
Porter Racing
I START - M16, N16
Avo Eljas
PÜHA LOOMAAED
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Riho Ever
velo clubbers
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Ron Gristsenko
CFC SPORDIKLUBI
III START - MJ
Henry Grünberg
Porter Racing
III START - MJ
Liis Grünberg
Porter Racing
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Arti Ilves
Peloton
VI START - ME/MU
Liis Jääger
Rein Taaramäe rattaklubi
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Joonas Jaht
Rein Taaramäe rattaklubi
I START - M16, N16
Valdur Jaht
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Kert Järva
Smart Sport Team
VI START - ME/MU
Egert Johanson
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
III START - MJ
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
III START - MJ
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III START - MJ
Maris Kaarjärv
SK Rakke
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Raiko Kaldoja
CC Rota Mobilis MTÜ
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Martin Karki
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
III START - MJ
Georg Karlep
Rein Taaramäe rattaklubi
III START - MJ
Gleb Karpenko
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
VI START - ME/MU
Sten Kask
Spordipartner
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Gert Kivistik
PELOTON
VI START - ME/MU
Eliise Kivistu
SK Rakke
I START - M16, N16
Gert Klaaser
Bike Fanatics cc
Ako Eesti oü
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Kaupo Koch
CFC
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Raido Kodanipork
CFC SPORDIKLUBI
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Kardo Kõiv
RedBike Rattaklubi
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Kevin Kardo Kõiv
CFC SPORDIKLUBI
III START - MJ
Gregor Kokk
CFC SPORDIKLUBI
III START - MJ
Oskar Kontus
Smart Sport Team
VI START - ME/MU
Magnus Krusemann
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Kaupo Kuhlap
Cosmos
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Agnes Kukk
MTÜ Klubi Spordipartner
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Erki Kukk
VO2
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Janek-Robin Kukk
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
III START - MJ
Kristi Kuldkepp
TÜASK
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Andre Kull
CC Rota Mobilis MTÜ
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Martin Kurg
VIKO
I START - M16, N16
Jaanika Kurgjärv
Hawaii express
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Joonas Kurits
VI START - ME/MU
Karl Kurits
Rein Taaramäe rattaklubi
I START - M16, N16
Aleksei Kušnir
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Tanel Kuusk
Kayaba
MTÜ Kayaba
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Carol Kuuskman
CFC SPORDIKLUBI
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Maikel Kuusma
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Oskar Küüt
CFC SPORDIKLUBI
I START - M16, N16
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
Narva Pruulikoda OU
I START - M16, N16
Mae Lang
TÜ ASK
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Markus Leidt
Peloton
VI START - ME/MU
Robert Lepik
Peloton
MTÜ Peloton
I START - M16, N16
Maario Libek
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
III START - MJ
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Anton Litvintsev
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
VI START - ME/MU
Liisi Lohk
Pärnu Kalevi Spordikool
I START - M16, N16
Martin Loo
Trinx Factory Team
VI START - ME/MU
Joonas Maanurm
ProShop Team
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Mik Madisson
VIKO
I START - M16, N16
Markus Mäeuibo
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
I START - M16, N16
Oliver Mätik
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
I START - M16, N16
Jörgen Matt
Peloton
80327494
VI START - ME/MU
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Madis Mihkels
Tüask
III START - MJ
Margus Mikson
Valio Eesti AS
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Mairon Milistver
Pärnu Kalevi Spordikool
VI START - ME/MU
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Artjom Mirzojev
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
VI START - ME/MU
Virgo Mitt
Pärnu Kalevi Spordikool
I START - M16, N16
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
I START - M16, N16
Henry Närap
TÜASK
III START - MJ
Tarmo Neemela
MTÜ Redbike Rattaklubi
Sirius Microwave
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Kaspar Neemesto
ProShop Team
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Alar Nigul
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Mathilde Manuela Nigul
CFC SPORDIKLUBI
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Natali Nora Nigul
CFC SPORDIKLUBI
I START - M16, N16
Rauno Notton
CFC SPORDIKLUBI
III START - MJ
Marten Olo
III START - MJ
Anti Oot
AMPS
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Tõnu Ord
CC Superior
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Markus Pajur
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
VI START - ME/MU
Romet Pajur
CFC SPORDIKLUBI
III START - MJ
Helari Pallas
Spordipartner
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Oskar Pau
Rein Taaramäe rattaklubi
III START - MJ
Reijo Peenema
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Lauri Peil
CX Eesti
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Riko-Sander Pensa
Rein Taaramäe rattaklubi
I START - M16, N16
Greta-Maria Pisarev
Otepää Rattaklubi
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Marko Pohl
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Ken Post
Pärnu Kalevi Spordikool
III START - MJ
Annabrit Prants
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Sille Puhu
HAWAII EXPRESS
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Kaupo Raag
velo clubbers
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Frank-Aron Ragilo
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
III START - MJ
Kristjan Randma
VO2 Specialized CC
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Mirjam Raun
TÜASK
I START - M16, N16
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
III START - MJ
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KOMO
I START - M16, N16
Alar Reiska
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Janek Resev
Kayaba
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
I START - M16, N16
Oliver Rüster
Peloton
I START - M16, N16
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III START - MJ
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
I START - M16, N16
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalevi Spordikool
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
I START - M16, N16
Kristo Sepp
ProShop Team
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Rainer Sildvee
kinema.eu
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Stig-Tristan Sillat
TYASK
I START - M16, N16
Maario Silm
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Merili Sirvel
Rakvere Rattaklubi Siplased
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Karolin Surva
CFC SPORDIKLUBI
I START - M16, N16
Lauri Tamm
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
III START - MJ
Igor Tarassov
Nõmme Rattaklubi
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Kirill Tarassov
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
VI START - ME/MU
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Rinaldo Teder
Liivimaa Rattaklubi
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Johannes Tiirats
Viljandi Rattaklubi
III START - MJ
Tõnu Tõnov
Bike Fanatics CC
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
III START - MJ
Maria Treier
CFC Spordiklubi
I START - M16, N16
Peeter Tsanev
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
I START - M16, N16
Aidi Gerde Tuisk
CFC SPORDIKLUBI
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport
Aimur Uuk
Rakvere Rattaklubi Siplased
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Ivar Vaab
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV START - MSport, MSen1, MSen2
Cristopher Väinola
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
III START - MJ
Oleg Vassiljev
Kalevi Jalgrattakool
II START - MSen3, MSen4, MSen5
Lauri Verliin
Tysk
III START - MJ
Andrus Volk
Kayaba
II START - MSen3, MSen4, MSen5

...