Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 16.05.2022 21:42.

Lühisõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2001 Markus Pajur 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
2002 Robin Nirgi 2000 mees M16 Eesti, Lääne-Virumaa
2003 Robin Pruul 2000 mees M16 Eesti, Hiiu maakond
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
2004 Robin Kreegimets 2000 mees M16 Eesti, Lääne-Virumaa
2005 Anton Litvintsev 2001 mees M14 Eesti, Harjumaa
KALEVI JALGRATTAKOOL
2006 Joosep Sankmann 1999 mees M16 Eesti, Viljandi
2007 Toomas Tuuna 1954 mees M60 Eesti, Lääne-Virumaa
2008 Bert Palts 1999 mees M16 Eesti, Harju maakond
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
2009 Arne Rehi 1969 mees M Eesti, Tartu maakond
2010 Toomas Vool 2001 mees M14 Eesti, Viljandi
2011 Georg Sarapuu 2001 mees M14 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL
2012 Erki Laanemäe 2001 mees M14 Eesti, Viljandi
2013 Peeter Saarep 1952 mees M60 Eesti, Valga maakond
2014 Merili Sirvel 1999 naine N16 Eesti, L-Virumaa
KALEVI JALGRATTAKOOL
2015 Ragnar Lepp 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Egesten Metallehitused
2016 Daniel Kozelski 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
2017 Kalle Kask 1973 mees M Eesti, Harju maakond
2018 Sander Stimmer 2002 mees M14 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev SK
2019 Nikolai Fjodorov 1955 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Omniva Spordiklubi
2020 Anti Oot 1951 mees M60 Eesti, Tartu maakond
amps extreme sport
2021 Karl Mihkel Vent 2000 mees M16 Eesti, Tartu maakond
2022 Henri Treimuth 2001 mees M14 Eesti, Viljandi
2023 Mattias Pettai 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC
2024 Marko Luige 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL
2025 Anet Sirvel 2002 naine N16 Eesti, Lääne-Virumaa
2026 Toomas Kaldma 1983 mees M Eesti, Harjumaa
2027 Maris Kaarjärv 1976 naine N35 Eesti, Lääne-Virumaa
2028 Andrus Ilus 1971 mees M Eesti, Viljandi maakond
WestlineTeam
2029 Ruve Viskov 1976 mees M Eesti, Viljandi maakond
2030 Mauno Murrut 1972 mees M Eesti, Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE
2031 Sirje Lepik 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
2032 Anita Muizniece 1967 naine N45 Läti, Aluksne
2033 Ruslan Demidko 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2034 Jana Matvejeva 1967 naine N45 Eesti, Järva maakond
2035 Kristel Sandra Soonik 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
2036 Marius Kaarjärv 2001 mees M14 Eesti, Lääne-Virumaa
2037 Marthen Tasalain 2000 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
2038 Paul Parts 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond
2039 Sven Anderson 1975 mees M Eesti, Viljandi maakond
2040 Rihard Kreegimets 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Siplased
2041 Janar Sillaots 1983 mees M Eesti, Viljandi maakond
2042 Tuuli Mizer 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Raudtee Spordiklubi
2043 Martin Joost 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Equa-Afterone
2044 Hillar Valk 1945 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
VOC/Rattabaas
2045 Margus Plakso 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
2046 Priit Hiiesalu 1978 mees M Eesti, Harju maakond
2047 Maila Kuus 1972 naine N40 Eesti, Tartu maakond
2048 Tiina Kriisa 1973 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
2049 Grigori Mjatšin 1983 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Motus
2050 Vello Kütt 1968 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Omniva Spordiklubi
2051 Mart Lepp 1954 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
2052 Alvar Alamaa 1982 mees M Eesti, Harju maakond
2053 Indrek Majas 1975 mees M Eesti, Harju maakond
2054 Alex Tund 2001 mees M14 Eesti, Viljandi
2055 Janno Tosmin 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
2056 Ingrid Kivi 1976 naine N35 Eesti, Harju maakond
2057 Kristjan Joost 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Equa-Afterone
2058 Hendrik Lakk 1950 mees M65 Eesti, Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE
2059 Aare Ärmpalu 1965 mees M Eesti, Harju maakond
Ruuveni Spordiklubi
2060 Janar Sokk 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
2061 Indrek Idvand 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Ruuveni Spordiklubi
2062 Monika Veelma 1965 naine N45 Eesti, Harju maakond
2063 Riho Kapp 1947 mees M65 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
2064 Raido Laan 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
2065 Kairo Sulbi 1980 mees M Eesti, Harjumaa
2066 Ahto Matvejev 1959 mees M Eesti, Järva maakond
2067 Vello Ründva 1949 mees M65 Eesti, Jõgeva maakond
2068 Joosep Verbu 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Ruuveni Spordiklubi
2069 Henri Sammul 1985 mees M Eesti, Viljandi maakond
Ruuveni Spordiklubi
2070 Ukku Habakukk 2000 mees M16 Eesti, Viljandi
2071 Carolin Tiido 2000 naine N16 Eesti, Tartu maakond
2072 Jorma Hiisku 1990 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2073 Ahto Selter 1970 mees M Eesti, Järvamaa
2074 Sergei Bogdanov 1979 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Motus
2075 Ilona Tasane 2001 naine N16 Eesti, Viljandimaa
2076 Raul Kozlov 1962 mees M Eesti, Harju maakond
2077 Jaan Vihalemm 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Mittetulundusühing Ruuveni Spordiklubi
2078 Erki Kikkerpill 1978 mees M Eesti, Harju maakond
2079 Joonas Ärmpalu 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Ruuveni Spordiklubi
2080 Age Veemees 1985 naine N Eesti, Tartu maakond
Promens
2081 Kairi Listmann 1987 naine N Eesti, Harju maakond
SAAREFOOD
2082 Kristjan Vallimäe 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
2083 Helje Järveoja 1962 naine N45 Eesti, Tartu maakond
2084 Kersti Johanna Ojasild 1999 naine N16 Eesti, Tartu maakond
2085 Imre Nursi 1974 mees M Eesti, Tartu maakond
2086 Margus Vahejõe 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
2087 Kalmer Roosna 1977 mees M Eesti, Viljandi
2088 Sander Ojasoo 1986 mees M Eesti, Viljandi
2089 Helen Kübar 1984 naine N Eesti, Harjumaa
SAAREFOOD
2090 Arik Piirisild 1975 mees M Eesti, Harju maakond
2091 Reigo Sindonen 1983 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
2092 Kaupo Leht 1989 mees M Eesti, Harju maakond
HeliosM
2093 Toomas Tasane 1969 mees M Eesti, Viljandi maakond
2094 Siret Siilbaum 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
2095 Tarmo Leht 1962 mees M Eesti, Harju maakond
HeliosM
2096 Eik Rullingo 1970 mees M Eesti, Viljandimaa
2097 Angela Rumm 1969 naine N45 Eesti, Lääne-Virumaa
2098 Heidi Speck 1982 naine N Eesti, Harju maakond
2099 Ken Matsalu 1982 mees M Eesti, Harju maakond
2100 Andres Idla 1983 mees M Eesti, Harju maakond
2101 Jüri Fjodorov 1966 mees M Eesti, Harjumaa
2102 Raul Kuusalu 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Ruuveni Spordiklubi
2103 Toivo Teng 1961 mees M Eesti, Viljandi maakond
2104 Lea Karjane 1972 naine N40 Eesti, Rapla maakond
2105 Age Miller 1986 naine N Eesti, Tartu maakond
2106 Kadri Sirk 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
Ruuveni Spordiklubi
2107 Agnes Ärmpalu 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Ruuveni Spordiklubi
2108 Kätlin Käär 1978 naine N35 Eesti, Põlva maakond
2109 Aiki Lill 1983 naine N Eesti, Valga maakond
2110 Karin Mikk 1979 naine N35 Eesti, Viljandi
2111 Eliina Grünberg 1971 naine N40 Eesti, Harju maakond
2112 Christine Alus 1991 naine N Eesti, Harju maakond
2113 Meelis Lauri 1965 mees M Eesti, Harju maakond
2114 Herki Idvand 1999 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Ruuveni Spordiklubi
2115 Kairi Nuija 1992 naine N Eesti, Viljandimaa
2116 Piret Õun 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
2117 Gaili Vahkal 1988 naine N Eesti, Harju maakond
2118 Deivil Õun 1978 mees M Eesti, Harju maakond
2119 Külli Elur 1979 naine N35 Eesti, Viljandi
2120 Lauri Looga 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
2121 Maria Tuuna 1949 naine N45 Eesti, Lääne-Virumaa
2122 Merike Sirvel 1979 naine N35 Eesti, Lääne-Virumaa
2123 Indra Kutser 2001 naine N16 Eesti, Hiiumaa
Peetri Rattaklubi - Kirkeval
2124 Karmo Kutser 2000 mees M16 Eesti, Hiiumaa
Peetri Rattaklubi - Kirkeval
2125 Argo Tõruke 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Equa-Afterone
2126 Joosep Lossmann 1999 mees M16 Eesti, Viljandimaa
2127 Jaan Oja 1949 mees M65 Eesti, Valga maakond
2128 Margo Luik 1979 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2129 Marek Milk 1973 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2130 Aivar Press 1966 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi Rattaklubi
2131 Andris Petersons 1966 mees M Läti, Riga
2132 Janar Eero 1988 mees M Eesti, Harju maakond
2133 Astrid Pulk 1975 naine N40 Eesti, Viljandi
2134 Kalev Pulk 1972 mees M Eesti, Viljandi
2135 Priit Lopsik 1979 mees M Eesti, Harju maakond
2136 Mihhail Sofjin 1966 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2137 Külli Meltsov 1962 naine N45 Eesti, Võru maakond
2138 Elvis Leon Laanjõe 2001 mees M14 Eesti, Harju maakond
2139 Andres Vaarpuu 1986 mees M Eesti, Harju maakond
HeliosM
2140 Meelis Lill 1970 mees M Eesti, Valga maakond
2141 Sergey Ilin 1978 mees M Venemaa, Leningradi oblast
2142 Raiko Jool 2001 mees M14 Eesti, Ida-Viru maakond
2143 Jonne Rooma 1997 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2144 Ivar Rooma 1962 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2145 Aivar Iva 1976 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2146 Kateriin Sild 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
2147 Marika Sepp 1982 naine N Eesti, Harju maakond
2148 Artur Setkin 1999 mees M16 Eesti, Harju maakond

...