Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Lastejooks Teatejooks Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Galerii Kommentaarid (1) Ajalugu

Toetajad

Kultuurkapital
Sakala
Airok
Just Rest
Egg
OÜ Print Best
Viljandi linn
VMT Betoon
Leiger OÜ
Espak AS
ESRO AS
Myfitness
Eesti Linnajooksud
Viljandi Gümnaasium
Viljandi Muusikakool
Viljandi Spordikool
Sakala Suusaklubi
Viljandi Suusaklubi
UKU Keskus
Ugala Teater

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 02.03.2021 22:01.

89. Suurjooks ümber Viljandi järve stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Eliit 1-100 Ibrahim Wachira Mukunga 1989 mees M21 Kenya, Tartumaa
2 Eliit 1-100 Kaur Kivistik 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SS Tartu Kalev
3 Eliit 1-100 Tiidrek Nurme 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
4 Eliit 1-100 Reinis Hartmanis 1994 mees M21 Läti, Kurzeme
Matisons Runners Club
5 Eliit 1-100 Ilja Nikolajev 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Team Airok
6 Eliit 1-100 Keio Kits 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Team Airok
7 Eliit 1-100 Karel Hussar 1995 mees M21 Eesti, Võru maakond
Tartu Ülikooli Spordiklubi
8 Eliit 1-100 Ülari Kais 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Team Airok
9 Eliit 1-100 Roman Hvalõnski 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta SS
Sparta SS/sidepataljon
10 Eliit 1-100 Rait Ratasepp 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
11 Eliit 1-100 Guntis Grinvalds 1979 mees M35 Läti, Latvia
12 Eliit 1-100 Aigars Matisons 1971 mees M45 Läti, Ventspils
Matisons Runners Club
13 Eliit 1-100 Vjatšeslav Košelev 1968 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
14 Eliit 1-100 Kristo Siimer 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi Biathlon
15 Eliit 1-100 Joosep Tammemäe 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
16 Eliit 1-100 Grigory Mukhin 1979 mees M35 Venemaa, Pihkva
Pskov Ski Team/Skobar
17 Eliit 1-100 Allar Soo 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
18 Eliit 1-100 Olav Paris 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
19 Eliit 1-100 Juri Širokov 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
20 Eliit 1-100 Tarmo Reitsnik 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
21 Eliit 1-100 Meelis Rink 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
SK Viljandi Jokker / PPA
22 Eliit 1-100 Lauri Luik 1982 mees M35 Eesti, Lääne maakond
23 Eliit 1-100 Madis Osjamets 1981 mees M35 Eesti, Saare maakond
sparta
24 Eliit 1-100 Rauno Reinart 1992 mees M21 Eesti, Järva maakond
25 Eliit 1-100 Urmas Utar 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
26 Eliit 1-100 Meelis Veilberg 1961 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
27 Eliit 1-100 Mardo Lundver 1992 mees M21 Eesti, Rapla maakond
Rapla Jooksuklubi
28 Eliit 1-100 Aimar Hussar 1981 mees M35 Eesti, Võru maakond
Kündja Spordiklubi
29 Eliit 1-100 Juho-Veikko Hytönen 1985 mees M21 Soome, Pirkanmaa
30 Eliit 1-100 Cris Poll 1990 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK ProRunner
31 Eliit 1-100 Olari Orm 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
ProRunner
32 Eliit 1-100 Kermo Randmäe 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi sõudeklubi
33 Eliit 1-100 Rait Pallo 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
Areal Team
34 Eliit 1-100 Karl-Rauno Miljand 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
35 Eliit 1-100 Ago Veilberg 1963 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kjk Vike
36 Eliit 1-100 Ain Kilk 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
37 Eliit 1-100 Kaupo Karja 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
38 Eliit 1-100 Siim Kambek 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
39 Eliit 1-100 Rainis Uussalu 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Espak Viljandi AS
40 Eliit 1-100 Indrek Hubel 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Ilutulestiku Keskus Arnika OÜ
41 Eliit 1-100 Raivo Nõmm 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
42 Eliit 1-100 Jaanus Pedak 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
43 Eliit 1-100 Martin Vilismäe 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
44 Eliit 1-100 Aaro Tiiksaar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
BE GROUP As
45 Eliit 1-100 Leila Luik 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
46 Eliit 1-100 Liina Luik 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
47 Eliit 1-100 Urmo Kallakas 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
48 Eliit 1-100 Karol Hanga 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
49 Eliit 1-100 Jürgen Koll 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond
50 Eliit 1-100 Lily Luik 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
51 Eliit 1-100 Aaron Kais 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK kergejõustik
52 Eliit 1-100 Olga Andrejeva 1985 naine N21 Eesti, Rapla maakond
Sparta SS
53 Eliit 1-100 Alari Lumberg 1982 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Treeningpartner
54 Eliit 1-100 Kristjan Vares 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
Vak Staier
55 Eliit 1-100 Janis Teteris 1975 mees M40 Läti, Vidzeme
56 Eliit 1-100 Antis Zunda 1961 mees M55 Läti, Gulbene
57 Eliit 1-100 Raido Krimm 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
58 Eliit 1-100 Risto Vaher 1998 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
59 Eliit 1-100 German Terehhov 1972 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
60 Eliit 1-100 Ergo Kilki 1969 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
61 Eliit 1-100 Gunnar Kingo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
62 Eliit 1-100 Allan Närripä 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
63 Eliit 1-100 Joonas Alvre 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Cafe racer
64 Eliit 1-100 Ramon Reimets 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
65 Eliit 1-100 Jan Dubrovski 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
66 Eliit 1-100 Raido Kiipsaar 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
67 Eliit 1-100 Esko Järvi 1985 mees M21 Läti, Võru maakond
68 Eliit 1-100 Mart Metsva 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
69 Eliit 1-100 Valmar Sisask 1985 mees M21 Eesti, Võru maakond
Espak Tartu
70 Eliit 1-100 Kaspar Songisepp 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Tava Mets
71 Eliit 1-100 Luna-Aleksandra Lagoda 2004 naine N14 Eesti, Ida-Viru maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
72 Eliit 1-100 Edgars Rencis 1982 mees M35 Läti, Valmiera, Riga
PaBaso.lv
73 Eliit 1-100 Margus Kivirüüt 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
74 Eliit 1-100 Kaidar Hussar 1971 mees M45 Eesti, Võru maakond
Kündja Spordiklubi
75 Eliit 1-100 Sven Viks 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
76 Eliit 1-100 Taavi Kala 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
SK Pleki Pande
77 Eliit 1-100 Jaan Jänes 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
78 Eliit 1-100 Alar Ridamäe 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
79 Eliit 1-100 Martin Kalmus 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
80 Eliit 1-100 Meelis Piirsalu 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
81 Eliit 1-100 Viktor Gromov 1959 mees M55 Venemaa, Pskovskay
82 Eliit 1-100 Priit Kingo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
83 Eliit 1-100 Marcus-Heinrich Puhke 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
84 Eliit 1-100 Margus Hanni 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
KJS Sakala
85 Eliit 1-100 Janek Vanamets 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
86 Eliit 1-100 Margus Maiste 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
87 Eliit 1-100 Viktor Tjuška 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
PPA
88 Eliit 1-100 Mart Kooser 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
89 Eliit 1-100 Enno Rohelpuu 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
90 Eliit 1-100 Andrus Vaher 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
VAK STAIER
91 Eliit 1-100 Alar Rähn 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
92 Eliit 1-100 Kristo Hussar 2002 mees M16 Eesti, Harju maakond
Kündja Spordiklubi
93 Eliit 1-100 Eduard Kimask 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
94 Eliit 1-100 Ulf Rosén 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
21 CC
95 Eliit 1-100 Marko Valter 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
96 Eliit 1-100 Antti Kempi 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
97 Eliit 1-100 Andres Nöps 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
98 Eliit 1-100 Rait Mänd 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
99 Eliit 1-100 Andres Sune 1959 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
100 Eliit 1-100 Raigo Saar 1983 mees M35 Eesti, Saare maakond
101 1. grupp 101 - 300 Maidu Saar 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
102 1. grupp 101 - 300 Aleksander Rebane 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Würth
103 1. grupp 101 - 300 Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
104 1. grupp 101 - 300 Eero Mõttus 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
105 1. grupp 101 - 300 Kajar Tilga 1967 mees M50 Eesti, Valga maakond
106 1. grupp 101 - 300 Gertis Aru 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
107 1. grupp 101 - 300 Kaupo Tammemäe 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
108 1. grupp 101 - 300 Jaanus Pappel 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
Viimsi Sport
109 1. grupp 101 - 300 Romet Sutt 1995 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
SK Jõulu
110 1. grupp 101 - 300 Andi Vallik 1980 mees M35 Eesti, Lääne maakond
Läänema KJK
111 1. grupp 101 - 300 Enno Torim 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
112 1. grupp 101 - 300 Heimar Pehk 1982 mees M35 Eesti, Põlva maakond
C. Gilli-Brügger Calgary`88
113 1. grupp 101 - 300 Mihkel Trees 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
Sparta
114 1. grupp 101 - 300 Priit Kuuskla 1982 mees M35 Eesti, Lääne-Viru maakond
Äpud
115 1. grupp 101 - 300 Lauri Pihlak 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
Sparta/Viimsi Kool
116 1. grupp 101 - 300 Jaanus Ruut 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
27.järvejooks / Jane Salumäe Maratonikool
117 1. grupp 101 - 300 Alo Järve 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
118 1. grupp 101 - 300 Alar Kaar 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
119 1. grupp 101 - 300 Lauri Enn 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
120 1. grupp 101 - 300 Andrus Kuusk 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
121 1. grupp 101 - 300 Hanno Kindel 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
OMD Estonia
122 1. grupp 101 - 300 Rasmus Pihu 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
123 1. grupp 101 - 300 Raigo Reemi 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
124 1. grupp 101 - 300 Märten Mõttus 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
125 1. grupp 101 - 300 Jaanus Johanson 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
126 1. grupp 101 - 300 Kristjan Männik 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
AS Helmes
127 1. grupp 101 - 300 Liina Kivi 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
Team Airok
128 1. grupp 101 - 300 Marek Märtson 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
129 1. grupp 101 - 300 Heilo Järve 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Jooksupartner
130 1. grupp 101 - 300 Ilvard Eeriksoo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
Kuusalun Spordiklubi
131 1. grupp 101 - 300 Indrek Tikva 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
132 1. grupp 101 - 300 Kardo Haljaste 1983 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
133 1. grupp 101 - 300 Marko Metsma 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
134 1. grupp 101 - 300 Märt Kivila 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
135 1. grupp 101 - 300 Hannes Vilk 1971 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
136 1. grupp 101 - 300 Madis Kuznetsov 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
137 1. grupp 101 - 300 Meelis Aasmäe 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
138 1. grupp 101 - 300 Andrus Kasekamp 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
139 1. grupp 101 - 300 Ahto Rähn 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
140 1. grupp 101 - 300 Heigo Saar 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
JOOKSUPARTNER
141 1. grupp 101 - 300 Laura Cakle 1986 naine N21 Läti, Ventspils
142 1. grupp 101 - 300 Marko Anton 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
143 1. grupp 101 - 300 Taavi Kork 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
144 1. grupp 101 - 300 Madis Pani 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
145 1. grupp 101 - 300 Aigar Kõuhkna 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
146 1. grupp 101 - 300 Allar Ninn 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
147 1. grupp 101 - 300 Arnold Schmidt 1955 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
148 1. grupp 101 - 300 Stanislav Gurba 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
eratreening.ee
149 1. grupp 101 - 300 Carry Saluste 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
150 1. grupp 101 - 300 Tiit Arus 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
151 1. grupp 101 - 300 Henno Haava 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
152 1. grupp 101 - 300 Madis Saadik 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
Nordecon AS
153 1. grupp 101 - 300 Tanel Leisalu 1979 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond
154 1. grupp 101 - 300 Björn Puna 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
ProRunner
155 1. grupp 101 - 300 Evgenii Malyshev 1964 mees M50 Venemaa, Pskov area
156 1. grupp 101 - 300 Kalev Kalda 1989 mees M21 Eesti, Võru maakond
Sparta
157 1. grupp 101 - 300 Sille Puhu 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
158 1. grupp 101 - 300 Raivo Luht 1960 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
159 1. grupp 101 - 300 Karmo Kübarsepp 1990 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
160 1. grupp 101 - 300 Hendrik Rull 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond
161 1. grupp 101 - 300 Mart Tragon 1985 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
162 1. grupp 101 - 300 Rainer Nagel 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
163 1. grupp 101 - 300 Kaspar Mihailov 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
164 1. grupp 101 - 300 Mikk Varik 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
165 1. grupp 101 - 300 Mark Orav 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Team Airok
166 1. grupp 101 - 300 Jaagup Lember 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
RU-LE-ME
167 1. grupp 101 - 300 Kristjan Koll 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
168 1. grupp 101 - 300 Aivar Kiisler 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
169 1. grupp 101 - 300 Indrek Vait 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
spordiselts
170 1. grupp 101 - 300 Ago Kärema 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
171 1. grupp 101 - 300 Kristjan Puusild 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Elujooks
172 1. grupp 101 - 300 Aron Trumm 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
173 1. grupp 101 - 300 Urmas Rohtla 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Team Airok
174 1. grupp 101 - 300 Taavi Nassar 1987 mees M21 Eesti, Võru maakond
FNT Spordiklubi MTÜ
175 1. grupp 101 - 300 Kris Gregor Edo 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK kergejõustik
176 1. grupp 101 - 300 Tom Pakri 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
177 1. grupp 101 - 300 Kristjan Lehesmets 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
178 1. grupp 101 - 300 Andres Kuningas 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
179 1. grupp 101 - 300 Vahur Roosaar 1973 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
180 1. grupp 101 - 300 Risto Lass 1973 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
SK Saarde
181 1. grupp 101 - 300 Sulev Luik 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
182 1. grupp 101 - 300 Toomas Kaldma 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
183 1. grupp 101 - 300 Taavi Kõvatomas 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
184 1. grupp 101 - 300 Indrek Saar 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Jooksugrupp
185 1. grupp 101 - 300 Rauno Paap 1991 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
Jõe Puhketalu
186 1. grupp 101 - 300 Marko Pedak 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
187 1. grupp 101 - 300 Priit Talves 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
sparta
188 1. grupp 101 - 300 Paul Põldsaar 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
Tulepuu
189 1. grupp 101 - 300 Janek Käärd 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Puitkatused
190 1. grupp 101 - 300 Kristjan Kalda 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Merimetsa Matkaklubi
191 1. grupp 101 - 300 Saina Mamedova 2000 naine N18 Eesti, Ida-Viru maakond
KJK Kalev Sillamäe
192 1. grupp 101 - 300 Toomas Raag 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Laduks
193 1. grupp 101 - 300 Danel Kangro 1987 mees M21 Eesti, Võru maakond
SK ProRunner
194 1. grupp 101 - 300 Simo Teearu 2001 mees M18 Eesti, Pärnu maakond
SK Saarde
195 1. grupp 101 - 300 Martin Veermäe 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
196 1. grupp 101 - 300 Markus Arm 2001 mees M18 Eesti, Ida-Viru maakond
TSK Joosu
197 1. grupp 101 - 300 Indrek Karolin 1973 mees M45 Eesti, Põlva maakond
198 1. grupp 101 - 300 Jüri Siht 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
199 1. grupp 101 - 300 Rommi Kruuse 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
200 1. grupp 101 - 300 Madis Vitsut 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Aerutamisklubi
201 1. grupp 101 - 300 Arno Bester 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
202 1. grupp 101 - 300 Vahur Mäe 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu kahe silla klubi
203 1. grupp 101 - 300 Mati Koppel 1960 mees M55 Eesti, Tartu maakond
204 1. grupp 101 - 300 Joosep Perv 2001 mees M18 Eesti, Võru maakond
205 1. grupp 101 - 300 Andrus Undrest 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi
206 1. grupp 101 - 300 Ainars Mazurs 1968 mees M50 Läti, Vidzeme
207 1. grupp 101 - 300 Ats Kask 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi JK Tulevik
208 1. grupp 101 - 300 Jürgen Joonas 2003 mees M16 Eesti, Võru maakond
209 1. grupp 101 - 300 Maikel Mikson 1985 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
210 1. grupp 101 - 300 Margus Muld 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
211 1. grupp 101 - 300 Margus Raud 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
212 1. grupp 101 - 300 Toivo Tinast 1992 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
213 1. grupp 101 - 300 Jürgo Väli 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
214 1. grupp 101 - 300 Leons Seskens 1956 mees M60 Läti, Vidzeme
215 1. grupp 101 - 300 Rivo Subi 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Team Airok
216 1. grupp 101 - 300 Tanel Olev 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
217 1. grupp 101 - 300 Kristjan Roots 1998 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
218 1. grupp 101 - 300 Minna Kuslap 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
219 1. grupp 101 - 300 Ott Viirmann 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
220 1. grupp 101 - 300 Robert Jürimaa 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
221 1. grupp 101 - 300 Kristjan Juur 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
222 1. grupp 101 - 300 Kaspar Taimsoo 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi sõudeklubi
223 1. grupp 101 - 300 Alar Alajaan 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
224 1. grupp 101 - 300 Kevin Mattias Klasman 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK suusatamine
225 1. grupp 101 - 300 Madis Lehismets 1975 mees M40 Eesti, Lääne maakond
226 1. grupp 101 - 300 Veiko Veber 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
227 1. grupp 101 - 300 Kaimar Karm 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
228 1. grupp 101 - 300 Andero Arak 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
229 1. grupp 101 - 300 Mallor Malmre 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
CEP Eesti
230 1. grupp 101 - 300 Ain Uustare 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
231 1. grupp 101 - 300 Erko Virgepuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbanki spordiklubi
232 1. grupp 101 - 300 Herbert Kongo 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
233 1. grupp 101 - 300 Andreas Martin Reili 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
234 1. grupp 101 - 300 Madis Loit 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
235 1. grupp 101 - 300 Tarmo Saare 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
236 1. grupp 101 - 300 Tõnu Mardla 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
237 1. grupp 101 - 300 Karl Kaljumäe 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
SEB Spordiklubi
238 1. grupp 101 - 300 Eivinas Guzas 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
239 1. grupp 101 - 300 Laurits Puust 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Sõudeklubi Pärnu
240 1. grupp 101 - 300 Simon Lukka 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi JK Tulevik
241 1. grupp 101 - 300 Viljar Roosmaa 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
242 1. grupp 101 - 300 Johannes Metsmaa 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
243 1. grupp 101 - 300 Otto Riisenberg 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
244 1. grupp 101 - 300 Peep Joonas 1966 mees M50 Eesti, Võru maakond
Private Project
245 1. grupp 101 - 300 Tiit Rosenberg 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
246 1. grupp 101 - 300 Siim Saidla 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
247 1. grupp 101 - 300 Margus Kaur 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
248 1. grupp 101 - 300 Igor Zahharov 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
249 1. grupp 101 - 300 Kaspar Teder 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
250 1. grupp 101 - 300 Arnis Sulmeisters 1970 mees M45 Läti, Latvia
251 1. grupp 101 - 300 Vello Lillipuu 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
Würth
252 1. grupp 101 - 300 Kalmer Vaakmann 1973 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
Scanola Baltic
253 1. grupp 101 - 300 Raul Vassus 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
254 1. grupp 101 - 300 Hektor Uustalo 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
255 1. grupp 101 - 300 Urmet Jänes 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
256 1. grupp 101 - 300 Marko Kivisild 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
257 1. grupp 101 - 300 Ingmar Pärtelpoeg 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
258 1. grupp 101 - 300 Viivi-Anne Soots 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
259 1. grupp 101 - 300 Jüri Jaanson 1965 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Viljandi Sõudeklubi
260 1. grupp 101 - 300 Rene Pere 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
261 1. grupp 101 - 300 Marek Luts 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
Täppsportlased MTÜ
262 1. grupp 101 - 300 Alar Lõhmus 1963 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
263 1. grupp 101 - 300 Henn Zvorovski 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Lennuliiklusteeninduse AS
264 1. grupp 101 - 300 Neeme Teearu 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
SK Saarde
265 1. grupp 101 - 300 Kalle Kiiranen 1953 mees M65 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
266 1. grupp 101 - 300 Mikk Pääru 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
267 1. grupp 101 - 300 Leino Algmaa 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
268 1. grupp 101 - 300 Keijo Priks 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
269 1. grupp 101 - 300 Indrek Võhumõõk 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
MTÜ Baltic Hunter SC
270 1. grupp 101 - 300 Raitis Caklis 1984 mees M21 Läti, Ikšķiles novads
271 1. grupp 101 - 300 Ivan Lavrentjev 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
272 1. grupp 101 - 300 Daniel Michael Tikva 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond
273 1. grupp 101 - 300 Andreas Hantson 2004 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK kergejõustik
274 1. grupp 101 - 300 Anneli Vaher 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
275 1. grupp 101 - 300 Margo Siimumäe 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
276 1. grupp 101 - 300 Andres Aas 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Vendario.eu
277 1. grupp 101 - 300 Edgars Rutins 1976 mees M40 Läti, Ogre
Maratona Klubs
278 1. grupp 101 - 300 Meelis Tammer 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
279 1. grupp 101 - 300 Meelis Jürisaar 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
280 1. grupp 101 - 300 Antti Roose 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
OK Põlva Kobras
281 1. grupp 101 - 300 Kaljo Turu 1963 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
282 1. grupp 101 - 300 Margus Jänes 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Kerised.ee
283 1. grupp 101 - 300 Merilin Jürisaar 2000 naine N18 Eesti, Harju maakond
284 1. grupp 101 - 300 Rene Mustasaar 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
AS Helmes
285 1. grupp 101 - 300 Heikki Parve 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
286 1. grupp 101 - 300 Margus Ibis 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
287 1. grupp 101 - 300 Mihkel Schmidt 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
288 1. grupp 101 - 300 Indrek Peterkopf 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
RKIK
289 1. grupp 101 - 300 Vjatšeslav Murov 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
290 1. grupp 101 - 300 Gunnar Keernik 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
291 1. grupp 101 - 300 Marko Kivisild 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
292 1. grupp 101 - 300 Gert Saamann 1968 mees M50 Eesti, Järva maakond
293 1. grupp 101 - 300 Mait Vaiksaar 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
294 1. grupp 101 - 300 Janek Vahtra 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
295 1. grupp 101 - 300 Raul Viitmaa 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK kergejõustik
296 1. grupp 101 - 300 Mario Tammoja 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
297 1. grupp 101 - 300 Rain Laidma 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi sõudeklubi
298 1. grupp 101 - 300 Tiina Kala 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
299 1. grupp 101 - 300 Tauri Hainsoo 1987 mees M21 Eesti, Põlva maakond
300 1. grupp 101 - 300 Erkki Haljastamm 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
301 2. grupp 301 - 500 Margus Tähepõld 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
302 2. grupp 301 - 500 Silver Koit 1971 mees M45 Eesti, Põlva maakond
Treeningpartner
303 2. grupp 301 - 500 Hanno Priks 1963 mees M55 Eesti, Valga maakond
VAK STAIER
304 2. grupp 301 - 500 Sten Saaremäe 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
305 2. grupp 301 - 500 Kristjan Tulp 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
306 2. grupp 301 - 500 Ilmar Tafenau 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
307 2. grupp 301 - 500 Madis Liesment 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
308 2. grupp 301 - 500 Alar Ritval 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
309 2. grupp 301 - 500 Toomas Keernik 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
310 2. grupp 301 - 500 Anto Mätas 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
311 2. grupp 301 - 500 Silver Palu 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
312 2. grupp 301 - 500 Veiko Piho 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
313 2. grupp 301 - 500 Tarmo Laagus 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Printbest
314 2. grupp 301 - 500 Imre Saar 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
315 2. grupp 301 - 500 Virgo Arge 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Jetoil AS
316 2. grupp 301 - 500 Martin Tukk 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK korvpall
317 2. grupp 301 - 500 Silver Vürmer 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
318 2. grupp 301 - 500 Sergei Sõtšugov 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
319 2. grupp 301 - 500 Mairo Kirss 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
320 2. grupp 301 - 500 Joel Jaago 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
321 2. grupp 301 - 500 Raivo Raudsepp 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
322 2. grupp 301 - 500 Priit Lepmets 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
323 2. grupp 301 - 500 Kristjan Krull 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
324 2. grupp 301 - 500 Ando Viispert 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Viies Käsi OÜ
325 2. grupp 301 - 500 Laura Maasik 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
Nõmme KJK
326 2. grupp 301 - 500 Inga Kree 1985 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
327 2. grupp 301 - 500 Margus Juurik 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
328 2. grupp 301 - 500 Paavo Rõigas 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
329 2. grupp 301 - 500 Marko Tutt 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
330 2. grupp 301 - 500 Maik Tukk 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
331 2. grupp 301 - 500 Kaur Allaje 2000 mees M18 Eesti, Tartu maakond
332 2. grupp 301 - 500 Martin Rist 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
MRW OÜ
333 2. grupp 301 - 500 Erki Maling 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SEB Spordiklubi United
334 2. grupp 301 - 500 Evelin Terro 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
335 2. grupp 301 - 500 Jüri Saar 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
336 2. grupp 301 - 500 Lauri Tanner 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Kaitsevägi
337 2. grupp 301 - 500 Petteri Schultz 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond
338 2. grupp 301 - 500 Meelis Lill 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
339 2. grupp 301 - 500 Jaanus Roosileht 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
340 2. grupp 301 - 500 Andris Dainis 1949 mees M65 Läti, Vidzeme
341 2. grupp 301 - 500 Aiko Aigro 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
342 2. grupp 301 - 500 Roger Ote 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
343 2. grupp 301 - 500 Jekaterina Mirotvortseva 2002 naine N16 Eesti, Ida-Viru maakond
KALEV SILLAMÄE
KJK KALEV SILLAMÄE
344 2. grupp 301 - 500 Raul Metsva 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
345 2. grupp 301 - 500 Aimur Mägi 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
346 2. grupp 301 - 500 Ivar Sova 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
347 2. grupp 301 - 500 Steve Võsu 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
348 2. grupp 301 - 500 Tõnu Elismäe 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
349 2. grupp 301 - 500 Ülo-Jürgen Russak 2001 mees M18 Eesti, Harju maakond
350 2. grupp 301 - 500 Toomas Toom 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
Stamina SK
351 2. grupp 301 - 500 Marek Lillemets 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
352 2. grupp 301 - 500 Arvi Hindriks 1965 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
OÜ EESTI HÖÖVELLIIST
353 2. grupp 301 - 500 Heiki Randmäe 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
354 2. grupp 301 - 500 Märt Mäll 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
355 2. grupp 301 - 500 Dailis Grinbergs 1994 mees M21 Läti, Ventspils
Matisons Runners Club
356 2. grupp 301 - 500 Jaanus Joasoo 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
357 2. grupp 301 - 500 Kaire Matson 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
358 2. grupp 301 - 500 Raul Lepik 1980 mees M35 Eesti, Valga maakond
MTÜ MiSiMe
359 2. grupp 301 - 500 Vahur Luts 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
360 2. grupp 301 - 500 Arne Türkson 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
361 2. grupp 301 - 500 Georgi Vinogradov 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
362 2. grupp 301 - 500 Silja Mikk 1968 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
363 2. grupp 301 - 500 Kaimo Maiste 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
364 2. grupp 301 - 500 Joosep Mölder 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
365 2. grupp 301 - 500 Eero Kookla 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
366 2. grupp 301 - 500 Martin Linke 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
367 2. grupp 301 - 500 Risto Erik 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Sportlove
368 2. grupp 301 - 500 Vahur Luik 1986 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
369 2. grupp 301 - 500 Siiri Leskov 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
370 2. grupp 301 - 500 Jaanus Laidvee 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
371 2. grupp 301 - 500 Olev Mitt 1961 mees M55 Eesti, Rapla maakond
372 2. grupp 301 - 500 Agris Linnaste 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
373 2. grupp 301 - 500 Roomet Rästa 2000 mees M18 Eesti, Valga maakond
374 2. grupp 301 - 500 Tõnis Ukkivi 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
375 2. grupp 301 - 500 Jaanus Kaur 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
376 2. grupp 301 - 500 Sander Randaru 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
377 2. grupp 301 - 500 Dmitry Parygin 1974 mees M40 Venemaa, Pihkva
Pskov Ski Team/Skobar
378 2. grupp 301 - 500 Margus Pulin 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Oskar
379 2. grupp 301 - 500 Egle Villik 1981 naine N35 Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
380 2. grupp 301 - 500 Märt Tomp 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
spordiklubi
381 2. grupp 301 - 500 Andris Varpinš 1983 mees M35 Läti, Ventspils
Matisons Runners Club
382 2. grupp 301 - 500 Märt Lääts 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
383 2. grupp 301 - 500 Martin Teppan 2000 mees M18 Eesti, Pärnu maakond
384 2. grupp 301 - 500 Marko Kartau 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Tartu Vangla
385 2. grupp 301 - 500 Riho Markvart 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
386 2. grupp 301 - 500 Merilin Varsamaa 1990 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
387 2. grupp 301 - 500 Olle Selliov 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
388 2. grupp 301 - 500 Jakob Univer 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK kergejõustik
389 2. grupp 301 - 500 Mihkel Vitsut 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Aerutamisklubi
390 2. grupp 301 - 500 Mait Allas 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
391 2. grupp 301 - 500 Eik Eller 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
392 2. grupp 301 - 500 Risto Luht 1985 mees M21 Soome, Uusimaa
393 2. grupp 301 - 500 Margus Nurk 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
394 2. grupp 301 - 500 Valery Chirkov 1961 mees M55 Venemaa, Pskov
395 2. grupp 301 - 500 Arne Sammel 1955 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
396 2. grupp 301 - 500 Sandra Alusalu 1987 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond
397 2. grupp 301 - 500 Oliver Lätte 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
398 2. grupp 301 - 500 Toivo Tomingas 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
399 2. grupp 301 - 500 Ülar Lehiste 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
400 2. grupp 301 - 500 Guido Bergmann 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
401 2. grupp 301 - 500 Aap Allmägi 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
Loksa gümnaasium
402 2. grupp 301 - 500 Rene Hallemaa 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
403 2. grupp 301 - 500 Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
404 2. grupp 301 - 500 Dmitri Butsenko 2003 mees M16 Eesti, Ida-Viru maakond
KALEV SILLAMÄE
KJK KALEV SILLAMÄE
405 2. grupp 301 - 500 Kaimar Tamm 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Kolga-Jaani pőhikool
406 2. grupp 301 - 500 Robin Joost 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
407 2. grupp 301 - 500 Neeme Ponder 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
408 2. grupp 301 - 500 Kadri Hekk 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
409 2. grupp 301 - 500 Laur Saar 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
Amicus
410 2. grupp 301 - 500 Veiko Sepp 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
411 2. grupp 301 - 500 Andris Jonelis 1976 mees M40 Läti, Kurzeme
matisons runner's club
412 2. grupp 301 - 500 Alar Egel 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
413 2. grupp 301 - 500 Andres Vilper 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
414 2. grupp 301 - 500 Rauno Mikkor 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
PREAB
415 2. grupp 301 - 500 Tarmo Vildersen 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
416 2. grupp 301 - 500 Mart Sillaots 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
417 2. grupp 301 - 500 Elin Ilves 1965 naine N50 Eesti, Tartu maakond
418 2. grupp 301 - 500 Raimo Siibak 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
419 2. grupp 301 - 500 Harry Volke 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tamrex
420 2. grupp 301 - 500 Rauno Arike 2002 mees M16 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
421 2. grupp 301 - 500 Kert Männik 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
422 2. grupp 301 - 500 Anders Eensalu 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK Pleki Pande
423 2. grupp 301 - 500 Taavi Toomik 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
424 2. grupp 301 - 500 Andi Linn 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
425 2. grupp 301 - 500 Kaire Roosalk 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
426 2. grupp 301 - 500 Knut Hanga 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
427 2. grupp 301 - 500 Sven Sarapuu 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
428 2. grupp 301 - 500 Meelis Kukk 1959 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
429 2. grupp 301 - 500 Mati Kallas 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
430 2. grupp 301 - 500 Kaarel Koitne 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
431 2. grupp 301 - 500 Raivo Sellik 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
432 2. grupp 301 - 500 Marko Suurmägi 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
433 2. grupp 301 - 500 Mihkel Jürimaa 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
434 2. grupp 301 - 500 Austin Roose 2001 mees M18 Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
435 2. grupp 301 - 500 Härmo Tellas 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
436 2. grupp 301 - 500 Andres Ehala 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
Viljandi Aken ja Uks
437 2. grupp 301 - 500 Ainars Rencis 1958 mees M60 Läti, Valmiera
PaBaso.lv
438 2. grupp 301 - 500 Endre Varik 1981 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
439 2. grupp 301 - 500 Meelik Saviste 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
440 2. grupp 301 - 500 Andrus Kivari 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
441 2. grupp 301 - 500 Rain Kallaste 1977 mees M40 Eesti, Rapla maakond
442 2. grupp 301 - 500 Kuno Oja 1972 mees M45 Eesti, Valga maakond
443 2. grupp 301 - 500 Martin Vedler 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
444 2. grupp 301 - 500 Meelis Kokk 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
445 2. grupp 301 - 500 Marko Mikk 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
446 2. grupp 301 - 500 Joona Saluveer 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Omniva SK
447 2. grupp 301 - 500 Marge Jänes 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
448 2. grupp 301 - 500 Keijo Kokamägi 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
449 2. grupp 301 - 500 Jüri Tõnisson 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
450 2. grupp 301 - 500 Margo Roosimägi 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
451 2. grupp 301 - 500 Kaarel Kuurmaa 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
452 2. grupp 301 - 500 Rain Vellerind 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
453 2. grupp 301 - 500 Andrus Heinsoo 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Spordiklubi Cyclon
454 2. grupp 301 - 500 Raul Metshein 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
455 2. grupp 301 - 500 Janno Kasemaa 1979 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond
AS SEB Pank
456 2. grupp 301 - 500 Mikk Mäe 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
457 2. grupp 301 - 500 Hannes Must 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Nordecon AS
458 2. grupp 301 - 500 Renee Praks 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
459 2. grupp 301 - 500 Mihkel Tikerpalu 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
460 2. grupp 301 - 500 Indrek Laineveer 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
461 2. grupp 301 - 500 Raiko Kavak 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
462 2. grupp 301 - 500 Kenneth Vallik 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
463 2. grupp 301 - 500 Raul Heinsalu 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
464 2. grupp 301 - 500 Silver Laiv 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
465 2. grupp 301 - 500 Rain Gussev 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
466 2. grupp 301 - 500 Maret Volens 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
467 2. grupp 301 - 500 Tarvo Välba 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
DHL Estonia AS
468 2. grupp 301 - 500 Neeme Univer 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
469 2. grupp 301 - 500 Teet Leppänen 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
470 2. grupp 301 - 500 Peep Teppo 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
471 2. grupp 301 - 500 Anette Peltser 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK suusatamine
472 2. grupp 301 - 500 Rein Kriks 1951 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
473 2. grupp 301 - 500 Silver Koovit 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
474 2. grupp 301 - 500 Alvar Keskel 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
475 2. grupp 301 - 500 Mikk Miländer 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
476 2. grupp 301 - 500 Maario Koplus 1984 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
477 2. grupp 301 - 500 Mikk Söödor 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
478 2. grupp 301 - 500 Andres Bester 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
479 2. grupp 301 - 500 Madis Reinumägi 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
480 2. grupp 301 - 500 Anette Hantson 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
481 2. grupp 301 - 500 Braien Reichenbach 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
482 2. grupp 301 - 500 Herkki Suurman 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
483 2. grupp 301 - 500 Marge Nõmm 1969 naine N45 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased MTÜ
484 2. grupp 301 - 500 Marge Türn 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Jooksupartner
485 2. grupp 301 - 500 Markus Vedler 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond
486 2. grupp 301 - 500 Kristjan Tammsaar 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
487 2. grupp 301 - 500 Aivo Ehala 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
488 2. grupp 301 - 500 Ago Vahtra 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Tartu Valla Spordikool
489 2. grupp 301 - 500 Andres Lõhmus 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
490 2. grupp 301 - 500 Edvin Ast 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
491 2. grupp 301 - 500 Tanner Saar 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
492 2. grupp 301 - 500 Heino Miina 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
493 2. grupp 301 - 500 Eerik Hudilainen 2005 mees M14 Eesti, Ida-Viru maakond
Kohtla-Järve Ahtme gümnaasium
494 2. grupp 301 - 500 Raido Valdmaa 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
495 2. grupp 301 - 500 Ain Kurvits 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
496 2. grupp 301 - 500 Toomas Ronk 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Kolmeks
AS Kolmeks
497 2. grupp 301 - 500 Peeter Oranen 1978 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
SK Prorunner
498 2. grupp 301 - 500 Ivo Kaljula 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
499 2. grupp 301 - 500 Merike Muru 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
500 2. grupp 301 - 500 Ero Helemäe 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
501 3. grupp 501 - 1000 Allan Järv 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
502 3. grupp 501 - 1000 Villu Zirnask 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
503 3. grupp 501 - 1000 Indrek Jürgenson 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Omniva SK
504 3. grupp 501 - 1000 Jaanus Laimets 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
505 3. grupp 501 - 1000 Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
506 3. grupp 501 - 1000 Kalmer Kuhi 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
507 3. grupp 501 - 1000 Hendrik Veevo 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
508 3. grupp 501 - 1000 Geron Vidder 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
509 3. grupp 501 - 1000 Janek Mõndresku 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
510 3. grupp 501 - 1000 Timo Vares 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
511 3. grupp 501 - 1000 Jüri Soovik 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
512 3. grupp 501 - 1000 Geven Tauts 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
513 3. grupp 501 - 1000 Allar Pähn 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
514 3. grupp 501 - 1000 Siim Söödor 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Toru-Jüri OÜ
515 3. grupp 501 - 1000 Loona Pärnakivi 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
516 3. grupp 501 - 1000 Märt Jõekäär 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
517 3. grupp 501 - 1000 Mariliis Paris 2004 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK suusatamine
518 3. grupp 501 - 1000 Jaanika Kindlam 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
519 3. grupp 501 - 1000 Patrick Tukk 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
520 3. grupp 501 - 1000 Sander Palmiste 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
521 3. grupp 501 - 1000 Tarmo Toom 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
522 3. grupp 501 - 1000 Marek Meiesaar 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
523 3. grupp 501 - 1000 Jaak Rohtsalu 1960 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
Keskkonnaagentuur
524 3. grupp 501 - 1000 Andres Kiisler 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
TSK Joosu
525 3. grupp 501 - 1000 Reito Trei 1972 mees M45 Eesti, Rapla maakond
526 3. grupp 501 - 1000 Andreas Meister 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
527 3. grupp 501 - 1000 Mart Kelk 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
528 3. grupp 501 - 1000 Merlin Mürk 1987 naine N21 Eesti, Võru maakond
529 3. grupp 501 - 1000 Lauri Leivits 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
530 3. grupp 501 - 1000 Raul Urbel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
531 3. grupp 501 - 1000 Lilian Estorn 1955 naine N60 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
spordiklubi
532 3. grupp 501 - 1000 Heigo Otsa 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
533 3. grupp 501 - 1000 Pärt Talimaa 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
534 3. grupp 501 - 1000 Rainis Saar 1968 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
535 3. grupp 501 - 1000 Janno Kikojan 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
536 3. grupp 501 - 1000 Keio Nõgel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
537 3. grupp 501 - 1000 Erki Tamm 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
538 3. grupp 501 - 1000 Ainar-Sten Junker 1999 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
539 3. grupp 501 - 1000 Katrin Lemsalu 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
540 3. grupp 501 - 1000 Tõnu Tammemäe 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
541 3. grupp 501 - 1000 Ingrid Riipus 1980 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond
542 3. grupp 501 - 1000 Andres Uusma 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
543 3. grupp 501 - 1000 Raivo Lemberg 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
544 3. grupp 501 - 1000 Taavi Seppel 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SnowHound
545 3. grupp 501 - 1000 Bruno Pugal 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Eesti Spordiselts Põhjakotkas
546 3. grupp 501 - 1000 Esko Miljukov 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond
547 3. grupp 501 - 1000 Siim Kaaver 1994 mees M21 Eesti, Tartu maakond
548 3. grupp 501 - 1000 Ranno Sutt 2002 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
SK Jõulu
549 3. grupp 501 - 1000 Toomas Ojakäär 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
550 3. grupp 501 - 1000 Lidia Roolaid 1986 naine N21 Eesti, Tartu maakond
551 3. grupp 501 - 1000 Ants Kuusik 1949 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
spordiklubi
552 3. grupp 501 - 1000 Alo Treial 1981 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
553 3. grupp 501 - 1000 Aivars Caklis 1953 mees M65 Läti, Ventspils
554 3. grupp 501 - 1000 Taavi Silber 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
555 3. grupp 501 - 1000 Vladimir Rõžov 1968 mees M50 Eesti, Põlva maakond
556 3. grupp 501 - 1000 Toomas Vaks 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
Domus Kinnisvara
557 3. grupp 501 - 1000 Mikk Mihkel Vaabel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
558 3. grupp 501 - 1000 Ele Vool 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
559 3. grupp 501 - 1000 Lauri Tomp 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
560 3. grupp 501 - 1000 Krister Kallas 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
561 3. grupp 501 - 1000 Joonas Toom 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK sõudmine
562 3. grupp 501 - 1000 Mairo Pukk 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
563 3. grupp 501 - 1000 Renno Rehtla 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
564 3. grupp 501 - 1000 Mart Laid 1970 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
565 3. grupp 501 - 1000 Arvi Meidla 1956 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
566 3. grupp 501 - 1000 Kaarel Toss 1952 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
567 3. grupp 501 - 1000 Peep Kurika 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
568 3. grupp 501 - 1000 Kristi Kuldkepp 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
569 3. grupp 501 - 1000 Karl-Ernst Saal 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond
spordiklubi Altia
570 3. grupp 501 - 1000 Raul Tammesalu 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
571 3. grupp 501 - 1000 Ivo Jussmann 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
572 3. grupp 501 - 1000 Ain Allas 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Alla tunni vana
573 3. grupp 501 - 1000 Arturs Pupsis 1981 mees M35 Läti, Ventspils
Matisons Runners Club
574 3. grupp 501 - 1000 Rauno Ruut 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
575 3. grupp 501 - 1000 Jaanus Heile 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Sakala suusaklubi
576 3. grupp 501 - 1000 Urmo Hinn 1994 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Kuningamäe Spordiklubi
577 3. grupp 501 - 1000 Joonas Russak 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
578 3. grupp 501 - 1000 Kaido Kivipõld 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
579 3. grupp 501 - 1000 Avo Järv 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
Telia Eesti AS
580 3. grupp 501 - 1000 Tõnu Kirsimaa 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
581 3. grupp 501 - 1000 Kadri Pilm 1983 naine N35 Eesti, Valga maakond
Tõrva VK
582 3. grupp 501 - 1000 Kaire Kallak 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
583 3. grupp 501 - 1000 Günther Veidenberg 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
584 3. grupp 501 - 1000 Anni Niidumaa 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
585 3. grupp 501 - 1000 Morten Siht 2004 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
586 3. grupp 501 - 1000 Kristo Kaljuvee 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
587 3. grupp 501 - 1000 Marek Atonen 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
588 3. grupp 501 - 1000 Sander Kabur 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
Läänemaa KJK
589 3. grupp 501 - 1000 Marek Lahe 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
590 3. grupp 501 - 1000 Valter Ritso 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
591 3. grupp 501 - 1000 Andrus Möll 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
592 3. grupp 501 - 1000 Vello Oras 1952 mees M65 Eesti, Tartu maakond
593 3. grupp 501 - 1000 Andreas Lehmann 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
594 3. grupp 501 - 1000 Hans Erik Atonen 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
595 3. grupp 501 - 1000 Lauri Leppik 2002 mees M16 Eesti, Tartu maakond
596 3. grupp 501 - 1000 Ardi Arus 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
FIT Mode
597 3. grupp 501 - 1000 Joosep Alvre 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
598 3. grupp 501 - 1000 Tanel Kumm 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
599 3. grupp 501 - 1000 Maksim Gluhhovtšenko 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
600 3. grupp 501 - 1000 Arno Anton 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
601 3. grupp 501 - 1000 Valeri Opermann 1966 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
602 3. grupp 501 - 1000 Silver Verrev 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
603 3. grupp 501 - 1000 Triinu Haavapuu 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
604 3. grupp 501 - 1000 Artur Kamberg 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond
605 3. grupp 501 - 1000 Marti Kees 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
606 3. grupp 501 - 1000 Johannes Ütsik 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
607 3. grupp 501 - 1000 Jüri Laanmets 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
608 3. grupp 501 - 1000 Viljar Käärt 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
609 3. grupp 501 - 1000 Tarmo Jögi 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
610 3. grupp 501 - 1000 Andres Viira 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
611 3. grupp 501 - 1000 Mihkel Ronimois 1989 mees M21 Eesti, Tartu maakond
612 3. grupp 501 - 1000 Kaari Tilga 1994 naine N21 Eesti, Valga maakond
613 3. grupp 501 - 1000 Alvar Loog 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Viljandi Hokiklubi
614 3. grupp 501 - 1000 Kristjan Kurik 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
615 3. grupp 501 - 1000 Tiina Kuusik 1960 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
616 3. grupp 501 - 1000 Tauno Sau 1986 mees M21 Eesti, Rapla maakond
617 3. grupp 501 - 1000 Alo Saare 1988 mees M21 Eesti, Lääne maakond
618 3. grupp 501 - 1000 Margus Viet 1970 mees M45 Eesti, Rapla maakond
619 3. grupp 501 - 1000 Katrin Varik 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
620 3. grupp 501 - 1000 Tea Mey 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
621 3. grupp 501 - 1000 Ene Aigro 1960 naine N55 Eesti, Valga maakond
622 3. grupp 501 - 1000 Kadri Possul 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
623 3. grupp 501 - 1000 Silver Hermiste 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Team Helemäe
624 3. grupp 501 - 1000 Ingrid Lindenberg 1966 naine N50 Eesti, Tartu maakond
625 3. grupp 501 - 1000 Viktor Murnikov 1961 mees M55 Venemaa, Pihkva
Pskov Ski Team/Skobar
626 3. grupp 501 - 1000 Siim Peetrimägi 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Kaevukad
627 3. grupp 501 - 1000 Kaspar Kala 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
628 3. grupp 501 - 1000 Marek Pihlak 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
spordiklubi Altia
629 3. grupp 501 - 1000 Külli Hunt 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
630 3. grupp 501 - 1000 Mario Stepanov 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
631 3. grupp 501 - 1000 Raivo Meitus 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
632 3. grupp 501 - 1000 Sander Jaama 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
633 3. grupp 501 - 1000 Šerelin Zverev 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
634 3. grupp 501 - 1000 Andrus Ründal 1964 mees M50 Eesti, Rapla maakond
635 3. grupp 501 - 1000 Andrus Nurmik 1965 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
636 3. grupp 501 - 1000 Marko Leemet 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
637 3. grupp 501 - 1000 Vambola Lauk 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
638 3. grupp 501 - 1000 Riina Mardla 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Kolmeks
AS Kolmeks
639 3. grupp 501 - 1000 Ardi Printsmann 1968 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
640 3. grupp 501 - 1000 Märt Vaasna 1961 mees M55 Eesti, Jõgeva maakond
641 3. grupp 501 - 1000 Viljo Prantsus 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
642 3. grupp 501 - 1000 Taimar Ala 1979 mees M35 Eesti, Lääne-Viru maakond
Keskkonnaagentuur
643 3. grupp 501 - 1000 Kristel Vetemäe 1979 naine N35 Belgia, Brussel Hoofdstedelijk Gewest
644 3. grupp 501 - 1000 Kairo-Kristjan Kivisild 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
645 3. grupp 501 - 1000 Pavel Loskutov 1969 mees M45 Eesti, Valga maakond
646 3. grupp 501 - 1000 Siim Piirak 1990 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
647 3. grupp 501 - 1000 Vahur Rästa 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
648 3. grupp 501 - 1000 Ahti Raba 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
Danske Spordiklubi
649 3. grupp 501 - 1000 Indrek Kadak 1995 mees M21 Eesti, Valga maakond
650 3. grupp 501 - 1000 Toomas Kuris 1970 mees M45 Eesti, Saare maakond
651 3. grupp 501 - 1000 Tõnu Vahtra 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
652 3. grupp 501 - 1000 Veljo Väliste 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
653 3. grupp 501 - 1000 Ilmar Kõvatomas 1960 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
654 3. grupp 501 - 1000 Kaido Leiten 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
655 3. grupp 501 - 1000 Lennart Pulk 1973 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
Treeningpartner
656 3. grupp 501 - 1000 Siim Rein 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
657 3. grupp 501 - 1000 Silja Scheer 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
658 3. grupp 501 - 1000 Andres Hajanen 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
659 3. grupp 501 - 1000 Marek Vainola 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
660 3. grupp 501 - 1000 Rain Ruus 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
661 3. grupp 501 - 1000 Priit Tannik 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
662 3. grupp 501 - 1000 Hendrig Sellik 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
663 3. grupp 501 - 1000 Martin Palmiste 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
664 3. grupp 501 - 1000 Raul Mändla 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
665 3. grupp 501 - 1000 Urmas Hallik 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
666 3. grupp 501 - 1000 Andrus Maiste 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Treeningpartner
667 3. grupp 501 - 1000 Tanel Rauba 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
668 3. grupp 501 - 1000 Ermo Veelain 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
669 3. grupp 501 - 1000 Andres Žavoronkov 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
670 3. grupp 501 - 1000 Andro Mikkor 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
Nordecon
671 3. grupp 501 - 1000 Meelis Mütt 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
672 3. grupp 501 - 1000 Priit Hiob 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
673 3. grupp 501 - 1000 Karolina Pugal 2000 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Eesti Spordiselts Põhjakotkas
674 3. grupp 501 - 1000 Marten Tamme 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK käsipall
675 3. grupp 501 - 1000 Toomas Orasmaa 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
676 3. grupp 501 - 1000 Juhan Änilane 1951 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
677 3. grupp 501 - 1000 Ludmila Joce 1964 naine N50 Läti, Latvia
Matisons Runner's Club
678 3. grupp 501 - 1000 Peeter Kirpu 1953 mees M65 Eesti, Järva maakond
679 3. grupp 501 - 1000 Maret Müür 1984 naine N21 Eesti, Järva maakond
680 3. grupp 501 - 1000 Heigo Reima 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
681 3. grupp 501 - 1000 Madis Järvis 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
682 3. grupp 501 - 1000 Meliko Siniorg 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi
683 3. grupp 501 - 1000 Jaak Kümnik 1959 mees M55 Eesti, Harju maakond
Sparta
684 3. grupp 501 - 1000 Kaarel Karu 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
685 3. grupp 501 - 1000 Oliver Õunap 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
686 3. grupp 501 - 1000 Sander Vahtramäe 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
687 3. grupp 501 - 1000 Martin Nurk 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
688 3. grupp 501 - 1000 Brit Rammul 1985 naine N21 Eesti, Harju maakond
689 3. grupp 501 - 1000 Andrei Lambinen 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
AS Liviko
690 3. grupp 501 - 1000 Kersti Jääger 1982 naine N35 Eesti, Tartu maakond
691 3. grupp 501 - 1000 Tarmo Anton 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
692 3. grupp 501 - 1000 Martin Aarne 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
AS Helmes
693 3. grupp 501 - 1000 Ivo Raudheiding 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
694 3. grupp 501 - 1000 Vladislav Sapogov 1966 mees M50 Venemaa, Pihkva
Pskov Ski Team/Skobar
695 3. grupp 501 - 1000 Jaanis Pikkof 1989 mees M21 Eesti, Rapla maakond
Sportlove
696 3. grupp 501 - 1000 Kert Hunt 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK käsipall
697 3. grupp 501 - 1000 Tiit Suits 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
698 3. grupp 501 - 1000 Tõnu Paabstel 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
699 3. grupp 501 - 1000 Janeli Alliksaar 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK suusatamine
700 3. grupp 501 - 1000 Martin Vainu 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
701 3. grupp 501 - 1000 Virgo Mägi 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
702 3. grupp 501 - 1000 Indrek Jaadla 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
703 3. grupp 501 - 1000 Nils Pure 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
704 3. grupp 501 - 1000 Henri Helemäe 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Printbest
705 3. grupp 501 - 1000 Veiko Valjala 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
706 3. grupp 501 - 1000 Meelis Pärn 1971 mees M45 Eesti, Valga maakond
707 3. grupp 501 - 1000 Juhan Telling 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
708 3. grupp 501 - 1000 Gunnar Obolenski 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
709 3. grupp 501 - 1000 Janno Rebane 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
710 3. grupp 501 - 1000 Enn Sihver 1959 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
711 3. grupp 501 - 1000 Tommi Ründal 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
712 3. grupp 501 - 1000 Jüri Luhasaar 1991 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
713 3. grupp 501 - 1000 Marek Sarapuu 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
714 3. grupp 501 - 1000 Sander Sepa 1993 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
Sisekaitseakadeemia
715 3. grupp 501 - 1000 Mirek King 1969 mees M45 Eesti, Saare maakond
716 3. grupp 501 - 1000 Gunnar Meronen 1977 mees M40 Soome, Uusimaa
717 3. grupp 501 - 1000 Kardo Tamm 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Kolga-Jaani pőhikool
718 3. grupp 501 - 1000 Einar Hillep 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
719 3. grupp 501 - 1000 Signe Pulin 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Oskar
720 3. grupp 501 - 1000 Kristjan Kuusik 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
SEB spordiklubi
721 3. grupp 501 - 1000 Lauri Sõõro 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
722 3. grupp 501 - 1000 Vallo Laul 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Koondise Kormoranid
723 3. grupp 501 - 1000 Urmas Rebane 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
724 3. grupp 501 - 1000 Karl Oskar Tintse 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
725 3. grupp 501 - 1000 Siiri Kaaver 1964 naine N50 Eesti, Valga maakond
726 3. grupp 501 - 1000 Renee Tuul 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
727 3. grupp 501 - 1000 Signe Seskena 1989 naine N21 Läti, Vidzeme
728 3. grupp 501 - 1000 Maigi Tomp 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
729 3. grupp 501 - 1000 Heli Ajaots 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
730 3. grupp 501 - 1000 Kert-Kaspar Kärema 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
731 3. grupp 501 - 1000 Arnika Kajaste 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond
732 3. grupp 501 - 1000 Järvi Valter 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
733 3. grupp 501 - 1000 Tõnis Türn 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
734 3. grupp 501 - 1000 Handreas Karl Kivistik 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK sõudmine
735 3. grupp 501 - 1000 Frid Kaljas 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
736 3. grupp 501 - 1000 Bruno Tammaru 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
737 3. grupp 501 - 1000 Kristina Uibo 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
738 3. grupp 501 - 1000 Raivo Oras 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Eesti Energia Spordiklubi
739 3. grupp 501 - 1000 Andre Anis 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
740 3. grupp 501 - 1000 Einars Jansons 1986 mees M21 Läti, Ventspils
Matisons Runners Club
741 3. grupp 501 - 1000 Mati Kütt 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
742 3. grupp 501 - 1000 Gunnar Eensoo 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
743 3. grupp 501 - 1000 Kalmer Laev 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
744 3. grupp 501 - 1000 Rauno Tafenau 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Põhjakotkas
745 3. grupp 501 - 1000 Maria Sarv 1983 naine N35 Eesti, Tartu maakond
746 3. grupp 501 - 1000 Üllar Vill 1969 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
747 3. grupp 501 - 1000 Olesja Liberova 1978 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
748 3. grupp 501 - 1000 Kati-Kristella Kivisild 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
749 3. grupp 501 - 1000 Alina Rence 1985 naine N21 Läti, Riga
PaBaso.lv
750 3. grupp 501 - 1000 Kalle Lillemets 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Tervisliku elustiili klubi
751 3. grupp 501 - 1000 Mare Mändla 1966 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
752 3. grupp 501 - 1000 Taivo Kask 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
753 3. grupp 501 - 1000 Sulev Marja 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
JK Hermes
754 3. grupp 501 - 1000 Gunnar Koitne 1953 mees M65 Eesti, Harju maakond
Kosses OÜ
755 3. grupp 501 - 1000 Marko Bogoljubov 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
756 3. grupp 501 - 1000 Maido Puks 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
757 3. grupp 501 - 1000 Silja Põder 1974 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
SEB
758 3. grupp 501 - 1000 Heigo Paide 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
759 3. grupp 501 - 1000 Jane Raudsepp 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
760 3. grupp 501 - 1000 Tarmo Koll 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
761 3. grupp 501 - 1000 Tanel Tamm 1981 mees M35 Eesti, Saare maakond
762 3. grupp 501 - 1000 Katrin Kahu 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
763 3. grupp 501 - 1000 Martin Juurik 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
764 3. grupp 501 - 1000 Kristiina Rull 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
765 3. grupp 501 - 1000 Risto Valdmaa 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
766 3. grupp 501 - 1000 Mudite Ritere 1964 naine N50 Läti, Ogres novads
767 3. grupp 501 - 1000 Merlin Mõistus 1984 naine N21 Eesti, Harju maakond
768 3. grupp 501 - 1000 Märt Kees 1984 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
769 3. grupp 501 - 1000 Marko Kolk 1968 mees M50 Eesti, Saare maakond
770 3. grupp 501 - 1000 Sten Üprus 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
771 3. grupp 501 - 1000 Markku Mägi 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
772 3. grupp 501 - 1000 Robert Born 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
773 3. grupp 501 - 1000 Kaitis Kõllamets 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
774 3. grupp 501 - 1000 Neeme Tõnisson 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
775 3. grupp 501 - 1000 Liis Varik 1991 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
776 3. grupp 501 - 1000 Allan Anniste 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
777 3. grupp 501 - 1000 Eero Rannama 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
778 3. grupp 501 - 1000 Andres Andema 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
779 3. grupp 501 - 1000 Markus Laas 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
780 3. grupp 501 - 1000 Martin Liiva 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
781 3. grupp 501 - 1000 Indrek Viikmaa 1971 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
782 3. grupp 501 - 1000 Priit Pärg 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
783 3. grupp 501 - 1000 Tiit Parik 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
784 3. grupp 501 - 1000 Jason Mätas 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
785 3. grupp 501 - 1000 Karin Ulejev 1969 naine N45 Eesti, Lääne maakond
786 3. grupp 501 - 1000 Kaspar Lind 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK suusatamine
787 3. grupp 501 - 1000 Keit Lõhmus 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
788 3. grupp 501 - 1000 Kaido Karussaar 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
789 3. grupp 501 - 1000 Janar Müür 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond
PPA
790 3. grupp 501 - 1000 Madis Meimre 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
791 3. grupp 501 - 1000 Tiit Vaasna 1959 mees M55 Eesti, Tartu maakond
792 3. grupp 501 - 1000 Aarne Nõmberg 1962 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia AS
793 3. grupp 501 - 1000 Kristel Tukk 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
TriPassion
794 3. grupp 501 - 1000 Tauno Ilves 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
795 3. grupp 501 - 1000 Hannes Soo 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
796 3. grupp 501 - 1000 Hanno Suits 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
797 3. grupp 501 - 1000 Ragnar Sepp 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Org.Com.Juura
798 3. grupp 501 - 1000 Allan Roosimägi 1985 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
799 3. grupp 501 - 1000 Andres Sööt 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
Alla tunni vana
800 3. grupp 501 - 1000 Mikk Järvis 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
801 3. grupp 501 - 1000 Kalle Roosi 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
802 3. grupp 501 - 1000 Kevin Nutov 2002 mees M16 Eesti, Järva maakond
Koigi kool
803 3. grupp 501 - 1000 Rein Väin 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Duunja maailmameistriks
804 3. grupp 501 - 1000 Riina Soolo 1975 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
805 3. grupp 501 - 1000 Alar Ulk 1952 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
806 3. grupp 501 - 1000 Aleksander Pertelson 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK käsipall
807 3. grupp 501 - 1000 Mihkel Lõpp 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK käsipall
808 3. grupp 501 - 1000 Ildar Nisamedtinov 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
809 3. grupp 501 - 1000 Piret Hirv 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
810 3. grupp 501 - 1000 Tarmo Villum 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
811 3. grupp 501 - 1000 Ergo Adams 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
812 3. grupp 501 - 1000 Kristiina Pullerits 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
813 3. grupp 501 - 1000 Ave Ojasoon 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
814 3. grupp 501 - 1000 Kertu Kula 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
815 3. grupp 501 - 1000 Kristjan Gold 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
816 3. grupp 501 - 1000 Klen Krünberg 1990 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
817 3. grupp 501 - 1000 Heldi Kaares 1970 naine N45 Eesti, Valga maakond
818 3. grupp 501 - 1000 Marina Järve 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
819 3. grupp 501 - 1000 Kristjan Vällik 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
820 3. grupp 501 - 1000 Tiina Mattiisen 1965 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
821 3. grupp 501 - 1000 Olav Mets 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
822 3. grupp 501 - 1000 Kenert Tamm 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK maadlus
823 3. grupp 501 - 1000 Inga Teder 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
824 3. grupp 501 - 1000 Toomas Viira 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
825 3. grupp 501 - 1000 Madis Randaru 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
826 3. grupp 501 - 1000 Taavi Kõrvits 1986 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
PREAB
827 3. grupp 501 - 1000 Taavi Merida 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
828 3. grupp 501 - 1000 Reine Koppel 1968 naine N50 Eesti, Jõgeva maakond
829 3. grupp 501 - 1000 Andro Metsis 1973 mees M45 Eesti, Rapla maakond
830 3. grupp 501 - 1000 Ahti Vares 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
831 3. grupp 501 - 1000 Arvi Schihalejev 1964 mees M50 Eesti, Rapla maakond
832 3. grupp 501 - 1000 Karl-Joan Alesma 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
833 3. grupp 501 - 1000 Ravel Leisalu 2005 mees M14 Eesti, Ida-Viru maakond
834 3. grupp 501 - 1000 Andor Pilve 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
835 3. grupp 501 - 1000 Kätlin Atonen 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
836 3. grupp 501 - 1000 Kaspar Viira 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
837 3. grupp 501 - 1000 Jaan Tõnissoo 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
838 3. grupp 501 - 1000 Andres Tamm 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
839 3. grupp 501 - 1000 Evelin Ausmees 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
840 3. grupp 501 - 1000 Ursula Rummel 1995 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond
841 3. grupp 501 - 1000 Janno Rillo 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
842 3. grupp 501 - 1000 Avo Kask 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
843 3. grupp 501 - 1000 Arvids Silins 1968 mees M50 Läti, Riga
844 3. grupp 501 - 1000 Hannes Murulaid 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Printbest
845 3. grupp 501 - 1000 Ragne Jürgens 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
846 3. grupp 501 - 1000 Ulvi Lond 1967 naine N50 Eesti, Tartu maakond
847 3. grupp 501 - 1000 Marcus Kais 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Team Airok
848 3. grupp 501 - 1000 Tarvo Hendrikson 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
849 3. grupp 501 - 1000 Inno Stroom 1976 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
850 3. grupp 501 - 1000 Kulno Kipper 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
851 3. grupp 501 - 1000 Peteris Mikuckis 2001 mees M18 Läti, Ventspils
Matisons Runners Club
852 3. grupp 501 - 1000 Kaili Vainumaa 1970 naine N45 Eesti, Harju maakond
KMS OÜ
853 3. grupp 501 - 1000 Joosep Balõnski 2004 mees M14 Eesti, Harju maakond
854 3. grupp 501 - 1000 Remy Tiitre 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
855 3. grupp 501 - 1000 Riho Tomson 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
856 3. grupp 501 - 1000 Ats Viira 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
857 3. grupp 501 - 1000 Mart Moor 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
858 3. grupp 501 - 1000 Oskar Lind 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
859 3. grupp 501 - 1000 Rauno Schmeimann 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
860 3. grupp 501 - 1000 Merike Ilves 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
861 3. grupp 501 - 1000 Marek Ojasalu 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
Oskar
862 3. grupp 501 - 1000 Liisi Järve 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
863 3. grupp 501 - 1000 Toomas Truu 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
864 3. grupp 501 - 1000 Tuule Truu 2005 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
865 3. grupp 501 - 1000 Teesi Tuul 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
SE Põhjakotkas Viljandi
866 3. grupp 501 - 1000 Marko Heinmäe 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
867 3. grupp 501 - 1000 Jaanus Akel 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
868 3. grupp 501 - 1000 Marju Lepmets 1977 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
869 3. grupp 501 - 1000 Janek Balõnski 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
870 3. grupp 501 - 1000 Andres Lond 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
871 3. grupp 501 - 1000 Sander Šinkartšuk 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
872 3. grupp 501 - 1000 Heiki Roomet 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
873 3. grupp 501 - 1000 Kaarel Tõruvere 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
874 3. grupp 501 - 1000 Aurika Reiles 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
875 3. grupp 501 - 1000 Iti Marii Varik 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Perekond Varik
876 3. grupp 501 - 1000 Jaanus Treffner 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
877 3. grupp 501 - 1000 Eston Kohver 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
878 3. grupp 501 - 1000 Kaupo Õllek 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
879 3. grupp 501 - 1000 Madleen Mänd 1994 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
880 3. grupp 501 - 1000 Martinš Mazurs 2002 mees M16 Läti, Vidzeme
881 3. grupp 501 - 1000 Rait Muttel 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
882 3. grupp 501 - 1000 Lembit Männasoo 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
883 3. grupp 501 - 1000 Anto Lukk 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
884 3. grupp 501 - 1000 Eve Sankovski 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
885 3. grupp 501 - 1000 Juhan Aasaru 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
886 3. grupp 501 - 1000 Marika Roopärg 1967 naine N50 Soome, Uusimaa
Täppsportlased MTÜ
887 3. grupp 501 - 1000 Aivo Priks 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
888 3. grupp 501 - 1000 Hando Ruusmaa 1977 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
889 3. grupp 501 - 1000 Peeter Vister 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
890 3. grupp 501 - 1000 Markus Lepmets 2001 mees M18 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
891 3. grupp 501 - 1000 Kelli Ilisson 1995 naine N21 Eesti, Tartu maakond
892 3. grupp 501 - 1000 Sirli Põder 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
893 3. grupp 501 - 1000 Vladimir Heerik 1949 mees M65 Eesti, Tartu maakond
894 3. grupp 501 - 1000 Viljar Ott 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
895 3. grupp 501 - 1000 Sonja Anderson 2001 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
896 3. grupp 501 - 1000 Riido Villup 1981 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
897 3. grupp 501 - 1000 Grete Põder 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Haigla
898 3. grupp 501 - 1000 Piret Mägi 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
899 3. grupp 501 - 1000 Marko Pent 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
900 3. grupp 501 - 1000 Tõnis Tollimägi 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Viljandi Rattaklubi
901 3. grupp 501 - 1000 Andri Ardel 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
902 3. grupp 501 - 1000 Janno Arro 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
903 3. grupp 501 - 1000 Heiki Pilm 1981 mees M35 Eesti, Valga maakond
Tõrva VK
904 3. grupp 501 - 1000 Henn Sepp 1948 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
905 3. grupp 501 - 1000 Väino Miil 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Dance Forever MTÜ
906 3. grupp 501 - 1000 Tanel Kipper 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
907 3. grupp 501 - 1000 Alger Ers 1975 mees M40 Eesti, Hiiu maakond
908 3. grupp 501 - 1000 Tanel Sõrmus 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
909 3. grupp 501 - 1000 Urmet Külaots 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suu
910 3. grupp 501 - 1000 Herki Laanmets 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
911 3. grupp 501 - 1000 Aivar Aalmann 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
912 3. grupp 501 - 1000 Merike Org 1968 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Espak Viljandi AS
913 3. grupp 501 - 1000 Kristjan Maasalu 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
RTK
914 3. grupp 501 - 1000 Mart Erbe 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
915 3. grupp 501 - 1000 Iveta Karole 1965 naine N50 Läti, Vidzeme
916 3. grupp 501 - 1000 Indrek Ränd 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
917 3. grupp 501 - 1000 Aimi Pihel 1951 naine N65 Eesti, Harju maakond
918 3. grupp 501 - 1000 Koit Nilson 1961 mees M55 Eesti, Harju maakond
919 3. grupp 501 - 1000 Kermo Tungal 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
920 3. grupp 501 - 1000 Tõnis Visnap 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Jooksupartner
921 3. grupp 501 - 1000 Jaanus Paju 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
922 3. grupp 501 - 1000 Kaido Vainola 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
923 3. grupp 501 - 1000 Avo Lode 1963 mees M55 Eesti, Põlva maakond
924 3. grupp 501 - 1000 Jaano Kaaver 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
925 3. grupp 501 - 1000 Jaan Õmblus 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
926 3. grupp 501 - 1000 Oliver Kevad 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
927 3. grupp 501 - 1000 Sandor Järvsoo 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
928 3. grupp 501 - 1000 Siim Sülla 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
929 3. grupp 501 - 1000 Katre Härm 1992 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
PREAB
930 3. grupp 501 - 1000 Hanna-Marii Kaljas 1997 naine N21 Eesti, Harju maakond
931 3. grupp 501 - 1000 Mikk Kadak 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
932 3. grupp 501 - 1000 Veiko Jansen 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
933 3. grupp 501 - 1000 Ingrid Ait 1978 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
934 3. grupp 501 - 1000 Kaili Kuusik 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
935 3. grupp 501 - 1000 Andrei Lopsik 1955 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
936 3. grupp 501 - 1000 Madis Paltser 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
937 3. grupp 501 - 1000 Tarmo Holsting 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
938 3. grupp 501 - 1000 Vahur Mägi 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
939 3. grupp 501 - 1000 Andres Ohu 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
940 3. grupp 501 - 1000 Andrus Mutli 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
941 3. grupp 501 - 1000 Ulli Karu 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
942 3. grupp 501 - 1000 Ando Konrad 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
943 3. grupp 501 - 1000 Evelin Kose 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
944 3. grupp 501 - 1000 Janar Varep 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK vibu
945 3. grupp 501 - 1000 Priit Kallas 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
946 3. grupp 501 - 1000 Margit Murumägi 2000 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK suusatamine
947 3. grupp 501 - 1000 Marko Laigna 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
948 3. grupp 501 - 1000 Teevi Tuul 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
SE Põhjakotkas Viljandi
949 3. grupp 501 - 1000 Hillar Valgma 1979 mees M35 Eesti, Rapla maakond
950 3. grupp 501 - 1000 Liidia Koni 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK kergejõustik
951 3. grupp 501 - 1000 Karin Sangla 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
952 3. grupp 501 - 1000 Merike Malva 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
953 3. grupp 501 - 1000 Gaily Männik 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
954 3. grupp 501 - 1000 Tanel Lellep 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK suusatamine
955 3. grupp 501 - 1000 Eve Tammemäe 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
956 3. grupp 501 - 1000 Robin Murulaid 2007 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Printbest
957 3. grupp 501 - 1000 Madis Metus 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
958 3. grupp 501 - 1000 Viljar Süsi 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
SnowHound
959 3. grupp 501 - 1000 Rein Tamm 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
NORDWOOD
960 3. grupp 501 - 1000 Einar Miil 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
961 3. grupp 501 - 1000 Allvar Väli 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
962 3. grupp 501 - 1000 Jaan Keerma 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
963 3. grupp 501 - 1000 Keliis Lillemets 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Tervisliku elustiili klubi
964 3. grupp 501 - 1000 Raimo Oinus 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
965 3. grupp 501 - 1000 Margus Rink 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
966 3. grupp 501 - 1000 Kerdo Koppel 1993 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
967 3. grupp 501 - 1000 Annabel Raudsepp 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK kergejõustik
968 3. grupp 501 - 1000 Veiko Kase 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
969 3. grupp 501 - 1000 Urmas Õunap 1968 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
970 3. grupp 501 - 1000 Meelis Atonen 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
971 3. grupp 501 - 1000 Riko Leskov 2003 mees M16 Eesti, Harju maakond
972 3. grupp 501 - 1000 Kait Kasak 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SnowHound
973 3. grupp 501 - 1000 Airet Andresson 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
G4S Eesti AS
974 3. grupp 501 - 1000 Riho Jesse 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
975 3. grupp 501 - 1000 Reiko Anniko 1990 mees M21 Eesti, Valga maakond
976 3. grupp 501 - 1000 Liisa Marie Printsmann 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
977 3. grupp 501 - 1000 Tarmo Kallaste 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Cyclon
978 3. grupp 501 - 1000 Aija Lace 1952 naine N65 Läti, Vidzeme
979 3. grupp 501 - 1000 Vahur Pindma 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
JK Hermes
980 3. grupp 501 - 1000 Are Tints 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Elamuspank
981 3. grupp 501 - 1000 Helmut Koovit 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
982 3. grupp 501 - 1000 Erkki Naaris 1978 mees M40 Eesti, Valga maakond
983 3. grupp 501 - 1000 Janno Roopa 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
984 3. grupp 501 - 1000 Hans Väre 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
985 3. grupp 501 - 1000 Andrus Pajula 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
986 3. grupp 501 - 1000 Kuido Kond 1970 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
987 3. grupp 501 - 1000 Tene Järvsoo 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
Türi Jõud
988 3. grupp 501 - 1000 Fred Üprus 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
989 3. grupp 501 - 1000 Mark Marten Vändre 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
990 3. grupp 501 - 1000 Keili Purju 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
991 3. grupp 501 - 1000 Kristina Reinsalu 1973 naine N45 Eesti, Tartu maakond
992 3. grupp 501 - 1000 Meelis Tooding 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
993 3. grupp 501 - 1000 Liia Nilp 1979 naine N35 Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
994 3. grupp 501 - 1000 Aivar Hommik 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SVK
995 3. grupp 501 - 1000 Mihkel Rähn 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
996 3. grupp 501 - 1000 Ago Kütt 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
997 3. grupp 501 - 1000 Grete Almre 1995 naine N21 Eesti, Tartu maakond
998 3. grupp 501 - 1000 Erki Kaur 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
999 3. grupp 501 - 1000 Jürgen Aas 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Kesklinnakool
1000 3. grupp 501 - 1000 Kärt Hüva 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK suusatamine
1001 4. grupp 1001 - 1500 Rene Mainsoo 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1002 4. grupp 1001 - 1500 Heli Sepping 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
1003 4. grupp 1001 - 1500 Jaanus Lauk 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1004 4. grupp 1001 - 1500 Hannes Roomet 1953 mees M65 Eesti, Rapla maakond
1005 4. grupp 1001 - 1500 Rene Luik 1984 mees M21 Eesti, Järva maakond
1006 4. grupp 1001 - 1500 Ülar Igandi 1962 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
1007 4. grupp 1001 - 1500 Reti Joandi 1975 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
1008 4. grupp 1001 - 1500 Karl Rasmus Tiislär 2004 mees M14 Eesti, Harju maakond
Nõmme Sk
1009 4. grupp 1001 - 1500 Birgit Nool 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1010 4. grupp 1001 - 1500 Toomas Vilberg 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1011 4. grupp 1001 - 1500 Sten Uritam 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
Karmet Grupp
1012 4. grupp 1001 - 1500 Klaid Bakhoff 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1013 4. grupp 1001 - 1500 Silver Juurik 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1014 4. grupp 1001 - 1500 Marju Jürgens 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1015 4. grupp 1001 - 1500 Katrin Peterkopf 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Grant Thornton
1016 4. grupp 1001 - 1500 Kaidi Ojamäe 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1017 4. grupp 1001 - 1500 Margus Trees 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
A&T spordiklubi
1018 4. grupp 1001 - 1500 Meelis Muts 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1019 4. grupp 1001 - 1500 Taavi Tuul 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
1020 4. grupp 1001 - 1500 Robert Unga 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1021 4. grupp 1001 - 1500 Diana Teemo 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1022 4. grupp 1001 - 1500 Helen Tuur 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1023 4. grupp 1001 - 1500 Arvi Suur 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1024 4. grupp 1001 - 1500 Ülo Luuka 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
1025 4. grupp 1001 - 1500 Liis Gluhhovtšenko 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
1026 4. grupp 1001 - 1500 Marit Aasaru 1983 naine N35 Eesti, Tartu maakond
1027 4. grupp 1001 - 1500 Indrek Pitk 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
1028 4. grupp 1001 - 1500 Maarika Reiles 1967 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
1029 4. grupp 1001 - 1500 Enelin Alter 1987 naine N21 Eesti, Valga maakond
SK ProRunner
1030 4. grupp 1001 - 1500 Martin Iro 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Printbest
1031 4. grupp 1001 - 1500 Kati Rimmel 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Kolmeks
AS Kolmeks
1032 4. grupp 1001 - 1500 Mario Kirt 1981 mees M35 Eesti, Valga maakond
1033 4. grupp 1001 - 1500 Märten Saaliste 2005 mees M14 Eesti, Rapla maakond
1034 4. grupp 1001 - 1500 Kristel Turja 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
Turja Tour
1035 4. grupp 1001 - 1500 Ivo Hindreus 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
1036 4. grupp 1001 - 1500 Urmas Truuts 1965 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
1037 4. grupp 1001 - 1500 Margit Rändur 1975 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
1038 4. grupp 1001 - 1500 Kairi Luik 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1039 4. grupp 1001 - 1500 Maria Liisa Tõnissoo 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
1040 4. grupp 1001 - 1500 Irmen Noormaa 1990 naine N21 Eesti, Võru maakond
1041 4. grupp 1001 - 1500 Renert Vidder 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
1042 4. grupp 1001 - 1500 Mihkel Lippo 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1043 4. grupp 1001 - 1500 Ivo Seeba 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1044 4. grupp 1001 - 1500 Eero Raja 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Raja&Raja Oü
1045 4. grupp 1001 - 1500 Kaupo Püvi 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
1046 4. grupp 1001 - 1500 Kadi Lõhmus 2001 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
1047 4. grupp 1001 - 1500 Triinu Kannel 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1048 4. grupp 1001 - 1500 Bruno Münter 1956 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
1049 4. grupp 1001 - 1500 Kristin Arm 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
TSK Joosu
1050 4. grupp 1001 - 1500 Aili Jürimäe 1969 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
1051 4. grupp 1001 - 1500 Eiko Nõgols 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1052 4. grupp 1001 - 1500 Natalia Kamberg 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
1053 4. grupp 1001 - 1500 Virve Neerot 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi sõudeklubi
1054 4. grupp 1001 - 1500 Silver Jänes 1986 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
1055 4. grupp 1001 - 1500 Margus Lepmets 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
IITEE OÜ
1056 4. grupp 1001 - 1500 Rein Kane 1945 mees M70 Eesti, Harju maakond
Loksa RSK
1057 4. grupp 1001 - 1500 Henry Vessenberg 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1058 4. grupp 1001 - 1500 Kristjan Laidna 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
1059 4. grupp 1001 - 1500 Peep Ristmägi 1945 mees M70 Eesti, Harju maakond
JK Hermes
1060 4. grupp 1001 - 1500 Timo Undla 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1061 4. grupp 1001 - 1500 Rasmus Jänes 1982 mees M35 Eesti, Lääne-Viru maakond
1062 4. grupp 1001 - 1500 Piret Kuusma 1968 naine N50 Eesti, Tartu maakond
1063 4. grupp 1001 - 1500 Vahur Vahemets 1969 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1064 4. grupp 1001 - 1500 Reevo Maidla 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
1065 4. grupp 1001 - 1500 Lii Susi 1978 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1066 4. grupp 1001 - 1500 Andrus Naelapea 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Cleveron AS
1067 4. grupp 1001 - 1500 Elar Jeeger 1987 mees M21 Eesti, Valga maakond
1068 4. grupp 1001 - 1500 Kaire Klaus 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
1069 4. grupp 1001 - 1500 Mikk Vaaks 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1070 4. grupp 1001 - 1500 Birgit Murumägi 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
1071 4. grupp 1001 - 1500 Agris Eensalu 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK Pleki Pande
1072 4. grupp 1001 - 1500 Deivy Vaal 1991 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Oskar
1073 4. grupp 1001 - 1500 Kairi Kadarpik 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
1074 4. grupp 1001 - 1500 Liisi Palgi 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1075 4. grupp 1001 - 1500 Andres Siimon 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1076 4. grupp 1001 - 1500 Reet Luhaäär 1953 naine N65 Eesti, Harju maakond
1077 4. grupp 1001 - 1500 Ain Jaago 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
1078 4. grupp 1001 - 1500 Maarjo Rösler 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK vibu
1079 4. grupp 1001 - 1500 Kaido Männi 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1080 4. grupp 1001 - 1500 Evelin Pihlak 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
spordiklubi Altia
1081 4. grupp 1001 - 1500 Kristin Piik 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1082 4. grupp 1001 - 1500 Tiit Remmel 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1083 4. grupp 1001 - 1500 Holger Mägi 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
1084 4. grupp 1001 - 1500 Piret Lood 1984 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1085 4. grupp 1001 - 1500 Taimo Lipp 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
1086 4. grupp 1001 - 1500 Kevin Hunt 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
1087 4. grupp 1001 - 1500 Marja-Liisa Alliksoo 1991 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
1088 4. grupp 1001 - 1500 Sandra Õnne 1991 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1089 4. grupp 1001 - 1500 Jaak Ritso 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
Nortal
1090 4. grupp 1001 - 1500 Kätlin Markvart 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1091 4. grupp 1001 - 1500 Tarmo Oidjärv 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
1092 4. grupp 1001 - 1500 Iriina Kodres 1978 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1093 4. grupp 1001 - 1500 Liis Litvinov 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1094 4. grupp 1001 - 1500 Hando Annuk 1981 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
1095 4. grupp 1001 - 1500 Taivo Tera 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1096 4. grupp 1001 - 1500 Timo Kuldkepp 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
1097 4. grupp 1001 - 1500 Janika Rohtla 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1098 4. grupp 1001 - 1500 Carmen Oja 1994 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1099 4. grupp 1001 - 1500 Eda Lehmann 1968 naine N50 Eesti, Harju maakond
Elujooks
1100 4. grupp 1001 - 1500 Gerli Piik 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
1101 4. grupp 1001 - 1500 Heli Torim 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1102 4. grupp 1001 - 1500 Kärolyn Mäesaar 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK sõudmine
1103 4. grupp 1001 - 1500 Karel Toss 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1104 4. grupp 1001 - 1500 Dzintars Mocs 1976 mees M40 Läti, Valmiera
1105 4. grupp 1001 - 1500 Taavi Alekõrs 1978 mees M40 Eesti, Valga maakond
1106 4. grupp 1001 - 1500 Timo Vennik 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1107 4. grupp 1001 - 1500 Annely Kärema 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
1108 4. grupp 1001 - 1500 Romet Vinnal 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
1109 4. grupp 1001 - 1500 Silver Kuldkepp 1988 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
1110 4. grupp 1001 - 1500 Heli Zvorovski 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
1111 4. grupp 1001 - 1500 Diana Purga 1985 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1112 4. grupp 1001 - 1500 Johannes Kruusma 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Avar
1113 4. grupp 1001 - 1500 Kaja Loorens 1982 naine N35 Eesti, Lääne maakond
Oru SK
1114 4. grupp 1001 - 1500 Valdo Vändre 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1115 4. grupp 1001 - 1500 Jaan Vennik 1948 mees M70 Eesti, Tartu maakond
1116 4. grupp 1001 - 1500 Valev Altmets 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
1117 4. grupp 1001 - 1500 Andres Tinkus 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
Pärnu kahe silla klubi
1118 4. grupp 1001 - 1500 Karel Karro 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
1119 4. grupp 1001 - 1500 Vaido Kala 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
1120 4. grupp 1001 - 1500 Taavi Kala 2003 mees M16 Eesti, Rapla maakond
1121 4. grupp 1001 - 1500 Sirle Nõmm 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
1122 4. grupp 1001 - 1500 Andres Laiapea 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1123 4. grupp 1001 - 1500 Johannes Ränd 2004 mees M14 Eesti, Harju maakond
1124 4. grupp 1001 - 1500 Evelin Pellenen 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1125 4. grupp 1001 - 1500 Kevin Rajasoo 1997 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
1126 4. grupp 1001 - 1500 Alar Koot 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
1127 4. grupp 1001 - 1500 Madis Mägi 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1128 4. grupp 1001 - 1500 Sigrid Janke 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1129 4. grupp 1001 - 1500 Mihkel Nestor 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1130 4. grupp 1001 - 1500 Kristi Siibak 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1131 4. grupp 1001 - 1500 Ivo Indriko 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
1132 4. grupp 1001 - 1500 Hillar Vainjärv 1950 mees M65 Eesti, Harju maakond
METEK
1133 4. grupp 1001 - 1500 Joel Keernik 1979 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
PREAB
1134 4. grupp 1001 - 1500 Katre Tatrik 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
1135 4. grupp 1001 - 1500 Jaak Kimmel 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1136 4. grupp 1001 - 1500 Andres Aller 1979 mees M35 Eesti, Rapla maakond
1137 4. grupp 1001 - 1500 Mari-Helen Prinzmann 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1138 4. grupp 1001 - 1500 Grete Allilender 1993 naine N21 Eesti, Valga maakond
1139 4. grupp 1001 - 1500 Kätlin Ulk 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1140 4. grupp 1001 - 1500 Eero Lõhmus 2004 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
1141 4. grupp 1001 - 1500 Lauri Lindmäe 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
1142 4. grupp 1001 - 1500 Meelik Gornoi 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
1143 4. grupp 1001 - 1500 Riho Kapp 1947 mees M70 Eesti, Järva maakond
AMBLA SK
1144 4. grupp 1001 - 1500 Rutt Poolakese 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1145 4. grupp 1001 - 1500 Valeri Mats 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1146 4. grupp 1001 - 1500 Raimond Saks 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
1147 4. grupp 1001 - 1500 Alari Uusna 1969 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
SK JÕULU
1148 4. grupp 1001 - 1500 Anneli Akel 1986 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Printbest
1149 4. grupp 1001 - 1500 Merlyn Hõbemäe 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Keskus
1150 4. grupp 1001 - 1500 Maris Pajur 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
1151 4. grupp 1001 - 1500 Kristi Rao 1974 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
1152 4. grupp 1001 - 1500 Heivi Küla 1978 naine N40 Eesti, Valga maakond
1153 4. grupp 1001 - 1500 Karol Toompalu 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1154 4. grupp 1001 - 1500 Imre Nursi 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1155 4. grupp 1001 - 1500 Viigi Kipper 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1156 4. grupp 1001 - 1500 Vaigo Mikson 1992 mees M21 Eesti, Järva maakond
1157 4. grupp 1001 - 1500 Ingrid Piir 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
1158 4. grupp 1001 - 1500 Andry Nõgols 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1159 4. grupp 1001 - 1500 Erkki Metsa 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1160 4. grupp 1001 - 1500 Alo Tintse 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
1161 4. grupp 1001 - 1500 Margit Kink 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
1162 4. grupp 1001 - 1500 Marge Almre 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1163 4. grupp 1001 - 1500 Bruno Otto 1983 mees M35 Eesti, Valga maakond
1164 4. grupp 1001 - 1500 Lauri Kaaviste 1972 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1165 4. grupp 1001 - 1500 Rene Talts 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK maadlus
1166 4. grupp 1001 - 1500 Maarja Vaasna 1981 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond
1167 4. grupp 1001 - 1500 Kristjan Värv 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Skicircus
1168 4. grupp 1001 - 1500 Rainer-Kevin Suuder 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi SK maadlus
1169 4. grupp 1001 - 1500 Ragnar Popell 2001 mees M18 Eesti, Harju maakond
Streetdeli OÜ
1170 4. grupp 1001 - 1500 Aaron Oliver Aaviste 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
1171 4. grupp 1001 - 1500 Rita Kivila 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1172 4. grupp 1001 - 1500 Tanel Tõnisson 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
1173 4. grupp 1001 - 1500 Are Vest 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
1174 4. grupp 1001 - 1500 Juhan Paabstel 1959 mees M55 Eesti, Harju maakond
1175 4. grupp 1001 - 1500 Kärt Radik 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
1176 4. grupp 1001 - 1500 Rein Schihalejev 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1177 4. grupp 1001 - 1500 Anu Ehala 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
1178 4. grupp 1001 - 1500 Reidar Bekker 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
1179 4. grupp 1001 - 1500 Jaanus Järv 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
Pomarfin OÜ
1180 4. grupp 1001 - 1500 Birgit Prantsus 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1181 4. grupp 1001 - 1500 Enn Pärtma 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
1182 4. grupp 1001 - 1500 Diana Ošur 1971 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
1183 4. grupp 1001 - 1500 Janek Palm 2001