Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Lastejooks Teatejooks Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Galerii Kommentaarid (1) Ajalugu

Toetajad

Kultuurkapital
Sakala
Airok
Just Rest
Egg
OÜ Print Best
Viljandi linn
VMT Betoon
Leiger OÜ
Espak AS
ESRO AS
Myfitness
Eesti Linnajooksud
Viljandi Gümnaasium
Viljandi Muusikakool
Viljandi Spordikool
Sakala Suusaklubi
Viljandi Suusaklubi
UKU Keskus
Ugala Teater

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 13.05.2019 11:03.

89. Suurjooks ümber Viljandi järve stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Eliit 1-100 Mukunga, Ibrahim Wachira 1989 mees M21 Kenya, Tartumaa
2 Eliit 1-100 Kivistik, Kaur 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond SS Tartu Kalev
3 Eliit 1-100 Nurme, Tiidrek 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
4 Eliit 1-100 Hartmanis, Reinis 1994 mees M21 Läti, Kurzeme Matisons Runners Club
5 Eliit 1-100 Nikolajev, Ilja 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Team Airok
6 Eliit 1-100 Kits, Keio 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Team Airok
7 Eliit 1-100 Hussar, Karel 1995 mees M21 Eesti, Võru maakond Tartu Ülikooli Spordiklubi
8 Eliit 1-100 Kais, Ülari 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Team Airok
9 Eliit 1-100 Hvalõnski, Roman 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond Sparta SS
10 Eliit 1-100 Ratasepp, Rait 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
11 Eliit 1-100 Grinvalds, Guntis 1979 mees M35 Läti, Latvia
12 Eliit 1-100 Matisons, Aigars 1971 mees M45 Läti, Ventspils Matisons Runners Club
13 Eliit 1-100 Košelev, Vjatšeslav 1968 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
14 Eliit 1-100 Siimer, Kristo 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond Nõmme Spordiklubi Biathlon
15 Eliit 1-100 Tammemäe, Joosep 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
16 Eliit 1-100 Mukhin, Grigory 1979 mees M35 Venemaa, Pihkva Pskov Ski Team/Skobar
17 Eliit 1-100 Soo, Allar 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
18 Eliit 1-100 Paris, Olav 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
19 Eliit 1-100 Širokov, Juri 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
20 Eliit 1-100 Reitsnik, Tarmo 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
21 Eliit 1-100 Rink, Meelis 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond SK Viljandi Jokker / PPA
22 Eliit 1-100 Luik, Lauri 1982 mees M35 Eesti, Lääne maakond
23 Eliit 1-100 Osjamets, Madis 1981 mees M35 Eesti, Saare maakond sparta
24 Eliit 1-100 Reinart, Rauno 1992 mees M21 Eesti, Järva maakond
25 Eliit 1-100 Utar, Urmas 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
26 Eliit 1-100 Veilberg, Meelis 1961 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
27 Eliit 1-100 Lundver, Mardo 1992 mees M21 Eesti, Rapla maakond Rapla Jooksuklubi
28 Eliit 1-100 Hussar, Aimar 1981 mees M35 Eesti, Võru maakond Kündja Spordiklubi
29 Eliit 1-100 Hytönen, Juho-Veikko 1985 mees M21 Soome, Pirkanmaa
30 Eliit 1-100 Poll, Cris 1990 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond SK ProRunner
31 Eliit 1-100 Orm, Olari 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond SK ProRunner
32 Eliit 1-100 Randmäe, Kermo 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
33 Eliit 1-100 Pallo, Rait 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond Areal Team
34 Eliit 1-100 Miljand, Karl-Rauno 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
35 Eliit 1-100 Veilberg, Ago 1963 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond Kjk Vike
36 Eliit 1-100 Kilk, Ain 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
37 Eliit 1-100 Karja, Kaupo 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond Karmet Grupp
38 Eliit 1-100 Kambek, Siim 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
39 Eliit 1-100 Uussalu, Rainis 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Espak Viljandi AS
40 Eliit 1-100 Hubel, Indrek 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Ilutulestiku Keskus Arnika OÜ
41 Eliit 1-100 Nõmm, Raivo 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
42 Eliit 1-100 Pedak, Jaanus 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
43 Eliit 1-100 Vilismäe, Martin 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
44 Eliit 1-100 Tiiksaar, Aaro 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond BE GROUP As
45 Eliit 1-100 Luik, Leila 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond TÜASK
46 Eliit 1-100 Luik, Liina 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond TÜASK
47 Eliit 1-100 Kallakas, Urmo 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Sparta
48 Eliit 1-100 Hanga, Karol 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
49 Eliit 1-100 Koll, Jürgen 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond
50 Eliit 1-100 Luik, Lily 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond TÜASK
51 Eliit 1-100 Kais, Aaron 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK kergejõustik
52 Eliit 1-100 Andrejeva, Olga 1985 naine N21 Eesti, Rapla maakond Sparta SS
53 Eliit 1-100 Lumberg, Alari 1982 mees M35 Eesti, Pärnu maakond Treeningpartner
54 Eliit 1-100 Vares, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond Vak Staier
55 Eliit 1-100 Teteris, Janis 1975 mees M40 Läti, Vidzeme
56 Eliit 1-100 Zunda, Antis 1961 mees M55 Läti, Gulbene
57 Eliit 1-100 Krimm, Raido 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
58 Eliit 1-100 Vaher, Risto 1998 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
59 Eliit 1-100 Terehhov, German 1972 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
60 Eliit 1-100 Kilki, Ergo 1969 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
61 Eliit 1-100 Kingo, Gunnar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
62 Eliit 1-100 Närripä, Allan 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
63 Eliit 1-100 Alvre, Joonas 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Cafe racer
64 Eliit 1-100 Reimets, Ramon 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
65 Eliit 1-100 Dubrovski, Jan 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
66 Eliit 1-100 Kiipsaar, Raido 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
67 Eliit 1-100 Järvi, Esko 1985 mees M21 Läti, Võru maakond
68 Eliit 1-100 Metsva, Mart 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
69 Eliit 1-100 Sisask, Valmar 1985 mees M21 Eesti, Võru maakond Espak Tartu
70 Eliit 1-100 Songisepp, Kaspar 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond Tava Mets
71 Eliit 1-100 Lagoda, Luna-Aleksandra 2004 naine N14 Eesti, Ida-Viru maakond Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
72 Eliit 1-100 Rencis, Edgars 1982 mees M35 Läti, Valmiera, Riga PaBaso.lv
73 Eliit 1-100 Kivirüüt, Margus 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond Simuna SK
74 Eliit 1-100 Hussar, Kaidar 1971 mees M45 Eesti, Võru maakond Kündja Spordiklubi
75 Eliit 1-100 Viks, Sven 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
76 Eliit 1-100 Kala, Taavi 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond SK Pleki Pande
77 Eliit 1-100 Jänes, Jaan 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
78 Eliit 1-100 Ridamäe, Alar 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
79 Eliit 1-100 Kalmus, Martin 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond Karmet Grupp
80 Eliit 1-100 Piirsalu, Meelis 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
81 Eliit 1-100 Gromov, Viktor 1959 mees M55 Venemaa, Pskovskay
82 Eliit 1-100 Kingo, Priit 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
83 Eliit 1-100 Puhke, Marcus-Heinrich 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
84 Eliit 1-100 Hanni, Margus 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond KJS Sakala
85 Eliit 1-100 Vanamets, Janek 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
86 Eliit 1-100 Maiste, Margus 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
87 Eliit 1-100 Tjuška, Viktor 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond PPA
88 Eliit 1-100 Kooser, Mart 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
89 Eliit 1-100 Rohelpuu, Enno 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
90 Eliit 1-100 Vaher, Andrus 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond VAK STAIER
91 Eliit 1-100 Rähn, Alar 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
92 Eliit 1-100 Hussar, Kristo 2002 mees M16 Eesti, Harju maakond Kündja Spordiklubi
93 Eliit 1-100 Kimask, Eduard 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
94 Eliit 1-100 Rosén, Ulf 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond 21 CC
95 Eliit 1-100 Valter, Marko 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
96 Eliit 1-100 Kempi, Antti 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
97 Eliit 1-100 Nöps, Andres 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond SK ProRunner
98 Eliit 1-100 Mänd, Rait 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
99 Eliit 1-100 Sune, Andres 1959 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
100 Eliit 1-100 Saar, Raigo 1983 mees M35 Eesti, Saare maakond
101 1. grupp 101 - 300 Saar, Maidu 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
102 1. grupp 101 - 300 Rebane, Aleksander 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Würth
103 1. grupp 101 - 300 Bauman, Jaanus 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
104 1. grupp 101 - 300 Mõttus, Eero 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
105 1. grupp 101 - 300 Tilga, Kajar 1967 mees M50 Eesti, Valga maakond
106 1. grupp 101 - 300 Aru, Gertis 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
107 1. grupp 101 - 300 Tammemäe, Kaupo 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
108 1. grupp 101 - 300 Pappel, Jaanus 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond Viimsi Sport
109 1. grupp 101 - 300 Sutt, Romet 1995 mees M21 Eesti, Pärnu maakond SK Jõulu
110 1. grupp 101 - 300 Vallik, Andi 1980 mees M35 Eesti, Lääne maakond Läänema KJK
111 1. grupp 101 - 300 Torim, Enno 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
112 1. grupp 101 - 300 Pehk, Heimar 1982 mees M35 Eesti, Põlva maakond C. Gilli-Brügger Calgary`88
113 1. grupp 101 - 300 Trees, Mihkel 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond Sparta
114 1. grupp 101 - 300 Kuuskla, Priit 1982 mees M35 Eesti, Lääne-Viru maakond Äpud
115 1. grupp 101 - 300 Pihlak, Lauri 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond Sparta/Viimsi Kool
116 1. grupp 101 - 300 Ruut, Jaanus 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond 27.järvejooks / Jane Salumäe Maratonikool
117 1. grupp 101 - 300 Järve, Alo 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
118 1. grupp 101 - 300 Kaar, Alar 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
119 1. grupp 101 - 300 Enn, Lauri 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
120 1. grupp 101 - 300 Kuusk, Andrus 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Sparta
121 1. grupp 101 - 300 Kindel, Hanno 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond OMD Estonia
122 1. grupp 101 - 300 Pihu, Rasmus 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
123 1. grupp 101 - 300 Reemi, Raigo 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
124 1. grupp 101 - 300 Mõttus, Märten 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
125 1. grupp 101 - 300 Johanson, Jaanus 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
126 1. grupp 101 - 300 Männik, Kristjan 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond AS Helmes
127 1. grupp 101 - 300 Kivi, Liina 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond Team Airok
128 1. grupp 101 - 300 Märtson, Marek 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
129 1. grupp 101 - 300 Järve, Heilo 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Jooksupartner
130 1. grupp 101 - 300 Eeriksoo, Ilvard 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond Kuusalun Spordiklubi
131 1. grupp 101 - 300 Tikva, Indrek 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
132 1. grupp 101 - 300 Haljaste, Kardo 1983 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
133 1. grupp 101 - 300 Metsma, Marko 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
134 1. grupp 101 - 300 Kivila, Märt 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
135 1. grupp 101 - 300 Vilk, Hannes 1971 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
136 1. grupp 101 - 300 Kuznetsov, Madis 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
137 1. grupp 101 - 300 Aasmäe, Meelis 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
138 1. grupp 101 - 300 Kasekamp, Andrus 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond CYCLON
139 1. grupp 101 - 300 Rähn, Ahto 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
140 1. grupp 101 - 300 Saar, Heigo 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond JOOKSUPARTNER
141 1. grupp 101 - 300 Cakle, Laura 1986 naine N21 Läti, Ventspils
142 1. grupp 101 - 300 Anton, Marko 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
143 1. grupp 101 - 300 Kork, Taavi 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
144 1. grupp 101 - 300 Pani, Madis 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
145 1. grupp 101 - 300 Kõuhkna, Aigar 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
146 1. grupp 101 - 300 Ninn, Allar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
147 1. grupp 101 - 300 Schmidt, Arnold 1955 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
148 1. grupp 101 - 300 Gurba, Stanislav 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond eratreening.ee
149 1. grupp 101 - 300 Saluste, Carry 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
150 1. grupp 101 - 300 Arus, Tiit 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
151 1. grupp 101 - 300 Haava, Henno 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
152 1. grupp 101 - 300 Saadik, Madis 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond Nordecon AS
153 1. grupp 101 - 300 Leisalu, Tanel 1979 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond
154 1. grupp 101 - 300 Puna, Björn 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond ProRunner
155 1. grupp 101 - 300 Malyshev, Evgenii 1964 mees M50 Venemaa, Pskov area
156 1. grupp 101 - 300 Kalda, Kalev 1989 mees M21 Eesti, Võru maakond Sparta
157 1. grupp 101 - 300 Puhu, Sille 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond CYCLON
158 1. grupp 101 - 300 Luht, Raivo 1960 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
159 1. grupp 101 - 300 Kübarsepp, Karmo 1990 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
160 1. grupp 101 - 300 Rull, Hendrik 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond
161 1. grupp 101 - 300 Tragon, Mart 1985 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
162 1. grupp 101 - 300 Nagel, Rainer 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
163 1. grupp 101 - 300 Mihailov, Kaspar 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond SK Jooksupartner
164 1. grupp 101 - 300 Varik, Mikk 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond SK Jooksupartner
165 1. grupp 101 - 300 Orav, Mark 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Team Airok
166 1. grupp 101 - 300 Lember, Jaagup 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond RU-LE-ME
167 1. grupp 101 - 300 Koll, Kristjan 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
168 1. grupp 101 - 300 Kiisler, Aivar 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
169 1. grupp 101 - 300 Vait, Indrek 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond spordiselts
170 1. grupp 101 - 300 Kärema, Ago 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
171 1. grupp 101 - 300 Puusild, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond Elujooks
172 1. grupp 101 - 300 Trumm, Aron 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond Suusahullud
173 1. grupp 101 - 300 Rohtla, Urmas 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond Team Airok
174 1. grupp 101 - 300 Nassar, Taavi 1987 mees M21 Eesti, Võru maakond FNT Spordiklubi MTÜ
175 1. grupp 101 - 300 Edo, Kris Gregor 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK kergejõustik
176 1. grupp 101 - 300 Pakri, Tom 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
177 1. grupp 101 - 300 Lehesmets, Kristjan 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
178 1. grupp 101 - 300 Kuningas, Andres 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
179 1. grupp 101 - 300 Roosaar, Vahur 1973 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
180 1. grupp 101 - 300 Lass, Risto 1973 mees M45 Eesti, Pärnu maakond SK Saarde
181 1. grupp 101 - 300 Luik, Sulev 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
182 1. grupp 101 - 300 Kaldma, Toomas 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
183 1. grupp 101 - 300 Kõvatomas, Taavi 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
184 1. grupp 101 - 300 Saar, Indrek 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond Kuusalu Jooksugrupp
185 1. grupp 101 - 300 Paap, Rauno 1991 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Jõe Puhketalu
186 1. grupp 101 - 300 Pedak, Marko 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
187 1. grupp 101 - 300 Talves, Priit 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond sparta
188 1. grupp 101 - 300 Põldsaar, Paul 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond Tulepuu
189 1. grupp 101 - 300 Käärd, Janek 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Puitkatused
190 1. grupp 101 - 300 Kalda, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Merimetsa Matkaklubi
191 1. grupp 101 - 300 Mamedova, Saina 2000 naine N18 Eesti, Ida-Viru maakond KJK Kalev Sillamäe
192 1. grupp 101 - 300 Raag, Toomas 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond Laduks
193 1. grupp 101 - 300 Kangro, Danel 1987 mees M21 Eesti, Võru maakond SK ProRunner
194 1. grupp 101 - 300 Teearu, Simo 2001 mees M18 Eesti, Pärnu maakond SK Saarde
195 1. grupp 101 - 300 Veermäe, Martin 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
196 1. grupp 101 - 300 Arm, Markus 2001 mees M18 Eesti, Ida-Viru maakond TSK Joosu
197 1. grupp 101 - 300 Karolin, Indrek 1973 mees M45 Eesti, Põlva maakond
198 1. grupp 101 - 300 Siht, Jüri 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
199 1. grupp 101 - 300 Kruuse, Rommi 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
200 1. grupp 101 - 300 Vitsut, Madis 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Aerutamisklubi
201 1. grupp 101 - 300 Bester, Arno 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
202 1. grupp 101 - 300 Mäe, Vahur 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond Pärnu kahe silla klubi
203 1. grupp 101 - 300 Koppel, Mati 1960 mees M55 Eesti, Tartu maakond
204 1. grupp 101 - 300 Perv, Joosep 2001 mees M18 Eesti, Võru maakond
205 1. grupp 101 - 300 Undrest, Andrus 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
206 1. grupp 101 - 300 Mazurs, Ainars 1968 mees M50 Läti, Vidzeme
207 1. grupp 101 - 300 Kask, Ats 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi JK Tulevik
208 1. grupp 101 - 300 Joonas, Jürgen 2003 mees M16 Eesti, Võru maakond
209 1. grupp 101 - 300 Mikson, Maikel 1985 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
210 1. grupp 101 - 300 Muld, Margus 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
211 1. grupp 101 - 300 Raud, Margus 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
212 1. grupp 101 - 300 Tinast, Toivo 1992 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
213 1. grupp 101 - 300 Väli, Jürgo 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
214 1. grupp 101 - 300 Seskens, Leons 1956 mees M60 Läti, Vidzeme
215 1. grupp 101 - 300 Subi, Rivo 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Team Airok
216 1. grupp 101 - 300 Olev, Tanel 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
217 1. grupp 101 - 300 Roots, Kristjan 1998 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
218 1. grupp 101 - 300 Kuslap, Minna 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond SK Jooksupartner
219 1. grupp 101 - 300 Viirmann, Ott 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
220 1. grupp 101 - 300 Jürimaa, Robert 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
221 1. grupp 101 - 300 Juur, Kristjan 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
222 1. grupp 101 - 300 Taimsoo, Kaspar 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
223 1. grupp 101 - 300 Alajaan, Alar 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
224 1. grupp 101 - 300 Klasman, Kevin Mattias 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK suusatamine
225 1. grupp 101 - 300 Lehismets, Madis 1975 mees M40 Eesti, Lääne maakond
226 1. grupp 101 - 300 Veber, Veiko 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
227 1. grupp 101 - 300 Karm, Kaimar 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
228 1. grupp 101 - 300 Arak, Andero 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
229 1. grupp 101 - 300 Malmre, Mallor 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond CEP Eesti
230 1. grupp 101 - 300 Uustare, Ain 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
231 1. grupp 101 - 300 Virgepuu, Erko 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond Swedbanki spordiklubi
232 1. grupp 101 - 300 Kongo, Herbert 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
233 1. grupp 101 - 300 Reili, Andreas Martin 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
234 1. grupp 101 - 300 Loit, Madis 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
235 1. grupp 101 - 300 Saare, Tarmo 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
236 1. grupp 101 - 300 Mardla, Tõnu 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
237 1. grupp 101 - 300 Kaljumäe, Karl 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond SEB Spordiklubi
238 1. grupp 101 - 300 Guzas, Eivinas 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
239 1. grupp 101 - 300 Puust, Laurits 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond Sõudeklubi Pärnu
240 1. grupp 101 - 300 Lukka, Simon 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi JK Tulevik
241 1. grupp 101 - 300 Roosmaa, Viljar 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
242 1. grupp 101 - 300 Metsmaa, Johannes 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
243 1. grupp 101 - 300 Riisenberg, Otto 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
244 1. grupp 101 - 300 Joonas, Peep 1966 mees M50 Eesti, Võru maakond Private Project
245 1. grupp 101 - 300 Rosenberg, Tiit 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
246 1. grupp 101 - 300 Saidla, Siim 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
247 1. grupp 101 - 300 Kaur, Margus 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
248 1. grupp 101 - 300 Zahharov, Igor 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
249 1. grupp 101 - 300 Teder, Kaspar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
250 1. grupp 101 - 300 Sulmeisters, Arnis 1970 mees M45 Läti, Latvia
251 1. grupp 101 - 300 Lillipuu, Vello 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond Würth
252 1. grupp 101 - 300 Vaakmann, Kalmer 1973 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond Scanola Baltic
253 1. grupp 101 - 300 Vassus, Raul 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
254 1. grupp 101 - 300 Uustalo, Hektor 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
255 1. grupp 101 - 300 Jänes, Urmet 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
256 1. grupp 101 - 300 Kivisild, Marko 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
257 1. grupp 101 - 300 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
258 1. grupp 101 - 300 Soots, Viivi-Anne 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
259 1. grupp 101 - 300 Jaanson, Jüri 1965 mees M50 Eesti, Pärnu maakond Viljandi Sõudeklubi
260 1. grupp 101 - 300 Pere, Rene 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
261 1. grupp 101 - 300 Luts, Marek 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond Täppsportlased MTÜ
262 1. grupp 101 - 300 Lõhmus, Alar 1963 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
263 1. grupp 101 - 300 Zvorovski, Henn 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS
264 1. grupp 101 - 300 Teearu, Neeme 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond SK Saarde
265 1. grupp 101 - 300 Kiiranen, Kalle 1953 mees M65 Eesti, Tartu maakond Tartu Suusaklubi
266 1. grupp 101 - 300 Pääru, Mikk 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
267 1. grupp 101 - 300 Algmaa, Leino 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
268 1. grupp 101 - 300 Priks, Keijo 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
269 1. grupp 101 - 300 Võhumõõk, Indrek 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond MTÜ Baltic Hunter SC
270 1. grupp 101 - 300 Caklis, Raitis 1984 mees M21 Läti, Ikšķiles novads
271 1. grupp 101 - 300 Lavrentjev, Ivan 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
272 1. grupp 101 - 300 Tikva, Daniel Michael 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond
273 1. grupp 101 - 300 Hantson, Andreas 2004 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK kergejõustik
274 1. grupp 101 - 300 Vaher, Anneli 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond VAK Staier
275 1. grupp 101 - 300 Siimumäe, Margo 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
276 1. grupp 101 - 300 Aas, Andres 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Vendario.eu
277 1. grupp 101 - 300 Rutins, Edgars 1976 mees M40 Läti, Ogre Maratona Klubs
278 1. grupp 101 - 300 Tammer, Meelis 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
279 1. grupp 101 - 300 Jürisaar, Meelis 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
280 1. grupp 101 - 300 Roose, Antti 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond OK Põlva Kobras
281 1. grupp 101 - 300 Turu, Kaljo 1963 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
282 1. grupp 101 - 300 Jänes, Margus 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Kerised.ee
283 1. grupp 101 - 300 Jürisaar, Merilin 2000 naine N18 Eesti, Harju maakond
284 1. grupp 101 - 300 Mustasaar, Rene 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond AS Helmes
285 1. grupp 101 - 300 Parve, Heikki 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
286 1. grupp 101 - 300 Ibis, Margus 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
287 1. grupp 101 - 300 Schmidt, Mihkel 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
288 1. grupp 101 - 300 Peterkopf, Indrek 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond RKIK
289 1. grupp 101 - 300 Murov, Vjatšeslav 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
290 1. grupp 101 - 300 Keernik, Gunnar 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
291 1. grupp 101 - 300 Kivisild, Marko 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
292 1. grupp 101 - 300 Saamann, Gert 1968 mees M50 Eesti, Järva maakond
293 1. grupp 101 - 300 Vaiksaar, Mait 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
294 1. grupp 101 - 300 Vahtra, Janek 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
295 1. grupp 101 - 300 Viitmaa, Raul 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK kergejõustik
296 1. grupp 101 - 300 Tammoja, Mario 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
297 1. grupp 101 - 300 Laidma, Rain 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
298 1. grupp 101 - 300 Kala, Tiina 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
299 1. grupp 101 - 300 Hainsoo, Tauri 1987 mees M21 Eesti, Põlva maakond
300 1. grupp 101 - 300 Haljastamm, Erkki 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
301 2. grupp 301 - 500 Tähepõld, Margus 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
302 2. grupp 301 - 500 Koit, Silver 1971 mees M45 Eesti, Põlva maakond Treeningpartner
303 2. grupp 301 - 500 Priks, Hanno 1963 mees M55 Eesti, Valga maakond VAK STAIER
304 2. grupp 301 - 500 Saaremäe, Sten 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
305 2. grupp 301 - 500 Tulp, Kristjan 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
306 2. grupp 301 - 500 Tafenau, Ilmar 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
307 2. grupp 301 - 500 Liesment, Madis 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
308 2. grupp 301 - 500 Ritval, Alar 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
309 2. grupp 301 - 500 Keernik, Toomas 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
310 2. grupp 301 - 500 Mätas, Anto 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
311 2. grupp 301 - 500 Palu, Silver 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
312 2. grupp 301 - 500 Piho, Veiko 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
313 2. grupp 301 - 500 Laagus, Tarmo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond Printbest
314 2. grupp 301 - 500 Saar, Imre 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
315 2. grupp 301 - 500 Arge, Virgo 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond Jetoil AS
316 2. grupp 301 - 500 Tukk, Martin 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK korvpall
317 2. grupp 301 - 500 Vürmer, Silver 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
318 2. grupp 301 - 500 Sõtšugov, Sergei 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
319 2. grupp 301 - 500 Kirss, Mairo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
320 2. grupp 301 - 500 Jaago, Joel 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
321 2. grupp 301 - 500 Raudsepp, Raivo 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
322 2. grupp 301 - 500 Lepmets, Priit 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
323 2. grupp 301 - 500 Krull, Kristjan 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
324 2. grupp 301 - 500 Viispert, Ando 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond Viies Käsi OÜ
325 2. grupp 301 - 500 Maasik, Laura 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond Nõmme KJK
326 2. grupp 301 - 500 Kree, Inga 1985 naine N21 Eesti, Viljandi maakond SK Jooksupartner
327 2. grupp 301 - 500 Juurik, Margus 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
328 2. grupp 301 - 500 Rõigas, Paavo 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
329 2. grupp 301 - 500 Tutt, Marko 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
330 2. grupp 301 - 500 Tukk, Maik 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond SK ProRunner
331 2. grupp 301 - 500 Allaje, Kaur 2000 mees M18 Eesti, Tartu maakond
332 2. grupp 301 - 500 Rist, Martin 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond MRW OÜ
333 2. grupp 301 - 500 Maling, Erki 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond SEB Spordiklubi United
334 2. grupp 301 - 500 Terro, Evelin 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond SK Jooksupartner
335 2. grupp 301 - 500 Saar, Jüri 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
336 2. grupp 301 - 500 Tanner, Lauri 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond Eesti Kaitsevägi
337 2. grupp 301 - 500 Schultz, Petteri 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond
338 2. grupp 301 - 500 Lill, Meelis 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
339 2. grupp 301 - 500 Roosileht, Jaanus 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
340 2. grupp 301 - 500 Dainis, Andris 1949 mees M65 Läti, Vidzeme
341 2. grupp 301 - 500 Aigro, Aiko 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
342 2. grupp 301 - 500 Ote, Roger 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
343 2. grupp 301 - 500 Mirotvortseva, Jekaterina 2002 naine N16 Eesti, Ida-Viru maakond KALEV SILLAMÄE
344 2. grupp 301 - 500 Metsva, Raul 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
345 2. grupp 301 - 500 Mägi, Aimur 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
346 2. grupp 301 - 500 Sova, Ivar 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
347 2. grupp 301 - 500 Võsu, Steve 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
348 2. grupp 301 - 500 Elismäe, Tõnu 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
349 2. grupp 301 - 500 Russak, Ülo-Jürgen 2001 mees M18 Eesti, Harju maakond
350 2. grupp 301 - 500 Toom, Toomas 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond Stamina SK
351 2. grupp 301 - 500 Lillemets, Marek 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
352 2. grupp 301 - 500 Hindriks, Arvi 1965 mees M50 Eesti, Viljandi maakond OÜ EESTI HÖÖVELLIIST
353 2. grupp 301 - 500 Randmäe, Heiki 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
354 2. grupp 301 - 500 Mäll, Märt 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond SK Jooksupartner
355 2. grupp 301 - 500 Grinbergs, Dailis 1994 mees M21 Läti, Ventspils Matisons Runners Club
356 2. grupp 301 - 500 Joasoo, Jaanus 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
357 2. grupp 301 - 500 Matson, Kaire 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
358 2. grupp 301 - 500 Lepik, Raul 1980 mees M35 Eesti, Valga maakond MTÜ MiSiMe
359 2. grupp 301 - 500 Luts, Vahur 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
360 2. grupp 301 - 500 Türkson, Arne 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
361 2. grupp 301 - 500 Vinogradov, Georgi 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
362 2. grupp 301 - 500 Mikk, Silja 1968 naine N50 Eesti, Viljandi maakond SK Jooksupartner
363 2. grupp 301 - 500 Maiste, Kaimo 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
364 2. grupp 301 - 500 Mölder, Joosep 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
365 2. grupp 301 - 500 Kookla, Eero 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
366 2. grupp 301 - 500 Linke, Martin 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
367 2. grupp 301 - 500 Erik, Risto 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Sportlove
368 2. grupp 301 - 500 Luik, Vahur 1986 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
369 2. grupp 301 - 500 Leskov, Siiri 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
370 2. grupp 301 - 500 Laidvee, Jaanus 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
371 2. grupp 301 - 500 Mitt, Olev 1961 mees M55 Eesti, Rapla maakond
372 2. grupp 301 - 500 Linnaste, Agris 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
373 2. grupp 301 - 500 Rästa, Roomet 2000 mees M18 Eesti, Valga maakond
374 2. grupp 301 - 500 Ukkivi, Tõnis 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
375 2. grupp 301 - 500 Kaur, Jaanus 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
376 2. grupp 301 - 500 Randaru, Sander 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
377 2. grupp 301 - 500 Parygin, Dmitry 1974 mees M40 Venemaa, Pihkva Pskov Ski Team/Skobar
378 2. grupp 301 - 500 Pulin, Margus 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Oskar
379 2. grupp 301 - 500 Villik, Egle 1981 naine N35 Eesti, Tartu maakond SK Prorunner
380 2. grupp 301 - 500 Tomp, Märt 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
381 2. grupp 301 - 500 Varpinš, Andris 1983 mees M35 Läti, Ventspils Matisons Runners Club
382 2. grupp 301 - 500 Lääts, Märt 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
383 2. grupp 301 - 500 Teppan, Martin 2000 mees M18 Eesti, Pärnu maakond
384 2. grupp 301 - 500 Kartau, Marko 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond Tartu Vangla
385 2. grupp 301 - 500 Markvart, Riho 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
386 2. grupp 301 - 500 Varsamaa, Merilin 1990 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
387 2. grupp 301 - 500 Selliov, Olle 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
388 2. grupp 301 - 500 Univer, Jakob 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK kergejõustik
389 2. grupp 301 - 500 Vitsut, Mihkel 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Aerutamisklubi
390 2. grupp 301 - 500 Allas, Mait 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
391 2. grupp 301 - 500 Eller, Eik 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
392 2. grupp 301 - 500 Luht, Risto 1985 mees M21 Soome, Uusimaa
393 2. grupp 301 - 500 Nurk, Margus 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
394 2. grupp 301 - 500 Chirkov, Valery 1961 mees M55 Venemaa, Pskov
395 2. grupp 301 - 500 Sammel, Arne 1955 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
396 2. grupp 301 - 500 Alusalu, Sandra 1987 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond
397 2. grupp 301 - 500 Lätte, Oliver 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
398 2. grupp 301 - 500 Tomingas, Toivo 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
399 2. grupp 301 - 500 Lehiste, Ülar 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
400 2. grupp 301 - 500 Bergmann, Guido 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond SK Prorunner
401 2. grupp 301 - 500 Allmägi, Aap 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond Loksa gümnaasium
402 2. grupp 301 - 500 Hallemaa, Rene 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
403 2. grupp 301 - 500 Laht, Tarmo 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
404 2. grupp 301 - 500 Butsenko, Dmitri 2003 mees M16 Eesti, Ida-Viru maakond KALEV SILLAMÄE
405 2. grupp 301 - 500 Tamm, Kaimar 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Kolga-Jaani pőhikool
406 2. grupp 301 - 500 Joost, Robin 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
407 2. grupp 301 - 500 Ponder, Neeme 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
408 2. grupp 301 - 500 Hekk, Kadri 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond Swedbank Spordiklubi
409 2. grupp 301 - 500 Saar, Laur 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond Amicus
410 2. grupp 301 - 500 Sepp, Veiko 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
411 2. grupp 301 - 500 Jonelis, Andris 1976 mees M40 Läti, Kurzeme matisons runner's club
412 2. grupp 301 - 500 Egel, Alar 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
413 2. grupp 301 - 500 Vilper, Andres 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
414 2. grupp 301 - 500 Mikkor, Rauno 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond PREAB
415 2. grupp 301 - 500 Vildersen, Tarmo 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
416 2. grupp 301 - 500 Sillaots, Mart 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
417 2. grupp 301 - 500 Ilves, Elin 1965 naine N50 Eesti, Tartu maakond
418 2. grupp 301 - 500 Siibak, Raimo 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
419 2. grupp 301 - 500 Volke, Harry 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Tamrex
420 2. grupp 301 - 500 Arike, Rauno 2002 mees M16 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
421 2. grupp 301 - 500 Männik, Kert 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
422 2. grupp 301 - 500 Eensalu, Anders 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond SK Pleki Pande
423 2. grupp 301 - 500 Toomik, Taavi 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
424 2. grupp 301 - 500 Linn, Andi 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
425 2. grupp 301 - 500 Roosalk, Kaire 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
426 2. grupp 301 - 500 Hanga, Knut 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
427 2. grupp 301 - 500 Sarapuu, Sven 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
428 2. grupp 301 - 500 Kukk, Meelis 1959 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
429 2. grupp 301 - 500 Kallas, Mati 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
430 2. grupp 301 - 500 Koitne, Kaarel 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
431 2. grupp 301 - 500 Sellik, Raivo 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
432 2. grupp 301 - 500 Suurmägi, Marko 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
433 2. grupp 301 - 500 Jürimaa, Mihkel 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
434 2. grupp 301 - 500 Roose, Austin 2001 mees M18 Eesti, Tartu maakond Ujumise Spordiklubi
435 2. grupp 301 - 500 Tellas, Härmo 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
436 2. grupp 301 - 500 Ehala, Andres 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
437 2. grupp 301 - 500 Rencis, Ainars 1958 mees M60 Läti, Valmiera PaBaso.lv
438 2. grupp 301 - 500 Varik, Endre 1981 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
439 2. grupp 301 - 500 Saviste, Meelik 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
440 2. grupp 301 - 500 Kivari, Andrus 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
441 2. grupp 301 - 500 Kallaste, Rain 1977 mees M40 Eesti, Rapla maakond
442 2. grupp 301 - 500 Oja, Kuno 1972 mees M45 Eesti, Valga maakond
443 2. grupp 301 - 500 Vedler, Martin 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
444 2. grupp 301 - 500 Kokk, Meelis 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
445 2. grupp 301 - 500 Mikk, Marko 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
446 2. grupp 301 - 500 Saluveer, Joona 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond Omniva SK
447 2. grupp 301 - 500 Jänes, Marge 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
448 2. grupp 301 - 500 Kokamägi, Keijo 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
449 2. grupp 301 - 500 Tõnisson, Jüri 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
450 2. grupp 301 - 500 Roosimägi, Margo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
451 2. grupp 301 - 500 Kuurmaa, Kaarel 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
452 2. grupp 301 - 500 Vellerind, Rain 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
453 2. grupp 301 - 500 Heinsoo, Andrus 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Spordiklubi Cyclon
454 2. grupp 301 - 500 Metshein, Raul 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
455 2. grupp 301 - 500 Kasemaa, Janno 1979 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond AS SEB Pank
456 2. grupp 301 - 500 Mäe, Mikk 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
457 2. grupp 301 - 500 Must, Hannes 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Nordecon AS
458 2. grupp 301 - 500 Praks, Renee 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
459 2. grupp 301 - 500 Tikerpalu, Mihkel 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
460 2. grupp 301 - 500 Laineveer, Indrek 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
461 2. grupp 301 - 500 Kavak, Raiko 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
462 2. grupp 301 - 500 Vallik, Kenneth 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
463 2. grupp 301 - 500 Heinsalu, Raul 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
464 2. grupp 301 - 500 Laiv, Silver 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
465 2. grupp 301 - 500 Gussev, Rain 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
466 2. grupp 301 - 500 Volens, Maret 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
467 2. grupp 301 - 500 Välba, Tarvo 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond DHL Estonia AS
468 2. grupp 301 - 500 Univer, Neeme 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
469 2. grupp 301 - 500 Leppänen, Teet 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
470 2. grupp 301 - 500 Teppo, Peep 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
471 2. grupp 301 - 500 Peltser, Anette 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK suusatamine
472 2. grupp 301 - 500 Kriks, Rein 1951 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
473 2. grupp 301 - 500 Koovit, Silver 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
474 2. grupp 301 - 500 Keskel, Alvar 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
475 2. grupp 301 - 500 Miländer, Mikk 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
476 2. grupp 301 - 500 Koplus, Maario 1984 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
477 2. grupp 301 - 500 Söödor, Mikk 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
478 2. grupp 301 - 500 Bester, Andres 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
479 2. grupp 301 - 500 Reinumägi, Madis 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
480 2. grupp 301 - 500 Hantson, Anette 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
481 2. grupp 301 - 500 Reichenbach, Braien 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
482 2. grupp 301 - 500 Suurman, Herkki 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
483 2. grupp 301 - 500 Nõmm, Marge 1969 naine N45 Eesti, Harju maakond Täppsportlased MTÜ
484 2. grupp 301 - 500 Türn, Marge 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond Jooksupartner
485 2. grupp 301 - 500 Vedler, Markus 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond
486 2. grupp 301 - 500 Tammsaar, Kristjan 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
487 2. grupp 301 - 500 Ehala, Aivo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
488 2. grupp 301 - 500 Vahtra, Ago 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond Tartu Valla Spordikool
489 2. grupp 301 - 500 Lõhmus, Andres 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
490 2. grupp 301 - 500 Ast, Edvin 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
491 2. grupp 301 - 500 Saar, Tanner 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
492 2. grupp 301 - 500 Miina, Heino 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
493 2. grupp 301 - 500 Hudilainen, Eerik 2005 mees M14 Eesti, Ida-Viru maakond Kohtla-Järve Ahtme gümnaasium
494 2. grupp 301 - 500 Valdmaa, Raido 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
495 2. grupp 301 - 500 Kurvits, Ain 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond Sparta
496 2. grupp 301 - 500 Ronk, Toomas 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Kolmeks
497 2. grupp 301 - 500 Oranen, Peeter 1978 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond SK Prorunner
498 2. grupp 301 - 500 Kaljula, Ivo 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
499 2. grupp 301 - 500 Muru, Merike 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
500 2. grupp 301 - 500 Helemäe, Ero 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
501 3. grupp 501 - 1000 Järv, Allan 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
502 3. grupp 501 - 1000 Zirnask, Villu 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
503 3. grupp 501 - 1000 Jürgenson, Indrek 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond Omniva SK
504 3. grupp 501 - 1000 Laimets, Jaanus 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
505 3. grupp 501 - 1000 Vinogradov, Vladimir 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
506 3. grupp 501 - 1000 Kuhi, Kalmer 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
507 3. grupp 501 - 1000 Veevo, Hendrik 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
508 3. grupp 501 - 1000 Vidder, Geron 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
509 3. grupp 501 - 1000 Mõndresku, Janek 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
510 3. grupp 501 - 1000 Vares, Timo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
511 3. grupp 501 - 1000 Soovik, Jüri 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
512 3. grupp 501 - 1000 Tauts, Geven 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
513 3. grupp 501 - 1000 Pähn, Allar 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
514 3. grupp 501 - 1000 Söödor, Siim 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Toru-Jüri OÜ
515 3. grupp 501 - 1000 Pärnakivi, Loona 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
516 3. grupp 501 - 1000 Jõekäär, Märt 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
517 3. grupp 501 - 1000 Paris, Mariliis 2004 naine N14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK suusatamine
518 3. grupp 501 - 1000 Kindlam, Jaanika 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
519 3. grupp 501 - 1000 Tukk, Patrick 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
520 3. grupp 501 - 1000 Palmiste, Sander 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
521 3. grupp 501 - 1000 Toom, Tarmo 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
522 3. grupp 501 - 1000 Meiesaar, Marek 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
523 3. grupp 501 - 1000 Rohtsalu, Jaak 1960 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond Keskkonnaagentuur
524 3. grupp 501 - 1000 Kiisler, Andres 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond TSK Joosu
525 3. grupp 501 - 1000 Trei, Reito 1972 mees M45 Eesti, Rapla maakond
526 3. grupp 501 - 1000 Meister, Andreas 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Telia Spordiklubi
527 3. grupp 501 - 1000 Kelk, Mart 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
528 3. grupp 501 - 1000 Mürk, Merlin 1987 naine N21 Eesti, Võru maakond
529 3. grupp 501 - 1000 Leivits, Lauri 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
530 3. grupp 501 - 1000 Urbel, Raul 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
531 3. grupp 501 - 1000 Estorn, Lilian 1955 naine N60 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
532 3. grupp 501 - 1000 Otsa, Heigo 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
533 3. grupp 501 - 1000 Talimaa, Pärt 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
534 3. grupp 501 - 1000 Saar, Rainis 1968 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
535 3. grupp 501 - 1000 Kikojan, Janno 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
536 3. grupp 501 - 1000 Nõgel, Keio 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
537 3. grupp 501 - 1000 Tamm, Erki 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
538 3. grupp 501 - 1000 Junker, Ainar-Sten 1999 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
539 3. grupp 501 - 1000 Lemsalu, Katrin 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
540 3. grupp 501 - 1000 Tammemäe, Tõnu 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
541 3. grupp 501 - 1000 Riipus, Ingrid 1980 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond
542 3. grupp 501 - 1000 Uusma, Andres 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond MKM Jooksuklubi
543 3. grupp 501 - 1000 Lemberg, Raivo 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
544 3. grupp 501 - 1000 Seppel, Taavi 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond SnowHound
545 3. grupp 501 - 1000 Pugal, Bruno 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Eesti Spordiselts Põhjakotkas
546 3. grupp 501 - 1000 Miljukov, Esko 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond
547 3. grupp 501 - 1000 Kaaver, Siim 1994 mees M21 Eesti, Tartu maakond
548 3. grupp 501 - 1000 Sutt, Ranno 2002 mees M16 Eesti, Pärnu maakond SK Jõulu
549 3. grupp 501 - 1000 Ojakäär, Toomas 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
550 3. grupp 501 - 1000 Roolaid, Lidia 1986 naine N21 Eesti, Tartu maakond
551 3. grupp 501 - 1000 Kuusik, Ants 1949 mees M65 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
552 3. grupp 501 - 1000 Treial, Alo 1981 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
553 3. grupp 501 - 1000 Caklis, Aivars 1953 mees M65 Läti, Ventspils
554 3. grupp 501 - 1000 Silber, Taavi 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
555 3. grupp 501 - 1000 Rõžov, Vladimir 1968 mees M50 Eesti, Põlva maakond
556 3. grupp 501 - 1000 Vaks, Toomas 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Domus Kinnisvara
557 3. grupp 501 - 1000 Vaabel, Mikk Mihkel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
558 3. grupp 501 - 1000 Vool, Ele 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
559 3. grupp 501 - 1000 Tomp, Lauri 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
560 3. grupp 501 - 1000 Kallas, Krister 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
561 3. grupp 501 - 1000 Toom, Joonas 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK sõudmine
562 3. grupp 501 - 1000 Pukk, Mairo 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
563 3. grupp 501 - 1000 Rehtla, Renno 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond Karmet Grupp
564 3. grupp 501 - 1000 Laid, Mart 1970 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
565 3. grupp 501 - 1000 Meidla, Arvi 1956 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
566 3. grupp 501 - 1000 Toss, Kaarel 1952 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
567 3. grupp 501 - 1000 Kurika, Peep 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
568 3. grupp 501 - 1000 Kuldkepp, Kristi 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
569 3. grupp 501 - 1000 Saal, Karl-Ernst 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond spordiklubi Altia
570 3. grupp 501 - 1000 Tammesalu, Raul 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
571 3. grupp 501 - 1000 Jussmann, Ivo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
572 3. grupp 501 - 1000 Allas, Ain 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Alla tunni vana
573 3. grupp 501 - 1000 Pupsis, Arturs 1981 mees M35 Läti, Ventspils Matisons Runners Club
574 3. grupp 501 - 1000 Ruut, Rauno 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
575 3. grupp 501 - 1000 Heile, Jaanus 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Sakala suusaklubi
576 3. grupp 501 - 1000 Hinn, Urmo 1994 mees M21 Eesti, Tartu maakond Kuningamäe Spordiklubi
577 3. grupp 501 - 1000 Russak, Joonas 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
578 3. grupp 501 - 1000 Kivipõld, Kaido 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
579 3. grupp 501 - 1000 Järv, Avo 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond Telia Eesti AS
580 3. grupp 501 - 1000 Kirsimaa, Tõnu 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
581 3. grupp 501 - 1000 Pilm, Kadri 1983 naine N35 Eesti, Valga maakond Tõrva VK
582 3. grupp 501 - 1000 Kallak, Kaire 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond Suusahullud
583 3. grupp 501 - 1000 Veidenberg, Günther 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
584 3. grupp 501 - 1000 Niidumaa, Anni 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
585 3. grupp 501 - 1000 Siht, Morten 2004 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
586 3. grupp 501 - 1000 Kaljuvee, Kristo 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
587 3. grupp 501 - 1000 Atonen, Marek 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond VAK Staier
588 3. grupp 501 - 1000 Kabur, Sander 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond Läänemaa KJK
589 3. grupp 501 - 1000 Lahe, Marek 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
590 3. grupp 501 - 1000 Ritso, Valter 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
591 3. grupp 501 - 1000 Möll, Andrus 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
592 3. grupp 501 - 1000 Oras, Vello 1952 mees M65 Eesti, Tartu maakond
593 3. grupp 501 - 1000 Lehmann, Andreas 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
594 3. grupp 501 - 1000 Atonen, Hans Erik 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond TÜ ASK
595 3. grupp 501 - 1000 Leppik, Lauri 2002 mees M16 Eesti, Tartu maakond
596 3. grupp 501 - 1000 Arus, Ardi 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond FIT Mode
597 3. grupp 501 - 1000 Alvre, Joosep 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
598 3. grupp 501 - 1000 Kumm, Tanel 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
599 3. grupp 501 - 1000 Gluhhovtšenko, Maksim 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
600 3. grupp 501 - 1000 Anton, Arno 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
601 3. grupp 501 - 1000 Opermann, Valeri 1966 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
602 3. grupp 501 - 1000 Verrev, Silver 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
603 3. grupp 501 - 1000 Haavapuu, Triinu 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
604 3. grupp 501 - 1000 Kamberg, Artur 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond
605 3. grupp 501 - 1000 Kees, Marti 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
606 3. grupp 501 - 1000 Ütsik, Johannes 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
607 3. grupp 501 - 1000 Laanmets, Jüri 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
608 3. grupp 501 - 1000 Käärt, Viljar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond SK ProRunner
609 3. grupp 501 - 1000 Jögi, Tarmo 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
610 3. grupp 501 - 1000 Viira, Andres 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
611 3. grupp 501 - 1000 Ronimois, Mihkel 1989 mees M21 Eesti, Tartu maakond
612 3. grupp 501 - 1000 Tilga, Kaari 1994 naine N21 Eesti, Valga maakond
613 3. grupp 501 - 1000 Loog, Alvar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond Viljandi Hokiklubi
614 3. grupp 501 - 1000 Kurik, Kristjan 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
615 3. grupp 501 - 1000 Kuusik, Tiina 1960 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
616 3. grupp 501 - 1000 Sau, Tauno 1986 mees M21 Eesti, Rapla maakond
617 3. grupp 501 - 1000 Saare, Alo 1988 mees M21 Eesti, Lääne maakond
618 3. grupp 501 - 1000 Viet, Margus 1970 mees M45 Eesti, Rapla maakond
619 3. grupp 501 - 1000 Varik, Katrin 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
620 3. grupp 501 - 1000 Mey, Tea 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
621 3. grupp 501 - 1000 Aigro, Ene 1960 naine N55 Eesti, Valga maakond
622 3. grupp 501 - 1000 Possul, Kadri 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond 21CC Triatloniklubi
623 3. grupp 501 - 1000 Hermiste, Silver 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Team Helemäe
624 3. grupp 501 - 1000 Lindenberg, Ingrid 1966 naine N50 Eesti, Tartu maakond
625 3. grupp 501 - 1000 Murnikov, Viktor 1961 mees M55 Venemaa, Pihkva Pskov Ski Team/Skobar
626 3. grupp 501 - 1000 Peetrimägi, Siim 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Kaevukad
627 3. grupp 501 - 1000 Kala, Kaspar 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
628 3. grupp 501 - 1000 Pihlak, Marek 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond spordiklubi Altia
629 3. grupp 501 - 1000 Hunt, Külli 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
630 3. grupp 501 - 1000 Stepanov, Mario 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
631 3. grupp 501 - 1000 Meitus, Raivo 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond SK ProRunner
632 3. grupp 501 - 1000 Jaama, Sander 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
633 3. grupp 501 - 1000 Zverev, Šerelin 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
634 3. grupp 501 - 1000 Ründal, Andrus 1964 mees M50 Eesti, Rapla maakond
635 3. grupp 501 - 1000 Nurmik, Andrus 1965 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
636 3. grupp 501 - 1000 Leemet, Marko 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
637 3. grupp 501 - 1000 Lauk, Vambola 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
638 3. grupp 501 - 1000 Mardla, Riina 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond Kolmeks
639 3. grupp 501 - 1000 Printsmann, Ardi 1968 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
640 3. grupp 501 - 1000 Vaasna, Märt 1961 mees M55 Eesti, Jõgeva maakond
641 3. grupp 501 - 1000 Prantsus, Viljo 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
642 3. grupp 501 - 1000 Ala, Taimar 1979 mees M35 Eesti, Lääne-Viru maakond Keskkonnaagentuur
643 3. grupp 501 - 1000 Vetemäe, Kristel 1979 naine N35 Belgia, Brussel Hoofdstedelijk Gewest
644 3. grupp 501 - 1000 Kivisild, Kairo-Kristjan 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
645 3. grupp 501 - 1000 Loskutov, Pavel 1969 mees M45 Eesti, Valga maakond
646 3. grupp 501 - 1000 Piirak, Siim 1990 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
647 3. grupp 501 - 1000 Rästa, Vahur 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
648 3. grupp 501 - 1000 Raba, Ahti 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond Danske Spordiklubi
649 3. grupp 501 - 1000 Kadak, Indrek 1995 mees M21 Eesti, Valga maakond
650 3. grupp 501 - 1000 Kuris, Toomas 1970 mees M45 Eesti, Saare maakond
651 3. grupp 501 - 1000 Vahtra, Tõnu 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
652 3. grupp 501 - 1000 Väliste, Veljo 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
653 3. grupp 501 - 1000 Kõvatomas, Ilmar 1960 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
654 3. grupp 501 - 1000 Leiten, Kaido 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
655 3. grupp 501 - 1000 Pulk, Lennart 1973 mees M45 Eesti, Pärnu maakond Treeningpartner
656 3. grupp 501 - 1000 Rein, Siim 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
657 3. grupp 501 - 1000 Scheer, Silja 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
658 3. grupp 501 - 1000 Hajanen, Andres 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
659 3. grupp 501 - 1000 Vainola, Marek 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
660 3. grupp 501 - 1000 Ruus, Rain 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
661 3. grupp 501 - 1000 Tannik, Priit 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
662 3. grupp 501 - 1000 Sellik, Hendrig 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
663 3. grupp 501 - 1000 Palmiste, Martin 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
664 3. grupp 501 - 1000 Mändla, Raul 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
665 3. grupp 501 - 1000 Hallik, Urmas 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
666 3. grupp 501 - 1000 Maiste, Andrus 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond Treeningpartner
667 3. grupp 501 - 1000 Rauba, Tanel 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
668 3. grupp 501 - 1000 Veelain, Ermo 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
669 3. grupp 501 - 1000 Žavoronkov, Andres 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
670 3. grupp 501 - 1000 Mikkor, Andro 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Nordecon
671 3. grupp 501 - 1000 Mütt, Meelis 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
672 3. grupp 501 - 1000 Hiob, Priit 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
673 3. grupp 501 - 1000 Pugal, Karolina 2000 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Eesti Spordiselts Põhjakotkas
674 3. grupp 501 - 1000 Tamme, Marten 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK käsipall
675 3. grupp 501 - 1000 Orasmaa, Toomas 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
676 3. grupp 501 - 1000 Änilane, Juhan 1951 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
677 3. grupp 501 - 1000 Joce, Ludmila 1964 naine N50 Läti, Latvia Matisons Runner's Club
678 3. grupp 501 - 1000 Kirpu, Peeter 1953 mees M65 Eesti, Järva maakond
679 3. grupp 501 - 1000 Müür, Maret 1984 naine N21 Eesti, Järva maakond
680 3. grupp 501 - 1000 Reima, Heigo 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
681 3. grupp 501 - 1000 Järvis, Madis 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
682 3. grupp 501 - 1000 Siniorg, Meliko 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
683 3. grupp 501 - 1000 Kümnik, Jaak 1959 mees M55 Eesti, Harju maakond Sparta
684 3. grupp 501 - 1000 Karu, Kaarel 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
685 3. grupp 501 - 1000 Õunap, Oliver 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
686 3. grupp 501 - 1000 Vahtramäe, Sander 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
687 3. grupp 501 - 1000 Nurk, Martin 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
688 3. grupp 501 - 1000 Rammul, Brit 1985 naine N21 Eesti, Harju maakond
689 3. grupp 501 - 1000 Lambinen, Andrei 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond AS Liviko
690 3. grupp 501 - 1000 Jääger, Kersti 1982 naine N35 Eesti, Tartu maakond
691 3. grupp 501 - 1000 Anton, Tarmo 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
692 3. grupp 501 - 1000 Aarne, Martin 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond AS Helmes
693 3. grupp 501 - 1000 Raudheiding, Ivo 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
694 3. grupp 501 - 1000 Sapogov, Vladislav 1966 mees M50 Venemaa, Pihkva Pskov Ski Team/Skobar
695 3. grupp 501 - 1000 Pikkof, Jaanis 1989 mees M21 Eesti, Rapla maakond Sportlove
696 3. grupp 501 - 1000 Hunt, Kert 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK käsipall
697 3. grupp 501 - 1000 Suits, Tiit 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
698 3. grupp 501 - 1000 Paabstel, Tõnu 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
699 3. grupp 501 - 1000 Alliksaar, Janeli 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK suusatamine
700 3. grupp 501 - 1000 Vainu, Martin 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
701 3. grupp 501 - 1000 Mägi, Virgo 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
702 3. grupp 501 - 1000 Jaadla, Indrek 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
703 3. grupp 501 - 1000 Pure, Nils 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
704 3. grupp 501 - 1000 Helemäe, Henri 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Printbest
705 3. grupp 501 - 1000 Valjala, Veiko 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
706 3. grupp 501 - 1000 Pärn, Meelis 1971 mees M45 Eesti, Valga maakond
707 3. grupp 501 - 1000 Telling, Juhan 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
708 3. grupp 501 - 1000 Obolenski, Gunnar 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
709 3. grupp 501 - 1000 Rebane, Janno 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
710 3. grupp 501 - 1000 Sihver, Enn 1959 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
711 3. grupp 501 - 1000 Ründal, Tommi 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
712 3. grupp 501 - 1000 Luhasaar, Jüri 1991 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
713 3. grupp 501 - 1000 Sarapuu, Marek 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
714 3. grupp 501 - 1000 Sepa, Sander 1993 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond Sisekaitseakadeemia
715 3. grupp 501 - 1000 King, Mirek 1969 mees M45 Eesti, Saare maakond
716 3. grupp 501 - 1000 Meronen, Gunnar 1977 mees M40 Soome, Uusimaa
717 3. grupp 501 - 1000 Tamm, Kardo 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Kolga-Jaani pőhikool
718 3. grupp 501 - 1000 Hillep, Einar 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
719 3. grupp 501 - 1000 Pulin, Signe 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond Oskar
720 3. grupp 501 - 1000 Kuusik, Kristjan 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond SEB spordiklubi
721 3. grupp 501 - 1000 Sõõro, Lauri 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
722 3. grupp 501 - 1000 Laul, Vallo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond Koondise Kormoranid
723 3. grupp 501 - 1000 Rebane, Urmas 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
724 3. grupp 501 - 1000 Tintse, Karl Oskar 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
725 3. grupp 501 - 1000 Kaaver, Siiri 1964 naine N50 Eesti, Valga maakond
726 3. grupp 501 - 1000 Tuul, Renee 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
727 3. grupp 501 - 1000 Seskena, Signe 1989 naine N21 Läti, Vidzeme
728 3. grupp 501 - 1000 Tomp, Maigi 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
729 3. grupp 501 - 1000 Ajaots, Heli 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
730 3. grupp 501 - 1000 Kärema, Kert-Kaspar 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
731 3. grupp 501 - 1000 Kajaste, Arnika 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond
732 3. grupp 501 - 1000 Valter, Järvi 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
733 3. grupp 501 - 1000 Türn, Tõnis 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
734 3. grupp 501 - 1000 Kivistik, Handreas Karl 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK sõudmine
735 3. grupp 501 - 1000 Kaljas, Frid 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
736 3. grupp 501 - 1000 Tammaru, Bruno 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
737 3. grupp 501 - 1000 Uibo, Kristina 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
738 3. grupp 501 - 1000 Oras, Raivo 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Eesti Energia Spordiklubi
739 3. grupp 501 - 1000 Anis, Andre 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
740 3. grupp 501 - 1000 Jansons, Einars 1986 mees M21 Läti, Ventspils Matisons Runners Club
741 3. grupp 501 - 1000 Kütt, Mati 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
742 3. grupp 501 - 1000 Eensoo, Gunnar 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond CYCLON
743 3. grupp 501 - 1000 Laev, Kalmer 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
744 3. grupp 501 - 1000 Tafenau, Rauno 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Põhjakotkas
745 3. grupp 501 - 1000 Sarv, Maria 1983 naine N35 Eesti, Tartu maakond
746 3. grupp 501 - 1000 Vill, Üllar 1969 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
747 3. grupp 501 - 1000 Liberova, Olesja 1978 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
748 3. grupp 501 - 1000 Kivisild, Kati-Kristella 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
749 3. grupp 501 - 1000 Rence, Alina 1985 naine N21 Läti, Riga PaBaso.lv
750 3. grupp 501 - 1000 Lillemets, Kalle 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Tervisliku elustiili klubi
751 3. grupp 501 - 1000 Mändla, Mare 1966 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
752 3. grupp 501 - 1000 Kask, Taivo 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
753 3. grupp 501 - 1000 Marja, Sulev 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond JK Hermes
754 3. grupp 501 - 1000 Koitne, Gunnar 1953 mees M65 Eesti, Harju maakond Kosses OÜ
755 3. grupp 501 - 1000 Bogoljubov, Marko 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
756 3. grupp 501 - 1000 Puks, Maido 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
757 3. grupp 501 - 1000 Põder, Silja 1974 naine N40 Eesti, Viljandi maakond SEB
758 3. grupp 501 - 1000 Paide, Heigo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
759 3. grupp 501 - 1000 Raudsepp, Jane 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
760 3. grupp 501 - 1000 Koll, Tarmo 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
761 3. grupp 501 - 1000 Tamm, Tanel 1981 mees M35 Eesti, Saare maakond
762 3. grupp 501 - 1000 Kahu, Katrin 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
763 3. grupp 501 - 1000 Juurik, Martin 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
764 3. grupp 501 - 1000 Rull, Kristiina 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
765 3. grupp 501 - 1000 Valdmaa, Risto 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
766 3. grupp 501 - 1000 Ritere, Mudite 1964 naine N50 Läti, Ogres novads
767 3. grupp 501 - 1000 Mõistus, Merlin 1984 naine N21 Eesti, Harju maakond
768 3. grupp 501 - 1000 Kees, Märt 1984 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
769 3. grupp 501 - 1000 Kolk, Marko 1968 mees M50 Eesti, Saare maakond
770 3. grupp 501 - 1000 Üprus, Sten 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
771 3. grupp 501 - 1000 Mägi, Markku 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
772 3. grupp 501 - 1000 Born, Robert 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
773 3. grupp 501 - 1000 Kõllamets, Kaitis 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
774 3. grupp 501 - 1000 Tõnisson, Neeme 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
775 3. grupp 501 - 1000 Varik, Liis 1991 naine N21 Eesti, Tartu maakond Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
776 3. grupp 501 - 1000 Anniste, Allan 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
777 3. grupp 501 - 1000 Rannama, Eero 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
778 3. grupp 501 - 1000 Andema, Andres 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
779 3. grupp 501 - 1000 Laas, Markus 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
780 3. grupp 501 - 1000 Liiva, Martin 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
781 3. grupp 501 - 1000 Viikmaa, Indrek 1971 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
782 3. grupp 501 - 1000 Pärg, Priit 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
783 3. grupp 501 - 1000 Parik, Tiit 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
784 3. grupp 501 - 1000 Mätas, Jason 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
785 3. grupp 501 - 1000 Ulejev, Karin 1969 naine N45 Eesti, Lääne maakond
786 3. grupp 501 - 1000 Lind, Kaspar 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK suusatamine
787 3. grupp 501 - 1000 Lõhmus, Keit 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
788 3. grupp 501 - 1000 Karussaar, Kaido 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
789 3. grupp 501 - 1000 Müür, Janar 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond PPA
790 3. grupp 501 - 1000 Meimre, Madis 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
791 3. grupp 501 - 1000 Vaasna, Tiit 1959 mees M55 Eesti, Tartu maakond
792 3. grupp 501 - 1000 Nõmberg, Aarne 1962 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond Eesti Energia AS
793 3. grupp 501 - 1000 Tukk, Kristel 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond TriPassion
794 3. grupp 501 - 1000 Ilves, Tauno 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
795 3. grupp 501 - 1000 Soo, Hannes 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
796 3. grupp 501 - 1000 Suits, Hanno 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
797 3. grupp 501 - 1000 Sepp, Ragnar 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Org.Com.Juura
798 3. grupp 501 - 1000 Roosimägi, Allan 1985 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
799 3. grupp 501 - 1000 Sööt, Andres 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond Alla tunni vana
800 3. grupp 501 - 1000 Järvis, Mikk 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
801 3. grupp 501 - 1000 Roosi, Kalle 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
802 3. grupp 501 - 1000 Nutov, Kevin 2002 mees M16 Eesti, Järva maakond Koigi kool
803 3. grupp 501 - 1000 Väin, Rein 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond Duunja maailmameistriks
804 3. grupp 501 - 1000 Soolo, Riina 1975 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
805 3. grupp 501 - 1000 Ulk, Alar 1952 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
806 3. grupp 501 - 1000 Pertelson, Aleksander 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK käsipall
807 3. grupp 501 - 1000 Lõpp, Mihkel 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK käsipall
808 3. grupp 501 - 1000 Nisamedtinov, Ildar 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
809 3. grupp 501 - 1000 Hirv, Piret 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
810 3. grupp 501 - 1000 Villum, Tarmo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
811 3. grupp 501 - 1000 Adams, Ergo 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
812 3. grupp 501 - 1000 Pullerits, Kristiina 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
813 3. grupp 501 - 1000 Ojasoon, Ave 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
814 3. grupp 501 - 1000 Kula, Kertu 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
815 3. grupp 501 - 1000 Gold, Kristjan 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
816 3. grupp 501 - 1000 Krünberg, Klen 1990 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
817 3. grupp 501 - 1000 Kaares, Heldi 1970 naine N45 Eesti, Valga maakond
818 3. grupp 501 - 1000 Järve, Marina 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
819 3. grupp 501 - 1000 Vällik, Kristjan 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
820 3. grupp 501 - 1000 Mattiisen, Tiina 1965 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
821 3. grupp 501 - 1000 Mets, Olav 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
822 3. grupp 501 - 1000 Tamm, Kenert 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK maadlus
823 3. grupp 501 - 1000 Teder, Inga 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
824 3. grupp 501 - 1000 Viira, Toomas 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
825 3. grupp 501 - 1000 Randaru, Madis 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
826 3. grupp 501 - 1000 Kõrvits, Taavi 1986 mees M21 Eesti, Pärnu maakond PREAB
827 3. grupp 501 - 1000 Merida, Taavi 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
828 3. grupp 501 - 1000 Koppel, Reine 1968 naine N50 Eesti, Jõgeva maakond
829 3. grupp 501 - 1000 Metsis, Andro 1973 mees M45 Eesti, Rapla maakond
830 3. grupp 501 - 1000 Vares, Ahti 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
831 3. grupp 501 - 1000 Schihalejev, Arvi 1964 mees M50 Eesti, Rapla maakond
832 3. grupp 501 - 1000 Alesma, Karl-Joan 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
833 3. grupp 501 - 1000 Leisalu, Ravel 2005 mees M14 Eesti, Ida-Viru maakond
834 3. grupp 501 - 1000 Pilve, Andor 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
835 3. grupp 501 - 1000 Atonen, Kätlin 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
836 3. grupp 501 - 1000 Viira, Kaspar 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
837 3. grupp 501 - 1000 Tõnissoo, Jaan 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
838 3. grupp 501 - 1000 Tamm, Andres 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
839 3. grupp 501 - 1000 Ausmees, Evelin 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond Swedbank Spordiklubi MTÜ
840 3. grupp 501 - 1000 Rummel, Ursula 1995 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond
841 3. grupp 501 - 1000 Rillo, Janno 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
842 3. grupp 501 - 1000 Kask, Avo 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
843 3. grupp 501 - 1000 Silins, Arvids 1968 mees M50 Läti, Riga
844 3. grupp 501 - 1000 Murulaid, Hannes 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Printbest
845 3. grupp 501 - 1000 Jürgens, Ragne 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
846 3. grupp 501 - 1000 Lond, Ulvi 1967 naine N50 Eesti, Tartu maakond
847 3. grupp 501 - 1000 Kais, Marcus 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Team Airok
848 3. grupp 501 - 1000 Hendrikson, Tarvo 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
849 3. grupp 501 - 1000 Stroom, Inno 1976 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
850 3. grupp 501 - 1000 Kipper, Kulno 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
851 3. grupp 501 - 1000 Mikuckis, Peteris 2001 mees M18 Läti, Ventspils Matisons Runners Club
852 3. grupp 501 - 1000 Vainumaa, Kaili 1970 naine N45 Eesti, Harju maakond KMS OÜ
853 3. grupp 501 - 1000 Balõnski, Joosep 2004 mees M14 Eesti, Harju maakond
854 3. grupp 501 - 1000 Tiitre, Remy 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
855 3. grupp 501 - 1000 Tomson, Riho 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
856 3. grupp 501 - 1000 Viira, Ats 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
857 3. grupp 501 - 1000 Moor, Mart 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
858 3. grupp 501 - 1000 Lind, Oskar 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
859 3. grupp 501 - 1000 Schmeimann, Rauno 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
860 3. grupp 501 - 1000 Ilves, Merike 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
861 3. grupp 501 - 1000 Ojasalu, Marek 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Oskar
862 3. grupp 501 - 1000 Järve, Liisi 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
863 3. grupp 501 - 1000 Truu, Toomas 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
864 3. grupp 501 - 1000 Truu, Tuule 2005 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
865 3. grupp 501 - 1000 Tuul, Teesi 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
866 3. grupp 501 - 1000 Heinmäe, Marko 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
867 3. grupp 501 - 1000 Akel, Jaanus 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
868 3. grupp 501 - 1000 Lepmets, Marju 1977 naine N40 Eesti, Pärnu maakond Anu jooksutrennid
869 3. grupp 501 - 1000 Balõnski, Janek 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
870 3. grupp 501 - 1000 Lond, Andres 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
871 3. grupp 501 - 1000 Šinkartšuk, Sander 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
872 3. grupp 501 - 1000 Roomet, Heiki 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
873 3. grupp 501 - 1000 Tõruvere, Kaarel 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
874 3. grupp 501 - 1000 Reiles, Aurika 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond CYCLON
875 3. grupp 501 - 1000 Varik, Iti Marii 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Perekond Varik
876 3. grupp 501 - 1000 Treffner, Jaanus 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
877 3. grupp 501 - 1000 Kohver, Eston 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
878 3. grupp 501 - 1000 Õllek, Kaupo 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
879 3. grupp 501 - 1000 Mänd, Madleen 1994 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
880 3. grupp 501 - 1000 Mazurs, Martinš 2002 mees M16 Läti, Vidzeme
881 3. grupp 501 - 1000 Muttel, Rait 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
882 3. grupp 501 - 1000 Männasoo, Lembit 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
883 3. grupp 501 - 1000 Lukk, Anto 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
884 3. grupp 501 - 1000 Sankovski, Eve 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
885 3. grupp 501 - 1000 Aasaru, Juhan 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
886 3. grupp 501 - 1000 Roopärg, Marika 1967 naine N50 Soome, Uusimaa Täppsportlased MTÜ
887 3. grupp 501 - 1000 Priks, Aivo 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
888 3. grupp 501 - 1000 Ruusmaa, Hando 1977 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
889 3. grupp 501 - 1000 Vister, Peeter 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
890 3. grupp 501 - 1000 Lepmets, Markus 2001 mees M18 Eesti, Harju maakond Nõmme Spordiklubi
891 3. grupp 501 - 1000 Ilisson, Kelli 1995 naine N21 Eesti, Tartu maakond
892 3. grupp 501 - 1000 Põder, Sirli 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
893 3. grupp 501 - 1000 Heerik, Vladimir 1949 mees M65 Eesti, Tartu maakond
894 3. grupp 501 - 1000 Ott, Viljar 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
895 3. grupp 501 - 1000 Anderson, Sonja 2001 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
896 3. grupp 501 - 1000 Villup, Riido 1981 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
897 3. grupp 501 - 1000 Põder, Grete 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Haigla
898 3. grupp 501 - 1000 Mägi, Piret 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
899 3. grupp 501 - 1000 Pent, Marko 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
900 3. grupp 501 - 1000 Tollimägi, Tõnis 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond Viljandi Rattaklubi
901 3. grupp 501 - 1000 Ardel, Andri 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
902 3. grupp 501 - 1000 Arro, Janno 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
903 3. grupp 501 - 1000 Pilm, Heiki 1981 mees M35 Eesti, Valga maakond Tõrva VK
904 3. grupp 501 - 1000 Sepp, Henn 1948 mees M70 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
905 3. grupp 501 - 1000 Miil, Väino 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond Dance Forever MTÜ
906 3. grupp 501 - 1000 Kipper, Tanel 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
907 3. grupp 501 - 1000 Ers, Alger 1975 mees M40 Eesti, Hiiu maakond
908 3. grupp 501 - 1000 Sõrmus, Tanel 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
909 3. grupp 501 - 1000 Külaots, Urmet 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond Suu
910 3. grupp 501 - 1000 Laanmets, Herki 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
911 3. grupp 501 - 1000 Aalmann, Aivar 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
912 3. grupp 501 - 1000 Org, Merike 1968 naine N50 Eesti, Viljandi maakond Espak Viljandi AS
913 3. grupp 501 - 1000 Maasalu, Kristjan 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond RTK
914 3. grupp 501 - 1000 Erbe, Mart 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
915 3. grupp 501 - 1000 Karole, Iveta 1965 naine N50 Läti, Vidzeme
916 3. grupp 501 - 1000 Ränd, Indrek 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
917 3. grupp 501 - 1000 Pihel, Aimi 1951 naine N65 Eesti, Harju maakond
918 3. grupp 501 - 1000 Nilson, Koit 1961 mees M55 Eesti, Harju maakond
919 3. grupp 501 - 1000 Tungal, Kermo 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
920 3. grupp 501 - 1000 Visnap, Tõnis 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Jooksupartner
921 3. grupp 501 - 1000 Paju, Jaanus 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
922 3. grupp 501 - 1000 Vainola, Kaido 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
923 3. grupp 501 - 1000 Lode, Avo 1963 mees M55 Eesti, Põlva maakond
924 3. grupp 501 - 1000 Kaaver, Jaano 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
925 3. grupp 501 - 1000 Õmblus, Jaan 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
926 3. grupp 501 - 1000 Kevad, Oliver 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
927 3. grupp 501 - 1000 Järvsoo, Sandor 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
928 3. grupp 501 - 1000 Sülla, Siim 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
929 3. grupp 501 - 1000 Härm, Katre 1992 naine N21 Eesti, Pärnu maakond PREAB
930 3. grupp 501 - 1000 Kaljas, Hanna-Marii 1997 naine N21 Eesti, Harju maakond
931 3. grupp 501 - 1000 Kadak, Mikk 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
932 3. grupp 501 - 1000 Jansen, Veiko 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
933 3. grupp 501 - 1000 Ait, Ingrid 1978 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
934 3. grupp 501 - 1000 Kuusik, Kaili 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
935 3. grupp 501 - 1000 Lopsik, Andrei 1955 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
936 3. grupp 501 - 1000 Paltser, Madis 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
937 3. grupp 501 - 1000 Holsting, Tarmo 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
938 3. grupp 501 - 1000 Mägi, Vahur 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
939 3. grupp 501 - 1000 Ohu, Andres 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
940 3. grupp 501 - 1000 Mutli, Andrus 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
941 3. grupp 501 - 1000 Karu, Ulli 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
942 3. grupp 501 - 1000 Konrad, Ando 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
943 3. grupp 501 - 1000 Kose, Evelin 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
944 3. grupp 501 - 1000 Varep, Janar 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK vibu
945 3. grupp 501 - 1000 Kallas, Priit 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
946 3. grupp 501 - 1000 Murumägi, Margit 2000 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK suusatamine
947 3. grupp 501 - 1000 Laigna, Marko 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
948 3. grupp 501 - 1000 Tuul, Teevi 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
949 3. grupp 501 - 1000 Valgma, Hillar 1979 mees M35 Eesti, Rapla maakond
950 3. grupp 501 - 1000 Koni, Liidia 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK kergejõustik
951 3. grupp 501 - 1000 Sangla, Karin 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
952 3. grupp 501 - 1000 Malva, Merike 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
953 3. grupp 501 - 1000 Männik, Gaily 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
954 3. grupp 501 - 1000 Lellep, Tanel 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK suusatamine
955 3. grupp 501 - 1000 Tammemäe, Eve 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
956 3. grupp 501 - 1000 Murulaid, Robin 2007 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Printbest
957 3. grupp 501 - 1000 Metus, Madis 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
958 3. grupp 501 - 1000 Süsi, Viljar 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond SnowHound
959 3. grupp 501 - 1000 Tamm, Rein 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond NORDWOOD
960 3. grupp 501 - 1000 Miil, Einar 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
961 3. grupp 501 - 1000 Väli, Allvar 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
962 3. grupp 501 - 1000 Keerma, Jaan 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
963 3. grupp 501 - 1000 Lillemets, Keliis 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Tervisliku elustiili klubi
964 3. grupp 501 - 1000 Oinus, Raimo 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
965 3. grupp 501 - 1000 Rink, Margus 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
966 3. grupp 501 - 1000 Koppel, Kerdo 1993 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
967 3. grupp 501 - 1000 Raudsepp, Annabel 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK kergejõustik
968 3. grupp 501 - 1000 Kase, Veiko 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
969 3. grupp 501 - 1000 Õunap, Urmas 1968 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
970 3. grupp 501 - 1000 Atonen, Meelis 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond VAK Staier
971 3. grupp 501 - 1000 Leskov, Riko 2003 mees M16 Eesti, Harju maakond
972 3. grupp 501 - 1000 Kasak, Kait 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond SnowHound
973 3. grupp 501 - 1000 Andresson, Airet 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond G4S Eesti AS
974 3. grupp 501 - 1000 Jesse, Riho 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
975 3. grupp 501 - 1000 Anniko, Reiko 1990 mees M21 Eesti, Valga maakond
976 3. grupp 501 - 1000 Printsmann, Liisa Marie 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
977 3. grupp 501 - 1000 Kallaste, Tarmo 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Cyclon
978 3. grupp 501 - 1000 Lace, Aija 1952 naine N65 Läti, Vidzeme
979 3. grupp 501 - 1000 Pindma, Vahur 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond JK Hermes
980 3. grupp 501 - 1000 Tints, Are 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Elamuspank
981 3. grupp 501 - 1000 Koovit, Helmut 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
982 3. grupp 501 - 1000 Naaris, Erkki 1978 mees M40 Eesti, Valga maakond
983 3. grupp 501 - 1000 Roopa, Janno 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
984 3. grupp 501 - 1000 Väre, Hans 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
985 3. grupp 501 - 1000 Pajula, Andrus 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
986 3. grupp 501 - 1000 Kond, Kuido 1970 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
987 3. grupp 501 - 1000 Järvsoo, Tene 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond Türi Jõud
988 3. grupp 501 - 1000 Üprus, Fred 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
989 3. grupp 501 - 1000 Vändre, Mark Marten 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
990 3. grupp 501 - 1000 Purju, Keili 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
991 3. grupp 501 - 1000 Reinsalu, Kristina 1973 naine N45 Eesti, Tartu maakond
992 3. grupp 501 - 1000 Tooding, Meelis 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
993 3. grupp 501 - 1000 Nilp, Liia 1979 naine N35 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
994 3. grupp 501 - 1000 Hommik, Aivar 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SVK
995 3. grupp 501 - 1000 Rähn, Mihkel 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
996 3. grupp 501 - 1000 Kütt, Ago 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
997 3. grupp 501 - 1000 Almre, Grete 1995 naine N21 Eesti, Tartu maakond
998 3. grupp 501 - 1000 Kaur, Erki 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
999 3. grupp 501 - 1000 Aas, Jürgen 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Kesklinnakool
1000 3. grupp 501 - 1000 Hüva, Kärt 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK suusatamine
1001 4. grupp 1001 - 1500 Mainsoo, Rene 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1002 4. grupp 1001 - 1500 Sepping, Heli 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
1003 4. grupp 1001 - 1500 Lauk, Jaanus 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1004 4. grupp 1001 - 1500 Roomet, Hannes 1953 mees M65 Eesti, Rapla maakond
1005 4. grupp 1001 - 1500 Luik, Rene 1984 mees M21 Eesti, Järva maakond
1006 4. grupp 1001 - 1500 Igandi, Ülar 1962 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
1007 4. grupp 1001 - 1500 Joandi, Reti 1975 naine N40 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
1008 4. grupp 1001 - 1500 Tiislär, Karl Rasmus 2004 mees M14 Eesti, Harju maakond Nõmme Sk
1009 4. grupp 1001 - 1500 Nool, Birgit 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1010 4. grupp 1001 - 1500 Vilberg, Toomas 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1011 4. grupp 1001 - 1500 Uritam, Sten 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond Karmet Grupp
1012 4. grupp 1001 - 1500 Bakhoff, Klaid 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1013 4. grupp 1001 - 1500 Juurik, Silver 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1014 4. grupp 1001 - 1500 Jürgens, Marju 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1015 4. grupp 1001 - 1500 Peterkopf, Katrin 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond Grant Thornton
1016 4. grupp 1001 - 1500 Ojamäe, Kaidi 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1017 4. grupp 1001 - 1500 Trees, Margus 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond A&T spordiklubi
1018 4. grupp 1001 - 1500 Muts, Meelis 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1019 4. grupp 1001 - 1500 Tuul, Taavi 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
1020 4. grupp 1001 - 1500 Unga, Robert 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1021 4. grupp 1001 - 1500 Teemo, Diana 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1022 4. grupp 1001 - 1500 Tuur, Helen 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1023 4. grupp 1001 - 1500 Suur, Arvi 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1024 4. grupp 1001 - 1500 Luuka, Ülo 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
1025 4. grupp 1001 - 1500 Gluhhovtšenko, Liis 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
1026 4. grupp 1001 - 1500 Aasaru, Marit 1983 naine N35 Eesti, Tartu maakond
1027 4. grupp 1001 - 1500 Pitk, Indrek 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
1028 4. grupp 1001 - 1500 Reiles, Maarika 1967 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
1029 4. grupp 1001 - 1500 Alter, Enelin 1987 naine N21 Eesti, Valga maakond SK ProRunner
1030 4. grupp 1001 - 1500 Iro, Martin 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Printbest
1031 4. grupp 1001 - 1500 Rimmel, Kati 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Kolmeks
1032 4. grupp 1001 - 1500 Kirt, Mario 1981 mees M35 Eesti, Valga maakond
1033 4. grupp 1001 - 1500 Saaliste, Märten 2005 mees M14 Eesti, Rapla maakond
1034 4. grupp 1001 - 1500 Turja, Kristel 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond Turja Tour
1035 4. grupp 1001 - 1500 Hindreus, Ivo 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
1036 4. grupp 1001 - 1500 Truuts, Urmas 1965 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
1037 4. grupp 1001 - 1500 Rändur, Margit 1975 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
1038 4. grupp 1001 - 1500 Luik, Kairi 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1039 4. grupp 1001 - 1500 Tõnissoo, Maria Liisa 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
1040 4. grupp 1001 - 1500 Noormaa, Irmen 1990 naine N21 Eesti, Võru maakond
1041 4. grupp 1001 - 1500 Vidder, Renert 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
1042 4. grupp 1001 - 1500 Lippo, Mihkel 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1043 4. grupp 1001 - 1500 Seeba, Ivo 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1044 4. grupp 1001 - 1500 Raja, Eero 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Raja&Raja Oü
1045 4. grupp 1001 - 1500 Püvi, Kaupo 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
1046 4. grupp 1001 - 1500 Lõhmus, Kadi 2001 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
1047 4. grupp 1001 - 1500 Kannel, Triinu 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1048 4. grupp 1001 - 1500 Münter, Bruno 1956 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
1049 4. grupp 1001 - 1500 Arm, Kristin 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond TSK Joosu
1050 4. grupp 1001 - 1500 Jürimäe, Aili 1969 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
1051 4. grupp 1001 - 1500 Nõgols, Eiko 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1052 4. grupp 1001 - 1500 Kamberg, Natalia 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
1053 4. grupp 1001 - 1500 Neerot, Virve 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
1054 4. grupp 1001 - 1500 Jänes, Silver 1986 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
1055 4. grupp 1001 - 1500 Lepmets, Margus 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond IITEE OÜ
1056 4. grupp 1001 - 1500 Kane, Rein 1945 mees M70 Eesti, Harju maakond Loksa RSK
1057 4. grupp 1001 - 1500 Vessenberg, Henry 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1058 4. grupp 1001 - 1500 Laidna, Kristjan 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
1059 4. grupp 1001 - 1500 Ristmägi, Peep 1945 mees M70 Eesti, Harju maakond JK Hermes
1060 4. grupp 1001 - 1500 Undla, Timo 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1061 4. grupp 1001 - 1500 Jänes, Rasmus 1982 mees M35 Eesti, Lääne-Viru maakond
1062 4. grupp 1001 - 1500 Kuusma, Piret 1968 naine N50 Eesti, Tartu maakond
1063 4. grupp 1001 - 1500 Vahemets, Vahur 1969 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1064 4. grupp 1001 - 1500 Maidla, Reevo 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
1065 4. grupp 1001 - 1500 Susi, Lii 1978 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1066 4. grupp 1001 - 1500 Naelapea, Andrus 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Cleveron AS
1067 4. grupp 1001 - 1500 Jeeger, Elar 1987 mees M21 Eesti, Valga maakond
1068 4. grupp 1001 - 1500 Klaus, Kaire 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
1069 4. grupp 1001 - 1500 Vaaks, Mikk 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1070 4. grupp 1001 - 1500 Murumägi, Birgit 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
1071 4. grupp 1001 - 1500 Eensalu, Agris 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond SK Pleki Pande
1072 4. grupp 1001 - 1500 Vaal, Deivy 1991 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Oskar
1073 4. grupp 1001 - 1500 Kadarpik, Kairi 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
1074 4. grupp 1001 - 1500 Palgi, Liisi 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1075 4. grupp 1001 - 1500 Siimon, Andres 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1076 4. grupp 1001 - 1500 Luhaäär, Reet 1953 naine N65 Eesti, Harju maakond
1077 4. grupp 1001 - 1500 Jaago, Ain 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
1078 4. grupp 1001 - 1500 Rösler, Maarjo 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK vibu
1079 4. grupp 1001 - 1500 Männi, Kaido 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1080 4. grupp 1001 - 1500 Pihlak, Evelin 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond spordiklubi Altia
1081 4. grupp 1001 - 1500 Piik, Kristin 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1082 4. grupp 1001 - 1500 Remmel, Tiit 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1083 4. grupp 1001 - 1500 Mägi, Holger 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
1084 4. grupp 1001 - 1500 Lood, Piret 1984 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1085 4. grupp 1001 - 1500 Lipp, Taimo 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
1086 4. grupp 1001 - 1500 Hunt, Kevin 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
1087 4. grupp 1001 - 1500 Alliksoo, Marja-Liisa 1991 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
1088 4. grupp 1001 - 1500 Õnne, Sandra 1991 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1089 4. grupp 1001 - 1500 Ritso, Jaak 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond Nortal
1090 4. grupp 1001 - 1500 Markvart, Kätlin 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1091 4. grupp 1001 - 1500 Oidjärv, Tarmo 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
1092 4. grupp 1001 - 1500 Kodres, Iriina 1978 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1093 4. grupp 1001 - 1500 Litvinov, Liis 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1094 4. grupp 1001 - 1500 Annuk, Hando 1981 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
1095 4. grupp 1001 - 1500 Tera, Taivo 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1096 4. grupp 1001 - 1500 Kuldkepp, Timo 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
1097 4. grupp 1001 - 1500 Rohtla, Janika 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1098 4. grupp 1001 - 1500 Oja, Carmen 1994 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1099 4. grupp 1001 - 1500 Lehmann, Eda 1968 naine N50 Eesti, Harju maakond Elujooks
1100 4. grupp 1001 - 1500 Piik, Gerli 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
1101 4. grupp 1001 - 1500 Torim, Heli 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1102 4. grupp 1001 - 1500 Mäesaar, Kärolyn 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK sõudmine
1103 4. grupp 1001 - 1500 Toss, Karel 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1104 4. grupp 1001 - 1500 Mocs, Dzintars 1976 mees M40 Läti, Valmiera
1105 4. grupp 1001 - 1500 Alekõrs, Taavi 1978 mees M40 Eesti, Valga maakond
1106 4. grupp 1001 - 1500 Vennik, Timo 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1107 4. grupp 1001 - 1500 Kärema, Annely 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
1108 4. grupp 1001 - 1500 Vinnal, Romet 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
1109 4. grupp 1001 - 1500 Kuldkepp, Silver 1988 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
1110 4. grupp 1001 - 1500 Zvorovski, Heli 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond Swedbank Spordiklubi MTÜ
1111 4. grupp 1001 - 1500 Purga, Diana 1985 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1112 4. grupp 1001 - 1500 Kruusma, Johannes 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Avar
1113 4. grupp 1001 - 1500 Loorens, Kaja 1982 naine N35 Eesti, Lääne maakond Oru SK
1114 4. grupp 1001 - 1500 Vändre, Valdo 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1115 4. grupp 1001 - 1500 Vennik, Jaan 1948 mees M70 Eesti, Tartu maakond
1116 4. grupp 1001 - 1500 Altmets, Valev 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
1117 4. grupp 1001 - 1500 Tinkus, Andres 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond Pärnu kahe silla klubi
1118 4. grupp 1001 - 1500 Karro, Karel 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
1119 4. grupp 1001 - 1500 Kala, Vaido 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
1120 4. grupp 1001 - 1500 Kala, Taavi 2003 mees M16 Eesti, Rapla maakond
1121 4. grupp 1001 - 1500 Nõmm, Sirle 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
1122 4. grupp 1001 - 1500 Laiapea, Andres 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1123 4. grupp 1001 - 1500 Ränd, Johannes 2004 mees M14 Eesti, Harju maakond
1124 4. grupp 1001 - 1500 Pellenen, Evelin 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1125 4. grupp 1001 - 1500 Rajasoo, Kevin 1997 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
1126 4. grupp 1001 - 1500 Koot, Alar 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
1127 4. grupp 1001 - 1500 Mägi, Madis 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1128 4. grupp 1001 - 1500 Janke, Sigrid 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1129 4. grupp 1001 - 1500 Nestor, Mihkel 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1130 4. grupp 1001 - 1500 Siibak, Kristi 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1131 4. grupp 1001 - 1500 Indriko, Ivo 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
1132 4. grupp 1001 - 1500 Vainjärv, Hillar 1950 mees M65 Eesti, Harju maakond METEK
1133 4. grupp 1001 - 1500 Keernik, Joel 1979 mees M35 Eesti, Pärnu maakond PREAB
1134 4. grupp 1001 - 1500 Tatrik, Katre 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond Karmet Grupp
1135 4. grupp 1001 - 1500 Kimmel, Jaak 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1136 4. grupp 1001 - 1500 Aller, Andres 1979 mees M35 Eesti, Rapla maakond
1137 4. grupp 1001 - 1500 Prinzmann, Mari-Helen 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1138 4. grupp 1001 - 1500 Allilender, Grete 1993 naine N21 Eesti, Valga maakond
1139 4. grupp 1001 - 1500 Ulk, Kätlin 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1140 4. grupp 1001 - 1500 Lõhmus, Eero 2004 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
1141 4. grupp 1001 - 1500 Lindmäe, Lauri 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
1142 4. grupp 1001 - 1500 Gornoi, Meelik 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
1143 4. grupp 1001 - 1500 Kapp, Riho 1947 mees M70 Eesti, Järva maakond AMBLA SK
1144 4. grupp 1001 - 1500 Poolakese, Rutt 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1145 4. grupp 1001 - 1500 Mats, Valeri 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1146 4. grupp 1001 - 1500 Saks, Raimond 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
1147 4. grupp 1001 - 1500 Uusna, Alari 1969 mees M45 Eesti, Pärnu maakond SK JÕULU
1148 4. grupp 1001 - 1500 Akel, Anneli 1986 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Printbest
1149 4. grupp 1001 - 1500 Hõbemäe, Merlyn 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Sakala Keskus
1150 4. grupp 1001 - 1500 Pajur, Maris 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
1151 4. grupp 1001 - 1500 Rao, Kristi 1974 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
1152 4. grupp 1001 - 1500 Küla, Heivi 1978 naine N40 Eesti, Valga maakond
1153 4. grupp 1001 - 1500 Toompalu, Karol 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1154 4. grupp 1001 - 1500 Nursi, Imre 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1155 4. grupp 1001 - 1500 Kipper, Viigi 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1156 4. grupp 1001 - 1500 Mikson, Vaigo 1992 mees M21 Eesti, Järva maakond
1157 4. grupp 1001 - 1500 Piir, Ingrid 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
1158 4. grupp 1001 - 1500 Nõgols, Andry 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1159 4. grupp 1001 - 1500 Metsa, Erkki 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1160 4. grupp 1001 - 1500 Tintse, Alo 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
1161 4. grupp 1001 - 1500 Kink, Margit 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
1162 4. grupp 1001 - 1500 Almre, Marge 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1163 4. grupp 1001 - 1500 Otto, Bruno 1983 mees M35 Eesti, Valga maakond
1164 4. grupp 1001 - 1500 Kaaviste, Lauri 1972 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1165 4. grupp 1001 - 1500 Talts, Rene 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK maadlus
1166 4. grupp 1001 - 1500 Vaasna, Maarja 1981 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond
1167 4. grupp 1001 - 1500 Värv, Kristjan 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond Eesti Skicircus
1168 4. grupp 1001 - 1500 Suuder, Rainer-Kevin 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK maadlus
1169 4. grupp 1001 - 1500 Popell, Ragnar 2001 mees M18 Eesti, Harju maakond Streetdeli OÜ
1170 4. grupp 1001 - 1500 Aaviste, Aaron Oliver 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
1171 4. grupp 1001 - 1500 Kivila, Rita 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1172 4. grupp 1001 - 1500 Tõnisson, Tanel 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
1173 4. grupp 1001 - 1500 Vest, Are 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
1174 4. grupp 1001 - 1500 Paabstel, Juhan 1959 mees M55 Eesti, Harju maakond
1175 4. grupp 1001 - 1500 Radik, Kärt 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
1176 4. grupp 1001 - 1500 Schihalejev, Rein 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1177 4. grupp 1001 - 1500 Ehala, Anu 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond TÜ Viljandi kultuuriakadeemia
1178 4. grupp 1001 - 1500 Bekker, Reidar 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
1179 4. grupp 1001 - 1500 Järv, Jaanus 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Pomarfin OÜ
1180 4. grupp 1001 - 1500 Prantsus, Birgit 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1181 4. grupp 1001 - 1500 Pärtma, Enn 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
1182 4. grupp 1001 - 1500 Ošur, Diana 1971 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
1183 4. grupp 1001 - 1500 Palm, Janek 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
1184 4. grupp 1001 - 1500 Välja, Aimar 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
1185 4. grupp 1001 - 1500 Vares, Made 1970 naine N45 Eesti, Tartu maakond Suusahullud
1186 4. grupp 1001 - 1500 Popell, Rasmus 2004 mees M14 Eesti, Harju maakond Streetdeli OÜ
1187 4. grupp 1001 - 1500 Sass, Kalli-Marion 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond Kuusalu Jooksugrupp
1188 4. grupp 1001 - 1500 Puusepp, Küllike 1975 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
1189 4. grupp 1001 - 1500 Puusepp, Avo 1973 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1190 4. grupp 1001 - 1500 Hendrikson, Reigo 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
1191 4. grupp 1001 - 1500 Kalle, Getter 2000 naine N18 Eesti, Jõgeva maakond
1192 4. grupp 1001 - 1500 Padu, Mare 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
1193 4. grupp 1001 - 1500 Männik, Mesike 1993 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1194 4. grupp 1001 - 1500 Meiesaar, Linda 1967 naine N50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
1195 4. grupp 1001 - 1500 Bachmann, Rimo 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK vibu
1196 4. grupp 1001 - 1500 Anderson, Anne-Mari 1983 naine N35 Eesti, Tartu maakond
1197 4. grupp 1001 - 1500 Toiger, Eve 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond Spordisõprade klubi
1198 4. grupp 1001 - 1500 Rohtla, Jarmo 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1199 4. grupp 1001 - 1500 Männasoo, Toomas 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond SEB Spordiklubi United
1200 4. grupp 1001 - 1500 Kiilaspä, Karin 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1201 4. grupp 1001 - 1500 Jõesalu, Henrik 2001 mees M18 Eesti, Harju maakond
1202 4. grupp 1001 - 1500 Jesse, Artur 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1203 4. grupp 1001 - 1500 Järviste, Joel 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
1204 4. grupp 1001 - 1500 Voogre, Piret 1964 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
1205 4. grupp 1001 - 1500 Oja, Iti 1983 naine N35 Eesti, Pärnu maakond PREAB
1206 4. grupp 1001 - 1500 Luks, Külliki 1970 naine N45 Eesti, Harju maakond
1207 4. grupp 1001 - 1500 Tõnurist, Tambet 1947 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
1208 4. grupp 1001 - 1500 Toom, Karin 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1209 4. grupp 1001 - 1500 Popell, Janek 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond Streetdeli OÜ
1210 4. grupp 1001 - 1500 Hirv, Oliver 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
1211 4. grupp 1001 - 1500 Tepper, Ave 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond Kolmeks
1212 4. grupp 1001 - 1500 Kuškis, Kaire 1981 naine N35 Eesti, Tartu maakond
1213 4. grupp 1001 - 1500 Soll, Simon 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1214 4. grupp 1001 - 1500 Leif, Maive 1968 naine N50 Eesti, Järva maakond
1215 4. grupp 1001 - 1500 Henno, Kaie 1970 naine N45 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
1216 4. grupp 1001 - 1500 Lilleorg, Raili 1994 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Cafe racer
1217 4. grupp 1001 - 1500 Reimets, Avo 1948 mees M70 Eesti, Tartu maakond
1218 4. grupp 1001 - 1500 Ojamets, Salme 1959 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
1219 4. grupp 1001 - 1500 Länts, Randel 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1220 4. grupp 1001 - 1500 Alajaan, Andres 1948 mees M70 Eesti, Harju maakond
1221 4. grupp 1001 - 1500 Laanesoo, Ando 1970 mees M45 Eesti, Lääne maakond
1222 4. grupp 1001 - 1500 Org, Maris 1987 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1223 4. grupp 1001 - 1500 Tasane, Rocco 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
1224 4. grupp 1001 - 1500 Andresson, Margus 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
1225 4. grupp 1001 - 1500 Simmulmann, Lauri 1984 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
1226 4. grupp 1001 - 1500 Mägi, Aili 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1227 4. grupp 1001 - 1500 Külaots, Pirje 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1228 4. grupp 1001 - 1500 Oidjärv, Liia 1970 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
1229 4. grupp 1001 - 1500 Saar, Silver 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond Swedbank Spordiklubi MTÜ
1230 4. grupp 1001 - 1500 Rudissaar, Friedrich Meinhard 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1231 4. grupp 1001 - 1500 Sahar-Lambinen, Karin 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond Balti Meediamonitooringu Grupp OÜ
1232 4. grupp 1001 - 1500 Lindepuu, Kaire 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1233 4. grupp 1001 - 1500 Hannus-Tähepõld, Sirli 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
1234 4. grupp 1001 - 1500 Vooremäe, Gunnar 1963 mees M55 Eesti, Järva maakond
1235 4. grupp 1001 - 1500 Kivi, Kristel 1973 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1236 4. grupp 1001 - 1500 Klaaser, Gert 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
1237 4. grupp 1001 - 1500 Hõbejärv, Priit 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1238 4. grupp 1001 - 1500 Allik, Marko 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1239 4. grupp 1001 - 1500 Liivarand, Aive 1978 naine N40 Eesti, Valga maakond
1240 4. grupp 1001 - 1500 Eek, Mihkel 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK vibu
1241 4. grupp 1001 - 1500 Tugi, Taimo 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1242 4. grupp 1001 - 1500 Martin, Mari-Liis 2001 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
1243 4. grupp 1001 - 1500 Lenk, Ivo 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
1244 4. grupp 1001 - 1500 Jõhve, Meriliis 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1245 4. grupp 1001 - 1500 Pullerits, Tõnu 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond MTÜ Spordiselts
1246 4. grupp 1001 - 1500 Maasalu, Laura 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
1247 4. grupp 1001 - 1500 Tekkel, Sven 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
1248 4. grupp 1001 - 1500 Välba, Epp 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1249 4. grupp 1001 - 1500 Vatsar, Liili 1980 naine N35 Eesti, Tartu maakond TÜASK FITNESSKLUBI
1250 4. grupp 1001 - 1500 Kampus, Signe 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
1251 4. grupp 1001 - 1500 Leiaru, Maris 1986 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1252 4. grupp 1001 - 1500 Viira, Kunnar 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1253 4. grupp 1001 - 1500 Lasner, Lauri 1991 mees M21 Eesti, Rapla maakond
1254 4. grupp 1001 - 1500 Ots, Hedvig 1995 naine N21 Eesti, Harju maakond
1255 4. grupp 1001 - 1500 Karus, Mikk 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK sõudmine
1256 4. grupp 1001 - 1500 Roos, Anne 1964 naine N50 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
1257 4. grupp 1001 - 1500 Raag, Kaupo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond velo clubbers
1258 4. grupp 1001 - 1500 Oberpal, Heleliis 1985 naine N21 Eesti, Harju maakond Türi Jõud
1259 4. grupp 1001 - 1500 Alver, Lauri 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
1260 4. grupp 1001 - 1500 Aleksandrov, Tristan 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK maadlus
1261 4. grupp 1001 - 1500 Rootsi, Andres 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1262 4. grupp 1001 - 1500 Talisainen, Eero 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Vabamatkajate klubi
1263 4. grupp 1001 - 1500 Kliimann, Helin 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
1264 4. grupp 1001 - 1500 Alaots, Maie 1965 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
1265 4. grupp 1001 - 1500 Lillipuu, Signe 1994 naine N21 Eesti, Tartu maakond SK ProRunner
1266 4. grupp 1001 - 1500 Pertelson, Tiina 1980 naine N35 Eesti, Viljandi maakond Perekond Varik
1267 4. grupp 1001 - 1500 Saarepera, Jaanus 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Kamp Arhitektid
1268 4. grupp 1001 - 1500 Short, Michael 1970 mees M45 Belgia, Brussel Hoofdstedelijk Gewest
1269 4. grupp 1001 - 1500 Läänesaar, Andres 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
1270 4. grupp 1001 - 1500 Aasa, Sandra 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
1271 4. grupp 1001 - 1500 Strikholm, Kätlin 1998 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
1272 4. grupp 1001 - 1500 Liim, Piret 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1273 4. grupp 1001 - 1500 Varik, Tiiu 1987 naine N21 Eesti, Rapla maakond Perekond Varik
1274 4. grupp 1001 - 1500 Kallaspoolik, Marko 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
1275 4. grupp 1001 - 1500 Parksepp, Marko 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
1276 4. grupp 1001 - 1500 Nurmekivi, Rome 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
1277 4. grupp 1001 - 1500 Mõtsar, Johanna 2001 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK kergejõustik
1278 4. grupp 1001 - 1500 Roosileht, Kristiina 1993 naine N21 Eesti, Järva maakond
1279 4. grupp 1001 - 1500 Kesvatera, Krista 1982 naine N35 Eesti, Tartu maakond
1280 4. grupp 1001 - 1500 Peetrimägi, Sigre 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond Kaevukad
1281 4. grupp 1001 - 1500 Rennit, Martin 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1282 4. grupp 1001 - 1500 Kilki, Anu 1970 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
1283 4. grupp 1001 - 1500 Piilberg, Urmas 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
1284 4. grupp 1001 - 1500 Vahemets, Karl-Vahur 2006 mees M14 Eesti, Pärnu maakond
1285 4. grupp 1001 - 1500 Paal, Peet 1953 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
1286 4. grupp 1001 - 1500 Põldoja, Heino-Valdu 1945 mees M70 Eesti, Jõgeva maakond
1287 4. grupp 1001 - 1500 Lemsalu, Tiit 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1288 4. grupp 1001 - 1500 Alus, Christine 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
1289 4. grupp 1001 - 1500 Kõivik, Klaarika 1986 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1290 4. grupp 1001 - 1500 Veemees, Age 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1291 4. grupp 1001 - 1500 Nõmme, Sander 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
1292 4. grupp 1001 - 1500 Mulla, Kaja 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
1293 4. grupp 1001 - 1500 Rei, Riho 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1294 4. grupp 1001 - 1500 Meus, Marko 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1295 4. grupp 1001 - 1500 Dosugov, Franko 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
1296 4. grupp 1001 - 1500 Maasik, Jaanus 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1297 4. grupp 1001 - 1500 Maisa, Kristo 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi SK aerutamine
1298 4. grupp 1001 - 1500 Kallaste, Koit 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1299 4. grupp 1001 - 1500 Oja, Mart 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Espak Viljandi
1300 4. grupp 1001 - 1500 Rosental, Elar